Rolki:) - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2014-05-04, 16:17   #3091
liseczek_rudy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Stare Babice - pod Warszawą
Wiadomości: 185
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez FourFiveSix Pokaż wiadomość
Witam wszystkich.

Zacząłem w tym sezonie moją przygodę z rolkami i mam pewien problem natury "technicznej". Otóż o ile mi wiadomo podczas jazdy płoza i kółka powinny znajdować się w linii prostej w stosunku do podłoża. Tymczasem u mnie łapią one "delikatny" skos.
Problem jest podobny jak pokazany tutaj (choć może nie aż tak ekstremalny jak w niektórych zademonstrowanych przykładach):



Muszę dodać, że zimą jeżdżę na łyżwach i występuje dokładnie ten sam problem. Mimo usilnych starań nie udało się go wyeliminować. Wielokrotne próby wyprostowania nogi zawsze kończyły się utratą kontroli i spektakularną wywrotką (podczas jazdy noga od kostki w górę kiwa mi się na boki nie ważne jak mocno zapnę rolkę, zawsze to z jeden to z drugiej pojawia się luz).

Pierwszy pomysł był taki, że rolki (Rollerblade Spark 80) są po prostu za duże -okazało się jednak, że to nie to. Do numeru mniejszego nie jestem już w stanie wcisnąć stopy, brakuje miejsca na palce.

Druga myśl to to, że może coś jest nie tak z moimi stopami - wycieczka do lekarza udowodniła jednak iż moje stópki są w porządku.

O ile wiem mój model rolek nie ma możliwości zmiany kąta ustawienia płozy.

Ktoś jest w stanie udzielić jakiejś rady?
Jedyne co można poradzić to - cwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz! Ja na początku też złapałam się na tym, że "lubiłam" wykrzywić nogę. Pomogła jedynie kontrola nad sobą. Co spostrzegłam nieprawidłowość - noga się prostowała.
Pamietasz o jeździe na lekko ugiętych kolanach? Bo może to dlatego nie łapiesz równowagi.
__________________
Liseczek Rudy

http://fox-nails.blogspot.com/
liseczek_rudy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 17:20   #3092
FourFiveSix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3
Dot.: Rolki:)

O właściwej pozycji oczywiście pamiętam. Nawyk uginania kolan i pochylenia się do przodu mam jeszcze z jazdy na łyżwach - ignorowanie go i prostowanie sylwetki skończyło się kilkoma bolesnymi spotkaniami z lodem.

Tak więc będę ćwiczył do upadłego. Nic innego mi jak widać nie pozostało.
FourFiveSix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 21:15   #3093
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Rolki:)

Może za ciężki jesteś do tych rolek. Mam decatlonową wersję, to w nich kostka na początku potrafiła mi się machać. Teraz już jakoś to kontroluję. Chociaż np T-stopa nie jestem w stanie zrobić, bo mi noga w kostce się krzywi. Ale jeździ mi się do przodu ok One są dość miękkie przy kostce.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 08:16   #3094
FourFiveSix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3
Dot.: Rolki:)

175cm wzrostu, 80kg wagi. Siłownia, rower + aktualnie rolki. Waga raczej nie jest tu problemem. Dziś zauważyłem jednak, że problem występuje z prawą nogą - podejrzewam, że to zły nawyk który wyrobił mi się podczas jazdy na łyżwach a który nie został w porę skorygowany i teraz daje o sobie znać. To będzie ciężka walka coś czuję.
FourFiveSix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 10:38   #3095
liseczek_rudy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Stare Babice - pod Warszawą
Wiadomości: 185
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez FourFiveSix Pokaż wiadomość
175cm wzrostu, 80kg wagi. Siłownia, rower + aktualnie rolki. Waga raczej nie jest tu problemem. Dziś zauważyłem jednak, że problem występuje z prawą nogą - podejrzewam, że to zły nawyk który wyrobił mi się podczas jazdy na łyżwach a który nie został w porę skorygowany i teraz daje o sobie znać. To będzie ciężka walka coś czuję.
Niestety, jeśli do czegoś się przyzwyczaimy to trudno to później wyplenić. Ale nie poddawaj się Jeśli cały czas będziesz się pilnować to po jakimś czasie już wcale nie będziesz musiał. Przywykniesz do "nowej jazdy" i noga sama będzie wracać to prawidłowego ustawienia

Ale, ale... łatwo mówić i radzić komuś a ja nadal stoję w miejscu i się boję poszaleć na rolkach
__________________
Liseczek Rudy

http://fox-nails.blogspot.com/
liseczek_rudy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 08:07   #3096
monia_l
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świerklany ŚLĄSK
Wiadomości: 305
Dot.: Rolki:)

Witam proszę o poradę. Zamierzam kupic w tym miesiącu nowe rolki .Jazda rekreacyjna raz w tygodniu bądź rzadziej.Teraz od kilku lat posiadam zwykłe supermarketowe ale chciała bym jakieś lepsze .Cena to około do 350-400zł max myślałam o rollerblade bądź fila były (może jeszcze są )w decatlonie za ok 350z ł myślicie ze to dobry wybór czy może polecacie coś innego w tym przedziale cenowym ?
__________________
było 81,2
jest 63,3
będzie 57
monia_l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 08:21   #3097
antoninka_90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5
Dot.: Rolki:)

Rolki to dobra forma ćwiczeń na tłuszczyk, przy czym jest to też świetna zabawa . Myślę, że godzinka do półtorej dziennie, regularnie powinna z czasem zrobić swoją robotę .
antoninka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-17, 09:52   #3098
RozowaKlara
Raczkowanie
 
Avatar RozowaKlara
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 267
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez monia_l Pokaż wiadomość
Witam proszę o poradę. Zamierzam kupic w tym miesiącu nowe rolki .Jazda rekreacyjna raz w tygodniu bądź rzadziej.Teraz od kilku lat posiadam zwykłe supermarketowe ale chciała bym jakieś lepsze .Cena to około do 350-400zł max myślałam o rollerblade bądź fila były (może jeszcze są )w decatlonie za ok 350z ł myślicie ze to dobry wybór czy może polecacie coś innego w tym przedziale cenowym ?
W tym przedziale polecam właśnie Fila http://www.decathlon.pl/rolki-fila-m...d_8168048.html Kilka dni temu w skrzynce znalazłam ulotkę z Decathlonu i promocję na te rolki w cenie 280 zł tylko nie wiem czy promocja dotyczyła mojego miasta czy wszystkich sklepów, jeśli znajdę w domu ulotkę to dam znać.

edit: ulotka dotyczy sklepu przy DTŚ w Katowicach, ale może w innych miastach również jest taka promocja

Edytowane przez RozowaKlara
Czas edycji: 2014-06-17 o 09:55
RozowaKlara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 10:08   #3099
monia_l
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świerklany ŚLĄSK
Wiadomości: 305
Dot.: Rolki:)

dziękuję za odpowiedźwłasnie nad nimi też myślałam albo nad rollerblade a jak by jeszcze była taka promocja na nie to super....muszę zobaczyc w decatlonie w Żorach czy mają taką promocję
__________________
było 81,2
jest 63,3
będzie 57
monia_l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 11:40   #3100
RozowaKlara
Raczkowanie
 
Avatar RozowaKlara
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 267
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez monia_l Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedźwłasnie nad nimi też myślałam albo nad rollerblade a jak by jeszcze była taka promocja na nie to super....muszę zobaczyc w decatlonie w Żorach czy mają taką promocję
Warto sprawdzić, bo można zaoszczędzić Śmigam na FILA i polecam
RozowaKlara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 16:10   #3101
Hayasakaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Hayasakaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 967
Dot.: Rolki:)

A ja polecam rolki z K2
__________________

"A może kłamał, bo nie chciał powiedzieć nam prawdy?!"

talia: 68-67-66-65-64-63
Hayasakaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-17, 21:05   #3102
monia_l
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świerklany ŚLĄSK
Wiadomości: 305
Dot.: Rolki:)

Tylko K2 chyba w tym przedziale cenowym nie kupię patrzę własnie na allegro i są same droższe.....
__________________
było 81,2
jest 63,3
będzie 57
monia_l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 21:08   #3103
Hayasakaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Hayasakaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 967
Dot.: Rolki:)

To zależy czy na jakieś przeceny trafiłsz. Moje udalo mi się ustrzelić w Intersporcie za 400 z hakiem
__________________

"A może kłamał, bo nie chciał powiedzieć nam prawdy?!"

talia: 68-67-66-65-64-63
Hayasakaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 21:17   #3104
monia_l
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świerklany ŚLĄSK
Wiadomości: 305
Dot.: Rolki:)

Weszłam właśnie na stronkę intersport i widzę że ceny są nawet nawet

http://esklep.intersport.pl/pl/produ...inetic-speed-w

http://esklep.intersport.pl/pl/produ...edom-w-3040803

http://esklep.intersport.pl/pl/produ...e-macroblade-w
__________________
było 81,2
jest 63,3
będzie 57
monia_l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 06:37   #3105
RozowaKlara
Raczkowanie
 
Avatar RozowaKlara
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 267
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez monia_l Pokaż wiadomość
Tylko K2 chyba w tym przedziale cenowym nie kupię patrzę własnie na allegro i są same droższe.....
Kupisz K2 starsze modele za 400 zł albo na wyprzedażach w Internecie
RozowaKlara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-19, 10:13   #3106
zico
Raczkowanie
 
Avatar zico
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 287
Dot.: Rolki:)

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;46301671]Może za ciężki jesteś do tych rolek.[/QUOTE]

Dokładnie. Spark 80 są miękką konstrukcją, nie przeznaczoną dla cięższych osób, pomimo, że jest opisane, że są do 100kg. Rolki wytrzymają to obciążenie, ale nie jest gwarantowana prawidłowa stabilizacja postawy.

Są różne jakości rolek oraz ZASTOSOWANYCH materiałów. To, że są rolki markowe Rollerblade, nie znaczy, że zostały prawidłowo dobrane do wymogów użytkowników. Są miększe, sztywniejsze i jeszcze sztywniejsze, tak jak są wagi użytkowników 30kg, 50kg, czy 120kg.

Niestety marki produkujące rolki, nie podają tzw. flex indexu, co ma miejsce w butach narciarskich i tam nie ma żadnego problemu z doborem butów w zależności od umiejętności, wagi i siły.

Dodatkowo część produktów na rynku ma regulację pochylenia cholewki na boki oraz dużo częściej regulację szyny na boki, a co za tym idzie ustawienia jej, żeby nogi się nie wykrzywiały na boki.

Wykrzywianie nóg na boki jest to najczęstszy problem u użytkowników i ma miejsce w trzech kwestiach: zła jakość rolek lub za duża waga czy umiejętności do wybranego modelu lub źle dopasowany model. Tak po prostu jest w kolejności najczęstszego występowania, jaką podałem w poprzednim zdaniu.
__________________
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski

profesjonaliści we wrotkarstwie (jazda na rolkach):
http://www.wrotkarstwo.pl

zico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-19, 14:10   #3107
Anoobis
Przyczajenie
 
Avatar Anoobis
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: okolice W-wy
Wiadomości: 12
Dot.: Rolki:)

W Warszawie bijemy dziś rekord Guinnessa https://m.facebook.com/events/410598...id=17&__tn__=H
__________________
od 17.04.2013 --> 299,02 km na rolkach
Anoobis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-19, 14:34   #3108
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Rolki:)

Proszę o pomoc w podjęciu decyzji.

Zastanawiam się, czy po prostu nie dać sobie spokoju i nie sprzedać rolek. Wydaje mi się, że w moim przypadku opanowanie umiejętności jazdy na rolkach i w ogóle czerpanie z niej jakiejkolwiek przyjemności leży poza moim zasięgiem.

Rolki mam dobrze dobrane, kupowałam je w tym ąę sklepie krakowskim który jest tak polecany, wydałam na nie majątek, model to K2 athena chyba.

W każdym razie - mam straszny problem ze swobodną jazdą. Potrafię jeździć po płaskim, równym terenie, ale wciąż się wywracam albo chwieję, kompletnie nie potrafię utrzymać równowagi. Tak, jeżdżę na ugiętych kolanach, mam proste nogi, nieważne - i tak się czuję niepewnie, chyboczę na boki, nie umiem utrzymać, rolka mi jedzie do przodu albo do tyłu. Zatrzymywanie się to kompletny koszmar - zazwyczaj po prostu czekam, aż zwolnię, bo przy metodzie T zawsze się wypierdzielam, przy hamowaniu hamulcem - wypierdzielam się, przy hamowaniu na V - zgadnijcie co, wypierdzielam się.

W dodatku strasznie podczas jazdy bolą mnie stopy, jak jeżdżę to nie potrafię się zrelaksować (no bo przecież za chwilę się wywalę) i chyba je napinam, podkurczam. Nawet przed chwilą wyciągnęłam te głupie rolki z szafy żeby się przejechać po mieszkaniu, bo mamy po południu jechać do parku, i po kilku minutach w nich łapią mnie skurcze w stopach.

Rolki kupiłam i trochę jeździłam dwa lata temu, usiłował mnie uczyć chłopak który jeździ swobodnie, ale nauczycielem jest do bani. Później złamałam rękę w łokciu i długo nie mogłam jeździć, lekarz zabronił, bo ryzyko, że upadnę na rękę i coś mi się stanie z regenerującym się stawem było za duże.

Teraz mnie znów facet namawia na te rolki i ja bym bardzo chciała chcieć, ale tak mnie to spina, że nie mam z tego żadnej przyjemności. Żadne filmiki i artykuły nic nie dają, nie umiem się zastosować do zawartych w nich rad bo po prostu nie umiem utrzymać równowagi. Mam wrażenie, że po prostu nie posiadam takiej umiejętności jak "utrzymywanie równowagi" na tak niestabilnych rzeczach jak rolki/narty/łyżwy

Macie dla mnie jakieś porady, czy mam po prostu sprzedać to cholerstwo?
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-19, 17:56   #3109
kateel
Zakorzenienie
 
Avatar kateel
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 094
Dot.: Rolki:)

Hej. Pytanie trochę z innej beczki.

Mam problem z rolkami, tylko... nie wiem za bardzo, jak to opisać. Podczas jazdy, przy odpychaniu się prawą nogą i położeniu tejże nogi z rolką na podłożu, coś w niej hałasuje. Odgłos podobny jest do upuszczonej śrubki. Posprawdzałam wszystkie, bo pomyślałam, że może coś się poluzowało. Nic z tych rzeczy. Pomimo tego dźwięk podczas jazdy towarzyszy mi nadal. Co z tym fantem zrobić? Reklamować? Co to w ogóle może być? Dodam, że podczas jazdy po podłożu "równym jak stół" nie słychać nic
kateel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-20, 07:04   #3110
zico
Raczkowanie
 
Avatar zico
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 287
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Proszę o pomoc w podjęciu decyzji.
Instruktor wrotkarstwa pomoże. Koniecznie taki, który ma papiery na instruktora wrotkarstwa. www.pzsw.org -> tam pytaj o nich.

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Cytat:
Napisane przez kateel Pokaż wiadomość
Hej. Pytanie trochę z innej beczki.

Mam problem z rolkami, tylko... nie wiem za bardzo, jak to opisać. Podczas jazdy, przy odpychaniu się prawą nogą i położeniu tejże nogi z rolką na podłożu, coś w niej hałasuje. Odgłos podobny jest do upuszczonej śrubki.
Nie wiem jaki to jest model rolek, ale sprawdź:

- dokręcenie szyny, w większości przypadków są to dwie śruby
- dokręcenie osi trzymających kółka
- mogą jeszcze być to śruby trzymające zapięcia, cholewkę
__________________
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski

profesjonaliści we wrotkarstwie (jazda na rolkach):
http://www.wrotkarstwo.pl

zico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 21:32   #3111
ania_1703
Raczkowanie
 
Avatar ania_1703
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 354
Dot.: Rolki:)

Hej Mam pytanie odnośnie doboru ochraniaczy na rolki:P Chciałam je ostatnio kupić, bo mimo iż na rolkach jeżdżę całkiem dobrze, to chciałabym się nauczyć jakiś bardziej zaawansowanych trików, a bez ochraniaczy to aż strach, tym bardziej, że ostatnio 2x zaliczyłam niespodziewany upadek :P
Mój problem polega na tym, że wszystkie ochraniacze jakie były w sklepach (GoSport i InterSport) były na mnie za duże w kolanach i w łokciach, zsuwały się, a rzepy były tak umieszczone że nie dało się ich bardziej ścisnąć (ochraniacze firm Rollerblade i K2). Przymierzałam też takie dla dzieci (K2 i Powerslide) i w nadgarstku i w łokciu były ok, ale w kolanie za to mnie ściskały, a czytałam, że nie powinny...
Czy może ktoś mi polecić jakieś dobre ochraniacze (może są jakieś z regulowanym "ściskiem") i podpowiedzieć trochę czym się sugerując wybierając rozmiar :P? I czy dobrym pomysłem jest zamówienie ochraniaczy przez internet, sugerując się rozmiarówką (jeśli jest podana na stronie) czy istnieje duże ryzyko niedopasowania ?
ania_1703 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 15:02   #3112
zico
Raczkowanie
 
Avatar zico
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 287
Dot.: Rolki:)

Jedne z najlepszych ochraniaczy na nadgarstki to Rollerblade ProN, są również w zestawach. Co do kolan i łokci - jedne z najlepszych (kompaktowych) to Seba.
Rozmiar - pytać sprzedawcy, tak najlepiej.
__________________
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski

profesjonaliści we wrotkarstwie (jazda na rolkach):
http://www.wrotkarstwo.pl

zico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 16:41   #3113
ania_1703
Raczkowanie
 
Avatar ania_1703
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 354
Dot.: Rolki:)

Bardzo dziękuję za informacje Nie widziałam takich ochraniaczy w żadnym ze sklepów w których byłam (byłam w GoSport, intersport i decathlonie). Najchętniej zamówiłabym przez internet, ale boję się, że rozmiar będzie nieodpowiedni:/ Chyba muszę rozejrzeć się za jakimiś innymi sklepami sportowymi.
ania_1703 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-01, 16:37   #3114
zico
Raczkowanie
 
Avatar zico
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 287
Dot.: Rolki:)

Żaden problem dla internetowych sprzedawców na odległość - pytasz i POWINNI pomóc.
__________________
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski

profesjonaliści we wrotkarstwie (jazda na rolkach):
http://www.wrotkarstwo.pl

zico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-21, 10:40   #3115
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Rolki:)

Juhu

szukam kogoś chętnego na rolki we Wrocławiu ja jestem z ok. skytowera, więc najlepiej z tej okolicy, żeby nie trzeba było do siebie dojeżdżać Któraś z Pań?

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Juhu

szukam kogoś chętnego na rolki we Wrocławiu ja jestem z ok. skytowera, więc najlepiej z tej okolicy, żeby nie trzeba było do siebie dojeżdżać Któraś z Pań?
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 14:09   #3116
RozowaKlara
Raczkowanie
 
Avatar RozowaKlara
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 267
Dot.: Rolki:)

Szkoda, że nie jesteś z moich okolic

ania_1703 zamawiałam przez Internet i nie było problemu była rozmiarówka i podane wymiary, więc zdecydowanie szybciej kupisz w sieci niż sklepach typu Decathlon
__________________
RozowaKlara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 05:33   #3117
menia01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Dot.: Rolki:)

Wybiera się ktoś jutro na nightskating i nie ma towarzystwa?

Edytowane przez menia01
Czas edycji: 2014-08-27 o 08:24
menia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 10:43   #3118
Miska1477
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Międzyrzecz
Wiadomości: 48
Dot.: Rolki:)

Niestety nie.
Miska1477 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 11:47   #3119
RozowaKlara
Raczkowanie
 
Avatar RozowaKlara
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 267
Dot.: Rolki:)

Cytat:
Napisane przez menia01 Pokaż wiadomość
Wybiera się ktoś jutro na nightskating i nie ma towarzystwa?
Wszystko zależy od pogody.
__________________
RozowaKlara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 10:47   #3120
201605090940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 700
Dot.: Rolki:)

a wiecie może, dlaczego podczas jazdy na rolkach czuję ból w "zgięciu" podeszwy stopy? nie jakiś uciążliwy, ale wyczuwalny
201605090940 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-08 18:39:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:03.