Rossmann cz. XXII - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-07, 12:55   #3751
onething
Zadomowienie
 
Avatar onething
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 266
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez annajustyna Pokaż wiadomość
odnosnie pilnika do stóp to miał byc dzis w dostawie ale nie dojechał, więc pewnie go produkują..ale przyjechały do sklepu rolki i to żółte i niebieskie.

nie chce krakac ale pewnie na tym forum bedziemy zamawiały jedna u drugiej ten pilnik. wielu chetnych na pilnik jest a kupic nie mozna....
A ja mam wrażenie, że jak tylko skończy się promocja na pilnik to zacznie nagle dojeżdżać z dostawą.
__________________
2017
2016
2015
2013/2014
onething jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 13:04   #3752
Tasienkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Tasienkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 702
Dot.: Rossmann cz. XXII

Kto poleci nieklejący błyszczyk z Rosska...Jak na razie znalazłam tylko te z MF, ale może jest coś innego? I żeby miał smak/zapach do zniesienia... Tak ładnie obkupiłam się na promocji podkładowej i do oczu, a teraz jak cos chce, to albo nie ma, albo nie wiem co wziąć...Widziałam dziś w końcu te kredki do ust chyba z miss sporty, zabezpieczone przed macaczami chyba folijką, kto podzieli się opinią o nich?
Tasienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 13:06   #3753
Trusmilk
Rozeznanie
 
Avatar Trusmilk
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 956
Dot.: Rossmann cz. XXII

Raz się nimi pomalowałam, nie przyciskałam jakoś mocno, a się ułamała. Ja nie polecam.
__________________
Dziewczyna, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów, poradzi sobie w życiu.
Trusmilk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 13:07   #3754
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Trusmilk Pokaż wiadomość
Raz się nimi pomalowałam, nie przyciskałam jakoś mocno, a się ułamała. Ja nie polecam.

Ja tak samo raz przejechalam, nie naciskajac i sie zlamala. Bubel :/


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 13:11   #3755
whiteska
Raczkowanie
 
Avatar whiteska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 150
Dot.: Rossmann cz. XXII

czy orientuje się ktoś czy znajdę w opolu rossa z szafą Sally Hansen i Eveline?
whiteska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 13:18   #3756
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez onething Pokaż wiadomość
A ja mam wrażenie, że jak tylko skończy się promocja na pilnik to zacznie nagle dojeżdżać z dostawą.
Ta teoria spiskowa ma jakąś rację bytu Sama jestem napalona na ten pilnik, że hohohoho. Szukam, szukam i nic. Pani w Ross mówiła, że dużo osób pyta o ten pilnik. Jest spore zainteresowanie, pewnie część kupi jak się już pojawi bez względu na cenę
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 13:19   #3757
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Trusmilk Pokaż wiadomość
A ja szukałam swatchy lakierów z serii Rita Ora i natknęłam się na to
http://ruthboonmakeup.blogspot.com/2...cond-nail.html
ja bym nawet takich słoczy nie wrzucila, wstyd jak 150 no ale nie jestę blogerę... nie znam się
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ
whenee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-07, 13:20   #3758
Tasienkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Tasienkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 702
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Trusmilk Pokaż wiadomość
Raz się nimi pomalowałam, nie przyciskałam jakoś mocno, a się ułamała. Ja nie polecam.
Cytat:
Napisane przez klapouszek29 Pokaż wiadomość
Ja tak samo raz przejechalam, nie naciskajac i sie zlamala. Bubel :/


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No właśnie coś mi tam świtało, że komuś się złamała...Rzeczywiście bubel. A jak z konsystencją, zapachem? One chyba dają taki bardziej matowy niz mokry fekt? Ale i tak pewnie sobie daruje, bo po co mam wywalać kasę na coś, co się zaraz popsuje...
Tasienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 13:35   #3759
anioleczek25
Rozeznanie
 
Avatar anioleczek25
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 895
Dot.: Rossmann cz. XXII

Dziewczyny tak kusicie na tym wątku, że i ja, nie mająca początkowo w planach kupowania szminek i lakierów, pojechałam dzisiaj do Rossmanna. A tam sporo rzeczy już poprzebieranych albo co niektóre produkty całkowicie wymiecione. Nie było niektórych produktów które chciałam nabyć, ale w zamian spodobało mi się coś innego i tak 100 zł poszło. No ale na jakiś czas zapasy zrobione a teraz trzeba zrobić sobie na jakiś czas odwyk od Rossmanna.
A to moje dzisiejsze łupy:
- szminka Rimmel Moisture Renew nr 720 i Lasting Finish 070 (Airy Fairy kupiłam głównie bo była tu tak chwalona i nie żałuję, śliczny kolorek)
- błyszyk Eveline Lovers nr 610
- Lovely Color Wear nr 2
- błyszczyk Rimmel Apocalips w kolorze Nude Eclipse (piękny nudziak, takiego szukałam)
- lakier do paznokci Lovely Gloss like gel nr 151 i Baltic Sand nr 5
- lakier Wibo French Manicure nr 9.
Dorwałam jeszcze serum do rzęs Eveline z czego bardzo się cieszę, bo ostatnio pusta półka była. Także zakupy udane.
anioleczek25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 13:42   #3760
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Rossmann cz. XXII

Udało mi się dziś dorwać zachwalaną odżywkę z Miss Sporty-była ostatnia!jak ją stosujecie Dziewczyny? Nie dorwałam za to nadal szarego lakieru z Rimmela, niebieskiego i nudziakowego lakieu z Rity Ory. Na tych prlmocjach zbankrutowałam-o ile na wczesniejszych edycjach-40proc wydawalam "skromne"160 zł tak tutaj w samym tygodniu z pudrami wydałam 120zl i myslę że na obecną chwilę dobijam do 300 zł-aż boję się policzyć ile już wydałam
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 13:42   #3761
Kairra
Spiritus Movens
 
Avatar Kairra
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 681
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Tasienkaaa Pokaż wiadomość
Kto poleci nieklejący błyszczyk z Rosska...Jak na razie znalazłam tylko te z MF, ale może jest coś innego? I żeby miał smak/zapach do zniesienia...
Ja wczoraj kupiłam błyszczyk z Wibo XXL, nr 1, z kwasem hialuronowym, za 3,97 Fajny jest, nieklejący, zapach przyjemny, odrobinę słodki, w smaku neutralny, wygładza usta.
__________________
"Być człowiekiem - to pytanie, jakże czasem trudno odpowiedzieć sobie na nie
Trzeba tylko więcej dawać, mniej zabierać
Więcej kochać..."
Kairra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-07, 13:44   #3762
adelka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 191
Dot.: Rossmann cz. XXII

Ja dziś jeszcze raz odwiedziłam Rosska i dokupiłam Bourjois Shine Edition nr 24 ( mam słabość do pomadek nabłyszczających ) oraz błyszczyk Eveline 3D Silk Effect nr 228. Bardzo podobny kolor do tej szminki z Bourjis. Stwiedzam że jestem monotematyczna jeśli idzie o kolory. Bo podobają mi się same zgaszone, brudne lekko wrzosowe róże Chyba jestem nienormalna bo połowa moich szminek jest w takim właśnie kolorze.


Cytat:
Napisane przez lifrete Pokaż wiadomość
Wypróbowałam wczoraj ten top coat i nie jestem zadowolona. Pomalowałam około 22. Do łóżka położyłam się po północy. a dzisiaj co? faktura piaskowa lakieru w gratisie

Będę go jeszcze próbować, ale jak na razie nie jestem zadowolona.
uff to dobrze że go odłożyłam bo już miałam w koszyku, wzięłam za to z miss sporty Turbo Dry Top Coat, dziś będą testy.

Edytowane przez adelka99
Czas edycji: 2014-05-07 o 13:45
adelka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 13:45   #3763
ettera
Raczkowanie
 
Avatar ettera
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 163
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Tasienkaaa Pokaż wiadomość
No właśnie coś mi tam świtało, że komuś się złamała...Rzeczywiście bubel. A jak z konsystencją, zapachem? One chyba dają taki bardziej matowy niz mokry fekt? Ale i tak pewnie sobie daruje, bo po co mam wywalać kasę na coś, co się zaraz popsuje...
ja swojej jeszcze nie złamałam a jestem istnym psujem rysik jest cienki więc niestety ryzyko uszkodzenia jest spore to prawda
mi się kredeczka podoba, ma ładny cukierkowy zapach, daje satynowy efekt, nie podkreśla suchych skórek ot za 6zł można się przekonać

za to dorwałam dziś tę szminkę w kredce lovely, nie było różowego koloru więc zaryzykowałam z najciemniejszym nr 4 - akurat ten kolor jest mocno zbliżony do mojego naturalnego więc tylko go podkreślił no i pozostawia takie matowe usta
no ale rozczarowałam się mocno zapachem, jest paskudny, śmierdzi jak jakaś apteczna maść
ettera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 13:49   #3764
Trusmilk
Rozeznanie
 
Avatar Trusmilk
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 956
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Tasienkaaa Pokaż wiadomość
No właśnie coś mi tam świtało, że komuś się złamała...Rzeczywiście bubel. A jak z konsystencją, zapachem? One chyba dają taki bardziej matowy niz mokry fekt? Ale i tak pewnie sobie daruje, bo po co mam wywalać kasę na coś, co się zaraz popsuje...
Efekt mi się podoba(usta wyglądają na nawilżone, więc mogę chyba powiedzieć, że to taki mokry efekt) i całkiem długo się utrzymywała na ustach, ale co z tego, skoro za każdym machnięciem będzie się łamała.
__________________
Dziewczyna, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów, poradzi sobie w życiu.
Trusmilk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 13:49   #3765
adelka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 191
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Kairra Pokaż wiadomość


Ja w liceum używałam 3 szminek: ochronną truskawkową Chapstick, beżowo-perłową Cafe au Lait z Avonu (okropieństwo ) oraz pomadkę z Celii w plastikowym buraczkowym opakowaniu, ale już nie pamiętam numeru
aaaaa ja też używałam namiętnie, niedawno gdzieś w szufladzie znalazłam samo pudełko,szminka wyszminkowana do samego dna , to były czasy. A i te 100 lat temu to na ustach była modna mocna perła, taka bladoróżowa
adelka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 13:52   #3766
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez adelka99 Pokaż wiadomość
aaaaa ja też używałam namiętnie, niedawno gdzieś w szufladzie znalazłam samo pudełko,szminka wyszminkowana do samego dna , to były czasy. A i te 100 lat temu to na ustach była modna mocna perła, taka bladoróżowa
Ja miałam Iced Champink
https://www.google.pl/search?q=avon+...w=1024&bih=629
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 13:54   #3767
agata0212
Raczkowanie
 
Avatar agata0212
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 193
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Udało mi się dziś dorwać zachwalaną odżywkę z Miss Sporty-była ostatnia!jak ją stosujecie Dziewczyny? Nie dorwałam za to nadal szarego lakieru z Rimmela, niebieskiego i nudziakowego lakieu z Rity Ory. Na tych prlmocjach zbankrutowałam-o ile na wczesniejszych edycjach-40proc wydawalam "skromne"160 zł tak tutaj w samym tygodniu z pudrami wydałam 120zl i myslę że na obecną chwilę dobijam do 300 zł-aż boję się policzyć ile już wydałam
Ja mam ta przezroczysta (lekko różowa) i stosuje ja solo lub jako podklad pod lakier kolorowy sama tez wyglada fajnie ładnie sie błyszczy a paznokcie wyglądają na zdrowe
agata0212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 13:55   #3768
adelka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 191
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez loverek Pokaż wiadomość

Chcialam jakas pomadke w zywym kolorz. Pomadka w kredca z Astora byla ladna i o dziwo nie ruszana no ale nie wiem
i ja ciągle mam ten dylemat, co jestem w Rossmanie to wkładam do koszyku i po chwili wyjmuję, jakoś nie mam przekonania a jednocześnie mam ochotę. Podoba mi się ten kolor ( Magic Magenta ) ale boję się że nie będę zbyt często używać.

To samo miałam dziś z lakierami Rita Ora, mnie jakoś one średnio się podobają. W domu chcę a jak jestem w Rossie to już nie bardzo. Myślałam nad bladoróżowym. Ma go ktoś i poleca ? Czy ma dobra konsystencję? Nie smuży? Szybko schnie ?
adelka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 13:58   #3769
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Ta teoria spiskowa ma jakąś rację bytu Sama jestem napalona na ten pilnik, że hohohoho. Szukam, szukam i nic. Pani w Ross mówiła, że dużo osób pyta o ten pilnik. Jest spore zainteresowanie, pewnie część kupi jak się już pojawi bez względu na cenę
Czy ten pilnik jest taki super, że zwykły pumeks nie jest w stanie go zastąpić :P? Czytam, ze każdy na niego poluje, że powoli i mnie zaczyna interesować

Tak siedzę sobie w domu i patrzę czy nie kupić sobie Whisperka w kolorze 310 mad for magenta ;p. Ma któraś?
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-07, 13:58   #3770
agata0212
Raczkowanie
 
Avatar agata0212
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 193
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Trusmilk Pokaż wiadomość
A ja szukałam swatchy lakierów z serii Rita Ora i natknęłam się na to
http://ruthboonmakeup.blogspot.com/2...cond-nail.html
niezle skutecznie mnie zniechecily :P strasznie to wyglada, nawet niedokładnie sa zmyte a ta rozdwojona płytka (palec wskazujący) boskie
agata0212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 14:02   #3771
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez adelka99 Pokaż wiadomość
i ja ciągle mam ten dylemat, co jestem w Rossmanie to wkładam do koszyku i po chwili wyjmuję, jakoś nie mam przekonania a jednocześnie mam ochotę. Podoba mi się ten kolor ( Magic Magenta ) ale boję się że nie będę zbyt często używać.

To samo miałam dziś z lakierami Rita Ora, mnie jakoś one średnio się podobają. W domu chcę a jak jestem w Rossie to już nie bardzo. Myślałam nad bladoróżowym. Ma go ktoś i poleca ? Czy ma dobra konsystencję? Nie smuży? Szybko schnie ?
ja też bym chciała jakiś soczysty kolor na usta ale większość ląduje w szufladzie nieużywane, bo albo ja się nie czuje dobrze w tym kolorze, albo wstydzę się wyjść na ulicę, albo po prostu tż się śmieje ze mnie więc czasem chodzę po domu

ale marzy mi się jakaś czerwień, ew. malinka jakaś, nie do końca matowa, o raczej mokrym wykończeniu, ale żeby się nie świeciła zbytnio, celuje w masełka, ew. miękkie szminki coś polecacie
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ
whenee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 14:03   #3772
adelka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 191
Dot.: Rossmann cz. XXII

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;4634310 8]Ja miałam Iced Champink
https://www.google.pl/search?q=avon+...w=1024&bih=629[/QUOTE]
tą moja przyjaciółka zamawiała, ja miałam z color trend jakąś taką w kolorze capucino.

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Cytat:
Napisane przez whenee Pokaż wiadomość
ja też bym chciała jakiś soczysty kolor na usta ale większość ląduje w szufladzie nieużywane, bo albo ja się nie czuje dobrze w tym kolorze, albo wstydzę się wyjść na ulicę, albo po prostu tż się śmieje ze mnie więc czasem chodzę po domu

ale marzy mi się jakaś czerwień, ew. malinka jakaś, nie do końca matowa, o raczej mokrym wykończeniu, ale żeby się nie świeciła zbytnio, celuje w masełka, ew. miękkie szminki coś polecacie
no ja właśnie tez nie mam odwagi ale wzięłam masełko Revlon Sweet Tart i jest piękne. Latem będę używać, na bank.
adelka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 14:04   #3773
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Ta teoria spiskowa ma jakąś rację bytu Sama jestem napalona na ten pilnik, że hohohoho. Szukam, szukam i nic. Pani w Ross mówiła, że dużo osób pyta o ten pilnik. Jest spore zainteresowanie, pewnie część kupi jak się już pojawi bez względu na cenę
Ja zamówiłam w dwóch rossach więc mam nadzieje że dojedzie, rolki sa -ale nie kupowałam- to i pilnik tez będzie....jedynie mnie drażni, ze w wybranych sklepach będzie ...skoro jest ogromny popyt to powinien być w kazdym i klienci zadowoleni i firma zarobi....nie kumam tej polityki
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 14:08   #3774
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez annajustyna Pokaż wiadomość
zgadza sie ale to robi eveline
skąd taka informacja?


Wczoraj ktoś pytał o bordowe lakiery pachnące revlon - dzisiaj widziałam w swoim rossmannie ten kolor.
I faktycznie pod nimi jest napisane, że to limitowana seria
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 14:08   #3775
Tasienkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Tasienkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 702
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez ettera Pokaż wiadomość
ja swojej jeszcze nie złamałam a jestem istnym psujem rysik jest cienki więc niestety ryzyko uszkodzenia jest spore to prawda
mi się kredeczka podoba, ma ładny cukierkowy zapach, daje satynowy efekt, nie podkreśla suchych skórek ot za 6zł można się przekonać

za to dorwałam dziś tę szminkę w kredce lovely, nie było różowego koloru więc zaryzykowałam z najciemniejszym nr 4 - akurat ten kolor jest mocno zbliżony do mojego naturalnego więc tylko go podkreślił no i pozostawia takie matowe usta
no ale rozczarowałam się mocno zapachem, jest paskudny, śmierdzi jak jakaś apteczna maść
no właśnie, może przez to, że są takie cienkie to się łamią...szkoda, że nie kupiłam jej zamiast tego nieszczęsnego Astora, o którym już pisałam, że chyba poleci do kosza, bo jest tak chemiczny, że nie dam rady go raczej znieść...

Cytat:
Napisane przez Trusmilk Pokaż wiadomość
Efekt mi się podoba(usta wyglądają na nawilżone, więc mogę chyba powiedzieć, że to taki mokry efekt) i całkiem długo się utrzymywała na ustach, ale co z tego, skoro za każdym machnięciem będzie się łamała.
a tak kusi, bo niedroga i nawet ładne kolory, choć ten jasny róż wydaje mi się troszkę dla mnie za zimny...

Cytat:
Napisane przez Kairra Pokaż wiadomość
Ja wczoraj kupiłam błyszczyk z Wibo XXL, nr 1, z kwasem hialuronowym, za 3,97 Fajny jest, nieklejący, zapach przyjemny, odrobinę słodki, w smaku neutralny, wygładza usta.
Bardzo dziękuję
Tasienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 14:09   #3776
quepasso
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 71
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Tasienkaaa Pokaż wiadomość
Kto poleci nieklejący błyszczyk z Rosska...Jak na razie znalazłam tylko te z MF, ale może jest coś innego? I żeby miał smak/zapach do zniesienia... Tak ładnie obkupiłam się na promocji podkładowej i do oczu, a teraz jak cos chce, to albo nie ma, albo nie wiem co wziąć...Widziałam dziś w końcu te kredki do ust chyba z miss sporty, zabezpieczone przed macaczami chyba folijką, kto podzieli się opinią o nich?
Ja kupiłam na promocji błyszczyk z lovely, Kiss Kiss Lips nr.3, pachnie owocowo, kolorek piękny półtransparentny koralowo-różowy, bez drobinek , nie lepi się mocno ale przez to nie trzyma się też zbyt długo. Na pare złociszy warto wypróbować Ps. to jakaś nowość jest wiec nie wiem jak w innych Rossach z dostępnością
__________________
23.12.2013 Egzamin teoretyczny
27.02.2014 Zdane prawko
12.03.2014 Jestem Kierowcą!

Edytowane przez quepasso
Czas edycji: 2014-05-07 o 14:15
quepasso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 14:10   #3777
Tasienkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Tasienkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 702
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez annajustyna Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam w dwóch rossach więc mam nadzieje że dojedzie, rolki sa -ale nie kupowałam- to i pilnik tez będzie....jedynie mnie drażni, ze w wybranych sklepach będzie ...skoro jest ogromny popyt to powinien być w kazdym i klienci zadowoleni i firma zarobi....nie kumam tej polityki
U mnie tylko puste miejsce i plakietka z ceną...
Tasienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 14:11   #3778
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez Trusmilk Pokaż wiadomość
A ja szukałam swatchy lakierów z serii Rita Ora i natknęłam się na to
http://ruthboonmakeup.blogspot.com/2...cond-nail.html
Fuj, co za obrzydlistwo.
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 14:14   #3779
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rossmann cz. XXII

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;4634310 8]Ja miałam Iced Champink
https://www.google.pl/search?q=avon+...w=1024&bih=629[/QUOTE]


ja tez..
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 14:15   #3780
Tasienkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Tasienkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 702
Dot.: Rossmann cz. XXII

Cytat:
Napisane przez whenee Pokaż wiadomość
ja też bym chciała jakiś soczysty kolor na usta ale większość ląduje w szufladzie nieużywane, bo albo ja się nie czuje dobrze w tym kolorze, albo wstydzę się wyjść na ulicę, albo po prostu tż się śmieje ze mnie więc czasem chodzę po domu

ale marzy mi się jakaś czerwień, ew. malinka jakaś, nie do końca matowa, o raczej mokrym wykończeniu, ale żeby się nie świeciła zbytnio, celuje w masełka, ew. miękkie szminki coś polecacie
Fajny kolor ma Maybelline whisper Who wore it red-er, nie jest czerwony, raczej ciemno malinowy, color boost z Bourjois w odcieniu Red sunrise wpada w czerwień
Tasienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-18 16:46:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:38.