Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013 - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-31, 22:17   #1141
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
fajne podejście

oj, to się wycierpiałaś i jeszcze ten dodatkowy stres przy porodzie dzielna mama to i dziewczyny są silne i dały radę i czekamy na więcej

lonely tak sobie pomyślałam, że terminy terminami ale jak przyjedzie twoja rodzina to możecie sobie zrobić spóźnione urodziny na 13 m-cy czy coś..to akurat jest długi weekend, przed ślubem nie wiem czy znajdziecie czas, nie wiem czy planujecie poprawiny (jeśli tak to Wiktorek na poprawinach może mieć swój własny urodzinowy kącik, i jakiś tort), a jeśli nie to możecie usiąść razem i cieszyć się że jest z Wami. w gruncie rzeczy o to chodzi w urodzinach według mnie, żeby cieszyć się że ktoś przyszedł na ten świat i jest z nami a jak Twojej bratowej nie zależy na tym, to może nawet lepiej że jej nie będzie bo przynajmniej nie popsuje Wiktorkowego święta zresztą nie liczy się ilość
masz rację, o to właśnie chodzi. Moja rodzina mieszka daleko i zawsze jak widzą Małego to celebrują każdą chwilę z nim spędzoną. Rodzice bardzo ubolewają nad tym, że mieszkamy tak daleko i nie mogą widywać wnuka codziennie.

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
nie mam domowego soku ale probowalam mu podawac rozne soki, herbatki... i jedyne co jeszcze pije, to herbatka owocowa, taka z torebki parzona, niedosladzana. ale teraz nia tak samo pluje jak woda. chyba go to bawi - nabiera do budzi i skupia sie, patrzy na dol i ciach!
doczetałam.
twardy egzemplarz

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Lonely impreza bedzie przednia, zobaczysz. Przynajmniej nie beda Cie wkurzac glupie gadki bratowej. Szkoda tylko, ze dziewczynek nie bedzie

2.Co do picia to Sofia tez niewiele pije. Ale wyraznie widze,ze jak chce jej sie pic to wypije, a jak nie to ciagnie i wylewa. Pije tylko wode. Picie nie ma byc dla smaku, a z pragnienia. Jesli chce, zeby pila przede wszystkim wode to bez sensu moim zdaniem dawac slodzonw napoje. Malinowe soki domowe robicie bez cukru? Z cukrem bym dziecku nie dala.
Z reszta kartonikowych tez nie moze samodzielnie w domu wyciskany sok, ale nie mam wyciskarki to S.pije wode a owoce zjada w calosci nie martwie sie tym, ze malo. Z czasem bedzie pic coraz wiecej. A zdrowie dziecko sie ani nie zaglodzi, ani nie odwodni

3.A tak w ogole to wreszcie przyszla do nas pogoda mamy piknik w parku, Sofia spi w wozku, tz czyta ksiazke a ja Was nadrabiam i sie chilloutujemy

Sent from my XT1032 using Tapatalk
masz rację, właśnie dziewczynek mi najbardziej szkoda. Dla młodszej nawet zamówiłam malutki torcik żeby też sobie świeczkę zdmuchnęła i nie była zazdrosna..
2. Na początku patrzyłam na składy, chciałam poić tylko wodą, chciałam unikać cukru itp. i co.. i teraz to się cieszę jak zje cokolwiek... wiadomo syfu mu nie daję, ale wyluzowałam bardzo.

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
Dzisiaj teśció mam na obiedzie, trzymajcie kciuki,zebym zachowała wewnętrzny spokój




Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Antoś dzisiaj skończył roczek... oglądam jego zdjęcia ze szpitala i płacze a za chwilę kolejny mały cud pojawi się na świecie <3
rośnij zdrowo Antosiu
ale ten czas leci, aż wierzyć się nie chce, że już niedługo będziecie mieli kolejnego bączka
ciekawe jaki będzie

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

troszkę ponadrabiałam, jak zwykle większość cytowanych postów mi wcięło no ale trudno, uciekam spać.
Wczoraj mieliśmy okropny dzień, wieczór i nockę.. Nie pamiętam kiedy ostatnio tak długo musiałam usypiać Małego.. a takiego płaczu to jeszcze chyba nigdy nie było. 2x dawałam nurofen. W nocy budził się kilka razy i przez sen z zamkniętymi oczkami płakał Bidulek mały, dają mu popalić te zębiska..
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 06:37   #1142
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
w ogóle Przemek śpi coraz dłużej, wczoraj spał od 12 do 16 i go budziliśmy, dziś po 3,5 h bo by nie spał potem 3 h 15 min to już norma ostatnich kilku tygodni .... zasypia koło 21 i śpi do 6-7 ... a że do tego ciągle uderza się piąstkami po główce ostatnio i przytula główkę co chwila do kanapy itp to się zaś zastanawiam czy wszystko ok
W tym wieku dzieci chyba zaczynają rozumieć o co chodzi w przytulaniu i może tuli się do kanapy bo miękka?
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 13:53   #1143
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Sped rodziny to zawsze okazja do wygłaszania swoich mądrości. .. standardowo nie noscie go bo go rozpiescicie, dajcie mu się napić dla odmiany soku, napoju, dajcie mu ciastko, paluszki, chipsy... były też próby organizacji nam życia: posadzcie sobie truskawki, co zrobicie z taka dużą działką? A ciotka męża tradycyjnie była mistrzynia wkur%#@% ... przyczepila się do Pawła, że mnie rozpieszcza. .. bo "nic" nie muszę robić i mamy nianie.. nie cierpię jej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 16:58   #1144
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Wracamy wlasnie z zoo w Berlinie i w aucie zauwazylam u Miska przebita juz 4 wiwc siw chwale hehe

Sent from my GT-I9100 using Wizaz Forum mobile app
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 19:33   #1145
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Och cudownie
Nieco zazdroszcze



Wow...to ładnie śpi. My w nocy nie mamy problemów bo Daro śpi tak od 19:30/19:40 do 7:15/7:50, ale w dzień drzemka ma od godziny do 1,5...fajnie byłoby mieć choćby 2h przerwy.
Daro też sobie czasami ręce na głowę kładzie, a przytulać uwielbia się do misia swojego i kocyka i jak widzi to też główką od razu się w to wtula
Moj ostatnio wstaje kolo 6:00






Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
Karolina za wizytę !!! już niedługo maluszek będzie na świecie, gdzie to minęło

Lonely fajne foty ja jestem bardzo z BJ zadwolona

Eliza współczuje przejść okołoporodowych .... najważniejsze że wszystko ok i że Dziewczynki zdrowe też czekam na dalsze wiadomości

--
miałam dwa dni z życia, tak się paskudnie zatrułam że miałam 39 stopni gorączki i mąż musiał brać urlop żeby Przemkiem się zająć wczoraj praktycznie przespałam cały dzień, a jak nie spałam to leżałam na kanapie .... dziś też jeszcze słabo, łeb bolał, dałam mężowi pospać ale jak on wstał to oddałam mu Przemka i poszłam spać na 2h, a potem jeszcze jak Przemek spał to spałam kolejne 2 h ...

w ogóle Przemek śpi coraz dłużej, wczoraj spał od 12 do 16 i go budziliśmy, dziś po 3,5 h bo by nie spał potem 3 h 15 min to już norma ostatnich kilku tygodni .... zasypia koło 21 i śpi do 6-7 ... a że do tego ciągle uderza się piąstkami po główce ostatnio i przytula główkę co chwila do kanapy itp to się zaś zastanawiam czy wszystko ok



biedna- wspolczuje samopoczucia problemy zoladkowe sa najgorszee ;(

Moj tez przytula sie do kanapy i wola aaa aaa heee


Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Antoś dzisiaj skończył roczek... oglądam jego zdjęcia ze szpitala i płacze a za chwilę kolejny mały cud pojawi się na świecie <3
Ehhh zlecialo a Ty na nowo bedziesz sie cieszyla z pierwszych chwil ♡♡

Co do picia Misio tez tylko wode pije nieraz ma dzien ze mniej pije ale to trudno sie mowi, kompotu,sokow, herbstek nie daje . Tesciowa mnie meczy jak tylko prxyjexdza to teksty " daj mu cos do picia" a js mowir no przrciez pije a ona na to ale cos porzadnego a ja no nic bardziej porzadnego od wody nie ma to ona no ty wiesz lepiej...
Albo daje mu ciasto ja mowie zeby nie dawala a ona zdziwiona i tekst przeciez juz moze!! Nosz k...wa rece opadaja..

Sent from my GT-I9100 using Wizaz Forum mobile app
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 20:02   #1146
mamami88
Raczkowanie
 
Avatar mamami88
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 132
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
Teściówka rulezzzzzzzzz
Ja mam jutro wizytację.
A tak jestem na nią cięta że szok :/
Znowu była u brata tzta i nas obgadywała. No po prostu szczyt :/ że jak Barta tak mogliśmy nauczyć spać że moj tz musi filmy wieczorem przez słuchawki oglądać.
A ja die pytam co ją to obchodzi?!?!?! Bo akurat to mnie przeszkadza dudnienie głośników i spać nie mogę. Ale czy to są rzeczy takie żeby komuś je opowiadać???

Do nas jeździ, ich obgaduje. Do nich jeździ, na nad gada. Czy to jest qwa normalne zeby swoje własne dzieci obgadywac do nich?????

No. Pożaliłam się. Ide se wypić meliskę. Z dwóch torebek a coo


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------




Fajne BMW

A te stopencje <3


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

ach te teściowe ))




Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Antoś dzisiaj skończył roczek... oglądam jego zdjęcia ze szpitala i płacze a za chwilę kolejny mały cud pojawi się na świecie <3

wszystkiego najlepszego dla Antka




Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Wracamy wlasnie z zoo w Berlinie i w aucie zauwazylam u Miska przebita juz 4 wiwc siw chwale hehe

Sent from my GT-I9100 using Wizaz Forum mobile app
Gratulacje czwórki )


My dzisiaj super spędZiliśmy dzien no oczywiście nie obyło sie bez marudzenia Filipa ale chyba mu górne dwójki idą wiec bolesci znowu ( bylismy dZisiaj na zdjęciach malutki ladnie pozował teraz czekamy za zdjeciami _)))


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&

mamami88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 20:26   #1147
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Dziękujemy: ) Antos też marudny i ma katar, ale idą ma górne 2, więc ma prawo być nie w humorze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-01, 20:34   #1148
esskapada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 1 100
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Sped rodziny to zawsze okazja do wygłaszania swoich mądrości. .. standardowo nie noscie go bo go rozpiescicie, dajcie mu się napić dla odmiany soku, napoju, dajcie mu ciastko, paluszki, chipsy... były też próby organizacji nam życia: posadzcie sobie truskawki, co zrobicie z taka dużą działką? A ciotka męża tradycyjnie była mistrzynia wkur%#@% ... przyczepila się do Pawła, że mnie rozpieszcza. .. bo "nic" nie muszę robić i mamy nianie.. nie cierpię jej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Współczuję ja usłyszałam ze jestem gowniara i mam nie pouczać mojej kuzynki bo jest starsza i ma większe doświadczenia z dziećmi bo powiedziałam żeby nie prowadzili Natalki za jedną rękę bo stawia stopy krzywo (a jej dziecko chował każdy tyłki nie ona bo patrzyła żeby się tylko zmyć i z dzieckiem nie siedziec) to powiedziałam ze każdy chowa dziecko jak uważa ale to jak ja miałam 17 czy 18 lat i chodziłam z nią na imprezy to gowniara nie byłam, w dupie im się od pieniędzy wywraca wrrr tak samo jak mówi do natalki ze chodź ciocia då ciasteczko (a mają sklep spożywczy) a ja mówię że ona nie je takich rzeczy a ona ze skąd wiem to mówię że jej nie daje to chyba nie je (!) No taki ze mnie dziwolag

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Moj ostatnio wstaje kolo 6:00











biedna- wspolczuje samopoczucia problemy zoladkowe sa najgorszee ;(

Moj tez przytula sie do kanapy i wola aaa aaa heee




Ehhh zlecialo a Ty na nowo bedziesz sie cieszyla z pierwszych chwil ♡♡

Co do picia Misio tez tylko wode pije nieraz ma dzien ze mniej pije ale to trudno sie mowi, kompotu,sokow, herbstek nie daje . Tesciowa mnie meczy jak tylko prxyjexdza to teksty " daj mu cos do picia" a js mowir no przrciez pije a ona na to ale cos porzadnego a ja no nic bardziej porzadnego od wody nie ma to ona no ty wiesz lepiej...
Albo daje mu ciasto ja mowie zeby nie dawala a ona zdziwiona i tekst przeciez juz moze!! Nosz k...wa rece opadaja..

Sent from my GT-I9100 using Wizaz Forum mobile app
Moja tuli się do podusi;-) albo do lali, misia i w sumie do wszystkiego co chce przytulic;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Natalie 19.06.2013

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68473.png
esskapada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 21:05   #1149
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez esskapada Pokaż wiadomość
Współczuję ja usłyszałam ze jestem gowniara i mam nie pouczać mojej kuzynki bo jest starsza i ma większe doświadczenia z dziećmi bo powiedziałam żeby nie prowadzili Natalki za jedną rękę bo stawia stopy krzywo (a jej dziecko chował każdy tyłki nie ona bo patrzyła żeby się tylko zmyć i z dzieckiem nie siedziec) to powiedziałam ze każdy chowa dziecko jak uważa ale to jak ja miałam 17 czy 18 lat i chodziłam z nią na imprezy to gowniara nie byłam, w dupie im się od pieniędzy wywraca wrrr tak samo jak mówi do natalki ze chodź ciocia då ciasteczko (a mają sklep spożywczy) a ja mówię że ona nie je takich rzeczy a ona ze skąd wiem to mówię że jej nie daje to chyba nie je (!) No taki ze mnie dziwolag

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------



Moja tuli się do podusi;-) albo do lali, misia i w sumie do wszystkiego co chce przytulic;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Hee moj do misia za nic sie nie przytuli ale do mnie powoli sie przytula





Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Dziękujemy: ) Antos też marudny i ma katar, ale idą ma górne 2, więc ma prawo być nie w humorze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

o to jak u nas , tylko ze u nas 4 w natarciu i chrobocze w nosie a katarek nic nie sciaga ehh




Cytat:
Napisane przez mamami88 Pokaż wiadomość
ach te teściowe ))







wszystkiego najlepszego dla Antka





Gratulacje czwórki )


My dzisiaj super spędZiliśmy dzien no oczywiście nie obyło sie bez marudzenia Filipa ale chyba mu górne dwójki idą wiec bolesci znowu ( bylismy dZisiaj na zdjęciach malutki ladnie pozował teraz czekamy za zdjeciami _)))


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Dziekujemy:p
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 07:20   #1150
esskapada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 1 100
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Hee moj do misia za nic sie nie przytuli ale do mnie powoli sie przytula








o to jak u nas , tylko ze u nas 4 w natarciu i chrobocze w nosie a katarek nic nie sciaga ehh







Dziekujemy:p
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Banka jak mi się uda to nagram N jak się tuli i wrzuce na fb

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Natalie 19.06.2013

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68473.png
esskapada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 07:24   #1151
mamami88
Raczkowanie
 
Avatar mamami88
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 132
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Hej dziewczyny ja przez 2 dni sama z małym bo mój mąż pojechał na szkolenie jeszcze nam wypadło jutro szczepienie na które muszę niestety iść sama boje się jak nie wiem coale mam nadzieje że wszystko będzie dobrze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&

mamami88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-02, 08:07   #1152
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Wracamy wlasnie z zoo w Berlinie i w aucie zauwazylam u Miska przebita juz 4 wiwc siw chwale hehe

Sent from my GT-I9100 using Wizaz Forum mobile app
za zęba

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Co do picia Misio tez tylko wode pije nieraz ma dzien ze mniej pije ale to trudno sie mowi, kompotu,sokow, herbstek nie daje . Tesciowa mnie meczy jak tylko prxyjexdza to teksty " daj mu cos do picia" a js mowir no przrciez pije a ona na to ale cos porzadnego a ja no nic bardziej porzadnego od wody nie ma to ona no ty wiesz lepiej...
Albo daje mu ciasto ja mowie zeby nie dawala a ona zdziwiona i tekst przeciez juz moze!! Nosz k...wa rece opadaja..

Sent from my GT-I9100 using Wizaz Forum mobile app
maskara

my po dniu dziecka, teściów nie widziałam (w tygodniu wpadła sama teściowa, tradycyjnie jak byłam w pracy żeby się ze mną nie spotkać ), a w niedzielę przyszła tylko moja rodzinka więc było spokojnie I. miał ciacho dla siebie i był przeszczęśliwy. a za 3 tygodnie w niedzielę będzie miał swojego torta i to będzie dopiero radocha! jak wasze dzieci radziły sobie z dmuchaniem świeczki / uczyłyście je tego? bo u nas jest pffffffff i plucie póki co
humpback jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 08:47   #1153
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
jak wasze dzieci radziły sobie z dmuchaniem świeczki / uczyłyście je tego? bo u nas jest pffffffff i plucie póki co
wcale sobie nie radził, chciał złapać i zniszczyć świeczkę dopiero kilka dni temu nauczył się dmuchać
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 09:38   #1154
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cześć
widzę że na tapecie teksty rodzinki o wychowywaniu naszych dzieci
u mnie dla odmiany nikt na roczku o nic się nie czepiał - przynajmniej nie przy mnie teściowa tylko bez pytania (co mnie strasznie wkurzyło) dała Helenie torta no nic...i tak chciałam dać jej spróbować ale wiadomo że chodzi o to że przecież te wszystkie babcie i ciocie wiedzą najlepiej co już można dać dziecku

Ale najlepszy był mój mąż wczoraj - upiekłam ciasto z rabarbarem i on chciał dać Heli kawałek był strasznei zdziwiony i wrecz wkurzony że zabroniłam ja rozumiem, że na roczek mogła torta spróbować ale czy rocznemu dziecku mam teraz co niedzielę kawałek ciasta z toną cukru dawać
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 09:54   #1155
ankaaa206
Wtajemniczenie
 
Avatar ankaaa206
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 726
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

tak czytam Wasze zmagania z rodzinką :p ja już dawno zluzowałam, ciasto pieczone, domowe mały wcina, wiadomo nie dużo ale odrobinę dostaje, bo jak to - wszyscy jedzą a Ty mały weź idz marchewkę zjedz bo nie możesz slodyczy
ja tam uważam że wszystko można dać spróbować ale z rozsądkiem i umiarem

my po weselichu, wybawiliśmy się świetnie, mały zasnął po 21 - obudził się 2 razy na mleko i było fajnie
miał radochę podczas przerw w graniu bo mógl po całej sali biegać
no i się wytańczyłam bo kazdy chciał z małym iść do ogrodu, wziąć na ręce itp więc nie żałuje że z nami był na weselichu no i elektroniczna niania się spisała

dziś pakujemy się bo jutro jedziemy nad morze, z tego co widziałam pogoda będzie kiepska ale to nic, sam fakt że spędzimy w 3 cały tydzien jest super

i z nowości, malą zaczął wymawiać literkę "k" więc jak widzidzi kurę to aż piszczy z radości i wola ko ko ko, no i mówi kot jak widzi na obrazku
__________________
Nikoś

Julka

Edytowane przez ankaaa206
Czas edycji: 2014-06-02 o 10:04
ankaaa206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 11:47   #1156
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
tak czytam Wasze zmagania z rodzinką :p ja już dawno zluzowałam, ciasto pieczone, domowe mały wcina, wiadomo nie dużo ale odrobinę dostaje, bo jak to - wszyscy jedzą a Ty mały weź idz marchewkę zjedz bo nie możesz slodyczy
ja tam uważam że wszystko można dać spróbować ale z rozsądkiem i umiarem
Jak dobrze, że to piszesz, bo już myślałam, że ja taka nietroskliwa matka i daję dziecku kawałeczek ciasta z talerzyka
No i masz rację, trudno jak się je dziecku nic nie dać, głupie toto nie jest i widzi, że ktoś coś ma w buzi, to dlaczego ono nie ...

A co do noszenia na rękach, to mnie znowu teściowa wkurza, bo ona by tylko na rękach nosiła, jakby moje dziecko nóg nie miało dodam tylko, że P. już sama śmiga i zasuwa jakby miała motorek w pupci i bardzo jej się to podoba
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 12:17   #1157
mamami88
Raczkowanie
 
Avatar mamami88
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 132
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
tak czytam Wasze zmagania z rodzinką :p ja już dawno zluzowałam, ciasto pieczone, domowe mały wcina, wiadomo nie dużo ale odrobinę dostaje, bo jak to - wszyscy jedzą a Ty mały weź idz marchewkę zjedz bo nie możesz slodyczy
ja tam uważam że wszystko można dać spróbować ale z rozsądkiem i umiarem

my po weselichu, wybawiliśmy się świetnie, mały zasnął po 21 - obudził się 2 razy na mleko i było fajnie
miał radochę podczas przerw w graniu bo mógl po całej sali biegać
no i się wytańczyłam bo kazdy chciał z małym iść do ogrodu, wziąć na ręce itp więc nie żałuje że z nami był na weselichu no i elektroniczna niania się spisała

dziś pakujemy się bo jutro jedziemy nad morze, z tego co widziałam pogoda będzie kiepska ale to nic, sam fakt że spędzimy w 3 cały tydzien jest super

i z nowości, malą zaczął wymawiać literkę "k" więc jak widzidzi kurę to aż piszczy z radości i wola ko ko ko, no i mówi kot jak widzi na obrazku
Super ze wszystko sie udało ))

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&

mamami88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 12:26   #1158
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
tak czytam Wasze zmagania z rodzinką :p ja już dawno zluzowałam, ciasto pieczone, domowe mały wcina, wiadomo nie dużo ale odrobinę dostaje, bo jak to - wszyscy jedzą a Ty mały weź idz marchewkę zjedz bo nie możesz slodyczy
ja tam uważam że wszystko można dać spróbować ale z rozsądkiem i umiarem

my po weselichu, wybawiliśmy się świetnie, mały zasnął po 21 - obudził się 2 razy na mleko i było fajnie
miał radochę podczas przerw w graniu bo mógl po całej sali biegać
no i się wytańczyłam bo kazdy chciał z małym iść do ogrodu, wziąć na ręce itp więc nie żałuje że z nami był na weselichu no i elektroniczna niania się spisała

dziś pakujemy się bo jutro jedziemy nad morze, z tego co widziałam pogoda będzie kiepska ale to nic, sam fakt że spędzimy w 3 cały tydzien jest super

i z nowości, malą zaczął wymawiać literkę "k" więc jak widzidzi kurę to aż piszczy z radości i wola ko ko ko, no i mówi kot jak widzi na obrazku
No pewnie, że wszystkiego lub prawie wszystkiego spróbuje, ale bez przesady. .. nie jednego dnia i nie wszystko na raz. Ciasto domowe, w którym wiem co się znajduje jest ok, ale ciastka ze sklepu, pełne nie wiadomo czego, paluszki z solą i chipsy. .. a jak już mu dali to non stop chciał ciastka chrupki kukurydziane już są bee. Ja nie jem zbyt często słodyczy i tego samego chciałabym nauczyć moje dzieci i powinni to uszanować

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 12:48   #1159
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez mamami88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja przez 2 dni sama z małym bo mój mąż pojechał na szkolenie jeszcze nam wypadło jutro szczepienie na które muszę niestety iść sama boje się jak nie wiem coale mam nadzieje że wszystko będzie dobrze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie martw sie. Na pewno bedzie dobrzd.





Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Jak dobrze, że to piszesz, bo już myślałam, że ja taka nietroskliwa matka i daję dziecku kawałeczek ciasta z talerzyka
No i masz rację, trudno jak się je dziecku nic nie dać, głupie toto nie jest i widzi, że ktoś coś ma w buzi, to dlaczego ono nie ...

A co do noszenia na rękach, to mnie znowu teściowa wkurza, bo ona by tylko na rękach nosiła, jakby moje dziecko nóg nie miało dodam tylko, że P. już sama śmiga i zasuwa jakby miała motorek w pupci i bardzo jej się to podoba
Ej ja jestem z tych samych mam. Mlody je wszystko. Nie wiem czy jest cos czego mu nie daje. No moze czekolady sprobowal 3x ale poza tym wszystko.

Co do noszenia to u nas tez by moze chxieli nosic ale Daro nie chce. Na rekach mu nudno ( chyba ze ze mna tanczy i sie wyglupia) wiec sie odpycha by go postawic.

Acha wyszla nam juz gorna czworka ( tzn.rabek) wiec pewnie druga tez walczy o przebicie ( nam ida zeby parami) wiec moge miec racje ze na 12 miesiecy bedzie 12 zebow

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-02, 13:11   #1160
ada32
Wtajemniczenie
 
Avatar ada32
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 546
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

hejka mamuski..

mamy troche trudne chwile..Gabrynio strasznie marudzi ..gryzie wszystkich i gorączkuje troche przez ząbki
no i przesunął sobie drzemke południową na 14tą ..ech a wcześniej zasypiał około 12 i spał dwie godzinki i super zasypiał do 21 na nocne spanie..a teraz o 22 cieżko mu usnąc..co prawda zwale wszystko na zebiska..bo no..na coś trzeba

Gabryś uwielbia próbowac wszystko co my jemy..
nie zabraniam..
degustuje wszystko..z umiarem z własnego wyboru..bo i tak cyc górą ..
nie pije "tylko" wody bo i dlaczego..
lubi kompocik i soki porzeczkowe ..malinowe.. itd.domowej roboty..
czyli cukrem..
ciatka i ciasta lubi ale nie przesadza..
za to ja jestem od słodyczy uzależniona do potęgi..
jedna tabliczka czekolady to już dla mnie mało..
drugą wsunę w nocy przy każdym karmieniu Gabrynia ..
wczoraj całą rodzinką bylismy na gałkowych lodach...pychotka...
Gabryś też uwielbia i ulizał loda każdego z nas
ach i nawet gdybym broniła mu tych wszystkich rzeczy próbowac
to i tak po kryjomu Wiktor nakarmiłby Gabrynia serkiem danio czy monte..
albo tak jak ostatnio wcisnął mu do ust..czym Gabrys nie pogardził .. mleczną kanapkę...
no to wiecie...zła ze mnie matka jest


__________________
K

W

G
ada32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 13:31   #1161
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Ja nie daje np. Ciasta bo nie widze sensu w tym i wole dac mu np owoce czy warzywo, ale nie nyguje jak ktos daje najwazniejsze ze mojego M. Maja nie futrowac slodyczami. Wiem ze kiedys nastapi moment ze D. Mu cos dacalbo M zobaczy ze D. Je i tez bedzie chcial. Ale poki jest ciemby w sprawach slodyczy i pustych kalorii to ja swiadomie nie zamierzam go nimi futrowac.



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Napisane przez ada32 Pokaż wiadomość
hejka mamuski..

mamy troche trudne chwile..Gabrynio strasznie marudzi ..gryzie wszystkich i gorączkuje troche przez ząbki
no i przesunął sobie drzemke południową na 14tą ..ech a wcześniej zasypiał około 12 i spał dwie godzinki i super zasypiał do 21 na nocne spanie..a teraz o 22 cieżko mu usnąc..co prawda zwale wszystko na zebiska..bo no..na coś trzeba

Gabryś uwielbia próbowac wszystko co my jemy..
nie zabraniam..
degustuje wszystko..z umiarem z własnego wyboru..bo i tak cyc górą ..
nie pije "tylko" wody bo i dlaczego..
lubi kompocik i soki porzeczkowe ..malinowe.. itd.domowej roboty..
czyli cukrem..
ciatka i ciasta lubi ale nie przesadza..
za to ja jestem od słodyczy uzależniona do potęgi..
jedna tabliczka czekolady to już dla mnie mało..
drugą wsunę w nocy przy każdym karmieniu Gabrynia ..
wczoraj całą rodzinką bylismy na gałkowych lodach...pychotka...
Gabryś też uwielbia i ulizał loda każdego z nas
ach i nawet gdybym broniła mu tych wszystkich rzeczy próbowac
to i tak po kryjomu Wiktor nakarmiłby Gabrynia serkiem danio czy monte..
albo tak jak ostatnio wcisnął mu do ust..czym Gabrys nie pogardził .. mleczną kanapkę...
no to wiecie...zła ze mnie matka jest


Pewnie ida mu kolejne zebiska ja przez przypadek wczoraj odkrylam 4 u Miska


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 13:52   #1162
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Ada co Ty piszesz? Jaka zła matka? Każdy karmi i poi swoje dziecko czym chce. Ja chce go nauczyć picia wody, bo jest najlepsza na pragnienie. Nie uczę go jedzenia słodyczy, bo lepsze są owoce i warzywa. Z pewnością gdy będzie starszy i tak będzie domagał się słodyczy, ale póki co wolę go do nich nie przyzwyczajac. Każdy robi jak chce, a otoczenie powinno uszanować decyzję rodziców i nie narzucać im swoich mądrości

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 14:18   #1163
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
Cześć
widzę że na tapecie teksty rodzinki o wychowywaniu naszych dzieci
u mnie dla odmiany nikt na roczku o nic się nie czepiał - przynajmniej nie przy mnie teściowa tylko bez pytania (co mnie strasznie wkurzyło) dała Helenie torta no nic...i tak chciałam dać jej spróbować ale wiadomo że chodzi o to że przecież te wszystkie babcie i ciocie wiedzą najlepiej co już można dać dziecku

Ale najlepszy był mój mąż wczoraj - upiekłam ciasto z rabarbarem i on chciał dać Heli kawałek był strasznei zdziwiony i wrecz wkurzony że zabroniłam ja rozumiem, że na roczek mogła torta spróbować ale czy rocznemu dziecku mam teraz co niedzielę kawałek ciasta z toną cukru dawać
ja byma dała skoro ja jem to co mam mu kit wciskać domowe daje, ale wiadomo nie codziennie i raczej domowe, rzadko kupne

dla mnie nie ma przesady w tym, że młody raz na czas dostanie domowy dżem, sok do wody czy ciasto domowe, bez przesady wszytsko z umiarem jest dla ludzi
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 14:48   #1164
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Wracajac do temu wlasnie wrocilan ze zlobka i Pani poinformowala mnie ze dzisij byl dzien dziecka i cieci mialy stol suto zastawiony chrupkami i ciastkami w czekoladzie a Misiowi bardzo smakowaly takze nie uniknie sie zawsze ktos dziec wcisnie po cicchaczu hehe a M. Dostal w zlobku kolejne wiaderko z foremkami

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 15:37   #1165
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Deb to może rób z mniejszą ilością cukru Ja używam brązowego no i zmniejszam ilość zazwyczaj o połowę Ostatnio zrobiłam z truskawkami i wcale słodkie nie było, Bartkowi smakowało
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 15:55   #1166
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Deb to może rób z mniejszą ilością cukru Ja używam brązowego no i zmniejszam ilość zazwyczaj o połowę Ostatnio zrobiłam z truskawkami i wcale słodkie nie było, Bartkowi smakowało
Dokladnie ja robie lekkoe ciasta z duza iloscia owocow i maja iloscia cukru o albo np babeczki jaglane mlody zapychal
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 16:56   #1167
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Z tym dawaniem dziecku cukru to kazdy powinien to robic w zgodzie ze soba i swoja wiedza. Ja wiem, ze cukier nic nie wnosi tylko kradnie wazne skladniki odzywcze z pozostalego jedzenia lub z kosci i oslabia uklad odpornosciowy wiec podziekuje za te przyjemnosc. Mozna jesc slodko i zdrowo. Bo nie mam nic przeciwko slodkiemu smakowi, a wrecz go uwielbiam! Z reszta prawie wszystkie owoce, warzywa, orzechy i inne naturalne smakolyki sa slodkie lub maja slodki posmak. Wiec nie widze nic zlego w "przyzwyczajaniu" dziecka do slodkiego. Tylko w naszym domu to slodkie musi byc pelnowartosciowe. Inaczej to sie mija z celem. Do slodzenia wypiekow uzywam owocow suszonych, melasy, chce tez kupic erytrytol (brat ksylitolu ale nie podraznia jelit i ma jeszcze wiecej dobrych wlasciwosci) zeby maz nim slodzil kawe (bo do tego tylko jeszcze u nas sluzy cukier). Nie uzywamy tez rafinowanej soli (uzywamy himalajska) maki (tylko pelnoziarnista zytnia -do chleba, a do wypiekow kosowowa i migalowa) i oleju (uzywamy tloczone na zimno ale jemy je na zimno, do obrobki cieplnej tylko kokosowy, jeszcze chce dorwac maslo klarowane bo jest tansze a tez sie nadaje). Dzieki temu wiem,ze wszystko co jemy nam sluzy.

Sent from my XT1032 using Tapatalk
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 19:21   #1168
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Ash ja pisałam o przyzwyczajaniu do słodyczy, a nie do slodkiego smaku.

Ja osobiście ciast nie pieke, bo u nas w domu się marnuja, nie zjemy i będzie do wyrzucenia. .. zresztą obecnie to nie dalabym rady nic upiec :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 20:31   #1169
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Coz ja sie zgadzam ze kazdy powinien robic to w zgodzie ze soba. U nas Daro dostaje i rzeczy kupne i domowe. Ciasta moze nie za czesto bo w sumie nie kupujemy w ogole a szykowane przez nas je. Ale za to ciastka czasami mu daje...z reszta moje dziecko je np.nieslawne kaszki Nestle...tak wiec...niech kazdy robi jak chce i jak czuje.
Bo niektorych wkurza dawanie ich dzieciom pewnych produktow a innych pouczanie ze czegos sie jesc nie powinno bo za slodkie/za slone/ za duzo czegos tam albo tamtego.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ




Edytowane przez Magiusa
Czas edycji: 2014-06-02 o 20:32
Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 21:03   #1170
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Coz ja sie zgadzam ze kazdy powinien robic to w zgodzie ze soba. U nas Daro dostaje i rzeczy kupne i domowe. Ciasta moze nie za czesto bo w sumie nie kupujemy w ogole a szykowane przez nas je. Ale za to ciastka czasami mu daje...z reszta moje dziecko je np.nieslawne kaszki Nestle...tak wiec...niech kazdy robi jak chce i jak czuje.
Bo niektorych wkurza dawanie ich dzieciom pewnych produktow a innych pouczanie ze czegos sie jesc nie powinno bo za slodkie/za slone/ za duzo czegos tam albo tamtego.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dokładnie Magi, dlatego wkurza mnie moja rodzinka, która chce decedowac za mnie o zywieniu mojego dziecka. Ja w życiu nie smialabym narzucać komuś swojego zdania, dlatego tak mnie irytuje ich zachowanie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-14 22:16:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:51.