PO CO SPAĆ? PO CO JEŚĆ? LEPIEJ SIĘ PRZY MEBLACH PRZEJŚĆ -mamusie lipiec-sierpień 2013 - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki powinien być tytuł nowej części wątku?
Biegam żwawo,piję soczek,mamo moja mam już roczek! 2 10,00%
Narozrabiam, wejdę wszędzie,znowu mama śmiać się będzie 1 5,00%
Kupa tu, Kupa tam! Mamo, mamo chodzę sam! 0 0%
Chodzę, biegam i raczkuje Mama guzy opłakuje 0 0%
Jem jajeczko, chodzę ładnie,ale gadam wciąż nieskładnie 2 10,00%
Jestem sobie mały zbój, każdy kącik będzie mój 2 10,00%
Mamy guzy i siniaki- takie szybkie z nas roczniaki 0 0%
Chodzę tu, zaglądam tam, słuchajcie wszyscy: roczek mam! 0 0%
Mamo, tato jest lato! mam już roczek i co wy na to 0 0%
Jedna świeczka na torcie... nasze skarby kończą roczki 0 0%
Kończę okres niemowlęcy a zaczynam już dziecięcy 4 20,00%
Jem banana,mięsko gryzę, zmieniam się już w małą pyzę 0 0%
Świeczkę na torcie dmuchamy, pierwszy rok na tym świecie już za nami 0 0%
Coraz więcej zębów mam, czas na torta- rok już mam 4 20,00%
Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! 5 25,00%
Głosujący: 20. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-27, 09:03   #4141
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: PO CO SPAĆ? PO CO JEŚĆ? LEPIEJ SIĘ PRZY MEBLACH PRZEJŚĆ -mamusie lipiec-sierpie

Jade! W ciagu godziny znow na twarzy pokrzywka wylazi omg ! Laura szama kanapke a ja ide mordke przypudrowac
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 09:27   #4142
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: PO CO SPAĆ? PO CO JEŚĆ? LEPIEJ SIĘ PRZY MEBLACH PRZEJŚĆ -mamusie lipiec-sierpie

Rocky jak się nasila, to pewnie..jedź.. kurcze ciekawe,..może winowajcą jest coś innego?

Lemurku kupiłam farbę Syoss'a..już parę razy używałam..farba jak farba Mnie zawsze po spłukaniu wyłazi jakiś żółty odcień..pewnie przez rozjaśnianie.. której farby nie użyję..mogłabym nawet czarnej..a i tak po 2-3 tyg. już się ukazuje żółć i w konsekwencji znowu bliżej mi do blondu niż brunetki
za ząbalka

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Mera dzięki...choć ostatnio i tak więcej mnie nie było, niż byłam dzisiaj znowu będę zasuwać..bo niestety spakowani jeszcze nie jesteśmy (Lemurku) Na razie wielki rozgardiasz.. wszystko rzucone byle gdzie, pranie w toku..dobrze, że pogoda dopisuje, to do wieczora powinno doschnąć.. choć to ciągle nie wszystko Muszę teraz zebrać wszystko do kupy i w walizki popakować..moja to walicha będzie..rodzice mówili, że we dwoje powinniśmy się zapakować, bo jest ogromna...nie znają moich możliwości pewnie będę jeszcze szukać wolnej przestrzeni w mini torbie męża

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

A i wiecie zaraz po Kołobrzegu mąż odwiezie mnie i Olka do brata i jego rodziny do Wa-wy, więc w sumie 2 tyg mnie nie będzie..no ale internet mają, więc postaram się meldować
__________________


Edytowane przez dzoan
Czas edycji: 2014-06-27 o 09:20
dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 09:30   #4143
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: PO CO SPAĆ? PO CO JEŚĆ? LEPIEJ SIĘ PRZY MEBLACH PRZEJŚĆ -mamusie lipiec-sierpie

DZOAN udanego pobytu życzymy

LEMURKU a co to znowu za smutki??

ROCKY jedź jedx szybciutko. Oby to nic poważnego.

Przeklinam dzień, w którym kupiłam szklaną ławę
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 09:41   #4144
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: PO CO SPAĆ? PO CO JEŚĆ? LEPIEJ SIĘ PRZY MEBLACH PRZEJŚĆ -mamusie lipiec-sierpie

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
Dobry wieczór)
Intensywny dzień dzisiaj za nami. Praktycznie cały byłam z Igim poza domem. Zaliczyliśmy lekarza (mojego), potem odwiedziliśmy panią u której mieszkałam na studiach (zabawna historia, bo 3 lata temu straciłam nr telefonu do niej i dzisiaj pojechałam w ciemno.. i okazało się, że już tam nie mieszka, ale połaziłam po sąsiadkach i zdobyłam nr tel, oj stęskniłam się za nią), potem obiad i plac zabaw do 19tej.


wszystkiego najlepszego Michasiu!! Śliczny jesteś.


no nie przesadzaj, zauważać to zauważał, tylko troszkę nieśmiały,a Igi go po prostu przegadał na koniec do zdjęcia to Kuba przecież zaczepiał Igora ja już jestem prawie zdecydowana na fotelik, tylko muszę pojechać do sklepu i przymierzyć. w nich dzieci już fajnie widzą szybę boczną i to mnie pociesza, bo Igi chociaż jeszcze ma trochę zapasu w swoim Recaro to się po prostu wkurza, bo niewiele widzi.

brawo!

mam mam, ale chodzi spać o 21. Podejrzewam, że będzie padał szybciej jak pójdzie do żłobka, bo jednak ok 7 będziemy musieli wstać. a co z Zuzką jak do pracy pójdziesz?



tak a chusteczki są świetną zabawą:P

wooow


testuje Cię moim zdaniem.



to opowiadaj jak było, ile gości, jaki tort, co dostała. A Ty kiedy wracasz do pracy?



brawo!



o właśnie, widzisz wiedziałam, że miałam coś w tym temacie napisać. Chełm, ale byłam na odrabianiu w aquastacji. Jak Karinka lubi basen? axkidy chyba właśnie tylko tyłem..muszę sprawdzić. A jakie auto macie?

Dzoan; to Ty już jedziesz??? baw sie dobrze! i wypoczywaj

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

aa i proszę was o kciuki jutro dla męża od 13 30 bo ma egzamin.
niezle wyszło z tymi odwiedzinami,los Ci sprzyja
Zuza zostaje w domu z dziadkami jak wróce do pracy. Mieszkamy razem a moi rodzice nie pracują.

Cytat:
Napisane przez malinka0525 Pokaż wiadomość
Była piękna msza za Milenkę, gości było w sumie jakieś 16 osób, sama najbliższa rodzina (chrzestni z rodziną, babcie, prababcie, dziadki, pradziadki). Zdjęcie tortu i Milenka w dniu urodzin jest na fb, tu nie będę już wstawiać. Milenka dostała smerfa na biegunach, jeździk, namiot z piłeczkami, basen ze zjeżdżalnią i takimi innymi bajerami, dwie sukienki i jeden komplecik legginsy+tunika i pieniążki. Za pieniążki, które dostała kupiliśmy jej trzykołowy rowerek.
Nie wracam do pracy bo nie pracuję
wowo jakie super prezenty,zaszaleli goscie
mi sie marzy namiocik z piłeczkami

Cytat:
Napisane przez AgaPlast Pokaż wiadomość
Witamy sie
Juz po kawce. pobudka o 3.30 na godzine. Moje dziecko chyba o 4 chciało mi powiedziec ze chce kupe i ze mam nocnik przyniesc. ale poniewaz nie doczekało sie reakcji z mojej strony to dłuzej nie czekała. Musiałam wstac i przeiwnac. trzeba było leciec po nocnik bo teraz bedzie miec metlik w głowie czy ma wołac czy nie

Malinka. prezenty super
Elaine miałam pytac jak tam u chirurga i z czym leciałas bo moze przegapiłam. dziury w mózgu po ciazy tez mi zostały a juz nastepne ida

I prosze o kciuki bo chce sie wbic z marszu do gina na 13 wiec zeby mnie przyjeła i zeby było mocne serducho
daj znać jak było na wizycie

a mała swietnie opanowała sprawy nocnikowe
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 09:53   #4145
AgaPlast
Zadomowienie
 
Avatar AgaPlast
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 289
Dot.: PO CO SPAĆ? PO CO JEŚĆ? LEPIEJ SIĘ PRZY MEBLACH PRZEJŚĆ -mamusie lipiec-sierpie

Kurcze Dzoan to sie miniemy bo ja pewnie za jakies 2 tyg, na kołobrzeg wbije
AgaPlast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 10:11   #4146
moonlightdancer
Rozeznanie
 
Avatar moonlightdancer
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: UAE
Wiadomości: 612
PO CO SPAĆ? PO CO JEŚĆ? LEPIEJ SIĘ PRZY MEBLACH PRZEJŚĆ -mamusie lipiec-sierp...

Dzien dobry,
ROCKYYY o jejku zdrowka dla Laury! Ale pewna jesteś ze to poziomki? Moja ma taka reakcje alergiczna z wielkimi gulami które znikają po kilku godzinach i pózniej właśnie na drugi dzień jeszcze są w tych miejscach czerwone plamki ale u nas to zaraz po glutenie wyskoczyło. Po mleku znowu nie ma gul tylko czerwone placki z białymi krostkami. Mocne kciuki żebyś doszła co ja uczula bo skoro znowu cos wyskakuje to chyba nie te poziomki.
ELAINE kciuki
AGA kciuki ze serduszko
MALINKA szacun!!! Swietnie sie Milenka rozwija i fajne prezenty dostala.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez moonlightdancer
Czas edycji: 2014-06-27 o 10:15
moonlightdancer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 10:32   #4147
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: PO CO SPAĆ? PO CO JEŚĆ? LEPIEJ SIĘ PRZY MEBLACH PRZEJŚĆ -mamusie lipiec-sierpie

Aga o widzisz.. zostawimy Wam trochę wody, piasku i dobrej pogody
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-27, 10:40   #4148
AgaPlast
Zadomowienie
 
Avatar AgaPlast
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 289
Dot.: PO CO SPAĆ? PO CO JEŚĆ? LEPIEJ SIĘ PRZY MEBLACH PRZEJŚĆ -mamusie lipiec-sierpie

dzieki dzoan najbardziej zalezy nam na piasku
AgaPlast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 11:18   #4149
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: PO CO SPAĆ? PO CO JEŚĆ? LEPIEJ SIĘ PRZY MEBLACH PRZEJŚĆ -mamusie lipiec-sierpie

Cytat:
Napisane przez AgaPlast Pokaż wiadomość
Elaine miałam pytac jak tam u chirurga i z czym leciałas bo moze przegapiłam. dziury w mózgu po ciazy tez mi zostały a juz nastepne ida

I prosze o kciuki bo chce sie wbic z marszu do gina na 13 wiec zeby mnie przyjeła i zeby było mocne serducho
kciuki zaciśnięte. oby serduszko mocne było.
z Twoją pamięcią wszystko ok, nie pisałam dlaczego idę. mam żylaki pod lewym kolanem. Miałam już przed ciążą i kilka lat temu nawet coś tam brałam, bo doppler wyszedł ok. Ale teraz większe sie zrobiły i mąż mnie zmobilizował, abym znowu poszła do lekarza.

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
ELAINE może testuje... 3 dzień. Dostaję szału.
myślę, że nawet 2 tygodnie może Cię testować.

Cytat:
Napisane przez malinka0525 Pokaż wiadomość
Elaine Milena już chodzi na całego Czasami już nawet pieszo na spacery chodzimy bo ona ma tyle energii, że potrafi kawał drogi (jak na nią) przejść. Mówi już bardzo dużo, potrafimy się świetnie porozumieć. Gdy chce jeść woła "am", gdy coś mi daje mówi "ma", ogólnie dużo tego jest, łatwo jej nauka mowy idzie. Papuguje po domownikach co tylko może. Ostatnio wczoraj powiedziała "pupa" gdy ją przewijałam i coś wspomniałam o pupie więc na słowa musimy już uważać Udoskonaliła też niektóre wypowiadane słowa, np. wcześniej mówiła "dzidzi", a teraz mówi też "dzidziuś", mówiła "tata", a teraz mówi też "tati", do mnie czasem mówi "mamo", ale zazwyczaj "mama", na dziadzie teraz mówi "dziadziś" (dziadziuś). Patrzy na jakiś święty obrazek i składa rączki i mówi amen (co prawda nieporadnie jeszcze bo zazwyczaj wychodzi "ania", ale ważne że wie o co jej chodzi).
I uwielbiam ją za to, że mnie słucha. Jak powiem "nie idź tam" lub "chodź tu" to praktycznie nigdy tego nie zignoruje

Jeszcze co do chodzenia. Potrafi wstać z siadu bez pomocy mebli i innych przedmiotów pomocnych w tym celu Gdy widzi przed sobą próg, zwolni, przytrzyma się futryny lub ściany i dopiero przechodzi.
jaka ona zdolna jest)) z mówieniem to od początku pamiętam, jak pisałaś, że ładnie słówka składa i szybko zaczęła mówić. Będziesz miała rozgadaną córę. A rozwija się ruchowa cudownie. ))

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
niezle wyszło z tymi odwiedzinami,los Ci sprzyja
Zuza zostaje w domu z dziadkami jak wróce do pracy. Mieszkamy razem a moi rodzice nie pracują.
aa to wygodnie i oszczędnie.

Mieliśmy iść na kulki, ale młodzieniec poszedł spać.
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 11:25   #4150
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: PO CO SPAĆ? PO CO JEŚĆ? LEPIEJ SIĘ PRZY MEBLACH PRZEJŚĆ -mamusie lipiec-sierpie

ELAINE nawet mi nie mów o 2 tygodniach

kciuki za męża o 13:30 trzymam
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 11:37   #4151
yevele
Zadomowienie
 
Avatar yevele
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 508
Dot.: PO CO SPAĆ? PO CO JEŚĆ? LEPIEJ SIĘ PRZY MEBLACH PRZEJŚĆ -mamusie lipiec-sierpie

hello,

malinka, wow to super, brawo za roczek, ja też pamiętam że zawsze Milena dużo mówiła, więc nie zdziwiłabym się gdyby już całe zdania układała

elaine, obczaiłam, wszystkie axkidy są tyłem 9-25, a gdzie chcecie jechać przymierzyć?
Karina i basen to różnie raz jej się podoba a raz nie, ale nie jestem pewna czy nie jest jej za zimno, od września spróbuję jej kupić jakiś kombinezonik
trzymam kciuki za męża

ale mnie córa wkurza nigdy nie lubiła jeździć w wózku, ale teraz to już nawet jak wyciągam go z auta to jest płacz, nawet nie udało mi się zrobić zakupów bo tak się wierzgała wrrr, niech już zacznie chodzić skoro jej się nie podoba że jej pupę się wozi

Aga, kciuki za wizytę

dzoan, miłej podróży
__________________
yevele jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-27, 12:30   #4152
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: PO CO SPAĆ? PO CO JEŚĆ? LEPIEJ SIĘ PRZY MEBLACH PRZEJŚĆ -mamusie lipiec-sierpie

Yevele: w bobowozkach na łostowickiej. w Mamo to ja nie mają;(

Mamaszkrabka; nie daj się

na pocieszenie mój dzisiaj marudka.. śpi od 12 już (wstal o 8), ale zaliczyliśmy już ogródek i piaskownicę.
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 12:36   #4153
yevele
Zadomowienie
 
Avatar yevele
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 508
Dot.: PO CO SPAĆ? PO CO JEŚĆ? LEPIEJ SIĘ PRZY MEBLACH PRZEJŚĆ -mamusie lipiec-sierpie

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
Yevele: w bobowozkach na łostowickiej. w Mamo to ja nie mają;(

Mamaszkrabka; nie daj się

na pocieszenie mój dzisiaj marudka.. śpi od 12 już (wstal o 8), ale zaliczyliśmy już ogródek i piaskownicę.
jak tam byliśmy to mieli tylko minikida właśnie
co to są kulki?
__________________
yevele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 12:40   #4154
malinka0525
Zadomowienie
 
Avatar malinka0525
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: PO CO SPAĆ? PO CO JEŚĆ? LEPIEJ SIĘ PRZY MEBLACH PRZEJŚĆ -mamusie lipiec-sierpie

Cytat:
Napisane przez AgaPlast Pokaż wiadomość
Malinka ty na pewno rodziłas z nami????
No tak wyszło heheh

Cytat:
Napisane przez yevele Pokaż wiadomość
hello,

malinka, wow to super, brawo za roczek, ja też pamiętam że zawsze Milena dużo mówiła, więc nie zdziwiłabym się gdyby już całe zdania układała

elaine, obczaiłam, wszystkie axkidy są tyłem 9-25, a gdzie chcecie jechać przymierzyć?
Karina i basen to różnie raz jej się podoba a raz nie, ale nie jestem pewna czy nie jest jej za zimno, od września spróbuję jej kupić jakiś kombinezonik
trzymam kciuki za męża

ale mnie córa wkurza nigdy nie lubiła jeździć w wózku, ale teraz to już nawet jak wyciągam go z auta to jest płacz, nawet nie udało mi się zrobić zakupów bo tak się wierzgała wrrr, niech już zacznie chodzić skoro jej się nie podoba że jej pupę się wozi

Aga, kciuki za wizytę

dzoan, miłej podróży
Całych zdań jeszcze nie składa, ale może już niedługo heheh. Sama nie wiem po kim ona taka rozgadana bo i ja i mąż należymy do tych mniej mówiących. Może po dziadkach

A co do jazdy w wózku. Może jak dasz jej coś co ją zajmie (jakąś zabawkę lub chrupka, ciasteczko, wafla) to będzie grzeczna. Może po prostu jej się w wózku nudzi. Ja zawsze na spacer z wózkiem zabieram kilka zabawek, kubek z piciem i jakąś przekąskę, np. biszkopty, chrupki kukurydziane. Zawsze ją to zainteresuje i siedzi spokojnie, nawet nie piśnie

Rockyyy jak Laurka?
__________________
Jesteśmy Małżeństwem!

Milenka
malinka0525 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 12:46   #4155
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: PO CO SPAĆ? PO CO JEŚĆ? LEPIEJ SIĘ PRZY MEBLACH PRZEJŚĆ -mamusie lipiec-sierpie

Cytat:
Napisane przez yevele Pokaż wiadomość
jak tam byliśmy to mieli tylko minikida właśnie
co to są kulki?
piłeczki w basenie. W auchan jest taki plac dla dzieci.

Chyba w końcu pojawi sie ząb u nas..bo tak to dzisiaj wygląda.
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 13:15   #4156
pianka2013
Zadomowienie
 
Avatar pianka2013
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 152
Dot.: PO CO SPAĆ? PO CO JEŚĆ? LEPIEJ SIĘ PRZY MEBLACH PRZEJŚĆ -mamusie lipiec-sierpie

Rocky oby plamy i wysypka szybko zeszly.

Szkrabkowa mi maz nigdy nie wierzy jak mowie ze Kuba byl nie grzeczny i marudny. Przy nim nagle jak reka odjal i dziecko grzeczne jak aniolek.

U nas zadko jest cicho w pokoju. Jak juz sie tak zdarzy to oznacza tylko ze Kuba gdzies wlazl i kombinuje np. wciagnac kable.

Kuba wstal
__________________
Kuba 14.07.2013r.

Filip 24.04.2016r.
pianka2013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 13:41   #4157
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: PO CO SPAĆ? PO CO JEŚĆ? LEPIEJ SIĘ PRZY MEBLACH PRZEJŚĆ -mamusie lipiec-sierpie

Wróciłam. Zastrzyku nie bylo.Lekarka kazala kupic wapno, Cebion i dawać Clemastin.Byc moze to nawrót azs w postaci alergii na białko. Podawaliśmy je, nic sie nie działo i teraz wybuchlo ze zdwojoną siłą. Mamy odstawic nabiał. Jestem załamana

Ledwo wrocilam to Laura wstala z drzemki tak marudna ze wszystkiego mi sie odechcialo
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 13:57   #4158
sammi24
Zadomowienie
 
Avatar sammi24
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 677
Dot.: PO CO SPAĆ? PO CO JEŚĆ? LEPIEJ SIĘ PRZY MEBLACH PRZEJŚĆ -mamusie lipiec-sierpie



Miałam się rano zameldować ale net mnie zadwiódł :/
Zaliczyliśmy z Kubą zakupy i piaskownicę, ciągle ganiał dwie małe dziewczynki a to pies na baby mi rośnie

Elaine my tez idziemy na kulki ale jutro, my mamy w Realu taki plac ale wiem, że mają go przerobić na Auchan (bo ten koncern go wykupił) więc wyglada na to, że akurat w tej sieci praktykują takie miejsca dla dzieci

Malinka fajne prezenty dostała Milenka, no i brawa dla niej za rozwój

Dzoan pewnie w ferworze pracy nie wiem czy zajrzysz ale...UDANEGO WYJAZDU!!!!!

Rocky podobno jest tak, że do 2 tyg od podania nabiału może wystąpić objaw. Tyle że z tego co kojarzę, to Laura jadła nabiał już dużo wczesniej

Pianka u nas podobnie, jak jest Tż to złoto, nie dziecko

Tyle Wam się nachwaliłam męża i klops, wczoraj tak mnie wkurzył, że poszłam spać bez buzi na dobranoc
sammi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 14:27   #4159
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: PO CO SPAĆ? PO CO JEŚĆ? LEPIEJ SIĘ PRZY MEBLACH PRZEJŚĆ -mamusie lipiec-sierpie

ROCKYY nie smutaj. U nas na nabial nic nie było B.dlugo a teraz wystarczy ze się poda kotlety gdzie jajko z białkiem i od razu reakcja ze szok. A do tego wczoraj jadłam kotlety które były z letycyna sojowa i maka sojowa (średni ogólnie skład,ale chciałam spróbować) i dzisiaj Igi kiepsko wygląda



CHWALE się!! Igi przeszedł dzisiaj sam cala kuchnie,jak gotowalam. Stałam tyłem i słyszę tup tup bo na boso był. Odwracam się a Tu mój Syn sobie spaceruje.!!


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-27, 14:30   #4160
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: PO CO SPAĆ? PO CO JEŚĆ? LEPIEJ SIĘ PRZY MEBLACH PRZEJŚĆ -mamusie lipiec-sierpie

Elaine-brawo ! Super chlopczyk
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 14:33   #4161
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: PO CO SPAĆ? PO CO JEŚĆ? LEPIEJ SIĘ PRZY MEBLACH PRZEJŚĆ -mamusie lipiec-sierpie

Normalnie jestem taka podekscytowana ze nie mogę się na niczym skupić)))



Buziaki dla Laurki niech szybko jej wysypka schodzi (u nas na szyi i plecach) plus suche placki na rękach.


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 15:00   #4162
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: PO CO SPAĆ? PO CO JEŚĆ? LEPIEJ SIĘ PRZY MEBLACH PRZEJŚĆ -mamusie lipiec-sierpie

Rocky przykro mi..znowu dieta taka okrojona... przesyłam Ci energii troszkę, żebyś choć na swoją Marudkę miała siły

Elaine o woooow! Gratulacje! Mnie też każdy postęp Olka tak cieszył i nie mogłam się doczekać, żeby się tym pochwalić mężowi czy rodzicom a Olek zawsze taki wycałowany wtedy, ze oh oh

Sammi taka jestem zapracowana, że poleciałam do galerii z Olkiem jak tylko się dowiedziałam, że tam jest z siostrą mama zapłaciła mi za spódniczkę, którą 'przypadkowo' wypatrzyłam i kupiłam sobie w ccc takie tam tanie tenisówki także zarobiona po pachy () przyleciałam do domu na obiadek i drzemkę Olusia Mieliśmy jechać razem do moich rodziców, bo i brat z rodziną ma być..ale sama chyba pojadę..nim się wyśpi i się zbierzemy, to ich nie będzie już..my zresztą też nie mamy za wiele czasu..także sama jadę..

A i podczytuję Was i będę do wieczora
Dziękuję i Tobie Yevele też i tym które pominęłam przypadkowo..choc wiem,że wszystkie życzycie nam udanego urlopu więc dziękuję zbiorowo
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 15:06   #4163
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: PO CO SPAĆ? PO CO JEŚĆ? LEPIEJ SIĘ PRZY MEBLACH PRZEJŚĆ -mamusie lipiec-sierpie

No to DZOAN udanego urlopu
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 18:33   #4164
AgaPlast
Zadomowienie
 
Avatar AgaPlast
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 289
Dot.: PO CO SPAĆ? PO CO JEŚĆ? LEPIEJ SIĘ PRZY MEBLACH PRZEJŚĆ -mamusie lipiec-sierpie

Melduje sie
Byłam na USG pani dr. mnie przyjeła i w ciagu 2 min. skoczyło mi cisnienie prawie sie popłakałam a potem sie smiałam jak gupia. Otóz po badaniu na samolocie zaległam na kozetce pani zapusciła sade i widze po jej minie ze cos nie tak , krzywi sie steka sapie wiec pytam czy wszystko ok. a ona ze tak jest ciaza jest zywa -czyli jest serduszko?- jest a nawet 2 . no wiec skoczyło mi cisnienie i słysze dalej ciaza bliżniacza ale bardzo niebiezpieczna bo jednoowodniowa.i bardzo duze ciałko zółte wiec na bank bliżniete. Pokazuje mi ekran i widze ciałko zółte i dwa tetniące przecinki wiec prawie w ryk bo mam juz wizje lezenia plackiem kilka miechów cesarskie ciecie no i kto mi przy małej teraz pomoze? Pani nadal sapie cos mi ta sonda grzebie i nagle sie usmiecha i mówi -nie ,jeden przecinek jest żle sie głowica ułozyła. tylko to ciałko zóte takie wielkie ale wszystko ok. Matko jak sie zestresowałam. Podsumowujac jest groszek jest serducho jest tydzien młodszy jak był i termin porodu na razie od10-15. 02 sory za wywód ale musiałam to z siebie wyrzucić.
Teraz ponadrabiam i sprawdze co u was

Edytowane przez AgaPlast
Czas edycji: 2014-06-27 o 18:38
AgaPlast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 18:55   #4165
pianka2013
Zadomowienie
 
Avatar pianka2013
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 152
Dot.: PO CO SPAĆ? PO CO JEŚĆ? LEPIEJ SIĘ PRZY MEBLACH PRZEJŚĆ -mamusie lipiec-sierpie

Aga wow juz myslalam ze faktycznie blizniami beda . Najwazniejsze ze serducho bihe i wszystko dpbrze z fasolka.

Rocky zdrowka dla Laurki


Elaine brawa dla Igiego!!! super

Dzoan udanego urlopu. Wypocznij, oby pogoda wam dopisala i zebys troche sie zrelaksowala przez te 2 tygodnie.

Malinka wow bardzo duzo Milenka juz umie, gratulacje . Prezenty bardzo fajne.

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Sammi o co poszlo z mezem? nie wkurzaj sie
__________________
Kuba 14.07.2013r.

Filip 24.04.2016r.
pianka2013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 18:57   #4166
AgaPlast
Zadomowienie
 
Avatar AgaPlast
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 289
Dot.: PO CO SPAĆ? PO CO JEŚĆ? LEPIEJ SIĘ PRZY MEBLACH PRZEJŚĆ -mamusie lipiec-sierpie

Rockyyyy kurcze az mi sie wierzyc nie chce ze to nabiał. moze jakies dziadowski truskawy trafiłas? jakies mega nawozone? Oby wapienko pomogło i malutka nie swedziało.
AgaPlast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 18:59   #4167
pianka2013
Zadomowienie
 
Avatar pianka2013
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 152
Dot.: PO CO SPAĆ? PO CO JEŚĆ? LEPIEJ SIĘ PRZY MEBLACH PRZEJŚĆ -mamusie lipiec-sierpie

Lemurku brawa dla Jasia za zabka

Nic mi sie nie chce . Jakos taka jwstem zdolowana az nie wiem co mam pisac. Siedze sobie jeszcze z mezem a od poniedzialku znowu szara rzeczywistosc.
__________________
Kuba 14.07.2013r.

Filip 24.04.2016r.
pianka2013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 19:11   #4168
yevele
Zadomowienie
 
Avatar yevele
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 508
Dot.: PO CO SPAĆ? PO CO JEŚĆ? LEPIEJ SIĘ PRZY MEBLACH PRZEJŚĆ -mamusie lipiec-sierpie

Cytat:
Napisane przez malinka0525 Pokaż wiadomość
No tak wyszło heheh



Całych zdań jeszcze nie składa, ale może już niedługo heheh. Sama nie wiem po kim ona taka rozgadana bo i ja i mąż należymy do tych mniej mówiących. Może po dziadkach

A co do jazdy w wózku. Może jak dasz jej coś co ją zajmie (jakąś zabawkę lub chrupka, ciasteczko, wafla) to będzie grzeczna. Może po prostu jej się w wózku nudzi. Ja zawsze na spacer z wózkiem zabieram kilka zabawek, kubek z piciem i jakąś przekąskę, np. biszkopty, chrupki kukurydziane. Zawsze ją to zainteresuje i siedzi spokojnie, nawet nie piśnie

Rockyyy jak Laurka?
kurcze wiesz co ja też tak zawsze wychodzę, kiedyś to działało na sekundę teraz już nic wrzask i tak kopie że się boję że sobie coś zrobi na mnie już patrzą jak na wariatkę, boję się gdzieś dalej wyjść bo powrót z dzieciakiem na rękach więc zazdroszczę, że Milenka już chodzi mam nadzieję, że u nas to rozwiąże problem, jeszcze spróbuję jej odpiąć pasy te z ramion a zostawić te przy tyłku

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
piłeczki w basenie. W auchan jest taki plac dla dzieci.

Chyba w końcu pojawi sie ząb u nas..bo tak to dzisiaj wygląda.
aha
a ząb pierwszy?

Cytat:
Napisane przez Rockyyy Pokaż wiadomość
Wróciłam. Zastrzyku nie bylo.Lekarka kazala kupic wapno, Cebion i dawać Clemastin.Byc moze to nawrót azs w postaci alergii na białko. Podawaliśmy je, nic sie nie działo i teraz wybuchlo ze zdwojoną siłą. Mamy odstawic nabiał. Jestem załamana

Ledwo wrocilam to Laura wstala z drzemki tak marudna ze wszystkiego mi sie odechcialo
oj kurcze, ale musicie wrócić na pepti? A jak długo już podawałaś nabiał?

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość


CHWALE się!! Igi przeszedł dzisiaj sam cala kuchnie,jak gotowalam. Stałam tyłem i słyszę tup tup bo na boso był. Odwracam się a Tu mój Syn sobie spaceruje.!!


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
ojejku super to kręć!

Cytat:
Napisane przez AgaPlast Pokaż wiadomość
Melduje sie
Byłam na USG pani dr. mnie przyjeła i w ciagu 2 min. skoczyło mi cisnienie prawie sie popłakałam a potem sie smiałam jak gupia. Otóz po badaniu na samolocie zaległam na kozetce pani zapusciła sade i widze po jej minie ze cos nie tak , krzywi sie steka sapie wiec pytam czy wszystko ok. a ona ze tak jest ciaza jest zywa -czyli jest serduszko?- jest a nawet 2 . no wiec skoczyło mi cisnienie i słysze dalej ciaza bliżniacza ale bardzo niebiezpieczna bo jednoowodniowa.i bardzo duze ciałko zółte wiec na bank bliżniete. Pokazuje mi ekran i widze ciałko zółte i dwa tetniące przecinki wiec prawie w ryk bo mam juz wizje lezenia plackiem kilka miechów cesarskie ciecie no i kto mi przy małej teraz pomoze? Pani nadal sapie cos mi ta sonda grzebie i nagle sie usmiecha i mówi -nie ,jeden przecinek jest żle sie głowica ułozyła. tylko to ciałko zóte takie wielkie ale wszystko ok. Matko jak sie zestresowałam. Podsumowujac jest groszek jest serducho jest tydzien młodszy jak był i termin porodu na razie od10-15. 02 sory za wywód ale musiałam to z siebie wyrzucić.
Teraz ponadrabiam i sprawdze co u was
o kurde, ja bym też zawału dostała fajnie że to opisałaś no i super że wszystko ok

Cytat:
Napisane przez pianka2013 Pokaż wiadomość
Lemurku brawa dla Jasia za zabka

Nic mi sie nie chce . Jakos taka jwstem zdolowana az nie wiem co mam pisac. Siedze sobie jeszcze z mezem a od poniedzialku znowu szara rzeczywistosc.
oj, to przytulam, Ty chociaż siedzisz z mężem mój mi przed chwilą powiedział, że nie zdąży wrócić może przyjedzie na pół niedzieli i pon znów wyjeżdża i oczywiście obrażony że się wkurzam bo to przecież nie jego wina! bo on tak się stara żeby zobaczyć dzidzię, no bez kitu zobaczyć, jakby była zwierzątkiem w zoo, tyle ją widzi
dziś ja mam mega doła
__________________
yevele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 19:30   #4169
pianka2013
Zadomowienie
 
Avatar pianka2013
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 152
Dot.: PO CO SPAĆ? PO CO JEŚĆ? LEPIEJ SIĘ PRZY MEBLACH PRZEJŚĆ -mamusie lipiec-sierpie

Yevele to ja przytulam bo u ciebie to na pewno gorsza sytuacja i jest ci ciezej. Mnie to meczy chyba dlatego ze jak maz w pracy to ja ludzi nie widze k nawrt nie ma z kim porozmawiac. Pocieszeniem jest ze wraca wieczorem i nadrabiam gafanie bo tak to bym zwariowala.
__________________
Kuba 14.07.2013r.

Filip 24.04.2016r.
pianka2013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 19:31   #4170
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: PO CO SPAĆ? PO CO JEŚĆ? LEPIEJ SIĘ PRZY MEBLACH PRZEJŚĆ -mamusie lipiec-sierpie

AGA noo ja też juz na bliźniaki się nastawilam super ze serduszko mocne i ciąża zdrowa!

PIANKA nie doluj się!

MELA hop hop?

YEVELE ząb szósty,ale dzisiaj jednak nie przebił się a Igor tak mnie zaskoczył ze szok. I stałam tyłem do niego najpierw przytulam Cię! A maz co robi e tak w rozjazdach?


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-13 17:06:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:45.