Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28 - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-28, 16:25   #421
oluska227887
Raczkowanie
 
Avatar oluska227887
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: na samym dole mapy Polski ;)
Wiadomości: 335
GG do oluska227887
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
przyszła mi biżuteria !!!! jest naprawdę piękna, i jak ją ubrałam to się popłakałam
więcej zdjęć w klubie
Piękna!
Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale jestem wściekła!
Wcale Ci się nie dziwię! Na Twoim miejscu szukałabym innej MUA, bo ta jest jakaś niepewna...
__________________
26.07.2014
oluska227887 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 16:26   #422
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość


a u mnie gorąco , moge sie zamienić
Z chęcią! Bo ja mam dosyć, pada i pada aż do za przeproszeniem porzygu :P


Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość

aniuska Bardzo ładne obrączki, z diamencikami świetnie wyglądają

Makijażystką się nie martw, jeśli tylko robi go prefesjonalistka, make-up przetrwa cały dzień.

Mam nadzieję, ja się boję bo mam łojotokową cerę ale skoro na po próbym nic się nie działo to chyba będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Witam Was kochane.
Nawet nie wiecie jakie czasochłonne jest bycie żoną. Wierzcie lub nie ale po ślubie straciłam zupełnie ochotę na siedzenie na necie, każda wolna chwila to moja rodzina.
Ciesz się każdą chwilką z najbliższymi

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
przyszła mi biżuteria !!!! jest naprawdę piękna, i jak ją ubrałam to się popłakałam
więcej zdjęć w klubie
A gdzie zamawiałaś jeśli można zapytać? Bardzo ładna

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale jestem wściekła! Byłam na próbny makijaż umówiona na tą sobotę. W sumie już od miesiąca byłyśmy umówione. Myślałam że w ten dzień będzie imprezka rodzinna u TŻ-ta, ale okazało się że jest jednak w piątek. Napisałam do niej pytanie czy nie pasował by jej piątek w takim razie, no ale odpisała że nie, bo pracuje. Dziś do niej piszę czy w tą sobotę co jesteśmy umówione możemy być np godzinkę później, bo musimy dojechać 50km specjalnie do Poznania. A ona do mnie że ona już ma umówioną inną PM na mój termin!!! Matko myślałam że padnę! Ani razu nie napisałam jej że rezygnuje z jej usług Porobiła mnie jak nie wiem co. Teraz już jej chyba nie zaufam, bo bałabym się że w dzień ślubu zrobi mi tak samo... Nie wiem co mam zrobić
Ona się tłumaczy, że dla niej to było LOGICZNE że skoro impreza jest w piątek to ja chce zrezygnować. I że powinnam jej napisać że NIE REZYGNUJE no matko może jeszcze poleconym to wysłać?! Przepraszam że tak się żalę, ale wpieniła mnie strasznie
co za chamstwo....i jeszcze jak próbuje zrzucić winę na Ciebie bardzo nieładnie się zachowała i również bałabym się jej zaufać w dzień ślubu bo nagle by coś odwaliła ;-/

Dziewczyny cieszę się, że podobają się Wam nasze obrączki miło słyszeć takie słowa!

Ponawiam pytanie na temat Vistuli
. Czy po zakupie można oddać garnitur do drobnych poprawek w cenie garnituru tj. bez dopłat? Bo dopiero w domu jak jeszcze raz TŻ mierzył na spokojnie to stwierdziliśmy, że trzeba troszkę skrócić marynarkę i rękawy

Byliśmy u księdza, spisał wszystko, zrobiliśmy protokół tj. nawet nie wiedziałam, że to protokół bo zadał tylko kilka pytań tych, które mogą mieć wpływ na unieważnienie małżeństwa . Dał na numery do par, które biorą ślub żeby się dogadać z dekoracją, dostałam numer do organisty. Pytaliśmy też o kościelnego ale proboszcz powiedział, że to już jest w ramach jego obowiązków i on zapewni kościelnego
Dostaliśmy kartki do spowiedzi, kolejna wizyta dwa dni przed ślubem, będzie próba i dobrze by było aby też świadkowie byli . Mamy jedynie donieść dokumenty z USC jak będziemy mieli

Pojechaliśmy też obejrzeć pokoje, które chcieliśmy zarezerwować bo tam gdzie robimy weselicho nie ma tylu miejsc noclegowych. Okazało się, że już zarezerwowany jest cały domek ;-/... został nam do wyboru tylko hotel, jest trochę drożej ale już zrobiliśmy rezerwację. Babeczka mówiła, że przy tej ilości osób pewnie nam zejdą trochę z ceny, ufff.
U nas jest problem z tymi noclegami bo nie ma za bardzo gdzie ;-/
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk

Edytowane przez aniuska18032
Czas edycji: 2014-05-28 o 16:35
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 16:34   #423
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Aniuska, nie wydaje mi się, żeby takie przeróbki były w cenie. Chociaż ... a garnitur kupowaliście w regularnej cenie czy w promocji?
Coś mi świta, że nam laska w salonie mówiła, że jak garnitur z promocji to przeróbki są płatne. Najlepiej zadzwoń to się dowiesz na 100%.

Edytowane przez moooniaaaa
Czas edycji: 2014-05-28 o 16:35
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 16:36   #424
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

n
Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Aniuska, nie wydaje mi się, żeby takie przeróbki były w cenie. Chociaż ... a garnitur kupowaliście w regularnej cenie czy w promocji?
Coś mi świta, że nam laska w salonie mówiła, że jak garnitur z promocji to przeróbki są płatne. Najlepiej zadzwoń to się dowiesz na 100%.
Nas babeczka pytała czy chcemy jakieś przeróbki ale stwierdziliśmy, że jeszcze nie wiemy bo musimy w domu na spokojnie jeszcze popatrzeć, do tego TŻ chce trochę w pasie zejść bo spodnie ma na styk ale spodni ruszać nie będziemy, tylko marynarka musi być trochę krótsza no i chyba w talii bardziej wcięta czy coś :P
TŻ napisał maila do Vistuli wcześniej, zobaczymy co odpiszą
Było -30% jak w sumie w każdym sklepie w garniturami teraz.. ale wydaje mi się, że to nie ma wpływu na to
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk

Edytowane przez aniuska18032
Czas edycji: 2014-05-28 o 16:38
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 16:50   #425
iliy
Raczkowanie
 
Avatar iliy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 482
GG do iliy
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

cornflower_girl dziękuję coś poszukam bo już nie mogę z tymi moimi włosami

alloffkowa śliczna biżuteria

kroooliczek89 współczuje cóż za brak kompetencji

myboyismine piękna suknie ale z kokardką to już chyba będzie za dużo



Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
n

Nas babeczka pytała czy chcemy jakieś przeróbki ale stwierdziliśmy, że jeszcze nie wiemy bo musimy w domu na spokojnie jeszcze popatrzeć, do tego TŻ chce trochę w pasie zejść bo spodnie ma na styk ale spodni ruszać nie będziemy, tylko marynarka musi być trochę krótsza no i chyba w talii bardziej wcięta czy coś :P
TŻ napisał maila do Vistuli wcześniej, zobaczymy co odpiszą
Było -30% jak w sumie w każdym sklepie w garniturami teraz.. ale wydaje mi się, że to nie ma wpływu na to
Nie chce siać plotek ale... jak ostatnio byliśmy w Vistulii po buty to para która kupowała garnitur przed Nami, Pani doliczała 90 zł za przeróbki na co ja oczywiście do mojego TŻ "dobrze że Ty nie miałeś żadnych poprawek bo kasują nie źle" ... musisz się dowiedzieć bo na prawdę dokładnie nie wiem, może zależało też od tego ile ten Pan miał tych poprawek
__________________
13.09.2014
iliy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 16:52   #426
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez iliy Pokaż wiadomość


Nie chce siać plotek ale... jak ostatnio byliśmy w Vistulii po buty to para która kupowała garnitur przed Nami, Pani doliczała 90 zł za przeróbki na co ja oczywiście do mojego TŻ "dobrze że Ty nie miałeś żadnych poprawek bo kasują nie źle" ... musisz się dowiedzieć bo na prawdę dokładnie nie wiem, może zależało też od tego ile ten Pan miał tych poprawek
Co Ty gadasz? to wtedy damy do naszej krawcowej, jeden garnitur TŻ robiła i zrobiła super, daliśmy chyba 50 zł a robiła i spodnie i garniak i moją sukienkę
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 16:58   #427
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
Dziewczyny na podstawie tej sukienki mam szytą swoją... nie bedzie oczywiście tych wielkich cyrkonii tylko perełki i będzie biała, gorset krótszy. Myślicie, że będzie pasowała jeszcze kokardka wiązana z tyłu w talii? dół jest taki lejący, z "szyfonożorżety" ewentualnie guziczki przy zamku?bardzo proszę o opinie
kokarda? jak dla mnie czad !

tylko ja bym pewnie kokarde wzięła jeszcze z wstążkami ja to w ogóle kokardolubna jestem

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale jestem wściekła! Byłam na próbny makijaż umówiona na tą sobotę. W sumie już od miesiąca byłyśmy umówione. Myślałam że w ten dzień będzie imprezka rodzinna u TŻ-ta, ale okazało się że jest jednak w piątek. Napisałam do niej pytanie czy nie pasował by jej piątek w takim razie, no ale odpisała że nie, bo pracuje. Dziś do niej piszę czy w tą sobotę co jesteśmy umówione możemy być np godzinkę później, bo musimy dojechać 50km specjalnie do Poznania. A ona do mnie że ona już ma umówioną inną PM na mój termin!!! Matko myślałam że padnę! Ani razu nie napisałam jej że rezygnuje z jej usług Porobiła mnie jak nie wiem co. Teraz już jej chyba nie zaufam, bo bałabym się że w dzień ślubu zrobi mi tak samo... Nie wiem co mam zrobić
Ona się tłumaczy, że dla niej to było LOGICZNE że skoro impreza jest w piątek to ja chce zrezygnować. I że powinnam jej napisać że NIE REZYGNUJE no matko może jeszcze poleconym to wysłać?! Przepraszam że tak się żalę, ale wpieniła mnie strasznie
jaka tępa dzida
szukaj innej, bo ja tez bym sie jej już obawiała, czy znowu coś błędnie nie wywnioskuje i zrobi przypał..

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość

Ponawiam pytanie na temat Vistuli
. Czy po zakupie można oddać garnitur do drobnych poprawek w cenie garnituru tj. bez dopłat? Bo dopiero w domu jak jeszcze raz TŻ mierzył na spokojnie to stwierdziliśmy, że trzeba troszkę skrócić marynarkę i rękawy
sama właśnie chętnie się dowiem, bo póki co to wstrzymujemy się z Tż z zakupem garnituru ze względu na wahania jego wagi
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-28, 17:02   #428
moniaaa91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 89
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Witam Dziewczyny,wydaje mi się, że każdy szanujący się sklep z garniturami przeróbki krawieckie ma w cenie
moniaaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 17:04   #429
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Z chęcią! Bo ja mam dosyć, pada i pada aż do za przeproszeniem porzygu :P





Mam nadzieję, ja się boję bo mam łojotokową cerę ale skoro na po próbym nic się nie działo to chyba będzie dobrze



Ciesz się każdą chwilką z najbliższymi



A gdzie zamawiałaś jeśli można zapytać? Bardzo ładna



co za chamstwo....i jeszcze jak próbuje zrzucić winę na Ciebie bardzo nieładnie się zachowała i również bałabym się jej zaufać w dzień ślubu bo nagle by coś odwaliła ;-/

Dziewczyny cieszę się, że podobają się Wam nasze obrączki miło słyszeć takie słowa!

Ponawiam pytanie na temat Vistuli
. Czy po zakupie można oddać garnitur do drobnych poprawek w cenie garnituru tj. bez dopłat? Bo dopiero w domu jak jeszcze raz TŻ mierzył na spokojnie to stwierdziliśmy, że trzeba troszkę skrócić marynarkę i rękawy

Byliśmy u księdza, spisał wszystko, zrobiliśmy protokół tj. nawet nie wiedziałam, że to protokół bo zadał tylko kilka pytań tych, które mogą mieć wpływ na unieważnienie małżeństwa . Dał na numery do par, które biorą ślub żeby się dogadać z dekoracją, dostałam numer do organisty. Pytaliśmy też o kościelnego ale proboszcz powiedział, że to już jest w ramach jego obowiązków i on zapewni kościelnego
Dostaliśmy kartki do spowiedzi, kolejna wizyta dwa dni przed ślubem, będzie próba i dobrze by było aby też świadkowie byli . Mamy jedynie donieść dokumenty z USC jak będziemy mieli

Pojechaliśmy też obejrzeć pokoje, które chcieliśmy zarezerwować bo tam gdzie robimy weselicho nie ma tylu miejsc noclegowych. Okazało się, że już zarezerwowany jest cały domek ;-/... został nam do wyboru tylko hotel, jest trochę drożej ale już zrobiliśmy rezerwację. Babeczka mówiła, że przy tej ilości osób pewnie nam zejdą trochę z ceny, ufff.
U nas jest problem z tymi noclegami bo nie ma za bardzo gdzie ;-/
na all
http://allegro.pl/luksusowy-komplet-...226710307.html
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 17:06   #430
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Co Ty gadasz? to wtedy damy do naszej krawcowej, jeden garnitur TŻ robiła i zrobiła super, daliśmy chyba 50 zł a robiła i spodnie i garniak i moją sukienkę
ja już nie pamiętam jak to dokładnie było, ale jak jakiś czas temu tż kupował garnitur w Vistuli (nie ślubny), to coś tam płacił za poprawki. już nie pamiętam, ale chyba jedna była w cenie, a kolejne płatne? coś takiego...

przyszedł już twój gossard?
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 17:08   #431
21klaudyna
Zadomowienie
 
Avatar 21klaudyna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 059
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

aniuska my co prawda kupowaliśmyw Giancomo Conti w marcu ale mamy przeróbki w cenie i na 2 tygodnie przed weselem mamy przyjść do zmniejszenia marynarki i zwężenia spodni
__________________
Nasz dzień : 2.08.2014 r. 15:00



"Zestarzej się przy mnie
Najlepsze dopiero się zdarzy"
21klaudyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-28, 17:23   #432
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
Dziewczyny na podstawie tej sukienki mam szytą swoją... nie bedzie oczywiście tych wielkich cyrkonii tylko perełki i będzie biała, gorset krótszy. Myślicie, że będzie pasowała jeszcze kokardka wiązana z tyłu w talii? dół jest taki lejący, z "szyfonożorżety" ewentualnie guziczki przy zamku?bardzo proszę o opinie
kokarda to juz za duzo, zamek trzeba jakos zakamuflowac podoba mnie sie!

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale jestem wściekła!
zatłuc taką tylko!
zmieniaj i to szybko
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 17:24   #433
Lg_ago
Zadomowienie
 
Avatar Lg_ago
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 557
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

aniuska my płaciliśmy za przeróbki 30 zł, ale w Lavardzie - naliczane jako dodatkowa usługa, liczone nawet na osobny rachunku Myślę, że w Vistuli może być podobnie. Najlepiej jak zadzwonisz do salonu gdzie kupowaliście graniak i wszystko się wyjaśni.

myboyismine kokarda to świetny pomysł ! Tylko powiedz mi bo nie bardzo czaje (), dół sukni będzie taki falbaniasty, jak widać na zdjęciach gorsetu? Bo wg kokrady i dodatkowe zdobienia najlepiej prezentuja się na gładkim dole. I koniecznie guziczki A w ogóle guziczki + kokard
__________________
durna miłości,
gdzie chcesz nocą iść?

Lg_ago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 17:25   #434
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
ja już nie pamiętam jak to dokładnie było, ale jak jakiś czas temu tż kupował garnitur w Vistuli (nie ślubny), to coś tam płacił za poprawki. już nie pamiętam, ale chyba jedna była w cenie, a kolejne płatne? coś takiego...

przyszedł już twój gossard?
Przyszedł i poszedł w obwodzie za duży, musiałabym mieć 70 w ogóle nie leżał...może to wina za dużego obwodu, a może tego, że nie ma co unieść no wyglądałam żałośnie
Myślę nad mniejszym rozmiarem bo znalazłam lub nad tym http://www.zalando.pl/gossard-retrol...1a003-a11.html

Też mi się dziewczyny wydaje, że przynajmniej pierwsza poprawka powinna być w cenie ale zobaczymy co odpiszą
__________________
Razem od 01.07.2008

Zaręczczeni od listopada 2011

Nasz Wielki Dzień - 30.08.2014


Fotografia Anna Kolebuk
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 17:36   #435
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
Dziewczyny na podstawie tej sukienki mam szytą swoją... nie bedzie oczywiście tych wielkich cyrkonii tylko perełki i będzie biała, gorset krótszy. Myślicie, że będzie pasowała jeszcze kokardka wiązana z tyłu w talii? dół jest taki lejący, z "szyfonożorżety" ewentualnie guziczki przy zamku?bardzo proszę o opinie
Wydaje mi się że kokarda to już będzie za dużo, ja bym zrezygnowała

Krooliczku wcale się nie dziwię że się zdenerwowałaś! co za kobieta! Dla mnie to logiczne, że chcesz mieć próbny i skoro drugi termin jej nie pasuje to zostajesz przy pierwszym!


Alloffkowa gratki za biżuterię

Aniuska fajnie, sporo załatwiliście na naszej sali tez nie ma noclegów i bliżej wesela będę pytała czy ktoś reflektuje na pokoj gdzieś indziej.
Co do Vistuli to nie pomogę bo się nie orientuję.
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 17:59   #436
paula600324
Zakorzenienie
 
Avatar paula600324
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 5 389
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez exist_ Pokaż wiadomość
Bardzo ładny ten tort Mnie też się takie podobają, niestety mojej drugiej połówce już nie.
Tż chciał jakiś wyraźny kolor, to ma fiolet, ja dodałam białe akcenty

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
paula600324 fajne te buty!!
Dzięki

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość

ale tort będzie ładny

a w sobotę farbowanie
Ja dzisiaj byłam się farbować, mam nadzieję, że przez tydzień się nie wypłucze

Cytat:
Napisane przez activelifestyle Pokaż wiadomość
paula600324 - tort jest przepiękny a smakowo - obłęd
Mam nadzieję, że będzie dobry i nie pofarbuje nam zębów i języków

Cytat:
Napisane przez iliy Pokaż wiadomość
paula600324 torcik super też go mam w swoich inspiracjach
Śliczny jest

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
Dziewczyny na podstawie tej sukienki mam szytą swoją... nie bedzie oczywiście tych wielkich cyrkonii tylko perełki i będzie biała, gorset krótszy. Myślicie, że będzie pasowała jeszcze kokardka wiązana z tyłu w talii? dół jest taki lejący, z "szyfonożorżety" ewentualnie guziczki przy zamku?bardzo proszę o opinie
Mam bardzo podobną
I też wydaje mi się, że kokarda będzie za dużo. Chciałam kokardę przy swojej, ale Panie w salonie mi odradziły

Przyszły dzisiaj winietki Wymazałam nasze imiona
Nakładki na obcasy, abym się nie zabiła Kupiłam cuksy dla dzieci i już zapakowałam
Umówiłam się na pazurki na przyszły czwartek 10 dni do ślubu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cuksy.jpg (133,6 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wini.jpg (113,4 KB, 94 załadowań)
paula600324 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 18:30   #437
oluska227887
Raczkowanie
 
Avatar oluska227887
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: na samym dole mapy Polski ;)
Wiadomości: 335
GG do oluska227887
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Dziewczyny, a co powiecie na TAKIE paznokcie ślubne?
__________________
26.07.2014
oluska227887 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 18:38   #438
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

myboyismine Nie wiem czy o taki dół Ci chodzi jak w tej sukni klik, kiedyś mi się marzyła, do momentu kiedy usłyszałam cenę. Ale kokarda jest w niej rewelacyjna i baaardzo ładnie wyglądała
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016

Edytowane przez asiulek8
Czas edycji: 2014-05-28 o 18:39
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 18:39   #439
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Paula bardzo ładne winietki

Oluska a fuuuuj!
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-28, 18:45   #440
domar123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 191
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Hej

Dawno mnie tu nie było, nauka itd. Do tego się denerwuję. W niedzielę mamy zapraszać rodzeństwo, a ja jestem pokłócona z jedną siostrą i nie wiem jak to zrobić.. Mój TŻ jest tak na nią cięty, że mówi, że jak tylko zrobi głupią minę to jej cos powie (ona tak robi.. Jak powiedziaąłm jej że ślubuję to udawała głupią minę zdziwienia.. Jak wiem, że inne siostry jej już mówiły.. Fałszywa pinda..). Mam nadzieję, że nie przyjdą (tak wszystkim rozpowiadają, dwulicowość..). Co oni myślą, że do nas nie dojdzie jak tak mówią?

Poza tym mam powód do radości W ten weekend przeprowadzam się do TŻta Wreszcie będziemy razem Chociaż dziś wkurzył mnie teść, ale już mi przeszła złość to nie będę forum zaśmiecać

Ogólnie to was cały czas nadrabiam i podczytuję, także jestem na bieżąco

Jeśli chodzi o księdza to my ślubujemy w parafii TŻta bo mój ksiądz to chyba myśli, że Bogiem jest. Jak mialam zostać chrzestną siostrzenicy to nie wyraził zgody bo stwierdził, że jestem niepraktykująca. Jak mówię, że chodzę do kościoła do TŻta to powiedział mi że mam z jego kościoła przynieść zaświadczenie, że ksiądz mnie widzi co niedziele.. A ja że przecież to jest duże miasto, kościół, parafia ogromne, że gdzie mnie ksiądz nie zna, a zapamięta, że gdzies tam stoję w kościele. To powiedział, że księża widzą kto chodzi do kościoła

Cytat:
Napisane przez oluska227887 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co powiecie na TAKIE paznokcie ślubne?
Nie da się włożyć obrączki

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

No i życzę wszystkim wszystkiego najlepszego z okazji urodzin

Gratuluję zalatwionych spraw

Trzymam kciuki, aby wszystkie złe rzeczy sie rozwiązały

P.s. Umówiłam się na próbną fryzurę na 3. czerwca Ogólnie chcę iśc na dwie, raz kok a drugi raz loki podczepione. W poniedziałek odbieram suknię Będą zdjęcia, aż wam się zbrzydnie
__________________



Jestem ŻONĄ


Buduj się domku NASZ
domar123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 18:59   #441
paula600324
Zakorzenienie
 
Avatar paula600324
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 5 389
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez oluska227887 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co powiecie na TAKIE paznokcie ślubne?
Szpachelki

Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość
Paula bardzo ładne winietki
Dziękuję
paula600324 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 19:30   #442
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

CZAS NA MOJĄ RELACJĘ

PIĄTEK

Wstaliśmy o 6.00 rano, bo musieliśmy pojechać na giełdę po owoce na wesele. W pierwszym miejscu nic nie kupiliśmy bo chyba za późno dotarliśmy, ale w drugim kupiliśmy cały bagażnik owoców Wróciliśmy do domu i czekały na nas ostatnie porządki. Dom musiał błyszczeć bo błogosławieństwo i wyjście mieliśmy od siebie. Na 16.00 byliśmy umówieni na Sali na dostarczenie alkoholu i owoców. Wzięliśmy od razu też sękacze które kupiliśmy na podziękowanie dla gości i kosze prezentowe dla rodziców. Było tego wszystkiego masakrycznie dużo, ledwo się zapakowaliśmy do dwóch samochodów Na Sali ostateczne ustalenia z menagerką, dałam instrukcje co do ustawienia winietek, zapłaciliśmy i pojechaliśmy do kościoła. Czekała mnie spowiedź i to właśnie jej bałam się najbardziej. Spowiadał mnie ksiądz z którym spisywaliśmy protokół, podszedł bardzo indywidualnie, byłam mile zaskoczona jak dobrze i bezboleśnie to poszło.
Wróciliśmy do domu na pełnym luzie, oboje zero stresu, aż sami się dziwiliśmy. Na dobranoc wypiłam sobie smakowe piwko i padłam o 22.00. Przespałam calutką noc bez problemu. Obudziłam się o 7.00.
To był TEN DZIEŃ

SOBOTA
Budzik zadzwonił o 7.00, gdyby nie on chętnie jeszcze bym pospała Wyszłam z łóżka i standardowo poranna kawka. Musiałam oczywiście też zajrzeć do Was Potem prysznic, śniadanko, pokręciliśmy się z TŻ po domku i ok.9.30 wyruszliśmy do mojego fryzjera. TŻ wrócił do domku, a ja zaczęłam robić się na bóstwo Lekko zmodyfikowałyśmy z fryzjerką przód próbnej fryzury, wyszło jeszcze lepiej. Poźniej dojechała moja koleżanka, która też się tam po mnie czesała. Dalej zero stresu, pogadałyśmy, pośmiałyśmy się i ok.11.30 zamówiłam taxi i pojechałam na make-up. Wszyscy się wszędzie na mnie patrzyli bo miałam już wpięty welon Przed wejściem do makijażystki zadzwonił TŻ że dostaliśmy kwiaty przez pocztę kwiatą. Przez telefon otwierał liścik. Bukiet był od znajomych z Irlandii którzy nie mogli przyjechać na ślub. Obojgu zrobiło nam się baaardzo miło. Bukiet okazał się śliczny! Kilka dni przed ślubem dostaliśmy też pocztówkę od znajomych z Anglii i „grosik” na szczęście
Makijażystka już na mnie czekała. Zaczęła działać. Z próbnego chciałam jedynie mocniej podkreślone rzęsy. Na fotelu siedziałam jakieś 10minut i wpadła moja ekipa foto/video. Zanim ich zobaczyłam a jedynie słyszałam od wejście czułam że będzie wesoło i się nie myliłam Chłopcy wprowadzili super atmosferę, uśmiałam się i oni też Było ich 3, ja z MUA a pomieszczenie malutkie, ale daliśmy radę.
Miałam skończyć make up ok.13.00 wtedy miał mnie odebrać TŻ, a wcześniej zawieźć nasze rzeczy do hotelu i skontrolować czy winietki są dobrze ustawione. Poźniej razem mieliśmy odebrać kwiaty, by jak najkrócej jeździły w aucie bo upał był straszny TŻ dzwoni do mnie ok. 12.45 i pyta czy ma już po mnie wyjeżdżać, ja że tak. I oczywiście pytam czy zawiózł rzeczy i czy na Sali wszystko OK a on zdzwiony że miał to już zrobić Ale zamiast się denerwować olałam Biedakowi się pomyliło. Wrzuciliśmy to ostatecznie straszemu do auta, bo jego żona nim jechała.


cdn.
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 19:34   #443
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Odebraliśmy kwiaty, pierwszy raz zobaczyłam mój bukiet. Był cudowny Odjechaliśmy i się zorientowałam że nie wzięliśmy kwiatów do butonierek Zanim się zawróciliśmy Pani z kwiaciarni już zdążyła do nas zadzwonić
Dojechaliśmy do domu a tam już czekała moja mama i kuzyn. Zaraz przyjchała strasza, za nią chłopcy z ekipy foto/video, świadek, później dwie pary dziadków, i na koniec rodzice TŻ którzy mieli najbliżej
Świadkowa zaczęła ubierać mnie z mamą, i tu pierwsza wpadka, odpadła haftka od sukni (ta nad zamkiem). Nie dało jej się nawet przyszyć bo się połamała :/ Kombinowałam żeby spiąć agrafką, ale ostatecznie bez niej nie było źle i poszłam po prostu bez tej haftki.
Pocykaliśmy mnóstwo fotek w różnych konfiguracjach osobowych Gdy przyszła pora na błogosławieństwo, wczęsniej myślałam że będę płakać ale jednak nie Luzik trwał Rodzicom TŻ poszło sprawnie, moja mama wydusiła kilka słów i ze wzruszenia nie dała rady więcej.
Był czas zbierać się do wyjścia, zebrałyśmy ze świdkową ostatnie drobiazgi i w drogę . Pod kościół przyjechaliśmy pół godziny przed mszą więc jeszcze było mało ludzi. Poszliśmy z księdzem na zakrystię podpisać dokumenty i by ksiądz dał nam ostatnie wskazówki. Na protokole się okazało że imię i nazwisko straszej są zabawnie przkręcone Ksiądz naniósł poprawki, ale nowe imię się i tak przyjęło Ogólnie była tam taka fajna luźna atmosfera, ja czułam się cudownie, TŻ odrobinę się stresował ceremonią. Gdy ogarnęliśmy formalności czas było wyjść. Zobaczyłam pełny kościół wpatrzonych w nas i uśmiechniętych ludzi. To było cudowne uczucie. Próbowałam ogarnąć pojedyncze osoby, ale chyba byłam taka oszołomiona że może wyłapałam ze trzy konkretne twarze
Przed wejściem czekały dwie moje siostrzenice które miały sypać przed nami płatki kwiatów. Ubrane w identyczne sukienki wyglądały cudownie. Na mój widok usłyszałam z ich ust WOOOOOW
Ksiądz nas przywitał, dziewczynki ruszyły my za nimi. Znów widziałam uśmiechnięte twarze wpatrzone w nas. Czułam się cudownie!! Msza minęła mi bardzo szybko, jak nigdy wcześniej Ksiądz poprawadził ją bardzo fajnie, kazanie zabawne, goście później chwalili jaką świetną mieliśmy ceremonię Nim się obejrzałąm nadszedł moment przysięgi. Byłam pewna że będę ryczeć, bo zawsze na ślubach mnie to bardzo wzruszało a tu NIC! Ani jednej łezki, ale serce mi drżało jak pomyślałam że to w końcu ten moment na który tyle czekałam! Po przysiędze ksiądz powiedział że czas na brawa. Że były za słabe kazał gościom je powtórzyć Powiedział też że możemy w końcu się legalnie pocałować. Buziak musieliśmy powtrzać 3 razy Cały kościół się śmiał! Chyba nigdy nie byłam na takim wesołym ślubie, to samo słyszeliśmy od gości
Na koniec czekaliśmy aż goście zaczną wychodzić, a oni czekali chyba aż zaczniemy wychodzić my Ale w końcu ktoś wstał i inny też poszli. My na końcu dumnie kroczyliśmy Zbliżając się do wyjścia czekałam aż wystrzelą tuby, a tu NIC! HEHE Zostały w bagażniku auta. Wpadka!
Tutaj nastąpiły życzenia. Mnóstwo pięknych słów, wszyscy chwalili przy tym jak pięknie wyglądam. Było to wszystko bardzo miłe Goście się dostosowali do prośby o wino, dostaliśmy tylko trzy bukiety. Przyszło też parę osób które były zaproszone na wesele ale z różnych powodów nie mogły uczestniczyć. Był to bardzo miły gest.
Po życzeniach wyruszyliśmy na salę. Tam przy wysiadaniu z auta w końcu wytrzelili nam nasze tuby Rodzice czekali z chlebem i solą, i tradycyjnie dwoma kieliszkami. W jednym była woda w drugim wódka. Co trafiłam? Oczywiście że wódkę jak chciałam wodę! hehe Ale to ponoć znaczy że będę rządzić w małżeństwie Poczekaliśmy aż goście wejdą, my znowu ostatni, wszyscy wiec już czekali z kieliszkami szampana. Ospiewali nam sto lat, i przyszedł czas na obiad. Zaczęłam się denerwować bo zbliżał się nasz pierwszy taniec, na który oprócz piosenki nie mieliśmy nic przygotowanego. Serce mi łomotało, jak zespół zapytał czy już mogą nas zapraszać na parkiet. Ale poszły konie po betonie, Elvis w głośnikach i zaczęliśmy tańczyć. Później goście dołączyli do nas, bo tak poprosiliśmy zespół by ich zawołał. Kilku znajomych powiedziało że wyszło nam super, co było dla nas naprawdę mega zaskakujące i miłe!
Później już biesiadowaniu nie było końca! Około 21.30 zrobiliśmy podziękowanie dla rodziców, szczęśliwie się nie popłakałam, a po 22.00 tort. I uważam że to był dobry wybór że wjechał o tej porze, a nie jak tradycyjnie u nas w rejonie po oczepinach. Dużo osób też to pochwaliło że dobre posunięcie.
Jako niespodzianka kuzyn męża (już mogę tak pisać ) zaśpiewał nam z zespołem kilka piosenek. Ale się wtedy działoooo na parkiecie!! Dał czadu! Było kilka takich niesamowitych momentów na weselu że prawie wszyscy goście byli na parkiecie, a przy stolikach pojedyncze osoby ( te starsze). Było wspaniale!!! Po pożegnaniu ostatnich gości o 5, poszliśmy na mały after z zespołem Do pokoju trafiliśmy po 6, a przed 10.00 wstaliśmy.
Wesele było wspaniałe, usłyszeliśmy tyle słów jak było wspaniale że to niesamowicie miłe. Chętnie bym to powtórzyła! Nie wierzę że to już po wszystkim, i że mam męża!
W sukni tańczyło mi się rewelacyjnie, o wiele lepiej niż myślałam. Około 22.00 zmieniłam buty na balerinki bo mnie cisnęły Bałam się że suknią będę zamiatać podłogę i deptać po niej, też było dobrze Ale jeszcze po żadnej imprezie tak mnie stopy nie bolały!
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 19:41   #444
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
CZAS NA MOJĄ RELACJĘ
osz ty!!!
dawaj dalej!

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Odebraliśmy kwiaty (...) Ale jeszcze po żadnej imprezie tak mnie stopy nie bolały!
AAAAAAAAAAAAAaaaa superowo, ze wszytsko sie tak pieknie i wesolo udalo!
witaj żono
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 19:49   #445
sensuall
Zadomowienie
 
Avatar sensuall
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
przyszła mi biżuteria !!!! jest naprawdę piękna, i jak ją ubrałam to się popłakałam
więcej zdjęć w klubie
Perły zawsze są piękne i w modzie, sama też nad taką biżu się zastanawiam
__________________
Nasz dzień 25.10.2014
sensuall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 19:49   #446
S1lc1a
Raczkowanie
 
Avatar S1lc1a
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 454
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

cashmere Cudownie, wzruszyłam się jak napisałaś o tym jak zobaczyłaś Kościół pełen ludzi - tego momentu najbardziej się boję że wtedy stres mnie sparaliżuje. Pociesza mnie jak piszecie, że się nie wzruszacie w sensie nie płaczecie mimo, że na innych ślubach płakałyście - ja też zawsze się wzruszam na ślubach i mam nadzieję że na swoim będę spokojna.

Ehh, to już tylko 10 dni
Dziś byłam na ostatniej przymiarce, jutro odbieram suknię bo wymaga jeszcze jednej małej poprawki, jest cudowna zdjęcia wstawię już po ślubie, bo nie mam żadnych teraz.
S1lc1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 19:50   #447
sensuall
Zadomowienie
 
Avatar sensuall
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
Dziewczyny na podstawie tej sukienki mam szytą swoją... nie bedzie oczywiście tych wielkich cyrkonii tylko perełki i będzie biała, gorset krótszy. Myślicie, że będzie pasowała jeszcze kokardka wiązana z tyłu w talii? dół jest taki lejący, z "szyfonożorżety" ewentualnie guziczki przy zamku?bardzo proszę o opinie
Ja bym zostawiła be przeróbek bo sukienka jest przepiękna

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Witam Was kochane.
Nawet nie wiecie jakie czasochłonne jest bycie żoną. Wierzcie lub nie ale po ślubie straciłam zupełnie ochotę na siedzenie na necie, każda wolna chwila to moja rodzina.
Czasu tez nie mam za dużo, cały zeszły tydzień jeszcze odwiedzaliśmy gości po weselu, a w tym taka pogoda cudna, że non stop od rana do wieczora z dzieckiem na dworze.
Podejrzewam, że chwilowo mnie nie będzie za co bardzo, bardzo przepraszam. Jednak do klubu obiecują zaglądać, napisałam też częściową relację z dnia przed ślubem i kawałek dnia ślubnego.
Na więcej póki co nie mam siły, bo mnie już szyja boli od siedzenia przed kompem i pisania.
Zaglądaj do nas czasem
__________________
Nasz dzień 25.10.2014
sensuall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 19:50   #448
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez oluska227887 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co powiecie na TAKIE paznokcie ślubne?
w sam raz zamiast łopaty

cashmere

nie ma sie co dziwić że stopy po żadnej imprezie Cie tak nie bolały jak po TYM dniu to swiadczy o tym że impreza była przednia ! gratulacje
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 19:52   #449
sensuall
Zadomowienie
 
Avatar sensuall
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Z chęcią! Bo ja mam dosyć, pada i pada aż do za przeproszeniem porzygu :P





Mam nadzieję, ja się boję bo mam łojotokową cerę ale skoro na po próbym nic się nie działo to chyba będzie dobrze



Ciesz się każdą chwilką z najbliższymi



A gdzie zamawiałaś jeśli można zapytać? Bardzo ładna



co za chamstwo....i jeszcze jak próbuje zrzucić winę na Ciebie bardzo nieładnie się zachowała i również bałabym się jej zaufać w dzień ślubu bo nagle by coś odwaliła ;-/

Dziewczyny cieszę się, że podobają się Wam nasze obrączki miło słyszeć takie słowa!

Ponawiam pytanie na temat Vistuli
. Czy po zakupie można oddać garnitur do drobnych poprawek w cenie garnituru tj. bez dopłat? Bo dopiero w domu jak jeszcze raz TŻ mierzył na spokojnie to stwierdziliśmy, że trzeba troszkę skrócić marynarkę i rękawy

Byliśmy u księdza, spisał wszystko, zrobiliśmy protokół tj. nawet nie wiedziałam, że to protokół bo zadał tylko kilka pytań tych, które mogą mieć wpływ na unieważnienie małżeństwa . Dał na numery do par, które biorą ślub żeby się dogadać z dekoracją, dostałam numer do organisty. Pytaliśmy też o kościelnego ale proboszcz powiedział, że to już jest w ramach jego obowiązków i on zapewni kościelnego
Dostaliśmy kartki do spowiedzi, kolejna wizyta dwa dni przed ślubem, będzie próba i dobrze by było aby też świadkowie byli . Mamy jedynie donieść dokumenty z USC jak będziemy mieli

Pojechaliśmy też obejrzeć pokoje, które chcieliśmy zarezerwować bo tam gdzie robimy weselicho nie ma tylu miejsc noclegowych. Okazało się, że już zarezerwowany jest cały domek ;-/... został nam do wyboru tylko hotel, jest trochę drożej ale już zrobiliśmy rezerwację. Babeczka mówiła, że przy tej ilości osób pewnie nam zejdą trochę z ceny, ufff.
U nas jest problem z tymi noclegami bo nie ma za bardzo gdzie ;-/
Jeśli można zapytać to ile płacicie za noleg i przy jakim standardzie?
__________________
Nasz dzień 25.10.2014
sensuall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 19:56   #450
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Mamy już pierwsze mężatki, reszta pakuje panieńskie manatki! PM 2014, cz. 28

Cashmere, cudowna relacja ! jeszcze raz gratulacje
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-16 09:20:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:29.