Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-26, 22:47   #1
Zlosnica100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1

Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą


Witam Was Drogie Wizażanki

Mam tutaj już jedno konto ale jestem dość aktywną forumowiczką i nie chciałabym żeby moja obecność na tamtych forach była utożsamiana z tym wątkiem bo to co napiszę nie będzie miłe.

Mój problem polega na tym, że tak jak w tytule jestem złośliwą, wredną i zgorzkniałą kobietą. Mam 22 lata (w zasadzie dopiero je skończę) ale zachowuję się zupełnie jak stara baba, która przegrała życie. Potrafię bardzo ostro oceniać innych ludzi, być uszczypliwa, wredna i czynić innym źle. Najgorsze w tym jest jednak to, że wcale nie chcę taka być i czasami rzeczywiście jestem dla innych milsza, przyjaźnie nastawiona ale w końcu i tak zaczyna się objawiać moja ciemna natura złośliwej małpy Jestem zazdrosna o sukcesy innych mimo iż wiele osób mówi mi, że ja sama mam się czym pochwalić. Na zewnątrz jestem zdystansowaną, opanowaną i bezwzględną dziewczyną, której brakuje empatii i zrozumienia dla innych ale gdy zostaję sama to wyję w poduszkę i żałuję tych złych rzeczy, które zrobiłam. Ludzie mają mnie chyba za wyniosłą i wredną dziewczynę a ja im bardziej chce się odciąć od tego wizerunku tym bardziej taka jestem. Boję się, że jak dalej będę się tak zachowywać to zostanę sama jak palec. Już teraz odstraszam mężczyzn...

Nie wiem dlaczego taka jestem, może dlatego, że mój ojciec pił, gdy byłam mała i nie miałam z nim głębszego kontaktu a zmarł, gdy miałam 19 lat. Może któraś z Was miała podobne doświadczenia i mi pomoże?
Zlosnica100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 22:58   #2
sercia2
Przyczajenie
 
Avatar sercia2
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Amsterdam
Wiadomości: 5
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

Hej,

ja też taka kiedyś byłam jak miałam 19 lat. Grunt to zmienic otoczenie (jeśli możesz), albo ograniczyć kontakt z negatywnymi oosbami do minimum. Z kim przystajesz, tak się stajesz.

Chcesz być piękna, atrakcyjna, elegancka i kobieca, spróbuj znaleźć takie środowisko. Wiem, że nie jest łatwo. Warto, zacząć czytać właściwe rzeczy - może trochę z psychologii i interakcji interpersonalnych. Mi to baaardzo pomogło. Albo w ostateczności można pokusić się o wizytę u terapeuty.

Mam nadzieję, że pomogłam...
__________________
http://sztukabyciakobieta.blogspot.nl/ Blog dla eleganckich kobiet, zapraszam
sercia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 23:34   #3
Madziapromyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 30
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

Cytat:
Napisane przez Zlosnica100 Pokaż wiadomość
Witam Was Drogie Wizażanki

Mam tutaj już jedno konto ale jestem dość aktywną forumowiczką i nie chciałabym żeby moja obecność na tamtych forach była utożsamiana z tym wątkiem bo to co napiszę nie będzie miłe.

Mój problem polega na tym, że tak jak w tytule jestem złośliwą, wredną i zgorzkniałą kobietą. Mam 22 lata (w zasadzie dopiero je skończę) ale zachowuję się zupełnie jak stara baba, która przegrała życie. Potrafię bardzo ostro oceniać innych ludzi, być uszczypliwa, wredna i czynić innym źle. Najgorsze w tym jest jednak to, że wcale nie chcę taka być i czasami rzeczywiście jestem dla innych milsza, przyjaźnie nastawiona ale w końcu i tak zaczyna się objawiać moja ciemna natura złośliwej małpy Jestem zazdrosna o sukcesy innych mimo iż wiele osób mówi mi, że ja sama mam się czym pochwalić. Na zewnątrz jestem zdystansowaną, opanowaną i bezwzględną dziewczyną, której brakuje empatii i zrozumienia dla innych ale gdy zostaję sama to wyję w poduszkę i żałuję tych złych rzeczy, które zrobiłam. Ludzie mają mnie chyba za wyniosłą i wredną dziewczynę a ja im bardziej chce się odciąć od tego wizerunku tym bardziej taka jestem. Boję się, że jak dalej będę się tak zachowywać to zostanę sama jak palec. Już teraz odstraszam mężczyzn...

Nie wiem dlaczego taka jestem, może dlatego, że mój ojciec pił, gdy byłam mała i nie miałam z nim głębszego kontaktu a zmarł, gdy miałam 19 lat. Może któraś z Was miała podobne doświadczenia i mi pomoże?
Wydaje mi się, że takie zachowania biorą się z niskiej samooceny. A ona kształtuje się już w dzieciństwie, stąd teraz wydaje Ci się, że jesteś niewystarczająco 'fajna' i tym wrednym zachowaniem w stosunku do innych chcesz to sobie 'wynagrodzić'. Co ciekawe często niską samoocenę mają osoby, które nie mają zupełnie podstaw by się nad sobą użalać. Także spróbuj wyszukać swoją mocną stronę, rozwijaj to, ciesz się tym. Gdy zajmiesz się swoim życiem przestaniesz zastanawiać się komu by tu dogryźć i ludzie zaczną do Ciebie lgnąć. No może bez przesady, ale pewnie kilka przyjaznych i wartych uwagi osób się znajdzie.
Madziapromyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 06:35   #4
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 927
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

Moim zdaniem to jest Twoja reakcja obronna. Przez to co przeszłaś w jakiś sposób czujesz strach i zaczynasz pierwsza atakować [można takie zachowania odbierać jako atak]. Może powinnaś porozmawiać z psychologiem? Takie zachowanie będzie Cię męczyć a ludzie mogą się od Ciebie odsuwać. Zadawałaś sobie może pytanie od kiedy tak się zachowujesz?
__________________
"- Czy jest coś gorszego od zwietrzałej kawy ?!
- Jest. Sąsiad, który posiada pozwolenie na broń i żółte papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 07:46   #5
SmoczycaX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 51
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

Witam

Niestety też potrafię być wredna a szczególnie w "myślach". Ale tak jak napisała Forumowiczka "wyżej" to po prostu niska samoocena. Jeśli jest mi dobrze - wypełnie plan dnia, nie zawale jakiś postanowień itd. wtedy potrafię być wyjątkowo miła, być pocieszycielką a w głowie nie zaświta mi pusta myśl : np.ale ona ma brzydką bluzkę. Wszystko się bierze stąd, że mam nadwagę. Walczę z nią dla córki aby być dla nie sprawną, dla męża aby mu się podobać dla siebie aby dobrze się czuć i jeśli waga drgnie choćby jeden gram całkiem inaczej spostrzegam świat. Wiem puste myślenie ale niestety właśnie nie radze sobię z tym.

Znam osoby których rodzice bądz rodzić pił lub zwyczajnie się nie interesował to także przełożyło się na zachowanie pociechy.

I w każdy przypadku NAJLEPSZĄ OBRONĄ JEST ATAK.
Może brakuje Ci prawdziwego przyjaciela.

Sorki za chaotyczną wypowiedz
SmoczycaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 08:29   #6
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

Zgodzę się, że to może wynikać z niskiej samooceny, braku poczucia własnej wartości, do tego dochodzi samotność, brak przyjaciół...trudne przejścia też mają na to znaczny wpływ. Nie jesteś wredną zołzą, czujesz, że jest coś nie tak i nie cieszy Cię takie postępowanie. Odpychasz od siebie ludzi, zanim się zbliżą. Może powinnaś skorzystać z pomocy terapeuty, który pomoże zrozumieć Ci, dlaczego tak się dzieje.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 08:29   #7
lubiekawe5
Rozeznanie
 
Avatar lubiekawe5
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 535
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

No jeszcze ją pochwalcie za to jaka jest wredna i rozgrzeszcie za wszystkie ataki jakie przeprowadziłą na ludziach. Nawet konto musiała założyć osobne bo nie ma cywilnej odwagi aby przyznać sie kim jest bo boi się oceny takiej jaką sama wydawała na innych. Właśnie takimi ludźmi brzydzę sie najbardziej . Nie tymi co błędy popełnili, nie tymi co ulegli chwilowej słabości ale takimi jak TY, bo to najgorsza z gorszych odmiana podłości i gnojenia innych ludzi. I nic Twej podłości nie usprawiedliwia bo właśnie takie osoby jak ty potrafią na forum z normalnego człowieka zrobić DNO i zabrać mu wiare w siebie. I jak sie okazuje kto go poniża? Jakaś 22 letnia dziewucha bez krzty empatii, zrozumienia i dobrych intencji. I dlaczego? Bo ma taką przemożną potrzebę zgnojenia kogoś aby poczuć sie lepiej. NO brawo autorko, nie szkoda mi Ciebie ani na pół cala. Jedyna nadzieja w tym, że zaczynasz widzieć ten problem i może kiedyś cos z nim zrobisz, ale szczerze w to wątpie. Ja też miałam trudne i biedne dzieciństwo, pełne wyśmiewania się ze mnie, a jakoś ludźmi nie pomiatam i nie poniżam. Wręcz przeciwnie mam wiele empatii w sobie bo po prostu taka chce być, i nie wywyższam sie poniżając innych. Wiesz co? Juz współczuje Twojemu facetowi i Twoim dzieciom bo niczego dobrego ich nie nauczysz, a na pewno nie miłosci i szacunku do ludzi. Aby być dobrym trzeba po prostu tego chcieć a nie udawać płacząc w poduszkę jak to Ci źle z tym, że znowu kogoś zmieszałaś z błotem.
No i jak sie Ty czujesz po takiej ocenie? Miło Ci było czytając?
__________________
eudajmonizm perfekcjonistyczny
......................... ......................... ......................... ......
Karola - styczeń 1995
Anulka - lipiec 2012
Anastazja - czerwiec 2015

Edytowane przez lubiekawe5
Czas edycji: 2014-05-27 o 08:31
lubiekawe5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-27, 08:38   #8
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

Cytat:
Napisane przez lubiekawe5 Pokaż wiadomość
No jeszcze ją pochwalcie za to jaka jest wredna i rozgrzeszcie za wszystkie ataki jakie przeprowadziłą na ludziach. Nawet konto musiała założyć osobne bo nie ma cywilnej odwagi aby przyznać sie kim jest bo boi się oceny takiej jaką sama wydawała na innych. Właśnie takimi ludźmi brzydzę sie najbardziej . Nie tymi co błędy popełnili, nie tymi co ulegli chwilowej słabości ale takimi jak TY, bo to najgorsza z gorszych odmiana podłości i gnojenia innych ludzi. I nic Twej podłości nie usprawiedliwia bo właśnie takie osoby jak ty potrafią na forum z normalnego człowieka zrobić DNO i zabrać mu wiare w siebie. I jak sie okazuje kto go poniża? Jakaś 22 letnia dziewucha bez krzty empatii, zrozumienia i dobrych intencji. I dlaczego? Bo ma taką przemożną potrzebę zgnojenia kogoś aby poczuć sie lepiej. NO brawo autorko, nie szkoda mi Ciebie ani na pół cala. Jedyna nadzieja w tym, że zaczynasz widzieć ten problem i może kiedyś cos z nim zrobisz, ale szczerze w to wątpie. Ja też miałam trudne i biedne dzieciństwo, pełne wyśmiewania się ze mnie, a jakoś ludźmi nie pomiatam i nie poniżam. Wręcz przeciwnie mam wiele empatii w sobie bo po prostu taka chce być, i nie wywyższam sie poniżając innych. Wiesz co? Juz współczuje Twojemu facetowi i Twoim dzieciom bo niczego dobrego ich nie nauczysz, a na pewno nie miłosci i szacunku do ludzi. Aby być dobrym trzeba po prostu tego chcieć a nie udawać płacząc w poduszkę jak to Ci źle z tym, że znowu kogoś zmieszałaś z błotem.
No i jak sie Ty czujesz po takiej ocenie? Miło Ci było czytając?
A skąd Ty masz pewność, że ona gnoi ludzi na forum??
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 09:23   #9
roseblue
wasza koleżanka
 
Avatar roseblue
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

Cytat:
Napisane przez lubiekawe5 Pokaż wiadomość
No jeszcze ją pochwalcie za to jaka jest wredna i rozgrzeszcie za wszystkie ataki jakie przeprowadziłą na ludziach. Nawet konto musiała założyć osobne bo nie ma cywilnej odwagi aby przyznać sie kim jest bo boi się oceny takiej jaką sama wydawała na innych. Właśnie takimi ludźmi brzydzę sie najbardziej . Nie tymi co błędy popełnili, nie tymi co ulegli chwilowej słabości ale takimi jak TY, bo to najgorsza z gorszych odmiana podłości i gnojenia innych ludzi. I nic Twej podłości nie usprawiedliwia bo właśnie takie osoby jak ty potrafią na forum z normalnego człowieka zrobić DNO i zabrać mu wiare w siebie. I jak sie okazuje kto go poniża? Jakaś 22 letnia dziewucha bez krzty empatii, zrozumienia i dobrych intencji. I dlaczego? Bo ma taką przemożną potrzebę zgnojenia kogoś aby poczuć sie lepiej. NO brawo autorko, nie szkoda mi Ciebie ani na pół cala. Jedyna nadzieja w tym, że zaczynasz widzieć ten problem i może kiedyś cos z nim zrobisz, ale szczerze w to wątpie. Ja też miałam trudne i biedne dzieciństwo, pełne wyśmiewania się ze mnie, a jakoś ludźmi nie pomiatam i nie poniżam. Wręcz przeciwnie mam wiele empatii w sobie bo po prostu taka chce być, i nie wywyższam sie poniżając innych. Wiesz co? Juz współczuje Twojemu facetowi i Twoim dzieciom bo niczego dobrego ich nie nauczysz, a na pewno nie miłosci i szacunku do ludzi. Aby być dobrym trzeba po prostu tego chcieć a nie udawać płacząc w poduszkę jak to Ci źle z tym, że znowu kogoś zmieszałaś z błotem.
No i jak sie Ty czujesz po takiej ocenie? Miło Ci było czytając?
wtf, dobrze się czujesz? Mam wrażenie że się znacie i nie przepadacie za sobą.

Autorko, jeżeli dzielisz się z innymi swoimi chamskimi uwagami to moją jedyną radą jest powstrzymać się i zachować je dla siebie. Dzięki temu oczyścisz atmosferę wokół siebie i ludzie przestaną od ciebie stronić.
__________________
karmacoma
roseblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 09:38   #10
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

Dlaczego teraz wszyscy zwalają swoje zachowanie na to że ojciec ich pił gdy mieli roczek ? Dziewczyno jesteś jaka jesteś bo tego chcesz i sama musisz pracować nad charakterem a nie szukać wymówek ! Każdy z nas ma w sobie złośliwego chochlika który zazdrości innym ich sukcesów ale o to chodzi żeby samemu też do czegoś dojść i móc z dumą patrzeć na siebie
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 09:47   #11
pepsikolakokakola
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 986
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

chyba lubiekawe5 ma wiekszy problem ze soba niz autorka watku
pepsikolakokakola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-27, 09:51   #12
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

Cytat:
Napisane przez pepsikolakokakola Pokaż wiadomość
chyba lubiekawe5 ma wiekszy problem ze soba niz autorka watku
Faktycznie sprawia takie wrażenie
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 09:53   #13
nadijka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 759
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

Zlosnica100, przede wszystkim praca, praca i jeszcze raz praca nad sobą. W wolny wieczór usiądź i spisz wszystkie kompleksy oraz rzeczy, których tak naprawdę zazdrościsz innym i po kolei staraj się je eliminować. Kiedy w głowie pojawi Ci się np. myśl "ale ona jest brzydka", opanuj się i na przekór tym negatywnym myślom powiedz koleżance jakiś komplement. Uprawiasz jakiś sport? To jest też dobry sposób na rozładowanie emocji.
nadijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 09:58   #14
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 927
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

A jeśli to nie jest tłumaczenie się, tylko szukanie przyczyny takiego zachowania? Problemy trzeba zwalczać od podstaw a nie od ich wierzchołka. Jak Ci drzewo skrzywi bruk na podjeździe to je przycinasz czy karczujesz?

A dobijanie ludzi, którzy się grzecznie pytają co może być przyczyną ich problemów ze sobą i szukają pomocy by je naprawić jest po prostu przykre
__________________
"- Czy jest coś gorszego od zwietrzałej kawy ?!
- Jest. Sąsiad, który posiada pozwolenie na broń i żółte papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 10:02   #15
roseblue
wasza koleżanka
 
Avatar roseblue
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Dlaczego teraz wszyscy zwalają swoje zachowanie na to że ojciec ich pił gdy mieli roczek ? Dziewczyno jesteś jaka jesteś bo tego chcesz i sama musisz pracować nad charakterem a nie szukać wymówek ! Każdy z nas ma w sobie złośliwego chochlika który zazdrości innym ich sukcesów ale o to chodzi żeby samemu też do czegoś dojść i móc z dumą patrzeć na siebie
Też strasznie nie lubię takiego usprawiedliwiania się. Jeszcze przeżyję takie akcje w wieku nastoletnim, potem robi się to irytujące .

Też jestem zazdrośnicą, ale nauczyłam się, że kiedy naprawdę odczuwam zazdrość to po prostu mówię o tym tej osobie. Oczywiście z uśmiechem na ustach. I tak gdy koleżanka dostanie lepszą ocenę spytaj jak to robi i przyznaj, że też byś tak chciała, a gdy ktoś ubierze ładną bluzkę skomplementuj . Widok zazdrosnej koleżanki, która z zaciętą i obrażoną miną na ciebie zerka to przykry widok.
__________________
karmacoma
roseblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 10:09   #16
86lola
Rotmistrz
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Köln
Wiadomości: 2 530
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

Autorko, Ty poprostu nielubisz ludzi.

A ojciec alkoholik to marne usprawiedliwienie.
86lola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 10:18   #17
SmoczycaX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 51
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

Jak na 32latkę może marny sposób, ale za każdym razem jak mam coś złego w głowie, jakąś złośliwość, ocenianie innych itd to mówię sobie "miałaś być dobra" 3 sekundy i złość przechodzi. Nie zawsze się udaje bo czasem gdy się dziennik ogląda można się wkurzyć, ale się staram. Po za tym mam córeczkę w wieku przedszkolnym i chciałabym jej dać dobry przykład.
SmoczycaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 11:15   #18
lubiekawe5
Rozeznanie
 
Avatar lubiekawe5
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 535
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

Cytat:
Napisane przez roseblue Pokaż wiadomość
wtf, dobrze się czujesz? Mam wrażenie że się znacie i nie przepadacie za sobą.

Autorko, jeżeli dzielisz się z innymi swoimi chamskimi uwagami to moją jedyną radą jest powstrzymać się i zachować je dla siebie. Dzięki temu oczyścisz atmosferę wokół siebie i ludzie przestaną od ciebie stronić.
Moje uwagi w żadnym momencie nie były chamskie to po pierwsze - wyrażałam swoją opinie. Po drugie nie musze oczyszczać nic wokół siebie bo nikt przede mną nie stroni i nie wiem skad takie stwierdzenie??? Jeżeli już, moze zazdrościć mi ktoś kto jest właśnie jak autorka wątku, ktoś złośliwy nieumiejący współczuć innym i zazdrości mi tego iz jestem lubiana właśnie przez swoją wyrozumiałość. Niestety nie zamierzam być tolerancyjna dla osób które niszczą osobowość innych i nie mają odwagi aby pisać pod swoim stałym nikiem. Autorko skoro masz takie poczucie winy to może należałoby napisać z tego niku pod jakim Ci znają inni i może ładnie byłoby z Twojej strony przeprosić wszystkich za złośliwości jakie czyniłaś?????To jest prawdziwy żal za grzechy , a nie to co robisz teraz. Powtarzam to jest obrzydliwe i wieje na kilometr hipokryzją
__________________
eudajmonizm perfekcjonistyczny
......................... ......................... ......................... ......
Karola - styczeń 1995
Anulka - lipiec 2012
Anastazja - czerwiec 2015
lubiekawe5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 11:17   #19
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

Cytat:
Napisane przez lubiekawe5 Pokaż wiadomość
Moje uwagi w żadnym momencie nie były chamskie to po pierwsze - wyrażałam swoją opinie. Po drugie nie musze oczyszczać nic wokół siebie bo nikt przede mną nie stroni i nie wiem skad takie stwierdzenie???
Może dlatego, że to nie do Ciebie tylko do autorki wątku??
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."

Edytowane przez Minna
Czas edycji: 2014-05-27 o 11:19
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-27, 11:20   #20
lubiekawe5
Rozeznanie
 
Avatar lubiekawe5
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 535
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

Cytat:
Napisane przez pepsikolakokakola Pokaż wiadomość
chyba lubiekawe5 ma wiekszy problem ze soba niz autorka watku
moim jedynym problemem moze być jedynie fakt wprost przeciwny do problemu poruszonego w wątku
A skoro niektórzy nie widzą problemu w tej osobie to znaczy że traktują to powierzchownie i bez zastanowienia. Nie widzicie prawdziwego zła i prawdziwej podłości? Naprawde tego nie widać??? Bo aż trudno uwierzyć w to, ze tyle osób nie czyta ze zrozumieniem - co zresztą od dawna napawa mnie PRZERAŻENIEM!!!!!!
__________________
eudajmonizm perfekcjonistyczny
......................... ......................... ......................... ......
Karola - styczeń 1995
Anulka - lipiec 2012
Anastazja - czerwiec 2015

Edytowane przez lubiekawe5
Czas edycji: 2014-05-27 o 11:23
lubiekawe5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 11:24   #21
roseblue
wasza koleżanka
 
Avatar roseblue
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

Cytat:
Napisane przez lubiekawe5 Pokaż wiadomość
Moje uwagi w żadnym momencie nie były chamskie to po pierwsze - wyrażałam swoją opinie. Po drugie nie musze oczyszczać nic wokół siebie bo nikt przede mną nie stroni i nie wiem skad takie stwierdzenie??? Jeżeli już, moze zazdrościć mi ktoś kto jest właśnie jak autorka wątku, ktoś złośliwy nieumiejący współczuć innym i zazdrości mi tego iz jestem lubiana właśnie przez swoją wyrozumiałość. Niestety nie zamierzam być tolerancyjna dla osób które niszczą osobowość innych i nie mają odwagi aby pisać pod swoim stałym nikiem. Autorko skoro masz takie poczucie winy to może należałoby napisać z tego niku pod jakim Ci znają inni i może ładnie byłoby z Twojej strony przeprosić wszystkich za złośliwości jakie czyniłaś?????To jest prawdziwy żal za grzechy , a nie to co robisz teraz. Powtarzam to jest obrzydliwe i wieje na kilometr hipokryzją
No absolutnie nie są chamskie, za to paranoiczne i dziwne . Zdystansuj się trochę, bo piszesz tak jakby autorka nadepnęła ci na odcisk. A moje rady kierowałam do autorki wątku, bo pewnie ich potrzebuje.
__________________
karmacoma

Edytowane przez roseblue
Czas edycji: 2014-05-27 o 11:25
roseblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 11:27   #22
lubiekawe5
Rozeznanie
 
Avatar lubiekawe5
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 535
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

Cytat:
Napisane przez Minna Pokaż wiadomość
A skąd Ty masz pewność, że ona gnoi ludzi na forum??
a stad wiem, od samej autorki wątku. Przeczytałaś go dokładnie i na litość Boską ze ZROZUMIENIEM? Chyba nie, skoro zadajesz nielogiczne pytania.
""....Mój problem polega na tym, że tak jak w tytule jestem złośliwą, wredną i zgorzkniałą kobietą. Mam 22 lata (w zasadzie dopiero je skończę) ale zachowuję się zupełnie jak stara baba, która przegrała życie. Potrafię bardzo ostro oceniać innych ludzi, być uszczypliwa, wredna i czynić innym źle. Najgorsze w tym jest jednak to, że wcale nie chcę taka być i czasami rzeczywiście jestem dla innych milsza, przyjaźnie nastawiona ale w końcu i tak zaczyna się objawiać moja ciemna natura złośliwej małpy Jestem zazdrosna o sukcesy innych mimo iż wiele osób mówi mi, że ja sama mam się czym pochwalić. Na zewnątrz jestem zdystansowaną, opanowaną i bezwzględną dziewczyną, której brakuje empatii i zrozumienia dla innych ale gdy zostaję sama to wyję w poduszkę i żałuję tych złych rzeczy, które zrobiłam. Ludzie mają mnie chyba za wyniosłą i wredną dziewczynę a ja im bardziej chce się odciąć od tego wizerunku tym bardziej taka jestem. Boję się, że jak dalej będę się tak zachowywać to zostanę sama jak palec. Już teraz odstraszam mężczyzn...""
__________________
eudajmonizm perfekcjonistyczny
......................... ......................... ......................... ......
Karola - styczeń 1995
Anulka - lipiec 2012
Anastazja - czerwiec 2015
lubiekawe5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 11:37   #23
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

Cytat:
Napisane przez lubiekawe5 Pokaż wiadomość
a stad wiem, od samej autorki wątku. Przeczytałaś go dokładnie i na litość Boską ze ZROZUMIENIEM? Chyba nie, skoro zadajesz nielogiczne pytania.
""....Mój problem polega na tym, że tak jak w tytule jestem złośliwą, wredną i zgorzkniałą kobietą. Mam 22 lata (w zasadzie dopiero je skończę) ale zachowuję się zupełnie jak stara baba, która przegrała życie. Potrafię bardzo ostro oceniać innych ludzi, być uszczypliwa, wredna i czynić innym źle. Najgorsze w tym jest jednak to, że wcale nie chcę taka być i czasami rzeczywiście jestem dla innych milsza, przyjaźnie nastawiona ale w końcu i tak zaczyna się objawiać moja ciemna natura złośliwej małpy Jestem zazdrosna o sukcesy innych mimo iż wiele osób mówi mi, że ja sama mam się czym pochwalić. Na zewnątrz jestem zdystansowaną, opanowaną i bezwzględną dziewczyną, której brakuje empatii i zrozumienia dla innych ale gdy zostaję sama to wyję w poduszkę i żałuję tych złych rzeczy, które zrobiłam. Ludzie mają mnie chyba za wyniosłą i wredną dziewczynę a ja im bardziej chce się odciąć od tego wizerunku tym bardziej taka jestem. Boję się, że jak dalej będę się tak zachowywać to zostanę sama jak palec. Już teraz odstraszam mężczyzn...""
yyy no i nie przyszło Ci do głowy, że gdyby na tym drugim koncie była taka to by już ją dawno zbanowali? ona tutaj opisuje siebie jaka jest na zewnątrz dla innych. Może oceniasz ją trochę zbyt surowo? Mnie się wydaje, że gdyby była taka na tym pierwszym koncie to po co by zakładała drugie?
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."

Edytowane przez Minna
Czas edycji: 2014-05-27 o 11:43
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 11:49   #24
lubiekawe5
Rozeznanie
 
Avatar lubiekawe5
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 535
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

Cytat:
Napisane przez Minna Pokaż wiadomość
yyy no i nie przyszło Ci do głowy, że gdyby na tym drugim koncie była taka to by już ją dawno zbanowali?
nie sądze, jak wiesz można obrazić człowieka na wiele sposobów i w różny sposób, często tak zawoalowany, ze trudno udowodnić "wine". Ale jeżeli masz na myśli TROLLA, to zgadzam sie, bardzo możliwy jest taki scenariusz. Ale o ile co do tego pewności nie mamy i uznając fakt zaistnienia tego postu, należałoby rozważyć moralność tej osoby. Jeżeli ktoś naprawde ma poczucie winy, to chce zadośćuczynić osobom pokrzywdzonym, tak? Chce zmienić swoje postępowanie, a nie bada grunt pod nogami zanim "ewentualnie" sie ujawni, tak? TAK.
A autorka co czyni? To obrzydliwe i napawa mnie wstrętem. I nawet jeżeli jest to Troll to i tak pozostaje świadomość, ze takie osoby istnieją naprawdę i to w przerażającej ilości, a to juz jest szokujące.
__________________
eudajmonizm perfekcjonistyczny
......................... ......................... ......................... ......
Karola - styczeń 1995
Anulka - lipiec 2012
Anastazja - czerwiec 2015

Edytowane przez lubiekawe5
Czas edycji: 2014-05-27 o 11:54
lubiekawe5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 11:57   #25
86lola
Rotmistrz
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Köln
Wiadomości: 2 530
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

Cytat:
Napisane przez Minna Pokaż wiadomość
yyy no i nie przyszło Ci do głowy, że gdyby na tym drugim koncie była taka to by już ją dawno zbanowali? ona tutaj opisuje siebie jaka jest na zewnątrz dla innych. Może oceniasz ją trochę zbyt surowo? Mnie się wydaje, że gdyby była taka na tym pierwszym koncie to po co by zakładała drugie?
Minna, zlosliwe, wredne komentarze, nie sa powodem do zbanowania jako tako. Ewentualnie mozna dostac jakis punkt karny.
86lola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 12:04   #26
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

Cytat:
Napisane przez 86lola Pokaż wiadomość
Minna, zlosliwe, wredne komentarze, nie sa powodem do zbanowania jako tako. Ewentualnie mozna dostac jakis punkt karny.
Możliwe. Nie wnikałam w te klocki
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 12:15   #27
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Dlaczego teraz wszyscy zwalają swoje zachowanie na to że ojciec ich pił gdy mieli roczek ? Dziewczyno jesteś jaka jesteś bo tego chcesz i sama musisz pracować nad charakterem a nie szukać wymówek ! Każdy z nas ma w sobie złośliwego chochlika który zazdrości innym ich sukcesów ale o to chodzi żeby samemu też do czegoś dojść i móc z dumą patrzeć na siebie
Bardzo rozsądne.

To, że Twój ojciec pił gdy byłaś mała ma akurat niewielki związek z tym, jaka jesteś teraz. Jesteś jaka jesteś bo taką siebie wykreowałaś.

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez 86lola Pokaż wiadomość
Minna, zlosliwe, wredne komentarze, nie sa powodem do zbanowania jako tako. Ewentualnie mozna dostac jakis punkt karny.
Punkty karne są wlepiane gdy mamy zgłoszenia i podstawy ku temu.
To, że założyła drugie konto o niczym nie świadczy. Nie ma zapisu w regulaminie świadczącego o przywiązaniu do jednego konta. Nie chce być kojarzona z poprzednim loginem i ma do tego prawo. Nie nam to oceniać.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 14:04   #28
lubiekawe5
Rozeznanie
 
Avatar lubiekawe5
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 535
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

Cytat:
Napisane przez roseblue Pokaż wiadomość
No absolutnie nie są chamskie, za to paranoiczne i dziwne . Zdystansuj się trochę, bo piszesz tak jakby autorka nadepnęła ci na odcisk. A moje rady kierowałam do autorki wątku, bo pewnie ich potrzebuje.
czy Ty w ogóle wiesz co to jest paranoja? Odpowiedź jest nieadekwatna do mojej wypowiedzi.
Dziwne poglądy? A co jest wytłumacz mi dziwnego w brzydzeniu się hipokryzją?
Nie trzeba nikomu nadeptywać na odcisk aby poczuć do niego odrazę w stosunku do jego postępków wobec bliźnich.
Zdystansowana jestem jak stąd do Wysp Zielonego Przylądka gdybym taka nie była - to wybacz - ale nie wiedziałabyś co odpisać.
Twoja odpowiedź jest niespójna i nielogiczna.
__________________
eudajmonizm perfekcjonistyczny
......................... ......................... ......................... ......
Karola - styczeń 1995
Anulka - lipiec 2012
Anastazja - czerwiec 2015

Edytowane przez lubiekawe5
Czas edycji: 2014-05-27 o 14:23
lubiekawe5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 14:13   #29
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

Cytat:
Napisane przez Zlosnica100 Pokaż wiadomość
Witam Was Drogie Wizażanki

Mam tutaj już jedno konto ale jestem dość aktywną forumowiczką i nie chciałabym żeby moja obecność na tamtych forach była utożsamiana z tym wątkiem bo to co napiszę nie będzie miłe.

Mój problem polega na tym, że tak jak w tytule jestem złośliwą, wredną i zgorzkniałą kobietą. Mam 22 lata (w zasadzie dopiero je skończę) ale zachowuję się zupełnie jak stara baba, która przegrała życie. Potrafię bardzo ostro oceniać innych ludzi, być uszczypliwa, wredna i czynić innym źle. Najgorsze w tym jest jednak to, że wcale nie chcę taka być i czasami rzeczywiście jestem dla innych milsza, przyjaźnie nastawiona ale w końcu i tak zaczyna się objawiać moja ciemna natura złośliwej małpy Jestem zazdrosna o sukcesy innych mimo iż wiele osób mówi mi, że ja sama mam się czym pochwalić. Na zewnątrz jestem zdystansowaną, opanowaną i bezwzględną dziewczyną, której brakuje empatii i zrozumienia dla innych ale gdy zostaję sama to wyję w poduszkę i żałuję tych złych rzeczy, które zrobiłam. Ludzie mają mnie chyba za wyniosłą i wredną dziewczynę a ja im bardziej chce się odciąć od tego wizerunku tym bardziej taka jestem. Boję się, że jak dalej będę się tak zachowywać to zostanę sama jak palec. Już teraz odstraszam mężczyzn...

Nie wiem dlaczego taka jestem, może dlatego, że mój ojciec pił, gdy byłam mała i nie miałam z nim głębszego kontaktu a zmarł, gdy miałam 19 lat. Może któraś z Was miała podobne doświadczenia i mi pomoże?
To dziwne ale ja mam dokladnie odwrotny problem.
Bardzo mi ciezko, kiedy mam swiadomosc ,ze ktos np. mnie nie lubi.Niby rozumiem,ze jeszcze taki sie nie narodzil co by wszystkim dogodzil a po mimo tego z trudem hamuje sie,zeby np. takiej osobie nie starac sie jakos udowodnic,ze ja naprawde nie jestem zla.Oczywiscie probuje rozgraniczyc tzw. nie wchodzenia w dupe od proby przekonania do zmiany zdania na moj temat.
Przy tym nadziwic sie nie moge dlaczego dana osoba jest tak negatywnie nastawiona do mnie i w sumie to ja jej zazdroszcze,ze nie przejmuje sie tym ze,zrobi mi jakas zlosliwosc,przykrosc czy nawez wrednosc i spokojnie dalej przezyje dany dzien bez zadnych problemow.Nie raz sie zastanawiam czy taka osoba to nie ma sumienia?po co tak robi i dlaczego?Co chce uzyskac i czemu to ma sluzyc?Przeciez lepiej miec 100 przyjaciol jak jednego wroga.
Mialam taki okaz w pracy zeszlo mi 1 rok prob przekonywania do mnie,potem 1 rok bronienia sie przed zlosliwosciami ,az sama wpadla w swoje sidla i za klamstwo wyleciala ale tez nie daleko ,bo do drugiego nazwijmy to dzialu dzielonego tylko sciana. Czasami widzimy sie na korytarzu ,to dalej nie umie zachowac sie normalnie tylko albo cos prychnie albo podgwizduje i wiem,ze to sztuczne.Po co to wszystko???
Mysle,ze taka osoba ma zaburzenia osobowosci i nawet przez przypadek dowiedzialam sie,ze byla leczona psychiatrycznie.
Ja dzieki niej mialam zalamanie nerwowe i wyladowalam na jeden dzien w szpitalu.
Nie umiem ci pomoc ale moze odpowiednia przyjaciolka lub lekarz tak.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 14:44   #30
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Jestem złośliwą, wredną, zgorzkniałą kobietą

Właściwie to lubiekawe5 może mieć rację. Bo jakoś nie wierzę, że autorka na innych wątkach udziela konstruktywnych rad i głaszcze forumowiczki po główkach. Gdyby tak było, to przecież napisałaby ze starego konta: "znacie mnie i wiecie, że zawsze możecie liczyć, że pomogę jeśli potrafię a moje dobre serce jest legendarne, ale sama tak naprawdę jestem wredną, złośliwą, zgorzkniałą...."
I naprawdę autorko, po całym dniu wyżywania się na innych płaczesz w poduszkę, że jesteś taka zła? Normalnie Dr Jekyll i Mr Hyde. A w czasie pełni pewnie zamieniasz się w wilkołaka.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-28 13:20:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:34.