Knp 7,2 % - wybory do Europarlamentu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-25, 20:28   #1
JanMarianMikkulski
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 11

Knp 7,2 % - wybory do Europarlamentu


Wracają czasy normalności . Czasy, gdzie mężczyznę będzie stać na to, aby zapewnić byt rodzinie - żonie, dzieciom. Gdzie kobieta będzie mogła sama zdecydować czy chce pracować czy poświęcić się w pełni rodzinie w przeciwieństwie do obecnej sytuacji, gdzie zmusza się kobiety do niewolniczej pracy. Wracają czasy, gdzie kobiety nie będzie traktować się więcej jak "partnerki" lecz damę zasługującą na cześć.

Dziękuję wszystkim, które oddały głos na Nową Prawicę, bo jak wiadomo, więcej kobiet głosuje na JKM niż mężczyzn. Dzięki dziewczyny i oby poparcie rosło .
JanMarianMikkulski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 20:51   #2
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Knp 7,2 %

a nie ma za co (dość optymistyczna wersja, oby coś dobrego się zadziało)
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 20:52   #3
Rocker
Raczkowanie
 
Avatar Rocker
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 164
Dot.: Knp 7,2 %

Niestety jeszcze nie mam ukończonych tych 18 lat, ale bardzo mocno kibicowałam panu Januszowi i cieszę się z tego wyniku
Jest jedynym politykiem który mówi prawdę - a co za tym idzie nie zmienia zdania co miesiąc i nie plącze się w tym co mówi - doskonale wie co powiedział. Szkoda, że media często zniekształcają i przekręcają jego słowa i wielu ludzi ma o nim inną opinię niż powinni mieć.
Szkoda także, że wiele osób po prostu boi się niekonwencjonalnego podejścia pana Korwina-Mikke i nie chcą ryzykować, oddając ten głos na inną partię niż te najsilniejsze - więc stale PiS i PO będą przodować... Ludzie nie są zadowoleni z obecnej władzy, narzekają ile mogą, a później idą i popierają te same osoby.. Ehh :/
Rocker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 20:52   #4
paular409
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 242
Dot.: Knp 7,2 %

" możecie mówić co chcecie, ale tej siły juz nie powstrzymacie" no i stało sie ! I dzięki Bogu !


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
paular409 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 21:10   #5
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Knp 7,2 %

Co się dzieje na tym świecie
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 21:12   #6
paular409
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 242
Dot.: Knp 7,2 %

Ludzie zaczynaja myśleć i zastanawiać sie nad tym co sie dzieje w naszym pięknym kraju. To powrót do normalności. Pamiętajcie ze knp to nie tylko Korwin ale tez grono innych wartościowych ludzi.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
paular409 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 21:19   #7
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Knp 7,2 %

Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
Co się dzieje na tym świecie
przeczytałam progrma knp i mi sie nie podoba bo KAŻDY OBYWATEL MA PRAWO DO NAUKI a oni chcą aby rodzice sami placili a co z dziećmi z biednych rodzin? tak samo chca likwidacji nfz czyli bysmy mieli tak samo jak w USA czyli jak ktoś z rodziny zachoruje to trzeba zaciagac kredyty.
Sprzeciwiają się legalności aborcji i eutanazji oraz rejestracji związków partnerskich, a także finansowaniu z budżetu państwa badań nad zarodkami ludzkimi i zabiegów in vitro oraz antykoncepcji ale za to BROŃ LEGALNA POWINNA BYĆ , gdzie tu logika?
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-25, 21:23   #8
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Knp 7,2 %

Mnie cieszy to że dostałą się partia która nie liczyła się w sondażach i do pewnego czasu była umieszczana w kategorii "Inna Partia".
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 21:28   #9
pankasztan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 765
Dot.: Knp 7,2 %

Cytat:
Napisane przez Lemmy is God Pokaż wiadomość
Mnie cieszy to że dostałą się partia która nie liczyła się w sondażach i do pewnego czasu była umieszczana w kategorii "Inna Partia".
To nieprawda. W sondażach przedwyborczych jego partia uzyskiwała znaczący wynik.

Gdyby komuniści się dostali do europarlamentu, to też byś się tak cieszyła?

Korwin popłynął, mówi w tvn24, że wsadzi do więzienia wszystkich tych, którzy głosowali za podwyższeniem wieku emerytalnego.
pankasztan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 21:30   #10
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Knp 7,2 %

Wyobrażacie sobie Korwina "wypowiadającego się" po angielsku?
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 21:31   #11
paular409
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 242
Dot.: Knp 7,2 %

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
przeczytałam progrma knp i mi sie nie podoba bo KAŻDY OBYWATEL MA PRAWO DO NAUKI a oni chcą aby rodzice sami placili a co z dziećmi z biednych rodzin? tak samo chca likwidacji nfz czyli bysmy mieli tak samo jak w USA czyli jak ktoś z rodziny zachoruje to trzeba zaciagac kredyty.
Sprzeciwiają się legalności aborcji i eutanazji oraz rejestracji związków partnerskich, a także finansowaniu z budżetu państwa badań nad zarodkami ludzkimi i zabiegów in vitro oraz antykoncepcji ale za to BROŃ LEGALNA POWINNA BYĆ , gdzie tu logika?
Jesli chodzi o naukę to chodzi o płatne uczelnie, aby Polska nie była fabryka magistrów. Tak jest i innych zachodnich państwach, np GB gdzie każdy młody człowiek może wsiąć kredyt i go spłacać po rozpoczęciu pracy.

Likwidacja NFZ- czyli zapewnienie opieki zdrowotnej przez sektor prywatny jako sposób na poprawę poziomu opieki medycznej.

Jesli chodzi o aborcje i eutanazje to to jest poprostu konserwatyzm.

Tak broń powinna byc legalna ale tylko na własnej posesji z wysokimi sankcjami przy użyciu broni poza tym terenem. Aby nie było sytuacji gdy bandyta wchodzi i okrada cię na spiocha. Obecnie bandyta i tak zdobędzie broń a porządny obywatel nie może jej posiadać aby sie obronić.




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
paular409 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-25, 21:33   #12
JanMarianMikkulski
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 11
Dot.: Knp 7,2 %

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
przeczytałam progrma knp i mi sie nie podoba bo KAŻDY OBYWATEL MA PRAWO DO NAUKI a oni chcą aby rodzice sami placili a co z dziećmi z biednych rodzin? tak samo chca likwidacji nfz czyli bysmy mieli tak samo jak w USA czyli jak ktoś z rodziny zachoruje to trzeba zaciagac kredyty.
Sprzeciwiają się legalności aborcji i eutanazji oraz rejestracji związków partnerskich, a także finansowaniu z budżetu państwa badań nad zarodkami ludzkimi i zabiegów in vitro oraz antykoncepcji ale za to BROŃ LEGALNA POWINNA BYĆ , gdzie tu logika?
Już tłumaczę.

Prawo do nauki
Ile osób w Polsce uważa, że ludzie biedni powinni mieć możlwiość edukacji? Zakładam, że więcej niż połowa, ale powiedzmy, że 50 %. Wystarczy, że miesięcznie oddasz swoje 50 zł i pozostałe 20 mln ludzi to zrobi co nam da kwotę miliarda złotych miesięcznie na edukacje tych biednych dzieci, których w państwie rozwniętym będzie poniżej 5 %. Biorąc jeszcze pod uwagę, że nie będziesz musiała oddawać 80 % swoich zarobków w formie podatku. No chyba, że piszesz tylko pod publikę o biednych dzieciach, a jak dochodzi co do czego to się na nie wypinasz? Matematyka nie kłamie.

Zdrowie
O czym ty piszesz? W jakim ty świecie żyjesz, że myślisz, że wszystko jest za darmo? Państwo zaciąga kredyty, zwiększa się dług publiczny, a chyba nie muszę mówić jakie będą tego konsekwencje?

Aborcja i eutanazja
KNP wychodzi z założenia, że człowiek nie ma prawa decydować o życiu drugiego człowieka co według mnie w cywillizowanym świecie powinno być przestrzegane.

Finansowanie badań
Dlaczego przeciętny Kowalski ma finansować badania i czyjąś antykoncepcje? Jak zarobisz pieniądze to będziesz mogła oddawać nawet całą swoją pensję na finansowanie antykoncepcji. Kto ci zabroni?

Brón powinna być legalna
A dlaczego chcesz komuś odbierać wolność do posiadania broni?


"Wyobrażacie sobie Korwina "wypowiadającego się" po angielsku? "

Nie trzeba sobie wyobrażać, wystarczy posłuchać.
http://www.youtube.com/watch?v=zXm-WlcLLdg
JanMarianMikkulski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 21:37   #13
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Knp 7,2 %

Wybornie, być może brał korepetycje u tego pana:
https://www.youtube.com/watch?v=g45OBLlpvSU
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 21:46   #14
paular409
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 242
Dot.: Knp 7,2 %

Wiele mozna powiedziec o JKM ale akurat Korwin mówi w kilku językach


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
paular409 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 21:46   #15
Lina9213
Rozeznanie
 
Avatar Lina9213
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 742
Dot.: Knp 7,2 %

Cytat:
Napisane przez JanMarianMikkulski Pokaż wiadomość



Aborcja i eutanazja
KNP wychodzi z założenia, że człowiek nie ma prawa decydować o życiu drugiego człowieka co według mnie w cywillizowanym świecie powinno być przestrzegane.
Mamy różne rodzaje eutanazji, w tym eutanazję dobrowolną, która nie jest decydowaniem o życiu drugiego człowieka tylko o swoim życiu. Dlaczego odbierać komuś możliwość decydowania o własnym życiu czy śmierci?
Lina9213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 21:48   #16
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Knp 7,2 %

Cytat:
Napisane przez pankasztan Pokaż wiadomość
To nieprawda. W sondażach przedwyborczych jego partia uzyskiwała znaczący wynik.

Gdyby komuniści się dostali do europarlamentu, to też byś się tak cieszyła?

Korwin popłynął, mówi w tvn24, że wsadzi do więzienia wszystkich tych, którzy głosowali za podwyższeniem wieku emerytalnego.

Dopiero od roku byli brani pod uwagę w sondażach, przedtem byli w worku bez dna pt. "Inna Partia". A komuniści się przecież dostali na trzecim miejscu.
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 21:48   #17
JanMarianMikkulski
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 11
Dot.: Knp 7,2 %

Cytat:
Napisane przez Lina9213 Pokaż wiadomość
Mamy różne rodzaje eutanazji, w tym eutanazję dobrowolną, która nie jest decydowaniem o życiu drugiego człowieka tylko o swoim życiu. Dlaczego odbierać komuś możliwość decydowania o własnym życiu czy śmierci?
Samobójstwo to samobójstwo, a eutanazja to eutanazja. Jeżeli ktoś chce sobie odebrać życie to popełnia próbę samobójstwa, a ona z tego co wiem w Polsce nie jest karana i nie o tym mówimy.
JanMarianMikkulski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 21:54   #18
Lina9213
Rozeznanie
 
Avatar Lina9213
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 742
Dot.: Knp 7,2 %

Cytat:
Napisane przez JanMarianMikkulski Pokaż wiadomość
Samobójstwo to samobójstwo, a eutanazja to eutanazja. Jeżeli ktoś chce sobie odebrać życie to popełnia próbę samobójstwa, a ona z tego co wiem w Polsce nie jest karana i nie o tym mówimy.
No to nie wiesz o czym mówisz w takim razie. Eutanazja dobrowolną dzielimy na czynną i bierną, czynna to wszystkie działania podejmowane przez lekarza mające prowadzić do śmierci pacjenta (np. podanie dużej ilości środków przeciwbólowych), bierna to np. odstąpienie od leczenia/zaniechanie działania. Dobrowolność oznacza tu jasną prośbę pacjenta, która jest powtarzana kilkukrotnie, wyrażana pisemnie itp. Gdzie tu widzisz samobójstwo?
Lina9213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 22:00   #19
JanMarianMikkulski
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 11
Dot.: Knp 7,2 %

Cytat:
Napisane przez Lina9213 Pokaż wiadomość
No to nie wiesz o czym mówisz w takim razie. Eutanazja dobrowolną dzielimy na czynną i bierną, czynna to wszystkie działania podejmowane przez lekarza mające prowadzić do śmierci pacjenta (np. podanie dużej ilości środków przeciwbólowych), bierna to np. odstąpienie od leczenia/zaniechanie działania. Dobrowolność oznacza tu jasną prośbę pacjenta, która jest powtarzana kilkukrotnie, wyrażana pisemnie itp. Gdzie tu widzisz samobójstwo?
Jeżeli ktoś bierze broń i strzela sobie w głowę albo skacze z 10 piętra to mamy do czynienia z samobójstwem i rząd nie ma możliwości przeciwdziałaniu temu, więc tą kwestię pomijamy.

Jeżeli natomiast osoba oświadcza, że chcę się zabić, a my podajemy mu trucizne to mowa jest o eutanazji i temu sprzeciwia się KNP. Żaden człowiek nie ma prawo zabijać drugiego człowieka, a lekarz podając trucizne robi to pośrednio. Tak uważam ja i tak uważa prawica. Nie mówiąc już nawet jakie chore trzeba mieć podejście, żeby pisać o lekarzu, który podejmuje działania mające prowadzić do śmierci pacjenta. To tylko pokazuje w jakim chorym świecie zyjemy. Może słyszałaś coś kiedys o przysiędze Hipokratesa? Warto przeczytać.
JanMarianMikkulski jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-25, 22:01   #20
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Knp 7,2 %

Cytat:
Napisane przez Lina9213 Pokaż wiadomość
Mamy różne rodzaje eutanazji, w tym eutanazję dobrowolną, która nie jest decydowaniem o życiu drugiego człowieka tylko o swoim życiu. Dlaczego odbierać komuś możliwość decydowania o własnym życiu czy śmierci?
Właśnie to jest problem z eutanazją.
Powinien być jasny i prosty podział. Bo sama jestem "za" eutanazją jedynie w przypadku, gdy sparaliżowana, stuprocentowo sprawna umysłowo osoba jej chce. Nie ma możliwości fizycznej, by popełnić samobójstwo, więc powinna móc zdecydować się na eutanazję.
W każdym innym przypadku typu: "chora ciocia Zosia się męczy, trzeba jej eutanazji, biedna staruszka" - nie. Dlatego często mówię ogólnikowo, że jestem przeciwna eutanazji, choć nie do końca.

Mikkulski - sparaliżowana osoba w jaki sposób ma popełnić próbę samobójczą, wg Ciebie? Siłą woli?
O tym właśnie mówimy. O eutanazji jako "formie" samobójstwa.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 22:10   #21
JanMarianMikkulski
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 11
Dot.: Knp 7,2 %

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Właśnie to jest problem z eutanazją.
Powinien być jasny i prosty podział. Bo sama jestem "za" eutanazją jedynie w przypadku, gdy sparaliżowana, stuprocentowo sprawna umysłowo osoba jej chce. Nie ma możliwości fizycznej, by popełnić samobójstwo, więc powinna móc zdecydować się na eutanazję.
W każdym innym przypadku typu: "chora ciocia Zosia się męczy, trzeba jej eutanazji, biedna staruszka" - nie. Dlatego często mówię ogólnikowo, że jestem przeciwna eutanazji, choć nie do końca.

Mikkulski - sparaliżowana osoba w jaki sposób ma popełnić próbę samobójczą, wg Ciebie? Siłą woli?
O tym właśnie mówimy. O eutanazji jako "formie" samobójstwa.
Z całym szacunkiem, ale pomału tracę cierpliwość do takich osób twojego pokroju, które kalectwem wycierają sobie mordy w imie popierania swoich chorych poglądów. Może zamiast mówienie o eutanazji warto pomóc takim ludziom, pokazać, że życie może być kolorowe, pomóc im znaleźć pracę, pokazać, że w dobie technologi taka osoba nie jest odizolowana od świata, a postęp medycyny może w przyszłości takiej osobie dużo zmienić? Może warto trochę użyć mózgu, poszerzyć swoje horyzonty i zobaczyć, że takie życie może być warościowe? Przykładów zapewne nie brakuje. Janusz Świtaj, który po wypadku jedynie mógł ruszać gałkami ocznymi, domagał się eutanazji, aż w końcu dzięki pomocy jego życie nabrało sensu. Kwestia dobroci ludzi i chęci pomocy.
JanMarianMikkulski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 22:16   #22
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Knp 7,2 %

Cytat:
Napisane przez JanMarianMikkulski Pokaż wiadomość
Z całym szacunkiem, ale pomału tracę cierpliwość do takich osób twojego pokroju, które kalectwem wycierają sobie mordy w imie popierania swoich chorych poglądów. Może zamiast mówienie o eutanazji warto pomóc takim ludziom, pokazać, że życie może być kolorowe, pomóc im znaleźć pracę, pokazać, że w dobie technologi taka osoba nie jest odizolowana od świata, a postęp medycyny może w przyszłości takiej osobie dużo zmienić? Może warto trochę użyć mózgu, poszerzyć swoje horyzonty i zobaczyć, że takie życie może być warościowe? Przykładów zapewne nie brakuje. Janusz Świtaj, który po wypadku jedynie mógł ruszać gałkami ocznymi, domagał się eutanazji, aż w końcu dzięki pomocy jego życie nabrało sensu. Kwestia dobroci ludzi i chęci pomocy.
A jak dla mnie to bełkot. Kazdy powinien sam decydowac o swoim zyciu, jesli nie chce zyc, to powinno sie to uszanowac. Wow, jedna osoba odnalazla sens zycia, a kolejne tysiace meczy sie kazdego dnia.
Ja sensu w takim zyciu nie widze zadnego.

Dziwi mnie te poglady Korwina, niby taki otwarty na wszystko, kraj wolny(chociazby od uni) ludzie wolni(legalna bron, narkotyki i inne tego typu), kazdy decyduje sam o sobie, a tu nagle nie moze decydowac o czyms podstawowym- swoim zyciu.
No ale jakos ten jego poglad przełkne.

Edytowane przez 7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Czas edycji: 2014-05-25 o 22:17
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 22:23   #23
Lina9213
Rozeznanie
 
Avatar Lina9213
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 742
Dot.: Knp 7,2 %

Cytat:
Napisane przez JanMarianMikkulski Pokaż wiadomość
Z całym szacunkiem, ale pomału tracę cierpliwość do takich osób twojego pokroju, które kalectwem wycierają sobie mordy w imie popierania swoich chorych poglądów. Może zamiast mówienie o eutanazji warto pomóc takim ludziom, pokazać, że życie może być kolorowe, pomóc im znaleźć pracę, pokazać, że w dobie technologi taka osoba nie jest odizolowana od świata, a postęp medycyny może w przyszłości takiej osobie dużo zmienić? Może warto trochę użyć mózgu, poszerzyć swoje horyzonty i zobaczyć, że takie życie może być warościowe? Przykładów zapewne nie brakuje. Janusz Świtaj, który po wypadku jedynie mógł ruszać gałkami ocznymi, domagał się eutanazji, aż w końcu dzięki pomocy jego życie nabrało sensu. Kwestia dobroci ludzi i chęci pomocy.
Tak tak ulubiony przykład przeciwników eutanazji. Jeżeli ktoś chce podjąć starania o swoje życie to niech się stara żyć jak najlepiej. Ja natomiast w przypadku niedołężności, załatwiania się w pampersy, sytuacji gdy wymagam opieki 24/24 i nie mogę wykonać wokół siebie żadnych podstawowych czynności chciałabym mieć możliwość decyzji. Nie dlatego, że moje życie do niczego nie prowadzi a dlatego, że chciałabym zachować swoją intymność i godność, chciałabym żeby moja rodzina nie musiała mi wycierać tyłka i myć mnie bo najzwyczajniej dla mnie byłoby to upokarzające.

Może warto nauczyć się zasad dyskusji? Czemu czyjeś poglądy nazywasz chorymi, bo są inne od Twoich równie chorych poglądów? Tak trudno uszanować czyjeś zdanie?
Lina9213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 22:25   #24
JanMarianMikkulski
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 11
Dot.: Knp 7,2 %

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;46607764]A jak dla mnie to bełkot. Kazdy powinien sam decydowac o swoim zyciu, jesli nie chce zyc, to powinno sie to uszanowac. Wow, jedna osoba odnalazla sens zycia, a kolejne tysiace meczy sie kazdego dnia.
Ja sensu w takim zyciu nie widze zadnego.

Dziwi mnie te poglady Korwina, niby taki otwarty na wszystko, kraj wolny(chociazby od uni) ludzie wolni(legalna bron, narkotyki i inne tego typu), kazdy decyduje sam o sobie, a tu nagle nie moze decydowac o czyms podstawowym- swoim zyciu.
No ale jakos ten jego poglad przełkne.[/QUOTE]
Nie żaden bełkot tylko fakt. Ogromna część takich kalek traci sens do życia nie z samego faktu bycia kaleką, ale z powodu sytuacji w jakiej się znajdują. Z powodu poczucia bycia ciężarem, odwrócenia się przyjaciół itd. Co innego jak jesteś przykuta do łóżka i 24/7 patrzysz się w ściane, a co innego, gdy masz możliwość wyjścia z domu, poznawania nowych ludzi, pracowania mimo kalectwa.

Jeżeli ktoś nie chce żyć, to nie powinno się go zabijać. W tym jest cały problem.

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Lina9213 Pokaż wiadomość
Tak tak ulubiony przykład przeciwników eutanazji. Jeżeli ktoś chce podjąć starania o swoje życie to niech się stara żyć jak najlepiej. Ja natomiast w przypadku niedołężności, załatwiania się w pampersy, sytuacji gdy wymagam opieki 24/24 i nie mogę wykonać wokół siebie żadnych podstawowych czynności chciałabym mieć możliwość decyzji. Nie dlatego, że moje życie do niczego nie prowadzi a dlatego, że chciałabym zachować swoją intymność i godność, chciałabym żeby moja rodzina nie musiała mi wycierać tyłka i myć mnie bo najzwyczajniej dla mnie byłoby to upokarzające.

Może warto nauczyć się zasad dyskusji? Czemu czyjeś poglądy nazywasz chorymi, bo są inne od Twoich równie chorych poglądów? Tak trudno uszanować czyjeś zdanie?
Przykro mi, ale zabiajanie drugiego człowieka to dla mnie chory pogląd (nie licząć kary śmierci).
JanMarianMikkulski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 22:30   #25
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Knp 7,2 %

Cytat:
Napisane przez JanMarianMikkulski Pokaż wiadomość
Z całym szacunkiem, ale pomału tracę cierpliwość do takich osób twojego pokroju, które kalectwem wycierają sobie mordy w imie popierania swoich chorych poglądów. Może zamiast mówienie o eutanazji warto pomóc takim ludziom, pokazać, że życie może być kolorowe, pomóc im znaleźć pracę, pokazać, że w dobie technologi taka osoba nie jest odizolowana od świata, a postęp medycyny może w przyszłości takiej osobie dużo zmienić? Może warto trochę użyć mózgu, poszerzyć swoje horyzonty i zobaczyć, że takie życie może być warościowe? Przykładów zapewne nie brakuje. Janusz Świtaj, który po wypadku jedynie mógł ruszać gałkami ocznymi, domagał się eutanazji, aż w końcu dzięki pomocy jego życie nabrało sensu. Kwestia dobroci ludzi i chęci pomocy.
Podkreślone: że ja jestem kaleka i tym sobie wycieram twarz? Wtf? Świetna składnia, mistrzu.
Pogrubione: a kto za to zapłaci? Jeśli kogoś nie stać na technologie, pomoce, rehabilitacje - niech ma prawo zadecydować, że woli inne wyjście.
Niebieskie - a jeśli nikt nie będzie chciał pomóc? Co wtedy?

Używajmy mózgu, ale w tym "używaniu mózgu" dajmy dorosłym, dojrzałym, zdrowym umysłowo ludziom możliwość wyboru. Ty im chcesz go odebrać, bo uważasz, że wiesz lepiej jak się czują i co jest dla nich dobre. Przykre.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 22:31   #26
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Knp 7,2 %

Cytat:
Napisane przez JanMarianMikkulski Pokaż wiadomość
Nie żaden bełkot tylko fakt. Ogromna część takich kalek traci sens do życia nie z samego faktu bycia kaleką, ale z powodu sytuacji w jakiej się znajdują. Z powodu poczucia bycia ciężarem, odwrócenia się przyjaciół itd. Co innego jak jesteś przykuta do łóżka i 24/7 patrzysz się w ściane, a co innego, gdy masz możliwość wyjścia z domu, poznawania nowych ludzi, pracowania mimo kalectwa.

Jeżeli ktoś nie chce żyć, to nie powinno się go zabijać. W tym jest cały problem.
a ze niby jak ktos ma poznawac ludzi, wychodzic, czy tym bardziej pracowac jak nie jest w stanie niczym ruszyc ani sie porozumiec z kimkolwiek? Ja tutaj tez mowie o skrajnych przypadkach.
Tak, tak milony kalek dostaje prace. Kolejne tyle ma mieszkania przystosowane do tego typu spraw, jeszcze inni maja kase na 24 godzina opieke lub rodzine ktora pomaga zawsze. Jakie to proste
Widzisz ja moge sie zabic i skoczyc z okna, osoba chora rowniez powinna miec mozliwosc zakonczenia swojego zycia jesli tego pragnie. Kazdy jest inny i nalezy ta innosc uszanowac.

Jak jeszcze jestm w stanie zrozumiec rozne opinie dotyczace aborcji(bo w koncu wchodzi w gre inny czlowiek/plod/ whatever) to sprzeciwu eutanazji w ogole nie rozumiem.

Edytowane przez 7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Czas edycji: 2014-05-25 o 22:34
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 22:31   #27
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Knp 7,2 %

Cytat:
Napisane przez JanMarianMikkulski Pokaż wiadomość
Przykro mi, ale zabiajanie drugiego człowieka to dla mnie chory pogląd (nie licząć kary śmierci).
:facepalm:
NIE WOLNO ZABIJAĆ, ALE WOLNO!!!11
Hipokryta.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 22:36   #28
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Knp 7,2 %

Coffee, nie daj się trollować.

Smutne jest to, że takie populistyczne poglądy znalazły w społeczeństwie siedmioprocentowe poparcie. Tyle w temacie.
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 22:39   #29
JanMarianMikkulski
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 11
Dot.: Knp 7,2 %

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Podkreślone: że ja jestem kaleka i tym sobie wycieram twarz? Wtf? Świetna składnia, mistrzu.
Pogrubione: a kto za to zapłaci? Jeśli kogoś nie stać na technologie, pomoce, rehabilitacje - niech ma prawo zadecydować, że woli inne wyjście.
Niebieskie - a jeśli nikt nie będzie chciał pomóc? Co wtedy?

Używajmy mózgu, ale w tym "używaniu mózgu" dajmy dorosłym, dojrzałym, zdrowym umysłowo ludziom możliwość wyboru. Ty im chcesz go odebrać, bo uważasz, że wiesz lepiej jak się czują i co jest dla nich dobre. Przykre.
Ja za to zapłace i wyborcy KNP za to zapłacą tylko niech rząd przestanie kraść nasze pieniądze.

Nikomu nie chce niczego odbierać. Równie dobrze taka osoba może wjechać swoim wózkiem pod samochód tylko niech nie miesza w to ludzi bezpośrednio każąc im siebie zabijać. O tym cały czas tylko mówię.

Cały czas piszę o naturalnej śmierci. Naturalną smiercią zbrodniarza jest śmierc na szubienicy, dlatego jestem za karą śmierci.

Doli, w Polsce masz miliony kalek, którzy nie mogą się poruszać? No widzisz sama potwierdzasz, że wszystko rozbija się o kasę, więc wystarczy nierozkradać obywatelom pieniędzy, a problem z eutanazją sam się rozwiąże.

W ogóle to zepsułyście temat, bo miałbyć o kobietach głosujących na KNP, a pojawiła się frustracja, bo kobiety mają zdrowe poglądy i glosują na KNP? Chwała Bogu. We Francji i Danii wygrąła prawica. W Niemczech weszła do parlamentu. Prawica rośnie w siłe i normalność niebawem powróci.

Edytowane przez JanMarianMikkulski
Czas edycji: 2014-05-25 o 22:44
JanMarianMikkulski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 22:43   #30
Lina9213
Rozeznanie
 
Avatar Lina9213
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 742
Dot.: Knp 7,2 %

Cytat:
Napisane przez JanMarianMikkulski Pokaż wiadomość
Ja za to zapłace i wyborcy KNP za to zapłacą tylko niech rząd przestanie kraść nasze pieniądze.

Nikomu nie chce niczego odbierać. Równie dobrze taka osoba może wjechać swoim wózkiem pod samochód tylko niech nie mieszka w to ludzi bezpośrednio karząc im siebie zabijać. O tym cały czas tylko mówię.

Cały czas piszę o naturalnej śmierci. Naturalną smiercią zbrodniarza jest śmierc na szubienicy, dlatego jestem za karą śmierci.

Doli, w Polsce masz miliony kalek, którzy nie mogą się poruszać? No widzisz sama potwierdzasz, że wszystko rozbija się o kasę, więc wystarczy nierozkradać obywatelom pieniędzy, a problem z eutanazją sam się rozwiąże.
Osoba przykuta do łóżka, nie wychodząca z domu może wjechać pod samochód? Narażając tym samym osoby w pojeździe na utratę życia lub zdrowia?

Eutanazja nie jest rozkazem zabicia a prośbą, lekarze mają możliwość odmowy jeśli nie zgadza się to z ich sumieniem.

Naturalną śmiercią żadnego człowieka nie jest śmierć na szubienicy.

Dla mnie w ten sposób problem z eutanazją by się nie rozwiązał.
Lina9213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-26 09:49:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:25.