Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-06-13, 19:20   #901
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Aby co¶ zamawiaæ trzeba mieæ kasê na towar. Tego mi brak

Co do psa to dzieci chc± i nie chc±. Same nie wiedz±, ja im wmawiam Ale widzê jak szalej± gdy do rodziców jedziemy i tam jest nasz Tobi albo jak idziemy do siostry mê¿a a tam dwa Cavalier King Charles Spaniele, jest sza³ wtedy
M±¿ twierdzi, ¿e pies to obowi±zek itp itd. Bo dzieci to nie obowi±zek. No a kto siê tym wszystkim zajmuje?
Zawsze jak on mi co¶ t³umaczy ¿e pies to z³y pomys³ jak ostatnio: A rowerami jak bêdziemy je¼dziæ w lato, to pies bêdzie biega³ ci±gle za nami? A ja mu na to: Kochany maltu¶ bêdzie tak malutki, ¿e u mnie w koszyku na kierownicy bêdzie siedzia³a i zwiedza³a
Wakacje? A co? Nie ma o¶rodków, domków co psa nie przyjmuj±? S±
Za granicê nie bêdziemy je¼dziæ z dzieciakami, bo to koszty i nerwy, wiêc urlopy tylko w Polsce

Co do przyjêcia psa do domu to ju¿ dla mnie oczywiste, ¿e pierwszy tydzieñ dwa kto¶ bêdzie w domu z nim

Mam nadziejê, ¿e uca³owa³a¶ swoje maleñstwo ode mnie I wy¶ciskaj
Oczywi¶cie ¿e wyca³owa³am

Jak siê chce to mo¿na wszystko Dzieci na pewno siê uciesz± z psa i naucz± siê odpowiedzialno¶ci, same plusy

Ja co prawda nie przepadam za jazd± na rowerze ale jak mi siê zdarzy to pies te¿ jedzie na kierownicy Mamy taki koszyk wiklinowy, który jest od góry zamykany kratk±, polecam Na co dzieñ je¼dzi w nim w samochodzie, koszyk jest przypiêty pasami, bezpieczeñstwo pieska przede wszystkim Jak widze ludzi co luzem psy przewo¿± to a¿ ma ciarki .... brak wyobra¼ni
Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula co do o¶rodków dla psów to we¼ pod uwagê, ¿e czasami mo¿e trafiæ Ci siê piesek, który tak siê przywi±¿ê do Ciebie, ¿e nie bêdzie chcia³ zostaæ "z obcymi".

Nasza ¶p. foxterierka taka by³a. Zosta³a 3 dni u znajomej i przez 3dni nie jad³a i ci±gle piszcza³a. Musieli¶my wróciæ wcze¶niej z wakacji.
Taty wy¿lica musia³a tydzieñ u moich te¶ciów spêdziæ jak tata by³ w szpitalu i non stop "p³aka³a" i by³a wyra¼nie smutna, nie chcia³a siê bawiæ, nic.

Pies to raczej nie jak królik czy ¶winka morska traktuje swojego pana/pani± jak sforê i roz³±ka jest jak utrata stada.

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

co do jazdy na rowerze z maltañczykiem to widzia³am i z yorkami te¿ wiêc to nie jest z³y pomys³. Rasa musi byæ dobrana do stylu ¿ycia w³a¶cicieli
Dok³adnie, niemal dla ka¿dego psa to jest trauma zostaæ z obcym. Dlatego dobrze mieæ kogo¶ w rodzinie kogo pies zna i bêdzie lepiej prze¿ywa³ to rozstanie.

PS. napiszmy mo¿e co¶ o w³osach co? ja ju¿ zdjêcie wstawia³am, teraz Wasza kolej :P
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-13, 19:23   #902
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula co do o¶rodków dla psów to we¼ pod uwagê, ¿e czasami mo¿e trafiæ Ci siê piesek, który tak siê przywi±¿ê do Ciebie, ¿e nie bêdzie chcia³ zostaæ "z obcymi".

Nasza ¶p. foxterierka taka by³a. Zosta³a 3 dni u znajomej i przez 3dni nie jad³a i ci±gle piszcza³a. Musieli¶my wróciæ wcze¶niej z wakacji.
Taty wy¿lica musia³a tydzieñ u moich te¶ciów spêdziæ jak tata by³ w szpitalu i non stop "p³aka³a" i by³a wyra¼nie smutna, nie chcia³a siê bawiæ, nic.

Pies to raczej nie jak królik czy ¶winka morska traktuje swojego pana/pani± jak sforê i roz³±ka jest jak utrata stada.

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

co do jazdy na rowerze z maltañczykiem to widzia³am i z yorkami te¿ wiêc to nie jest z³y pomys³. Rasa musi byæ dobrana do stylu ¿ycia w³a¶cicieli
¬le zrozumia³a¶. Ja mówiê o o¶rodkach wczasowych z hotelami, domkami gdzie mo¿na ze sob± wzi±æ psa. ¯aden hotel dla psa nie wchodzi w rachubê Ju¿ wola³abym rodzicom podrzuciæ.
Ja psa bêdê zabieraæ wszêdzie. No mo¿e latanie po centrach handlowych sobie darujê
Co do psa i stylu ¿ycia. Ma³y bêdzie idealnie pasowa³, dla nas du¿y pies to by³by ju¿ problem. Bardzo chcia³am Yorka kiedy¶ ale zdecydowanie charakter psa gryz³by siê z moim mê¿em No i ja zmieni³am upodobania. Teraz jak tak postudiowa³am trochê to do nas maltu¶. Poza tym jak mo¿na takiego cudeñka nie kupiæ

minnie.jpg

26d4cc52436abb68.jpg
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-13, 19:26   #903
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Oczywi¶cie ¿e wyca³owa³am

Jak siê chce to mo¿na wszystko Dzieci na pewno siê uciesz± z psa i naucz± siê odpowiedzialno¶ci, same plusy

Ja co prawda nie przepadam za jazd± na rowerze ale jak mi siê zdarzy to pies te¿ jedzie na kierownicy Mamy taki koszyk wiklinowy, który jest od góry zamykany kratk±, polecam Na co dzieñ je¼dzi w nim w samochodzie, koszyk jest przypiêty pasami, bezpieczeñstwo pieska przede wszystkim Jak widze ludzi co luzem psy przewo¿± to a¿ ma ciarki .... brak wyobra¼ni

Dok³adnie, niemal dla ka¿dego psa to jest trauma zostaæ z obcym. Dlatego dobrze mieæ kogo¶ w rodzinie kogo pies zna i bêdzie lepiej prze¿ywa³ to rozstanie.

PS. napiszmy mo¿e co¶ o w³osach co? ja ju¿ zdjêcie wstawia³am, teraz Wasza kolej :P
Wiesz, ¿e mi te¿ o tê odpowiedzialno¶æ chodzi. No i ¿ycie ze zwierzêtami w dzieciñstwie ogólnie ma same pozytywy
Ja dla psa chcia³am kupiæ takie szelki co siê do pasów podpina

Co¶ o w³osach?
Chyba mi w±sy rosn± Serio...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-13, 19:58   #904
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

wrzucam swoje k³aczki, ¿eby w³osowo by³o
w³a¶nie zrobi³am na balkonie.
+ bonus Polcia zawsze musi wcisn±æ pysiaka w obiektyw.

EDIT: Wizaz z¿ar³ mi jako¶æ fotki w³osów
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2643.jpg (42,4 KB, 27 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2631.jpg (18,5 KB, 16 za³adowañ)

Edytowane przez goldika
Czas edycji: 2014-06-13 o 20:01
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-13, 20:06   #905
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
wrzucam swoje k³aczki, ¿eby w³osowo by³o
w³a¶nie zrobi³am na balkonie.
+ bonus Polcia zawsze musi wcisn±æ pysiaka w obiektyw.

EDIT: Wizaz z¿ar³ mi jako¶æ fotki w³osów
Królik

A czy Tobie przypadkiem nie uros³y bardzo w³osy czy mi siê ju¿ po pifku nie tenteges?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-13, 20:11   #906
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Królik

A czy Tobie przypadkiem nie uros³y bardzo w³osy czy mi siê ju¿ po pifku nie tenteges?
zdjêcie kijowo wysz³o. Nie uros³y. Tzn 2cm przez 2miesi±ce (widzê po odro¶cie)
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-13, 20:22   #907
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
zdjêcie kijowo wysz³o. Nie uros³y. Tzn 2cm przez 2miesi±ce (widzê po odro¶cie)
A mnie siê wydawa³o, ¿e mia³a¶ zdecydowanie krótsze. Mo¿e cos pokiæka³am

Znalaz³am stare foty z 2009 jak jeszcze mia³am stary blond, kurde chce znowu taki

Image2.jpg

Image1.jpg

I pomy¶leæ, ¿e robi³a mi to ta stara fryzjerka.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-06-13, 21:40   #908
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Nie wiem czy która¶ ogl±da mecz ale...
Ja p..ole 5-1 dla Holandii!!! Normalnie szalejemy z mê¿em! Ale mecz!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-14, 14:07   #909
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

O kurcze mamy psi w±tek :p
Nie rozumiem zachwytu maltanczykami, a juz tym bardziej yorkami. Yorki to najwredniejsze psy na ¶wiecie. Na moje nieszczê¶cie moje dwie przyjació³ki maj± te psy. Jedna ma yorka, druga maltanczyka i oba za mn± szalej±.
Ja uwielbiam du¿e psy. Mia³am kiedy¶ owczarka niemieckiego i chêtnie znowu bym takiego chcia³a, ale to ju¿ nie wchodzi w grê. My za du¿o je¼dzimy i wczasujemy. Ma³ego pieska mo¿na ze sob± zabraæ. Du¿y mo¿e byæ ju¿ k³opotliwy. Ale nigdy nie zdecydowa³abym sie na ma³e szczekajace co¶ zdecydowanie wolê ciche du¿e. A wiêc owczarki, dogi, labradory.
Póki co muszê siê zadowoliæ kotem którego kocham jak dziecko.

Goldika farbowalas tym 8/73? Czy co¶ pokickalam? Bo wysz³y ci rude, wrêcz miedziane.

U mnie minê³o 2,5 tygodnia a odrosty prawie nie widoczne. Nie mam ochoty na farbowanie. Dzi¶ muszê trochê pogotowac. Potem pewnie bêdê zmêczona. Wytrzymam jeszcze kilka dni. Chyba ¿e znajdê odrobinê chêci

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2014-06-14 o 14:09
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-14, 14:26   #910
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

jeszcze nie farbowalam
ale obecnie podoba mi sie u mnie cieply kolor.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-14, 14:58   #911
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
¬le zrozumia³a¶. Ja mówiê o o¶rodkach wczasowych z hotelami, domkami gdzie mo¿na ze sob± wzi±æ psa. ¯aden hotel dla psa nie wchodzi w rachubê Ju¿ wola³abym rodzicom podrzuciæ.
Ja psa bêdê zabieraæ wszêdzie. No mo¿e latanie po centrach handlowych sobie darujê
Co do psa i stylu ¿ycia. Ma³y bêdzie idealnie pasowa³, dla nas du¿y pies to by³by ju¿ problem. Bardzo chcia³am Yorka kiedy¶ ale zdecydowanie charakter psa gryz³by siê z moim mê¿em No i ja zmieni³am upodobania. Teraz jak tak postudiowa³am trochê to do nas maltu¶. Poza tym jak mo¿na takiego cudeñka nie kupiæ

Za³±cznik 5710043

Za³±cznik 5710044
Maltañczyki s± ³atwe do u³o¿enia Ale co¶ za co¶ - potrafi± byæ ma³o pojêtne. Mój np siê uczy³ czysto¶ci z 5-6 miesiêcy
Te maltusie ze zdjêæ bardziej by mnie rozczuli³y bez tych ciuchów Kiedy¶ te¿ my¶la³am ¿e bêdê swojego ubieraæ, kupi³am parê ubranek ale ostatecznie przysz³a mi refleksja ¿e to g³upota Psy nienawidz± w tym chodziæ... taka jest prawda. Tak¿e teraz mamy tylko jedn± derkê z polaru i u¿ywamy jak jest naprawdê du¿y mróz. No i pod koniec lata nie mo¿na ju¿ ¶cinaæ w³osów ¿eby zd±¿y³y odrosn±æ zanim zrobi siê zimno.
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz, ¿e mi te¿ o tê odpowiedzialno¶æ chodzi. No i ¿ycie ze zwierzêtami w dzieciñstwie ogólnie ma same pozytywy
Ja dla psa chcia³am kupiæ takie szelki co siê do pasów podpina

Co¶ o w³osach?
Chyba mi w±sy rosn± Serio...
W±sy???
Maltañczyk jest chyba za ma³y na takie pasy My mamy co¶ takiego http://allegro.pl/kosz-wiklinowy-na-...321206695.html Polecam bo mo¿na u¿ywaæ do auta i roweru
Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
wrzucam swoje k³aczki, ¿eby w³osowo by³o
w³a¶nie zrobi³am na balkonie.
+ bonus Polcia zawsze musi wcisn±æ pysiaka w obiektyw.

EDIT: Wizaz z¿ar³ mi jako¶æ fotki w³osów
Te¿ mi siê wydajê ¿e Ci bardzo uros³y
Królik mnie chyba nigdy nie bêdzie w stanie zachwyciæ... Mia³am do niedawna ¶winkê morsk± ale jako¶ nie têskniê za ni± Z gryzoniami jest za s³aby kontakt, jak dla mnie. No mo¿e szczur jest wyj±tkiem.
Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
O kurcze mamy psi w±tek :p
Nie rozumiem zachwytu maltanczykami, a juz tym bardziej yorkami. Yorki to najwredniejsze psy na ¶wiecie. Na moje nieszczê¶cie moje dwie przyjació³ki maj± te psy. Jedna ma yorka, druga maltanczyka i oba za mn± szalej±.
Ja uwielbiam du¿e psy. Mia³am kiedy¶ owczarka niemieckiego i chêtnie znowu bym takiego chcia³a, ale to ju¿ nie wchodzi w grê. My za du¿o je¼dzimy i wczasujemy. Ma³ego pieska mo¿na ze sob± zabraæ. Du¿y mo¿e byæ ju¿ k³opotliwy. Ale nigdy nie zdecydowa³abym sie na ma³e szczekajace co¶ zdecydowanie wolê ciche du¿e. A wiêc owczarki, dogi, labradory.
Póki co muszê siê zadowoliæ kotem którego kocham jak dziecko.

U mnie minê³o 2,5 tygodnia a odrosty prawie nie widoczne. Nie mam ochoty na farbowanie. Dzi¶ muszê trochê pogotowac. Potem pewnie bêdê zmêczona. Wytrzymam jeszcze kilka dni. Chyba ¿e znajdê odrobinê chêci
O widzê ¿e czas miêdzy farbowaniami Ci siê wyd³u¿y³
Z psem to tak jak Kachula pisa³a - trzeba wybraæ takiego ¿eby pasowa³ do stylu ¿ycia w³a¶cicieli. Plus kierowaæ siê oczywi¶cie rozs±dkiem czyli np nie braæ owczarka do mieszkania 50m2 Ja kocham wszystkie psy i wszystko mi jedno czy to maltañczyk, kundel czy labrador natomiast sama mam ma³e mieszkanie, do tego czêsto je¿d¿ê z psem, a poza tym psy z w³osem lub z tak± sier¶ci± jak np sznaucer nie gubi± wogóle w³osów, wiêc w domu nie ma tyle sprz±tania
Yorki i maltañczyki to zupe³nie inna grupa psów. Yorki s± terierami wiêc o wiele trudniej je u³o¿yæ z czego wiêkszo¶æ osoób nie zdaje sobie sprawy potem biegaj± takie ma³e szczekaj±ce cosie
Mam kota te¿ ale on obecnie mieszka z moimi rodzicami. Tam ma lepiej bo jest wie¶ i ma swoje ³owieckie tereny Ale ogólnie to kotów nie lubiê. Mo¿e dlatego ¿e trafi³ mi siê wredny egzemplarz, taki który siê ³asi 5sekund, a potem gryzie

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2014-06-14 o 15:00
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-14, 15:45   #912
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Morgan masz bardzo fajne wlosy, zazdorosze jednolitej dlugosci bo moje sa paskudnie wycieniowane za blondem nie przepadam ale podoba mi sie ksztalt i dlugosc fryzury
Maltanczyki sa urocZe
Bardzo bym chciala takiego malego pieska, najlepiej cichego i leniwego jak ja ale nie mam serca zeby zostawiac zwierzaczkana 10 a czasami wiecej godzin samego w domu. Tak wiec u mnie piesek bedzie na emeryturze chyba ze wczesniej zmieni mi sie styl zycia.
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-14, 17:06   #913
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
O kurcze mamy psi w±tek :p
Nie rozumiem zachwytu maltañczykami, a ju¿ tym bardziej yorkami. Yorki to najwredniejsze psy na ¶wiecie. Na moje nieszczê¶cie moje dwie przyjació³ki maj± te psy. Jedna ma yorka, druga maltanczyka i oba za mn± szalej±.
Ja uwielbiam du¿e psy. Mia³am kiedy¶ owczarka niemieckiego i chêtnie znowu bym takiego chcia³a, ale to ju¿ nie wchodzi w grê. My za du¿o je¼dzimy i wczasujemy. Ma³ego pieska mo¿na ze sob± zabraæ. Du¿y mo¿e byæ ju¿ k³opotliwy. Ale nigdy nie zdecydowa³abym sie na ma³e szczekajace co¶ zdecydowanie wolê ciche du¿e. A wiêc owczarki, dogi, labradory.
Póki co muszê siê zadowoliæ kotem którego kocham jak dziecko.

Goldika farbowalas tym 8/73? Czy co¶ pokickalam? Bo wysz³y ci rude, wrêcz miedziane.

U mnie minê³o 2,5 tygodnia a odrosty prawie nie widoczne. Nie mam ochoty na farbowanie. Dzi¶ muszê trochê pogotowac. Potem pewnie bêdê zmêczona. Wytrzymam jeszcze kilka dni. Chyba ¿e znajdê odrobinê chêci
O koty s± wredne. Nie wa¿ne ile ju¿ moi rodzice ich mieli odk±d siê wyprowadzili na wie¶, to ka¿dy jest fajny na chwilê. A tak to takie bezczelne france, przychodz± na ¿arcie, pomizianie i uciekaj± dalej ³aziæ po wsi.

A psy trzeba umieæ wychowaæ a nie na poduszki tylko k³a¶æ i pie¶ciæ, bo jest taki malutki. Nawet du¿y pies mo¿e byæ rozszczekany i nie do ¿ycia.

Ja dzi¶ udusi³am w±tróbkê w sosie w³asnym z cebulk±, mizeria i m³ode ziemniaczki w koszulkach

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Maltañczyki s± ³atwe do u³o¿enia Ale co¶ za co¶ - potrafi± byæ ma³o pojêtne. Mój np siê uczy³ czysto¶ci z 5-6 miesiêcy
Te maltusie ze zdjêæ bardziej by mnie rozczuli³y bez tych ciuchów Kiedy¶ te¿ my¶la³am ¿e bêdê swojego ubieraæ, kupi³am parê ubranek ale ostatecznie przysz³a mi refleksja ¿e to g³upota Psy nienawidz± w tym chodziæ... taka jest prawda. Tak¿e teraz mamy tylko jedn± derkê z polaru i u¿ywamy jak jest naprawdê du¿y mróz. No i pod koniec lata nie mo¿na ju¿ ¶cinaæ w³osów ¿eby zd±¿y³y odrosn±æ zanim zrobi siê zimno.

W±sy???
Maltañczyk jest chyba za ma³y na takie pasy My mamy co¶ takiego http://allegro.pl/kosz-wiklinowy-na-...321206695.html Polecam bo mo¿na u¿ywaæ do auta i roweru

Te¿ mi siê wydajê ¿e Ci bardzo uros³y
Królik mnie chyba nigdy nie bêdzie w stanie zachwyciæ... Mia³am do niedawna ¶winkê morsk± ale jako¶ nie têskniê za ni± Z gryzoniami jest za s³aby kontakt, jak dla mnie. No mo¿e szczur jest wyj±tkiem.

O widzê ¿e czas miêdzy farbowaniami Ci siê wyd³u¿y³
Z psem to tak jak Kachula pisa³a - trzeba wybraæ takiego ¿eby pasowa³ do stylu ¿ycia w³a¶cicieli. Plus kierowaæ siê oczywi¶cie rozs±dkiem czyli np nie braæ owczarka do mieszkania 50m2 Ja kocham wszystkie psy i wszystko mi jedno czy to maltañczyk, kundel czy labrador natomiast sama mam ma³e mieszkanie, do tego czêsto je¿d¿ê z psem, a poza tym psy z w³osem lub z tak± sier¶ci± jak np sznaucer nie gubi± wogóle w³osów, wiêc w domu nie ma tyle sprz±tania
Yorki i maltañczyki to zupe³nie inna grupa psów. Yorki s± terierami wiêc o wiele trudniej je u³o¿yæ z czego wiêkszo¶æ osoób nie zdaje sobie sprawy potem biegaj± takie ma³e szczekaj±ce cosie
Mam kota te¿ ale on obecnie mieszka z moimi rodzicami. Tam ma lepiej bo jest wie¶ i ma swoje ³owieckie tereny Ale ogólnie to kotów nie lubiê. Mo¿e dlatego ¿e trafi³ mi siê wredny egzemplarz, taki który siê ³asi 5sekund, a potem gryzie
O szelkach do podpiêcia my¶la³am na krótkie trasy, gdzie¶ na chwilê.
http://foteliki-pod-lupa.pl/wp-conte..._samochodu.jpg
Na wycieczki i w d³ugie trasy raczej jaki¶ transporter. Mo¿e co¶ takiego: http://karusekblog.pl/wp-content/upl...11/07/yorj.jpg

Ano w±sy Po tabletach i ci±¿ach mia³am tak rozjechane hormony, ¿e chyba co¶ mi zaczê³o kie³kowaæ Normalnie masakra! Gin powiedzia³, ¿e to te¿ z wiekiem u kobiet wychodzi. Poczu³am siê staro jak nie wiem. Nied³ugo wosk pójdzie chyba na ry³o

Co do linienia to i ja w³a¶nie dlatego na takie rasy patrzê aby ma³o sprz±tania by³o A ubranka to wiadomo, ¿e jaki¶ p³aszcz na deszcz i ¶nieg, do tego polarek na ch³ody gdy jest sucho a kokardka na co dzieñ


Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
Bardzo bym chciala takiego malego pieska, najlepiej cichego i leniwego jak ja ale nie mam serca zeby zostawiac zwierzaczkana 10 a czasami wiecej godzin samego w domu. Tak wiec u mnie piesek bedzie na emeryturze chyba ze wczesniej zmieni mi sie styl zycia.
Ma³y nie oznacza kanapowy, bo czêsto ludzie myl± z tym Yorki czy maltusie. Ma³e s± akurat zazwyczaj bardzo ¿ywymi psami.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-14, 17:50   #914
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Kachula to akurat wiem
Zwierzatko to duza odpowidzialnosc, bo to zywe stworzenie i zanim sie go kupi trzeba zweryfikowac nasze oczekwiania z jego predyspozycjami.
Zglebilam temat i wlasnie dlatego nie zdecyduje sie obecnie na posiadanie psa.
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-14, 20:15   #915
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula to akurat wiem
Zwierzatko to duza odpowidzialnosc, bo to zywe stworzenie i zanim sie go kupi trzeba zweryfikowac nasze oczekwiania z jego predyspozycjami.
Zglebilam temat i wlasnie dlatego nie zdecyduje sie obecnie na posiadanie psa.
Wiem, dlatego ja mog³am mieæ Yorka juz 7 lat temu, ale kiedy w plany posz³o dziecko i wiedzia³am, ¿e z tym utrata pracy (umowa zlecenie) od³o¿y³am zakup psa.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-15, 10:41   #916
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Goldika, masz bardzo ³adne w³osy. Wygl±daj± na zdrowe i pe³ne ¿ycia

A ja ostatnio bawiê siê na Orange Warsaw Festival Dzi¶ ju¿ ostatni dzieñ koncertów.

Pogoda siê popsu³a u mnie
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-15, 10:47   #917
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Morgan zgodze sie, ze krolik to nie to samo co pies. Ale to tez pieszczochy i towarzytkie zwierzaki.
Psa nie chcielismy bo maja 2,5latka w domu nie moglibysmy mu poswiecic tyle uwagi ile by potrzebowal. Stad padlo na zwierzaki, ktore jednak tyle uwagi nie wymagaja. Tym bardziej, ze sa 2

Weronisia ja tez wole psy duzych ras te male to oszolomy wyszczekane, pyskate i inrytujace. Ale nie wszystkie oczywiscie.

Rumpleteazer udanej zabawy! to sie wyszalalas pewnie. Jak tam Twoje wloski? zazdroszcze, ze zrownalas calosc z odrostem. Tez bym tak chciala ale jednak sie nie udalo. A jakos wcale mnie nie ciagnie do farbowania.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-15, 18:17   #918
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
O koty s± wredne. Nie wa¿ne ile ju¿ moi rodzice ich mieli odk±d siê wyprowadzili na wie¶, to ka¿dy jest fajny na chwilê. A tak to takie bezczelne france, przychodz± na ¿arcie, pomizianie i uciekaj± dalej ³aziæ po wsi.
Wspó³czujê
Ja tylko raz mia³am wrednego kota i to akurat by³ mój najdro¿szy kot. Zap³aci³am za niego masê kasy, mia³ rodowód i rodziców Championów itp.... i co? £azi³ swoimi drogami i mia³ nas wszystkich gdzie¶. By³ dok³adnie taki jak piszesz.
Za to pó¼niej mia³am dwa dachowce: cudowne kotki Wcze¶niej te¿ mia³am koteczkê, te¿ cudown±.
Teraz te¿ mam dachowca i to samca (a nigdy nie chcia³am samca, po prze¿yciach z moim rasowcem) i tak cudownego kota nigdy nie mia³am i nawet nie znam u nikogo ze znajomych czy s±siadów. Nie wiem za co trafi³ mi siê tak fajny kot. Mo¿e to nagroda, za tego pierwszego
Gdyby co¶ teraz siê sta³o Rambo, to bym umar³a razem z nim. A po nim nie zdecydujê siê ju¿ nigdy na ¿adnego kota, bo nie wierzê, ¿eby drugi raz mia³o mi siê przytrafiæ takie szczê¶cie i pewnie by to by³a jaka¶ wredota


A wracaj±c do w³osów... wczoraj mia³am chwile zw±tpienia. Obrobi³am siê z robot± i normalnie kusi³o mnie, ¿eby zafarbowaæ. W koñcu i tak bije w³asny rekord Ale stwierdzi³am, ¿e róznica koloru w³osów i odrostu jest widoczniejsza przez to, ¿e s± t³uste. Dzi¶ rano umy³am w³osy i stwierdzam, ¿e nie muszê farbowaæ, bo na czystych w³osach odrostów praktycznie nie widaæ A wiêc spokojnie wytrzymam do nastêpnego weekendu. A kto wie czy mo¿e jeszcze d³u¿ej (ale to raczej w±tpliwe).


Goldika skoro to zdjêcie nie farbowanych w³osów, to ja nie widzê potrzeby farbowania. Nie widaæ odrostów. A kolor ci sie podoba. To po co farbowaæ?

Ps. Przepraszam dziewczyny, ¿e rzadko komentujê wasze zdjêcia, ale kompa odpalam teraz bardzo rzadko, a w telefonie mam zablokowane fotki, bo za d³ugo mi sie ³aduj±. Nie gniewajcie siê.
Co do blondów Kachuli i Morgan nie mogê siê wypowiadaæ, bo obecnie nie gustuje w blondach. Ogólnie tylko napiszê, ¿e cieszê siê, ¿e obie jeste¶cie zadowolone jak i z koloru, tak i z d³ugo¶ci w³osów.

Ja swoje zapuszczam i nawet potrafiê je spi±æ klamr±, a wypada mi z niej coraz mniej Do urlopu mam miesi±c, wiêc jeszcze ciutkê urosn±. Po urlopie raczej zetnê znowu tak krótko jak obciê³am w grudniu.

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2014-06-15 o 18:21
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-15, 19:13   #919
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Wspó³czujê
Ja tylko raz mia³am wrednego kota i to akurat by³ mój najdro¿szy kot. Zap³aci³am za niego masê kasy, mia³ rodowód i rodziców Championów itp.... i co? £azi³ swoimi drogami i mia³ nas wszystkich gdzie¶. By³ dok³adnie taki jak piszesz.
Za to pó¼niej mia³am dwa dachowce: cudowne kotki Wcze¶niej te¿ mia³am koteczkê, te¿ cudown±.
Teraz te¿ mam dachowca i to samca (a nigdy nie chcia³am samca, po prze¿yciach z moim rasowcem) i tak cudownego kota nigdy nie mia³am i nawet nie znam u nikogo ze znajomych czy s±siadów. Nie wiem za co trafi³ mi siê tak fajny kot. Mo¿e to nagroda, za tego pierwszego
Gdyby co¶ teraz siê sta³o Rambo, to bym umar³a razem z nim. A po nim nie zdecydujê siê ju¿ nigdy na ¿adnego kota, bo nie wierzê, ¿eby drugi raz mia³o mi siê przytrafiæ takie szczê¶cie i pewnie by to by³a jaka¶ wredota


A wracaj±c do w³osów... wczoraj mia³am chwile zw±tpienia. Obrobi³am siê z robot± i normalnie kusi³o mnie, ¿eby zafarbowaæ. W koñcu i tak bije w³asny rekord Ale stwierdzi³am, ¿e róznica koloru w³osów i odrostu jest widoczniejsza przez to, ¿e s± t³uste. Dzi¶ rano umy³am w³osy i stwierdzam, ¿e nie muszê farbowaæ, bo na czystych w³osach odrostów praktycznie nie widaæ A wiêc spokojnie wytrzymam do nastêpnego weekendu. A kto wie czy mo¿e jeszcze d³u¿ej (ale to raczej w±tpliwe).


Goldika skoro to zdjêcie nie farbowanych w³osów, to ja nie widzê potrzeby farbowania. Nie widaæ odrostów. A kolor ci sie podoba. To po co farbowaæ?

Ps. Przepraszam dziewczyny, ¿e rzadko komentujê wasze zdjêcia, ale kompa odpalam teraz bardzo rzadko, a w telefonie mam zablokowane fotki, bo za d³ugo mi sie ³aduj±. Nie gniewajcie siê.
Co do blondów Kachuli i Morgan nie mogê siê wypowiadaæ, bo obecnie nie gustuje w blondach. Ogólnie tylko napiszê, ¿e cieszê siê, ¿e obie jeste¶cie zadowolone jak i z koloru, tak i z d³ugo¶ci w³osów.

Ja swoje zapuszczam i nawet potrafiê je spi±æ klamr±, a wypada mi z niej coraz mniej Do urlopu mam miesi±c, wiêc jeszcze ciutkê urosn±. Po urlopie raczej zetnê znowu tak krótko jak obciê³am w grudniu.
Mama ma jednego kota ( z trzech) który jest fajny jak siê daje miziaæ, ale franca pryska na wszystko, jak go nie wygonisz w porê to i za³atwi siê na dywanie. No i lata swoimi drogami, przy³azi w³a¶nie zje¶æ, leniuchowaæ i zmyka.
Pamiêtam czas, gdy mieli¶my dwie ciê¿arne kotki z miotu od jednej starszej co samochód przejecha³ jak polaz³a w ¶wiat. Do tego ich brat Jak siê okoci³y to na dzia³ce biega³o 12 kotów Sza³ by³. Ale jedna posz³a gdzie¶ z kilkoma i te od razu zginê³y a ona wróci³a sama. Potem po kolei z czasem gdzie¶ te koty wychodzi³y i nie wraca³y, a¿ zosta³a jedna matka (jest do tej pory). Potem mama przygarnê³a tego swojego Rumka a teraz kolejn± kotkê. Obu kotkom podaje prochy aby dzieci nie mia³y, bo co jak co ale znowu kociej dru¿yny pi³karskiej nie chcemy

A co do w³osów to tak jest przy przet³uszczonych w³osach. Widaæ te odrosty paskudnie, dlatego u mnie i przy blondzie tak bardzo dbam aby by³y czyste, bo wtedy nic mnie nie dra¿ni
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-15, 20:24   #920
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Kotow nie lubie. Czasami zdarza mi sie pozachwycac uroda i wdziekiem jak na jakiegos pieknego trafie ale w domu nie chccialabym miec.

A ja sobie radosnie farbuje co 2 tygodnie, akurat znowu mam farbe na glowie. Zazdroszcze Wam bardzo ze mozecie farnowac kiedy chcecie
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-16, 17:47   #921
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

mam taki sam stosunek do kotów jak Ty Beata.


Weronisia sama nie wiem czy kolor mi siê podoba... nie chcê na spotanie robiæ ciemniejszego br±zu bo potem bêdê marudziæ, ¿e chcê rozja¶niaæ. Ale wzdycham do fotek na których mam ciemny, g³êboki br±z


pofarbowa³am siê 8/73 CT. Odrost wyra¼nie chwyci³o - ociepli³o bez zmiany poziomu koloru. D³ugo¶æ bez zmian. Wysz³o równo i b³yszcz±co. Jestem usatysfakcjonowana.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg page.jpg (60,4 KB, 27 za³adowañ)
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-16, 21:48   #922
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Goldika ³adnie ci wyrówna³o kolor. Nie podejrzewa³abym, ¿e CT z poziomu 8 da radê to zrobiæ, wiêc tym bardziej rozumiem twój zachwyt

Ja bêdê farbowaæ na koniec tygodnia, tak ¿eby by³o 3 tygodnie od farbowania, bo potem nastêpne farbowanie bêdzie tu¿ przed wyjazdem na urlop, na którym bêdê równie¿ 3 tygodnie i nie mam zamiaru braæ ze sob± farby
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-17, 08:56   #923
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Weronisia bijesz rekordy w niefarbowaniu


Laski s³ysza³y¶cie o tej farbie Aquarely https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...arely-imp.html ?

ma fajne kolory na próbniku.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-17, 21:04   #924
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Rumpleteazer udanej zabawy! to sie wyszalalas pewnie. Jak tam Twoje wloski? zazdroszcze, ze zrownalas calosc z odrostem. Tez bym tak chciala ale jednak sie nie udalo. A jakos wcale mnie nie ciagnie do farbowania.
Oj, koncerty by³y super!

Sama sobie zazdroszczê Te¿ mnie nie ci±gnie do farbowania. D³ugo my¶la³am, ¿e moje w³osy s± szaro-bure, ale teraz wiem, ¿e to nieprawda. Po prostu ka¿da farba spiera³a siê na rudo i to dawa³o taki przykry kontrast. Oczywi¶cie pewnego dnia na pewno siê "farbnê", ale na 100% bêdzie to Touch

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
by³o 3 tygodnie od farbowania, bo potem nastêpne farbowanie bêdzie tu¿ przed wyjazdem na urlop, na którym bêdê równie¿ 3 tygodnie i nie mam zamiaru braæ ze sob± farby
Weronisia i 3 tygodnie bez farbowania - ¶wiat siê koñczy!
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-17, 23:23   #925
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Weronisia i 3 tygodnie bez farbowania - ¶wiat siê koñczy!

Proszê siê nie nabijaæ
Dzi¶ moja kumpela ni st±d ni zow±d stwierdzi³a, ¿e mam cudowny kolor i nie mam ju¿ kombinowaæ. To mnie utwierdzi³o w przekonaniu, ¿e jeszcze wytrzymam
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-18, 07:54   #926
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
Morgan masz bardzo fajne wlosy, zazdorosze jednolitej dlugosci bo moje sa paskudnie wycieniowane za blondem nie przepadam ale podoba mi sie ksztalt i dlugosc fryzury
Maltanczyki sa urocZe
Bardzo bym chciala takiego malego pieska, najlepiej cichego i leniwego jak ja ale nie mam serca zeby zostawiac zwierzaczkana 10 a czasami wiecej godzin samego w domu. Tak wiec u mnie piesek bedzie na emeryturze chyba ze wczesniej zmieni mi sie styl zycia.
Dziêkujê to rozumiem ¿e w³osy zapuszczasz i wyrównujesz ? Moje te¿ s± wycieniowane, zdziwi³abys siê jakby¶ zobaczy³a je bez uk³adania lokówko-suszark± ona potrafi wyg³adziæ i zamaskowaæ (prawie) wszystko
Faktycznie 10 godzin dla psa to ju¿ trochê za du¿o. Maltanczyki s± baaardzo zywio³owe i wiêkszo¶æ nawet nie przepada za siedzeniem na kolanach, tak¿e odradzam
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
O szelkach do podpiêcia my¶la³am na krótkie trasy, gdzie¶ na chwilê.
http://foteliki-pod-lupa.pl/wp-conte..._samochodu.jpg
Na wycieczki i w d³ugie trasy raczej jaki¶ transporter. Mo¿e co¶ takiego: http://karusekblog.pl/wp-content/upl...11/07/yorj.jpg

Ano w±sy Po tabletach i ci±¿ach mia³am tak rozjechane hormony, ¿e chyba co¶ mi zaczê³o kie³kowaæ Normalnie masakra! Gin powiedzia³, ¿e to te¿ z wiekiem u kobiet wychodzi. Poczu³am siê staro jak nie wiem. Nied³ugo wosk pójdzie chyba na ry³o

Co do linienia to i ja w³a¶nie dlatego na takie rasy patrzê aby ma³o sprz±tania by³o A ubranka to wiadomo, ¿e jaki¶ p³aszcz na deszcz i ¶nieg, do tego polarek na ch³ody gdy jest sucho a kokardka na co dzieñ
Ten transporter mi siê podoba bo jest wysoki, ale i tak uwa¿am ¿e najlepsze jest co¶ co jest od góry równie¿ zamykane. W razie nag³ego hamowania ¿eby pies nie wylecia³
Kokardka na maltanczyku hehe zobaczysz jak zacznie wariowaæ przy zabawie albo postanowi podrapaæ siê po g³owie to siê poddasz i siê skoñcz± kucyki
Z tymi w±sami w tym wieku to nie jest normalne... Sprawd¼ sobie poziom hormonów, mo¿e co¶ jest nie tak.
Siedzê w³a¶nie z Henna Waxem na g³owie tak zachwala³a¶ wiêc zabra³am mamie ten co jej da³am kiedy¶.

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
mam taki sam stosunek do kotów jak Ty Beata.


Weronisia sama nie wiem czy kolor mi siê podoba... nie chcê na spotanie robiæ ciemniejszego br±zu bo potem bêdê marudziæ, ¿e chcê rozja¶niaæ. Ale wzdycham do fotek na których mam ciemny, g³êboki br±z


pofarbowa³am siê 8/73 CT. Odrost wyra¼nie chwyci³o - ociepli³o bez zmiany poziomu koloru. D³ugo¶æ bez zmian. Wysz³o równo i b³yszcz±co. Jestem usatysfakcjonowana.
Mam to samo Lubiê swoje obecne w³osy, ale w br±zie czu³am siê bardziej "jaka¶".
Poziom 8 jest ok, ale taki "zwyk³y"
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-18, 09:25   #927
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Zapuszczam, ale nie wiem czy wyrównuje Moje w³osy lubia dobre cieniowane, same sie wtedy ukladaj±. No i mam co najmniej 15 cm roznicy miedzy warstwami
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-18, 09:31   #928
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
Zapuszczam, ale nie wiem czy wyrównuje Moje w³osy lubia dobre cieniowane, same sie wtedy ukladaj±. No i mam co najmniej 15 cm roznicy miedzy warstwami
to musisz mieæ naprawdê grube w³osy ¿e to dobrze wygl±da. Szczerze mówi±c to zwykle jak widze dziewczyny a tak± ró¿nica w cieniowaniu to te na dole s± ju¿ bardzo cieniutkie i bez objêto¶ci.
U mnie róznica jest ze 4 cm a i tak mi przeszkadza, ale to pewnie przez ta d³ugo¶æ. Jak podrosn± bêdzie bajka
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-18, 09:52   #929
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Niestety przedostatnio fryzjerka tak mnie urzadzi³a wyglada³am tragicznie
Teraz w³osy odros³y, ostatnio inna fryzjerka troche mi poprawi³a , ale jeszcze troche czasu minie, zanim bede jako¶ wygladac
W³osy mam dosyæ geste, ale cienutkie i delikatne
Ponizej moje w³osy wyprostowane zaraz po fryzjerze i w moim normalnym
stanie Ja w³osów nie prostuje, fryzjerka chcia³a ciaæ na wyprostowanych .
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1392.jpg (45,0 KB, 24 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (37,5 KB, 27 za³adowañ)
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-18, 10:45   #930
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
Niestety przedostatnio fryzjerka tak mnie urzadzi³a wyglada³am tragicznie
Teraz w³osy odros³y, ostatnio inna fryzjerka troche mi poprawi³a , ale jeszcze troche czasu minie, zanim bede jako¶ wygladac
W³osy mam dosyæ geste, ale cienutkie i delikatne
Ponizej moje w³osy wyprostowane zaraz po fryzjerze i w moim normalnym
stanie Ja w³osów nie prostuje, fryzjerka chcia³a ciaæ na wyprostowanych .
Ale masz boskie krêcio³ki i dobrze, nie prostuj bo wygl±daj± super. Tak mi siê co¶ kojarzy³o ¿e Ty masz fale ale tak rzadko zdjêcia wklejasz ¿e nie pamiêta³am dok³adnie.
Przy krêconych to zupe³nie inna bajka. Ja mia³am na my¶li ró¿nice w cieniowaniu na prostych w³osach, jak zobaczy³am 15cm to od razu mia³am przed oczami co¶ takiego
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (12,9 KB, 11 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (34,7 KB, 13 za³adowañ)
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2022-11-20 00:40:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.