Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: kolejna czesc watku bedzie nazywać sie?
Mamo kup mi butlę soczku, przecież kończę już pół roczku! 2 8,00%
Pełzam, szuram, chcę raczkować- wszystkie rzeczy czas pochować! 3 12,00%
Lato idzie do nas już- pierwsze kroki są tuż-tuż! 2 8,00%
Gie-gie, da-da, ej i jo- woła dziecię, że hoho! 0 0%
Dzieci z każdym dniem są większe- mamy za to sporo lżejsze! 0 0%
Dziecię pnie się wciąż do góry- mama wraca do figury! 4 16,00%
Marchew jabłko i kurczaczek,zdrowo je mój niemowlaczek. 2 8,00%
Już wychodzą ząbki nam,mama popatrz siedzę sam! 7 28,00%
Miesiąc za miesiącem leci mamy coraz większe dzieci 3 12,00%
listopadowo-grudniowe mamusie2013 2 8,00%
Głosujący: 25. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-28, 20:59   #4501
Lenka1986
Raczkowanie
 
Avatar Lenka1986
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: dzialdowo/londyn
Wiadomości: 163
Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
za miesiące, przewroty zasypianie



oby jak najmniej tych wypadków







Kacper biedny



za miesiące i zazdroszczę Turcji



witaj i nie wstydź sie pisać

Witaj rowniez Beatko
A moje dziecko dziś jadło kurczaczka z warzywami na obiad a na podwieczorek jabłko i gruszka poza tym to kp ale powoli chciałabym żeby zaczął przyzwyczajać sie do mm,niestety niedługo powrót do pracy,tylko jakoś nam nie wychodzi narazie.... Czy któraś z Was dziewczyny wprowadzała ostatnio mm zamiast kp?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
(*) 22.05.09 - Mój Aniołek

Edytowane przez Lenka1986
Czas edycji: 2014-05-28 o 21:04
Lenka1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 06:55   #4502
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez Lenka1986 Pokaż wiadomość
Dzien dobry witam sie i skromnie pytam czy można jeszcze do Was dołączyć? podczytuję prawie od początku poczekalni ale jakoś wcześniej nie miałam odwagi pisać hehe


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cytat:
Napisane przez Lenka1986 Pokaż wiadomość
U nas narazie nic... Mam tylko nadzieje ze nie odczujemy zbyt boleśnie,jak jest u Was dziewczyny przy zebkowaniu? Xxx


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Witaj!

U nas ząbkowanie jet mega bolesne. pierwsze dwie jedynki jakos zniosłam, przy kolejnych nie spałam 3 noce i tylko na kawie chodziłam i krótkich 15minutowych drzemkach, bo tatuś w pracy. Po wyjściu całego kompletu edyneczek myslałam ze odpoczniemy, a tu następnego dnia od samego rana [5] mały płakał, pchał wszystko do buźki.. patrze a wszystkie 4 dwójeczki gdzies w poblizu. u góry rozpulchnione dziąsełka na dole dość widoczn prześwity. 5 dni kiepskich nocek, dziś lepsza obudził sie tylko kilka razy, ostatecznie wstał o 6:30. nie chce jesc z łyżeczki, wiec i śniadania i obiadki to problem a jeść musi, nie chcę by był na samym mleku i w sumie nawet nie mogę :P
Dziś widze ze już jedna lada chwila przebije się i pewnie za kilka dni reszta, mam nadziejej ze po dwójkach bedie dłuższa przerwa. NIKOMU nie życzę tylu płaczu i marudzenia przy zabkach!

Cytat:
Napisane przez motyl03 Pokaż wiadomość
Cześć Mamuśki!Ale dziś dużo piszecie, ,mam co nadrobić, bo dopiero teraz tu dotarłam. Uciekłam z Alą przed ulewą w ostatniej chwili. Ala zaczyna raczkować nowa umiejętność i jest chyba trochę zdziwiona. Dalej nie je obiadków... dziś dałam jej rybkę ze słoiczka, to zjadła. To co ja jej gotuję to nie bardzo...mało słodkie chyba...cały tatuś. Mąż może tylko na cukrze żyć...
Lenka witamy z Alą
Ryba moja nie mleka, bo ma alergię. jak miała 3 miesiące przeszła na nutramigen. miała straszne kolki, nie mogła mi się załatwić przez 4 dni i wylądowałyśmy w szpitalu. na szczęście potem się poprawiło. ale do roku zabronili mi nabiał jej podawać. z rozszerzaniem diety nie ma problemów. je wszystko, nawet truskawki jej dałam i nic
Kyte ja też mam ćwiczyć a nie mogę się zabrać. zaczęłam się odchudzać i niby spadło dwa kilo ale dziś drożdżówy zrobiłam i kryzys mam

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------



Nie martw się zębami na zapas. U nas wyszły bez bólu i to dwa na raz. Śliniła się strasznie, trochę była marudna i jadła dwa razy w nocy a zwykle raz lub wcale. Teraz idzie trzeci i nic jej się nie dzieje

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------



A u nas ksiądz na chrzcie: Jak on ma na imię? a ja:Alicja i w sukience była i nie wygląda na chłopczyka
dzieki za wyjasnienia
hahahahhaahah


Witam czwartkowo
Kacper mial wczoraj 10 h przerwy w jedzeniu miedzy obiaem a kolacja.......... a upalu juz nie ma...
EDIT- z tego zmęczenia liczyc nie umiem nie 10 a 8:P
__________________
..

Edytowane przez ryba91
Czas edycji: 2014-05-29 o 10:36
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 07:20   #4503
motyl03
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 288
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Witam wszystkich!u nas leje i zimno. siedzimy w domu, nie ma wyjścia.Ala zasnęła wczoraj 18:30 czas na kawkę
__________________
Zapraszam na mój blog kulinarny
motyl03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 07:31   #4504
Ania_Frania1
Rozeznanie
 
Avatar Ania_Frania1
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 788
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Hej,
U nas kolejny dzień ponury i deszczowy. Wczoraj siedzialysmy w domu może dziś uda sie wyjść na spacerek. Niby już nie pada ale niebo pochmurne więc pewnie zaraz znów zaczniem. Miska miała wczoraj dzień spiocha. Co 2h dwugodzinna drzemka.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ania_Frania1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 07:43   #4505
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Dzień dobry
My jeszcze w łóżku tzn Mała śpi no ale gwiazda poszła wczoraj spać o 23 20

Też słyszę że leje za oknem :/ jak wracaliśmy z zakupów wczoraj to było 12 stopni :/

W ogóle to mieliśmy podróż wczorajszą na zakupy z przygodami zamiast być za zakupach max godzinę byliśmy 2,5 i dobrze że Małą zostawiliśmy z moją mamą.... nie dość że w drodze do sklepu spalił nam się komputer od gazu, musielismy jechać na benzynie a wiecie, 4l silnik "trochę" pali- gdzieś tak w granicach nam palił 15-17l/100km przy wczorajszej jeździe no to TŻ ten komputer wymontował później chcemy odpalić a tu klops... już TŻ sprawdza pompke paliwa bo już kiedyś mieliśmy z nią problem kombinował sklejał ją izolacją że gdzieś coś nie łączy, wszystko z nią w porządku no to pomysł że za mało paliwa ma poszedł kupił benzynę dolał ja próbuję odpalic i dupa. Juz dzwonimy po wszystkich żeby nas sholowali albo nas zabrali do domu a samochód pod sklepem by został, no to teść już po nas jedzie TŻ jeszcze stwierdził że spróbuje podłączyć ten spalony komputer wszystko cacy pięknie podłączone próbujemy odpalic i co...? Się udaje nikt by na to nie wpadł ze spalony komputer nie musi działać musi tam po prostu być i kurde już był pomysł ze sprzedajemy samochód i kupujemy drugi bo już w niego naprawdę kupe kasy wlożyliśmy a że to wymarzony samochód mojego męża to stwierdził ze nie sprzeda go i musimy kolejne jakieś 4 tysiące w niego wsadzić... już nie tak dawno przed weekendem majowym zaplacilismy za części plus robocizna ponad 2 tysiace

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 08:02   #4506
motyl03
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 288
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
My jeszcze w łóżku tzn Mała śpi no ale gwiazda poszła wczoraj spać o 23 20

Też słyszę że leje za oknem :/ jak wracaliśmy z zakupów wczoraj to było 12 stopni :/

W ogóle to mieliśmy podróż wczorajszą na zakupy z przygodami zamiast być za zakupach max godzinę byliśmy 2,5 i dobrze że Małą zostawiliśmy z moją mamą.... nie dość że w drodze do sklepu spalił nam się komputer od gazu, musielismy jechać na benzynie a wiecie, 4l silnik "trochę" pali- gdzieś tak w granicach nam palił 15-17l/100km przy wczorajszej jeździe no to TŻ ten komputer wymontował później chcemy odpalić a tu klops... już TŻ sprawdza pompke paliwa bo już kiedyś mieliśmy z nią problem kombinował sklejał ją izolacją że gdzieś coś nie łączy, wszystko z nią w porządku no to pomysł że za mało paliwa ma poszedł kupił benzynę dolał ja próbuję odpalic i dupa. Juz dzwonimy po wszystkich żeby nas sholowali albo nas zabrali do domu a samochód pod sklepem by został, no to teść już po nas jedzie TŻ jeszcze stwierdził że spróbuje podłączyć ten spalony komputer wszystko cacy pięknie podłączone próbujemy odpalic i co...? Się udaje nikt by na to nie wpadł ze spalony komputer nie musi działać musi tam po prostu być i kurde już był pomysł ze sprzedajemy samochód i kupujemy drugi bo już w niego naprawdę kupe kasy wlożyliśmy a że to wymarzony samochód mojego męża to stwierdził ze nie sprzeda go i musimy kolejne jakieś 4 tysiące w niego wsadzić... już nie tak dawno przed weekendem majowym zaplacilismy za części plus robocizna ponad 2 tysiace

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
u nas to samo...dziś odbieramy od mechanika, też pompa paliwa u nas leje a jak jestem bez auta to musimy w domu przesiedzieć. auto to niezła skarbonka. zawsze miałam służbowy a teraz muszę w mój trochę zainwestować
__________________
Zapraszam na mój blog kulinarny
motyl03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 08:12   #4507
Olenka_24
Zadomowienie
 
Avatar Olenka_24
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 831
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Hej
U nas tez leje niestety.
Ania frania nie pisz o dwu godzinnych drzemkach bo umre z zazdrosci u nas max poł h , 3 razy dziennie

Lineczka współczuję przygód z autem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Olenka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-29, 08:18   #4508
Lenka1986
Raczkowanie
 
Avatar Lenka1986
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: dzialdowo/londyn
Wiadomości: 163
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Witaj!



U nas ząbkowanie jet mega bolesne. pierwsze dwie jedynki jakos zniosłam, przy kolejnych nie spałam 3 noce i tylko na kawie chodziłam i krótkich 15minutowych drzemkach, bo tatuś w pracy. Po wyjściu całego kompletu edyneczek myslałam ze odpoczniemy, a tu następnego dnia od samego rana [5] mały płakał, pchał wszystko do buźki.. patrze a wszystkie 4 dwójeczki gdzies w poblizu. u góry rozpulchnione dziąsełka na dole dość widoczn prześwity. 5 dni kiepskich nocek, dziś lepsza obudził sie tylko kilka razy, ostatecznie wstał o 6:30. nie chce jesc z łyżeczki, wiec i śniadania i obiadki to problem a jeść musi, nie chcę by był na samym mleku i w sumie nawet nie mogę :P

Dziś widze ze już jedna lada chwila przebije się i pewnie za kilka dni reszta, mam nadziejej ze po dwójkach bedie dłuższa przerwa. NIKOMU nie życzę tylu płaczu i marudzenia przy zabkach!





dzieki za wyjasnienia

hahahahhaahah





Witam czwartkowo

Kacper mial wczoraj 10 h przerwy w jedzeniu miedzy obiaem a kolacja.......... a upalu juz nie ma...

Witam z rana ojej Rybko współczuje ... My ostatnio mamy ciężkie nocki,Natus budzi sie co pare godzin z płaczem... Do buzki wpycha co sie da juz od 3-ciego miesiąca wiec nie wiem czy to zeby czy moze brzuszek??ciezko stwierdzić...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
(*) 22.05.09 - Mój Aniołek
Lenka1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 08:46   #4509
anulka2205
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka2205
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 308
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Lenka

Lineczka ale podróż

Ryba u nas wszyscy pytają ile ten chłopczyk ma ale ja nie biorę do głowy, bo faktycznie skóra z męża ściągnięta
__________________
Skarbek


Wielkie kciuki dla Ani
anulka2205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 09:31   #4510
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Wiecie jak mnie to wkurza jak ludzie pytaja czy Nela to chlopiec czy dziewczynka? Kurde czerwony płaszczyk?, leginsy w kwiatki, czapka w kwiatki i takie durnw pytania

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 09:32   #4511
Madzik 89
Zadomowienie
 
Avatar Madzik 89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 038
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Witam!
Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość

Witam czwartkowo
Kacper mial wczoraj 10 h przerwy w jedzeniu miedzy obiaem a kolacja.......... a upalu juz nie ma...
Ryba mój też ma takie długie przerwy od jakiegoś czasu, potrafi nie zjeść śniadania, i jest na obiedzie i kolacji o 22 ostatnio w rozpaczy dałam mu danonka i wciągnął 2 ale już chyba nie będę go tym faszerować, tylko z drugiej strony to jakiś zamiennik wapnia, bo skoro mleka bardzo mało je... zaczęło się od upałów i trwa do dziś.. i raczej nie na ząbki bo ich nie widać...
Wygląda dobrze to może tyle mu potrzeba, zdrowy jest , raczkuje już więc nie wiem czy się martwić
__________________
20.08.2005
14.11.2013 nasz maluszek <3
20.08.2014
20.08.2016

Edytowane przez Madzik 89
Czas edycji: 2014-05-29 o 09:33
Madzik 89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-29, 09:36   #4512
motyl03
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 288
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Mamy mam do Was pytanie-kupowała któraś z Was łóżeczko turystyczne?wybieramy się w czerwcu na wakacje i musimy się zaopatrzyć. chciałam dwupoziomowe ale podobno górny poziom jest do 7kg a moja już 9 przekroczyła...myślałam, ze będzie z nami spać w łóżku ale szczerze mówiąc chyba lepiej w łóżeczku?w sumie to ona z nami nigdy w nocy nie spała. nie mogę się zdecydować...macie jakieś doświadczenia?
__________________
Zapraszam na mój blog kulinarny
motyl03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 10:18   #4513
gabrysiaczek19
Raczkowanie
 
Avatar gabrysiaczek19
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 348
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Motyl my mamy turystyczne bo w drewnianym mała się obijala bo się strasznie wierci. Mamy z baby ono i jest ok ale mamy materac dodatkowy. Noi moja lezy na tym podwyższeniu Ale ona ma 6 kg


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
gabrysiaczek19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 10:44   #4514
motyl03
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 288
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez gabrysiaczek19 Pokaż wiadomość
Motyl my mamy turystyczne bo w drewnianym mała się obijala bo się strasznie wierci. Mamy z baby ono i jest ok ale mamy materac dodatkowy. Noi moja lezy na tym podwyższeniu Ale ona ma 6 kg


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dzięki ja się zastanawiam czy nie kupić jakiejś używki. jest nam w sumie potrzebne tylko na wyjazd i czasem do teściów jak pojedziemy. moja się strasznie też obija w zwykłym ale większość dnia leży na macie i w sumie na podłodze teraz bo wędruje.
__________________
Zapraszam na mój blog kulinarny
motyl03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 15:00   #4515
kOmorowska
Rozeznanie
 
Avatar kOmorowska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 529
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Dzień dobry
my już po szczepieniu Natala trochę pomarudziła ale było ok. Moja kobitka waży 7000g i ma 65 cm.
Po szczepieniu pojechaliśmy do mojej przybranej mamy (ja na kawkę a Natalka na mleczko).

Ja też się właśnie zastanawiam nad łóżeczkiem turystycznym
Idę zjeść śniadanie cały dzień jakoś o dwóch kawach przetrwałam
__________________

24.12.2013 - Natalia

kOmorowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 15:32   #4516
motyl03
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 288
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez kOmorowska Pokaż wiadomość
Dzień dobry
my już po szczepieniu Natala trochę pomarudziła ale było ok. Moja kobitka waży 7000g i ma 65 cm.
Po szczepieniu pojechaliśmy do mojej przybranej mamy (ja na kawkę a Natalka na mleczko).

Ja też się właśnie zastanawiam nad łóżeczkiem turystycznym
Idę zjeść śniadanie cały dzień jakoś o dwóch kawach przetrwałam
Super, że już po szczepieniu! ja się zawsze stresuję jak idziemy... zrobiłaś mi straszną ochotę na kawę i idę sobie zrobić u mnie leje. Ala śpi, ciasto na pizze rośnie i mam chwilę spokoju
__________________
Zapraszam na mój blog kulinarny
motyl03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 16:18   #4517
gabrysiaczek19
Raczkowanie
 
Avatar gabrysiaczek19
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 348
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Hehe ja robię też pizzę ale bez wyrastania z proszkiem do pieczenia moja Laura ma skok!!! Matko ale maruda!!!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
gabrysiaczek19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 16:42   #4518
motyl03
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 288
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez gabrysiaczek19 Pokaż wiadomość
Hehe ja robię też pizzę ale bez wyrastania z proszkiem do pieczenia moja Laura ma skok!!! Matko ale maruda!!!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja właśnie zjadłam...i tyłek rośnie, trudno. moja córa śpi od dwóch godzin, idę budzić. chyba deszcz ją uśpił
__________________
Zapraszam na mój blog kulinarny
motyl03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 18:27   #4519
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez Lenka1986 Pokaż wiadomość
Witaj rowniez Beatko
A moje dziecko dziś jadło kurczaczka z warzywami na obiad a na podwieczorek jabłko i gruszka poza tym to kp ale powoli chciałabym żeby zaczął przyzwyczajać sie do mm,niestety niedługo powrót do pracy,tylko jakoś nam nie wychodzi narazie.... Czy któraś z Was dziewczyny wprowadzała ostatnio mm zamiast kp?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
sama zjadłabym ten obiad mały misi nauczyć się jeśc z butelki bo faktycznie będzie ciężko. A można zapytać czym się zajmujesz w pracy?
Cytat:
Napisane przez kOmorowska Pokaż wiadomość
Dzień dobry
my już po szczepieniu Natala trochę pomarudziła ale było ok. Moja kobitka waży 7000g i ma 65 cm.
Po szczepieniu pojechaliśmy do mojej przybranej mamy (ja na kawkę a Natalka na mleczko).

Ja też się właśnie zastanawiam nad łóżeczkiem turystycznym
Idę zjeść śniadanie cały dzień jakoś o dwóch kawach przetrwałam
za wagę i szczepienie rośnie pięknie


A u nas dziś cały dzień pada i nie wiadomo co w domu już robić. Smoczyca się nudzi. Teraz już wykąpana śpi, zapewne do 6 rano
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-29, 18:47   #4520
kOmorowska
Rozeznanie
 
Avatar kOmorowska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 529
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

A u mnie nie pada ale zimnica jest
__________________

24.12.2013 - Natalia

kOmorowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 19:56   #4521
Lenka1986
Raczkowanie
 
Avatar Lenka1986
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: dzialdowo/londyn
Wiadomości: 163
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
sama zjadłabym ten obiad mały misi nauczyć się jeśc z butelki bo faktycznie będzie ciężko. A można zapytać czym się zajmujesz w pracy?





za wagę i szczepienie rośnie pięknie





A u nas dziś cały dzień pada i nie wiadomo co w domu już robić. Smoczyca się nudzi. Teraz już wykąpana śpi, zapewne do 6 rano

Zupki była pyszna hehe
Bylam managerem sklepu z ubraniami z butelka to jako tako ale jak dałam mu ostatnio na próbę mm to po godzinie wszystko zwrócił wiec niewiem co jest nie tak
Tutaj pogoda powoli sie poprawia wiec chyba przyciągnęłam telepatycznie słoneczko od Was


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
(*) 22.05.09 - Mój Aniołek
Lenka1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 07:31   #4522
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

hj hej hej
u mnie dziś tak jak wczoaraj, zimno i pada :/ i zas bd sie kisic w domuu
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 08:02   #4523
Olenka_24
Zadomowienie
 
Avatar Olenka_24
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 831
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II



Ryba to tak jak u nas co zrobić , ja tam liczę że się przejaśni
__________________

Olenka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 08:21   #4524
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

gdzie nemosek???
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 12:33   #4525
Lenka1986
Raczkowanie
 
Avatar Lenka1986
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: dzialdowo/londyn
Wiadomości: 163
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Gdzie wszystkie dziewczyny??


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
(*) 22.05.09 - Mój Aniołek
Lenka1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 12:35   #4526
gabrysiaczek19
Raczkowanie
 
Avatar gabrysiaczek19
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 348
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Ja się uczę na egzamin z makroekonomii - przynajmniej staram się :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
gabrysiaczek19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 12:37   #4527
Olenka_24
Zadomowienie
 
Avatar Olenka_24
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 831
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Niunia wrocilas juz do pracy? Nie wiem czy dobrze pamiętam ze to jakoś na czasie miało byc: )

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Właśnie widac Gabrysia :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Olenka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 12:38   #4528
Lenka1986
Raczkowanie
 
Avatar Lenka1986
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: dzialdowo/londyn
Wiadomości: 163
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez gabrysiaczek19 Pokaż wiadomość
Ja się uczę na egzamin z makroekonomii - przynajmniej staram się :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Ojej podziwiam.... a my sie wlasnie zbieramy na spacer


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
(*) 22.05.09 - Mój Aniołek
Lenka1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 13:08   #4529
motyl03
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 288
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Unas zimno. Ala zjadła obiad i chyba pojedziemy do inter marche bo jest promocja na pampersy. Ogólnie nudzimy się dziś strasznie....
__________________
Zapraszam na mój blog kulinarny
motyl03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 13:14   #4530
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez Lenka1986 Pokaż wiadomość
Zupki była pyszna hehe
Bylam managerem sklepu z ubraniami z butelka to jako tako ale jak dałam mu ostatnio na próbę mm to po godzinie wszystko zwrócił wiec niewiem co jest nie tak
Tutaj pogoda powoli sie poprawia wiec chyba przyciągnęłam telepatycznie słoneczko od Was


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
spróbuj zmienić mm

Cytat:
Napisane przez Lenka1986 Pokaż wiadomość
Gdzie wszystkie dziewczyny??


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja też sesję ogarniam
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-29 14:36:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:59.