Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-31, 19:14   #1291
sylvuniaa84
Zadomowienie
 
Avatar sylvuniaa84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 703
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Justiwi ładnie opisałas poród
Miło sie czyta


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lenka
18.06.2014 ---> 2,800 kg i 49 cm szczęścia
sylvuniaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 19:17   #1292
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Witam :p
Dziś z Amelcią byliśmy na rekordowo długim spacerze... ledwo zdążyłyśmy na karmienie... No i potem nnawet było mi dane obiad ugotować...

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Asiu , Lucynko gratulacje

Ulrika :kciuki

Dzień dobry
U nas w końcu słoneczko więc za niedługo wybywamy na spacer
Nocka OK , chociaż młody znów wylądował u Nas. Przez co na karmienie musiałam iść na jego łóżko. Majka jak zjadła po kąpieli o 19.30 tak następne karmienie o 2, 5. pewnie ma taką dłuższą przerwę w jedzeniu przez to że od 17 jest marudą i wtedy co 40min- 1h chce cyca.

Dziewczyny nie potrafię założyć obrączki palce mi trochę spuchły) Przy Oskarze nie miałam tego problemu. Jak myslicie wróci to do normy czy będę musiała obrączkę powiększać?

ja swojej też nie zakładam... na hama ją wcisnę ale potem mam problem z zdjęciem... mam nadzieję że to minie, bo mojej nie da się powiększyć, trzeba będzie wylewać ją na nowo...




Cytat:
Napisane przez carolyna86 Pokaż wiadomość
vampirko- miałam się wczesniej już pytac: jak ci idzie z wielorazowkami? Czy jednak pampki >
Stosuje je zamiennie z pampami. Mam ich za mało, ale tygodniowo oszczędzam ok 20 pampków, piorę je przy okazjj prania tetr, więc nie ponoszę dodatkowych kosztów (no może poza łyżką odkażacza, który dodaję do prania i bibułki zbierającej kupkę) czasowo wychodzi mi tak samo jak pampki. Jak mała będzie większa to będę ich więcej używać niż pampków.






Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Sylvunia szpital do 2 tyg musi zgłosić urodzenie się dziecka do USC. U Nas akurat zgłaszane jest do USC w miejscowości gdzie się rodziło. Ale jak urodziłam to TŻ już za 2 dni odbierał akt urodzenia.


PS. Majka Synek w sklepie uparł się aby kupić Majce opaskę (jak byście zobaczyli ten wrzask że to dla Mai ) a w domu wyciągnął jej sukieneczkę i kazał ubrać

No tak. Taką ładną laleczkę ma w domu, to trzeba ją ładnie ubrać




Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
Hej. Noc byla dziwna. Pod wzgledem bolu koszmar. Chyba do swiat nie usiade na tylku a do domu bede biegla za samochodem.... maly grzeczny i uparty. Karmie piersia, mam nadzieje ze nic nie knoce no ale pomagaja tu rowniez. Jezcze mi slabo jak wstaje ale to pewno przez moja krew

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
niedługo już o tym zapomnisz. Moja współlokatorka też miała bardzo niskie żelazo, a po tych tabletkach szybciej doszła do siebie ode mnie




Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
Wrzucam wreszcie swój opis porodu, bo za chwilę wszystkie dziewczyny się rozpakują i przeniesiemy się na odchowalni


W sobotę 17 maja pod pretekstem pobolewań w dole brzucha zgłosiłam się po 15ej na IP szpitala w JG gdzie mój lekarz prowadzący pełnił dyżur
Po dopełnieniu formalności związanych z przyjęciem oraz po badaniu usg zostałam przyjęta na oddział. Ze względu na chwilowy natłok ciężarnych umieszczono mnie w sali przedporodowej. :brzydal
Na wieczornym obchodzie po 19 padło hasło "chcemy Panią prowokować" co oznaczało założenie mi w niedzielę o 13.30 cewnika Folleya tzw.balonika. Balonik jeśli wypadnie miał mi zrobić do 5 cm rozwarcia. Przed założeniem miałam 1 cm.
Chodziłam po oddziale z tym cewnikiem i nic nie czułam. Pomału zaczęłam martwić się, czy on w ogóle zadziała


W poniedziałek o 7 rano miałam stawić się na czczo na porodówce.

W niedzielę położyłam się spać koło 23 z myślą "muszę się wyspać aby mieć siłę przeć". Niestety nie było mi to dane :mur
Od północy zaczęłam czuć skurcze co około 15-30 minut :mur
I tak do 6 rano kiedy to wstałam, by zaimplementować sobie czopek "oczyszczający" i wziąć prysznic.
Zaspana i bez energii stawiłam się o 7 na porodówce z hasłem: Ja na prowokację oraz myślą "Nie dam rady dziś urodzić, pewnie skończy się cc"

Nie było żadnych rodzących, położne o 7 zaczęły nową zmianę pełne energii i raczej zadolone po wolnym weekendzie więc warunki do rodzenia zapowiadały się dobrze.
Po 7 przyszedł ginekolog, by zdjąć mi balonik, który choć nie wypadł zrobił mi przez noc 4cm rozwarcia.Położna Pani Danusia założyła mi wenflon i czekała na zgodę na podłączenie kroplówki z oxy.
Ostatecznie kilka minut po 8 sama mi ją podłączyła ) bo obchód się spóźniał

Początkowo skurcze rysowały się słabo i nie były specjalnie bolesne. Musiałam być podpięta pod ktg więc leżałam na łóżku porodowym. Czułam, że w żołądku oprócz wody mam jedynie żółć i po paru "pociągnięciach" zwymiotowałam. Niestety na podłogę, bo nie zdążyli podać mi miski. Oczywiście zrobiło mi się głupio i zaczęłam przepraszać, na co Pani Danusia powiedziała, że to nawet dobrze bo to często oznacza, że poród postępuje i faktycznie, o 9 miałam 6cm rozwarcia

Skurcze wciąż nie były bardzo uciążliwe, nawet trochę rozmawiałam z położnymi i pytałam o ten kryzys siódmego centymetra ;

Do łagodzenia skurczów najbardziej sprawdziła się u mnie praca oddechem, głębokie spokojne oddechy pomiędzy skurczami i szybkie płytkie jak do zdmuchiwania świeczki gdy nadchodził kolejny.
O dziwo nie bolało mnie na szczycie skurczu tylko jak miał moc w okolicy 30-40%, nie wiem dlaczego?

Na zegarze zbliżała się godzina 10 a mnie coraz trudniej było znaleźć wygodną pozycję na łóżku. Poprosiłam o możliwość użycia pozycji wertykalnych. Z powodu ktg nie mogłam chodzić ale pozwolono mi stanąć przy łóżku a ja delikatnie bujałam na boki biodrami. Pani Danusia cały czas była w pobliżu, podawała mi wodę i telefon bym zadzwoniła do tż z pytaniem "gdzie jesteś i za ile będziesz?"
Bardzo budujace były dla mnie słowa położnej, że świetnie sobie radzę, że główka pięknie schodzi i że doskonale znoszę por

Po kilku minutach bujania biodrami poczułam, że długo tak nie wystoję. Więc spytałam, czy mogę jakoś usiąść ale okrakiem.Wtedy zaoferowano mi piłkę, na co przystałam z ochotą. Próby skakania na niej nasilały ból a mnie wydawało się, że główka jest prawie na wylocie.
Wreszcie jakoś koło 10.20 zjawił się tż prawie na sam finisz :
Spytałam go dwukrotnie, czy zostaje, czy może chce wyjść ale stwierdził, że zostanie
Gdy między skurczami siadałam na piłce, asekurował mnie z tyłu, chwilę masował plecy i podawał wodę. Gdy ból przybierał na sile wstawałam z piłki, zginałam się w pół, kładłam brzuch na podniesionym specjalnie do góry łóżku porodowym i ściskałam poduszkę łapiąc krótkie oddechy.

Jakoś około 10.40 P.Danusia spytała czy czuję parcie. Wiedziałam, że nie można przeć przed pełnym rozwarciem ale powiedziano, bym też za mocno się nie wstrzymywała.Po kolejnym skurczu, gdy się upewniłam co do parcia, powiedziałam że je czuję.Wtedy zbadano mi rozwarcie i okazało się że jest pełne.
Miałam wejść na łóżko porodowe i nie docierało do mnie, że to zaraz już!

Po wejściu na łóżko nagle zaroiło się od lekarzy i położnych.
Przyszedł pierwszy skurcz, ja parłam, tż dociskał mi głowę do klatki piersiowej ale bezwiednie na parciu zaciskałam nogi. Na drugim parciu poszło już nieco lepiej, ale dalej główka nie wyszła.
Wyłoniła się połowicznie dopiero na trzecim skurczu, który nagle ucichł a ja poczułam ogromne napieranie na ścianki szanownej i tylko czekałam aż mnie tam rozerwie. Bardzo chciałam doprzeć ale skurczu nie było (można w ogóle przeć bez skurczu?? )
Jakaż była moja ulga, gdy zobaczyłam Panią Danusię z nożyczkami i uczucie uszczypnięcia i ulgi zarazem bo główka już mnie nie rozpierała. Nadszedł kolejny skurcz, i wyszła cała reszta.
Położyli mi małego na brzuch i pierwsza myśl:
Jaki on czysty i ci: Płakał, ale po kilku naszych słowach się uspokoił. Nie wiem, czy trwało to 30 sekund ale zaraz potem go zabrali :mur
Po chwili urodziłam łożysko (nawet je widziałam) a potem spytałam z troską w głosie "ładnie mnie zszyjecie?"

Tak jak pisałam wcześniej, ból w skali 0-10 oceniam na 7, nie mam żadnej traumy i poród SN nie budził ani nie budzi u mnie negatywnych emocji.
W całej tej prowokacji, najbardziej bałam się, że nie przyniesie efektu i całość zakończy się cc.

Wiecie co? Od dwóch dni biję się z myślami, że nie upomniałam się o kontakt skóra do skóry i że pozwoliłam, by szpitalne bakterie skolonizowały małego. Nawet teraz jak o tym piszę, jest mi przykro i łzy mi się do oczu cisną

Na pocieszenie mały dostał 10pkt a tż-towi będę dozgonnie wdzięczna za jego obecność do samego końca i jak Seksta pisała, to bardzo zbliża

za opis


Cytat:
Napisane przez karolkya Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki

Ja już po wizycie... oczywiście nie obyło się bez przygód...
No ale jest ok, zaraz wszystko opiszę...
Wizyta:
Szyjka prawie zgładzona, rozwarcie na 1 palec. Tętno Małej 140 i uwaga moje ciśnienie mierzone 2 razy 158/80. Gin mówi albo aparat jest do albo coś się dzieje więc lepiej skierowanie do szpitala niech zmierzą ciśnienie i zrobią KTG, jak coś nie tak to na patologię. Ja stres, mąż stres no ale jedziemy.
Na izbie mówią przyjmujemy na patologie... więc P. w samochód po torbę i rzeczy. Papierologia, KTG, badanie no i ciśnienie i tu jak 120/80 no dobra ale ponoć przyjmujemy... w efekcie konsultacja 3 lekarzy jeszcze raz ciśnienie -130/80 więc pytanie czy bardzo chce zostać w szpitalu... ja na to że nie jeśli nic złego się nie dzieje. No i tym sposobem jestem w domu. Zalecenia: liczenie ruchów, kontrola ciśnienia i KTG w poniedziałek.

Masakra jakaś... no ale wiem, że lekarz nie ma podejścia olewczego tylko jednak się martwi i zainterwenijuje jakby co. No i wypytałam się jak z miejscami na porodówce - są tylko zacząć rodzić. Położne na IP bardzo miłe, lekarz też.

Z innych wieści czop śluzowy odchodzi coraz to większymi kawałkami
Jak nie urodzę jutro to jeszcze urlop muszę sobie załatwić ... ehhh

Miłego weekendu
za rozkręcenie




Cytat:
Napisane przez Lucynka20xd Pokaż wiadomość
Tak po krotce tylko napisze. Pojechalam ze skierowaniem do szpitala I zbadali przeplywy I ledwo palec rozwarcie... zdecydowali na porodowke I Oxy no to leci skurczr sie pissa ale slabo odvzuwqlne skakalam na pilce... pod koniec pierwszej kroplowki odeszly wody decyzja podajemy druga oxy jak nic to CC I tak wody odplywaly przy drugiej oxy inpodnprysznic 30 min... tqm skurcze masakra co 2/3 min mocno odczuwalne mialam gaz rozweselqjacy cos pomagal na lozko I badanie zero postepu glowka sie nie wstawia jedziemy na blok ciac.. znieczulenie szybko poszlo i jest moj Adrianek tylko szkoda ze cala noc go nie mialam nad ranem przywiezli. Moze dlatego ciezko mi dojsc do siebie bo najpierw oxy potem cc ale powoli jest lepiej....
Ogolnie od 11 Oxy devyzja o CC godz 18 z hakiem.. :kciuki za pozostale ma mamusie
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 19:30   #1293
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Vampirka ile amelka już waży? Kieszonkowe nie sa na nią za duże?

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 20:00   #1294
Seksta
Rozeznanie
 
Avatar Seksta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 812
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

justiwi chyba miałyśmy podobne porody- też oglądałam swoje łożysko, mówiłam żeby ładnie mnie zszyli i również nie mam traumy

My dziś od rana u teściów a potem na zakupach, w międzyczasie jedno karmienie u teściów a drugie w samochodzie na parkingu podziemnym i Wojtek od razu usypial, nie to co w domu

Teraz śpi na moim tacie a my z tz oglądamy tv i zbieramy siły przed nocą. ..

A i w ciąży mogę być co roku- dziś się zwazylam pierwszy raz, w ciąży przytylam 7kg a już mam 12 na minusie, weszłam w spodnie które były mi za małe przed ciążą!

Idę nadrabiac, buziaki mamuśki
__________________
http://fajnamama.pl/suwaczki/b1zi1o0.png

TP 15.05.2014 majowa mama!
Seksta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 20:22   #1295
MamaKtosia
Zadomowienie
 
Avatar MamaKtosia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 532
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

justiwi bardzo ładny poród gratuluję, szkoda, że Cię podpieli pod ktg i kazali leżeć - bez tego miałabyś pewnie jeszcze lepsze wspomnienia!

karolkya to dbaj o siebie i kciuki za rychły poród!

asia27100 no wymęczona jesteś biedulko do granic możliwości, mam nadzieję, że jak wyjdziecie do domu to będziesz miała pomocnikow!
MamaKtosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 20:35   #1296
ulrika
Raczkowanie
 
Avatar ulrika
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 358
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Dziewczyny urodzilam dzis Alunie, mialam skurcze od wczoraj od 14 a urodzilam dzis o 15:35. Ala wazy 3900g i jest dluga na 57 Spi moje malenstwo teraz. Lekarz musial posilkowac sie proznociagiem, byla owinieta dwukrotnie pepowina. Cudna jest, nie moge uwierzyc ze ja mam!
__________________
40/40 neverending story
ulrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 20:36   #1297
MamaKtosia
Zadomowienie
 
Avatar MamaKtosia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 532
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

ulrika ogromne gratulacje i witamy Alunie na świecie!
MamaKtosia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-31, 20:40   #1298
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Urlika gratulacje witamy Alunie oj bylaś dzielna


Justiwi za opis i podejscie do porodu


Nie mamy Olisia na noc ciekawe czy rano dośpie
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 20:48   #1299
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Ulrika gratulacje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 20:52   #1300
Light Limara
Zadomowienie
 
Avatar Light Limara
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 1 637
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Cytat:
Napisane przez ulrika Pokaż wiadomość
Dziewczyny urodzilam dzis Alunie, mialam skurcze od wczoraj od 14 a urodzilam dzis o 15:35. Ala wazy 3900g i jest dluga na 57 Spi moje malenstwo teraz. Lekarz musial posilkowac sie proznociagiem, byla owinieta dwukrotnie pepowina. Cudna jest, nie moge uwierzyc ze ja mam!
Gratuluję!!

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Sylvunia szpital do 2 tyg musi zgłosić urodzenie się dziecka do USC. U Nas akurat zgłaszane jest do USC w miejscowości gdzie się rodziło. Ale jak urodziłam to TŻ już za 2 dni odbierał akt urodzenia.


PS. Majka Synek w sklepie uparł się aby kupić Majce opaskę (jak byście zobaczyli ten wrzask że to dla Mai ) a w domu wyciągnął jej sukieneczkę i kazał ubrać
Słodka
No to teraz braciszek będzie stroił siostrzyczkę. Masz małego doradce modowego

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
Hej. Noc byla dziwna. Pod wzgledem bolu koszmar. Chyba do swiat nie usiade na tylku a do domu bede biegla za samochodem.... maly grzeczny i uparty. Karmie piersia, mam nadzieje ze nic nie knoce no ale pomagaja tu rowniez. Jezcze mi slabo jak wstaje ale to pewno przez moja krew

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A dostajesz tabletki przeciwbólowe?
W domu będzie o niebo lepiej

Cytat:
Napisane przez karolkya Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki

Ja już po wizycie... oczywiście nie obyło się bez przygód...
No ale jest ok, zaraz wszystko opiszę...
Wizyta:
Szyjka prawie zgładzona, rozwarcie na 1 palec. Tętno Małej 140 i uwaga moje ciśnienie mierzone 2 razy 158/80. Gin mówi albo aparat jest do albo coś się dzieje więc lepiej skierowanie do szpitala niech zmierzą ciśnienie i zrobią KTG, jak coś nie tak to na patologię. Ja stres, mąż stres no ale jedziemy.
Na izbie mówią przyjmujemy na patologie... więc P. w samochód po torbę i rzeczy. Papierologia, KTG, badanie no i ciśnienie i tu jak 120/80 no dobra ale ponoć przyjmujemy... w efekcie konsultacja 3 lekarzy jeszcze raz ciśnienie -130/80 więc pytanie czy bardzo chce zostać w szpitalu... ja na to że nie jeśli nic złego się nie dzieje. No i tym sposobem jestem w domu. Zalecenia: liczenie ruchów, kontrola ciśnienia i KTG w poniedziałek.

Masakra jakaś... no ale wiem, że lekarz nie ma podejścia olewczego tylko jednak się martwi i zainterwenijuje jakby co. No i wypytałam się jak z miejscami na porodówce - są tylko zacząć rodzić. Położne na IP bardzo miłe, lekarz też.

Z innych wieści czop śluzowy odchodzi coraz to większymi kawałkami
Jak nie urodzę jutro to jeszcze urlop muszę sobie załatwić ... ehhh

Miłego weekendu
No to kciuki za rozkręcenie akcji, żebys nie musiała urlopu brać

Cytat:
Napisane przez Lucynka20xd Pokaż wiadomość
Tak po krotce tylko napisze. Pojechalam ze skierowaniem do szpitala I zbadali przeplywy I ledwo palec rozwarcie... zdecydowali na porodowke I Oxy no to leci skurczr sie pissa ale slabo odvzuwqlne skakalam na pilce... pod koniec pierwszej kroplowki odeszly wody decyzja podajemy druga oxy jak nic to CC I tak wody odplywaly przy drugiej oxy inpodnprysznic 30 min... tqm skurcze masakra co 2/3 min mocno odczuwalne mialam gaz rozweselqjacy cos pomagal na lozko I badanie zero postepu glowka sie nie wstawia jedziemy na blok ciac.. znieczulenie szybko poszlo i jest moj Adrianek tylko szkoda ze cala noc go nie mialam nad ranem przywiezli. Moze dlatego ciezko mi dojsc do siebie bo najpierw oxy potem cc ale powoli jest lepiej....
Ogolnie od 11 Oxy devyzja o CC godz 18 z hakiem.. za pozostale ma mamusie
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mam nadzieję, że szybko dojdziesz do siebie. Mnie tak po cc z tydzień bolało jeszcze

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
Wrzucam wreszcie swój opis porodu, bo za chwilę wszystkie dziewczyny się rozpakują i przeniesiemy się na odchowalnię
Ładny opis

Cytat:
Napisane przez paulka0212 Pokaż wiadomość
Dzień dobry ciocie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość
hej ho!!!

Malo mnie tutaj

ech, no nie ma co narzekac, trzeba czekac az bedzie lepiej Lilka zajmuje mnostwo czasu, Marudna jest, tylko skubana lubi siedziec w foteliku samochodowym a jeszcze mamy problem, bo caluskie nasze mieszkanie ma okna poludniowe i saune tutaj mamy, nawet w nocy po 24-25 stopni. Mloda spi w samych bodach na krotki rekaw, bo jak cieplej sie ja ubierze, to zaraz cale wlosy ma mokre.

no i chwale sie Lala dzis stuknely jej rowne 4 tygodnie
Mała księżniczka
__________________
}Aleks 28.04.2014 r. }i{
Light Limara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 20:58   #1301
mak polny
Rozeznanie
 
Avatar mak polny
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 544
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Ulrika gratulacje!

Asia i Lucynka, mam nadzieję, że szybko dojdziecie do formy i zapomnicie o trudach
mak polny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-31, 21:17   #1302
Zytus
Rozeznanie
 
Avatar Zytus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 708
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

ULRIKA gratulacje!
__________________
Igorek,
06.06.2011
Alicja
10.04.2014


Zytus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 21:24   #1303
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Walczylam z malym od godziny 19 do teraz i nie marudał za bardzo ale co chwile cyc na 5 min, potem pion zeby odbeknac, w miedzyczasie pieluche zmienic i oczy wciaz jak 5zl
Tylko co chwile wymachiwal raczkami jak nakrecony i przypomniala mi sie teoria 4 trymestru, dr.karp i szyszenie.
Zakokoniłam berbecia i spacyfikowałam w minutę!


Ulrika gratulacje i witamy Alunię

Ktosiowa no poród prawie bajka tylko ten kontakt skóra do skóry do bani.Owszem, mój poród to nie była fizjologia czysta ale w wypisie przy kontakcie skóra do skóry wpisali "tak" ale nie podali ile minut

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 21:49   #1304
Karlain
Rozeznanie
 
Avatar Karlain
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 950
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Justiwi, pięknie to opisałaś

Ulrika a jednak już po wszystkim, a pisałaś, że będziemy obie się tak bujać
moja dzidzia jeszcze się rozpycha w brzusiu, ale nie ma zamiaru wychodzić

u mnie bóle w krzyżu, pojedyncze skurcze macicy, do wytrzymania, zero regularnej akcji

Kochane- podziwiam Was za te porody
Karlain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 22:03   #1305
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Cytat:
Napisane przez ulrika Pokaż wiadomość
Dziewczyny urodzilam dzis Alunie, mialam skurcze od wczoraj od 14 a urodzilam dzis o 15:35. Ala wazy 3900g i jest dluga na 57 Spi moje malenstwo teraz. Lekarz musial posilkowac sie proznociagiem, byla owinieta dwukrotnie pepowina. Cudna jest, nie moge uwierzyc ze ja mam!
Gratulacje

U mnie brzuch pobolewa dolem i czuje co jakis czas klucie... Ale skurczy brak..
Dobranoc

Wyslane za pomoca Tapatalk2
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 22:12   #1306
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Ulrika geatulacje!!!


Dziewczyny jak ubierac noworodka gdy jest cieplo? Bo polozne prxynosza malego zawsze zapatulonego jak na syberie a laska z sali swojego trzymala bez zadnuch betow lub w samej pieluszce i tez maly jej spal... mozna go przechlodzic? Czy to bez roznicy czy ma 3 dni czy miesiac? Czy babulac go w dwie pieluchy plus rozek?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 22:30   #1307
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Q moim szpitalu w salach było mega ciepło wręcz duszno ale na korytarzach było chłodniej i dlatego w drodze z/.do dyżurki dzieci sie oparulalo

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 22:48   #1308
Anessa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anessa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK - Hampshire
Wiadomości: 2 077
Wyślij wiadomość przez Yahoo do Anessa Send a message via Skype™ to Anessa
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Ulrika - ogromne gratulacje!

U mnie oczywiscie nic Pojechalismy wszyscy na ostatnia kolacje w 3 + moja mama a teraz juz szykuje sie do spania.
To ktora ze mna na spole na 1 czerwca?

Martwie sie troszke o Adriano... Ostatnio bardzo sie do mnie zblizyl, jakby wiedzial, ze cos sie bedzie dzialo...
Oczywiscie tlumacze mu codziennie, gdzie bede i z kim on bedzie kiedy mnie nie bedzie ale mimo wszystko jakos tak sie martwie, czy wszystko bedzie ok

Dobra, spadam spac - ostatni raz pelna noc, pewnie na jakis rok
__________________
07.05.2011, 13.17 - Sono diventata la mamma di Adriano!!!!

Moj Nino

02.06.2014, 4.24 - Flavia e' con noi!!!
Anessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 02:31   #1309
paulka0212
Wtajemniczenie
 
Avatar paulka0212
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 154
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Cytat:
Napisane przez ulrika Pokaż wiadomość
Dziewczyny urodzilam dzis Alunie, mialam skurcze od wczoraj od 14 a urodzilam dzis o 15:35. Ala wazy 3900g i jest dluga na 57 Spi moje malenstwo teraz. Lekarz musial posilkowac sie proznociagiem, byla owinieta dwukrotnie pepowina. Cudna jest, nie moge uwierzyc ze ja mam!
Gratulacje
Jestesmy po drugim karmieniu nocnym, dziewczynki w łóżeczkach usypiaja same.
Ciekawe co z tego wyjdzie

Wszystkim dzieciaczkom najlepszego



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
17.09.2009 - Szczęśliwie zakochana

03.09.2011 - Szczęśliwa mężatka


24.09.2013 3w1

13.05.2014 Najszczęśliwsza Mama pod słońcem



Zosia 2645g 52cm 10pkt
Ania 2475 50cm 10pkt



paulka0212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-01, 06:04   #1310
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

justiwi za opis
Cytat:
Napisane przez ulrika Pokaż wiadomość
Dziewczyny urodzilam dzis Alunie, mialam skurcze od wczoraj od 14 a urodzilam dzis o 15:35. Ala wazy 3900g i jest dluga na 57 Spi moje malenstwo teraz. Lekarz musial posilkowac sie proznociagiem, byla owinieta dwukrotnie pepowina. Cudna jest, nie moge uwierzyc ze ja mam!
gratulacje, Ala załapała się jeszcze na maj, teraz będziemy czerwcowe dzieciaczki witac
__________________

carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 06:45   #1311
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Cytat:
Napisane przez ulrika Pokaż wiadomość
Dziewczyny urodzilam dzis Alunie, mialam skurcze od wczoraj od 14 a urodzilam dzis o 15:35. Ala wazy 3900g i jest dluga na 57 Spi moje malenstwo teraz. Lekarz musial posilkowac sie proznociagiem, byla owinieta dwukrotnie pepowina. Cudna jest, nie moge uwierzyc ze ja mam!
Ogromne gratulacje :thumbup:

Sent from my GT-I9295 using Wizaz Forum mobile app
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 06:49   #1312
Light Limara
Zadomowienie
 
Avatar Light Limara
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 1 637
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
Ulrika geatulacje!!!


Dziewczyny jak ubierac noworodka gdy jest cieplo? Bo polozne prxynosza malego zawsze zapatulonego jak na syberie a laska z sali swojego trzymala bez zadnuch betow lub w samej pieluszce i tez maly jej spal... mozna go przechlodzic? Czy to bez roznicy czy ma 3 dni czy miesiac? Czy babulac go w dwie pieluchy plus rozek?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Może w samych śpioszkach?
Ja Aleksa rozkopywałam z tego kokonu
__________________
}Aleks 28.04.2014 r. }i{
Light Limara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 06:52   #1313
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Dzień dobry
NAjlepszego dla dzieciaczków!!!
Powodzenie dla.czerwcówek


Moje nie maja litości jak Olafo zaczĄł spać do 7-7.30 to Papryk dzień w dzień 5-5.30
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 07:38   #1314
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Witam sie i ja i zycze wszystkiego co najlepsze dla wszystkich naszych dzieci - starszych i mlodszych

No i zaczal sie czerwiec, pora rodzic

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 07:47   #1315
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Dzien dobry
Zasneelam o 3 bo brzuch bolal, i odchodzil czop ze skrzepami. Obudzilam sie o 5:30 i od niej mam bole brzucha. Niedawno zwymiotowalam a w nocy 2 razy bylam w toalecie takze czekam jeszcze chwile i pojedziemy na IP bo GBS dodatni wiec wole troche wczesniej zeby ewentuaalnie ocenili...
Skurcze nie sa tragicznie bolace owszem jak na silny okres u mnie i tak srednio co 10 minut. Prysznic wziety, glowa umyta
Prosze o kciuki...

Wyslane za pomoca Tapatalk2
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 08:33   #1316
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Karolkya to kciuki oby szybko poszlo

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 08:43   #1317
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Cytat:
Napisane przez karolkya Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Zasneelam o 3 bo brzuch bolal, i odchodzil czop ze skrzepami. Obudzilam sie o 5:30 i od niej mam bole brzucha. Niedawno zwymiotowalam a w nocy 2 razy bylam w toalecie takze czekam jeszcze chwile i pojedziemy na IP bo GBS dodatni wiec wole troche wczesniej zeby ewentuaalnie ocenili...
Skurcze nie sa tragicznie bolace owszem jak na silny okres u mnie i tak srednio co 10 minut. Prysznic wziety, glowa umyta
Prosze o kciuki...

Wyslane za pomoca Tapatalk2
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 08:51   #1318
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Karolkya kciuki!


Dzis wychodzimy. Z okazji dla dziecka piotrus usmiechnal sie do mnie.
Ale tez zmasakrowal mi sutki. Tz ma kupic kapturki do karmienia. Jaki rozmiar brac!? Skad mam wiedziec... ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 08:53   #1319
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Dzien dobry!
Sto lat dla naszych pociech!!! Tych malych i tych duzych i tych ktore na dniach maja sie pojawic po drugiej stronie brzuszka

U nas noc calkiem niezla... teraz Franek chwilke polezakowal w lezaczku - cale 10 minut i probuje zasnac.

Karolkya kciuki za was... oby szybko poszlo... piekna data na porod

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 09:15   #1320
niegrzeczna88
Wtajemniczenie
 
Avatar niegrzeczna88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 379
Dot.: Mamusie maj - czerwiec 2014 cz X

Dzień dobry witam się w dniu mojego tp a Majeczka ma już 10 dni)
Dla wszystkich dzieciaczków najlepszego!

Ulrika,Lucynka,Asia gratulacje

Dla reszty potrzebujacych kciuki zacisniete,dzis ładna na rodzenie)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
prawko zdane 29.09.2010 --> jestem kierowca!

IGA

Maja

niegrzeczna88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-03 08:59:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:26.