Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014 cz.27 - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-08, 13:14   #2611
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez S1lc1a Pokaż wiadomość
Atomoowka - bukiet ładny, ale coś bym jeszcze dodała, jakieś ozdoby
Anesthesia - ja wczoraj rozdawałam zaproszenia w pracy i też się stresowałam, na szczęście były fajne reakcje (u mnie miesiąc do ślubu ale prawie nikt w pracy nie wiedział), przerażony był tylko mój kierownik ale to chyba dlatego że myśli że bardzo szybko zajdę w ciążę i ucieknę na macierzyński
U mnie wszyscy o ślubie wiedza, ale chyba niekoniecznie spodziewaja sie dostania zaproszen w sumie mam z nimi bardzo luzne i kolezenskie kontakty, ale jakos sie wstydze

Dzieki jeszcze raz

Poza tym... przyszła bizuteria!!! Wieczorem będą zdjecia

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 13:17   #2612
Szczeperka
Wtajemniczenie
 
Avatar Szczeperka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Poznań/ Toruń
Wiadomości: 2 404
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
A co to za nakładki i gdzie się je zamawia?

Ja kupiłam na allegro. To po prostu nakładki ochronne na obcasy

Co do fryzur - piękne inspiracje wstawiłaś ale dla mnie są to fryzury do których toczek nie pasuje - bardziej grzebień czy kwiat we włosy. Do Twojej sukienki rzeczywiście nie ma co rozważać welonu bo zakryje plecy - także dobra decyzja
__________________
Staś 10.01.2015

Ignaś 11.03.2016
Szczeperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 13:20   #2613
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
ecru oraz nude jak najbardziej. Ivory mniej bo wyglądają trochę jak brudne przy sukience

dzieki, bo już nie wiem czy kupować drugie, tym razem w białym kolorze...
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 13:23   #2614
oluska227887
Raczkowanie
 
Avatar oluska227887
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: na samym dole mapy Polski ;)
Wiadomości: 335
GG do oluska227887
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez paula600324 Pokaż wiadomość
Też tak uważam
I jeszcze te wszystkie dziwne pytania na kartce do spowiedzi
Najbardziej podoba mi się : czy jestem świadoma, że zawierając związek małżeński biorę na siebie odpowiedzialność za drugą osobę, a w tym za jej zbawienie ?
Albo Czy darzę miłością i szacunkiem rodziców i rodzinę narzeczonego? Sądzę, że niektórzy mieliby problem z tym pytaniem, patrząc na niektóre poczynania teściów
A jakbym miała odpowiedzieć na pyt odnośnie jakie problemy pojawiały się w okresie narzeczeństwa, to chyba bym z konfesjonału za szybko nie wyszła



Do podpisów z kursu przedmałżeńskiego nawet nie zajrzał, ale świadectwo oglądał



Bourjois - kolor 07 nude. Kolor ostatecznie może być, w drogerii wydawał mi się dużo jaśniejszy, ale wiadomo, tam jest inne światło.
Trzymał się idealnie od 8 do 12, przetrwał picie, przy jedzeniu troszkę się starł ze środka, obrys ust nadal się trzymał Nie jestem przyzwyczajona do matowych pomadek, dlatego było mi trochę "sucho" na ustach, więc odruchowo często je oblizywałam
O matko, to jak u Was wyglądają te kartki do spowiedzi? My mamy takie, na których ksiadz musi tylko wpisać datę i miejsce spowiedzi :P spowiedź niczym nie różniła się od "normalnej" :P
Co do pomadki, też nie mogłam się przyzwyczaić do suchych ust, ale teraz już nawet o tym nie myślę i też wydawało mi się, że kolor 7 będzie jaśniejszy :P

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
__________________
26.07.2014
oluska227887 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 13:24   #2615
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

An ja tez bym dala dzisiaj zapro, wiec dobra decyzje podjelas napewno sie bardzo uciesza z nich super, ze bizu doszla

Przyszla moja pomadka dzis, kolor, konsystencja fajna, gorzej z trwaloscia wiec bede szukac dalej.



Zamowilam tez prezent slubny dla TZ, niebieskiego ipoda z grawerem, bedzie zadowolony


Gratuluje wszystkich zmian kodu


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14


rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 13:24   #2616
Kishlaczkowa
Zadomowienie
 
Avatar Kishlaczkowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Niebo z widokiem na raj
Wiadomości: 1 733
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość
nic nie zaobserowałam, ale gdy wkładałam go do kosza to odpadały czarne skrawki....

ja sie o sale nie martwie, zapytałam - nie ma problemu, jak to o i powiedzieli - oni są dla nas, nie odwrotnie ale koniecznie zapytaj wczesniej bo jednak iskry spadają
Dziękuję za informację Przegadam to z salą

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
Kishlaczkowa niestety ona z mocno "wierzących"
Skomentuję jedynie - ech... :\

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Gratki studniówki
Co do gości, tak otwarcie powiedziałam, że przed chwilą ktoś Nam odmówił, miejsca opłacone więc będzie Nam miło jak przyjdą z Nami się pobawić. Uważam,że lepiej powiedzieć prawdę, bo przecież i tak nikt na 3 dni przed ślubem by nie uwierzył, że chciałaś ich od początku zaprosić tylko czasu nie było nie?
Kochana, bukiet z góry ślicznie się prezentuje, zrób zdjęcie z boku jeszcze jak coś
Tak myślałam, że mówiłaś, ciekawa byłam tylko ich reakcji, bo zachowali się super. I widać, że zależy im na was, a nie że zaproszenie za późno dostali. Cieszy mnie niezmiernie takie podejście Twoich znajomych!

An dałabym takie, jakie masz, bo i tak są śliczne!
__________________

"Nie wierzę takim obrońcom przyrody,
u których miłość do przyrody przeniknięta jest
nienawiścią do człowieka."

Kishlaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 13:33   #2617
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Szczeperka Pokaż wiadomość
Ja kupiłam na allegro. To po prostu nakładki ochronne na obcasy

Co do fryzur - piękne inspiracje wstawiłaś ale dla mnie są to fryzury do których toczek nie pasuje - bardziej grzebień czy kwiat we włosy. Do Twojej sukienki rzeczywiście nie ma co rozważać welonu bo zakryje plecy - także dobra decyzja
Okej, dzięki

Co do fryzur - też mi się wydaje, że toczek nie bardzo... Ale i tak bym wolała opaskę. No wlaśnie - opaska pasuje? Do grzebieni nie jestem przekonana, a kwiaty we włosach -nie moja bajka pozostaje mi jedynie opaska albo nic bo nie wiem sama, co jeszcze można wsadzić we włosy
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-08, 13:35   #2618
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

rabbitka - ja kiedys dalam swojemu grawerowanego Ipod touch'a za pierwsze zarobione pieniadze na caly etat, tak bez powodu

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
Lg_ago
Opiumalfa http://www.dekori.pl/zdjecia_dekoracji_kosciola - jest dużo delikatnych dekoracji na krzesła i klęczniki

adzia13
dzieki!!!
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 13:46   #2619
anusia4u
Raczkowanie
 
Avatar anusia4u
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: w-m
Wiadomości: 145
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Mam prośbę do Was o radę - nie wiem na co się zdecydować, czy grzebień plus welon, czy bardziej retro - opaska na włosach (nie na czole) i do tego welon upięty pod kokiem. Bardzo podoba mi się stylizacja z opaską, ale nie chcę przegiąć z dodatkami. W załączniku inspiracje i ja w sukience.
opaska, ale bez welonu swoją drogą pięęęęękna suknia!

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Zrobiliśmy prawie wszystkie winietki, jeszcze zostało jakieś 14, tak się prezentują (+bańki dla dzieci):
zdolniacha są śliczne

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Kocham tą salę
nie dziwię się, że ją kochasz jest naprawdę śliczna

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
Mały spam. Byłam dzisiaj na rozmowie kwalifikacyjnej na pracownika biurowego.
Do 20:00 mieli się odezwać. Po 20:00 otrzymałam email od pana który ze mną rozmawiał (nie wiele starszy ode mnie), że nie mogą mnie przyjąć ponieważ mam za duże kwalifikacje, nie mogliby mi dużo zapłacić i byłabym pokrzywdzona.
Ale.. w drodze rekompensaty zaprasza mnie na kawę

Świat upadł na głowę, słowo daję!
żartujesz?! porażka.. chociaż lepiej tak niż w drugą stronę.. ale no w głowie się nie mieści!.. ;/

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
Edit: obejrzałam zdjęcia - no faktycznie za duże. Znalazłam w podobnym kolorze buty tylko maja inny przód. Mierzyłam je w sklepie i są bardzo wygodne. Rozmiarówkę mają zawyżoną bo 36 było na mnie za duże.
a co to za sklepik? ;> też bym chętnie zobaczyła

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Czekać na poprawki, czy dać dzisiaj?
dać wyglądają ładnie z tą czcionką
anusia4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 14:03   #2620
ysia
Zadomowienie
 
Avatar ysia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 100
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Hej! Dzisiaj odebrałam zdjęcia od mojego fotografa. Jesteśmy mega zadowoleni! Chwalę się
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9721.jpg (83,7 KB, 215 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _MG_7479.jpg (62,8 KB, 216 załadowań)
__________________
blog http://whitepointeshoes.blogspot .com Boyfriend Jeans

Profil FB
https://www.facebook.com/whitepointeshoes
ysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 14:09   #2621
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez domar123 Pokaż wiadomość
Kalendarzyk to mega słaba forma antykoncepcji Jak najbardziej jestem za tabletkami / gumkami.
Ja też jestem za tabletkami

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Kocham tą salę
Piękna

Cytat:
Napisane przez cude Pokaż wiadomość
Myślałam, że będą bardziej żółte, ale TŻ się podobają Zastanawiam się tylko nad rozmiarem, bo w upale chyba będzie za mała ;/
Super!

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Efekt bukietu próbnego ( musiałam w ogóle zobaczyć ile ich zejdzie na jeden bukiet i jak się trzymają ) na dole. Proszę mówcie co sądzicie?
Bardzo ładny bukiecik

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Czekać na poprawki, czy dać dzisiaj?
Daj dzisiaj. I jedna i druga wersja jest ładna

Był temat dzieci, my zapraszamy wszystkich z dziećmi, nawet znajomych
Za usługodawców płacimy tyle samo co za gości
Ktoś pytał o wódkę, my mamy Navigatora i Bolsa.
A zamiast kwiatów mamy wino lub słodycze


Atomoowka super że suknia idealna! Prezent dla świadkowej bardzo fajny

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
Hej! Dzisiaj odebrałam zdjęcia od mojego fotografa. Jesteśmy mega zadowoleni! Chwalę się
Super
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-08, 14:27   #2622
S1lc1a
Raczkowanie
 
Avatar S1lc1a
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 454
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
W linkach moja suknia i fryzury, które mi się marzą - podpowiedzcie, jak to będzie wyglądać

Nr. 2 sama mam w inspiracjach, jest piękna.
Twoja suknia jest cudna, uwielbiam takie powiedzmy oryginalne.
S1lc1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 14:34   #2623
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Ysia - przepieknie!!!!
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 14:35   #2624
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Ysia, Twój uśmiech powala! Pięknie
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 14:36   #2625
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez oluska227887 Pokaż wiadomość
O matko, to jak u Was wyglądają te kartki do spowiedzi? My mamy takie, na których ksiadz musi tylko wpisać datę i miejsce spowiedzi :P spowiedź niczym nie różniła się od "normalnej" :P


Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

u nas też tak


Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
Hej! Dzisiaj odebrałam zdjęcia od mojego fotografa. Jesteśmy mega zadowoleni! Chwalę się

pięknie wyglądaliście
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 14:39   #2626
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez lupinka Pokaż wiadomość
ale udało się ubrać Pana Młodego atramentowy garnitur, biała koszula x2, spinki, ciemnoczerwona mucha (ja mam ciemnoczerwone dodatki) i kupiliśmy buty:
http://conhpol.pl/sklep/uploads/plik...8-s1-s9-17.jpg
mam do Was pytanie z ciekawości jak to oceniacie (te buty do całości, generalnie TE buty na ślub/wesele)? bo teściu na początku na kolor sznurówek kręcił nosem, jacyś znajomi powiedzieli, że na własny ślub to tylko czarne buty z czarnymi sznurówkami... ale to chyba zależy od klimatu imprezy, prawda? ja mam zwiewną sukienkę, wesele raczej małe bo będzie ok 60 osób więc dosyć kameralnie i na luzie do tego podchodzimy
Gratki za ubiór! co do butów: sznurówki sznurówkami, raz można założyć czerwone, na inną okazję czarne. W tych butach przede wszystkim nie podoba mi się ta czerwona wstawka w podeszwie

Cytat:
Napisane przez Lg_ago Pokaż wiadomość
No ja pierd*** !!! Przyszły buty na wymianę, pół rozmiaru mniejsze i są za małe !!! No k****. Wymarzone buty, idealne i nie potrafię dobrać rozmiaru !! A pomiędzy nimi nic nie ma
Widziałam w klubie, współczuję i trzymam kciuki za znalezienie nastepnych

Atomoowka bukiet bardzo mi się podoba

Kasiu dzięki za info o rzęsach bardzo mi się to przydało, bo planowałam kępki a teraz kupię na próbę te sztuczne. Kupujesz je stacjonarnie czy przez neta?

An daj te zaproszenia dzisiaj
O widzisz, biżu już przyszła, a tak się martwiłaś super, czekam na fotki!

Lg trudny wybór.... bazując tylko na tych zdjęciach wzięłabym obrączkę z paskiem

Rabbitka świetna ta dedykacja na ipodzie!

Ysia super fotki! wyglądaliscie pieknie!

Umowiłam się dziś na przymiarkę - 11 czerwca więc mam miesiąc na znalezienie bielizny
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 14:41   #2627
margot244
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 82
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
Hej! Dzisiaj odebrałam zdjęcia od mojego fotografa. Jesteśmy mega zadowoleni! Chwalę się

pieknie wyglądaliście! cudne zdjęcia
margot244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 14:43   #2628
jenefer1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 126
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Ysia, niestety..............nie będę zbyt oryginalna w swojej opinii WYGLĄDAŁAŚ PRZEPIĘKNIE!!! Najszczersze gratulacje.
jenefer1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 14:59   #2629
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Wrzucam zdjęcia biżu, w klubie fotki na mnie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1160800.jpg (40,2 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1160801.jpg (26,4 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1160802.jpg (27,9 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1160803.jpg (16,9 KB, 27 załadowań)
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-08, 15:02   #2630
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Podatek od prezentow!!!

http://tvn24bis.pl/informacje,187/po...ic,425943.html
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 15:13   #2631
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcia biżu, w klubie fotki na mnie!

ale piękne napewno już pisałaś, ale mogę zapytać skąd?
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 15:20   #2632
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Lg_ago Pokaż wiadomość
Na opakowaniu pisze, że właściwy rozmiar. Na bucie to samo. I jak je przykładałam, to rzeczywiście jest różnica 0,5 cm w długości. Ja nie wiem, chyba mam jakieś mega dziwne stopy
A może masz różnicę w nogach? Ja mam pół rozmiaru, może tu jest problem?

lupinka mój Tż przymierzał je, ale w sumie doszedł do wniosku, że nie wyjdzie w takich nigdzie. Te, albo bardzo podobne xD my chyba zostaniemy przy tylko czerwonych sznurówkach. Mnie osobiście się bardzo podobają!

Anesthesia może jestem inna, ale mi podoba się bardziej to co masz, niż to co miało być

Lg_ago a ile zapłacicie?

rabbitka prezent ślubny dla TŻ? o czymś nie wiem????

ysia świetne zdjęcia!! i ten Twój wyraz twarzy..
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 15:29   #2633
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
ale piękne napewno już pisałaś, ale mogę zapytać skąd?
https://www.etsy.com/shop/Voguejewelry4u Ale na ebayu wczoraj znalazłam te kolczyki o $13 taniej tylko nie wiem, czy tak samo ładnie wykonane

Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
Anesthesia może jestem inna, ale mi podoba się bardziej to co masz, niż to co miało być
To tym bardziej się cieszę! Mnie też w pierwszym momencie po otrzymaniu paczki się podobały, tylko potem skojarzyłam, że miały być inne, więc efekt minął
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 15:42   #2634
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
https://www.etsy.com/shop/Voguejewelry4u Ale na ebayu wczoraj znalazłam te kolczyki o $13 taniej tylko nie wiem, czy tak samo ładnie wykonane


To tym bardziej się cieszę! Mnie też w pierwszym momencie po otrzymaniu paczki się podobały, tylko potem skojarzyłam, że miały być inne, więc efekt minął
to będe miała zajęcie jak zacznę zaraz oglądać


mamy auto do ślubu
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 15:58   #2635
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Byłam u księdza w sprawie dekoracji Jak do tej pory, żadnego ślubu nie przybyło, więc ksiądz, tak jak ja i dziewczyna, która ma ślub też 2go sierpnia, zaakceptował pomysł gipsówki
Ołtarz przystroi sam, ale drogę do ołtarza pozostawia nam. Powiedział, że jest już za stary i nie bawi się w takie rzeczy Możemy zrobić ją w piątek wieczorem, więc odpowiada jak najbardziej Będą bukiety z gipsówki, przewiązane wstążką w kolorze pudrowym, bądź brudnego różu - przy ławkach. Na ołtarzu będzie kompozycja księdza. Krzesła dla Młodych i świadków będą w białych pokrowcach, a na nich będzie także wstążka i bukiet z gipsówki i róży angielskiej, też w odcieniu różu (dziękuje Lg_ago za pomysł ) Na ławkach podoba mi się coś jak w załączniku, ale nie wiem, która opcja jest ładniejsza Pierwsza, może jest zbyt skromna? Chciałabym jeszcze zrobić wieniec na drzwi wejściowe do kościoła, ale nie wiem czy będę umiała Nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa, że wszytko wypaliło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (99,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg untitled-5239-copy.jpg (67,0 KB, 36 załadowań)
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 16:07   #2636
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Panna Izabela - fryzura 3 lub 4 z załącznika Udałabym się na próbną fryzurę i z nią poszła dobrać toczek Tak by mi było najłatwiej, bo nie potrafię sobie go wyobrazić przy takiej fryzurze Tak jak pisały dziewczyny, bardziej pasuje tu drobna spinka, bądź kwiat

Anesthesia - Twoja biżuteria zwala z nóg

ysia - super zdjęcia widać na nich Waszą radość

myboyismine - gratuluję auta Pochwalisz się jakie?
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 16:10   #2637
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
luz, ja zaniosłam z 2 LO, bo z maturalnej gdzieś mi wcięło. Nic ksiądz nie mówił.
Matko dziewczyny ile naklepałyście, od 3 dni nadrabiam
Hmm... Podrzuciłaś mi pomysł. Bo ja w 3-ciej klasie liceum miałam indywidualne z powodu choroby i religii nie miałam. Ale na świadectwie z 1 i 2 klasy mam ładne ocenki z religii Może też mu powiem, że zapodziałam świadectwo z 3-ciej klasy?

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Wszem i wobec ogłaszam, że zostało

100 DDŚ !

( jutro więc zmiana kodu )
Gratuluję

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
Hej! Dzisiaj odebrałam zdjęcia od mojego fotografa. Jesteśmy mega zadowoleni! Chwalę się
Pięknie wyglądaliście! Oboje
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 16:17   #2638
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014


dzwoniła dziś babka z salonu ślubnego, moja kieca będzie gotowa dopeiro na 15 czerwca. i sie okazalo,ze to ja sie pomylilam myslalam ze bedzie 1.06
wykłucam si nia przez tel, patrze wkalendarz a 1 nie mam nic wpisane, patrze na 15 i jak wół jest napisane '1przymiarka'
smutno mi, cieszylam sie ze to juz niedlugo, a tu czas sie wydluża

jedziemy w niedziele rozdac kilka zaporszen. rozmawiajac przez tel z kuzynem zapytal mnie czy nocleg jakis jest, a ja ze zapewniony jest. to bylo tak szybko, zenie pomyslalam. a mieszkaja od sali weselnej jakies 17km. potem mowie to mamie, a ona ze tak bliskomieszkaja, ze zapewniac im nocleg to bzdura. i musze to odkrecic, nie wiem jak. help! mam czas do niedzieli
myslalam ze powiem im, ze przystojniaka rodzina sie zjezdza z mazur i nie ma juz miejsc a oni poniewaz z daleka to maja pierwszenstwo w bukowaniu pokojow. ale boje sie ze pomysla ze w takim razie sa dla mnie waznijesi gosci narzeczonego niz moi i odmówią nie wiem co robic, glowa od myslenia mi pęka
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 16:40   #2639
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Chyba kogoś zdrowo po☠☠☠☠☠☠☠iło!

activelifestyle ta druga deko bardzo mi się podoba!
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 16:43   #2640
Kasiulenkowo
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulenkowo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4 328
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

coś mnie ominęło???


praca mnie wchłania.. przychodzę o 20-21 i padam na ryjek a TŻ krzywo patrzy jak odpalam necika


dziś wyjątkowo wolne i byłam na przymiarce

następna 16.06 z bucikami które mają być gotowe


ominęło mnie coś ważnego??

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

buty ślubne wybrałam te:


http://www.akces2.com/natalie-obuwie...lstandard.html

całe czerwone z weluru bez tego lakierowanego paseczki na X jak na zdjęciu 6cm obcas flare

myślicie że ok?
__________________
Opinia wyrażona w poście jest
aktualna jedynie w momencie jej pisania.
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany
punktu widzenia w każdej chwili.



Kasiulenkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-26 22:27:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.