Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: kolejna czesc watku bedzie nazywać sie?
Mamo kup mi butlę soczku, przecież kończę już pół roczku! 2 8,00%
Pełzam, szuram, chcę raczkować- wszystkie rzeczy czas pochować! 3 12,00%
Lato idzie do nas już- pierwsze kroki są tuż-tuż! 2 8,00%
Gie-gie, da-da, ej i jo- woła dziecię, że hoho! 0 0%
Dzieci z każdym dniem są większe- mamy za to sporo lżejsze! 0 0%
Dziecię pnie się wciąż do góry- mama wraca do figury! 4 16,00%
Marchew jabłko i kurczaczek,zdrowo je mój niemowlaczek. 2 8,00%
Już wychodzą ząbki nam,mama popatrz siedzę sam! 7 28,00%
Miesiąc za miesiącem leci mamy coraz większe dzieci 3 12,00%
listopadowo-grudniowe mamusie2013 2 8,00%
Głosujący: 25. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-08, 20:54   #4711
agnieszka255
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka255
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 1 075
GG do agnieszka255
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez kOmorowska Pokaż wiadomość
agnieszka Ania to śliczna dziewczynka i widać, że zaczyna się robić mały kluseczek trzymamy za Was kciuki z Natalką
motylek my dajemy wodę

życzę Wam spokojnej i słonecznej niedzieli
Dziękuje za wszystkie kciuki

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
Ania rośnie widać po niej, sama wiesz najlepiej ile przeszła, obie przeszłyście zacznie jeść ziemniaki to szybko utyje
Dalej jej kibicuję
mam taką nadzieje, zaczynam podawać obiadki ze słoiczka,smakowały jej warzywa z indykiem, ale jabluszka czy z marchwia czy bez nie chce ruszyc,sama marchew owszem, kaszki tez jej smakuja
__________________
Już jestem, Jakub, 3550, 54 cm
agnieszka255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-08, 22:53   #4712
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
hhheeelooł tęskniłyście?
U nas intensywny weekend. Albo goście, albo wyjazdy.Na dziś już mam dosyć. Natalenka już śpi a ja mam chwile dla siebie. Niby taka najedzona jestem ale coś bym pysznego wszamała
Już wiem po kim Natala taki kurczaczek. Ja w jej miesiącu ważyłam 6300 a ona waży 6180, niewielka różnica więc będzie miała raczej moją figurkę.

Gratuluje wszystkim miesięczniakom!! :roz a:

Agnieszka Anulka i tak bardzo urosła Daj jej jeszcze troszkę czasu, na pewno zaraz jeszcze moją Natale przegoni

motylek
oprócz cyca daję wodę przegotowaną, bardzo polubiła

Nie jestem zadowolona z krzesełka do karmienia. Nie wiem czy Wasze też tak mają, że pod stolikiem są takie szorstkie?Trzeba uważać przy wyciąganiu małej co by jej nóżkami nie przejechać. Oprócz tego pasy są jakieś takie lipne, żałuję. Pewnie za jakiś czas jak się wkurzę to kupię inny.
Spróbuj sprzedać to krzesełko na tablicy i kup inne ja w naszym nie zauważyłam takiech szorstkich krawędzi

Agnieszka, ale Anulka już fajna jest!


Nelka zaczęła raczkować znaczy przebiera nóżkami i rączkami i jeździ brzuchem po podłodze no i przy babci to pierwszy raz zrobiła a szkoda cóż no my akurat byliśmy na Kabarecie Skeczów Męczących ale tak dzisiaj widziałam że kombinuje i tak myślałam że to już za chwilę

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 06:50   #4713
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez motyl03 Pokaż wiadomość
Motylek ją daję w temperaturze pokojowej.nie podgrzewam. Ja mam bebetto, kupiliśmy razem z gondolą. Niestety nie ma wkładki dla mniejszych dzieci i Ala mi trochę zjeżdża bo nie siedzi jeszcze pewnie.poza tym ok.
U nas dziś byl taki ukrop ze nie było czym oddychać.nawet mój pies miał dosyć. Zaopatrzylam sie w łóżeczko turystyczne więc mozna na urlop jechać
Kyte nasze krzesełko sie sprawdza super.mamy chicco.nie ma żadnych problemów.Ala czasem w nim nawet drzemie przy obiadku
Póki co jestem zadowolina ze spacerówku. W weekend ostro ja testowalam na roznych powierzchniach. Moj zazwyczaj siedzi w pozycji pol lezacej i jak zasnie to rozkladam go na plasko.
Powiem wam ze uwielbiam takie rodzinne spacery kiedy wrscamy tsk zmeczeni ze psy nie maja juz sil machac ogonami
Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
Spróbuj sprzedać to krzesełko na tablicy i kup inne ja w naszym nie zauważyłam takiech szorstkich krawędzi

Agnieszka, ale Anulka już fajna jest!


Nelka zaczęła raczkować znaczy przebiera nóżkami i rączkami i jeździ brzuchem po podłodze no i przy babci to pierwszy raz zrobiła a szkoda cóż no my akurat byliśmy na Kabarecie Skeczów Męczących ale tak dzisiaj widziałam że kombinuje i tak myślałam że to już za chwilę

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ale fajnie ze juz tak sie bierze za raczkowanie.

Czytalam blog Ani. Jest bardzo bardzo dzielna. Najgorsze juz za wami
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 09:45   #4714
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

hej jak tam dzisiaj?
Nie spałam prawie całą noc.Natalie uśpiłam koło 1:30 ale zaraz znowu się obudziła. Itak pare razy. Próbowałam Natalce znowu dać dziś butle, skończyło się na płaczu rozżaleniu i oczywiście skapitulowałam, skończyło się na cycku.

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
Spróbuj sprzedać to krzesełko na tablicy i kup inne ja w naszym nie zauważyłam takiech szorstkich krawędzi

Agnieszka, ale Anulka już fajna jest!


Nelka zaczęła raczkować znaczy przebiera nóżkami i rączkami i jeździ brzuchem po podłodze no i przy babci to pierwszy raz zrobiła a szkoda cóż no my akurat byliśmy na Kabarecie Skeczów Męczących ale tak dzisiaj widziałam że kombinuje i tak myślałam że to już za chwilę

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
O dobry pomysł mi sprzedałaś

za raczkowanie!To teraz mamusiu nie usiądziesz dłużej na miejscu
__________________
2820g SZCZĘŚCIA
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 09:50   #4715
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Probujesz ja orzestawic na mm?
Moj zadnej butli nie akceptuje tylko piers. Terax troche przekupuje go sokami.

My po spacerze i biore sie za obiad
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 10:07   #4716
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Hej
wlasnie WAS znalazlam na tym telefonie. ;/

czytalam cos tam, ale nie wiem czy nie pomieszalam

kyte jakie masz krzeselko ? moj nie ma zadnych szorskich elementow

Agnieszka uper ze ANIA tak ladnie rosnie

my w szpitalu, ale chyba z niego dzis wyjdziemy.

Na spamowanie polecam : http://webcache.googleusercontent.co...=pl&lr=lang_pl
co sadzicie ?:P zaraz sie watek skonczy


mam nadzieje ze dobrze wkleila, bo na tel nie umiem za bardzo
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 11:36   #4717
Olenka_24
Zadomowienie
 
Avatar Olenka_24
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 831
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Hej laski! U nas dzisiaj taki upał że wytrzymać sie nie da, 34 stopnie - i tak do środy ma być. Jutro mam jechać z małym do koleżanki a auto mam bez klimy :/

Aga cieszę sie ze u Was dobrze!
Kyte ja mam krzesełko chicco i jest ok, jak Cię wnerwia to ja tez bym sprzedala


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Olenka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-09, 11:42   #4718
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

motylek no próbuję, ale już od dawna nie ma żadnego efektu, nawet moje mleko odciągnięte z butli jest beeeee. Już wodę z niekapka wypije aniżeli mleko.

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
Hej
wlasnie WAS znalazlam na tym telefonie. ;/

czytalam cos tam, ale nie wiem czy nie pomieszalam

kyte jakie masz krzeselko ? moj nie ma zadnych szorskich elementow

Agnieszka uper ze ANIA tak ladnie rosnie

my w szpitalu, ale chyba z niego dzis wyjdziemy.

Na spamowanie polecam : http://webcache.googleusercontent.co...=pl&lr=lang_pl
co sadzicie ?:P zaraz sie watek skonczy


mam nadzieje ze dobrze wkleila, bo na tel nie umiem za bardzo
apollo sun.
Trzymam kciuki abyście wyszli ze szpitala czym prędzej.
__________________
2820g SZCZĘŚCIA
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 11:52   #4719
Olenka_24
Zadomowienie
 
Avatar Olenka_24
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 831
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Ryba wiadomo cos kiedy Was wypisza?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Olenka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 12:12   #4720
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez Olenka_24 Pokaż wiadomość
Ryba wiadomo cos kiedy Was wypisza?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Przylaczam sie do pytania.

Moj jest glownie na piersi w dzien i w nocy. Woda z butelki jest be. Mleka odciagnietegi nie ruszy. Tylko soki daja rade i lepsze to niz nic. Rozcienczam mu woda.
Poki siedze z nim w domu to moze sobie wisiec na cycku.

Wczoraj dalam mu gluten i dzis tez. Jest ok. Jak dlugo dawac mu te pol lyzeczki?
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 17:59   #4721
motyl03
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 288
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Motylek ja daję łyżeczkę kaszy mannej od początku. pediatra mówiła mi, że przez ok. 2 miesiące. ale daję małej też czasem skórkę od chleba albo takie wafle zbożow0-ryzowe.
my dzisiaj cały dzień w ogródku Ala przeszczęsliwa na huśtawce
__________________
Zapraszam na mój blog kulinarny
motyl03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-09, 21:39   #4722
basiula19
Zadomowienie
 
Avatar basiula19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Witam mamusie

nie było mnie to chyba z 5 lat ale wróciłam

u nas wszystko ok Nikolcia waży 8 kg za 9 dni stuknie nam 7 miesięcy. Niunia ma 2 ząbki trzeci sie kluje, przekręca sie z plecków na brzuszek z powrotem ma problem jeszcze, mówi mama tata baba, ładnie sie bawi przekłada sobie zabawki z rączki do rączki i przez 90% doby sie śmieje taki mój śmieszek kochany pije mm w nocy budzi sie raz potem nad ranem dopiero to wtedy cycus jest i czasami w ciągu dni raz cycus (leżałam w szpitalu 4 dni i straciłam prawie całkiem pokarm mimo ściągania a po powrocie do domu udało sie tylko jedną pierś odratować i tak na niej jedziemy wiec tylko na noc starcza)....

pozdrawiamy cieplutko
__________________
23.10.2010 Razem na Zawsze

10.11.2011 Mikołajek już jest z nami
basiula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 22:19   #4723
Ania_Frania1
Rozeznanie
 
Avatar Ania_Frania1
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 788
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Hej,
Ale szybko mi płyną dni! Nie mam kompletnie czasu na Wizaz. U nas dobrze choć zeby w pełnym rozkwicie - Miska wściekłe gryzie wszystko co wpadnie jej w ręce

Ryba jak długo jeszcze w tym szpitalu? Co sie stało że tam jesteście?

Kyte Natalia znow ma fazę balowania w nocy? Już było u Was dobrze z tymi nockami. Miejmy nadzieje że jej sie żniw przestawić na spanie. 3maj sie

Niunia jak nad morzem? Buziaki

Sent from my HTC Desire X using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Motylek moja też tylko cycusiowa. Zamierzam próbować jej dawać wodę z butli, ciekawe czy będzie pić. Butle ciągnęła ostatni raz w lutym wyjątkowo bo ją byłam w szpitalu. Piła wtedy odciagniete mleko. Ciekawe czy woda jej posmakuje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ania_Frania1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 23:04   #4724
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Jak czytam o Waszych perypetiach butelkowych to się cieszę, że Natalia bez problemu załapała... Ja bym studiów nie skończyła gdyby non stop na cycu była...

A u nas pierwsze próby z butla robił TŻ praktycznie do 6 miesiąca ja nie karmiłam butelką, zawsze jak była potrzeba to robił to mąż albo np moja mama. Może to też miało jakiś wpływ.

U mnie powoli mija sesja, co prawda dopiero jeden wypis mam ale już sporo rzeczy do przodu, co ja zrobię z czasem jak skończę hehe

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 06:20   #4725
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez Ania_Frania1 Pokaż wiadomość
Hej,
Ale szybko mi płyną dni! Nie mam kompletnie czasu na Wizaz. U nas dobrze choć zeby w pełnym rozkwicie - Miska wściekłe gryzie wszystko co wpadnie jej w ręce

Ryba jak długo jeszcze w tym szpitalu? Co sie stało że tam jesteście?

Kyte Natalia znow ma fazę balowania w nocy? Już było u Was dobrze z tymi nockami. Miejmy nadzieje że jej sie żniw przestawić na spanie. 3maj sie

Niunia jak nad morzem? Buziaki

Sent from my HTC Desire X using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Motylek moja też tylko cycusiowa. Zamierzam próbować jej dawać wodę z butli, ciekawe czy będzie pić. Butle ciągnęła ostatni raz w lutym wyjątkowo bo ją byłam w szpitalu. Piła wtedy odciagniete mleko. Ciekawe czy woda jej posmakuje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Aaa super jest. Pogoda dopisuje choć dzisiaj trochę chmur jest ale jeszcze wcześnie. Dzieciom się podoba Malwina szaleje Hani się szum morza podoba
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 07:43   #4726
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez Anoula Pokaż wiadomość
Jak czytam o Waszych perypetiach butelkowych to się cieszę, że Natalia bez problemu załapała... Ja bym studiów nie skończyła gdyby non stop na cycu byla

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
Mi bardzo zalezalo zeby karmic piersia. Mam ten plus ze siedze na macierzynskim wiec jestem dla dziecka caly czas. Minusem jest na pewno to ze nigdzie dalej nie moge sie ruszyc ale przetrzymam. Nocne karmienia robie juz machinalnie.
Chcialabym nadal go karmic jak wroce do pracy.

Po kilku dniach upalow dzis wisza czarne chmury i bedzie lac.
Dziekuje za odpowiedz w sprawie glutenu. Oj to dlugo jeszcze nim kupie mu kaszke glutenowa
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 07:52   #4727
Ania_Frania1
Rozeznanie
 
Avatar Ania_Frania1
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 788
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
Mi bardzo zalezalo zeby karmic piersia. Mam ten plus ze siedze na macierzynskim wiec jestem dla dziecka caly czas. Minusem jest na pewno to ze nigdzie dalej nie moge sie ruszyc ale przetrzymam. Nocne karmienia robie juz machinalnie.
Chcialabym nadal go karmic jak wroce do pracy.
To tak samo jak ja a kiedy wracasz do pracy? Ja chyba dopiero od marca 2015 więc wtedy bedzieiala prawie 15iesiecy więc nie wiem czy tak długo będę karmić. Ale do roku tp bym bardzo chciała dociagnac.
u mnie w nocy tylko jedno karmienie, właściwie to jest to już poranne bo Miska je. albo ok 4,30-5.00 albo nawet dosypia do 6.00.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ania_Frania1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 07:58   #4728
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Ja wracam na poczatku grudnia do pracy. U mnie w nocy bywa ze i 2-3 razy chce jesc. Zalezy jaki ma dzien.

U mnie juz szaleje burza z piorunami wiec uciekam
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 07:59   #4729
Olenka_24
Zadomowienie
 
Avatar Olenka_24
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 831
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Motylek a skad jestes ? Bo u nas nadal fala upałów: (

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Olenka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-10, 09:30   #4730
motyl03
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 288
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Niunia ale Wam zazdroszczę my jedziemy w piątek wieczorem i już nie mogę się doczekać u nas dziś taki upał,ze nie ma czym oddychać.

Mamuśki powiedzcie mi, czy dodajecie jakieś przyprawy do obiadków? bo ja daję koperek i natkę pietruszki i w sumie tyle. a moja sąsiadka ma dziecko w wieku naszego i soli małemu obiady. wydaje mi się, że sól to nie za bardzo takiemu małemu dziecku i nie chce mojej dawać do roku około. Cukru też jej mało daję, bo nie jest chucherkiem, raczej w ogóle. a Wy jak robicie?
__________________
Zapraszam na mój blog kulinarny
motyl03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 09:47   #4731
kOmorowska
Rozeznanie
 
Avatar kOmorowska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 529
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Dzień dobry
ojj i znowu upał no tak zimno źle a jak gorąco to też źle
dobrze, że w czwartek ma być chłodniej bo jedziemy z Natalą do neonatologa i neurologa z wynikami usg główki. Ciekawa jestem co na córcie powiedzą byliśmy na kontroli dwa miesiące temu i Natala ważyła 5400g a prawie dwa tygodnie temu już 7000g - klucha moja

motyl my nie przyprawiamy, dodajemy ociupinkę oliwy z oliwek na polecenie neonatologa.

a ja nie wiem kiedy wrócę do pracy zależne to od tego czy mi umowę przedłużą bo kończy mi się w sierpniu
__________________

24.12.2013 - Natalia

kOmorowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 10:05   #4732
lubieolowki
Raczkowanie
 
Avatar lubieolowki
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 328
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez niunia32 Pokaż wiadomość
Aaa super jest. Pogoda dopisuje choć dzisiaj trochę chmur jest ale jeszcze wcześnie. Dzieciom się podoba Malwina szaleje Hani się szum morza podoba
Ale super Fajnie, że dziewczyny zadowolone! A jak droga Wam minęła?
My wyjeżdżamy 14 lipca nad morze i już się nie mogę doczekać! Będzie szał, bo 12 lipca mamy ślub kuzyna w Warszawie i chyba zrobimy tak, że zostawimy Kubę z moimi rodzicami (bo z nimi jedziemy na wakacje) i po prostu spotkamy się tego 14. już na miejscu. Bez sensu jest jeździć w tę i z powrotem... Co myślicie?

Cytat:
Napisane przez motyl03 Pokaż wiadomość
Niunia ale Wam zazdroszczę my jedziemy w piątek wieczorem i już nie mogę się doczekać u nas dziś taki upał,ze nie ma czym oddychać.

Mamuśki powiedzcie mi, czy dodajecie jakieś przyprawy do obiadków? bo ja daję koperek i natkę pietruszki i w sumie tyle. a moja sąsiadka ma dziecko w wieku naszego i soli małemu obiady. wydaje mi się, że sól to nie za bardzo takiemu małemu dziecku i nie chce mojej dawać do roku około. Cukru też jej mało daję, bo nie jest chucherkiem, raczej w ogóle. a Wy jak robicie?
Ja nic nie przyprawiam (no tylko tę natkę pietruszki ). Taki maluch nie potrzebuje w ogóle mieć solonego jedzenia. Smakowo mu to nie robi, a soli jest wystarczająco w samych produktach, które się przygotowuje dziecku Tym bardziej, że sól sama w sobie nie jest jakoś szczególnie zdrowa Cukru też nie daję wcale. Nie słodzę żadnych, herbatek, soczków itd. Smakowo naprawdę to nie robi różnicy (tzn. jak już podasz to pewnie polubi ale jak nie zna to nie będzie się tego domagało ).
Dorosły człowiek też np. przestając słodzić herbatę po jakimś czasie już nie potrzebuje jej słodzić, bo przyzwyczaja się do jej normalnego smaku

U nas od wczoraj wieczora burza Wyszliśmy z mężem do restauracji z okazji moich wczorajszych urodzin i idealnie złapała nas burza Przeczekaliśmy trochę i udało się przebiegnąć do kina i nie moknąc, ale dzisiaj od rana kolejna burza i ulewa Ja nie wiem co się w tym czerwcu dzieje!
__________________
29.06 ślubowaliśmy

Kubusiek rośnie!



25/08 - go! 2/7
01/09
08/09
15/09
22/09
29/09

lubieolowki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 11:36   #4733
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
Mi bardzo zalezalo zeby karmic piersia. Mam ten plus ze siedze na macierzynskim wiec jestem dla dziecka caly czas. Minusem jest na pewno to ze nigdzie dalej nie moge sie ruszyc ale przetrzymam. Nocne karmienia robie juz machinalnie.
Chcialabym nadal go karmic jak wroce do pracy.

Po kilku dniach upalow dzis wisza czarne chmury i bedzie lac.
Dziekuje za odpowiedz w sprawie glutenu. Oj to dlugo jeszcze nim kupie mu kaszke glutenowa
Ja mimo to, że wychodziłam i była butla to utrzymałam laktację na całkiem przyzwoitym poziomie do 6 miesiąca. W maju musiałam zacząć więcej wychodzić i doszedł stres na uczelni i teraz karmię już tylko 2 razy dziennie rano i po kąpieli, bo ewidentnie było jej mało. W dzień to już 2-3 stale posiłki mamy i okolo 3 razy dostaje mm, z tym, że ona to tak max 120 ml na raz zjada.





Cytat:
Napisane przez motyl03 Pokaż wiadomość
Niunia ale Wam zazdroszczę my jedziemy w piątek wieczorem i już nie mogę się doczekać u nas dziś taki upał,ze nie ma czym oddychać.

Mamuśki powiedzcie mi, czy dodajecie jakieś przyprawy do obiadków? bo ja daję koperek i natkę pietruszki i w sumie tyle. a moja sąsiadka ma dziecko w wieku naszego i soli małemu obiady. wydaje mi się, że sól to nie za bardzo takiemu małemu dziecku i nie chce mojej dawać do roku około. Cukru też jej mało daję, bo nie jest chucherkiem, raczej w ogóle. a Wy jak robicie?
Tylko koperek i pietruszkę, no i odrobina oliwy z oliwek lub oleju rzepakowego dla lepszego wchłaniania witamin. Soli nie powinno się dawać, człowiek bardzo szybko się do niej przyzwyczaja i zaczyna potrzebować więcej - dlatego nam posiłki dla dzieci wydają się być jałowe bo jesteśmy przyzwyczajeni do soli i przypraw, a tak na prawdę każde warzywo dla dziecka ma jakiś swój smak i dopóki nie posmakuje soli będzie on dla niego wyczuwalny

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 12:52   #4734
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Podróż minęła nam ciężko, ale przez Malwine bo bolał ja brzuch o miała temperaturę. Ale chyba a dużo zjadła winogron przed wyjazdem.
Hania super zniosła podróż
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 13:38   #4735
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Hej wyszlismy juz ze szpitala. złapała nas burza i deszcz ;(
ale rano taki ukrop był ze szok!!

Mały skonczyl w sobotę 8 miesiecy

Ja do pracy wroce jak ją znajdę ale z obecnymi problemami Kacpra to raczej nie zukam narazie . a kasiura by sie przydala

co tu taka cisza???????????

Córka, NEMOSEK gdzie jestescie??
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 19:15   #4736
Ania_Frania1
Rozeznanie
 
Avatar Ania_Frania1
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 788
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Ryba dobrze że już wyszliscie. Co sie stało że trafiliscie do szpitala?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ania_Frania1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 07:43   #4737
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

maly mi nie chcial jesc, tracil na wadze, byl ospaly.. infekcja sie okaazla

ale gorąco !!
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 08:17   #4738
gabrysiaczek19
Raczkowanie
 
Avatar gabrysiaczek19
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 348
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Hej slyszalyscie o tej 3 latce którą tata zostawił na 8 h w aucie i umarła? Nie mogłam wczoraj przez to usnąć

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
gabrysiaczek19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 08:25   #4739
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Nie slyszalam o tym ale wczoraj nie ogladala, tv. Wczoraj po burzy do poludnia bylo przyjemnie a potem skwar. Dzis tak samo. Nie wiem kiedy mam z dzieckiem wyjsc na spacer :/

Od niedzieli podaje gluten i chyba jest ok-tzn nie widze nic niepokojacego
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 08:38   #4740
Ania_Frania1
Rozeznanie
 
Avatar Ania_Frania1
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 788
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez gabrysiaczek19 Pokaż wiadomość
Hej slyszalyscie o tej 3 latce którą tata zostawił na 8 h w aucie i umarła? Nie mogłam wczoraj przez to usnąć

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Hej, słyszałam. Mama sobie zadzwoniła jak sie o tym dowiedziała z tv. Obie w szoku jesteśmy że coś takiego sie mogło zdarzyć. Żeby zapomnieć o dziecku na 8h to chyba jednak trzeba mieć jakieś problemy z głową...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 07:38 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
maly mi nie chcial jesc, tracil na wadze, byl ospaly.. infekcja sie okaazla

ale gorąco !!
Ryba ale już Ok? Pozdrawiamy z Misia. Uściski dla Was

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ania_Frania1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-29 14:36:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:56.