"Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: ( - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-18, 18:05   #1741
sekretnik
Raczkowanie
 
Avatar sekretnik
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 322
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
Doszły nam obrączki i odznaka "Człowieka od wódki". Trochę jestem przerażona obrączką. Jest taka, jaką chciałam, ale nie mogę się przyzwyczaić...poza tym to zły dzień jest, chyba nic mnie dziś nie cieszy...


A ta odznaka jest dla świadka? Ciekawy pomysł

A skąd taki nastrój? Jeszcze 2 tyg temu też miałam takie wahania, dopiero jak już wszystko przygotowaliśmy to trochę puściło, to przez stres
__________________
"Udało się"
sekretnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 18:38   #1742
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Cytat:
Napisane przez sekretnik Pokaż wiadomość
A ta odznaka jest dla świadka? Ciekawy pomysł

A skąd taki nastrój? Jeszcze 2 tyg temu też miałam takie wahania, dopiero jak już wszystko przygotowaliśmy to trochę puściło, to przez stres
Moja firma, która na początku dobrze rokowała i zebrała liczne pochwały oraz słowa uznania, w tym roku niestety nie prosperuje. Muszę ją zamknąć a decyzji nie ułatwia mi to, że wraz z jej zamknięciem kilka osób na tym straci i ciężko mi myśleć tylko o sobie i swoich finansach...

Odznaka jak w załączniku - to dla drużby, który jest odpowiedzialny za sprawy alkoholowe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00631[1].jpg (104,6 KB, 17 załadowań)
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 18:39   #1743
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Cytat:
Napisane przez sekretnik Pokaż wiadomość
Bardzo fajny pomyśł choć moim zdaniem słoiki mimo koronek są jakieś takie hmmm... nie pasują do końca.
A myślałaś może o lampionach na stół? My mamy takie...

Załącznik 5713883

Załącznik 5713884

To w restauracji i trochę w ogrodzie (przewidujemy plener), mamy też większe i pływające na staw.... Latających nie możemy użyć, gdyż impreza będzie w środku lasu.

Tutaj mam ściąga jak zrobić właśnie lampiony z słoików

Załącznik 5713888


Bukiecik piękny! Widzę, że cenisz styl prowansalski

Mam ślub za niecałe dwa tygodnie i totalną obsesję na punkcie pogody dlugoterminowej
Wlasnie chcialam aby wszytsko bylo spojne. Dobrze zauwazylas Dodatkowo do zdjec zamierzam miec wianek Nie lubie standardowych rozwiazan i robic tak jak wszyscy tasmowo,lubie miec swoj pomysl i nie musi sie wszystkim podobac,takze tak czy siak stawiam na sloiki

Edytowane przez malamyszka20
Czas edycji: 2014-06-18 o 18:44
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 18:58   #1744
sekretnik
Raczkowanie
 
Avatar sekretnik
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 322
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Pokaż wiadomość
Wlasnie chcialam aby wszytsko bylo spojne. Dobrze zauwazylas Dodatkowo do zdjec zamierzam miec wianek Nie lubie standardowych rozwiazan i robic tak jak wszyscy tasmowo,lubie miec swoj pomysl i nie musi sie wszystkim podobac,takze tak czy siak stawiam na sloiki

I takie podejście jest swietne! Choć kosztuje więcej energii i trzeba byc bardzo asertywnym... My mamy ślub w poniedziałek, najpierw oficjalną imprezę w restauracji a potem trzeba dojechać na plener w Borach Tucholskich. Wszystkie ozdoby do ogrodu kupowłam z narzeczonym w Grudniu bo wtedy było taniej. Nie mogę się doczekać kiedy będziemy juz ozdabiać drzewa i ustawiać krzesła (kupiliśmy na pchlim targu 20 starych krzeseł, wszystkie w kwietniu wymalowaliśmy na biało, niebiesko, parę różowych też jest). To będzie super chwila.

Pomysl z wiankiem bardzo fajny, ja mam fascynator z woalką.
__________________
"Udało się"

Edytowane przez sekretnik
Czas edycji: 2014-06-18 o 18:59
sekretnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 19:00   #1745
ciabatka
Raczkowanie
 
Avatar ciabatka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 488
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Pokaż wiadomość
Wlasnie chcialam aby wszytsko bylo spojne. Dobrze zauwazylas Dodatkowo do zdjec zamierzam miec wianek Nie lubie standardowych rozwiazan i robic tak jak wszyscy tasmowo,lubie miec swoj pomysl i nie musi sie wszystkim podobac,takze tak czy siak stawiam na sloiki
A mnie się pomysł ze słoikami bardzo podoba! Ozdobione i z podgrzewaczem w środku mogą wyjść naprawdę super - prosto, a jednocześnie z charakterem

Bardziej bym się bała o te sukienki... Skąd zamawiałaś? Skąd pewność, że będziesz mogła którąkolwiek z nich zwrócić? To naprawdę ogromne ryzyko kupować suknię ślubną bez mierzenia. Nie mówiąc już o wiarygodności firmy, która sprzedaje taki towar przez internet.
ciabatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 19:20   #1746
sekretnik
Raczkowanie
 
Avatar sekretnik
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 322
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Cytat:
Napisane przez ciabatka Pokaż wiadomość
A mnie się pomysł ze słoikami bardzo podoba! Ozdobione i z podgrzewaczem w środku mogą wyjść naprawdę super - prosto, a jednocześnie z charakterem

Bardziej bym się bała o te sukienki... Skąd zamawiałaś? Skąd pewność, że będziesz mogła którąkolwiek z nich zwrócić? To naprawdę ogromne ryzyko kupować suknię ślubną bez mierzenia. Nie mówiąc już o wiarygodności firmy, która sprzedaje taki towar przez internet.
Ja też szukałam internecie i w butikach. Ostatecznie udało mi się ściągnąć przez komis z USA (nieużywaną ) zaryzykowalam i nie żałuje. Aczkolwiek kupowałam w zeszłym roku. Link do moich sukienek i bukietu:

komentarz 1040,
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=420516&page=35
__________________
"Udało się"
sekretnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 05:09   #1747
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Cytat:
Napisane przez sekretnik Pokaż wiadomość
I takie podejście jest swietne! Choć kosztuje więcej energii i trzeba byc bardzo asertywnym... My mamy ślub w poniedziałek, najpierw oficjalną imprezę w restauracji a potem trzeba dojechać na plener w Borach Tucholskich. Wszystkie ozdoby do ogrodu kupowłam z narzeczonym w Grudniu bo wtedy było taniej. Nie mogę się doczekać kiedy będziemy juz ozdabiać drzewa i ustawiać krzesła (kupiliśmy na pchlim targu 20 starych krzeseł, wszystkie w kwietniu wymalowaliśmy na biało, niebiesko, parę różowych też jest). To będzie super chwila.

Pomysl z wiankiem bardzo fajny, ja mam fascynator z woalką.
...poniedziałek?
I - czy ten najbliższy poniedziałek?


Chwalę się obrączkami, bo doszły. W środku mamy grawer, ale czy Wy też byliście zaskoczeni, że widać go mniej jak na zdjęciach ze ślubów?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg obr.jpg (82,3 KB, 33 załadowań)
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-19, 06:57   #1748
sekretnik
Raczkowanie
 
Avatar sekretnik
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 322
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
...poniedziałek?
I - czy ten najbliższy poniedziałek?


Chwalę się obrączkami, bo doszły. W środku mamy grawer, ale czy Wy też byliście zaskoczeni, że widać go mniej jak na zdjęciach ze ślubów?


Poniedziałek 30 czerwca

Nasz grawer na obrączkach jest mały, bo taki chcieliśmy. Podobno jest to zależne od wzoru. Jaką firmę wybrałaś?
__________________
"Udało się"
sekretnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 07:35   #1749
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Inne Obrączki
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 07:48   #1750
sekretnik
Raczkowanie
 
Avatar sekretnik
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 322
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
Inne Obrączki


Ciekawa firma. Swoją drogą bardzo odważnie wybrałaś, bo obie są od siebie różne. Podobno nie wszystkim kobietom odpowiada szeroka obrączka...
My mamy obie szerokie z wzorem greckim z Kruka.
__________________
"Udało się"
sekretnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 08:46   #1751
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Cytat:
Napisane przez sekretnik Pokaż wiadomość
Ciekawa firma. Swoją drogą bardzo odważnie wybrałaś, bo obie są od siebie różne. Podobno nie wszystkim kobietom odpowiada szeroka obrączka...
My mamy obie szerokie z wzorem greckim z Kruka.
Mam tak drobne paluszki (r 10), że normalna obrączka wyglądała jak sygnet
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-19, 09:02   #1752
sekretnik
Raczkowanie
 
Avatar sekretnik
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 322
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
Mam tak drobne paluszki (r 10), że normalna obrączka wyglądała jak sygnet

No chyba, że tak
__________________
"Udało się"
sekretnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 09:18   #1753
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
...poniedziałek?
I - czy ten najbliższy poniedziałek?


Chwalę się obrączkami, bo doszły. W środku mamy grawer, ale czy Wy też byliście zaskoczeni, że widać go mniej jak na zdjęciach ze ślubów?
Mnie zaskoczyło. Ale jak zrobiłam fotki to faktycznie lepiej go widać niż na żywo. Śliczne są. Jakie masz kamyki?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-04-09 15.17.57.jpg (121,3 KB, 29 załadowań)
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 09:54   #1754
ciabatka
Raczkowanie
 
Avatar ciabatka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 488
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
Chwalę się obrączkami, bo doszły. W środku mamy grawer, ale czy Wy też byliście zaskoczeni, że widać go mniej jak na zdjęciach ze ślubów?
Bo teraz robi się na ogół (przynajmniej w dużych firmach i w sieciówkach) grawer laserowy, który jest bardzo płytki i podobno przy powiększaniu o kilka rozmiarów znika prawie zupełnie. A na zdjęciach rzeczywiście może być go bardziej widać - to pewnie kwestia światła, które jednak jakoś załamuje się mocniej na tych krawędziach. Tak strzelam

Ja odbieram obrączki w poniedziałek. Mam rozmiar 9,5
ciabatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 12:21   #1755
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Mnie zaskoczyło. Ale jak zrobiłam fotki to faktycznie lepiej go widać niż na żywo. Śliczne są. Jakie masz kamyki?
Rubin i dwa brylanty. Tanio wyszło, spodziewałam się, że to droższe kamienie. Pięknie się mienią. Mam na drugim palcu pierścionek z cyrkoniami. Widać różnicę

To uspokoiłyście mnie z tym grawerem.

Ciekawe kiedy się przyzwyczaję do noszenia. Dziwnie się czuję w szortach, trampkach i z takim bogactwem na ręku
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 12:22   #1756
valaquenta
Zadomowienie
 
Avatar valaquenta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 153
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Pokaż wiadomość
Do tego wymarzylam sobie beżowy tort w koronkę oraz dekoracje na stole które zamierzam sama zrobić
Pięknie to wygląda! Bukiet będzie idealnie pasował Na pewno nie każdej z nas odpowiada taki styl, ale wydaje mi się, że najważniejsze jest zachować spójność własnej imprezy Gdybym była gościem na Twoim weselu, na pewno doceniłabym te dekoracje, bo są urocze!

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Pokaż wiadomość
Dokładnie mam tak samo jak ty,tylko obawiam się złej pogody,reszta się poprostu cieszę
No bo właściwie - co się takiego może stać?
Jestem przekonana, że jakieś przygody mi się zdarzą na ślubie - moja rodzina należy do przyciągających różne zabawne sytuacje - ale wiem, że nie ma sensu się martwić na zapas

Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
Chwalę się obrączkami, bo doszły. W środku mamy grawer, ale czy Wy też byliście zaskoczeni, że widać go mniej jak na zdjęciach ze ślubów?
Zdjęcia ze ślubów są obrabiane, nasze oczy nie mają takich bajerów Ciekawe obrączki!

Cytat:
Napisane przez sekretnik Pokaż wiadomość
Podobno nie wszystkim kobietom odpowiada szeroka obrączka...
Zależy od palców My wybraliśmy obie raczej wąskie, ja mam 3 mm, narzeczony 4, bo takie wyglądały najlepiej na naszych dłoniach.

Cytat:
Napisane przez ciabatka Pokaż wiadomość
to pewnie kwestia światła, które jednak jakoś załamuje się mocniej na tych krawędziach. Tak strzelam
Nieee, fotoszopa
__________________
Czytając moje posty, ćwicz mięśnie Kegla. Kiedyś mi za to podziękujesz...

Relacja z mojego ślubu - przeczytaj!
valaquenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 12:37   #1757
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Cytat:
Napisane przez ciabatka Pokaż wiadomość
A mnie się pomysł ze słoikami bardzo podoba! Ozdobione i z podgrzewaczem w środku mogą wyjść naprawdę super - prosto, a jednocześnie z charakterem

Bardziej bym się bała o te sukienki... Skąd zamawiałaś? Skąd pewność, że będziesz mogła którąkolwiek z nich zwrócić? To naprawdę ogromne ryzyko kupować suknię ślubną bez mierzenia. Nie mówiąc już o wiarygodności firmy, która sprzedaje taki towar przez internet.
Z tego co sprawdzałam sprzedawca ma 100procent pozytywnych opini i opinie sukienek tez sa ok, tez się boje,ze wyjdzie lipa,zwłaszcza ze już czasu będzie niewiele na znalezienie nast:/ mogę oddać sukienkę bez problemu, cały czas mam kontakt ze sprzedawca i wszelkie moje uwagi sa brane pod uwagę, najbardziej się obawiam ze może byc kiepsko uszyte i ze materiał będzie niskiej jakości, bo jeśli może będzie za duża itd to myśle ze kwestia przeróbki krawieckiej załatwi sprawe. Szukam jeszcze jednej zeby się zabezpieczyć ale nic mi nie odpowiada jak narazie...

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
Mam tak drobne paluszki (r 10), że normalna obrączka wyglądała jak sygnet
Ja mam rozmiar 9, ogólnie mój narzeczony ma inna a ja inna tylko taki sam grawer
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 13:05   #1758
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
Rubin i dwa brylanty. Tanio wyszło, spodziewałam się, że to droższe kamienie. Pięknie się mienią. Mam na drugim palcu pierścionek z cyrkoniami. Widać różnicę

To uspokoiłyście mnie z tym grawerem.

Ciekawe kiedy się przyzwyczaję do noszenia. Dziwnie się czuję w szortach, trampkach i z takim bogactwem na ręku
Kocham rubiny Mam 6 w pierścionku i będę za nimi tęsknić, ale w obrączce nie chcę...

Jest firma, która zakuwa kamyki wewnątrz obrączki i się zastanawiam, czy w tytanie też tak się da... Może sobie ufunduję na pierwszą rocznicę, jak mi dalej będzie siedział w głowie ten rubin.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 16:16   #1759
PannaAgnieszka
Rozeznanie
 
Avatar PannaAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Kraków/ Krzeszowice
Wiadomości: 641
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Cytat:
Napisane przez valaquenta Pokaż wiadomość
Jeżdżę Długą do pracy, więc mogę z czystym sumieniem potwierdzić: wyglądają ładnie Zwłaszcza te "na rogach" - przy jednym jest Pronovias i chyba Cymbeline, a przy drugim Justin Alexander

Niektóre są też krótkie, np.
Cymbeline HOUPS
JA 8706

JA 8465

W ogóle kto wpadł na pomysł, żeby fotografować kiecki ślubne na białym tle i w podskoku? Cymbeline ma całą jedną sesję taką i nic nie widać
Fajne sukienki- pierwsza oryginalna
druga mega fajna;-)
ehh zbieram wszystko w glowie i zobaczyny na czym stanue

ja w ogole dluga tez czesto chodzilam- tam konczylam LO a potem przez wiele lat po prostu chodzilam do miasta- a teraz odkad slub planyjemy nie bylam ani razu- zupelnie nieswiadomie

hehehe to sie nazywa potega podswiadomosci

Cytat:
Napisane przez vretka Pokaż wiadomość
Tę pierwszą od JA nawet brałam pod uwagę Moim zdaniem ciekawe sukienki (takie nie "typowo" ślubne) można znaleźć u Juda-Pietkiewicz.

Co do zdjęć, to mnie dodatkowo razi jeszcze, że bardzo często sukienki fotografowane są jedynie z przodu. A przecież tyle się dzieje w bardzo wielu sukienkach właśnie z tyłu
dzieki podpatrze
__________________
01.12.2012
31.12.2013
YES YES YES 29.08.2015
PannaAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-19, 17:43   #1760
ciabatka
Raczkowanie
 
Avatar ciabatka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 488
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Cytat:
Napisane przez valaquenta Pokaż wiadomość
Nieee, fotoszopa
No tak Ciągle naiwnie zapominam, że to odpowiedź, która w większości przypadków się sprawdza

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Pokaż wiadomość
Z tego co sprawdzałam sprzedawca ma 100procent pozytywnych opini i opinie sukienek tez sa ok, tez się boje,ze wyjdzie lipa,zwłaszcza ze już czasu będzie niewiele na znalezienie nast:/ mogę oddać sukienkę bez problemu, cały czas mam kontakt ze sprzedawca i wszelkie moje uwagi sa brane pod uwagę, najbardziej się obawiam ze może byc kiepsko uszyte i ze materiał będzie niskiej jakości, bo jeśli może będzie za duża itd to myśle ze kwestia przeróbki krawieckiej załatwi sprawe. Szukam jeszcze jednej zeby się zabezpieczyć ale nic mi nie odpowiada jak narazie...
Trzymam w takim razie kciuki, żeby wszystko było odpowiednio uszyte i pasowało idealnie!
Pochwalisz się, jakie wybrałaś?
ciabatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 18:47   #1761
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Nam się już goście potwierdzają
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 19:07   #1762
PannaAgnieszka
Rozeznanie
 
Avatar PannaAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Kraków/ Krzeszowice
Wiadomości: 641
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Dziewczyny a duzo osob Wam odmawia? tak realnie?
__________________
01.12.2012
31.12.2013
YES YES YES 29.08.2015
PannaAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 19:41   #1763
sekretnik
Raczkowanie
 
Avatar sekretnik
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 322
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Cytat:
Napisane przez PannaAgnieszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a duzo osob Wam odmawia? tak realnie?
U nas na 40 osób zaproszonych na obiad do restauracji będzie 28. Na plener późnym wieczorem z 20 mamy 17. Aczkolwiek ślub jest w poniedziałek, a goście mają sporą trasę w kilometrach do nas. Z drugiej strony data była znana już ponad pół roku temu, zaproszenia rozdane w styczniu.
__________________
"Udało się"
sekretnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 20:30   #1764
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

My razem z dziećmi zaprosiliśmy 120 osób, liczymy na 60 a zapłacić musimy za 50 bez względu na to, czy taka ilość będzie. Taki deal Póki co po wykreśleniu tych co powiedzieli już nam, że nie przyjadą zostało 84 dorosłych i 18 dzieci, ale z tej liczby jeszcze poleci. Byle nie poniżej 50

Z obsługą liczoną jako 1/2 gościa (ale jednak wliczeni w listę, bo trzeba im stolik i krzesła oraz wikt zapewnić) + ja i TŻ to 91 dorosłych nadal + 18 dzieci.

Edytowane przez weselna01
Czas edycji: 2014-06-19 o 20:34
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 22:50   #1765
sekretnik
Raczkowanie
 
Avatar sekretnik
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 322
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Dziewczyny! Kupiłam z narzeczonym na pchlim targu stare krzesła, farby poszły w ruch, a teraz zrobiłam poszewki z wypełnieniem z gąbki. Tak to wygląda... Każde krzesło wygląda nieco inaczej i są różne kolory (niebieski, różowy,biały, czerwony). Przerobiłam też stare skrzynki na pufy z dużymi poduchami własnej roboty Oby pogoda dopisała

DSC_0200.jpg

DSC_0203.jpg
__________________
"Udało się"
sekretnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 05:54   #1766
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Cytat:
Napisane przez sekretnik Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Kupiłam z narzeczonym na pchlim targu stare krzesła, farby poszły w ruch, a teraz zrobiłam poszewki z wypełnieniem z gąbki. Tak to wygląda... Każde krzesło wygląda nieco inaczej i są różne kolory (niebieski, różowy,biały, czerwony). Przerobiłam też stare skrzynki na pufy z dużymi poduchami własnej roboty Oby pogoda dopisała

Załącznik 5714789

Załącznik 5714790

Kolorowo A czemu będą służyć ?
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 05:56   #1767
PannaAgnieszka
Rozeznanie
 
Avatar PannaAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Kraków/ Krzeszowice
Wiadomości: 641
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
My razem z dziećmi zaprosiliśmy 120 osób, liczymy na 60 a zapłacić musimy za 50 bez względu na to, czy taka ilość będzie. Taki deal Póki co po wykreśleniu tych co powiedzieli już nam, że nie przyjadą zostało 84 dorosłych i 18 dzieci, ale z tej liczby jeszcze poleci. Byle nie poniżej 50

Z obsługą liczoną jako 1/2 gościa (ale jednak wliczeni w listę, bo trzeba im stolik i krzesła oraz wikt zapewnić) + ja i TŻ to 91 dorosłych nadal + 18 dzieci.
myslisz, ze az polowa gosci odpadnie?
__________________
01.12.2012
31.12.2013
YES YES YES 29.08.2015
PannaAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 07:10   #1768
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Cytat:
Napisane przez sekretnik Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Kupiłam z narzeczonym na pchlim targu stare krzesła, farby poszły w ruch, a teraz zrobiłam poszewki z wypełnieniem z gąbki. Tak to wygląda... Każde krzesło wygląda nieco inaczej i są różne kolory (niebieski, różowy,biały, czerwony). Przerobiłam też stare skrzynki na pufy z dużymi poduchami własnej roboty Oby pogoda dopisała

Załącznik 5714789

Załącznik 5714790
Śliczne
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 07:24   #1769
sekretnik
Raczkowanie
 
Avatar sekretnik
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 322
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
Kolorowo A czemu będą służyć ?
do siedzenia przy stawie, pufy są przy ognisku
__________________
"Udało się"
sekretnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 08:51   #1770
_borboleta
Raczkowanie
 
Avatar _borboleta
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 91
Dot.: "Bo to TYLKO ślub cywilny".Cywilny=gorszy?: (

Witam się po przerwie . Wciągnęła mnie sesja, jeszcze ostatnia prosta, a od lipca nowa praca. Dzieje się!
I dokładnie za rok o tej porze pewnie będę siedzieć u fryzjerki .

PannaAgnieszka czyżby w głowie zaczął kiełkować pomysł o długiej sukni jednak? ja w przyszłym tygodniu wybieram się szukać szczęścia w innym salonie. Jak znów będą tylko ciężkie i megadługie suknie to chyba sobie daruję dalsze wycieczki .

Sekretnik bardzo fajne! pasowałyby też na ślub plenerowy dla gości .

malamyszka20 słoiki są super! u mnie też będą słoiki z koronką, ale jako wazony i zastanawiamy się nawet, czy nie wykorzystać tego motywu na zaproszeniach .
_borboleta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-20 19:02:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:38.