Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek. - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-05, 08:20   #1471
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

aaa no tak, przeciez juz kiedys wspominalas o tym pomysle, skleroza!

haha Twoj Tz tez Misiu? Super Misiu brzmi fajnie zatem
Mnie sie osobiscie " Misiu" nie podoba, bo mialam upierdliwa kolezanke na studiach, ktora na swojego meza mowila Misiu. wszysdy w koncu tak na niego mowili. a on taki maślak byl, wiec mam niemile skojarzenia.
Moj Tz sam na siebie mowi Misiu. ...

boszzz ludzie sa serio beznadziejni, ktora laska wpadla na pomysl aby napisac na szlafroku " za☠☠☠isty mąż" takie to...plytkie:/
albo te szlafroki z datami..dziizasss

albotl ludzie serio maja totalnie wiesniackie pomysly, albo moj romantyzm tkwiacy gdzies tam we mnie popelnil samobojstwo..
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 08:32   #1472
Harika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

roux666, mój TŻ dla mnie to najczęściej Lolek lub Loulou, ale Misiu też mi się zdarza mówić i kochanie też. A najczęściej do niego mówię Patate ;p
"Za☠☠☠isty mąż" też mnie rozwaliło... ja bym chciała coś smiesznego, ale zastanawiam sie czy w ogóle ten haft ma sens. Nic fajnego mi nie przychodzi do głowy, a im bardziej oglądam te szlafroki tym mi się mniej te napisy podobają, więc chyba dostanie bez niczego I tak mu dużą paczkę szykuję ze słodyczami
Harika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 08:38   #1473
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Irenkaaa a od czego sa drzwi?
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 08:40   #1474
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Mnie rozwaliło "Krzysztof Za☠☠☠isty Mąż" o bosheee... i tak przy Hubert o Super Mąż są dwie obrączki... a ja się zastanawiałam czemu mają precla naszytego
Możesz napisać Jego Imię Za☠☠☠isty Misiu
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 08:51   #1475
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Patate zabiłeś mnie. Nawet moj R ma teraz minę jakbym go zabiła mówiąc ze Lolek to patate . Mojemu pewnie kiedys kupie szlafrok ale Starwars albo inne takie ... To maniak. Duże dziecko. Idziemy do sklepy ... W planach kupno kilku rzeczy ze spozywki , odrazu jest gadanie typu ,, tylko niemam zamiaru spędzić godziny w tym sklepie" a niedaj Boże zeby zobaczył regał np z zabawkami. O matko godzinę to on przy jednej półce stoi. Ja wtedy zdążę obejść cały sklep , wrócić a on dalej tam jakies lego albo figurki ogląda... R. Lat prawie 42.


Sent from my iPad using Tapatalk

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

Drzwi drzwiami Paulinka ale np w poprzednim domu mieszkaliśmy z takimi ludźmi ze albo sie ładował do pokoju bez pukania jakis ich gość w środku nocy sie zdarzało tez albo zapukał , nie usłyszał proszę i otwiera drzwi .szkoda słów. A tu ... No cóż czasem dzieciak nam sie ładuje do pokoju a jakos ńiemam w zwyczaju straszyć nikogo ( oprócz tz-a moja gruba d***


Sent from my iPad using Tapatalk
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 09:09   #1476
Harika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Mnie rozwaliło "Krzysztof Za☠☠☠isty Mąż" o bosheee... i tak przy Hubert o Super Mąż są dwie obrączki... a ja się zastanawiałam czemu mają precla naszytego
Możesz napisać Jego Imię Za☠☠☠isty Misiu
hahahahahahaha precla
no tandetne te napisy, a szczególnie ikonki, co zrobić... jeśli sie zdecyduję na haft to tylko jakiś napis

Cytat:
Napisane przez irenkaaa
Mojemu pewnie kiedys kupie szlafrok ale Starwars albo inne takie ... To maniak. Duże dziecko. Idziemy do sklepy ... W planach kupno kilku rzeczy ze spozywki , odrazu jest gadanie typu ,, tylko niemam zamiaru spędzić godziny w tym sklepie" a niedaj Boże zeby zobaczył regał np z zabawkami. O matko godzinę to on przy jednej półce stoi. Ja wtedy zdążę obejść cały sklep , wrócić a on dalej tam jakies lego albo figurki ogląda... R. Lat prawie 42.
To faktycznie maniak A te szlafroki sa fajne, widziałam... ale cena też fajna
Harika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 09:19   #1477
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez Harika Pokaż wiadomość
hahahahahahaha precla
no tandetne te napisy, a szczególnie ikonki, co zrobić... jeśli sie zdecyduję na haft to tylko jakiś napis


To faktycznie maniak A te szlafroki sa fajne, widziałam... ale cena też fajna
A nie macie jakiegoś waszego powiedzonka? Ja na mojego tżta wołam często "bitchu" takie zdrobnienie od bitch albo "bitchy-bitch" Ale my się po angielsku często wyzywamy, jakoś tak w obcym języku na nas nie robi to wrażenia Jak kiedyś tżta zapytałam czy jakbym mówiła mu tak po włosku to by się obraził, to powiedział, że po włosku nie można bo to brzydko
A naszymi powiedzonka jest "Mam cię zbić?" xD Ja tam mówię to tżta jak mnie wkurzy a on mnie zawsze przedrzeźnia. Albo "Choć na Ulisse/Ulissino" - to od włoskiego programu tv, który nazywa się "Ulisse" i jego lektor ma taki fajny głos do spania, że czasami go sobie włączamy, kładziemy się i od razu zasypiamy
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-05, 09:26   #1478
Harika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Powiedzonka... ale, co myślisz, żeby wyhaftować mu "Jesteś gruby"?
Harika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 09:50   #1479
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

ImageUploadedByWizaz Forum1401958130.460318.jpg
A propos misiow i pms.
Ostatnio jak bylam w nastroju do zabijania Tz wyszedl do pubu na quiz. I taka mi wiadomosc napisal dd
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 09:51   #1480
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

hehehe Harika you made my day ...

patate .. gruby..? no tak mi ostatnio moj chcial mr patate kupic ( na zabawkach oczywiscie sie zasiedzial)

ale jak pamietam zdjecia Twojego to gruby nie byl

moj przytyl cale 5kg ( i slusznie bo gdziez 1,84 cm i 64 kg .. toz wygladal jak dziecie oswiecimia wczesniej i sam siebie nazywa.. fat bastard ..
a maniak maniak: manga, star wars, lord of the rings , Harry Portier i wiele innych , jakies animy to moze ogladac godzinami
gorzej niz dziecko naprawde

Edytowane przez irenkaaa
Czas edycji: 2014-06-05 o 09:52
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 09:59   #1481
Harika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
Załącznik 5703497
A propos misiow i pms.
Ostatnio jak bylam w nastroju do zabijania Tz wyszedl do pubu na quiz. I taka mi wiadomosc napisal dd
I pozostało tylko skwitować "Ok"
W ogóle jestem taka sama podczas PMSa ;p a czasami nawet bez tego hehe właśnie, zbliża mi się wielkimi krokami @, oj będzie źle...
Cytat:
Napisane przez irenkaaa
hehehe Harika you made my day ...

patate .. gruby..? no tak mi ostatnio moj chcial mr patate kupic ( na zabawkach oczywiscie sie zasiedzial)

ale jak pamietam zdjecia Twojego to gruby nie byl
Hehehe mój sam o sobie mówi "Jestem grubi", ja raczej mu tak nie dokuczam a tak serio to on oczywiście szczupły jest, ale jak sam stwierdził "kiedyś było lepiej". Ma może taki minimalny brzuszek
A twój to w ogóle chuderlak!! Przy takim wzroście!! To mój TŻ waży z 72 kg przy 176 cm.
A co do Harrego to możemy sobie z R. rękę podać

Edytowane przez Harika
Czas edycji: 2014-06-05 o 10:02
Harika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-05, 10:52   #1482
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

wczoraj bylismy kupic jakies polki w conforamie ... narazie wzielismy dwie bo mamy dosc kartonow a 6 czy 7 kartonow z samymi dvd... o matulu z 300 dvd pewnie bedzie i on jeszcze przed wylotem kupowal nowe

narazie pokoj zawalony caly prawie kartonami
wroci z miasta ( pojechal do agencji pracy moze cos gdzies akurat ..) to zaczniemy chyba te kartony oprozniac powoli

matko wczoraj kolacja a Pani X.. ... sie zebralo na rozmowe .. ze jej sie glupio robi jak cos sprzatam ( chocby jak gary ze zmywarki wyjme ) a co dopiero powiedziec o sprzatnieciu podlogi . i ze ona wtedy odnosi wrazenie ze ja mysle ze ma balagan w domu . nosz... kobieta kasy za nic nie chce . to jej mowie ze mi sie tak samo glupio robi jak ona robi wszystkie zakupy a jak ja cos kupie to dla niej to jest niewygodne bo np cukier za 1e kupilam i wielki mi wydatek . ( na szczescie innych zakupow nie zauwazyla

wiecie co ona mi kazala zrobic... jak sie jakies produkty koncza ( a pewnie sie dlugo nie skoncza bo maja takie zapasy jedzenia ze jakby sklepy na miesiac zamkneli to pewnie wszyscy bysmy sie najedli do syta) to mam jej mowic a nie isc do sklepu ...
powiedzialam ze mowy niema i wiem na szczescie gdzie sklep :P
i az jej musialam powiedziec ze lubie sprzatac i ze to takie moje zboczenie buahaha bo nie daje kobieta za wygrana zeby odpusic
nie dosc ze dach nad glowa mamy, auto , jedzenie , ciepla wode ( w irlandii mimo placenia rachunkow dziady zakrecaly termostat
to jeszcze problem jak cos kupie do jedzenia
jeszcze wczoraj (nie dosc ze wracaja pozno z pracy zmeczeni) to ugotowala cos na dzis i mowi ze mamy to w dzien jesc
oni gotuja zupelnie inaczej , do tego prawie nie doprawione bo wg dziecka i kazdy sobie moze doprawic
kupili jakis czas temu termomix i wiele rzeczy w tym gotuje ( szybko )

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

r mnie wlasnie zabil textem ... czy mam wize w swoim paszporcie bo bez tego nie otworze konta bankowego kufa urzednicy tu sa tak tepi ze nie potrzebuje wizy do Fr ..
on mi mowi ze tak mu powiedzieli i ze ta wize moge zdobyc w City office
hmm robi sie ciekawie

Edytowane przez irenkaaa
Czas edycji: 2014-06-05 o 10:41
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 10:59   #1483
Harika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez irenkaaa
r mnie wlasnie zabil textem ... czy mam wize w swoim paszporcie bo bez tego nie otworze konta bankowego kufa urzednicy tu sa tak tepi ze nie potrzebuje wizy do Fr ..
on mi mowi ze tak mu powiedzieli i ze ta wize moge zdobyc w City office
o matulu!!! o głupocie francuskich urzędników słyszałam już wiele, ale to jest jedna z "lepszych" historii...
Harika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 11:05   #1484
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez Harika Pokaż wiadomość
roux666, irenkaaa, szlafrok zastanawiam się jeszcze nad napisem, bo można zrobić haft na piersi z przodu lub z tyłu na plecach, może mi coś podpowiecie?? Bo imię zbyt banalne tutaj link do aukcji: http://allegro.pl/szlafrok-meski-sof...266523229.html
Myślałam o czymś w stylu "Super Misiu" xD
Ale super
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 11:10   #1485
niusuance
Rozeznanie
 
Avatar niusuance
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wellington
Wiadomości: 556
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
Wy tu o kołderkach a ja juz od 3 godzin na nogach!!

wczoraj wieczorem Tz mowi, ze za 24 h bede mogla mu dac jego prezent urodzinowy.
powiedzialam, ze go sprzedalam

A co mu w koncu kupilas
? Moja bluza zamówiona dla TZ przyszła w zeszłym tygodniu




Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
aaa no tak, przeciez juz kiedys wspominalas o tym pomysle, skleroza!

haha Twoj Tz tez Misiu? Super Misiu brzmi fajnie zatem
Mnie sie osobiscie " Misiu" nie podoba, bo mialam upierdliwa kolezanke na studiach, ktora na swojego meza mowila Misiu. wszysdy w koncu tak na niego mowili. a on taki maślak byl, wiec mam niemile skojarzenia.
Moj Tz sam na siebie mowi Misiu. ...

boszzz ludzie sa serio beznadziejni, ktora laska wpadla na pomysl aby napisac na szlafroku " za☠☠☠isty mąż" takie to...plytkie:/
albo te szlafroki z datami..dziizasss

albotl ludzie serio maja totalnie wiesniackie pomysly, albo moj romantyzm tkwiacy gdzies tam we mnie popelnil samobojstwo..

Nie lubię maslakow w sensie ludzi, nie grzybów




Cytat:
Napisane przez Harika Pokaż wiadomość
o matulu!!! o głupocie francuskich urzędników słyszałam już wiele, ale to jest jedna z "lepszych" historii...
Mojemu byłemu w dwóch bankach w Pl powiedzieli ze nie otworzą mu konta, chyba ze będzie miał wizę lub kartę Polaka :O a on z Portugalii był...
Tutaj raz babka w sklepie nie chciała mi alkoholu sprzedać bo nie miałam NZ paszportu ....

A tak w ogóle to padnieta jestem, czekam na autobus który się spóźnia a juz dawno powinna być w łóżku :/ mieliśmy dzisiaj wspinaczkę i spotkanie w pubie z grupa w której się udzielam i się zagadalam :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Blogowanie
niusuance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 11:27   #1486
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez niusuance Pokaż wiadomość
A co mu w koncu kupilas
? Moja bluza zamówiona dla TZ przyszła w zeszłym tygodniu







Nie lubię maslakow w sensie ludzi, nie grzybów






Mojemu byłemu w dwóch bankach w Pl powiedzieli ze nie otworzą mu konta, chyba ze będzie miał wizę lub kartę Polaka :O a on z Portugalii był...
Tutaj raz babka w sklepie nie chciała mi alkoholu sprzedać bo nie miałam NZ paszportu ....

A tak w ogóle to padnieta jestem, czekam na autobus który się spóźnia a juz dawno powinna być w łóżku :/ mieliśmy dzisiaj wspinaczkę i spotkanie w pubie z grupa w której się udzielam i się zagadalam :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Kindle i jeszcze zrobilam takie kupony na rozne rzeczy, np. Na sniadanie w lozku, na to ze bede za niego odkurzac przez tydzien.. Itd
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 11:44   #1487
Harika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
Kindle i jeszcze zrobilam takie kupony na rozne rzeczy, np. Na sniadanie w lozku, na to ze bede za niego odkurzac przez tydzien.. Itd
Oooo to widzę, że mój pomysł na bony się spodobał
Harika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 12:04   #1488
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Harika. Chodzi o wize D A z tego co czytam to Polacy nie musza ale tu jak urzednikowi nie powiesz ze jest jakiś przepis to sam czasem niewie. Hehe mój jełopek kochany spytał o kartę kredytowa. A na kiego mi odrazu kredytowa.

On wg siebie pewnie patrzy bo on to by kredytowki pewnie używał do wszystkiego co mnie wkurza ale mi wystarczy zwykła karta żebym wyjęła kasę z bankomatu i np zapłaciła w sklepie.
Narazie nie zakładam bo niemam tu dochodów narazie ale taka zwykła to podobno dostanę. Czasem to z tym moim 3 światy tak jak z tymi urzędnikami.
Założę pewnie niedługo ale podobno łatwiej mi może być z karta pobytu( której tez już Polacy nie muszą mieć ale takie mądre urzędniku inaczej patrzą na ta kartę niż np na mój paszport). Wyobraźcie sobie jak po kartę do tel poszliśmy gościu w SFR nie chciał nawet na mój paszport patrzeć tylko jak mu dałam kiedy spytał o ID to spojrzał na to conajmniej jakbym mu dała paszport Polsatu i uznał ze obydwa numery na tz- a da a potem możemy to zmienić : mdleje:


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez irenkaaa
Czas edycji: 2014-06-05 o 12:17
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 12:27   #1489
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez Harika Pokaż wiadomość
Oooo to widzę, że mój pomysł na bony się spodobał

Si! Mnie sie spodobal, mam nadzieje ze Tz tez powala na kolana.
Rozmawialam na skype z moja ponad 60 letnia ciocia i mowilam jej o kindle dla Tz i bonach. Pokazalam jej niektore, lol te na sniadanie czy sprzatanie czy kino.. A ona taka zmieszana nieco pyta czy takich " intymnych" nie zrobilam..hahahaa umarlam. Mowie jej " noo takie na loda ..." Poczerwieniala i juz wiecej pytan nie zadawala
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-05, 12:46   #1490
poise
Wtajemniczenie
 
Avatar poise
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Finlandia
Wiadomości: 2 233
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Hej, mogę do Was dołączyć?

poise - Finlandia - Polska/Finlandia

Niestety, nie mieszkamy jeszcze razem i tak zostanie dopóki nie skończę studiów.
__________________


poise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 12:51   #1491
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Hej poise jasne ze tak

Powiedz coś o was




Sent from my iPhone using Tapatalk
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 14:20   #1492
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Poise witaj! jak tradycja nakazuje, musisz cos o Was napisac!



kuuurczaki no.
zaczelam robic tort dla Tz. tak se wymyslilam, ze jak doczekamy do polnocy to mu ze swieczkami wyskocze i pozremy tort nocą.
no i robie ten przeklety biszkopt.
na koniec nalezy wmieszac mąki.
wmieszalam i cos to takie za geste.
zo za ujowe proporcje no!
dodalam mleka.
off dziwnie biale to.
nic to, wlewam do tortownicy.
i kurna, zóltka sie do mnie usmiechaja z miseczki.
posypaly sie brzydkie slowa po polsku.
ale co tam, mikserem je wmiksowalam w tortownicy.
a teraz sie modle, zeby toto wyszlo jak pani z moichwypiekow .....

dziizas jaka jestem sierota!!!!!
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 14:23   #1493
Harika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
kuuurczaki no.
zaczelam robic tort dla Tz. tak se wymyslilam, ze jak doczekamy do polnocy to mu ze swieczkami wyskocze i pozremy tort nocą.
no i robie ten przeklety biszkopt.
na koniec nalezy wmieszac mąki.
wmieszalam i cos to takie za geste.
zo za ujowe proporcje no!
dodalam mleka.
off dziwnie biale to.
nic to, wlewam do tortownicy.
i kurna, zóltka sie do mnie usmiechaja z miseczki.
posypaly sie brzydkie slowa po polsku.
ale co tam, mikserem je wmiksowalam w tortownicy.
a teraz sie modle, zeby toto wyszlo jak pani z moichwypiekow .....

dziizas jaka jestem sierota!!!!!
Hahahahahahahahahahaha Brawo, Perfekcyjna Pani Domu

poise, witamy
Harika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 14:35   #1494
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

poise

Kolejne 7 dni antybiotyku ale juz w pigulkach.
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 14:47   #1495
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Roux to ja wczoraj gnocchi robilam. Nastawilam wode ( w irlandii kupowalam takie co zagotowujesz 3 min I gotowe)I mysle kurka moze przeczytam ,, Taaa przeczytam Bugahahha przeciez ja w tym jezyku nie czytam" sposob gotowania Bo widze gdzies 2 min I 4 min. Pytan tz- a a ten mi wyskakuje ze na patelnie to z maslem 2 min a potem przykryc I jeszcze 4 od czasu do czasu mieszajac( to juz sama doczytalam Bo on to wiecie eee wrzuc na patelnie na masle .
Dobrze ze mnie cos tknelo Bo bym to ugotowala ( juz wode wstawilam a co sobie bede zalowac) I tyle.

Jak mi dzis sz czeka opadla jak zobaczylam ceny takiej Wody do pryskania na twarz
Tylko ta to chyba nie termalna ale 10x roznica w cenie niz la Roche czy Vichy kupowane w irlandii. Inne kosmetyki tez sporo taniej. Tak to ja moge Zakupy robic




Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez irenkaaa
Czas edycji: 2014-06-05 o 14:50
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 17:35   #1496
Bling
Zadomowienie
 
Avatar Bling
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Norwegia/Oslo i Bærum
Wiadomości: 1 235
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Noz cholera, tak tu wczesnie swierkacie a mnie zadna nie obudzila do pracy. Nie wiem jak to sie stalo. Musialam budzik chyba wylaczyc budzik o 7 i zasnelam . Koszmarny sen i sms mnie obudzily, 8:47 ,biegiem umyc zeby, ubrac sie i w pedy, w deszczu ,przez ogrodek sasiada na autobus 9:01 powinien byc ale go nie bylo. Spoznil sie ,ale zdazylam na docelowy do sklepu o 9:12, ufffff a powinnam byc o 8:50.

Wczoraj cos we mnie peklo, musialam sie wygadac, Tz stanal na wysokosci zadania,wysluchal,przytul il,poradzil.
Troszke mnie drazni kolezanka w pracy, namowil mnie na szczera rozmowe z nia ,no i jakos pomoglo.

A jak juz tak o szczerosci ,to mialam wspomniec o tym jak tylko zauwazylam ale zrezygnowalam. Ale troszke to gryzie
irenkaa sprawa do Ciebie, nie mam i nie ma . Sorki ale musialam
Nie gniewaj sie

Ja swojemu Tz towi Misiuje,on mi tez. Na dodatek jego koledzy ,nie wszyscy ale garstka nie znaja mojego imienia tylko Misiu,ale o tym juz chyba pisalam
Wiec jest Misiu,Michu,Fichu,Fisiu i takie tam.
O szlafroku tez mysle na prezent,bo moj ma ale bordowy a ja nie cierpie tego koloru i mu go gleboko schowalam..... Hihi

No nic jade chyba do siostry ,zawiez buty i pizamke ktora dla niej kupilam. Przestalo padac.

Oto moje lustro,szafka na bizuterie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (28,6 KB, 11 załadowań)
__________________

To co u innych nazywamy grzechem, w naszym wykonaniu jest jedynie doswiadczeniem zyciowym.
ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღღ ღ ღ ღღ ღ ღ
Bling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 18:48   #1497
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Ja sie nie gniewam. Często szybko pisze z iPada i tel i mi czasem tak dziwne wyrazy wychodzą ze sama sie często za głowę łapie.


Sent from my iPad using Tapatalk
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 18:54   #1498
Harika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

melduję, że poćwiczone wczoraj był rest day, a dzisiaj znów ruszyłam dupkę, chociaż oczy mi się kleją jak pierogi mi się lepią...

dziewczyny macie jakiś pomysł na białkową kolacyjkę po treningu? Ja zwykle piję szejka, ale chciałabym czasem coś innego przekąsić i żeby to nie było jajko czy serek wiejski/twaróg ;p

Edytowane przez Harika
Czas edycji: 2014-06-05 o 18:55
Harika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 18:56   #1499
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

wlasnie jestem w trakcie mojej pierwszej próby z body wrappingiem Pomaga ujędrnić skórę i zwalczać cellulit podobno bardziej wnikliwie niż samo smarowanie specyfikiem, nie zaszkodzi spróbować. Użyłam eveline i teraz mam miłe chłodzonko na udach, a na brzuchu chyba za mało użyłam bo nic nie czuję i owinęłam się dość lekko ;p Za jakiś tydzień porównam sobie wygląd moich udek i zobaczymy czy będą wyglądać choć trochę lepiej (podobno już po dwóch zabiegach widać różnicę :P)

Jestem też po serii aplikacji do pracy w Cork.. jak na razie to zero odzewu.. ja to zawsze bym chciała wszystko na już, jak najszybciej. dziś aplikuję i jutro odpowiedź haha :P niecierpliwiec.
Szkoda tylko, że nie wszyscy mają takie podejście żeby napisać czy cię przyjmują czy nie, przynajmniej wiesz, że nie ma sensu na to dłużej czekać i trzeba iść dalej :P

Jestem już prawie na finiszu z egzaminami na uczelni, został jeden w poniedziałek i jedno zaliczenie w czwartek i koniec. Potem dac im duuuużo kasy i z początkiem lipca obrona. Praca jest gotowa i zatwierdzona przez promotora do drukuwięc póki co mam luuuuźny piąteczek i sobotę, a w niedzielę idę mamie koleżanki pomóc w pracy

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Bling Pokaż wiadomość

Oto moje lustro,szafka na bizuterie
genialne!
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 19:02   #1500
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

No I co? I niby do 90 dni wizy nie trzeba a potem na dluzej niby tak ale zastanawiam sie na ile to aktualne dane.
No nic najwyzej mnie wykopia z kraju( chociaz w irlandii niby tez tak a prace mialam dopiero po 4 mies ) musimy podjechac sie do wiedziec jak to jest naprawde bo inaczej jak ktos tu ma studia czy prace a co innego jak tak siedzi. Hmmm znowu mam dosc tych wszystkich przeprowadzek z kraju do kraju, blakania sie tu I tam.

W łeb sobie strzele I bedzie spokoj. Pms zbliza sie



Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez irenkaaa
Czas edycji: 2014-06-05 o 19:14
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-13 16:36:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:34.