Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe cz.II - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-20, 20:45   #1801
123spinka
Zadomowienie
 
Avatar 123spinka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 679
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

w sumie to było zwykłe usg ale czasem przełaczał na 3d i 4d
wydaliśmy 120 zł wiec uważam ze bardzo ok
samo 3d 240zł
__________________
szczęśliwa żonka
Dominik
123spinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 20:48   #1802
kasiakg
Rozeznanie
 
Avatar kasiakg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 991
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Gratuluję dziewczyny kolejnych dobrych nowin!
__________________
Oleńka 05.10.2014
kasiakg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 20:53   #1803
123spinka
Zadomowienie
 
Avatar 123spinka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 679
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

te fotki to głownie pomiary i mało z nich jest widocznych, my tylko na kilku coś rozpoznajemy ale mam jeszcze 5 filmików- króciutkich ale zawsze (od 10 do 40 sek)
pierwszy raz u niego byłam i nie żałuje
to nie gin tylko specjalista diagnosta usg wszelkiego typu i ma tytuł naukowy jakiś wysoki polecam
__________________
szczęśliwa żonka
Dominik
123spinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 20:56   #1804
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Cytat:
Napisane przez 123spinka Pokaż wiadomość
w sumie to było zwykłe usg ale czasem przełaczał na 3d i 4d
wydaliśmy 120 zł wiec uważam ze bardzo ok
samo 3d 240zł
O kurde tanio. Ja normalnie place stowe.
Moja kolejna wizyta to chyba polowkowe bedzie...
Bede sie stresowac czy wszystko ok. Lece do wyrka. Jutro po lumpku sie odezwe.
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 21:09   #1805
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Cytat:
Napisane przez 123spinka Pokaż wiadomość
te fotki to głownie pomiary i mało z nich jest widocznych, my tylko na kilku coś rozpoznajemy ale mam jeszcze 5 filmików- króciutkich ale zawsze (od 10 do 40 sek)
pierwszy raz u niego byłam i nie żałuje
to nie gin tylko specjalista diagnosta usg wszelkiego typu i ma tytuł naukowy jakiś wysoki polecam
aaaa to pozazdraszczam takiego super, że macie tyle pamiątek, filmiki, zdjęcia i to za jaką cenę
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 21:12   #1806
123spinka
Zadomowienie
 
Avatar 123spinka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 679
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe


samego 3d nie chcieliśmy, drogo i uznaliśmy za zbędne takie cuda
ale on sam przełączał i pokazywał i dopłacać nie kazał ba nawet paragon dostałam
__________________
szczęśliwa żonka
Dominik
123spinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 21:15   #1807
poczwarkah
Rozeznanie
 
Avatar poczwarkah
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 936
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Spinka, Kikuska - wspaniale że i Wy znacie już płeć!!! No i dobrze, że się w końcu pokazała dziewczynka, bo jak wspominałam - jakąś katastrofą demograficzną to pachnie.

A my się przeprowadzamy do większego mieszkania!!! Jestem taka szczęśliwa, że chce mi się śpiewać Udało nam się znaleźć naprawdę piękne, takie w stylu "stare rzeczy pomalowane na biało", wiecie o co chodzi I już nie muszę się martwić gdzie postawię łóżeczko. Naprawdę uff - kamień mi spadł z serca, bo mąż się nie chciał początkowo przeprowadzać. Ale zmienił zdanie jak się zatrzasnęliśmy w naszej starej windzie
__________________
20.10.2014 Witek

poczwarkah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-20, 21:18   #1808
123spinka
Zadomowienie
 
Avatar 123spinka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 679
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

ogólnie jestem zadowolona i doinformowana o nic nie musiałam pytać sam wszystko referował
jutro wizyta u ginki po przedłużenie zwolnienia i z wynikami, trochę mam niska hemoglobine ok 8 mam nadzieję że coś zaradzi... no i na badanie manualne i ważenie, mierzenie itd
dziś już lecę spać jutro zdam relację z kolejnej wizyty
dobranoc i jeszcze raz dziękuje za wszystkie miłe słowa
__________________
szczęśliwa żonka
Dominik
123spinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 21:18   #1809
kamila2709
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila2709
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 078
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Cytat:
Napisane przez nowa8686 Pokaż wiadomość
Spinka

16 zdj. Plytka, zazdroszcze. Ja dostalam 3 ostatnio. Glowka, tulow i nozka. Mam nadz, ze za 2 tyg bedzie wiecej.

Kama a jak u Ciebie z lozyskiem?
Łożysko mam na przedniej ścianie, ale to juz prędzej sama wyczytałam z karty
Lekarz powiedział, że w ciągu 2 tygodni powinnam juz poczuć kopniaki
I widziałam na usg jak mała się rozpycha i kopie w łożysko, a ja nic nie czułam
Nastepna wizyta 16.06

Cytat:
Napisane przez 123spinka Pokaż wiadomość
kamila2709 to i ja gratuluję
dzięki
__________________
Nasz ślub 07.09.2013
Zuzanna
05.11.2014
kamila2709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 21:19   #1810
123spinka
Zadomowienie
 
Avatar 123spinka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 679
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Cytat:
Napisane przez poczwarkah Pokaż wiadomość
Spinka, Kikuska - wspaniale że i Wy znacie już płeć!!! No i dobrze, że się w końcu pokazała dziewczynka, bo jak wspominałam - jakąś katastrofą demograficzną to pachnie.

A my się przeprowadzamy do większego mieszkania!!! Jestem taka szczęśliwa, że chce mi się śpiewać Udało nam się znaleźć naprawdę piękne, takie w stylu "stare rzeczy pomalowane na biało", wiecie o co chodzi I już nie muszę się martwić gdzie postawię łóżeczko. Naprawdę uff - kamień mi spadł z serca, bo mąż się nie chciał początkowo przeprowadzać. Ale zmienił zdanie jak się zatrzasnęliśmy w naszej starej windzie
ale to kupujecie? czy wynajem? o ile mogę wiedzieć
__________________
szczęśliwa żonka
Dominik
123spinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 21:23   #1811
poczwarkah
Rozeznanie
 
Avatar poczwarkah
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 936
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Cytat:
Napisane przez 123spinka Pokaż wiadomość
ale to kupujecie? czy wynajem? o ile mogę wiedzieć
Cały czas mamy w myślach plan wyjazdu na rok-dwa do Luxemburga (mąż pracuje w branży finansowej), więc wynajmujemy na razie
No i wynajem w sumie ma jedną ważną zaletę - jak Ci się zmienia sytuacja życiowa (np. rodzi dziecko ) to się przeprowadzasz i już
__________________
20.10.2014 Witek

poczwarkah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-20, 22:10   #1812
Mojra87
Zadomowienie
 
Avatar Mojra87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 398
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Cytat:
Napisane przez line_87 Pokaż wiadomość
A masz jakieś plany na urlop czy będziesz odpoczywać?
Przyjechałam do taty i już mu zaplanowałam całe 5 dni jutro obowiązkowo wizyta w sklepach z ciuszkami ciążowymi i z wózkami - wreszcie je sobie pomacam a poza tym jedno wielkie lenistwo, płaszczenie tyłka na ogródku i wielkie obżarstwo

Cytat:
Napisane przez siasiolka Pokaż wiadomość
no jaha.. już ci dawam

2,5 szklanki mąki pszennej..
0,5 szklanki gorącej wody
łyżeczka soli
łyżka olej
+ ewentualnie 1 żółtko (nadaje ciastu większej elastyczności)
ale bez żółtka też wychodzi super

zagniatasz ciasto i koniecznie odstawiasz je na blacie do odpocznięcia.. (przykrywasz woreczkiem na ten czas ). Ciasto wtedy nabiera lepszej konsystencji, staje się bardziej elastyczne (wystarczy 30min) ale można zostawić je i na kilka godzin

Ciasto super się zlepia, a po ugotowaniu jest bardzo delikatne (to zasługa gorącej wody dodanej do ciasta)
no i już
Ja też korzystam zawsze z tego przepisu tylko zamiast łyżki oleju daję łyżkę masła ale w zależności od mąki ciasto czasem się różni

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Jak często zdarzają Wam się te twardnienia brzucha? Nie chcę żeby mi się ta macica zbyt szybko przygotowała do porodu... Zastanawiam się czy nie wziąć nospy od wypadku, bo złapało mnie już 3 razy dzisiaj
Mnie się zdarzyło tylko raz póki co- mam nadzieję, że za często się nie będzie powtarzać... A gdybym akurat nie dotknęła brzuch, to pewnie bym nawet tego nie poczuła

Cytat:
Napisane przez Letk_a Pokaż wiadomość

Powiedzcie jakie to jest uczucie przy twardnieniu brzucha? Czy boli coś przy tym czy po prostu robi się twardy?
U mnie po prostu zrobił się twardy nic nie bolało - zadziałał mój odruch kładzenia ręki na brzuszek (robię to na okrągło ) i wtedy poczułam, że jest twardy.

Cytat:
Napisane przez gosiakk23 Pokaż wiadomość
Do wszystkich pożeraczek lodów że jadłam dziś nowość lody Grycan jogurtowe z mango mniaaaammmiii!!!!!!!!! Są jeszcze wiśniowo jogurtowe i chyba truskawkowo jogurtowe wyszedł jeszcze nowy sorbet anananowy
Ja jestem pożeraczką lodów ale smakują mi tylko śmietankowe i to najlepiej mało słodkie mam wymagania a jak do tego jeszcze są truskaweczki...

No i jeszcze gratulacje dla wszystkich Dziewczyn, które poznały dzisiaj płeć - Spinka, Kikuska, Kamila

Przeżyłam ciężki dzień w pracy, 3- godzinną podróż pociągiem i jestem jakaś taka dziwnie zmęczona - chyba bardziej psychicznie ale od jutra odpoczywam zobaczymy, czy przy moich wielkich planach na te kilka dni urlopu znajdę więcej czasu na forum niż zazwyczaj postaram się

Zapomniałabym - zaczęłam dzisiaj 21 tydzień

A teraz dobrej nocy Dziewczyny
__________________
Asia 28.09.2014
Bąbelek TP 23.02.2017 - 33/40

Edytowane przez Mojra87
Czas edycji: 2014-05-20 o 22:11
Mojra87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 22:18   #1813
Laila85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 292
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Cytat:
Napisane przez slomka Pokaż wiadomość
a Ty jesteś z Wrocławia?

fajnie, że ćwiczysz, ja ostrzej się zabieram jak się dowiem od gina gdzie mam łożysko, nie chcę ćwiczyć intensywniej jak mam przodujące
Nie, jestem z okolic Jeleniej Góry. Do dziś oprócz spacerków nie robiłam nic, bo miałam właśnie przodujące łożysko, ale się podniosło. Tak szczerze to nie pytałam gin czy mogę ćwiczyć, ale jutro zadzwonie i się dowiem. Ale te ćwiczenia są mega lajtowe

Wszystkim dziewczynom które poznały płeć serdecznie gratuluje i zazdraszczam

O tym usg 4d w pasażu też czytałam, ale najprawdopodobniej do soboty nie zostanę więc płci pewnie też nie poznam przed połówkowym, czyli dopiero koło 22 czerwca :-( No chyba że nie wytrzymam i znów pójdę wcześniej
Co do targów to tam też jest na 100% usg, nie ma tego w planach bo pewnie jest od 10 do końca.

Slomka to jak się umawiamy w czwartek?
Wyślij mi nr tel. na PW to będzie nam łatwiej, ja już Ci wysyłam.

Dobranoc Brzuchatki
__________________
Skarb
06.09.2014 14:42
2230g 50cm
Laila85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 22:26   #1814
Dimaa
Raczkowanie
 
Avatar Dimaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 282
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Gratuluje kolejnym mamuskom poznania plci dzieciaczkow zadroszcze i czekam na swoja czwartkowa wizyte, to juz tak niedlugo...
A teraz zycze wszystkim dobranoc i uciekam
__________________
40/40
Aleksander
Dimaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 06:34   #1815
OkoPani
Wtajemniczenie
 
Avatar OkoPani
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 435
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Dziendobry lasencje!!

dimaa, super ja dawno w wakacje nie bylam nad polskim morzem a teraz pogoda dopisuje, super

kamila, gratki za córcie!!!

poczwarkach, gratulacje za nowe mieszkanie. kiedy przeprowadzka?

krcze, zazdroszczę Wam już tych plci poznanych... gdyby moja dr miała maszyny u siebie w gabinecie może by mi się ja udało namowic na zerkniecie, ale tylko fotel ma a ja umieram z ciekawości

tez wlasnie wsunelam kawal ciasta, zaraz pojdzie następny...

zmykam do pracki, miłego dnia dziewczyny!
__________________
64....61.5.....53kg

Edytowane przez OkoPani
Czas edycji: 2014-05-21 o 06:58
OkoPani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 07:07   #1816
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Slomka, przodujące łożysko(znajdujące się blisko szyjki) to powikłanie, gdybyś takie miała to gin na pewno poinformowałby Cię wcześniej. Jedna z dziewczyn miała taki problem na początku ciąży i na szczęście podniosło się

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Ale dużo dzieciaczków się dzisiaj poujawniało. Gratuluję poznania płci mieszkańców brzuszków. Z szybkiej statystyki wychodzi, że dokładnie połowa mamuś zna już płeć i nadal chłopaki przeważają: 15 do 10
Dziewczynki będą mieć w przyszłości większy wybór
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 07:10   #1817
siasiolka
Zadomowienie
 
Avatar siasiolka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 928
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Cytat:
Napisane przez 123spinka Pokaż wiadomość
hej kochane
wybaczcie że bez cytowania i nadrabiania jutro zdam szczegółowa relacje a chciałam się pochwalić że bedzie SYNEK
BUZIAKI
gratuluje syneczka .. teraz możesz juz kupowac bodziaki w samochody

Cytat:
Napisane przez slomka Pokaż wiadomość



nie wiem kiedy ale do Łodzi z Wro będą jakieś 3 godziny autem


co miałam powiedzieć, aha, poczytałam o tych skurczach brzucha http://parenting.pl/portal/twardniejacy-brzuch-w-ciazy

miałam drzemać ale koci rzyg zaprzepaścił moje plany i się rozbudziłam i robię pranie butów

Spinkaaaa wow ekstra
3 godziny
a później wspólna fota na forum z naszej wyżerki

kociak rzucił sierściowym pawiem?

Cytat:
Napisane przez gosiakk23 Pokaż wiadomość
Do wszystkich pożeraczek lodów że jadłam dziś nowość lody Grycan jogurtowe z mango mniaaaammmiii!!!!!!!!! Są jeszcze wiśniowo jogurtowe i chyba truskawkowo jogurtowe wyszedł jeszcze nowy sorbet anananowy
będę na nie polować

Cytat:
Napisane przez slomka Pokaż wiadomość
jadłabym, właściwie żarłabym
o jak dobrze, ze do Wrocławia jedziemy, pojem sobie Grycana, uwielbiam u nich lody różane, ciężko je zdobyć ale ten smakkkkkkk

a ja od wczoraj dzielnie unikam słodyczy
ale lody to przeciez nie słodycze

Cytat:
Napisane przez kikuska Pokaż wiadomość
Tak lecicie z postami że nie jestem w stanie ich nadrobić wstyd mi, ale u nas duże zmiany. Córka chodzi do żłobka od tygodnia. Ja w tym czasie próbuję ogarnąć zapuszczony dom i chodzę do pracy na 2-3h. Wieczorem się męczę z małą która jest czymś rozdrażniona i ma jakieś biegunki...nie wiem czy od jedzenia czy od innych bakterii które dzieci przynoszą w żłobku coś jest nie tak, tylko co...i mam mnóstwo pytań, przeczekać czy coś zmieniać, jak zmieniać to co...ehhh więc bawię się w szyfratora kup Dodatkowo ząbkuje, 5tki jej idą i czasem nie wiem czy jej coś boli czy już wymusza heh.
Okej, byłam w klubie i widziałam Wasze brzuszki Jakie piękne, okrąglutkie! śliczniutkie ! Mój jest sporo mniejszy, choć przy pierwszej ciąży też miałam mały.
Wczoraj byłam u gina. Fasolka wreszcie się ujawniła, będzie kolejna córka
Może córcia reaguje tak na początki w złobku, a do tego ząbkowanie.. oby to żadna bakteria
I gratuluję kolejnej księżniczki w domu

Cytat:
Napisane przez kamila2709 Pokaż wiadomość
Juz jestem
I pochwale się, że będę miała córeczkę
Strasznie się cieszę i nie mogę w to uwierzyć
Malutka jest zdrowa i waży 211g
córeczka gratuluję mąż sie spisał na medal

Cytat:
Napisane przez poczwarkah Pokaż wiadomość
Spinka, Kikuska - wspaniale że i Wy znacie już płeć!!! No i dobrze, że się w końcu pokazała dziewczynka, bo jak wspominałam - jakąś katastrofą demograficzną to pachnie.

A my się przeprowadzamy do większego mieszkania!!! Jestem taka szczęśliwa, że chce mi się śpiewać Udało nam się znaleźć naprawdę piękne, takie w stylu "stare rzeczy pomalowane na biało", wiecie o co chodzi I już nie muszę się martwić gdzie postawię łóżeczko. Naprawdę uff - kamień mi spadł z serca, bo mąż się nie chciał początkowo przeprowadzać. Ale zmienił zdanie jak się zatrzasnęliśmy w naszej starej windzie
kiedy sie przeprowadzacie? tylko dużo nie dzwigaj bo wiesz...
super, że znaleźliście takie ładne mieszkanie..
my niestety ładnego nie upolowaliśmy ale za to duże i z super rozkładem


Dzień dobry,

wczoraj prawie cały dzień spędziłam w kuchni.. zjedliśmy późny obiad koło 17.00 i na chwilkę się zdrzemnęliśmy.. no i obudziliśmy się o 21.. szybka herbatka, prysznic i dalej lulu.. Chyba ta pogoda i kuchenne podboje mnie wykończyły..

A teraz lecę poczytać co tam w klubie
siasiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 07:19   #1818
klio69
Raczkowanie
 
Avatar klio69
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 401
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Cześć dziewczyny,
zakończyłam temat mojej pracy dyplomowej i szukam jakiś nowych inspiracji. Powiedzcie mi co robicie z nadmiarem czasu wolnego? Rozwijacie może jakąś pasję, na którą dotychczas nie miałyście czasu?
klio69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 07:24   #1819
gosiakk23
Rozeznanie
 
Avatar gosiakk23
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 835
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Dzień Dobry Mamunie No dziś nie pospałam super. A to temu, bo czekamy z mężem aż przyjdzie nam zamówieone łoże małżeńskie. Na zwykłym łóżku we dwójkę mi jest juz nie wygodnie (muszę miec dużo miejsca) ja się rozpycham mój Tż też. I ze względu na to ja śpię na łóżku a mąż na materacu obok łóżka ale wczoraj czmychnął do mnie przytulić się i tak zasnęliśmy..W nocy obudziłam się strasznie połamana .. grzecznie go obudziłam i przeszedł na materacyk.. jeszcze 2 tyg musimy się przęmęczyć z osobnym spaniem niestety..
__________________
11 luty - 2 kreseczki
14 luty- bicie serduszka
3 październik- termin porodu
Chłopiec Juliusz
Pierwsza Dzidziolinka
41/40

Mój Aniołeczku
gosiakk23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-21, 07:25   #1820
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Cytat:
Napisane przez klio69 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
zakończyłam temat mojej pracy dyplomowej i szukam jakiś nowych inspiracji. Powiedzcie mi co robicie z nadmiarem czasu wolnego? Rozwijacie może jakąś pasję, na którą dotychczas nie miałyście czasu?
Banalnie zabrzmi ale może nauka nowego języka?
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 07:25   #1821
kamila2709
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila2709
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 078
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Cytat:
Napisane przez Dimaa Pokaż wiadomość
Gratuluje kolejnym mamuskom poznania plci dzieciaczkow zadroszcze i czekam na swoja czwartkowa wizyte, to juz tak niedlugo...
A teraz zycze wszystkim dobranoc i uciekam
Cytat:
Napisane przez OkoPani Pokaż wiadomość
Dziendobry lasencje!!

dimaa, super ja dawno w wakacje nie bylam nad polskim morzem a teraz pogoda dopisuje, super

kamila, gratki za córcie!!!

poczwarkach, gratulacje za nowe mieszkanie. kiedy przeprowadzka?

krcze, zazdroszczę Wam już tych plci poznanych... gdyby moja dr miała maszyny u siebie w gabinecie może by mi się ja udało namowic na zerkniecie, ale tylko fotel ma a ja umieram z ciekawości

tez wlasnie wsunelam kawal ciasta, zaraz pojdzie następny...

zmykam do pracki, miłego dnia dziewczyny!
Cytat:
Napisane przez siasiolka Pokaż wiadomość

córeczka gratuluję mąż sie spisał na medal
Dziekuję dziewczyny
Siasiolka no musze przyznać, że chociaż cos mu w życiu wyszło


Witam sie w ten piekny słoneczny dzień
Trzeba wypić kawkę i wyjść z domu skorzystać ze słoneczka
I na pewno wstąpię do jakiegoś sklepu upolowac cos różowego dla mojej malutkiej
Nie mogę się powstrzymać
__________________
Nasz ślub 07.09.2013
Zuzanna
05.11.2014
kamila2709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 07:29   #1822
gosiakk23
Rozeznanie
 
Avatar gosiakk23
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 835
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Cytat:
Napisane przez klio69 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
zakończyłam temat mojej pracy dyplomowej i szukam jakiś nowych inspiracji. Powiedzcie mi co robicie z nadmiarem czasu wolnego? Rozwijacie może jakąś pasję, na którą dotychczas nie miałyście czasu?
Gratki za zakończenie tematu pracy dyplomowej Moja nowa pasja to : "Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci". A poza tym oglądam serial czas honoru Zauważyłam też że na tv 4 o 10 leci stara telenowela 'Nie igraj z aniołem' a na tv puls ;Zbuntowany anioł' z nudów człowiek wszystko wypatrzy. A no i czytam jeszcze książki
__________________
11 luty - 2 kreseczki
14 luty- bicie serduszka
3 październik- termin porodu
Chłopiec Juliusz
Pierwsza Dzidziolinka
41/40

Mój Aniołeczku
gosiakk23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 07:31   #1823
klio69
Raczkowanie
 
Avatar klio69
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 401
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
Banalnie zabrzmi ale może nauka nowego języka?
Nie ma w tym nic banalnego..Jeśli zacznę intensywnie o tym myśleć, może szybko przejdę do działania

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiakk23 Pokaż wiadomość
Gratki za zakończenie tematu pracy dyplomowej Moja nowa pasja to : "Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci". A poza tym oglądam serial czas honoru Zauważyłam też że na tv 4 o 10 leci stara telenowela 'Nie igraj z aniołem' a na tv puls ;Zbuntowany anioł' z nudów człowiek wszystko wypatrzy. A no i czytam jeszcze książki
Książki i seriale są u mnie na porządku dziennym..ale jak widać czuję jakiś niedosyt.

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------
klio69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 07:36   #1824
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Cytat:
Napisane przez klio69 Pokaż wiadomość
Nie ma w tym nic banalnego..Jeśli zacznę intensywnie o tym myśleć, może szybko przejdę do działania

Wydaje mi się, że to jest jedna z najczęściej pojawiających się propozycji jeżeli chodzi o wypełnienie wolnego czasu

CoffeeMonster, dzisiaj rozpoczynamy 21 tc

Edytowane przez abrakatabra
Czas edycji: 2014-05-21 o 07:41
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 07:43   #1825
sweetdream90
Rozeznanie
 
Avatar sweetdream90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 599
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Dzień dobry dziewczyny

Wybaczcie, że nie cytuję, ale za dużo piszecie :P W każdym razie gratuluję poznania płci i fajnie, że dziewczyny trochę nadrobiły do i tak sporej przewagi chłopców

My dziś o 14 mamy wizytę, a na 11 wybieram się do fryzjera podciąć trochę końcówki, bo są suche jak wiór. Poza tym przy śniadaniu uaktualniam listę zakupów z linkiem od Natalyyya ;*

klio69 Jak masz możliwość to poszukaj sobie jakiś ćwiczeń dla kobiet w ciąży, może wykup karnet na basen albo właśnie podejdź do nauki nowego języka lub odświeżenia jakiegoś, którego kiedyś się uczyłaś

poczwarkah My też wynajmujemy między innymi dlatego właśnie, że nie chcieliśmy się uwiązać w jednym miejscu, choć Radzymin bardzo nam się podoba. Wiadomo, że za gotówkę nic byśmy nie kupili, a kredyty to nie dla mnie - spać bym po nocach nie mogła przez hmmm 20? 25 lat?
__________________
II kreski - 14.02
pierwsze USG - 5.03
Alicja jest już z nami - 17.10.2014 15:30
sweetdream90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 07:43   #1826
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Dzień dobry! witam się w 22 tygodniu Ale szybko ostatnio leci ten czas. Ja mam nadzieję dzisiaj czuć się lepiej niż wczoraj i wreszcie trochę się ogarnąć, bo wyglądam jak czupiradło . Chciałam wczoraj żeby TŻ podrzucił mnie do biedronki na ciuszki ciążowe popatrzeć, ale w końcu przez ten ból brzucha się rozmyśliłam. Może dzisiaj podołam "wycieczce"
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 07:44   #1827
sweetdream90
Rozeznanie
 
Avatar sweetdream90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 599
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że to jest jedna z najczęściej pojawiających się propozycji jeżeli chodzi o wypełnienie wolnego czasu

CoffeeMonster, dzisiaj rozpoczynamy 21 tc
Gratuluję, to wyprzedzacie mnie o 2 dni Ale te tygodnie uciekają. Lada chwila i będziemy tylko odhaczać każdą po kolei na liście do rozpakowania
__________________
II kreski - 14.02
pierwsze USG - 5.03
Alicja jest już z nami - 17.10.2014 15:30
sweetdream90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 07:56   #1828
gosiakk23
Rozeznanie
 
Avatar gosiakk23
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 835
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Dzień dobry! witam się w 22 tygodniu Ale szybko ostatnio leci ten czas. Ja mam nadzieję dzisiaj czuć się lepiej niż wczoraj i wreszcie trochę się ogarnąć, bo wyglądam jak czupiradło . Chciałam wczoraj żeby TŻ podrzucił mnie do biedronki na ciuszki ciążowe popatrzeć, ale w końcu przez ten ból brzucha się rozmyśliłam. Może dzisiaj podołam "wycieczce"
Gratuluję rozpoczęcia nowego tygodnia

sweetdream90- Trzymam kciuki za wizytę Zdaj relację jak wrócisz
__________________
11 luty - 2 kreseczki
14 luty- bicie serduszka
3 październik- termin porodu
Chłopiec Juliusz
Pierwsza Dzidziolinka
41/40

Mój Aniołeczku
gosiakk23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 07:57   #1829
gargantuiczna
Rozeznanie
 
Avatar gargantuiczna
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 906
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Spinka, kikuska - gratulacje (ja idę jutro i już się nie mogę doczekać)

Lunnas - gratulacje kolejnego tygodnia też wczoraj zmokłam w tę ulewę, nawet się załapałam na grad, jak szłam ze sklepu, a jak wiadomo - parasole i kurtki są dla słabych ;-)

Cytat:
Napisane przez kamila2709 Pokaż wiadomość
Juz jestem
I pochwale się, że będę miała córeczkę
Strasznie się cieszę i nie mogę w to uwierzyć
Malutka jest zdrowa i waży 211g
gratulacje córki


Cytat:
Napisane przez 123spinka Pokaż wiadomość
wizyta trwała ok 40 min mam 16 zdjęć, i płytkę cd
wszystko pięknie było widać
wszystkie narządy i serduszko i siusiora
słuchaliśmy serduszka\łożysko na tylnej scanie ale powiedział ze do ruchów to jeszcze ze 3 tyg

wg om i pomiarów wszystko w normie tak wiec jestem już spokojniejsza
no i stwierdził ze termin na połówkowe za wcześnie i niezbyt często wybierany
kolejne usg 12.06

także będzie Daniel
na ta chwile chyba ze coś się nam zmieni
super! bardzo fajnie, wspaniale i najlepiej na świecie <3
też mamy niby imię wybrane (Andrzej), ale często mi się myli i jak ktoś mnie pyta, to mówię - Artur, Aaaaa i nie pamietam, ciekawe, co stworzę, jak się wykluje Mały


Cytat:
Napisane przez poczwarkah Pokaż wiadomość
Spinka, Kikuska - wspaniale że i Wy znacie już płeć!!! No i dobrze, że się w końcu pokazała dziewczynka, bo jak wspominałam - jakąś katastrofą demograficzną to pachnie.

A my się przeprowadzamy do większego mieszkania!!! Jestem taka szczęśliwa, że chce mi się śpiewać Udało nam się znaleźć naprawdę piękne, takie w stylu "stare rzeczy pomalowane na biało", wiecie o co chodzi I już nie muszę się martwić gdzie postawię łóżeczko. Naprawdę uff - kamień mi spadł z serca, bo mąż się nie chciał początkowo przeprowadzać. Ale zmienił zdanie jak się zatrzasnęliśmy w naszej starej windzie
rety, jak ja się boję wind. zawsze mi się wydaje, że się zatrzasnę, albo usłyszę coś dziwnego jak w "Królestwie". Moja mama lubi "stare rzeczy pomalowane na biało i stare rzeczy ogólnie" Ładne są. To miłego urządzania mieszkania.
Co do katastrofy - w Azji jest niedobór kobiet, a podobno w Europie może być niedobór mężczyzn, ale my to wyrównamy


Cytat:
Napisane przez siasiolka Pokaż wiadomość

a ja od wczoraj dzielnie unikam słodyczy
ale lody to przeciez nie słodycze
no pewnie, że nie słodycze, poza tym, od jedzenia lodów się chudnie, bo trzeba je podgrzać w brzuchu do jakiejś tam temperatury. poza tym - lody jedzone z umiarem nie szkodzą nawet w dużych ilościach (że tak sobie pozwolę porzekadło sparafrazować)

Ufff, chyba na wszystko odpisałam

Witam się w kolejnym pięknym dniu, ptaszki śpiewają, słońce świeci, czasami pada, ale jest tęcza

Moja mama wczoraj kupiła pierwsze dwa śpioszki dla dziecka, po 5zł w lumpie

Miłego
gargantuiczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 07:58   #1830
kasiamagda23
Raczkowanie
 
Avatar kasiamagda23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 410
Dot.: Niech nam lato szybko zleci, w październiku będą dzieci. Mamusie październikowe

Cytat:
Napisane przez Dimaa Pokaż wiadomość
Gratuluje kolejnym mamuskom poznania plci dzieciaczkow zadroszcze i czekam na swoja czwartkowa wizyte, to juz tak niedlugo...
A teraz zycze wszystkim dobranoc i uciekam
Hej dziewuszki

Ja również gratuluje
Dimaa też mam wizytę w czwartek, oby się udało podejrzeć nasze dzieciaczki

Jestem aktualnie u rodziców i tracę cierpliwość na komputerze brata... Jadę dziś na te warsztaty Mamo to ja, jutro napiszę czy warto się wybrać!

Życzę miłego dnia!
PS. Robiłam dziś badania TSH, T3 i T4, a puls po przebudzeniu 113
__________________
MIŁEK
12.10.2014
kasiamagda23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-13 21:04:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:20.