Uniwersytet Łódzki część II - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-17, 11:14   #3841
dzasta18xd
Raczkowanie
 
Avatar dzasta18xd
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 39
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Rok temu bylo 60 miejsc. No fajnie by bylo gdyby w tym roku tez przyjeli wiecej osob Nie pisalam tylko rozszerzenie z polskiego i podstawe wos. Reszte zdawalam tradycyjnie. Czyli jak ty mialas ponad 300 pkt to bylas w tej pierwszej 60? Jesli tak to mnie bardzo to uspakaja

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Racja racja. Dla nich tylko pieniadze sie licza.
dzasta18xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 11:32   #3842
Ephee
Raczkowanie
 
Avatar Ephee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 453
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez dzasta18xd Pokaż wiadomość
Rok temu bylo 60 miejsc. No fajnie by bylo gdyby w tym roku tez przyjeli wiecej osob Nie pisalam tylko rozszerzenie z polskiego i podstawe wos. Reszte zdawalam tradycyjnie. Czyli jak ty mialas ponad 300 pkt to bylas w tej pierwszej 60? Jesli tak to mnie bardzo to uspakaja

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Racja racja. Dla nich tylko pieniadze sie licza.
Nie pamiętam które miałam miejsce, ale 2 lata temu się nie dostałam bo nie miałam ani rozszerzenia z polskiego ani rozszerzenia z wosu więc uwaga nie przyjmują każdego kto się nawinie, cos tam trzeba mieć napisane.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
studentka pedagogiki wczesnoszkolnej
Ephee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 11:37   #3843
dzasta18xd
Raczkowanie
 
Avatar dzasta18xd
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 39
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

To mam nadzieje ze sie dostane bez rozszerzonego wosu. Nadal pozostaje w stresie i niepewności ech...
dzasta18xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 17:34   #3844
Ephee
Raczkowanie
 
Avatar Ephee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 453
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez dzasta18xd Pokaż wiadomość
To mam nadzieje ze sie dostane bez rozszerzonego wosu. Nadal pozostaje w stresie i niepewności ech...
Jest duże prawdopodobieństwo, a poza tym jeśli się nie dostaniesz w pierwszej turze to na 100% ktoś do Ciebie zadzwoni z rekrutacji później i zapyta czy wciąż jesteś zainteresowana. Moja koleżanka w tamtym roku była na jednym z ostatnich miejsc na dziennikarstwie (które w tamtym roku było bardzo oblegane) i uwaga, dostała się, więc wiesz
__________________
studentka pedagogiki wczesnoszkolnej
Ephee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 17:40   #3845
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez Ephee Pokaż wiadomość
Jest duże prawdopodobieństwo, a poza tym jeśli się nie dostaniesz w pierwszej turze to na 100% ktoś do Ciebie zadzwoni z rekrutacji później i zapyta czy wciąż jesteś zainteresowana. Moja koleżanka w tamtym roku była na jednym z ostatnich miejsc na dziennikarstwie (które w tamtym roku było bardzo oblegane) i uwaga, dostała się, więc wiesz
bo na UŁ biorą pod uwagę kandydata na wszystkie kierunki, na które składa papiery i jak się dostanie na 3 to wybiera sobie jeden i wtedy zwalnia się miejsce na innym kierunku więc nic dziwnego, że Twoja koleżanka się dostała.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 20:11   #3846
Ephee
Raczkowanie
 
Avatar Ephee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 453
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
bo na UŁ biorą pod uwagę kandydata na wszystkie kierunki, na które składa papiery i jak się dostanie na 3 to wybiera sobie jeden i wtedy zwalnia się miejsce na innym kierunku więc nic dziwnego, że Twoja koleżanka się dostała.
Wiem że nic dziwnego, dlatego mówię koleżance ze najprawdopodobniej się dostanie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
studentka pedagogiki wczesnoszkolnej
Ephee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 20:10   #3847
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez dobrusia8e Pokaż wiadomość
Typowy eksoc
Nie obrażając eksoca bo nie jestem z niego, ale dosyć często tam bywam, ale widziałem tam różne absurdy/ dziwota - niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-18, 20:36   #3848
dobrusia8e
Zadomowienie
 
Avatar dobrusia8e
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
Nie obrażając eksoca bo nie jestem z niego, ale dosyć często tam bywam, ale widziałem tam różne absurdy/ dziwota - niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju
właśnie dlatego typowy eksoc :P tu się dzieją takie rzeczy, że sam byś tego nie wymyślił
__________________

PM 2020
dobrusia8e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 05:34   #3849
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
Nie obrażając eksoca bo nie jestem z niego, ale dosyć często tam bywam, ale widziałem tam różne absurdy/ dziwota - niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju
no niestety i ogromne oklaski dla tego kto układa nam plany zajęć

a ktoś ma porównanie czy na wydziale zarządzania jest łatwiej niż na eksocu?
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 11:51   #3850
dzasta18xd
Raczkowanie
 
Avatar dzasta18xd
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 39
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez Ephee Pokaż wiadomość
Jest duże prawdopodobieństwo, a poza tym jeśli się nie dostaniesz w pierwszej turze to na 100% ktoś do Ciebie zadzwoni z rekrutacji później i zapyta czy wciąż jesteś zainteresowana. Moja koleżanka w tamtym roku była na jednym z ostatnich miejsc na dziennikarstwie (które w tamtym roku było bardzo oblegane) i uwaga, dostała się, więc wiesz
Starala sie na zwykle dziennikarstwo i z tak dalekiej listy rezerwowych ja przyjeli? No to super Dzieki za te slowa ;P
dzasta18xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 12:18   #3851
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez Ephee Pokaż wiadomość
Jest duże prawdopodobieństwo, a poza tym jeśli się nie dostaniesz w pierwszej turze to na 100% ktoś do Ciebie zadzwoni z rekrutacji później i zapyta czy wciąż jesteś zainteresowana. Moja koleżanka w tamtym roku była na jednym z ostatnich miejsc na dziennikarstwie (które w tamtym roku było bardzo oblegane) i uwaga, dostała się, więc wiesz
tak pewnym to być chyba nie można
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-19, 14:31   #3852
Andro88
Raczkowanie
 
Avatar Andro88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 127
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda egzamin z języka obcego? Przede wszystkim ustny ale pisemny też.
Andro88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 16:48   #3853
dobrusia8e
Zadomowienie
 
Avatar dobrusia8e
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez Andro88 Pokaż wiadomość
Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda egzamin z języka obcego? Przede wszystkim ustny ale pisemny też.
Zależy od wydziału :P
__________________

PM 2020
dobrusia8e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 18:45   #3854
Andro88
Raczkowanie
 
Avatar Andro88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 127
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez dobrusia8e Pokaż wiadomość
Zależy od wydziału :P
Zakładam, że jest mniej więcej podobnie, więc chciałabym wiedzieć jak jest na jakimkolwiek wydziale

Edytowane przez Andro88
Czas edycji: 2014-05-19 o 19:52
Andro88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 19:54   #3855
Ephee
Raczkowanie
 
Avatar Ephee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 453
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
tak pewnym to być chyba nie można
owszem, z taką ilością punktów można
__________________
studentka pedagogiki wczesnoszkolnej
Ephee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 20:19   #3856
dobrusia8e
Zadomowienie
 
Avatar dobrusia8e
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez Andro88 Pokaż wiadomość
Zakładam, że jest mniej więcej podobnie, więc chciałabym wiedzieć jak jest na jakimkolwiek wydziale
No niekoniecznie, bo znam osoby z innych wydziałów, które były szczerze zdziwione naszą formą egzaminu :P
__________________

PM 2020
dobrusia8e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 20:35   #3857
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez dobrusia8e Pokaż wiadomość
No niekoniecznie, bo znam osoby z innych wydziałów, które były szczerze zdziwione naszą formą egzaminu :P
ale i tak możesz powiedzieć, też jestem ciekawa

Cytat:
Napisane przez Ephee Pokaż wiadomość
owszem, z taką ilością punktów można
ja i tak na 100% pewna bym nie była
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 20:52   #3858
Andro88
Raczkowanie
 
Avatar Andro88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 127
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
ale i tak możesz powiedzieć, też jestem ciekawa

Właśnie, bo ja ciągle się waham jaki wybrać język a mam czas tylko do jutra :P
Andro88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 21:17   #3859
dobrusia8e
Zadomowienie
 
Avatar dobrusia8e
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez Andro88 Pokaż wiadomość
Właśnie, bo ja ciągle się waham jaki wybrać język a mam czas tylko do jutra :P
U nas na ek-socu (przynajmniej na moim kierunku) to wygląda tak, że na ostatnim semestrze angielskiego dostaje się listę tematów na ustny i po prostu wtedy trzeba być przygotowanym z każdego z nich. Jak będziesz dukać albo mało powiesz to wtedy musisz przeprowadzić coś a'la rozmowę telefoniczną z osobą, z którą wchodzisz i tyle .
__________________

PM 2020
dobrusia8e jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-19, 21:41   #3860
Ephee
Raczkowanie
 
Avatar Ephee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 453
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

A u nas na wnow będzie najpierw listening, potem writing no i odpowiedź ustna. No i my mamy jeszcze portfolio. Teraz na połowę semestru z angielskiego nasza grupa miała egzamin ustny, a inne albo kolokwium albo nic, więc część zależy od lektora a część od odgórnych ustaleń

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
studentka pedagogiki wczesnoszkolnej
Ephee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 00:13   #3861
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
a ktoś ma porównanie czy na wydziale zarządzania jest łatwiej niż na eksocu?
Jako że mam znajomych na eksocu a sam siedzę na WZ to napiszę jak to ja widzę z własnego doświadczenia i odczuć osób z eksoca.

Nie zgadzam się żeby WZ był wydziałem gier i zabaw przynajmniej mój kierunek nie wiem jak tam jest na zarządzaniu - może i tak jest bo ludzie myślą że to łatwy kierunek itp.
Moje zajęcia wyglądają inaczej jak na eksocu i uczą tego co mają nas nauczyć głupi przykład dziewczyna na 1 roku firu nie miała księgowania na rozrachunkach powód "nie, bo nie" u nas robiliśmy jakies tam zadania, na wykładzie omawiane. Kadra z rachunkowości podatków itp. widać że się kształci, znajomi z eksoca mówią że nie mają zbyt świeżej wiedzy no przynajmniej nie każdy psor ma ochotę robić coś więcej po nadaniu tytuły profesora czy doktora.
No i WZ sam w sobie ładniejszy i mniej skomplikowany dla mnie bo eksoca to isnty labirynt i magia.
Znajoma robiła licencja na eksocu po czym przyszła do nas i jak mówi żałuje wyboru bo po pierwsze mamy inny tryb nauczania, rachunkowość bardziej rozszerzona i tak jak osoby z WZ ogarniają tak te z eksoca muszą nadrabiać braki. No i sama przyznaje że poziom jest znacznie wiekszy niż tam.

I takie moje wtrącenie bo się nie ogarniam do końca ale dziewczyna z analityki miała rachunkowość z osobą z WZ pytanie dlaczego? No i że ogólnie przychodzą do was z naszego wydziału ci z rachunkowości i pokrewnych, prawda to?

Aa no i nie bywam na eksocu codziennie ale tam nie ma jakiegoś takiego studenckiego życia jak na WZ przynajmniej jak jestem to nie widzę nic takiego taki hm wyścig szczurów? U na tojakiś deszcz balonowy, jakies konferencje, wykłady, dni studenckie itp.
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives

Edytowane przez maacieek
Czas edycji: 2014-05-20 o 00:15
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 05:31   #3862
dobrusia8e
Zadomowienie
 
Avatar dobrusia8e
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez Ephee Pokaż wiadomość
A u nas na wnow będzie najpierw listening, potem writing no i odpowiedź ustna. No i my mamy jeszcze portfolio. Teraz na połowę semestru z angielskiego nasza grupa miała egzamin ustny, a inne albo kolokwium albo nic, więc część zależy od lektora a część od odgórnych ustaleń

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No u nas też są te 3 rzeczy, ale portfolio jest tylko jak pic na wodę fotomontaż Niby ma być a nikt nie ma

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
I takie moje wtrącenie bo się nie ogarniam do końca ale dziewczyna z analityki miała rachunkowość z osobą z WZ pytanie dlaczego? No i że ogólnie przychodzą do was z naszego wydziału ci z rachunkowości i pokrewnych, prawda to?

Aa no i nie bywam na eksocu codziennie ale tam nie ma jakiegoś takiego studenckiego życia jak na WZ przynajmniej jak jestem to nie widzę nic takiego taki hm wyścig szczurów? U na tojakiś deszcz balonowy, jakies konferencje, wykłady, dni studenckie itp.
Zawsze istnieje jakaś tam wymiana wykładowców między wydziałami, szczególnie jak dwa wydziały mają ten sam kierunek. Widać macie lepszych w tej dziedzinie i przychodzą do nas Albo po prostu są braki kadrowe
Ja z tą katedrą nie mam nic wspólnego, bo wszystkie zajęcia mam z katedrą infy Nasz wykładowca też uczy na WZ (Zakonnik), nie mam pojęcia czego, ale pamiętam że mówił i nawet na konsultacje dymało się do niego na WZ
A życie studenckie jest, tylko takie imprezy giną w tłumie ludzi. Sam wiesz jaki to duży wydział i jeśli ktoś robi jakąś konferencję w jednym budynku to ludzie z innego czasem po prostu nawet nie wiedzą że coś takiego jest. Albo zwyczajnie się nie zmieszczą w sali Często na takie rzeczy są zapisy, o których ja zazwyczaj dowiaduję się po fakcie
Na okrągło są promocje kół naukowych, jakaś muza na korytarzach, coś Wszystkie te rzeczy które wymieniłeś dzieją się raczej w ramach kół naukowych, a to z mojego zakresu zainteresowań jakoś nie zachęca do wstąpienia (nie wiem jak tam reszta kół, ale to nasze jest co najmniej dziwne )
__________________

PM 2020
dobrusia8e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 08:27   #3863
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
Jako że mam znajomych na eksocu a sam siedzę na WZ to napiszę jak to ja widzę z własnego doświadczenia i odczuć osób z eksoca.

Nie zgadzam się żeby WZ był wydziałem gier i zabaw przynajmniej mój kierunek nie wiem jak tam jest na zarządzaniu - może i tak jest bo ludzie myślą że to łatwy kierunek itp.
Moje zajęcia wyglądają inaczej jak na eksocu i uczą tego co mają nas nauczyć głupi przykład dziewczyna na 1 roku firu nie miała księgowania na rozrachunkach powód "nie, bo nie" u nas robiliśmy jakies tam zadania, na wykładzie omawiane. Kadra z rachunkowości podatków itp. widać że się kształci, znajomi z eksoca mówią że nie mają zbyt świeżej wiedzy no przynajmniej nie każdy psor ma ochotę robić coś więcej po nadaniu tytuły profesora czy doktora.
No i WZ sam w sobie ładniejszy i mniej skomplikowany dla mnie bo eksoca to isnty labirynt i magia.
Znajoma robiła licencja na eksocu po czym przyszła do nas i jak mówi żałuje wyboru bo po pierwsze mamy inny tryb nauczania, rachunkowość bardziej rozszerzona i tak jak osoby z WZ ogarniają tak te z eksoca muszą nadrabiać braki. No i sama przyznaje że poziom jest znacznie wiekszy niż tam.

I takie moje wtrącenie bo się nie ogarniam do końca ale dziewczyna z analityki miała rachunkowość z osobą z WZ pytanie dlaczego? No i że ogólnie przychodzą do was z naszego wydziału ci z rachunkowości i pokrewnych, prawda to?

Aa no i nie bywam na eksocu codziennie ale tam nie ma jakiegoś takiego studenckiego życia jak na WZ przynajmniej jak jestem to nie widzę nic takiego taki hm wyścig szczurów? U na tojakiś deszcz balonowy, jakies konferencje, wykłady, dni studenckie itp.
Ty jesteś na rachunkowości? jestem na FiR i u nas nawet nie ma takiej specjalizacji z tego co słyszałam to jak był jeszcze FiR na wydziale zarządzania to oni byli bardziej nastawieni na rachunkowość, u nas jest bardziej nacisk na finanse.


ja to miałam więc...

do wydziału idzie się przyzwyczaić bardzo szybko, na początku byłam przerażona

nawet jak przychodzą i nauczają to nic w tym złego i dziwnego

jak już koleżanka wyżej powiedziała studenckie życie jest
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 12:41   #3864
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

No tak u nas stricte rachunkowość jest, u was finanse i rachunkowość więc troszkę mnie to ździwiło że nie brali czegoś takiego jak rozrachunki, nawet jakieś wytłumaczenie no bo rachunkowość w nazwie jest ale skoro macie nacisk na finanse wiem że macie specjalizację bankowość, coś z audytem u nas póki co jest bez specjalizacji sama rachunkowość jak się pytałem w dziekanacie jak zanosiłem dokumenty to nie wiedzuały jeszcze lol.

Tak muzyka u was w sumie zawsze dudni zwłaszcza w tym budynku koło przystanku na rewolucji E, F, T? No nie wiem jaki to budynek ale ten taki co wiecie o który mi pewnie chodzi

I pamiętam ten smutek bo nie poszedłem na eksoca a w sumie teraz nie żałuję no i Łódź ♥ miasto które ma w sobie tysiące zagadek, ciekawostek i jest jedyne w swoim rodzaju w każdym względzie.
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 16:39   #3865
dobrusia8e
Zadomowienie
 
Avatar dobrusia8e
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
No tak u nas stricte rachunkowość jest, u was finanse i rachunkowość więc troszkę mnie to ździwiło że nie brali czegoś takiego jak rozrachunki, nawet jakieś wytłumaczenie no bo rachunkowość w nazwie jest ale skoro macie nacisk na finanse wiem że macie specjalizację bankowość, coś z audytem u nas póki co jest bez specjalizacji sama rachunkowość jak się pytałem w dziekanacie jak zanosiłem dokumenty to nie wiedzuały jeszcze lol.

Tak muzyka u was w sumie zawsze dudni zwłaszcza w tym budynku koło przystanku na rewolucji E, F, T? No nie wiem jaki to budynek ale ten taki co wiecie o który mi pewnie chodzi

I pamiętam ten smutek bo nie poszedłem na eksoca a w sumie teraz nie żałuję no i Łódź  miasto które ma w sobie tysiące zagadek, ciekawostek i jest jedyne w swoim rodzaju w każdym względzie.
E Centrum Informatyczno-Ekonometryczne, mój świat
__________________

PM 2020
dobrusia8e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 18:31   #3866
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
No tak u nas stricte rachunkowość jest, u was finanse i rachunkowość więc troszkę mnie to ździwiło że nie brali czegoś takiego jak rozrachunki, nawet jakieś wytłumaczenie no bo rachunkowość w nazwie jest ale skoro macie nacisk na finanse wiem że macie specjalizację bankowość, coś z audytem u nas póki co jest bez specjalizacji sama rachunkowość jak się pytałem w dziekanacie jak zanosiłem dokumenty to nie wiedzuały jeszcze lol.

Tak muzyka u was w sumie zawsze dudni zwłaszcza w tym budynku koło przystanku na rewolucji E, F, T? No nie wiem jaki to budynek ale ten taki co wiecie o który mi pewnie chodzi

I pamiętam ten smutek bo nie poszedłem na eksoca a w sumie teraz nie żałuję no i Łódź miasto które ma w sobie tysiące zagadek, ciekawostek i jest jedyne w swoim rodzaju w każdym względzie.
Jestem na FiRze na eksocu i myślę, że koleżanka Cię wkręciła, bo księgowanie na rozrachunkach było już na II semestrze. Rachunkowości z pewnością u nas jest mniej (3 przedmioty+ specjalnościowa) i zdarza się, że ktoś z WZ prowadzi zajęcia, ale NIE na FiRze, tylko na innych kierunkach, gdzie ta rachunkowość nie jest priorytetowymi zajęciami, tylko dodatkiem do programu (MSG, AG, Ekonomia). A jeżeli chodzi o sam poziom studiów, to będąc na rozmowie kwalifikacyjnej w sprawie pracy zapytano mnie na którym wydziale studiuje FiR i stwierdzono, że od razu Eksoc jest lepiej postrzegany, niż WZ, przede wszystkim ze względu na poziom języka, znajomości arkuszy kalkulacyjnych, zagadnień informatycznych.

Edytowane przez vilka1
Czas edycji: 2014-05-21 o 18:33
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 15:57   #3867
Meisie94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 6
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Hej, studiuje ktoś ekonomię lub msg na eksoc ? Który kierunek lepiej wybrać? Jakieś opinie?
Meisie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-22, 21:03   #3868
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Studiuję MSG jako mój drugi kierunek. Jeżeli chodzi o zajęcia to są dość ciekawe o ile interesuje Cie handel międzynarodowy. Bo tak naprawde całe studia są o tym. Jedyne co mi się nie podoba to raczej średnio ambitni ludzie na roku.Została nas garstka, mnóstwo ludzi ma warunki. Podsumowując MSG jest bardzo ciekawe, jeżeli boisz sie że nie dostaniesz, to się nie bój. O ekonomii się nie wypowiadam, ale raczej średnie opinie ma ta ze specjalnością od I roku. Faktycznie wysoki poziom na eksocu trzyma FiR, Analityka gospodarcza i Informatyka i Ekonometria. Zależy czego wymagasz od życia

Edytowane przez vilka1
Czas edycji: 2014-05-22 o 21:05
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 07:52   #3869
Meisie94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 6
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Dziękuję za odpowiedź, rozumiem że te warunki nie wynikają z nie wiadomo jak trudnych przedmiotów, a bardziej z podejścia studentów do nauki? Bo trochę mnie wystraszyło że mnóstwo ludzi ma warunki...
Meisie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 10:32   #3870
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Uniwersytet Łódzki część II

Niektóre z nich są dość problematyczne na każdym kierunku na Eksocu, typu matematyka, makroekonomia, może statystyka. Na MSG dochodzi do tego przedmiot MSG Są to przedmioty do przejścia, jednak na MSG wyjątkowo dużo ludzi ma warunki. Ciężko mi oceniać dlaczego, bo np. na MSG pomimo wyuczenia się na blachę wszystkiego, nie jesteś w stanie zaliczyć tego egzaminu na 3, bo jest on typowo na myślenie i jeśli nie zrozumiesz pewnych mechanizmów to nie zaliczysz. Makro podobnie. Jednak warunki z matmy i statystyki zawsze mnie dziwią
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-01 16:55:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:59.