Umawia sie z innymi - przestanie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-18, 09:07   #1
Mimi95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2

Umawia sie z innymi - przestanie?


Cześć dziewczyny!
Mam problem. Tydzien temu poznałam chłopaka na portalu randkowym-przegadalismy 4h na skypie i postanowiliśmy dzien pozniej sie spotkać. Spotkaliśmy sie poszliśmy na pizzę, wieczorem u jego w mieszkaniu- zrobiliśmy sobie drinki- pogadalismy- i poszliśmy spać razem bez sexu- całowanie- wydawało mi sie ze cos zaiskrzylo, dlatego sie calowalismy.
Następnego dnia pracowałam on miał wolne wiec pisaliśmy smsy. Dzien pozniej (wczoraj) spotkaliśmy sie znowu na wieczór u jego w domu na drinki, pogadalismy i znowu poszliśmy spać- tylko całowanie, ale zauważyłam w jego telefonie smsy z jakaś dziewczyna gdzie "chlopak" napisał ze było super itp....
Poklocilismy sie mega- szczególnie ze w dniu kiedy miał wolne sie z nią spotkał a mi pisał SMS ze jest u mamy....
Powiedziałam mu ze jest chory i spotyka sie z dwiema naraz? Powiedział ze z tamta nic nie było tylko gadanie i lody.... I jak powiedziałam albo ja albo ona? To on mowi ze nie zerwie kontaktu.
Wyszłam z jego mieszkania, prosząc go o zwrot kasy które włożyłam w wieczór... Dał pieniądze ale poprosił żebym wróciła - wróciłam , poszliśmy spac- rozmawiajac Ze Dla mnie przestanie sie kontaktować i usunie profile randkowe...mowi ze mu zależy na mnie.

Choć wczoraj powiedział ze bransoletkę która nosi dostał od byłej kiedyś i jej do końca życia nie zdejmie(czy to normalne?? Bo dla mnie to niekomfortowa sytuacja)
Dziewczyny, czy czekac aż faktycznie bede wiedziała czy zerwał kontakt i tylko ze mna sie umawia... Czy od razu dac sobie spokój?
Dziś napisał- ze myśli o mnie (CHoc pisał to innym tez w SMS)

Ps . Nawet w okresie naszych spotkań pisał z innymi na profilach

Dajcie jakieś porady, co zrobic zeby mieć klarowna sytuacje Z góry dziękuje
Mimi95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 09:13   #2
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Umawia sie z innymi - przestanie?

Cytat:
Napisane przez Mimi95 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Mam problem. Tydzien temu poznałam chłopaka na portalu randkowym-przegadalismy 4h na skypie i postanowiliśmy dzien pozniej sie spotkać. Spotkaliśmy sie poszliśmy na pizzę, wieczorem u jego w mieszkaniu- zrobiliśmy sobie drinki- pogadalismy- i poszliśmy spać razem bez sexu- całowanie- wydawało mi sie ze cos zaiskrzylo, dlatego sie calowalismy.
Następnego dnia pracowałam on miał wolne wiec pisaliśmy smsy. Dzien pozniej (wczoraj) spotkaliśmy sie znowu na wieczór u jego w domu na drinki, pogadalismy i znowu poszliśmy spać- tylko całowanie, ale zauważyłam w jego telefonie smsy z jakaś dziewczyna gdzie "chlopak" napisał ze było super itp....
Poklocilismy sie mega- szczególnie ze w dniu kiedy miał wolne sie z nią spotkał a mi pisał SMS ze jest u mamy....
Powiedziałam mu ze jest chory i spotyka sie z dwiema naraz? Powiedział ze z tamta nic nie było tylko gadanie i lody.... I jak powiedziałam albo ja albo ona? To on mowi ze nie zerwie kontaktu.
Wyszłam z jego mieszkania, prosząc go o zwrot kasy które włożyłam w wieczór... Dał pieniądze ale poprosił żebym wróciła - wróciłam , poszliśmy spac- rozmawiajac Ze Dla mnie przestanie sie kontaktować i usunie profile randkowe...mowi ze mu zależy na mnie.

Choć wczoraj powiedział ze bransoletkę która nosi dostał od byłej kiedyś i jej do końca życia nie zdejmie(czy to normalne?? Bo dla mnie to niekomfortowa sytuacja)
Dziewczyny, czy czekac aż faktycznie bede wiedziała czy zerwał kontakt i tylko ze mna sie umawia... Czy od razu dac sobie spokój?
Dziś napisał- ze myśli o mnie (CHoc pisał to innym tez w SMS)

Ps . Nawet w okresie naszych spotkań pisał z innymi na profilach

Dajcie jakieś porady, co zrobic zeby mieć klarowna sytuacje Z góry dziękuje
Nie warto sobie psuć nerwów dla faceta poznanego tydzień temu. Koleś może być po prostu takim typem, ale to nie znaczy, że jego zachowanie jest typowe. Chyba większości kobiet by coś takiego przeszkadzało, przynajmniej tych, które znam. Nie zdziwiłabym się, gdyby pan w swojej rodzinnej miejscowości miał do tego narzeczoną albo żonę a na portalu podnosił sobie poczucie własnej wartości.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 09:17   #3
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Umawia sie z innymi - przestanie?

Daj sobie z nim spokój. A portale randkowe to dno. Jeśli z nich korzystasz to nic dziwnego, że poznajesz takich facetów. Tam się szuka łatwej rozrywki a nie kogoś do poważnego związku.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 09:26   #4
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Umawia sie z innymi - przestanie?

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Daj sobie z nim spokój. A portale randkowe to dno. Jeśli z nich korzystasz to nic dziwnego, że poznajesz takich facetów. Tam się szuka łatwej rozrywki a nie kogoś do poważnego związku.
Też się nie zgodzę. Znam trochę osób, które poznały poważnych partnerów przez internet, a nie napalonych kretynów. Wiele zależy od konstrukcji profilu i sposobu kontaktu z tymi osobami, które piszą.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 09:32   #5
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Umawia sie z innymi - przestanie?

Cytat:
Napisane przez Mimi95 Pokaż wiadomość
[...]Wyszłam z jego mieszkania, prosząc go o zwrot kasy które włożyłam w wieczór... [...]
Ja bym policzyła tez za amortyzację maszynki do golenia.

Dziewczyno, oczadziałaś. Poznałaś typa tydzień temu na portalu randkowym, ładujesz mu się do łózka, robisz chore sceny Jemu chodzi o seks, przeleci Cię i kontakt się urwie - nie zachowuj się jak wariatka.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 09:34   #6
Shebeauty
Raczkowanie
 
Avatar Shebeauty
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 225
Dot.: Umawia sie z innymi - przestanie?

Taki typ faceta, niestety ale wątpię,żeby się zmienił. Tak bardzo mu na Tobie zależy,że flirtuje z innymi? No proszę Cię
Urwij ten kontakt, to tylko tydzień znajomości, znajdziesz kogoś lepszego-kogoś komu naprawdę będzie na Tobie zależeć.
__________________
Słuchaj po prostu głosu swego serca.
Ono wie wszystko.
.


Razem od 13.01.2010r
Prawo jazdy 26.06.2012r.


małe wielkie nieszczęścia potrzebne do szczęścia
Shebeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 09:51   #7
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Umawia sie z innymi - przestanie?

Cytat:
Dziewczyno, oczadziałaś. Poznałaś typa tydzień temu na portalu randkowym, ładujesz mu się do łózka, robisz chore sceny Jemu chodzi o seks, przeleci Cię i kontakt się urwie - nie zachowuj się jak wariatka.
Dokładnie. Znasz faceta tydzień, a zachowujesz się jakbyście byli małżeństwem od 20 lat, czekałam tylko na zdanie: zażądała zwrotu szczoteczki do zębów, którą celowo postawiłam w łazience.
W sumie nie dziwota, że facet widzi to bez zobowiązań, jak dziewczyna na drugi dzień po poznaniu ląduje w jego łóżku
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-18, 10:14   #8
kiciun
Rozeznanie
 
Avatar kiciun
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 876
Dot.: Umawia sie z innymi - przestanie?

Ale robisz sceny i akcje praktycznie obcemu facetowi... zachowujesz się jak histeryczka.
kiciun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 10:32   #9
ruby000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 495
Dot.: Umawia sie z innymi - przestanie?

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Daj sobie z nim spokój. A portale randkowe to dno. Jeśli z nich korzystasz to nic dziwnego, że poznajesz takich facetów. Tam się szuka łatwej rozrywki a nie kogoś do poważnego związku.
Nie ma co uogólniać ja znam parę, która poznała się na portalu randkowym i dzisiaj są małżeństwem i mają dzieci. Wszędzie można poznać buraka ,w realu też.

Autorko wątku, sama sobie odpowiedziałaś na pytanie. Twierdził, że jest u mamy, a spotkał się z inną. Ma bransoletkę od byłej dziewczyny "której nigdy nie ściągnie", no to co - bedzie brał z Tobą ślub i pójdzie od ołtarza z bransoletką od byłej? Pisze, że myśli, ale sama napisałaś że do innych też tak pisał - ja myślę, że on jest cały czas zakochany w byłej i szuka zastępników. Z takim facetem nie da się stworzyć dojrzałego związku. Poszukaj faceta, który myśli powaznie o przyszłości, a nei takiego, który nosi bransoletkę od byłej!!!

Uwierz mi znajdziejsz kogoś, ja musiałam pocałować 4 żaby zanim znalazłam swojego księcia, nie angazuj się w trójkąt ty-on-duch byłej, a do tego już na samym początku są zdrady, kłamstwa...

I co to znaczy, że poprosiłaś o zwrot pieniędzy?
__________________
SUKIENKI

kosmetyki
książki
nowa bielizna i odzież




Pędzel [/B][/U][/COLOR]flat top!
ruby000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 10:51   #10
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 807
Dot.: Umawia sie z innymi - przestanie?

On jest burakiem to fakt, powinnaś zakończyć znajomość. Jednak z drugiej strony to robisz mu ceny zazdrości i sprawdzanie, a nawet nie jesteście w związku i nie spotykacie się zbyt długo.
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 11:12   #11
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Umawia sie z innymi - przestanie?

Spotkaliście się dwa razy, tak? Nie mieliście żadnej rozmowy na temat związku, czy spotykania się na wyłączność. Zwykłe randki. Cóż, dla mnie spotykanie się na randki z dwoma osobami nie jest niczym "chorym".
Bardziej mnie dziwi 19latka, która po pierwszej randce zostaje u kolesia na noc. Nie masz instynktu samozachowawczego?
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-18, 11:27   #12
Mimi95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2
Dot.: Umawia sie z innymi - przestanie?

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
Spotkaliście się dwa razy, tak? Nie mieliście żadnej rozmowy na temat związku, czy spotykania się na wyłączność. Zwykłe randki. Cóż, dla mnie spotykanie się na randki z dwoma osobami nie jest niczym "chorym".
Bardziej mnie dziwi 19latka, która po pierwszej randce zostaje u kolesia na noc. Nie masz instynktu samozachowawczego?

Wiem, złe zrobiłam, pierwszy raz, nigdy tak nie zrobiłam, chyba ten alkohol złe na mnie działa i za bardzo sie rozluzniam..

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Po prostu przez te dni to ja płaciłam za wszystko, w zdenerwowaniu powiedziałam ze chce zwrot pieniędzy i zwrot straconego czasu, czasem w kłótni mowi sie dziwne rzeczy..
Mimi95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 11:30   #13
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Umawia sie z innymi - przestanie?

Borze lisciasty

Autorko nie boisz sie chodzic do domow obcych facetow i pakowac sie im do lozek? Masz Ty jakis instynkt samozachowawczy? Awantury o wylacznosc pomine, bo to smieszne.
__________________
Do to the beast.

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2014-06-18 o 11:32
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 11:30   #14
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Umawia sie z innymi - przestanie?

Na drugi raz z nowym kolesiem - mniej alkoholu, więcej dystansu. Na prawdę, szczerze radzę. Poobserwuj nowego kolegę kilka spotkań, zanim zaczniesz się tak angażować.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 11:31   #15
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Umawia sie z innymi - przestanie?

Cytat:
Napisane przez Mimi95 Pokaż wiadomość
[...]Po prostu przez te dni to ja płaciłam za wszystko, w zdenerwowaniu powiedziałam ze chce zwrot pieniędzy i zwrot straconego czasu, czasem w kłótni mowi sie dziwne rzeczy..
Nie bądź frajerką, jesteś młodą dziewczyną, masz prawo do odrobiny naiwności, ale bez przesady jednak. Płacisz za obcego faceta, włazisz mu do łóżka, zlituj się sama nad sobą. Przeleci Cię i zostawi, będzie ryk i wyklinanie, a tak naprawdę będziesz to miała na własną prośbę.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 11:38   #16
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Umawia sie z innymi - przestanie?

Zachowałaś się jak skończona histeryczka, wybacz. Na pierwszej randce drinkujesz z facetem w jego domu - niezbyt mądre, ale okej, Twój wybór, chociaż nocowanie to już dla mnie kompletna przeginka. No, w porządku, ludzie mają różnie. Dalej - dwa dni później już od razu idziesz do niego drinkować, co mi się kojarzy z założeniem, że na tym Wasza znajomość ma polegać - pijecie, miętosicie się i idziecie spać, zamiast się poznawać na neutralnym gruncie i generalnie randkować. Jako dodatek do tej niezbyt romantycznej i randkowej rzeczywistości dochodzi fakt, że nie padają między Wami żadne deklaracje, znacie się tydzień i generalnie jesteście dla siebie obcymi ludźmi. A Ty robisz awanti na sto fajerek bo się okazuje, że po dwóch wieczorach u niego w domu chłopak nie zerwał znajomości ze wszystkimi kobietami z którymi w swoim życiu rozmawiał, i że nie traktuje Cię "poważnie".

Generalnie daleka jestem od przekonania, że dziewczyna ma "się szanować" bo jak znajomość idzie za szybko to facet ją wykorzysta, NO ALE bez jaj. Jeśli całowanie się, spędzanie wieczorów u faceta i wspólne nocowanie odbierasz jako objaw zaangażowania i chęci rozwijania znajomości bez osób trzecich w tle, to nie dopuszczaj do tego, żeby to miało miejsce na samym początku. Mało kto po pierwszej randce zdeklaruje się, że znajomość zmierza jednoznacznie w kierunku związku, dlatego znacznie lepiej jest się na początku spotykać na neutralnym gruncie, dać sobie czas na to żeby się poznać i zdecydować, a zachowania które się uważa za poważne i obligujące do czegoś, zostawiać sobie na potem, kiedy wiadomo że już się nie umawiamy z innymi i że działamy coś na poważnie ze sobą. Zrobiłaś awanturę o to, że Tobie się wydawało, że już prawie jesteście razem - po DWÓCH (!) spotkaniach, polegających na piciu w domu i spaniu w jednym łóżku z obcym człowiekiem.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 11:55   #17
ssue
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 662
Dot.: Umawia sie z innymi - przestanie?

Cytat:
Napisane przez Mimi95 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Mam problem. Tydzien temu poznałam chłopaka na portalu randkowym-przegadalismy 4h na skypie i postanowiliśmy dzien pozniej sie spotkać. Spotkaliśmy sie poszliśmy na pizzę, wieczorem u jego w mieszkaniu- zrobiliśmy sobie drinki- pogadalismy- i poszliśmy spać razem bez sexu- całowanie- wydawało mi sie ze cos zaiskrzylo, dlatego sie calowalismy.
Następnego dnia pracowałam on miał wolne wiec pisaliśmy smsy. Dzien pozniej (wczoraj) spotkaliśmy sie znowu na wieczór u jego w domu na drinki, pogadalismy i znowu poszliśmy spać- tylko całowanie, ale zauważyłam w jego telefonie smsy z jakaś dziewczyna gdzie "chlopak" napisał ze było super itp....
Poklocilismy sie mega- szczególnie ze w dniu kiedy miał wolne sie z nią spotkał a mi pisał SMS ze jest u mamy....
Powiedziałam mu ze jest chory i spotyka sie z dwiema naraz? Powiedział ze z tamta nic nie było tylko gadanie i lody.... I jak powiedziałam albo ja albo ona? To on mowi ze nie zerwie kontaktu.
Wyszłam z jego mieszkania, prosząc go o zwrot kasy które włożyłam w wieczór... Dał pieniądze ale poprosił żebym wróciła - wróciłam , poszliśmy spac- rozmawiajac Ze Dla mnie przestanie sie kontaktować i usunie profile randkowe...mowi ze mu zależy na mnie.

Choć wczoraj powiedział ze bransoletkę która nosi dostał od byłej kiedyś i jej do końca życia nie zdejmie(czy to normalne?? Bo dla mnie to niekomfortowa sytuacja)
Dziewczyny, czy czekac aż faktycznie bede wiedziała czy zerwał kontakt i tylko ze mna sie umawia... Czy od razu dac sobie spokój?
Dziś napisał- ze myśli o mnie (CHoc pisał to innym tez w SMS)

Ps . Nawet w okresie naszych spotkań pisał z innymi na profilach

Dajcie jakieś porady, co zrobic zeby mieć klarowna sytuacje Z góry dziękuje
Znasz chłopa tydzień i idziesz z nim do jego mieszkania, pijecie drinki (nie boisz sie, że czegoś ci dosypie), potem idziesz z nim spać??

I ten zwrot pieniędzy "włożonych w wieczór" to za co konkretnie?
ssue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 12:24   #18
Shannon_16
Zakorzenienie
 
Avatar Shannon_16
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 172 444
Dot.: Umawia sie z innymi - przestanie?

Znacie się tydzień, ty już na pierwszym spotkaniu pchasz mu się do wyra a potem robisz mu awanturę dlatego, że pisze do innych dziewczyn i nie traktuje Cię poważnie? Serio? Nie było ŻADNYCH deklaracji. Ot, luźne spotkania przy drinku i trochę macania. Moja droga, facet ewidentnie szuka na chatach czy tam skype'ie panienek, które łatwo zaliczyć. Zrobi to z tobą i po wszystkim kopnie w tyłek. Jeśli masz trochę rozumu w głowie to Ty pierwsza go kopnij
Shannon_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 12:25   #19
fragile_27
Zadomowienie
 
Avatar fragile_27
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 310
Dot.: Umawia sie z innymi - przestanie?

Przecież sytuacja jest klarowna, facet spotyka się z kilkoma kobietami na raz i prawdopodobnie dobrze się bawi. Jeśli Ci to nie odpowiada i nie chcesz być jedną z wielu, to po prostu skończ tą znajomość.
__________________
'Baby we both know
That the nights were mainly made
For saying things that you can't say tomorrow day'
fragile_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-18, 12:49   #20
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327
Dot.: Umawia sie z innymi - przestanie?

Wielkie mi co. Ja jak byłam wolna, to też zdarzało mi się randkować z kilkoma facetami na raz. W końcu takie spotkania do niczego nie zobowiązują, a jak się z którymś robi poważniej to deklarujemy sobie, że odpuszczamy sobie inne znajomości i spotykamy się tylko z tą jedną osobą.

O tym, że chodzenie do domu obcego mężczyzny, picie z nim i spanie w jednym łóżku jest głupotą już wiesz, więc nie następnym razem spotykaj się na jakimś neutralnym gruncie, wśród ludzi. I najpierw dobrze poznaj człowieka zanim odwiedzisz go w domu.


Pytasz co teraz zrobić. Moja rada - dać sobie z nim całkowicie spokój lub umawiać się z nim na luzie (bez oczekiwania od razu związku) na normalne spotkania, tak, aby go lepiej poznać. Po kilku takich spotkaniach zauważysz czy facet byłby skory do monogamii i rozwijania znajomości tylko z Tobą czy nie.
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 13:35   #21
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Umawia sie z innymi - przestanie?

Facet jak facet - może fajny, może materiał na coś, a może d..., może "gracz". Ale z Tobą jest coś MOCNO nie tak. "Tydzień temu poznałam faceta i mi odwala na całego" - taki powinien być tytuł tego wątku. Straciłaś rozum? Zawsze w ten sposób próbujesz osaczać nowo poznanych facetów? Masz problemy emocjonalne?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 13:46   #22
LittleAnne
Raczkowanie
 
Avatar LittleAnne
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 139
Dot.: Umawia sie z innymi - przestanie?

Cytat:
Napisane przez Mimi95 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Mam problem. Tydzien temu poznałam chłopaka na portalu randkowym-przegadalismy 4h na skypie i postanowiliśmy dzien pozniej sie spotkać. Spotkaliśmy sie poszliśmy na pizzę, wieczorem u jego w mieszkaniu- zrobiliśmy sobie drinki- pogadalismy- i poszliśmy spać razem bez sexu- całowanie- wydawało mi sie ze cos zaiskrzylo, dlatego sie calowalismy.
Następnego dnia pracowałam on miał wolne wiec pisaliśmy smsy. Dzien pozniej (wczoraj) spotkaliśmy sie znowu na wieczór u jego w domu na drinki, pogadalismy i znowu poszliśmy spać- tylko całowanie, ale zauważyłam w jego telefonie smsy z jakaś dziewczyna gdzie "chlopak" napisał ze było super itp....
Poklocilismy sie mega- szczególnie ze w dniu kiedy miał wolne sie z nią spotkał a mi pisał SMS ze jest u mamy....
Powiedziałam mu ze jest chory i spotyka sie z dwiema naraz? Powiedział ze z tamta nic nie było tylko gadanie i lody.... I jak powiedziałam albo ja albo ona? To on mowi ze nie zerwie kontaktu.
Wyszłam z jego mieszkania, prosząc go o zwrot kasy które włożyłam w wieczór... Dał pieniądze ale poprosił żebym wróciła - wróciłam , poszliśmy spac- rozmawiajac Ze Dla mnie przestanie sie kontaktować i usunie profile randkowe...mowi ze mu zależy na mnie.

Choć wczoraj powiedział ze bransoletkę która nosi dostał od byłej kiedyś i jej do końca życia nie zdejmie(czy to normalne?? Bo dla mnie to niekomfortowa sytuacja)
Dziewczyny, czy czekac aż faktycznie bede wiedziała czy zerwał kontakt i tylko ze mna sie umawia... Czy od razu dac sobie spokój?
Dziś napisał- ze myśli o mnie (CHoc pisał to innym tez w SMS)

Ps . Nawet w okresie naszych spotkań pisał z innymi na profilach

Dajcie jakieś porady, co zrobic zeby mieć klarowna sytuacje Z góry dziękuje
Widzę to tak, On tani internetowy Casanova, Ty nie obrażający Materialno - Histeryczna dziewucha otumaniona alkoholem, i chyba bardzo zdesperowana skoro na pierwsze "randce" poszłaś do mieszkania OBCEGO faceta! Gdzie jakaś ostrożność?! Matko kochana, tak się nie robi
Co do problemu: Robić awanturę facetowi którego ledwo co znasz, i przecież nawet nie jesteście jeszcze w jakimś związku, czy jesteście, bo nie wiem? Tak czy siak, olej go bo najwyraźniej, raz że coś mi się wydaje że chłopak żyje wspomnieniem swojej byłej, to dwa zabawia się z dziewczynkami poznanymi przez internet, i chodzi mu o seks. Daj sobie z nim spokój, zanim się zaangażujesz i będziesz cierpieć.
__________________
"Świat jest pełen mężczyzn...szczególnie tych nic nie wartych." J. Austen

Florence and The Machine - Ceremonials (deluxe edition)

Edytowane przez LittleAnne
Czas edycji: 2014-06-18 o 13:47
LittleAnne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 15:10   #23
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Umawia sie z innymi - przestanie?

a tymczasem na mieszkaniu chlopaka:

- ty wiesz co stary: wariatka , mowie ci
kazala mi kase za randke oddawac
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 15:45   #24
nadijka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 759
Dot.: Umawia sie z innymi - przestanie?

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Ja bym policzyła tez za amortyzację maszynki do golenia.

Dziewczyno, oczadziałaś. Poznałaś typa tydzień temu na portalu randkowym, ładujesz mu się do łózka, robisz chore sceny Jemu chodzi o seks, przeleci Cię i kontakt się urwie - nie zachowuj się jak wariatka.
100% racji. Rozłożył mnie tekst o zwrocie kasy, pomijając zachowanie faceta, sama sobie też nie zrobiłaś najlepszej reklamy.
nadijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 12:07   #25
ruby000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 495
Dot.: Umawia sie z innymi - przestanie?

Dziewczyny, jestescie naprawde wstrętne, czytając takie szowinistyczne komentarze wstyd mi że jestem kobietą. Okazuje się że kobieta też może byc szowinistką i seksitką. Jak możecie naskakiwać na dziewczynę że poszła z facetem do domu i oczekuje zaangażowania? Facet zaprasza ja do domu - ok, dziewczyna korzysta z zaproszenia - głupia, wariatka, itd. Kiedy facet zaprosił ja do siebie miała prawo oczekiwać jakiegoś zaangażowania, a ten okłamuje ją żę jedzie do matki a w tym czasie umawia sie z inną. O wszystko oskarżacie kobietę: bo drinkowała, bo poszłam z nim do domu, bo po tygodniu oczekuje zaangażowania, bo jest jej przykro bo ten spotyka się z innym. Rozumem że wy wszystkie jesteście szczęsliwe będąc jedna z wielu?

Znam dziewczynę , która poszła z facetem po tygodniu znajomości (na 3 randce) dzisiaj mają zamówioną salę weselną. To że ktos idzie po tygodniu do łóżka nie oznacza bycia histeryczką, niedojrzałości emocjonalnej i innych rzeczy, które powyżej wypisywałyście. NAPRAWDE NIE ROZUMIEM DLACZEGO ŻADNA Z WAS NIE UWAŻA ŻE TO TEN FACET JEST NIEDOJRZAŁY, bo nie potrafi zdjąć bransoletki po byłej, albo zaprasza dziewczynę do siebie w momencie, w ktorym nie myśli o niej powaznie, wasze myślenie reprezentuje typowy patriarchalny , gdzie facet m a prawo zaciągnąć dzieczynę do łóżka, pić alkohol, randkowac z wieloma i to jest ok, ale dziewczyna nie ma prawa oczekiwać niczego od faceta
__________________
SUKIENKI

kosmetyki
książki
nowa bielizna i odzież




Pędzel [/B][/U][/COLOR]flat top!
ruby000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 12:17   #26
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Umawia sie z innymi - przestanie?

Cytat:
Napisane przez ruby000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestescie naprawde wstrętne, czytając takie szowinistyczne komentarze wstyd mi że jestem kobietą. [...]
Poważnie tak łatwo Cię zawstydzić? To musi okropnie utrudniać życie

Co do tematu - nikt poważny nie oczekuje, że facet poznany na portalu randkowym po kilku sponsorowanych spotkaniach zaangażuje się w romantyczną miłość.
Nazywanie faceta niedojrzałym nie uczyni dziewczyny szczęśliwą posiadaczką księcia z bajki, jeśli dalej będzie zachowywała się jak wariatka-desperatka.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 17:46   #27
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: Umawia sie z innymi - przestanie?

Przecież ten (kompletnie nieznajomy!) facet mógł ci czegoś dosypac, zgwałcic, zrobic nagie zdjęcia i cię potem nimi szantazowac. Faceta znasz tydzień - dziwie sie ze aż tak sie nim przejmujesz. Kopnij go w tyłek i tyle, chyba sie nie zakochalas po 2 randkach.
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 21:08   #28
Une fille polonaise
Raczkowanie
 
Avatar Une fille polonaise
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 107
Dot.: Umawia sie z innymi - przestanie?

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Ja bym policzyła tez za amortyzację maszynki do golenia.

Dziewczyno, oczadziałaś. Poznałaś typa tydzień temu na portalu randkowym, ładujesz mu się do łózka, robisz chore sceny Jemu chodzi o seks, przeleci Cię i kontakt się urwie - nie zachowuj się jak wariatka.
Zgadzam sie z Toba w 100%
Une fille polonaise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 08:29   #29
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Umawia sie z innymi - przestanie?

Powinnaś mu zapłacić za dwa noclegi
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 19:00   #30
oxoxoxoxox
Rozeznanie
 
Avatar oxoxoxoxox
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 710
Dot.: Umawia sie z innymi - przestanie?

Omijając wątek chłopaka dla mnie totalna wtopa z tym oddaniem kasy mi by było wstyd, w jego oczach możesz się teraz wydawać nawiedzoną skąpą dziewuchą
__________________
Niektórzy ludzie uważają, że mogą wejść i wyjść z naszego życia.
Pewnego dnia będą zaskoczeni zamkniętymi drzwiami.
oxoxoxoxox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-23 20:06:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:59.