Zawód księgowa/księgowy - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-01, 13:43   #1201
eoeoeo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 5
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Czy ktoraś z Was może podzielić się wiedzą na temat pytań z egzaminu na I-wszym stopniu? Może posiadacie testy?
eoeoeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 15:49   #1202
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cytat:
Napisane przez natalka2 Pokaż wiadomość
gratulacje mam nadzieje, ze kiedys tez tak bede mogla napisac


w Krakowie 2 stopien kosztuje 3300, a np. w Rzeszowie jest ze 2 razy tanszy.
dla mnie to duzy koszt, ale mam nadzieje, ze jakos zorganizuje te pieniadze
Też bym chciała o sobie tak za kilka lat napisać

Ja własnie w Rzeszowie robię kurs. A 3300 w Krakowie to i tak luz, w stolicy chyba z 4000zł, albo niecałe, nie pamiętam. W Rzeszowie III stopień kosztuje 2600... Kilka złotych odchodzi bo nie ma tych programów komputerowych, ale to i tak przepaść cenowa jest ogromna. Chociaż dla mnei to dobrze.
Bardzo bym chciała dostać jakąś lepszą pracę w Rzeszowie, żeby tu zostać dłuzej to bym sobie porobiła pozostałe kursy, bo jak wyjadę to wątpię żeby mnie było stać na nie...

Cytat:
Napisane przez Ofca w Wielkim Miescie Pokaż wiadomość
Zazdroszczę
Ja aktualnie kończę licencjat z administracji, mam specjalność związaną z finansami więc miałam podstawy rachunkowości, niestety pani dr która nas uczyła moim zdaniem słabo przekazywała wiedzę, w dodatku ja też specjalnie nie dążyłam do tego, żeby to zrozumieć... Teraz na II stopień chcę iść na ekonomię i chciałabym dostać staż w biurze rachunkowym bo stwierdziłam, że jednak chciałabym być księgową Ale jestem ciekawa czy skoro wtedy nie załapałam podstaw to czy udałoby mi się teraz to zrozumieć... Myślę też o kursie I stopnia (może gdybym miała staż w biurze rachunkowym to mogłabym spróbować II stopnia) w SKWP
Jeżeli ktoś ma jakieś ciekawe artykuły tłumaczące prosto podstawy to byłabym wdzięczna
Poza tym - jak myślicie, czy mając licencjat z administracji (ze specjalnością finanse publiczne) mogłabym się starać o staż (z PUP) w biurze rachunkowym?
Starać się o staż zawsze możesz, pytanie raczej czy Cię zechcą przyjąć (ja się starałam w jednym biurze, ale mi od razu powiedzieli że chcą kogoś tylko i wyłącznie z tytułem mgr i tylko i wyłącznie z finansów, więc... :/ z tego co wiem nikogo nie znaleźli ich strata )

Natomiast do tego, że chcesz iść od razu na II stopień - pytanie, czy znasz na tyle podstawy, żeby iść na II stopień (na który trzeba i tak zdać chyba egzamin najpierw w takim wypadku, chociaż np. w niektórych jest zaznaczone że ktoś musi ukończyć ekonomię/finanse/zarządzenie, o administracji nic nie wspomniane jest).
Bo wiesz, podstawy podstawom nierówne i to zależy czego się tam uczyliście.
Teoria to najmniejszy problem, ale księgowanie na kontach to już większy. I np. u mnie jest na kursie ktoś kto studiuje ekonomię, i dla niego ten I st. to dobre przypomnienie. Obawiam się, że mając jedynie specj. z finansów na administracji - to za mało żeby iść na IIst.

Cytat:
Napisane przez eoeoeo Pokaż wiadomość
Czy ktoraś z Was może podzielić się wiedzą na temat pytań z egzaminu na I-wszym stopniu? Może posiadacie testy?
Wszędzie są inne zadania i przecież raczej się nie pokrywają. Z tego co wiem, to z zadań praktycznych lubią krótkie do zrobienia z dekretacją, rozrachunki z odbiorcami/dostawcami, no i jakieś zadanie, gdzie jest podane co i jak i trzeba sobie jakby samemu wszystko ułożyć i zaksięgować (czyli napisać całe zdarzenia, jakie dokumenty itd) bo to najlepiej sprawdza wiedze.
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 18:07   #1203
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cześć dziewczyny
a czy ktoras z Was moze robi/planuje robic uprawnienia bieglego rewidenta?
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 12:14   #1204
Ofca w Wielkim Miescie
Rozeznanie
 
Avatar Ofca w Wielkim Miescie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 509
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość
Też bym chciała o sobie tak za kilka lat napisać

Ja własnie w Rzeszowie robię kurs. A 3300 w Krakowie to i tak luz, w stolicy chyba z 4000zł, albo niecałe, nie pamiętam. W Rzeszowie III stopień kosztuje 2600... Kilka złotych odchodzi bo nie ma tych programów komputerowych, ale to i tak przepaść cenowa jest ogromna. Chociaż dla mnei to dobrze.
Bardzo bym chciała dostać jakąś lepszą pracę w Rzeszowie, żeby tu zostać dłuzej to bym sobie porobiła pozostałe kursy, bo jak wyjadę to wątpię żeby mnie było stać na nie...


Starać się o staż zawsze możesz, pytanie raczej czy Cię zechcą przyjąć (ja się starałam w jednym biurze, ale mi od razu powiedzieli że chcą kogoś tylko i wyłącznie z tytułem mgr i tylko i wyłącznie z finansów, więc... :/ z tego co wiem nikogo nie znaleźli ich strata )

Natomiast do tego, że chcesz iść od razu na II stopień - pytanie, czy znasz na tyle podstawy, żeby iść na II stopień (na który trzeba i tak zdać chyba egzamin najpierw w takim wypadku, chociaż np. w niektórych jest zaznaczone że ktoś musi ukończyć ekonomię/finanse/zarządzenie, o administracji nic nie wspomniane jest).
Bo wiesz, podstawy podstawom nierówne i to zależy czego się tam uczyliście.
Teoria to najmniejszy problem, ale księgowanie na kontach to już większy. I np. u mnie jest na kursie ktoś kto studiuje ekonomię, i dla niego ten I st. to dobre przypomnienie. Obawiam się, że mając jedynie specj. z finansów na administracji - to za mało żeby iść na IIst.


Wszędzie są inne zadania i przecież raczej się nie pokrywają. Z tego co wiem, to z zadań praktycznych lubią krótkie do zrobienia z dekretacją, rozrachunki z odbiorcami/dostawcami, no i jakieś zadanie, gdzie jest podane co i jak i trzeba sobie jakby samemu wszystko ułożyć i zaksięgować (czyli napisać całe zdarzenia, jakie dokumenty itd) bo to najlepiej sprawdza wiedze.
Ale II stopień chciałabym robić tylko w przypadku, kiedy skończyłabym mgr z ekonomii (co chcę zrobić) i była po stażu w biurze rachunkowości Ale pewnie i tak poszłabym na I stopień
Ofca w Wielkim Miescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 09:19   #1205
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Hm. To i tak by zalezalo od tego co bys sie nauczyla.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 08:25   #1206
lari_fari
Przyczajenie
 
Avatar lari_fari
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 6
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Dziewczyny,

potrzebuję porady w 2009 roku byłam w SKwP na pierwszym kursie księgowości, później zrobiłam też drugi stopień oraz podyplomówkę z rachunkowości. Gdzieś w tzw. międzyczasie zrobiłam także kurs kadry-płace, tak dla uzupełnienia wiedzy. Pracuję zawodowo od 2007 roku głównie w administracji, małych firmach z zewnętrzną księgowością, gdzie stricte z księgowaniem do czynienia niestety nie miałam, co za tym idzie wiedzę mam typowo "kursową". W 2013 zaczęłam pracę w korporacji finansowej, niestety zajmuję się tam tylko jedną dziedziną rachunkowości, którą tak do końca księgowaniem bym nie nazwała. Szukam ciągle pracy jako księgowa, ale wiadomo - doświadczenie, doświadczenie, doświadczenie. Mam 30 lat, więc na praktyki jestem już, kolokwialnie mówiąc, za stara, poza tym nie mogłabym pozwolić sobie na to finansowo. Firmy chcą już wyszkolonego pracownika z doświadczeniem, a ja niestety go nie mam. Nie wiem czy uparcie brnąć i szukać pracy, czy pozostać w korporacji, jednak boję się, że zostając w obecnej firmie zapomnę wszystko co tyczy się księgowania i prawa podatkowego
lari_fari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 09:31   #1207
Daisy30
Zadomowienie
 
Avatar Daisy30
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 319
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Przesnalizuj za i przeciw. Czasami tez warto jest zaryzykowac.
Ja moge dac Tobie rade od siebie takowa: rob to co kochasz i w czym chcesz sie spelniac zawodowo, a predzej czy pozniej zwroci Ci sie to z nawiazka. Nawet jesli poczatki beda trudniejsze niz zakladalas.
Daisy30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-10, 11:53   #1208
lari_fari
Przyczajenie
 
Avatar lari_fari
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 6
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Na pewno masz świętą rację, ale ciężko bez doświadczenia "załapać" się do jakiejś firmy, generalnie praca w korporacji finansowo jest ok, natomiast monotonna strasznie i w zasadzie w pewnym momencie przestaje być rozwojowa. Wysyłam CV, ale nikt nie zaprasza nawet na rozmowy. Będę próbować, może któregoś dnia się uda
lari_fari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 19:43   #1209
monachee
Raczkowanie
 
Avatar monachee
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 454
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Pewnie w większych miejscowościach łatwiej - ja na przykład w zasadzie mam kilkumiesięczne doświadczenie i o ile wcześniej faktycznie było trudno, tak już po sześciu miesiącach pracy w biurze rachunkowym w zasadzie nie miałam większego problemu aplikując na stanowiska asystentki w księgowości. Zacznij od najniższego szczebla pomimo ukończonego drugiego poziomu i podyplomówki. Przecierpisz rok i potem drzwi będziesz miała otwarte.

Aha, odrobinkę nagnij swoje CV powiedzmy typowe administracyjne zadania opisz w sposób finansowy
__________________
-----------------
Mój Blog o zmianach zawodowych

Biblioteczka
Zapisz
monachee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 08:23   #1210
lari_fari
Przyczajenie
 
Avatar lari_fari
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 6
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Dzisiaj mam rozmowę o pracę w biurze rachunkowym, ale nie mam zbyt dużych nadziei zwłaszcza, że sporo wiedzy z kursów uleciało przez to, że nie jest już w użyciu.
lari_fari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 12:30   #1211
ladyInGreen
Zadomowienie
 
Avatar ladyInGreen
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 647
Dot.: Zawód księgowa/księgowy


Miałam parę przedmiotów związanych z rachunkowością na studiach i zaintresowała mnie ta dziedzina. Zamierzam wybrać się na FiR zaocznie od października i w międzyczasie zrobić I st. SKwP w Częstochowie, jest to koszt 1000zł (zdziwiła mnie ta niska cena w porównaniu do podanych przez Was, mam nadzieję że poziom nie jest opłakany z tego powodu). Ehh długa droga przede mną

Edytowane przez ladyInGreen
Czas edycji: 2014-06-17 o 12:32
ladyInGreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-17, 14:12   #1212
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Byc moze np. nie bedziesz miec zajec na programach. U mnie kurs jest za 1150 i jest naprawdę ok.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 16:14   #1213
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość
Byc moze np. nie bedziesz miec zajec na programach. U mnie kurs jest za 1150 i jest naprawdę ok.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
W Gdansku I stopień 1600/1700 (weekendowo), zaczynam w październiku i już sie nie mogę doczekać choć wiem że dużo nauki przede mną jak nie miałam nic wspólnego z księgowością
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 16:44   #1214
Kasiorek_L
Raczkowanie
 
Avatar Kasiorek_L
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 297
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
W Gdansku I stopień 1600/1700 (weekendowo), zaczynam w październiku i już sie nie mogę doczekać choć wiem że dużo nauki przede mną jak nie miałam nic wspólnego z księgowością
Pretty ja właśnie też nic z księgowością nie miałam wspólnego, ale chciałabym skorzystać z oferty i pójść na to samo szkolenie. Jeszcze ciągle się zastanawiam.. Rozumiem, że zaczynasz od podstaw rachunkowości?
__________________
Only You can make me happy..
Kasiorek_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 17:49   #1215
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cytat:
Napisane przez Kasiorek_L Pokaż wiadomość
Pretty ja właśnie też nic z księgowością nie miałam wspólnego, ale chciałabym skorzystać z oferty i pójść na to samo szkolenie. Jeszcze ciągle się zastanawiam.. Rozumiem, że zaczynasz od podstaw rachunkowości?
Tak, podstawy rachunkowości, czyli to I stopień
A też się nad Gdańskiem zastanawiasz? I jaki tryb Cie interesuje, tygodniowy czy weekendowy?
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 18:58   #1216
Kasiorek_L
Raczkowanie
 
Avatar Kasiorek_L
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 297
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Tak, podstawy rachunkowości, czyli to I stopień
A też się nad Gdańskiem zastanawiasz? I jaki tryb Cie interesuje, tygodniowy czy weekendowy?
Tak, też Gdańsk i tryb weekendowy bardziej
__________________
Only You can make me happy..
Kasiorek_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 19:10   #1217
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cytat:
Napisane przez Kasiorek_L Pokaż wiadomość
Tak, też Gdańsk i tryb weekendowy bardziej
Kto wie, może trafimy do tej samej grupy
A zapisałaś się już czy jeszcze rozmyślasz nad tym kursem? Ja cały czas myśle, ale raczej na 90 % się zapisuje, kwestia tylko czy na tygodniowe czy weekendowe


I czy orientujecie się może czy jest jakiś limit osób które mogą wziąć udział w kursie, czy jak sie zapisze duzo osób to tworzą kilka grup szkoleniowych?
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 21:36   #1218
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Kto wie, może trafimy do tej samej grupy
A zapisałaś się już czy jeszcze rozmyślasz nad tym kursem? Ja cały czas myśle, ale raczej na 90 % się zapisuje, kwestia tylko czy na tygodniowe czy weekendowe


I czy orientujecie się może czy jest jakiś limit osób które mogą wziąć udział w kursie, czy jak sie zapisze duzo osób to tworzą kilka grup szkoleniowych?
u mnie jest limit osob i np. teraz juz nie ma miejsc na 2 stopien, ktory zaczyna sie we wrzesniu.
mozna sie zapisac teraz (tzn. w krk tak jest), a jakis tydzien przed kursem wysylaja maila czy potwierdzasz chec udzialu w kursie (jesli tak to wplacasz pieniadze, a jesli nie to nic sie nie dzieje).
__________________

studia


Edytowane przez natalka2
Czas edycji: 2014-06-17 o 21:40
natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 09:18   #1219
Kasiorek_L
Raczkowanie
 
Avatar Kasiorek_L
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 297
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Kto wie, może trafimy do tej samej grupy
A zapisałaś się już czy jeszcze rozmyślasz nad tym kursem? Ja cały czas myśle, ale raczej na 90 % się zapisuje, kwestia tylko czy na tygodniowe czy weekendowe


I czy orientujecie się może czy jest jakiś limit osób które mogą wziąć udział w kursie, czy jak sie zapisze duzo osób to tworzą kilka grup szkoleniowych?
Ja się jeszcze zastanawiam. Ale na ich stronie jest już informacja, że w październiku rusza nowa grupa. A zapłacić można w dwóch ratach, dopiero kiedy przyślą Ci informacje o rozpoczęciu zajęć. Także chyba do końca tyg pobujam się z tą myślą i ewentualnie w poniedziałek najpóźniej bym zgłoszenie wysłała
A Ty?
__________________
Only You can make me happy..
Kasiorek_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-18, 09:38   #1220
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cytat:
Napisane przez Kasiorek_L Pokaż wiadomość
Ja się jeszcze zastanawiam. Ale na ich stronie jest już informacja, że w październiku rusza nowa grupa. A zapłacić można w dwóch ratach, dopiero kiedy przyślą Ci informacje o rozpoczęciu zajęć. Także chyba do końca tyg pobujam się z tą myślą i ewentualnie w poniedziałek najpóźniej bym zgłoszenie wysłała
A Ty?
Skoro tak piszecie ze od razu wplacac nie trzeba to tez w koncu sie zapisze, tylko przemysle w jakim trybie
A mialas cokolwiek wspolnego z ksiegowoscia, chocby w pracy dotychczasowej, czy zupelnie nic tak jak ja?
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 10:38   #1221
ksh
Zakorzenienie
 
Avatar ksh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 856
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość
Ja własnie w Rzeszowie robię kurs. A 3300 w Krakowie to i tak luz, w stolicy chyba z 4000zł, albo niecałe, nie pamiętam. W Rzeszowie III stopień kosztuje 2600... Kilka złotych odchodzi bo nie ma tych programów komputerowych, ale to i tak przepaść cenowa jest ogromna. Chociaż dla mnei to dobrze.
Bardzo bym chciała dostać jakąś lepszą pracę w Rzeszowie, żeby tu zostać dłuzej to bym sobie porobiła pozostałe kursy, bo jak wyjadę to wątpię żeby mnie było stać na nie...
Hej zapytam z czystej ciekawości - jak wygląda rynek pracy dla księgowych w Rz.? Przeglądałam ogłoszenia o pracę, więc mniej więcej wiem jakie są oferty, ale chodzi mi też o to, na co zwracają uwagę pracodawcy, widełki płacowe, czy są problemy ze znalezieniem pracy?

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
a czy ktoras z Was moze robi/planuje robic uprawnienia bieglego rewidenta?
ja planuję
__________________
Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas déjeuner
J
e veux seulement oublier
Et puis je fume







ksh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 17:03   #1222
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Ja na razie nie pracuję w księgowości, raz trafiłam na ofertę stażu z PUP finansowane z UE, to biuro rachunkowe chciało na ten staż TYLKO mgr TYLKO FiR, także ten tego... Do jednego biura rach. przyjmowali na bezpłatny staż, ale ich znalazłam przypadkiem i generalnie to nie mają podanego adresu w Rzeszowie tylko poprzez firmę z Krakowa mnie skontaktowali z nimi
To nawet nie o księgowość chodzi, ale ogólnie w Rzeszowie jest bardzo ciężko z pracą, najczęściej liczą się niestety znajomości ( i mam to potwierdzone od znajomych).
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 02:26   #1223
Kasiorek_L
Raczkowanie
 
Avatar Kasiorek_L
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 297
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Skoro tak piszecie ze od razu wplacac nie trzeba to tez w koncu sie zapisze, tylko przemysle w jakim trybie
A mialas cokolwiek wspolnego z ksiegowoscia, chocby w pracy dotychczasowej, czy zupelnie nic tak jak ja?
Kompletnie nic także świeżynką bym była
__________________
Only You can make me happy..
Kasiorek_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 20:37   #1224
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cytat:
Napisane przez Kasiorek_L Pokaż wiadomość
Kompletnie nic także świeżynką bym była

To tak samo jak ja, ja juz postanowilam ze zapisuje sie na weekendowe zajecia bo jednak sa co dwa tygodnie sb-ndz a nie jak na stronie bylo napisane ze kazda sobota i niektore niedziele (pisalam meila i dostalam odpowiedz jak wyzej) takze byc moze bedziemy razem w grupie jak tez bedziesz szla na weekendowe i wogole zdecydujesz sie na kurs

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 09:15   #1225
snapi007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
a czy ktoras z Was moze robi/planuje robic uprawnienia bieglego rewidenta?
Cześć
Ja także planuję. Jestem właśnie w trakcie wypełnienia dokumentów potrzebnych do przystąpienia do procedury
snapi007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 10:43   #1226
ladyInGreen
Zadomowienie
 
Avatar ladyInGreen
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 647
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Orientuje się może któraś z Was, czy po ukończeniu I st. zarządzania i inżynierii produkcji (inż.), możliwe jest kontynuowanie nauki na FiR II st.? Na mojej uczelni jest wszystko tak zagmatwane, że już sama nie wiem
ladyInGreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 11:02   #1227
benzokaina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 95
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

to zależy od uczelni - na niektórych można sobie studia II stopnia wybierać dowolnie,w sensie nie ma znaczenia jaki kierunek się kończyło, a na innych to są ograniczenia - trzeba nadrabiać różnice programowe, itp.
__________________
Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los.
- Oscar Wilde

http://pogromca-bankow.blogspot.com/
benzokaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 12:18   #1228
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cytat:
Napisane przez ladyInGreen Pokaż wiadomość
Orientuje się może któraś z Was, czy po ukończeniu I st. zarządzania i inżynierii produkcji (inż.), możliwe jest kontynuowanie nauki na FiR II st.? Na mojej uczelni jest wszystko tak zagmatwane, że już sama nie wiem
to zalezy od uczelni, u mnie mozna, ale trzeba odczekac te pol roku do rekrutacji i zdac egzamin wstepny z zagadnienia finansow (na dzienne)
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 01:43   #1229
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cytat:
Napisane przez natalka2 Pokaż wiadomość
to zalezy od uczelni, u mnie mozna, ale trzeba odczekac te pol roku do rekrutacji i zdac egzamin wstepny z zagadnienia finansow (na dzienne)
Większość uczelni ekonomicznych robi egzaminy wstępne na studia dzienne, jak nie wszystkie, nawet studentom tego samego kierunku.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 15:06   #1230
snapi007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Na Ekonomicznym w Krakowie nie ma ograniczeń - musisz tylko zdać egzamin z finansów lub ekonomii
snapi007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-18 22:55:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:24.