Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcze podr - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-16, 13:00   #4831
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez Light Limara Pokaż wiadomość

Ale wysyp porodów
Która następna??
Ja che ja ja ja !!!!

Wszyscy rodza a ja nie che czekac na rozwiazanie w szpitalu, buuu

Czekam na kuriera,juz prawie czolem szybe w oknie wybijam bo maja mi firanki przyjsc. Deszcz zaczal padac ale i tak chyba zaraz zaczne okna myć haha!

Mogłyby mi w nocy wody odejść...
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 13:03   #4832
anysiaa
Raczkowanie
 
Avatar anysiaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 174
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

A ja mam termin na wtorek i troche sie msrtwie. Zaden czop nie odchodzi, przepowiadacze mialam moze ze 2 razy w zeszlym tygodniu, brzuch czasem robi sie twardy, bo duzo sie ruszam i sprzatam. Z jednej strony sie ciesze, bo jutro mam egzamin na uczelni i tz mnie jutro zawiezie, a z drugiej boje sie o dlugie przenoszenie ktore bardzo bedzie zapewne stresujace.
W swojej historii ciazy zaliczylam 2 razy szpital, raz plamienie a raz ogromny skurcz jelit i za 2 razem mialam robione ktg. Chodze do gina z nfz i ani razu nie wspomniala o zrobieniu ktg. Od 2 mies chodze tez prywatnie do innego i tez mi nie zlecil, czy to normalne? Postanowilam zrobic to prywatnie przed wizyta, wole dmuhac na zimne, nawet polozna ze szkoly rodzenia radzila, aby w dniu porodu sobie prywatnie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
anysiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 13:21   #4833
nadiak1
Rozeznanie
 
Avatar nadiak1
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 987
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez anysiaa Pokaż wiadomość
A ja mam termin na wtorek i troche sie msrtwie. Zaden czop nie odchodzi, przepowiadacze mialam moze ze 2 razy w zeszlym tygodniu, brzuch czasem robi sie twardy, bo duzo sie ruszam i sprzatam. Z jednej strony sie ciesze, bo jutro mam egzamin na uczelni i tz mnie jutro zawiezie, a z drugiej boje sie o dlugie przenoszenie ktore bardzo bedzie zapewne stresujace.
W swojej historii ciazy zaliczylam 2 razy szpital, raz plamienie a raz ogromny skurcz jelit i za 2 razem mialam robione ktg. Chodze do gina z nfz i ani razu nie wspomniala o zrobieniu ktg. Od 2 mies chodze tez prywatnie do innego i tez mi nie zlecil, czy to normalne? Postanowilam zrobic to prywatnie przed wizyta, wole dmuhac na zimne, nawet polozna ze szkoly rodzenia radzila, aby w dniu porodu sobie prywatnie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja mam termin na niedzielę i też czopu nie widać, skurcze są malutkie ale prawie ich nie czuje. Może raz dziennie delikaty ból miesiączkowy. Wczoraj mnie położna badała i szyjka skrócona, ale rozwarcia brak więc nic się nie szykuje. Jeśli chodzi o KTG mam robione. Zapisana jestem do położnej środowiskowej i ona mi robi za darmo raz w tygodniu. Nawet po 38tc nalezy się dwa razy w tygodniu.
nadiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 13:25   #4834
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Dzisiaj o 8.45 urodzil sie synek Aldrin, Dawidek ! Wazy 3kg i ma 53cm

Gratulacje dla mamusi i witamy Dawidka na świecie



Cytat:
Napisane przez MamaKtosia Pokaż wiadomość
Eno byś tego nie napisała to bym przegapiła ze agaaga tez z wodami nie bawie się z Wami jesteście wszystkie nienormalne
A o co kaman z tą statystyką?? Bo ja chyba coś przegapiłam

Helenka urodziła się o 10:25 przez cc, waga 3000g i 52 cm prawdziwego szczęścia, 10 punktów !!!!

Gratulacje dla mamusi i witamy Helenkę na świecie

Cytat:
Napisane przez monijaaa Pokaż wiadomość
Ale wysyp Normalnie nie nadazam aktualizowac listy
Słuchajcie a dodajemy na pierwszą stronę opisy porodów? Bo zaraz w gąszczu postów nam zaginą

Cytat:
Napisane przez MamaKtosia Pokaż wiadomość
Ty się dziwisz, że Leon wyleźć nie chce. Też bym się do takiej nieprzygotowanej matki nie pchała a serio to zmiażdżyłaś system z tą torbą
Ja dziś w końcu przygotowałam ciuszki na wyjście ze szpitala, może to skłoni syna do wyjścia Tatuś z nim wczoraj negocjował, więc może to coś też da Aczkolwiek patrząc po dzisiejszym wierceniu na pewno nie wycisza się przed porodem

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość

BTW - Dziewczyny co z tytułem nowej części wątku??
Jeszcze tylko ok. 150 postów nam zostało
Właśnie naszła mnie wena na rymowanki:
Dzieci rodzimy, pieluchy zmieniamy i na kolejne bobasy czekamy

Cytat:
Napisane przez anysiaa Pokaż wiadomość
W swojej historii ciazy zaliczylam 2 razy szpital, raz plamienie a raz ogromny skurcz jelit i za 2 razem mialam robione ktg. Chodze do gina z nfz i ani razu nie wspomniala o zrobieniu ktg. Od 2 mies chodze tez prywatnie do innego i tez mi nie zlecil, czy to normalne? Postanowilam zrobic to prywatnie przed wizyta, wole dmuhac na zimne, nawet polozna ze szkoly rodzenia radzila, aby w dniu porodu sobie prywatnie.
.
Witaj Anysiaa
A czy na wizytach gin Cię bada ginekologicznie? Jeżeli nic się nie dzieje i szyjka daleka od porodu to ktg nie jest potrzebne. Ja byłam na ktg tez dwa razy ale nie z powodu stanu zaawansowania ciąży, tylko dla monitorowania płodu bo mam mało płynu owodniowego.

Każda ciąża jest inna. Jeżeli masz potrzebę, to idź do szpitala na ktg. Nikt Cię nie wygoni ani dostępu do maszyny nie zabroni. Jeżeli maluszek się rusza odpowiednio często, to wiadomo że z nim ok bez ktg.


Gosius jak Milenka ma miesiąc, to żegnamy noworodka i witamy niemowlaczka


Ja też się witam w 40tc choć w przeciwieństwie do Ilkas mam termin na jutro
Obym nie doczekała 41 tc
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo

Edytowane przez justiwi
Czas edycji: 2014-05-16 o 13:29
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 13:31   #4835
mak polny
Rozeznanie
 
Avatar mak polny
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 544
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Aldrin,Agaaga gratulacje!

Cytat:
Napisane przez MamaKtosia Pokaż wiadomość
a na co stawiasz ze daja czy nie?
odkąd moja szyjka się cudownie zregenerowala to nic nie dają ale lada dzień 39 tydzień, wiec liczę na dobre wieści

Niki super, że u Maji ok

Cytat:
Napisane przez monijaaa Pokaż wiadomość
A mnie znow wicie gniazda sie zalaczylo. Dzis 2 razy spr torbe do szpitala. Wysprzatalam kuchnie, lazienke. poprzekladalam rzeczy Malego w szafie i komodzie i zrobilam porzadek w swoich ciuchach i dalej kombinuje co tu jeszcze porobic Energia mnie roznosi mimo pogody do d... i kiepskiej nocy
od wczoraj mam dokładnie to samo, sprzątać mi się chce, to do mnie nie podobne

Ilkas no błagam

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Nikki miłość Olafa nie mija tylko rośnie, jak dłużej sie czymś bawi i zapomni i dzidzi to zaraz leci szukać tylko coraz mocniej sie przytula i zgniata Papryka za to nie mam problemu z przyshpianiem na cycu drugiego w dzień, Olaf o to dba
Jak czytam takie rzeczy, to zaraz po porodzie zabieram się za robienie drugiego

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość
Ja czegos takiego nie mialam, ale u mnie porody tak szybko szly, ze nawet nie wiedzialam kiedy te 7 cm bylo z Filipem I faza 2h, II faza 30 min a z Ola I faza 1h30min II faza 15 min, zzo jest w naszym szpitalu darmowe, ale ja nawet nie prosilam, bo i tak bym nie dostala, bo nie zdazyloby zadzialac
Faktycznie ekspresowo

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
A i jeszcze mam pytanie.. Czy jak mam GBS dodatni to muszę jechać jak najszybciej na IP jak coś się tylko zacznie? Czy mogę w domu poczekać do częstszych skurczów?
Tu ktoś pisał, że 2 godziny przed, mi lekarz powiedział, że jakby co, to generalnie 'przed', ale nic nie mówił, żeby się spieszyć.

Cytat:
Napisane przez kasian86 Pokaż wiadomość

No i wcale córunia nie taka długaśna i duża jak się zapowiadało, ech z tymi pomiarami usg to naprawdę jaja jakieś
Dokładnie, u Aldrin to samo, miał być duży chłop
mak polny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 13:35   #4836
nadiak1
Rozeznanie
 
Avatar nadiak1
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 987
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
Ja też się witam w 40tc choć w przeciwieństwie do Ilkas mam termin na jutro
Obym nie doczekała 41 tc
Ja mam termin na niedzielę, ale jakoś nie mam ciśnienie żeby koniecznie do tego czasu urodzić wydaje mi się że Mały nie jest gotowy, bo hormony nie buzują jak przed porodem i organizm też nie wysyła sygnałów. Czekam spokojnie.
nadiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 13:39   #4837
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez nadiak1 Pokaż wiadomość
Ja mam termin na niedzielę, ale jakoś nie mam ciśnienie żeby koniecznie do tego czasu urodzić wydaje mi się że Mały nie jest gotowy, bo hormony nie buzują jak przed porodem i organizm też nie wysyła sygnałów. Czekam spokojnie.
Gdybym nie miała tego powiedzmy małowodzia i mogła być w domu, to też bym spokojnie siedziała w domu, serio.
Rozwala mnie opcja spędzenia w szpitalu więcej, niż te trzy doby po porodzie. Nie mam żadnych lęków czy coś, ale u siebie to u siebie

Tak samo, gdybym jak ty była na lekach, to pasowałby mi poród jak już się wyleczę.
Dlatego też zdrówka dla Ciebie
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo

Edytowane przez justiwi
Czas edycji: 2014-05-16 o 13:40
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-16, 14:10   #4838
caroline_m
Raczkowanie
 
Avatar caroline_m
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 184
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
A i jeszcze mam pytanie.. Czy jak mam GBS dodatni to muszę jechać jak najszybciej na IP jak coś się tylko zacznie? Czy mogę w domu poczekać do częstszych skurczów?
jak dojechałam do szpitala to miałam prawie pełne rozwarcie i zdążyli mi podać antybiotyk także chyba możesz poczekać

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość
co do kupska to ja czekam az sie naje, ewentualnie miedzy cycami przebieram, pupe zawsze ma linomagiem wysmarowana, to jej sie krzywda przez chwile nie stanie
a jak juz przebierzesz to od razu usypia? moje dziewczynki przebieram, karmię i przy cycu usypiają, inaczej nie potrafią..
__________________
http://40dnidoslubu.blogspot.com/ o tym jak w jedynie 40 dni przygotowuję się do ślubu[/CENTER]
caroline_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 14:12   #4839
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Agaaga gratulAcje

Ilkas moze jeszcze priobiotyk dla Mili?


Tż na targach oszaleje dziś
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 14:14   #4840
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Aldrin serdeczne gratulacje

Nikii89
ale do tego 7cm bolalo bardzo, troche czy bardzo bardzo? a sama faza wypychania dzidziusia boli bardziej niz rozwieranie? ciekawe do ile cm zzo moga podac, ja sobie siebie niewyobrazam bez, moglabym zamordowac:cojest :
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 14:26   #4841
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość

Właśnie naszła mnie wena na rymowanki:
Dzieci rodzimy, pieluchy zmieniamy i na kolejne bobasy czekamy


Ja też się witam w 40tc choć w przeciwieństwie do Ilkas mam termin na jutro
Obym nie doczekała 41 tc
Tytuł super


gratuluję ostatniego (OBY! ) tc
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-16, 14:27   #4842
anysiaa
Raczkowanie
 
Avatar anysiaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 174
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Justiwi tak, badaja mnie i na samolocie i prywatnie tez usg

Principessina znajoma polozna ze szpitala mowila, ze zzo podaja jak jest rozwarcie 4cm

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
anysiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 14:33   #4843
monijaaa
Zadomowienie
 
Avatar monijaaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Co do tytulu to Ktosiowej mi sie podoba

A nowy watek zaloze dzisiaj wieczorem, bo do weekendu moze nie wytrzymac. A ja nie wiem jak w weekend bede z zcasem stala bo maz w domu bedzie, wiec wiecie
__________________
22.10.2011 Nasz ślub


01.10.2013 Dwie piękne kreseczki

15.06.2014 - 2850 gram szczęścia - Kacperek
Ja pod sercem Cię nosiłam,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!
monijaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 14:35   #4844
chansons
Zadomowienie
 
Avatar chansons
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Mam nadzieję, że wizaż nie wywalił mi żadnego cytatu, bo sporo się naprodukowało

Cytat:
Napisane przez kasian86 Pokaż wiadomość
Dzisiaj o 8.45 urodzil sie synek Aldrin, Dawidek ! Wazy 3kg i ma 53cm

Gratulacje Aldrin
Jeszcze raz bardzo gratuluję

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość

My już po wizycie położnej. Mała wygląda na zdrową Mamy ją tylko na dzień kłaść więcej przy oknie , bo ma lekką żółtaczkę. Za tydzień ma przyjechać z wagą to zobaczymy ile waży.
No i mogę się pochwalić że nie mamy już kikuta pępowinowego za to Maja ma dziwnie wypukły pępuszek podobno ma się jeszcze schować, więc zobaczymy jak to będzie.
No to super, że Majeczka zdrowa i za kikuta

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
No i witam się w 40 tc czyli jednocześnie w dniu swojego tp

Skurcze mam lajtowe..ale to już od tygodnia więc nie robią na mnie wrażenia.
Poza tym cisza w eterze No i w związku ze swoim dzisiejszym tp postanowiłam spakować torbę do szpitala! Już zapakowałam połowę ! Jeszcze po południu kilka rzeczy muszę dokupić no i mogę rodzić
Jesteś moim torbowym guru gratuluję tc

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
Helenka urodziła się o 10:25 przez cc, waga 3000g i 52 cm prawdziwego szczęścia, 10 punktów !!!!

Agaaga gratulacje !!!!
Wszystkiego najlepszego dla Agi i Helenki

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość
Chansons spoko, my tez z kozy mamy polew, takze luzik ale serio, jak maly kozlaczek steka: e-e-e-e-e-e!
ja chcę już moją córę!!!!!!!!!!!!!

Justiwi Tobie też gratuluję tc, a tytuł super
__________________
04.2007
08.2009
02.2010
06.2011
05.2014
chansons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 14:43   #4845
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

A jaki tytuł był od Ktosiowej? Ten nierymowany? Bo mnie jakby co on też odpowiada

Monija tylko sprawdź pisownię i liczbę znaków, czy nie za dużo, nim wątek klepniesz nowy
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 14:44   #4846
nitka_88
Zadomowienie
 
Avatar nitka_88
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 333
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez kasian86 Pokaż wiadomość
Mam wiesci od Aldrin

Dzisiaj o 8.45 urodzil sie synek Aldrin, Dawidek ! Wazy 3kg i ma 53cm

Gratulacje Aldrin




Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
Helenka urodziła się o 10:25 przez cc, waga 3000g i 52 cm prawdziwego szczęścia, 10 punktów !!!!

Agaaga gratulacje !!!!




Cytat:
Napisane przez karolkya Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebujące

Niech się rozkręcają akcje !!!!

Gratulacje dla nowych Mam
Oooo coś dla mnie :-D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Przyszłość zaczyna się teraz...


www.NiciutKa.pl
nitka_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 14:44   #4847
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Agaga, Aldrin dla nowych mamusiek i ich pociech
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 14:44   #4848
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

własnie sobie uświadomiłam, ze zostałam sama na placu boju w TP na 5 czerwca
nie będę już gratulować Paulce i Agaaga nowego tc


co do tytułu - może też być po prostu Mamusie majowo - czerwcowe 2014 albo mamusie maj-czerwiec 2014, bo to pewnie będzie ostatni wątek na Poczekalni, ehhh.

Edytowane przez Ramona_85
Czas edycji: 2014-05-16 o 14:47
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 14:55   #4849
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Anysiaa ale nie od ilu tylko do ilu? do 7 chyba?

Ramona zawsze mi mozesz gratulowac ja mam termin na 3
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow

Edytowane przez principessina
Czas edycji: 2014-05-16 o 14:57
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-16, 14:57   #4850
monijaaa
Zadomowienie
 
Avatar monijaaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
A jaki tytuł był od Ktosiowej? Ten nierymowany? Bo mnie jakby co on też odpowiada

Monija tylko sprawdź pisownię i liczbę znaków, czy nie za dużo, nim wątek klepniesz nowy
o kurde Justiwi to Twoj tytul nie ktosiowej Przepraszam zazamieszanie, ja glupia


I pamietam sprawdze
__________________
22.10.2011 Nasz ślub


01.10.2013 Dwie piękne kreseczki

15.06.2014 - 2850 gram szczęścia - Kacperek
Ja pod sercem Cię nosiłam,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!
monijaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 15:07   #4851
chansons
Zadomowienie
 
Avatar chansons
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez monijaaa Pokaż wiadomość
o kurde Justiwi to Twoj tytul nie ktosiowej Przepraszam zazamieszanie, ja glupia
Zamieszałaś tak się zdziwiłam, że MamaKtosia zaproponowała tytuł, że przeszukałam trzy ostatnie strony wątku
Czuję się zawiedziona i czekam na jakiś częstochowski rym jako zadośćuczynienie

Ramonka zostałaś sama na placu boju to... do BOJU
__________________
04.2007
08.2009
02.2010
06.2011
05.2014
chansons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 15:12   #4852
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez caroline_m Pokaż wiadomość

a jak juz przebierzesz to od razu usypia? moje dziewczynki przebieram, karmię i przy cycu usypiają, inaczej nie potrafią..
przytule i usypia, czasem jeszcze chce possac, to daje
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 15:18   #4853
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość
Ilkas moze jakies zabki jej ida?
No właśnie sama już nie wiem bo nigdy wcześniej nie miała biegunki przy zębach. W każdym razie od kilku dni miała gorszy apetyt, często robiła kupę, ale normalną..a dziś 2 razy poleciała woda (sorry za szczegóły ) Teraz poszła na drzemkę, zobaczymy co będzie jak wstanie.
Najgorzej, że pupcia jej się strasznie odparza przy tej biegunce


Ejj no weźcie...bo teraz mi wstyd z ta torbą
Ale kurcze..Ktosiowa..może coś w tym jest
Wieczorem spakuję się do końca i zobaczymy czy to podziała na Leosia

Justiwi a ostatnio z tego co pamiętam po wizycie pisałaś, że jest ok z tymi wodami. Więc czemu jednak muszą Cię do szpitala położyć?

Co do tytułu nowej części, jak dla mnie może być samo maj-czerwiec
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 15:26   #4854
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Ja jestem za tytulem bez rymow starczy Mamy maj-czerwiec

Wyslane za pomoca Tapatalk2
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 15:28   #4855
sylvuniaa84
Zadomowienie
 
Avatar sylvuniaa84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 703
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Tytuł Justiwi mi odpowiada,nie rymowany tez moze byc.nie warzne jaki tytuł warzne ze beda wszystkie w kupie.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lenka
18.06.2014 ---> 2,800 kg i 49 cm szczęścia
sylvuniaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 15:32   #4856
monijaaa
Zadomowienie
 
Avatar monijaaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez chansons Pokaż wiadomość
Zamieszałaś tak się zdziwiłam, że MamaKtosia zaproponowała tytuł, że przeszukałam trzy ostatnie strony wątku
Czuję się zawiedziona i czekam na jakiś częstochowski rym jako zadośćuczynienie
Ej, ja tez sie zdziwilam ze Ktosiowa zaproponowala inny tytul ni standard, ale mowie spoko moze na ostatnie dni w dwupaku Jej sie cos poprzestawialo

Bardzo przepraszam za zamieszanie to przez te ciazowe zbudyniowanie

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Zrobie po prostu Mamusie maj - czerwiec 2014 przynajmniej znaków nie zabraknie

Dobrze ?
__________________
22.10.2011 Nasz ślub


01.10.2013 Dwie piękne kreseczki

15.06.2014 - 2850 gram szczęścia - Kacperek
Ja pod sercem Cię nosiłam,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!
monijaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 15:36   #4857
sylvuniaa84
Zadomowienie
 
Avatar sylvuniaa84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 703
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Ten budyń to wszystkim szwankuje chyba...mi dzis babka na poczcie cos tłumaczyła...ja mowie ok ok a potem podeszłam jeszcze raz a ona do mnie,, ale ja pani tłumaczyłam,czy pani mnie słuchała?"


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lenka
18.06.2014 ---> 2,800 kg i 49 cm szczęścia
sylvuniaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 15:36   #4858
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez anysiaa Pokaż wiadomość

Principessina znajoma polozna ze szpitala mowila, ze zzo podaja jak jest rozwarcie 4cm
to juz powinnam brać, bo wczoraj mialam 3 a mi je jeszcze powiekszał


dziewczyny jestem straaasznie wynudzona...... tz i mama w pracy. niby tata na placu boju, no ale wiecie....
nic się w necie nie dzieje
tv nie chce mi sie ogladac
praca magisterska napisana
nie chce mi sie nic czytac
dom wysprzatany. jeszcze bym cos znalazla, no ale co bedzie tz sprzatał jak mnie nie bedzie?
najchetniej bym sie gdzies przejechala, ale sama nie moge/ nie chce
a juz najchetniej bym sie na porodowke wybrala. takich emocji mi trzeba!

kurde no....
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 15:38   #4859
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
Anysiaa ale nie od ilu tylko do ilu? do 7 chyba?

Ramona zawsze mi mozesz gratulowac ja mam termin na 3
oki
Cytat:
Napisane przez monijaaa Pokaż wiadomość
o kurde Justiwi to Twoj tytul nie ktosiowej Przepraszam zazamieszanie, ja glupia

a ja głupia wertuję strona po stronie, szukam tytułu Ktosiowej ....

Cytat:
Napisane przez chansons Pokaż wiadomość
Ramonka zostałaś sama na placu boju to... do BOJU
no wlasnie nic nie pomaga, wczoraj sprzatanie, mycie podłogi na kolanach, nawet zaczęłam suty męczyć, bo mnie swędziały



Cytat:
Zrobie po prostu Mamusie maj - czerwiec 2014 przynajmniej znaków nie zabraknie

Dobrze ?
Monijaa pasuje

Edytowane przez Ramona_85
Czas edycji: 2014-05-16 o 16:01
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 15:39   #4860
sylvuniaa84
Zadomowienie
 
Avatar sylvuniaa84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 703
Dot.: Majowki przynosic zaraz beda nowine radosna, a czerwcowkom niech brzuchy jeszcz

Asia27100 ja mam podobnie..
Net,TV,gazety...do obrzydzenia.
W dodatku tydzien bez auta mnie czeka,TZ wyjechał wiec lipka...bede sie kisić w domu.I tyć bo z nudów jem..


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lenka
18.06.2014 ---> 2,800 kg i 49 cm szczęścia
sylvuniaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-17 21:13:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.