Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-20, 02:23   #271
Light Limara
Zadomowienie
 
Avatar Light Limara
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 1 637
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Cytat:
Napisane przez Lu7 Pokaż wiadomość
jutro na 15 do szpitala... o matejko!!
trzymajcie kciuki proszę przez całą środę!!


justiwi gratuluję synka

asia minmalnie odciągamy skórkę siusiaka, ale tak mini mini. Położna pokazała jak. Bardziej go płuczemy. Jutro będę pediatrę o to pytać.
__________________
}Aleks 28.04.2014 r. }i{
Light Limara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 03:27   #272
paulka0212
Wtajemniczenie
 
Avatar paulka0212
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 154
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Witam się w trakcie karmienia

Napisze tylko co u mnie bo niestety nie mam czasu na forum :/

Dziewczynki sa kochane, przez mm mialy problemy z kupka ale dzis w nocy nawalily do pieluchy ze az w szoku bylam.
Mam coraz wiecej pokarmu, przy odciaganiu laktatorem po 5 minutach z kazdej piersi uzbieralo mi sie okolo 40 ml wiec wszystko do przodu
Wczoraj zaliczylismy druga kapiel, i obylo sie bez placzu
Dzis mamy wizyte poloznej, i ide na zdjecie szwu.
A po idziemy na pierwszy spacerek


Tak w ogole to moje ksiezniczki przed 17 skoncza tydzien, jak ten czas zlecial

Gratuluje nowym mamusiom, po pierwszej stronie widze ze Nas przybywa.
Mam nadzieje ze u Was wszystko oki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
17.09.2009 - Szczęśliwie zakochana

03.09.2011 - Szczęśliwa mężatka


24.09.2013 3w1

13.05.2014 Najszczęśliwsza Mama pod słońcem



Zosia 2645g 52cm 10pkt
Ania 2475 50cm 10pkt



paulka0212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 04:33   #273
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

My po karmieniu i przewijaniu.Skorzystalam z chwili spokoju na oddziale i poprosilam polozna o pomoc w przystawieniu.Niestety poki co nie wyszlo i dostal troche mm bo od poludnia od wczoraj nie jadl. Maly jest cudny!
Wiecie ze on juz dzis w 1 dobie podnosi i trzyma glowke? I to tak po 10-15 sekund

Dziekuje dziewczyny za wszystkie gratulacje.
dla asia27100 i myskao i Lu7 i pozostale nierozpakowane mamy

dla Paulki i dziewczyn, Oskara i Mai, Olafa z Patrykiem, Hani z rowerkiem i pozostalych sukcesow malych i duzych

Dzis bedziemy dzialac z przystawianiem, oby sie udalo

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 05:27   #274
ulrika
Raczkowanie
 
Avatar ulrika
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 358
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Cytat:
Napisane przez Light Limara Pokaż wiadomość

Gratuluję 39tc i za ktg
Dziękuję No i się okazało że mam już regularne skurczybyki których nie czułam, to mi lekarz kazał wskoczyć na fotel a tam rozwarcie na palec ale szyjka wysoko więc jeszcze pewnie trochę ponoszę ale nie powiem bo wczoraj byłam tym tak podjarana jak nie wiem - tętno Małej okej. No i kolejny kawałek czopu mi odpadł - po środku niego taki pasek czerwony był - więc to może po palcu gmeralcu albo poród się zbliża

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
Mamuski no z tym imieniem jaja jakberety,jestesmy z TZ NIEMOZLIWI! Haha
Wczoraj byl Wiktor bo gdyby porod byl trudny a zakonczyl sie dobrze to sukces/zwyciestwo no i Wiktor by asowal. Dzis nam sie znow odwidzialo haha!
Porod mialam fantastyczny dziewczyny.Nie wiem czy mozna tak posac,ale jestem zachwycona i juz sie umowilam z poloznymi na kolejny porod za 2-3 lata

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
gratulacje Kochana

Cytat:
Napisane przez monijaaa Pokaż wiadomość
Wrocilam wsciekla na maksa.
tak mnie wkur.... 2 gowniary ( inaczej nie da sie ich nazwac ) ze szok.

B ylam w CH weszlam do Croppa zeby oblukac jakies koszulki najzwyklejsze. i tak pzregladam wieszaki. obok mnie stoja 2 dziewczyny max 16-17 lat i jedna do drugiej mowi (pokazujac na mnie ) " TA to chyba sklepy pomylila " ja sie spojrzalam i mowie do Nich "slucham ?!" a jedna z nich do mnie mowi " no chyba sklepy pomyslilas" i sie ciesza szczyle ! Puscily mi nerwy i mowie do nich ze to chyba one pomylily sklepy bo 5-10-15 jest naprzeciwko ew. Smyk na dole i wyszlam.

Sluchajcie w zyciu nie spotkalam sie z czyms takim. W sumie to nie wiem czemu le sie poplakalam po tej calej akcji.
olej, nastolatki są teraz tak tępe i ograniczone że szok, nawet patrząc na tegoroczne maturzystki to zastanawiałam się czy idą pod latarnię czy na "egzamin dojrzałości"

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość

byłam dziś na pobraniu krwi w celu kontroli płytek - ginka zaleciła co 3 dni, ale nie miałam jak dobić do labka w weekend i dziś pojechałam....
no wesoło nie jest
znowu spadek, z 145 na 132 tys.
nie wiem, dlaczego tak mi skaczą te płytki
od zeszłego tygodnia 15 tys. w dół, jeszcze niech mi spadną o kolejne 25 tys. i szpital mam murowany
następna morfo w piątek


jutro przyjeżdża położna, mówiła ostatnio że jak nie urodze do 20 maja, to mnie tak przebada, ze na pewno urodze.... już się boję

teraz niech Zośka na nockach lepiej siedzi, bo tż ma III zmiany, musiałabym teściów budzić w nocy
dziękuję
ojjj będzie masaż szyjki?? no mnie wczoraj jak lekarz pogmerał to oczy z orbit chciały mi wyjść z dyskomfortu (bólu wręcz), a jaką miał ze mnie doktorek zlewę że taki ból to nie ból

Cytat:
Napisane przez anysiaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam termin na jutro i nic, ani skurcza ani czopu totalnie nic dzis bylam rano na ktg a wieczorem u gina. Ktg wyszlo bardzo dobrze, morfologia tez ale porodu jeszcze nie widac doktor powiedzial ze jak nic sie nie bedzie dzialo to dopiero w poniedzialek na ip mam sie zglosic. Nie jest mi jakos super uciazliwie ale dziwnie mnie to zdolowalo do tego ciagle sie kloce z tztem i chyba ten stres mi nie sluzy, a mam poprostu dosc bo on ciagle swoich rodzicow na piedestal stawia a mnie zawsze na koncu, wczoraj mi powiedzial nawet ze ja nie jestem dla niego rodzinom... bardzo mi jest smutno ze narazam moje malenstwo na ciagly stres, juz nie mam sily nawet rozwazam odejscie od tzta bo chyba nigdy nie bedziemy z malutkim na pierwszym miejscu... przepraszam ze sie tu tak uzalam ale mamie mi wstyd o tym wszystkim powiedziec a wszystkie moje kolezanki juz dawno stracilam bo tz za nimi nie przepadal... jestem na skraju zalamania tylko te dziecko mnie trzyma...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie wiem co Ci powiedzieć, u nas tak było trochę na początku, że ja byłam za bardzo za rodzicami, mąż za swoimi, ale po wielu poważnych rozmowach w końcu się ogarnęliśmy i teraz jest tak jak być powinno, czyli my jako para na pierwszym miejscu, a rodzice mogą coś doradzić, zaproponować, ale wszelkie decyzje podejmujemy MY, a potem resztę informujemy. I zmieniając swoją postawę rodzice w momencie wyczuli że mają się nie wtrącać. Mam nadzieję że po porodzie się coś zmieni, bo inaczej krótka droga do załamania nerwowego...

No i dzień dobry przede wszystkim
__________________
40/40 neverending story

Edytowane przez ulrika
Czas edycji: 2014-05-20 o 05:29
ulrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 05:41   #275
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Dzień dobry

Justiwi to widze siłacz jak Papryk i dobrze, taki bąbel jest łatwiejszy w obsłudze
Kciuki za laktacje
I pamiętaj mleko przyjdzie tylko cierpliwości i won z tym mm

Paulka podziwiam


Kciuki za kolejne rozwiązania


Kasian u nas był kask ponad rowerek teraz z nim po placu biega i dobrze
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 05:42   #276
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
Ramona zaczynalam chyba od 90. Potem kazdy wynik nizszy. Gin powiedzial ze rada jest tylko transfuzja krwi i i tak nie da sie nic zrobic. Szpitalem straszyl tylko przy wyniku ok 40-50....

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
no to u mnie mówią ta samo - transfuzja

Cytat:
Napisane przez paulka0212 Pokaż wiadomość
Dziewczynki sa kochane, przez mm mialy problemy z kupka ale dzis w nocy nawalily do pieluchy ze az w szoku bylam.
Mam coraz wiecej pokarmu, przy odciaganiu laktatorem po 5 minutach z kazdej piersi uzbieralo mi sie okolo 40 ml wiec wszystko do przodu
Wczoraj zaliczylismy druga kapiel, i obylo sie bez placzu
Dzis mamy wizyte poloznej, i ide na zdjecie szwu.
A po idziemy na pierwszy spacerek


Tak w ogole to moje ksiezniczki przed 17 skoncza tydzien, jak ten czas zlecial
Paulka super, ze dziewczynki dobrze się chowają
jeju ale ten czas zasuwa, już tydzień, brawo


Cytat:
Napisane przez ulrika Pokaż wiadomość

ojjj będzie masaż szyjki?? no mnie wczoraj jak lekarz pogmerał to oczy z orbit chciały mi wyjść z dyskomfortu (bólu wręcz), a jaką miał ze mnie doktorek zlewę że taki ból to nie ból
o jezu, nawet mnie nie strasz

na tej wizycie nie powiem, bo 'badanie' szyjki mnie bolało, ale jeszcze na dodatek miałam przepowiadacza, brzuch spięty, mała naciskała mi na kiszkę stolcową, to moze od tego taki ból
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 05:56   #277
ulrika
Raczkowanie
 
Avatar ulrika
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 358
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość

o jezu, nawet mnie nie strasz

na tej wizycie nie powiem, bo 'badanie' szyjki mnie bolało, ale jeszcze na dodatek miałam przepowiadacza, brzuch spięty, mała naciskała mi na kiszkę stolcową, to moze od tego taki ból
ja nawet nie wiem czy on masował czy badał - ale bolało jak cholera, z tym że w piątek jeszcze rozwarcia nie było, a wczoraj już tak, sam był lekarz zaskoczony że tak szybko

ja tam się cieszę i ekscytuję, ale z drugiej strony szczerze zaczynam się cykać
__________________
40/40 neverending story
ulrika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-20, 06:10   #278
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Cytat:
Napisane przez anysiaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam termin na jutro i nic, ani skurcza ani czopu totalnie nic dzis bylam rano na ktg a wieczorem u gina. Ktg wyszlo bardzo dobrze, morfologia tez ale porodu jeszcze nie widac doktor powiedzial ze jak nic sie nie bedzie dzialo to dopiero w poniedzialek na ip mam sie zglosic. Nie jest mi jakos super uciazliwie ale dziwnie mnie to zdolowalo do tego ciagle sie kloce z tztem i chyba ten stres mi nie sluzy, a mam poprostu dosc bo on ciagle swoich rodzicow na piedestal stawia a mnie zawsze na koncu, wczoraj mi powiedzial nawet ze ja nie jestem dla niego rodzinom... bardzo mi jest smutno ze narazam moje malenstwo na ciagly stres, juz nie mam sily nawet rozwazam odejscie od tzta bo chyba nigdy nie bedziemy z malutkim na pierwszym miejscu... przepraszam ze sie tu tak uzalam ale mamie mi wstyd o tym wszystkim powiedziec a wszystkie moje kolezanki juz dawno stracilam bo tz za nimi nie przepadal... jestem na skraju zalamania tylko te dziecko mnie trzyma...
Przykro mi że tak sieodnosi do ciebie TŻ.. ale pamietaj masz kogos kto cie bedzie kochał bezwarunkowo.. i zaden facet nie możecie tak traktować.
Po porodzie albo bedzie dobrze albo gorzej.. dałabym troszke czasu na ogarnięcie..bo stres tobie i dziecku służyć nie bedzie.. jak poprawy nie bedzie to won!! Trzymaj się!!
Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
Mamusie czy karmilyscie dzieci w zerowej dobie poza tym pierwszym przystawieniem na sali porodowej?
My sprobowalismy cyckowac po porodzie,idrobine pociumkal.Probowalam go trzy razy zachecic do jedzenia w ciagu dnia ale nie chcial.
justwi.. ja nie karmiłam nic a nic 2 pełne dobry.. az w koncu z płaczem poprosiłam położne aby dały coś do picia małej bo gorąco było aa laktacja ruszyłą dopiero na 2 h przed wyjściem ze szpitala. I karmiłam tylko przez osłonki rok czasu..bo mam płaskie sutki.
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 06:20   #279
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Dzien dobry

Ja wczoraj padlam chwile po 21
Caly czas brzuch pobolewa okresowo.

Wyniki gbs bede miala dopiero w czwartek wiec lepiej nie rodzic do tego czasu

Milego dnia i kciuki dla wszystkich

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 06:47   #280
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Anysia i dla TŻ . Jak może tak mówić !!!!! Próbowałaś z nim rozmawiać??

Justiwi dziecko na samym początku zbyt wiele nie je. Moja jadła co 5h na początku i tylko pociamkała z 10min i szła spać dalej. A spokojnie laktacja powinna się rozkręcić Przynajmniej mi się rozkręciła mimo że Majka na początku za bardzo głodomorkiem nie była.

Paulka super że u Was wszystko dobrze i że laktacja się rozkręca

Ulrika nigdy nic nie wiadomo :P Ja tak miałam 10.05 o 23 że rozwarcie na palec , ale szyjka wysoko i jeszcze nie gotowa , a next day o godz 9 już rozwarcie na 5-6cm :P za rozkręcenie akcji

Kasian no to przepowiadacze u Ciebie jak nic

Dzień dobry
Dzisiaj w końcu w nocy pobudki co 3h . Dopiero nad ranem mała budziła się o 5 , 6 i 6.50. Teraz zamiast spać to sobie lezy obok Nas w gondoli i ogląda świat

U Nas piękne słoneczko tak więc będzie szło iść na spacerek
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 07:01   #281
niegrzeczna88
Wtajemniczenie
 
Avatar niegrzeczna88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 379
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Pisałam posta mi wcięło go chyba..

Dzień dobry.. ja czekam na usg,proszę trzymajcie kciuki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Justiwi trzymam kciukk za karmienie,będzie lepiej.

Paulka super,że się odezwałaś,buziaki dla dziewczynek


U nas dziś zaplanowanych 5 cesarek,masakra

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
prawko zdane 29.09.2010 --> jestem kierowca!

IGA

Maja

niegrzeczna88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-20, 07:01   #282
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Dzień dobry

U mnie na razie cisza, brzuch się stawia , ból jak na @ czasem się pojawi. Ale czuję Małego już nisko , jeszcze 9/10 dni do terminu

Noc taka średnia jakoś ciężko się śpi mam nadzieję że już niedługo będę tulić swoje Maleństwo

dla potrzebujących !
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 07:02   #283
MamaKtosia
Zadomowienie
 
Avatar MamaKtosia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 532
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Dzień dobry. Nawet się wyspałam - szkoda, że nie na zapas

Cytat:
Napisane przez monijaaa Pokaż wiadomość
Dziekuje. Ja generalnie slyne z tego, ze mam "morde od ucha do ucha " i mam ciete riposty.
Cenna umiejętność!!

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
jutro przyjeżdża położna, mówiła ostatnio że jak nie urodze do 20 maja, to mnie tak przebada, ze na pewno urodze.... już się boję
Ale czemu tak przecież Ty masz jeszcze 2 tygodnie do terminu? Dajcie dziecku czas.

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
Mamusie czy karmilyscie dzieci w zerowej dobie poza tym pierwszym przystawieniem na sali porodowej?
Przez pierwsz 24h godziny dzieciak może być ospaly i nie wykazywać jakiegoś wielkiego zainteresowania jedzeniem. Moim skromnym zdaniem bezsensu mu MM podali - no ale specyfika naszych szpitali taka, że łatwiej wrazić butle w dziób niż pomóc pacjentce.

Cytat:
Napisane przez paulka0212 Pokaż wiadomość
Mam coraz wiecej pokarmu, przy odciaganiu laktatorem po 5 minutach z kazdej piersi uzbieralo mi sie okolo 40 ml wiec wszystko do przodu
Świetnie sobie dajecie radę. Brawo za karmienie przy 2 to już wyzwanie!!

Cytat:
Napisane przez niegrzeczna88 Pokaż wiadomość
ja czekam na usg,proszę trzymajcie kciuki
trzymamy!
MamaKtosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 07:15   #284
ulrika
Raczkowanie
 
Avatar ulrika
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 358
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Cytat:
Napisane przez kasian86 Pokaż wiadomość
Caly czas brzuch pobolewa okresowo.

Wyniki gbs bede miala dopiero w czwartek wiec lepiej nie rodzic do tego czasu
Jak nie zdążysz odebrać wyniku to i tak dadzą Ci antybiotyk na wejściu

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość

Ulrika nigdy nic nie wiadomo :P Ja tak miałam 10.05 o 23 że rozwarcie na palec , ale szyjka wysoko i jeszcze nie gotowa , a next day o godz 9 już rozwarcie na 5-6cm :P za rozkręcenie akcji
Nie strasz - jeszcze dzisiaj do rodziców chcę pojechać z koleżankami i się poopalać na leżaczkach (oczywiście brzuszek zakryty), potem Młoda może się rodzić

W ogóle nie wiem czy dobrze swojego doktorka zrozumiałam - powiedział mi że kiedy zaczną się skurcze to najlepiej wziąć sobie nospę max i wtedy jeśli faktycznie zacznie się poród to właśnie ta nospa przyspieszy poród, bo najpierw macicę dobrze rozluźni a potem jak przyjdą skurcze to konkretniejsze. No nic zobaczymy, może w tym tygodniu coś drgnie. Zresztą pytałam mamy kiedy rodziła nas - mówiła że 2 tygodnie przed terminem - więc może genetycznie ja też urodzę wcześniej. Who knows.
__________________
40/40 neverending story
ulrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 07:16   #285
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Jak ja kocham te moje dzieciaki

Właśnie Majka leży sobie w gondoli i zaczeła marudzić. A co robi mój syn ?? Podchodzi ze smoczkiem, głaszcze ją po policzku, daje buziaka i ostrożnie podaje jej smoczek. A Majka łapie i się uspakaja
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 07:19   #286
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Wow Nikki cudownie
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 07:21   #287
niegrzeczna88
Wtajemniczenie
 
Avatar niegrzeczna88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 379
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Nikii masz cudowne dzieciaczki,jaki troskliwy braciszek no jestem w szoku

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
prawko zdane 29.09.2010 --> jestem kierowca!

IGA

Maja

niegrzeczna88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 07:24   #288
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Cytat:
Napisane przez niegrzeczna88 Pokaż wiadomość
Dzień dobry.. ja czekam na usg,proszę trzymajcie kciuki
.

Cytat:
Napisane przez MamaKtosia Pokaż wiadomość
Ale czemu tak przecież Ty masz jeszcze 2 tygodnie do terminu? Dajcie dziecku czas.
Ha, to jest bardzo dobre pytanie

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Jak ja kocham te moje dzieciaki

Właśnie Majka leży sobie w gondoli i zaczeła marudzić. A co robi mój syn ?? Podchodzi ze smoczkiem, głaszcze ją po policzku, daje buziaka i ostrożnie podaje jej smoczek. A Majka łapie i się uspakaja
Oskar kochany jest




Moja mała dziś ma bunt-dzień, tak się wypycha na górze, ze szok
czyżby chciała już wyjsć, tylko strony jej się pomyliły?
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 07:32   #289
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

właśnie jak ubieracia dzieci na spacer jak jest powyżej 20 stopni??
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-20, 07:33   #290
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość

Moja mała dziś ma bunt-dzień, tak się wypycha na górze, ze szok
czyżby chciała już wyjsć, tylko strony jej się pomyliły?
Mój też ostatnio tak wypiął się u góry że myślałam że strony pomylił a od wczoraj czuję Go tak nisko jakby miał wylecieć , może się wstawił w kanał ?
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 07:41   #291
nitka_88
Zadomowienie
 
Avatar nitka_88
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 333
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Jak ja kocham te moje dzieciaki

Właśnie Majka leży sobie w gondoli i zaczeła marudzić. A co robi mój syn ?? Podchodzi ze smoczkiem, głaszcze ją po policzku, daje buziaka i ostrożnie podaje jej smoczek. A Majka łapie i się uspakaja


A ja się witam w dniu mojego tp, nie sądziłam, że znów go doczekam...
Póki co, porodu ani widu, ani słychu, no ale dzień się dopiero zaczął ;-)
Mój starszak kończy dziś 21 miesięcy - szok!

Miłego dnia

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Przyszłość zaczyna się teraz...


www.NiciutKa.pl
nitka_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 07:46   #292
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

http://www.biedronka.pl/pl/press,id,68 beda pampy w biedronce i inne gadżety dla dzieci
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 07:58   #293
Lu7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 316
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

nie wiem co się ze mną dzieje ale popłakałam się dziś już 2 razy
niby nie mogę się doczekać ale chyba zaczynam się bać... tak na maxa
__________________
Lu7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 07:58   #294
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Hej hej
Wczoraj bylam u endo wyniki bardzo dobre po porodzie mam tylko zmniejszyc dawke euthyroxu o polowe. Po miesiacu badania i kontrola.

Dziewczyny jakos sie dziwnie czuje w sumie dobrze tylko jakas taka jestem ospala i nie mam sily na nic... Mala sie rusza delikatnie, skurczy nie ma ale moze moj organizm czuje ze przed nim wysilek i sie przygotowuje?? Mimo ze sie boje to juz bym chciala urodzic...

za wszystkie potrzebujace
dla dzielnych mamus
Gratulcje tygodni i wizyt

Milego dnia

Wyslane za pomoca Tapatalk2
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 08:22   #295
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Madziuula juz to widze jak Oli biega w kasku na placu zabaw dzieki za cynk odnosnie pieluch, trzeba skorzystac

Nikii cudne dzieciaki
No i niesteyy przepowiadacze sa, jak mnie beda jeszcze męczyć te 2 tygodnie to padne

Niegrzeczna ogromne kciuki daj koniecznie znac po usg. A Twoj dok pracuje w tym szpitalu? Moze moglby jakos zadziałać?

Ulrika ja wiem wiem, ze podadza, tylko ja nie wiem czy ja zdaze byc w szpitalhna 2 godziny przed porodem i czy nie dojade ze skurczami partymi tak jak Madziuula dlatego wolalabym miec ten wynik wczesniej, w razie jakby byl pozytywny to bede myslala jak to zrobic

Justiwi kciuki za cycolenie, na pewno sie rozkreci

Ramona tez mialam pytac czemu juz teraz masz miec masaz szyjki? Jak do tp ponad dwa tygodnie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 08:23   #296
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
My po karmieniu i przewijaniu.Skorzystalam z chwili spokoju na oddziale i poprosilam polozna o pomoc w przystawieniu.Niestety poki co nie wyszlo i dostal troche mm bo od poludnia od wczoraj nie jadl. Maly jest cudny!
Wiecie ze on juz dzis w 1 dobie podnosi i trzyma glowke? I to tak po 10-15 sekund

Dziekuje dziewczyny za wszystkie gratulacje.
dla asia27100 i myskao i Lu7 i pozostale nierozpakowane mamy

dla Paulki i dziewczyn, Oskara i Mai, Olafa z Patrykiem, Hani z rowerkiem i pozostalych sukcesow malych i duzych

Dzis bedziemy dzialac z przystawianiem, oby sie udalo

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
ja miałam problemy z przystawianiem z pierwsza córą cycki pelne, sutki płaskie:/ kapturki nic nie pomagały, więc odciągałam przez 3 tygodnie i próbowałam przystawiać... raz sie udało a innym razem nie. W koncu mała zakumała, mi znajoma poradziła ze przed karmieniem troche sfalczyć cyc odciągając pokarm i dałyśmy rade
karmiłam potem ponad pół rokutakże wszystko sie da, a niech nie daja mm tylko tobie butelke i laktator, siare mu odciągniesz i pojje choćby troszke ale Twojego!!
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 08:24   #297
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

cześć dziewczyny!
Witam się już jako mamusia
Liczę na fory i nie będę musiała nadrabiać mojej prawie tygodniowej nieobecności... Zerknęłam jedynie na pierwszą stronę i widzę że akcja porodowa się rozkręciła, dlatego gratuluję nowym mamusiom
u nas super, w niedzielę wróciliśmy do domku, mały (jak na razie) aniołek, daje pospać w nocy, tż okazał się sporą pomocą, wczoraj zaliczyliśmy pierwszą kąpiel, a dziś wybieramy się do usc zarejestrować małego nowego obywatela
pozdrawiam i całuję
__________________

carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 08:26   #298
niegrzeczna88
Wtajemniczenie
 
Avatar niegrzeczna88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 379
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Kasian no on pracuje ale bardz rzadko jest i ma tylko 2 dyżury w ciągu miesiąca,najblizszy ma w czwartek,także dupa blada,ale jutro teściowa zagada z ordynatorem jak nadal nie będzie wiadomo co ze mną..narazie nadal czekam na usg bo najpierw sa cc..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
prawko zdane 29.09.2010 --> jestem kierowca!

IGA

Maja

niegrzeczna88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 08:31   #299
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
właśnie jak ubieracia dzieci na spacer jak jest powyżej 20 stopni??
Wczoraj było ciepło i ubrałam cienkie body z długim rękawem, cienkiew bawełniane gacie, skarpetki i cienką czapeczkę kocyk skopała więc jej tylko stopy przykryłam

przedwczoraj było chłodniej i deszczowo i na taki zestaw nałożyłam taki bawełniany cienki (nie wiem czy to tak moge nazwać) dresik, czaoeczkę i kocyk. a dziś będziemy chyba w samym body i skarpetkach bo strasznie ciepło, no i zamiast kocyka pieluszka flanelowa plus czapeczka, ale taka cieniutka

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez carolyna86 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny!
Witam się już jako mamusia
Liczę na fory i nie będę musiała nadrabiać mojej prawie tygodniowej nieobecności... Zerknęłam jedynie na pierwszą stronę i widzę że akcja porodowa się rozkręciła, dlatego gratuluję nowym mamusiom
u nas super, w niedzielę wróciliśmy do domku, mały (jak na razie) aniołek, daje pospać w nocy, tż okazał się sporą pomocą, wczoraj zaliczyliśmy pierwszą kąpiel, a dziś wybieramy się do usc zarejestrować małego nowego obywatela
pozdrawiam i całuję
pozdrawiaki i super, że już w domku
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 08:46   #300
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Cytat:
Napisane przez carolyna86 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny!
Witam się już jako mamusia
Liczę na fory i nie będę musiała nadrabiać mojej prawie tygodniowej nieobecności... Zerknęłam jedynie na pierwszą stronę i widzę że akcja porodowa się rozkręciła, dlatego gratuluję nowym mamusiom
u nas super, w niedzielę wróciliśmy do domku, mały (jak na razie) aniołek, daje pospać w nocy, tż okazał się sporą pomocą, wczoraj zaliczyliśmy pierwszą kąpiel, a dziś wybieramy się do usc zarejestrować małego nowego obywatela
pozdrawiam i całuję
Super, ze juz w domku i tak swietnie sobie radzicie





Cytat:
Napisane przez niegrzeczna88 Pokaż wiadomość
Kasian no on pracuje ale bardz rzadko jest i ma tylko 2 dyżury w ciągu miesiąca,najblizszy ma w czwartek,także dupa blada,ale jutro teściowa zagada z ordynatorem jak nadal nie będzie wiadomo co ze mną..narazie nadal czekam na usg bo najpierw sa cc..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No wlasnie, bo mialam jeszcze o tesciowa pytac. Oby sie wszystko dzisiaj wyjasniloi by podjeli decyzje, w ktoras strone, a jak nie to mam nadzieje, ze juz najpozniej jutro wszystko bedzie jasne.
Mnie ogólnie dziwi takie trzymanie w szpitalu dla samego trzymania, bo tyle sie teraz slyszy, ze porodowki i oddzialy przepełnione, ze nie maja gdzie klasc, a oni zamiast sie zainteresowac to podlacza pare razy dziennie ktg i to cala praca



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-03 08:59:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:04.