"Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: ( - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-11, 12:22   #1711
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Sarabobko, zdecydowałam się na bardzo podobną sukienkę. Różni się jedynie dołem. Jest z takiej samej koronki jak góra

Miałaś już okazję przymierzać tę sukienkę? Ja miałam na sobie jedynie wersję do ziemi i nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć na żywo wersję krótką
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 13:37   #1712
marmoladowa
Raczkowanie
 
Avatar marmoladowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 145
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Cytat:
Napisane przez _borboleta Pokaż wiadomość
sarabobko bardzo ładna suknia. Kojarzy mi się trochę z , do niej PM dobrała sweterek. Ja jestem wielką fanką sweterków do sukien, ale np. widziałam w innym wątku, że Valaqenta wręcz przeciwnie .
A Ty w czym się dobrze czujesz? Czemu żakiet przestał Ci się podobać? Mierzyłaś coś jeszcze do niej? Może pokaż, co Tobie wpadło w oko .
Ja jestem za krótkim żakietem bo o ile sweterek do sukienki u gościa jest ok, tak zupełnie nie widzę go u PM
marmoladowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 13:43   #1713
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Co do okrycia wierzchniego, to ja też szukam czegoś, co w razie paskudnej pogody we wrześniu ochroni mnie przed chłodem. I też celowałam w żakiet pudełkowy Póki co rozglądałam się jedynie po sieci i niestety nic ciekawego nie wpadło mi w oko
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 15:56   #1714
sarabobko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 72
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Żakiecik chanel to chyba najlepsza opcja. Wiecie gdzie teraz jest wybów w stacjonarnych sklepach? Przez internet nie chcę za bardzo kupować.
Pomyślałam, ze może nawet zaszaleje z jakimś delikatnym kolorem, buty będe miała w kolorze pudrowego różu więc nie mogę przedobrzyć. Sukienkę mierzyłam, odchudza mnie o kilka kilo i ją kocham
Sukienka to Agnes Bridal Dream inspired collection model 11843

Żakiet który wcześniej kupiłam sam w sobie jest ok http://dawandaimages.s3.amazonaws.co...1352542-65.jpg ale zupełnie nie pasuje do sukni, zapomniałam się bo był kupiny w promocyjnej cenie

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

valquenta też mam slub 20 września

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez vretka Pokaż wiadomość
Sarabobko, zdecydowałam się na bardzo podobną sukienkę. Różni się jedynie dołem. Jest z takiej samej koronki jak góra
chyba wiem, która, oglądałąm całą kolekcję gdzieś na necie

Edytowane przez sarabobko
Czas edycji: 2014-06-11 o 15:45 Powód: link
sarabobko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 18:51   #1715
valaquenta
Zadomowienie
 
Avatar valaquenta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 153
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Sarabobko, bardzo ładny żakiet, ale rzeczywiście nie pasuje - noś go do dżinsów czy coś

Widziałam pudełkowe żakiety w Reserved albo w Mohito - zerknij na ich stronie, mają kolekcję na fotkach online i można sprawdzić, w jakim sklepie jaki model jest

Pudrowy róż bardzo na tak! A sukienka jest śliczna
__________________
Czytając moje posty, ćwicz mięśnie Kegla. Kiedyś mi za to podziękujesz...

Relacja z mojego ślubu - przeczytaj!
valaquenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 06:55   #1716
PannaAgnieszka
Rozeznanie
 
Avatar PannaAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Kraków/ Krzeszowice
Wiadomości: 641
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

tez mi sie wydaje, ze Mohito byloby super opcja

i zdecydowanie cos w kolorze bardzo na tak;-)
__________________
01.12.2012
31.12.2013
YES YES YES 29.08.2015
PannaAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 17:13   #1717
sarabobko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 72
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Mam już buty kupione w kolorze pudrowego różu, ale nie wiem jaki kolor żakietu wybrać, żeby nie wyglądać jak wata cukrowa
sarabobko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-12, 17:31   #1718
valaquenta
Zadomowienie
 
Avatar valaquenta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 153
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Cytat:
Napisane przez sarabobko Pokaż wiadomość
Mam już buty kupione w kolorze pudrowego różu, ale nie wiem jaki kolor żakietu wybrać, żeby nie wyglądać jak wata cukrowa
Miętę, bladoniebieski, dowolne pastele albo po prostu ciemniejszy róż. Dobrze będzie też wyglądać jakiś czarno-biały melanż czy pepitka
__________________
Czytając moje posty, ćwicz mięśnie Kegla. Kiedyś mi za to podziękujesz...

Relacja z mojego ślubu - przeczytaj!
valaquenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 14:27   #1719
ciabatka
Raczkowanie
 
Avatar ciabatka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 488
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Ja swoimi dodatkami może niedługo się pochwalę (dzięki pomocy części z Was mam już kilka pomysłów ), a na razie udało nam się zamówić samochód dla nas i kupić garnitur. Jest granatowy, czysta wełna bez domieszek, a narzeczony, który ma dość spory brzuszek, wygląda w nim taaaaak szczupłoooo obawiam się, że to będzie nasz najlepszy zakup ślubny, wliczając w to oczywiście moją sukienkę i całą resztę
ciabatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 14:39   #1720
valaquenta
Zadomowienie
 
Avatar valaquenta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 153
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Cytat:
Napisane przez ciabatka Pokaż wiadomość
Ja swoimi dodatkami może niedługo się pochwalę (dzięki pomocy części z Was mam już kilka pomysłów ), a na razie udało nam się zamówić samochód dla nas i kupić garnitur. Jest granatowy, czysta wełna bez domieszek, a narzeczony, który ma dość spory brzuszek, wygląda w nim taaaaak szczupłoooo obawiam się, że to będzie nasz najlepszy zakup ślubny, wliczając w to oczywiście moją sukienkę i całą resztę
Brawo! Cieszę się, że jesteście zadowoleni
Często skupiamy się na sobie, a przecież nasi panowie też są ważni w tym dniu i powinni wyglądać najlepiej jak mogą
__________________
Czytając moje posty, ćwicz mięśnie Kegla. Kiedyś mi za to podziękujesz...

Relacja z mojego ślubu - przeczytaj!
valaquenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 15:00   #1721
ciabatka
Raczkowanie
 
Avatar ciabatka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 488
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Cytat:
Napisane przez valaquenta Pokaż wiadomość
Brawo! Cieszę się, że jesteście zadowoleni
Często skupiamy się na sobie, a przecież nasi panowie też są ważni w tym dniu i powinni wyglądać najlepiej jak mogą
Zgadzam się! Zwłaszcza że ja naprawdę robiłam z sukienką straszne cyrki, które kosztowały nas (wspólnie przecież, bo wspólna kasa) 1000zł
ciabatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-15, 15:07   #1722
valaquenta
Zadomowienie
 
Avatar valaquenta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 153
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Cytat:
Napisane przez ciabatka Pokaż wiadomość
Zgadzam się! Zwłaszcza że ja naprawdę robiłam z sukienką straszne cyrki, które kosztowały nas (wspólnie przecież, bo wspólna kasa) 1000zł
A co robisz z sukienką po ślubie?
W garnitur moim zdaniem zawsze warto inwestować, bo ma szansę długo służyć
__________________
Czytając moje posty, ćwicz mięśnie Kegla. Kiedyś mi za to podziękujesz...

Relacja z mojego ślubu - przeczytaj!
valaquenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 15:38   #1723
ciabatka
Raczkowanie
 
Avatar ciabatka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 488
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Cytat:
Napisane przez valaquenta Pokaż wiadomość
A co robisz z sukienką po ślubie?
W garnitur moim zdaniem zawsze warto inwestować, bo ma szansę długo służyć
Oj nie wiem zupełnie. Zobaczymy, jak bardzo się do niej przywiążę
I faktycznie na garnitur "nie szkoda". Na razie mój narzeczony ma jeden, cały czas studniówkowy i nosił go na każdą okazję, ale tamten jest ciężki i źle skrojony. A ponad połowa składu to poliester - zapocić się można w kwadrans. W ogóle bez porównania. Bardzo się cieszę, że wreszcie ma coś naprawdę świetnej jakości
ciabatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 06:08   #1724
PannaAgnieszka
Rozeznanie
 
Avatar PannaAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Kraków/ Krzeszowice
Wiadomości: 641
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

no w naszym kalkulatorze slubym wydatki na TZ sa o 2/3 wyzsze niz na mnie
bo Jemu wlasnie chcemy kupic taki garnitur buty krawat, ktory bedzie mogl jeszcze wykorzystac w przyszlosci
ja do sukienki mam natomiast taki hmmm dosyc stosunek lekki- wiem jaka ma byc- wiem, ze krotka- ale na pewno nie moze kosztowac fortuny- bo to tylko na jeden raz
__________________
01.12.2012
31.12.2013
YES YES YES 29.08.2015
PannaAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 07:18   #1725
frezja123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 597
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Cytat:
Napisane przez PannaAgnieszka Pokaż wiadomość
no w naszym kalkulatorze slubym wydatki na TZ sa o 2/3 wyzsze niz na mnie
bo Jemu wlasnie chcemy kupic taki garnitur buty krawat, ktory bedzie mogl jeszcze wykorzystac w przyszlosci
U nas tak samo! Moja sukienka z butami, biżuterią i generalnie - całym ubiorem będzie kosztować ok 1500zł.
Mój narzeczony nie zmieści się w tej kwocie, ale to dobrze, bo będzie nosił garnitur na wiele różnych okazji.
Ja niestety założę sukienkę tylko raz. Mimo, że jest krótka i bez udziwnień, to jednak typowo ślubna. Ma koronkę francuską z różnymi kamyczkami, wzorem 3D , błyszczy się - no nie nosi się tego na "nie śluby". Nie wiem co z nią zrobić już po... nie sądzę, żeby ktoś ją kupił, bo wydaje mi się, że dziewczyny chcą mieć w tym dniu szyte na siebie i idealnie dopasowane.
frezja123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 07:48   #1726
valaquenta
Zadomowienie
 
Avatar valaquenta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 153
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Cytat:
Napisane przez PannaAgnieszka Pokaż wiadomość
no w naszym kalkulatorze slubym wydatki na TZ sa o 2/3 wyzsze niz na mnie
bo Jemu wlasnie chcemy kupic taki garnitur buty krawat, ktory bedzie mogl jeszcze wykorzystac w przyszlosci
ja do sukienki mam natomiast taki hmmm dosyc stosunek lekki- wiem jaka ma byc- wiem, ze krotka- ale na pewno nie moze kosztowac fortuny- bo to tylko na jeden raz
U nas też, chociaż garnitur już jest Ale męskie koszule, zwłaszcza na chudzielców, są potwornie drogie Nie wspominając o butach.

Przy okazji, dziewczyny - polecam Wam dwa blogi o modzie męskiej: http://mrvintage.pl/ i http://www.szarmant.pl/ - na obu jest dział ślubny, porady itd. Autor pierwszego napisał nawet książkę, dzięki której nareszcie wiem, jak dobiera się garnitur A na drugim jest cały dział o "pogotowiu ślubnym" Bardzo przydatne!

Cytat:
Napisane przez frezja123 Pokaż wiadomość
U nas tak samo! Moja sukienka z butami, biżuterią i generalnie - całym ubiorem będzie kosztować ok 1500zł.
Mój narzeczony nie zmieści się w tej kwocie, ale to dobrze, bo będzie nosił garnitur na wiele różnych okazji.
Ja niestety założę sukienkę tylko raz. Mimo, że jest krótka i bez udziwnień, to jednak typowo ślubna. Ma koronkę francuską z różnymi kamyczkami, wzorem 3D , błyszczy się - no nie nosi się tego na "nie śluby". Nie wiem co z nią zrobić już po... nie sądzę, żeby ktoś ją kupił, bo wydaje mi się, że dziewczyny chcą mieć w tym dniu szyte na siebie i idealnie dopasowane.
Możesz spróbować sprzedać Sporo dziewczyn kupuje używane sukienki A przecież nic Cię nie kosztuje wystawienie
__________________
Czytając moje posty, ćwicz mięśnie Kegla. Kiedyś mi za to podziękujesz...

Relacja z mojego ślubu - przeczytaj!
valaquenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 19:54   #1727
sarabobko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 72
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Cytat:
Napisane przez frezja123 Pokaż wiadomość
Nie wiem co z nią zrobić już po... nie sądzę, żeby ktoś ją kupił, bo wydaje mi się, że dziewczyny chcą mieć w tym dniu szyte na siebie i idealnie dopasowane.
ja wykombinowałam, zeby swoją po ślubie przefarbować i zmniejszyć ilość warstw tiulu, będzie wtedy bardziej koktajlowa niż ślubna, szkoda mi będzie ja sprzedawać
sarabobko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 20:48   #1728
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

39 dni jeszcze, a pierwszy taniec przećwiczony na wariata, kobieta od kwiatów milczy, na znaczek dla starosty wciąż czekam, koło przy halce jak było urwane tak jest.

Trzeba poogarniać te drobiazgi...
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 20:52   #1729
frezja123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 597
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Zazdroszczę, że tak krótko Ja jeszcze tyyyyyyle czasu! 3 miesiące i 3 dni. Kiedy to minie? Cały rok przeleciał szybciutko, bo miałam co robić. Nauka, nauka i nauka. Teraz wakacje i tylko myślenie o ślubie pozostaje.
frezja123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-16, 20:53   #1730
sekretnik
Raczkowanie
 
Avatar sekretnik
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 322
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
39 dni jeszcze, a pierwszy taniec przećwiczony na wariata, kobieta od kwiatów milczy, na znaczek dla starosty wciąż czekam, koło przy halce jak było urwane tak jest.

Trzeba poogarniać te drobiazgi...
Te drobiazgi są najgorsze a dlatego, że uwypuklają się gdzieś miesiąc przed ślubem, przedtem nawet o nich nie myślałam... i tyle do roboty
__________________
"Udało się"

Edytowane przez sekretnik
Czas edycji: 2014-06-16 o 20:58
sekretnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 05:20   #1731
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

No jestem ciekawa, jak bardzo i czym będę się denerwować. Póki co czekam jak na dobrą imprezę a stresik jest leciutki - ot tyle, żeby motywować do naprawienia halki czy przejrzenia jeszcze kilka razy i utrwalenia kroków pierwszego tańca
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 07:35   #1732
valaquenta
Zadomowienie
 
Avatar valaquenta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 153
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Cytat:
Napisane przez sarabobko Pokaż wiadomość
ja wykombinowałam, zeby swoją po ślubie przefarbować i zmniejszyć ilość warstw tiulu, będzie wtedy bardziej koktajlowa niż ślubna, szkoda mi będzie ja sprzedawać
To dobry pomysł, ale nie do każdej sukienki ma zastosowanie

Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
No jestem ciekawa, jak bardzo i czym będę się denerwować. Póki co czekam jak na dobrą imprezę a stresik jest leciutki - ot tyle, żeby motywować do naprawienia halki czy przejrzenia jeszcze kilka razy i utrwalenia kroków pierwszego tańca
Ja się ostatnio zastanawiałam, czym mogłabym się denerwować - bo na razie na samą myśl czuję tylko ekscytację (Co jest dużym osiągnięciem, bo kiedy wyobrażałam sobie mikrofon w kościele i 200 osób, aż mi się żołądek skręcał na samą myśl - na szczęście tego uniknę ) I doszłam do wniosku, że jedyną rzeczą, jaka wywołuje we mnie lekki niepokój, jest pogoda. Ale że nie mam na to wpływu, to staram się nad tym nie zastanawiać
__________________
Czytając moje posty, ćwicz mięśnie Kegla. Kiedyś mi za to podziękujesz...

Relacja z mojego ślubu - przeczytaj!
valaquenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 07:22   #1733
PannaAgnieszka
Rozeznanie
 
Avatar PannaAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Kraków/ Krzeszowice
Wiadomości: 641
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

hello
w temacie ubiorow- tz mnie zaskoczyl- bo jakby narazie zaakceptowal opcje krotkiej sukienki i ze czasu sporo- to sie nie wypowiadal- az tu wczoraj rano przy sniadaniu mowi mi, ze na Dlugiej sa swietne sukienki slubne i zebym poszla tam zrobic rekonesans;-) bo moze znajde jakas dluga dla siebie;-)
__________________
01.12.2012
31.12.2013
YES YES YES 29.08.2015
PannaAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 08:55   #1734
valaquenta
Zadomowienie
 
Avatar valaquenta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 153
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Cytat:
Napisane przez PannaAgnieszka Pokaż wiadomość
hello
w temacie ubiorow- tz mnie zaskoczyl- bo jakby narazie zaakceptowal opcje krotkiej sukienki i ze czasu sporo- to sie nie wypowiadal- az tu wczoraj rano przy sniadaniu mowi mi, ze na Dlugiej sa swietne sukienki slubne i zebym poszla tam zrobic rekonesans;-) bo moze znajde jakas dluga dla siebie;-)
Jeżdżę Długą do pracy, więc mogę z czystym sumieniem potwierdzić: wyglądają ładnie Zwłaszcza te "na rogach" - przy jednym jest Pronovias i chyba Cymbeline, a przy drugim Justin Alexander

Niektóre są też krótkie, np.
Cymbeline HOUPS
JA 8706

JA 8465

W ogóle kto wpadł na pomysł, żeby fotografować kiecki ślubne na białym tle i w podskoku? Cymbeline ma całą jedną sesję taką i nic nie widać
__________________
Czytając moje posty, ćwicz mięśnie Kegla. Kiedyś mi za to podziękujesz...

Relacja z mojego ślubu - przeczytaj!
valaquenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 09:04   #1735
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Cytat:
Napisane przez valaquenta Pokaż wiadomość
Niektóre są też krótkie, np.
Cymbeline HOUPS
JA 8706

JA 8465

W ogóle kto wpadł na pomysł, żeby fotografować kiecki ślubne na białym tle i w podskoku? Cymbeline ma całą jedną sesję taką i nic nie widać
Tę pierwszą od JA nawet brałam pod uwagę Moim zdaniem ciekawe sukienki (takie nie "typowo" ślubne) można znaleźć u Juda-Pietkiewicz.

Co do zdjęć, to mnie dodatkowo razi jeszcze, że bardzo często sukienki fotografowane są jedynie z przodu. A przecież tyle się dzieje w bardzo wielu sukienkach właśnie z tyłu
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 15:22   #1736
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Hej dawno mnie nie było, mój ślub już za miesiąc i 2 tyg, byłam w salonie sukien ślubnych w Londynie, fajnie było pomierzyc ale jakoś nie widziałam tam odpowiedniej sukienki dla siebie poza tym ceny mnie odstraszyły, bo zaczynały się od 600 funtów:/ postanowiłam zamówić przez internet w razie czego oddam do krawca. Napalilam się na koronkowa sukienkę bede się modlić żeby pasowała... Zamówiłam właściwie 2 wiec jedna odeśle ,a druga mam nadzieje zostawię
Do tego wymarzylam sobie beżowy tort w koronkę oraz dekoracje na stole które zamierzam sama zrobić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (170,9 KB, 20 załadowań)
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 15:24   #1737
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

I taki bukiecik
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (53,8 KB, 7 załadowań)
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 15:28   #1738
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Cytat:
Napisane przez valaquenta Pokaż wiadomość
To dobry pomysł, ale nie do każdej sukienki ma zastosowanie


Ja się ostatnio zastanawiałam, czym mogłabym się denerwować - bo na razie na samą myśl czuję tylko ekscytację (Co jest dużym osiągnięciem, bo kiedy wyobrażałam sobie mikrofon w kościele i 200 osób, aż mi się żołądek skręcał na samą myśl - na szczęście tego uniknę ) I doszłam do wniosku, że jedyną rzeczą, jaka wywołuje we mnie lekki niepokój, jest pogoda. Ale że nie mam na to wpływu, to staram się nad tym nie zastanawiać
Dokładnie mam tak samo jak ty,tylko obawiam się złej pogody,reszta się poprostu cieszę
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 17:06   #1739
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Doszły nam obrączki i odznaka "Człowieka od wódki". Trochę jestem przerażona obrączką. Jest taka, jaką chciałam, ale nie mogę się przyzwyczaić...poza tym to zły dzień jest, chyba nic mnie dziś nie cieszy...
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 17:55   #1740
sekretnik
Raczkowanie
 
Avatar sekretnik
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 322
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Pokaż wiadomość
Hej dawno mnie nie było, mój ślub już za miesiąc i 2 tyg, byłam w salonie sukien ślubnych w Londynie, fajnie było pomierzyc ale jakoś nie widziałam tam odpowiedniej sukienki dla siebie poza tym ceny mnie odstraszyły, bo zaczynały się od 600 funtów:/ postanowiłam zamówić przez internet w razie czego oddam do krawca. Napalilam się na koronkowa sukienkę bede się modlić żeby pasowała... Zamówiłam właściwie 2 wiec jedna odeśle ,a druga mam nadzieje zostawię
Do tego wymarzylam sobie beżowy tort w koronkę oraz dekoracje na stole które zamierzam sama zrobić

Bardzo fajny pomyśł choć moim zdaniem słoiki mimo koronek są jakieś takie hmmm... nie pasują do końca.
A myślałaś może o lampionach na stół? My mamy takie...

LAMPT_01.jpg

LAMPT_04.jpg

To w restauracji i trochę w ogrodzie (przewidujemy plener), mamy też większe i pływające na staw.... Latających nie możemy użyć, gdyż impreza będzie w środku lasu.

Tutaj mam ściąga jak zrobić właśnie lampiony z słoików

images.jpg


Bukiecik piękny! Widzę, że cenisz styl prowansalski

Mam ślub za niecałe dwa tygodnie i totalną obsesję na punkcie pogody dlugoterminowej
__________________
"Udało się"

Edytowane przez sekretnik
Czas edycji: 2014-06-18 o 18:03
sekretnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-20 19:02:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.