Mama sobie wizażuje, ja coś dorwę i popsuję! Mamy IX-X 2013, cz. X - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł kolejnej części
Wrześniowo-październikowe mamusie 2013 2 7,14%
Mama sobie wizażuje, ja coś dorwę i popsuję! 0 0%
A ja śmiało już raczkuję, mama mnie nie upilnuje 5 17,86%
Chłopaki-Przystojniaki, Dziewczynki-Młode Damy,a przed Nami Pierwszy Dzień Mamy 13 46,43%
Mama znów na zlocik jedzie, zaraz ruszy pierwsze dziecię 0 0%
Coraz większy sobie rosnę, a tu zlocik jest na wiosnę 2 7,14%
Moja mama kocha mnie, a ten czas tak szybko mknie 6 21,43%
Głosujący: 28. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-17, 08:07   #3301
doughnut_agg
Zadomowienie
 
Avatar doughnut_agg
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 179
Dot.: Mama sobie wizażuje, ja coś dorwę i popsuję! Mamy IX-X 2013, cz. X

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Natka po raz kolejny zasnęła przy projektorze.w ogóle to staje się u nas rytuał...

A miałam was pytać tyle razy i zapominam-co robicie jeśli dziecko nie zje wam obiadku?dajecie jakiś inny ( o ile macie), czy mleko, czy co?




U mnie dzisiaj była koleżanka z trzyletnią córeczką i 5 mies synkiem (jest dokładnie o 3 mies młodszy od Tuśki, z 13.12 ). i tak patrzyłam jak ta dziewczynka bawiła się z Tusią, super.ona jej coś opowiadała, a Tusia się w nią patrzyła jak w obrazek. Jest między nimi 2,5 roku różnicy,czyli tyle ile ja chcę między dziećmi i jeeeeeeeej, jaka ona jest opiekuńcza, oby Tusia też taka była:lo ve:



moja ulała w swoim życiu zaledwie kilka razy, a jak ją zabieram z krzesełka to od razu się jej odbija. Natomiast jak mi zaśnie przy piersi to wiadomo,że odkłądam do łóżeczka.




dla mnie joga to nudyyyy



no nie wiem,ja tylko w ciąży byłam w stanie zjeść dwie miski zupy

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Gorgulek ja też na placu boju i Natala pewnie
ale ciężko,żeby było inaczej jak moja dalej mm niezbyt...

u nas na drugie śniadanko ma zawsze jakiegoś owocka lub przecier i popija piersią. potem obiad to już piersi nie ma, potem kaszka i też nie ma, a potem pierś ile trza.
jesli nie zje to czekam az zglodnieje i daje ten sam i juz je, nie zdarzylo sie tak zeby po kolejnej probie nie chciala.

dzien dobry, robak juz wstal wiec czas zaczac dzien
doughnut_agg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 08:12   #3302
ewacia85
Wtajemniczenie
 
Avatar ewacia85
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: .............
Wiadomości: 2 737
Dot.: Mama sobie wizażuje, ja coś dorwę i popsuję! Mamy IX-X 2013, cz. X

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
dziękuję Ci bardzo

słodki Adrianek
No właśnie sama się odstawia, a ja bym jeszcze chciała karmić

mi też jest żal, do tego stopnia, że jak przed chwilą o tym pomyślałam, to się rozryczałam, chyba mam jakieś niezdrowe podejście do kp
nie martw sie dla mnie to nie jest niezdrowe bo sama tak o tym myslę cieszę sie ze tak długo się udało bo adi tylko 4 miesiące i po walkach i isteriach był koniec wiec zakłądałam że sebek bedzie nawet krócej a tu taka niespodzianka i żal mi strasznie bo chciałabym żeby tak na spokojnie sobie pociumkał i zasnał a jażebym mogła sobie na niego patrzeć i patrzeć jak tak śpi przytulonyno ale w nocy sobie nie popatrze bo mi się oczy zamykają i jest ciemno
ewacia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 08:23   #3303
doughnut_agg
Zadomowienie
 
Avatar doughnut_agg
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 179
Dot.: Mama sobie wizażuje, ja coś dorwę i popsuję! Mamy IX-X 2013, cz. X

Cytat:
Napisane przez dodinha Pokaż wiadomość
Matkoo,moje dziecko dziś szaleje.Od 20 budziła się juz 4 razy,a teraz leży i szaleje w łóżeczku,oszaleje zaraz,jestem padnieta,chcę spać:banghead::banghead:: banghead:

Wysyłane z mojego GT-S7500 za pomocą Tapatalk 2
4 razy na karmienie czy tak tylko sie przebudzala ? moze za duzo drzemek ma w ciagu dnia i dlatego tak kiepsko spala ?
doughnut_agg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 08:27   #3304
pszczoua
Zakorzenienie
 
Avatar pszczoua
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 330
Dot.: Mama sobie wizażuje, ja coś dorwę i popsuję! Mamy IX-X 2013, cz. X

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
a jakie jabłko dajesz do kleiku słiczkowe czy nie...może też spróbuje takie sniadanko zrobić
Sama robie z maminych jablek. Gotuje w parowarze i blenduje. A daje z kleikiem bo przy samym jabluszku sie krzywi
__________________
pszczoua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 08:32   #3305
kasiuni_a
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiuni_a
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mama sobie wizażuje, ja coś dorwę i popsuję! Mamy IX-X 2013, cz. X

Hej
Oglądałam wczoraj mecz do północy, rano pobudka o 5.40, a w międzyczasie wstawałam do młodego 3 razy. Oczy mam na zapałki, zaraz chyba drugą kawę wypiję i muszę jakoś przetrwać ten dzień Leje niesamowicie non stop obiecaliśmy dawno temu Dawidowi, że dziś pojedziemy na piknik rodzinny z maszynami budowlanymi, co dzień o tym gada, dziś od rana też, ale w taką pogodę to podejrzewam, że nic tam nie będzie. Chyba że zrobili w jakimś namiocie czy co


Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
no my niby ratę ok 650-700zł będziemy mieli (biorąc pod uwagę, że inni płacą tyle czynszu, a my go nie mamy) to nie jest tak źle chyba ale będziemy chcieli nadpłacać
nieźle
my płacimy teraz 800 zł jeszcze przez 5 lat, potem ok. 1200 i jeszcze 400 zł czynszu
ale spoko, jeszcze tylko 27 lat

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
A miałam was pytać tyle razy i zapominam-co robicie jeśli dziecko nie zje wam obiadku?dajecie jakiś inny ( o ile macie), czy mleko, czy co?
jak zje ekstremalnie mało czyli jedną łyżkę to próbuję dać pierś ale jak już troszkę więcej to nie daję nic poza wodą do popicia

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
na górze: 4 pokoje, łazienka i kuchnia nowa
ale super, to sporo roboty przed Wami, ale fajnie
ja bym u nas sporo rzeczy zmieniła, ale kasa i tak planuję dość spory remont - wymiana podłóg w pokojach i korytarzu, wymiana okien i parapetów, malowanie, jak starczy kasy to nowe meble w przedpokoju, wymiana drzwi w szafach plus jakieś dodatki typu nowe rolety

Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość
Hej haj helol
Melduje ze jestem i zyje, podczytuje namietnie

Mdli mnie, booje sie test robic :l

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
rób i daj znać przecież chciałaś drugiego dzieciaczka

Cytat:
Napisane przez Natala84 Pokaż wiadomość
no to trochę mnie podłamałaś tym "mało"
no właśnie mój jak ma dobry dzień to zje 60-80 g, jak zje więcej to już święto

Cytat:
Napisane przez niebede Pokaż wiadomość
U nas po raz pierwszy pojawił się katar, a ja nie widziałam, że to się wiąże z ząbkami i już miałam iść do doktora. Erni jakoś dziwnie pokaszliwał, ale wnioskowałam, że od ślinotoku, a dziś ten katar i się zmartwiłam. Woda morska i frida cały dzień w akcji. Poza tym musi go strasznie boleć, bo maruda nieziemska, spać nie mógł w dzień. W końcu dostał czopa. Przygotowałam go wcześniej do spania, ale to nic nie dało, strasznie płakał w łóżeczku. Wzięłam go w końcu na ręce i zaczęłam do niego spokojnie szeptać i miziać po szyjce. Jak się uspokoił to usiadłam z nim na moim brzuchu i szeptałam mu do ucha bajkę. Potem się zacząć już trochę kręcić, to leżał koło mnie na rogalowej poduszce i śpiewałam mu kołysanki. Ostatecznie usnął na moim łóżku. Ale przyuważyłam, że drapie się po głowie i uszku, więc chyba strasznie mu pulsowało. Biedny Bulbinek.
Dramat. Dwójka na dole, póki co najgorszy z ośmiu zębów.
Póki co śpi, podłożyłam mu pod materac ręcznik, żeby miał wyżej.

Padam na twarz po dzisiejszym dniu. Oby przestało w końcu padać, bo nie wytrzymie.
współczuje oby ten ząb wyszedł jak najszybciej

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
zanim nadrobie: mam wyniki z krwii nati. mamy 2 st uczulenia (jest ich 6) na bialko jaja kurzego i roztocza, sladowe na mleko, azeine, zoltko i psa. mam byc na diecie bezmlecznej i bezjajecznej i wprowadzic nutramigen jakis ktorego w 4 apptekach nie mieli ale za to przybrala: z 6700 dwa tygodnie temu na 7200
za przybieranie
dobrze, że coś już wiecie, oby była poprawa
__________________
DAWID
MIŁOSZ

Mel B 14/14 +

Edytowane przez kasiuni_a
Czas edycji: 2014-05-17 o 08:34
kasiuni_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 08:35   #3306
ewacia85
Wtajemniczenie
 
Avatar ewacia85
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: .............
Wiadomości: 2 737
Dot.: Mama sobie wizażuje, ja coś dorwę i popsuję! Mamy IX-X 2013, cz. X

Cytat:
Napisane przez pszczoua Pokaż wiadomość
Sama robie z maminych jablek. Gotuje w parowarze i blenduje. A daje z kleikiem bo przy samym jabluszku sie krzywi
własnie mu zrobiłam kleik z jabłkiem o 9;10. jabłuszko na szybko ze słoiczka bo zwykle ich nie tyka tylko takie starte na tarce... mine miał zdziwioną ale zjadł. dzisiaj nie śpi od po 5 wiec wszystko mi sie przestawia spróbuje innego rytmu
ewacia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 08:39   #3307
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Mama sobie wizażuje, ja coś dorwę i popsuję! Mamy IX-X 2013, cz. X

czeeeść

ale mnie głowa boli, a dzisiaj mamy objazd po babciach.


Cytat:
Napisane przez 87czarna Pokaż wiadomość
Uhuhu



Ooo, to może coś niedługo się wykluje?
oj nie. za rok. oboje byśmy może i już chcieli,ale trzeba myśleć racjonalnie, ja nie mam pracy.

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
Motyl fajnie też bym chciała rodzeństwo dla Mikiego
doczekamy się obie

Cytat:
Napisane przez policzanka Pokaż wiadomość
u mnie w domu ciepło bo 22 stopnie a moj Tz twardo w bluzach na długi rękach bo się boi Lilki ze go za włosy na klacie i rękach znów zacznie ciągac..boi się bolu ten moj Tz jak cholera..
u mnie 21-22 stopnie.

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
zanim nadrobie: mam wyniki z krwii nati. mamy 2 st uczulenia (jest ich 6) na bialko jaja kurzego i roztocza, sladowe na mleko, azeine, zoltko i psa. mam byc na diecie bezmlecznej i bezjajecznej i wprowadzic nutramigen jakis ktorego w 4 apptekach nie mieli ale za to przybrala: z 6700 dwa tygodnie temu na 7200

brawo za wagę. masakra z tym uczuleniem

Cytat:
Napisane przez dodinha Pokaż wiadomość
Chyba kolejny skok,33go tygodnia

Wysyłane z mojego GT-S7500 za pomocą Tapatalk 2
ja to nawet nie liczę już tych tygodni

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
mój się bawił 5-litrową do połowy z wodą. mój mały siłacz ale do szuflad jeszcze się nie dobiera


dzięki za pomysł, napaliłam się na projektor, a idzie go używać za dnia? bo w dzień go uśpić to jest wyczyn


trzymam kciuki, żeby było po twojej myśli


tego masz? mi się on strasznie podoba, ze względu że w dzień też mozna go wykorzystać do usypiania, ale czy zadziała na Leona


gratki za wagę, dobrze że wiadomo co i jak dalej robić mój leo nie mógł przełknąć tego mleka, cuchnie niemożliwie, ale gdyby nie dostawał piersi tylko samo to mleko to jakoś bym go może przestawiła

mam te same rozkminy

jak masz dobrze zaciemniony pokój to też widać.

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
hej lasencje
ostatnie dwa dni miałam totalnie wyczerpujące, padam na pysk

poczytałam co napisałyście, ale nawet nie wszystko i nie mam siły się odnieść, a przynajmniej nie dziś

przed wczoraj Szymuś skończył 7 miesięcy
braow Szymuś

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
zaspalam na pociag do wawy.
obudzilam sie 5 20 a pociag o 5 32

polecialam na dworzecoddac bilety, wrocilam do domu i zdecydowalam sie jechac pociagiem o 7
wiecwlasnie zasiadlam

to wszystko wina mojego syna bo nie dosc ze ja usnac nie.moglam to jeszcze mlody dal koncert jakich malo
skutecznie oduczylam go jedzenia w nocy bo cycka dostal dopiero o 6 20 i to dlatego ze go wybudzilam
ale w nocy szalal jakby mu sie cos pozajaczkowalo
w sumie wrocilismy do domu o 21 i trzeba bylo gostka wybudzic do kapieli
spal nie u siebie bo spalosmy u mojej mamy
lozeczko ze szczebelkami w ktore caly czas wpadaja mu nozki
zabek bo w efekcie dentinox pomogl


Wysyłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 07:08 ---------- Poprzedni post napisano o 07:05 ----------



ewacia ja nie wiem
ale jak dla mnie za duzo chcesz go karmic
u mnie rozklad jest taki
6 kp
8 30kaszka
11-12 kp
15 obiad
17 deserek
20kp

wiec idealnie jak chce twoj syn tak je moj maciej to po co mu dorzucac na sile jedzebie?

Wysyłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 07:17 ---------- Poprzedni post napisano o 07:08 ----------



moja ciocia ma takie +podgrzewana podloga wiec efekt swietny

a co do obiadkow to zasada: nie cgce niech nie je. jak zglodnieje szybciej niz na deser to je cyca




Kaska a tz moze cyba jeszcze nieoprocentowana pozyczke z pracy wziac. tzn napewno korzystaliscie z takiej opcji?

Wysyłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk 2
no moja jak nie chce to nie je,ale często dlatego nie je,że jej nie smakuje. i dlatego wtedy nie wiem czy jej proponować coś innego:/
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-17, 08:43   #3308
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Mama sobie wizażuje, ja coś dorwę i popsuję! Mamy IX-X 2013, cz. X

Cytat:
Napisane przez agusiowata Pokaż wiadomość
Jakiego macie króliczka?
z chicco
pisze z taba wiec nie wkleje






Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
specjalnie dla tassi
miałam wam wczoraj pisac mądrości adriana wieczorne żeby tylko nie iść do łóżka;
mamo a moge ci coś powiedzieć
słucham
a mamo tutaj jest żoładek, tu jelita a tu serce i jak jem jedzenie to idzie tutaj do jelita i jest w brzuszku a serce bije i pompuje krew i jest wszędzie a jak nie bije i nie pompuje to sobie pójdzie daleko i ja umarne
miałam banana na twarzy przez pół nocy....on to tak fajnei opowiadał i pokazywał

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------



czyli odstawia sie sama tak jak sebek ...tylko w nocy bez problemu łapie cyca a w dzień niet
kocham tego twojego adiego





dziewczyny jade pociagiem do wawy
na 100%mam goraczke i zaczelo mnie bolec gardlo
chyba sie pochlastam na zajeciach
jeszcze bola mnie miesnie nog
w sumie najwczesniej bede karmic jutro wieczorem to dzis spokojnie moge cos zazyc
tylko co?
dawni nie chorowalam i nie wiem co.jest oporcz vicksa

Wysyłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

motyl.ja na pocatku dawalam.co.innego ale teraz uwazam ze to nie ma sensu bo w pewien sposob ucze ze moze sobie wybierac co chce
zaakceptowalam ze nie przelknie kalafiora i narazie uparcie reszte podaje
co ciekawe do zielonego groszku za 4razem sie przekonal

Wysyłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk 2
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 08:48   #3309
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Mama sobie wizażuje, ja coś dorwę i popsuję! Mamy IX-X 2013, cz. X

dzien dobry
zaczelismy dzien o 5 i do tej pory nie ma kto isc spac
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 08:50   #3310
dodinha
Wtajemniczenie
 
Avatar dodinha
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wielkopolska/UK
Wiadomości: 2 119
Dot.: Mama sobie wizażuje, ja coś dorwę i popsuję! Mamy IX-X 2013, cz. X

Cytat:
Napisane przez doughnut_agg Pokaż wiadomość
4 razy na karmienie czy tak tylko sie przebudzala ? moze za duzo drzemek ma w ciagu dnia i dlatego tak kiepsko spala ?
Nie,dwa razy tylko pociumkala,reszta to się budziła nie wiadomo dlaczego.Właśnie w dzień mi śpi bardzo mało,dwa razy po pół godziny

Wysyłane z mojego GT-S7500 za pomocą Tapatalk 2
__________________
3.10.13 Helenka
Always look on the bright side of life
dodinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 08:52   #3311
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Mama sobie wizażuje, ja coś dorwę i popsuję! Mamy IX-X 2013, cz. X

niby zapusalam sie na te warsztaty mamo to ja ale w sumie przeanalizowalam to i w ogole nie wydaje mi sie to atrakcyjne
tematy: pielegnacja, bliskosci chustonoszenie, kolka niemowleca ehhh
co sadzicie?
ja chyba zrezygnuje chyba ze ktoras z was uwaza ze moze warto
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-17, 08:56   #3312
kahunia
Zadomowienie
 
Avatar kahunia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 550
Dot.: Mama sobie wizażuje, ja coś dorwę i popsuję! Mamy IX-X 2013, cz. X

tassia ja na tych warsztatach nigdy nie byłam, ale tematyka taka, że już chyba wszystko wiadomo z własnego doświadczenia
__________________
Amelka 19.10.2013 r.


kahunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 08:57   #3313
Madzia000
Zadomowienie
 
Avatar Madzia000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 235
Dot.: Mama sobie wizażuje, ja coś dorwę i popsuję! Mamy IX-X 2013, cz. X

Kasiunia- tak tak chcemy drugiego dzieciaczka (dziewczynke ) ale chcialabym jakos pozniej zeby mi sie ladnie zazebilo z koncowka biezacego rodzicielskiego
Ale jasne ze jakby wyszlo teraz to bysmy sie cieszyli...
testu nie robilam bo nie mam w domu, a nie mam jak isc kupic. Dzisiaj juz jest ok wiec to moze byl falszywy alarm
Nadrabiajac zauwazylam ze misia jest w ciazy- GRATULUJE i zycze spokojnych 9 mcy
Ja sie sporo naczytalam o planowaniu plci i zamierzam to wykorzystac, ciekawe czy sie uda poki co moja dieta jest slodko nabialowa :p - podobno na dziewczynke...

Tassia pisalas ze bedziesz malemu podawac kanapki, jak to zamierzasz robic ? Tzn z jakiego chleba?
U nas jedzenie wyglada mniejwiecej tak:
-8:30 kleik kukurydziany/ kasza jaglana na mm z owocem (niesloiczkowym): banan, jablko, gruszka, maliny - narazie tymi owocami manewruje
- 12 mm 90ml
- 15:30 obiadek 190ml
- 19 deserek (robie sama i jakos wymieniam owoce zeby sie nie powtorzyly z tymi ze sniadania)
- 21:30 mm 180 ml
Jasko wazy teraz ok 11.5 kg dlatego nie daje mu kaszek w proszku

Co do projektora- to u nas ten z karuzelki z fp sie nie sprawdzil, tzn stwierdzilam ze jakby projektor bul blizej sufitu to ok, a tak to te obrazeczki wogole sie nie pokazywaly na suficie :/ poginilam ta karuzelke zreszta, nie mamy teraz nic... bo zle mi bylo go wyciagac Jasia z lozeczka.

Aha i jeszcze chcialam napisac ze jestem pod wrazeniem postepow Wikusia!! To chyba najszybszy dzieciaczek na forum genialny jest

A u nas zapalenie oskrzeli i powtorka z rozrywki z 3mca zycia Jasia... antybiotyk doustny na ktorego nie poszedl i skonczylo sie na zastrzykach dostal juz 9wkluc, jeszcze "tylko" 3...
Przynajmniej pogoda beznadziejna i nie zal mi ze w domku siedzimy... w przyszlym tyg ma byc cieplutko i Jasio bedzie zdrowy wiec sie nacieszymy pogoda mam nadzieje

A ten... jakies ciekawe wynalazki albo zabawki nacie do polecenia ?? Bo niby staralam sie podczytywac ale moze cos przeoczylam a Wasze polecenia sa zawsze fajne


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
02.08.2006 r Ty i Ja...
04.07.2011 r Zaręczyny
29.09.2012 r Na zawsze razem..
Nasz Skarb:
JAŚ 09.09.2013

Madzia000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 08:59   #3314
rusałka_1
Zakorzenienie
 
Avatar rusałka_1
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 420
Dot.: Mama sobie wizażuje, ja coś dorwę i popsuję! Mamy IX-X 2013, cz. X

hej

witamy się po oookropnej nocy, ale mam nadzieję w lepszym dniu wypiłam kawę i poki co mi lepiej
jedziemy dziś odwiedzić niespełna 2 miesięcznego maluszka

tylko prosze niech juz tak nie pada
nienawidze tego kiszenia się w domu

Cytat:
Napisane przez niebede Pokaż wiadomość

U nas po raz pierwszy pojawił się katar, a ja nie widziałam, że to się wiąże z ząbkami i już miałam iść do doktora. Erni jakoś dziwnie pokaszliwał, ale wnioskowałam, że od ślinotoku, a dziś ten katar i się zmartwiłam. Woda morska i frida cały dzień w akcji. Poza tym musi go strasznie boleć, bo maruda nieziemska, spać nie mógł w dzień. W końcu dostał czopa. Przygotowałam go wcześniej do spania, ale to nic nie dało, strasznie płakał w łóżeczku. Wzięłam go w końcu na ręce i zaczęłam do niego spokojnie szeptać i miziać po szyjce. Jak się uspokoił to usiadłam z nim na moim brzuchu i szeptałam mu do ucha bajkę. Potem się zacząć już trochę kręcić, to leżał koło mnie na rogalowej poduszce i śpiewałam mu kołysanki. Ostatecznie usnął na moim łóżku. Ale przyuważyłam, że drapie się po głowie i uszku, więc chyba strasznie mu pulsowało. Biedny Bulbinek.
Dramat. Dwójka na dole, póki co najgorszy z ośmiu zębów.
Póki co śpi, podłożyłam mu pod materac ręcznik, żeby miał wyżej.

Padam na twarz po dzisiejszym dniu. Oby przestało w końcu padać, bo nie wytrzymie.
bidulek

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
zanim nadrobie: mam wyniki z krwii nati. mamy 2 st uczulenia (jest ich 6) na bialko jaja kurzego i roztocza, sladowe na mleko, azeine, zoltko i psa. mam byc na diecie bezmlecznej i bezjajecznej i wprowadzic nutramigen jakis ktorego w 4 apptekach nie mieli ale za to przybrala: z 6700 dwa tygodnie temu na 7200
ze w końcu wiecie co Natalce dolega
no i za wagę.
__________________
Jesteśmy razem...
Ślub

Jaś, 22.10.2013 r.

rusałka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 09:05   #3315
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Mama sobie wizażuje, ja coś dorwę i popsuję! Mamy IX-X 2013, cz. X

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość


dziewczyny jade pociagiem do wawy
na 100%mam goraczke i zaczelo mnie bolec gardlo
chyba sie pochlastam na zajeciach
jeszcze bola mnie miesnie nog
w sumie najwczesniej bede karmic jutro wieczorem to dzis spokojnie moge cos zazyc
tylko co?
dawni nie chorowalam i nie wiem co.jest oporcz vicksa

Wysyłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk 2
może Teraflu, albo Aspiryn musującą? Jak Teraflu, to polecam zatoki, jest lepszy, niż extra grip, albo Tabcin
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 09:06   #3316
doughnut_agg
Zadomowienie
 
Avatar doughnut_agg
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 179
Dot.: Mama sobie wizażuje, ja coś dorwę i popsuję! Mamy IX-X 2013, cz. X

Cytat:
Napisane przez dodinha Pokaż wiadomość
Nie,dwa razy tylko pociumkala,reszta to się budziła nie wiadomo dlaczego.Właśnie w dzień mi śpi bardzo mało,dwa razy po pół godziny

Wysyłane z mojego GT-S7500 za pomocą Tapatalk 2
spi z toba czy w lozeczku ?
doughnut_agg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 09:10   #3317
dodinha
Wtajemniczenie
 
Avatar dodinha
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wielkopolska/UK
Wiadomości: 2 119
Dot.: Mama sobie wizażuje, ja coś dorwę i popsuję! Mamy IX-X 2013, cz. X

Cytat:
Napisane przez doughnut_agg Pokaż wiadomość
spi z toba czy w lozeczku ?
W łóżeczku

Wysyłane z mojego GT-S7500 za pomocą Tapatalk 2
__________________
3.10.13 Helenka
Always look on the bright side of life
dodinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 09:15   #3318
doughnut_agg
Zadomowienie
 
Avatar doughnut_agg
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 179
Dot.: Mama sobie wizażuje, ja coś dorwę i popsuję! Mamy IX-X 2013, cz. X

Cytat:
Napisane przez dodinha Pokaż wiadomość
W łóżeczku

Wysyłane z mojego GT-S7500 za pomocą Tapatalk 2
moze potrzebuje twojej bliskosci dlatego tak czesto sie budzi

pewnie juz tego probowalas, ja czasami nie na biezaco to pewnie zdarza mi sie ominac jakis temat

edit. w sensie brac ja do lozka

Edytowane przez doughnut_agg
Czas edycji: 2014-05-17 o 09:21
doughnut_agg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 09:20   #3319
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Mama sobie wizażuje, ja coś dorwę i popsuję! Mamy IX-X 2013, cz. X

hej
xle się czuje, jakoś mi się ręcę trzęsą i w środku jakbym całą miała jakieś drgawki
Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
czyli karmienie i wygląda mniej wiecej tak /ciezko tu o godz pisać bo wszystko zalezy kiedy wstanie

ok 7-8 kaszka mleczno ryżowa
ok 11-12 kp /spanie/
ok 13-14 obiadek
ok 15-16 drzemka
i tu staram sie przemycić butle lub kp ale ani jedno ani drugie się nie da wiec wkrótce dostaje deserek
ok 17-18 owoc czasem zamieniam i owoc jest wczesniej po obiadku i tu też staram sie wcisnac butle ale też ma wywalone
czy tu robić kaszke drugi raz przed kąpielą

po kąpieli ok 19;30 kp i butla/ bezproblemowo/
dla mnie ok, mój ma coś takiego:
7-8 mm
10-11 kaszka bezglutenowa
13-14 obiadek
16-17 deserek
18:30-19:00 mm
Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
Kaska a tz moze cyba jeszcze nieoprocentowana pozyczke z pracy wziac. tzn napewno korzystaliscie z takiej opcji?
no raczej, że ja jako rabinek wysałam go żeby zapytał, ale tam nie ma takich kwot wysokich

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
ale to tylko dlatego, ze choruje
aha
Cytat:
Napisane przez kasiuni_a Pokaż wiadomość
nieźle
my płacimy teraz 800 zł jeszcze przez 5 lat, potem ok. 1200 i jeszcze 400 zł czynszu
ale spoko, jeszcze tylko 27 lat
ojej, dużo fajnie, że też u Was się szykuje remont
Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
doczekamy się obie


Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość
Kasiunia- tak tak chcemy drugiego dzieciaczka (dziewczynke ) ale chcialabym jakos pozniej zeby mi sie ladnie zazebilo z koncowka biezacego rodzicielskiego
Ale jasne ze jakby wyszlo teraz to bysmy sie cieszyli...
testu nie robilam bo nie mam w domu, a nie mam jak isc kupic. Dzisiaj juz jest ok wiec to moze byl falszywy alarm
Nadrabiajac zauwazylam ze misia jest w ciazy- GRATULUJE i zycze spokojnych 9 mcy
Ja sie sporo naczytalam o planowaniu plci i zamierzam to wykorzystac, ciekawe czy sie uda poki co moja dieta jest slodko nabialowa :p - podobno na dziewczynke...
ja też bym chciała dziewczynkę, ale teraz to marzę, żeby mieć zdrowe dziecko
a te całe planowania płci to w sumie o kant rozbić, jak tak czytałam kiedyś to i tak 50/50 i wpływu nie ma na to nikt

jeszcze się tylko pochwalę, że od kiedy biorę leki tarczycowe to mój wykres cyklu wygląda fajnie tylko skoro nie było owu to nie wiem czy będzie @? ale spoko zobaczymy
jejku, ale bym była szczęśliwa jakby na następnej wizycie się okazało, że mi przeszło w niedoczynność
__________________


Edytowane przez kaska87
Czas edycji: 2014-05-17 o 09:22
kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-17, 09:32   #3320
dodinha
Wtajemniczenie
 
Avatar dodinha
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wielkopolska/UK
Wiadomości: 2 119
Dot.: Mama sobie wizażuje, ja coś dorwę i popsuję! Mamy IX-X 2013, cz. X

Cytat:
Napisane przez doughnut_agg Pokaż wiadomość
moze potrzebuje twojej bliskosci dlatego tak czesto sie budzi

pewnie juz tego probowalas, ja czasami nie na biezaco to pewnie zdarza mi sie ominac jakis temat

edit. w sensie brac ja do lozka
No może,albo po prostu już się nie najada cyckiem,bo po kąpieli zawsze dostaje,a później odciągnięte mleko z kleikiem i śpi,a w międzyczasie,zanim dostanie butlę,to się budzi kilka razy

Wysyłane z mojego GT-S7500 za pomocą Tapatalk 2
__________________
3.10.13 Helenka
Always look on the bright side of life
dodinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 09:37   #3321
doughnut_agg
Zadomowienie
 
Avatar doughnut_agg
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 179
Dot.: Mama sobie wizażuje, ja coś dorwę i popsuję! Mamy IX-X 2013, cz. X

Cytat:
Napisane przez dodinha Pokaż wiadomość
No może,albo po prostu już się nie najada cyckiem,bo po kąpieli zawsze dostaje,a później odciągnięte mleko z kleikiem i śpi,a w międzyczasie,zanim dostanie butlę,to się budzi kilka razy

Wysyłane z mojego GT-S7500 za pomocą Tapatalk 2
to moze lepiej po kapieli jak bedziesz butle z kleikiem dawac.
doughnut_agg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 09:39   #3322
Madzia000
Zadomowienie
 
Avatar Madzia000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 235
Dot.: Mama sobie wizażuje, ja coś dorwę i popsuję! Mamy IX-X 2013, cz. X

Kaska87 a Wy sie staracie juz ? Sorki ze ja nie na biezaco

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
02.08.2006 r Ty i Ja...
04.07.2011 r Zaręczyny
29.09.2012 r Na zawsze razem..
Nasz Skarb:
JAŚ 09.09.2013

Madzia000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 09:46   #3323
dodinha
Wtajemniczenie
 
Avatar dodinha
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wielkopolska/UK
Wiadomości: 2 119
Dot.: Mama sobie wizażuje, ja coś dorwę i popsuję! Mamy IX-X 2013, cz. X

Cytat:
Napisane przez doughnut_agg Pokaż wiadomość
to moze lepiej po kapieli jak bedziesz butle z kleikiem dawac.
Też już o tym myślałam,zobaczę,czy to coś zmieni

Wysyłane z mojego GT-S7500 za pomocą Tapatalk 2
__________________
3.10.13 Helenka
Always look on the bright side of life
dodinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 10:15   #3324
doughnut_agg
Zadomowienie
 
Avatar doughnut_agg
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 179
Dot.: Mama sobie wizażuje, ja coś dorwę i popsuję! Mamy IX-X 2013, cz. X

Cytat:
Napisane przez dodinha Pokaż wiadomość
Też już o tym myślałam,zobaczę,czy to coś zmieni

Wysyłane z mojego GT-S7500 za pomocą Tapatalk 2
daj jutro znac jak poszlo
doughnut_agg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 10:25   #3325
niebede
Raczkowanie
 
Avatar niebede
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 482
Dot.: Mama sobie wizażuje, ja coś dorwę i popsuję! Mamy IX-X 2013, cz. X

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
zanim nadrobie: mam wyniki z krwii nati. mamy 2 st uczulenia (jest ich 6) na bialko jaja kurzego i roztocza, sladowe na mleko, azeine, zoltko i psa. mam byc na diecie bezmlecznej i bezjajecznej i wprowadzic nutramigen jakis ktorego w 4 apptekach nie mieli ale za to przybrala: z 6700 dwa tygodnie temu na 7200
super
Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
Wpadam w depresję, znowu leje byłam dziś na godzinę u rodziców w czasie co nie lało, ale wzięłam Emilkę do nosidła. Już kilka dni taka pogoda z d.py, chcę iść na spacer!
Też chciałabym już wyjść na spacer, a nawet babcia poszła rano na zakupy i nie mam już po co wychodzić
Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość

przed wczoraj Szymuś skończył 7 miesięcy
1oo lat
Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość
A u nas zapalenie oskrzeli i powtorka z rozrywki z 3mca zycia Jasia... antybiotyk doustny na ktorego nie poszedl i skonczylo sie na zastrzykach dostal juz 9wkluc, jeszcze "tylko" 3...
Przynajmniej pogoda beznadziejna i nie zal mi ze w domku siedzimy... w przyszlym tyg ma byc cieplutko i Jasio bedzie zdrowy wiec sie nacieszymy pogoda mam nadzieje

.
Ojej, zdrówka!
Cytat:
Napisane przez rusałka_1 Pokaż wiadomość
hej

witamy się po oookropnej nocy, ale mam nadzieję w lepszym dniu wypiłam kawę i poki co mi lepiej
jedziemy dziś odwiedzić niespełna 2 miesięcznego maluszka
Moje dwie koleżanki mają termin na sierpień i nie mogę się juz doczekać jak pójdę oblukać Mamoooo , jak patrzę na Erniego , to wydaje mi się, że on od zawsze jest takiej wielkości jak teraz. A oglądałam ostatnio fotki i wyglądał zupełnie inaczej.
Cytat:
Napisane przez doughnut_agg Pokaż wiadomość
moze potrzebuje twojej bliskosci dlatego tak czesto sie budzi

pewnie juz tego probowalas, ja czasami nie na biezaco to pewnie zdarza mi sie ominac jakis temat

edit. w sensie brac ja do lozka
Właśnie ostatnio zauważyłam, że jak biorę Erniego od razu do łóżka jak się przebudzi o 6, to trochę się pobawi, ale zaraz podkrada mi kołderkę i zasypia. Prawie się rozklejałam, kiedy myślałam o tym, że tak usypia przy mnie.

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
ja też bym chciała dziewczynkę, ale teraz to marzę, żeby mieć zdrowe dziecko
a te całe planowania płci to w sumie o kant rozbić, jak tak czytałam kiedyś to i tak 50/50 i wpływu nie ma na to nikt

jeszcze się tylko pochwalę, że od kiedy biorę leki tarczycowe to mój wykres cyklu wygląda fajnie tylko skoro nie było owu to nie wiem czy będzie @? ale spoko zobaczymy
jejku, ale bym była szczęśliwa jakby na następnej wizycie się okazało, że mi przeszło w niedoczynność
Myślałam kiedyś, że chciałam dziewczynkę, ale teraz jakoś ciężko mi wyobrazić sobie, że mam córkę .

No i trzymam kciuki


U nas noc minęła o dziwo dobrze. Ernik obudził się przed 23 przez ten katar, na szybko odciągnęłam mu te gluty i dałam krople. Tak strasznie płakał Dostał butlę, ale zjadł tylko 80ml. Przespał za to całą noc. Obudził się o 6 , znów zrobiłam akcje odsysanie i krople + butla. Wzięłam do łóżka, leżał i leżał, aż usnął. Spaliśmy do 8:40. Chyba już mu trochę przeszło. Katar dalej jest i ślini się strasznie. Musiałam mu założyć śliniak, bo koszulka mokra. Ale humor ma lepszy.
__________________
11.10.2013

niebede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 10:31   #3326
doughnut_agg
Zadomowienie
 
Avatar doughnut_agg
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 179
Dot.: Mama sobie wizażuje, ja coś dorwę i popsuję! Mamy IX-X 2013, cz. X

Cytat:
Napisane przez niebede Pokaż wiadomość
super

Też chciałabym już wyjść na spacer, a nawet babcia poszła rano na zakupy i nie mam już po co wychodzić

1oo lat

Ojej, zdrówka!

Moje dwie koleżanki mają termin na sierpień i nie mogę się juz doczekać jak pójdę oblukać Mamoooo , jak patrzę na Erniego , to wydaje mi się, że on od zawsze jest takiej wielkości jak teraz. A oglądałam ostatnio fotki i wyglądał zupełnie inaczej.

Właśnie ostatnio zauważyłam, że jak biorę Erniego od razu do łóżka jak się przebudzi o 6, to trochę się pobawi, ale zaraz podkrada mi kołderkę i zasypia. Prawie się rozklejałam, kiedy myślałam o tym, że tak usypia przy mnie.


Myślałam kiedyś, że chciałam dziewczynkę, ale teraz jakoś ciężko mi wyobrazić sobie, że mam córkę .

No i trzymam kciuki


U nas noc minęła o dziwo dobrze. Ernik obudził się przed 23 przez ten katar, na szybko odciągnęłam mu te gluty i dałam krople. Tak strasznie płakał Dostał butlę, ale zjadł tylko 80ml. Przespał za to całą noc. Obudził się o 6 , znów zrobiłam akcje odsysanie i krople + butla. Wzięłam do łóżka, leżał i leżał, aż usnął. Spaliśmy do 8:40. Chyba już mu trochę przeszło. Katar dalej jest i ślini się strasznie. Musiałam mu założyć śliniak, bo koszulka mokra. Ale humor ma lepszy.
moja po kolacji zasypia przytulona do mnie, przekreca sie na boczek i raczka gladzi mnie po twarzy
doughnut_agg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 10:32   #3327
niebede
Raczkowanie
 
Avatar niebede
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 482
Dot.: Mama sobie wizażuje, ja coś dorwę i popsuję! Mamy IX-X 2013, cz. X

Cytat:
Napisane przez doughnut_agg Pokaż wiadomość
moja po kolacji zasypia przytulona do mnie, przekreca sie na boczek i raczka gladzi mnie po twarzy
Jak słodkooo



A projektor mamy taki:


Ogólnie póki co używałam tylko pozytywki. To kółeczko w środku też mruga. Projektora na razie nie odpalałam, bo Erni nie obczajał, a teraz jest jeszcze za jasno kiedy go kładę i słabo widać.
__________________
11.10.2013

niebede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 10:33   #3328
papuga_69
Zakorzenienie
 
Avatar papuga_69
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 3 326
Dot.: Mama sobie wizażuje, ja coś dorwę i popsuję! Mamy IX-X 2013, cz. X

Hej. Jesteśmy u mamy nie mam dostępu do kompa.
Chciałam tylko powiedzieć że wszystko ok i jesteśmy drugą dobę bez cyca nie wiem jak to mozliwe ale odkąd nie daje piersi moje dziecko lepiej sypia, dziś obudził się dwa razy na jedzenie po 12 i przed 4. Idę dziś na te urodziny, szkoda że pogoda beznadziejna leje non stop. Przepraszam że tylko o sobie, może uda mi się coś później nadrobić. Buziaki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
08.09.2013 Antoś, mój Skarb

"Beztroski uśmiech dziecka to jak promyk słońca w szarym życiu"
papuga_69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 10:40   #3329
dodinha
Wtajemniczenie
 
Avatar dodinha
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wielkopolska/UK
Wiadomości: 2 119
Dot.: Mama sobie wizażuje, ja coś dorwę i popsuję! Mamy IX-X 2013, cz. X

Cytat:
Napisane przez doughnut_agg Pokaż wiadomość
daj jutro znac jak poszlo
Ok
__________________
3.10.13 Helenka
Always look on the bright side of life
dodinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 11:17   #3330
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Mama sobie wizażuje, ja coś dorwę i popsuję! Mamy IX-X 2013, cz. X

My dziś zaliczyliśmy pierwszy spacer w krótkim rękawie i krótkich spodenkach
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-24 20:27:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:38.