Bath & body works - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-12, 14:02   #1
SummertimeSadness
Zadomowienie
 
Avatar SummertimeSadness
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 170

Bath & body works


Dziewczyny, co warto kupić w tym sklepie? Będę za tydzień na weekend w Warszawie i chcę odwiedzić bath&body works. Czy mają obecnie jakieś fajne promocje?
SummertimeSadness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 14:58   #2
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Bath & body works

co do promocji to polecam zajrzeć na ich profil na facebooku
jest dość drogo, ale zapachowo można poszaleć, dziewczyny różne rzeczy polecają-mgiełki, masła, świece, mydła w piance-chyba te produkty padają najczęściej
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 16:38   #3
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Bath & body works

Na fejsie są wszystkie ich akcje promocyjne.
Polecam mgiełki, sanitajzery i świece. Ewentualnie zapachy do domu.
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 17:59   #4
lifrete
Zadomowienie
 
Avatar lifrete
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 065
Dot.: Bath & body works

Polecam Ci mydła we wszelkiej formie. Są świetne Widziałam dzisiaj na fb promocję 3 za 55zł.
Oprócz tego polecam mgiełki i żele antybakteryjne.
__________________
moje dwie obsesje: nieodwzajemniane zauroczenia i zakupy kosmetyczne ponad stan.
nie będę się leczyć z żadnej
lifrete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 21:03   #5
viosna82
Raczkowanie
 
Avatar viosna82
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 373
Dot.: Bath & body works

o jeden z moich ulubionych tematów
Jak wyżej wspomniano warto sprawdzić promocje na facebooku, ale z tego co mi się wydaje, to w sklepie zawsze jakieś jeszcze inne promocje się trafią, nie o wszystkim jest na FB.
Co do produktów, to polecam jak wszyscy mgiełki, każdy znajdzie wśród zapachów coś dla siebie, a jak coś do kompletu z tej samej linii zapachowej, to polecam kremy do ciała w tubach, są lepsze niż balsamy w butelkach. Polecam też błyszczyki, zwłaszcza miętowe, cynamonowy, mniam. No i żele antybakteryjne.
Natomiast mydeł do rąk nie polecam, chyba jako jedna z niewielu osób nie jestem nimi zachwycona, jak dla mnie są mało wydajne (zużyłam sama myjąc ręce kilka razy dziennie chyba w 3 tygodnie), a zapach nie utrzymuje się jakoś oszałamiająco długo, no i drooogie jak na mydła do rąk, dobrze, że kupiłam w promocji jak były po 8 zł, bo więcej bym nie dała.
viosna82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 23:01   #6
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Bath & body works

Dziewczyny, z racji promocji - czy ktoś mógłby mi pomóc w zakupach? Nie jestem z Warszawy, a bardzo chciałabym kupić świeczki
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 23:39   #7
Pani Lennon
Rozeznanie
 
Avatar Pani Lennon
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: NY, NY
Wiadomości: 781
Dot.: Bath & body works

Teraz można kupić mydła do rąk po 18zł. Na świeczki też jest promocja. Zapachy do domu i wkłady do odświeżaczy też w promocji.
Polecam też poszukać, bo jest za 14zł absolutnie fenomenalny płyn do kąpieli wanilia z werbeną z serii aromatherapy

B&BW ma linię☠signature collection (http://www.bathandbodyworks.com/fami...86965.12587148), gdzie cały czas obowiązuje promocja płacisz za 2, bierzesz 3. Obejmuje to płyny do kąpieli, żele pod prysznic, mgiełki, balsamy. Możesz łączyć dowolnie produkty z kilku linii zapachowych.

Ja absolutnie kocham ich kosmetyki. Żele są tak wydajne,że normalnie w czasie gdy zużywam jeden z B&BW, to 'zwykłych' poszłoby ze 3. Są bardzo gęste i wyjątkowo się☠pienią.
Ja jestem wyjątkową fanką zapachu Sensual Amber. Masło do ciała jest fenomenalne.
Pani Lennon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-03, 14:36   #8
fifruwajka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 137
Dot.: Bath & body works

Ja kupuje mgielki, swiece, zele dezynfekujace, kremy nawilzajace, masla, balsamy i dzisiaj po raz pierwszy kupilam mydla. Lubie to wszystko, co do tej pory u nich kupowalam. Zapachy sa sliczne i dosc ciekawe.

Ceny regularne przerazaja, ale na wyprzedazach mozna sie niezle oblowic, przykladowo dzisiaj za 8 pelnowymiarowych produktow zaplacilam 77 zl (4 mydla, 2 masla, balsam potrojnie nawilzajacy i mgielka do ciala), czyli okolo 20% wartosci standardowej tych produktow. Uwazam, ze warto kupowac tylko wtedy kiedy sa przeceny, najlepiej podczas wyprzedazy.
__________________
http://fifruwajka.blogspot.com/

Zapraszam!
fifruwajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-03 15:36:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:29.