Aranżacja Łazienki bardzo proszę o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-26, 23:51   #1
leonnnnnn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Question

Aranżacja Łazienki bardzo proszę o pomoc


Witam

Od dłuższego czasu przeglądam to forum i znalazłem tu wiele cennych uwag odnośnie remontów w mieszkaniu lecz teraz stoję przed chyba największym dylematem ponieważ mam strasznie małą łazienkę i nie mam pomysłu jak ją zaaranżować - nie znam sie na programach 3d do aranżacji ale myślę ze nie to jest najważniejsze - spróbuje odręcznie wstawić zarys mojej łazienki i proszę o wskazówki i pomoc w aranżacji

myślałem o włożeniu tam wanny, wc wiszącego, bidetu, umywali i jakiejś szafki stojącej lub może jeszcze pod umywalkowej - pralka jest już przeniesiona do innego wygospodarowanego pomieszczenia -

zapatruję an łazienkę w stylu nowoczesnym

kanalizację i wodę można podprowadzić w każde miejsce w tej łazience

DZIĘKUJĘ za każdą podpowiedź, pomysł aranżacji, doboru płytek, sugestii zabudowy, oświetlenia i całej reszty

drzwi będą najprawdopodobniej w kolorze venge

Edytowane przez leonnnnnn
Czas edycji: 2010-09-26 o 23:53
leonnnnnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 08:22   #2
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Aranżacja Łazienki bardzo proszę o pomoc

inspiracje łazienkowe
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 10:00   #3
leonnnnnn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: Aranżacja Łazienki bardzo proszę o pomoc

Bardzo podoba mi sie konceppcja z czernią brązem i fioletem - lecz nie wiem jak poradzic sobie z ustawieniem wszystkich elementow w mojej lazience zeby byla nowoczena i zarazem funkcjonalna
leonnnnnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 08:00   #4
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Aranżacja Łazienki bardzo proszę o pomoc

Lemon nie jest źle z Twoją łazienką tym bardziej, że pozbyła się już pralki masz podobną wielkość "łaźni" do mojej. Jeśli to Ty do mnie pisałaś na e-maila to dziś postaram się pstryknąć fotki mojej łazieneczki. W każdym razie skoro rurki można poprowadzić wszędzie więc bez problemu można poprzestawiać "przedmioty stałe". Wanna rogowa jest dobrym pomysłem, tak samo wc wiszące, lustro wklejane czy proste szafki - wszystko zmieścisz I super że masz okno bo ono powiększa wizualnie małe pomieszczenie a poza tym jest praktyczne.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 08:33   #5
leonnnnnn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: Aranżacja Łazienki bardzo proszę o pomoc

Hmm no łazienka trochę zyskała miejsca przez wyrzucenie pralki ale jak na razie już tydzień łazienka stoi z gołymi murami bo nie wiem jak to wszystko ustawić żeby było jeszcze trochę przejścia - myślałem o wannie narożnej ale wanna musi zostać prostokątna w starym miejscu tylko ładnie obudowana bo za wąska jest ta łazieneczka no a reszta hmm czekam na propozycje

pozdrawiam
leonnnnnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 08:49   #6
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Aranżacja Łazienki bardzo proszę o pomoc

Hmm kiedyś gdzieś wklejałam zdjęcia naszej łazienki - poszukam i jak znajdę to wkleję
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 11:00   #7
millia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 414
Dot.: Aranżacja Łazienki bardzo proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez leonnnnnn Pokaż wiadomość
nie znam sie na programach 3d do aranżacji ale myślę ze nie to jest najważniejsze - spróbuje odręcznie wstawić zarys mojej łazienki i proszę o wskazówki i pomoc w aranżacji

DZIĘKUJĘ za każdą podpowiedź, pomysł aranżacji, doboru płytek, sugestii zabudowy, oświetlenia i całej reszty
To może czas się przełamać, bo poznanie ich nie zajmuje godzin, ale kilkanaście minut. Fakt, na karteczce możesz sobie rozrysować, co gdzie się będzie znajdować, ale za każdym razem musisz zaczynać od nowa. No i nie zapominaj o płytkach: w net+ czy light decorze masz do dyspozycji płytki Paradyża, Kwadro, Venus, Pilch, Domino..., dzięki czemu planując układ płytek możesz wykorzystać kolekcje, które potem kupisz (bądź podobne).

Cytat:
Napisane przez leonnnnnn Pokaż wiadomość
Bardzo podoba mi sie konceppcja z czernią brązem i fioletem - lecz nie wiem jak poradzic sobie z ustawieniem wszystkich elementow w mojej lazience zeby byla nowoczena i zarazem funkcjonalna
A nie boisz się, że będzie w niej za ciemno? Fiolet i brąz w połączeniu z niezbyt dużym metrażem... Hmm
millia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 16:02   #8
leonnnnnn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: Aranżacja Łazienki bardzo proszę o pomoc

Wybrałem dzisiaj płytki

będą to płytki z firmy Polcolorit seria Greta

z tym ze berzowo brązowe z dekorem z zielonego liscia

widzialem aranzacje wykonaną z tych płytek i podobają mi sie chociaz mają strukture takiego pólmatu ze wzorem lnianego worka ale tak drobny ze tego prawie nie widac

dołączam fotke zrobiona przeze mnie - co o nich sadzicie

no i prosze o pomoc odnosnie ustawienia elementow w lazience ewentualnie co dodac co przerobic a czego nie dawac - wszelkie wskazowki mile widziane
leonnnnnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 12:15   #9
janek1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Aranżacja Łazienki bardzo proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez leonnnnnn Pokaż wiadomość
Wybrałem dzisiaj płytki

będą to płytki z firmy Polcolorit seria Greta

z tym ze berzowo brązowe z dekorem z zielonego liscia

widzialem aranzacje wykonaną z tych płytek i podobają mi sie chociaz mają strukture takiego pólmatu ze wzorem lnianego worka ale tak drobny ze tego prawie nie widac

dołączam fotke zrobiona przeze mnie - co o nich sadzicie

no i prosze o pomoc odnosnie ustawienia elementow w lazience ewentualnie co dodac co przerobic a czego nie dawac - wszelkie wskazowki mile widziane
zastanów się może nad jakąś małą aczkolwiek elegancką wanną, kerasan retro to dobra propozycja według mnie, robią eleganckie wanny w stylu retro co dodaje klasy w łazience i jak na takiego typu produkt to cenę da się przeżyć
janek1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 16:54   #10
JeanneInes
Raczkowanie
 
Avatar JeanneInes
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 99
Dot.: Aranżacja Łazienki bardzo proszę o pomoc

Też jestem ostatnio w temacie łazienkowym, i znalazłam taki sklep jak Sanit Express, na stronce ich wszystko ładnie wygląda, ale czy ktoś coś kupował tam może?
__________________
Słodko-ostry blog lifestylowy
Króliczek Doświadczalny
JeanneInes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 10:45   #11
monii770
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Aranżacja Łazienki bardzo proszę o pomoc

Cześć
Ja też chciałam sama zaaranżować swoją łazienkę, ale w końcu zdecydowałam się na wynajęcie firmy, która sama za mnie wszystko zrobi. Pokazali mi komputerową symulacje jak będzie zaprojektowana łazienka, więc mogłam sobie wybrać co mi sie podoba a co nie.
Jestem naprawdę zadowolona sama takiego efektu bym nigdy nie osiągnęła, gdyby ktoś z okolic Rzeszowa był zainteresowany to polecam firmę xxx. Niedrogo wychodzi.

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2014-01-08 o 19:32 Powód: usunięcie linku do reklamy
monii770 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-08, 12:55   #12
kasprzyk
Raczkowanie
 
Avatar kasprzyk
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 162
Dot.: Aranżacja Łazienki bardzo proszę o pomoc

Polecam pomysły na aranżację łazienki na Homebook.pl. W ten sposób poradziłam sobie ze swoją, inspirując się jednym z pomysłów tam odnalezionych i przekładając go na własną kieszeń i możliwości . Wyszła łazienka wyłożona w całości białymi kaflami, do tego czarne dekory i fioletowe dodatki. Wszyscy są zachwyceni, kiedy do niej wchodzą
kasprzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 14:29   #13
Malwina259
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 13
Dot.: Aranżacja Łazienki bardzo proszę o pomoc

A ja, o ile oczywiście mogę polecam współpracę z projektantem, oczywiście jeśli ma się gotówkę. Wtedy nie ma w ogóle wątpliwości. Osobiście korzystałam z firmy Perfect Space i jestem zadowolona, ale decyzja zawsze jest Wasza - można też robić wszystko samodzielnie, inspirując się zdjęciami i na pewno też wyjdzie coś fajnego
Malwina259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-26 15:29:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.