Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013 - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-05, 10:00   #1621
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
Trzeba wymyślać tematy na Boże Narodzenie, bo takie tempo mamy na forum
Haahaa dokladnie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 10:18   #1622
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 12:14   #1623
ankaaa206
Wtajemniczenie
 
Avatar ankaaa206
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 726
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Veronic super że będzie 2 chłopak mi się też marzy para małych łobuziaków no i czekamy na zdjęcia Wojtusia & brzuch, macie już jakieś typy co do imienia?

my w tym miesiącu zaczynamy starania o rodzeństwo


dziś wybieramy się nad jezioro, polecam jak jeszcze nie macie koło z biedronki dla maluchów takie z majtkami za 16 zł
__________________
Nikoś

Julka
ankaaa206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 12:15   #1624
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Tylko ja nie lubię małosolnych? za to kiszone

Veronic serdecznie gratuluję drugiego synka
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 12:18   #1625
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
Jedziemy sobie spokojnie.
A tu nagle w aucie cos piszczy.
Zaswiecila się nam kontrolka oleju.
W zasadzie standard co ileś tam km, wystarczyło dolać 250ml oleju i jazda dalej. Działo się nam tak od początku jak mamy ten samochod, czyli jakies 3 lata.

Dobra, tz dolał ostatek oleju z butelki o jedziemy dalej.
Po jakimś kilometrze znowu to samo :/
Autostrada a1 pomiędzy Grudziądzem a Toruniem. Brak zjazdów. Najbliższy mop 15km. Co robić. Bart się drze, bo go to pisczenie kontrolki obudziło.
Decyzja - jedziemy dalej, do tej stacji.
Najpierw turbina przestała działać. Prędkość max 50km/h. 8km do stacji.
Jedziemy dalej awaryjnym pasem bo akurat była ogromna górka. Prędkość z każdym metrem spadała. I nagle dup! Auto zgasło :/
2km od stacji :/ 450km od domu, 220km od Łodzi.

No to TŻ maska w gore, stoimy na pasie awaryjnym. Jedyne wyjście iść pieszo po olej na stację. Ja zostałam z bartem. Wysiedlismy z auta bo mały tak płakał ze szok
Dobrze ze zatrzymaliśmy sie akurat przy takiej ala łączce. Tam czekaliśmy az tz wroci.
Nie było go ok 30min.

Najlepsze jest to, ze milion aut nas z Bartem mijalo, widza babę z dzieckiem, auto na awaryjnych, maska w gorze i nie zatrzymał się nikt!!! Nawet zapytać czy cos pomoc.

Tz wrócił, dolalismy ten olej. Auto odpalilo na szczescie. Ale rzezilo tak, jakby miało się rozpasc.
Dojechaliśmy te 2km na ten mop tempem 20km/h bo auto szybciej nie chciało jechać.

I myślimy co zrobic. Gdzie dzwonić. Do kogo zeby po nas przyjechal. Zalamka. Ryczeć sie chciało
Godzina 15. Zanim z domu po nad przyjadą te 450km to minie cała wiecznosc.

Zadzwoniliśmy do znajomych z Łodzi. Na szczescie dali radę po nas przyjechać. O 18byli po mnie i po Barta. Tz został tam, czekał na mojego tatę ktory wynajął lawete. Przyjechał na miejsce dopiero o 23!
My sie przenocowalismy u tych znajomych z bartem.
Tz był w domu dopiero o 5 rano.

Wczoraj przyszła wiadomość od mechanika - kolegi tzta, wiec na pewno nie żaden przekręt - koszt naprawy samochodu to CO NAJMNIEJ 9tys
Poszedł cały silnik i inne podzespoły

Takze to były najdroższe wakacje ever.
Jesteśmy teochę podłamani bo to kupa pieniedzy do dokładki.
Zdecydowaliśmy ze sprzedamy ten zepsuty samochod temu wlasnie mechanikowi. On sobie go po swojemu zrobi.
I tym sposobem musimy kupić nowy samochod czego kompletnie nie planowaliśmy




Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Nie rozumiem w tej historii jednego, skoro trzeba uzupełniać co 3 tysiące a nad morze jest jakieś 600km to dlaczego w domu nie dolaliście na full? No i jak się zapala kontrolka to ja wzywam pomoc (ewentualnie dzwonię po poradę ) ale NIGDY nie jadę dalej i nie odpalam auta które samo zgasło z nieznanych przyczyn. No i remont silnika męża dzięki takiemu ostrożnemu podchodzeniu do sprawy wyniósł 3 a nie 9 tysięcy.

Następny diesel? Ze względu na koszty naprawy i ich czułość my zdecydowaliśmy się na benzynę.

Co do pomocy "na trasie" to ja kiedyś wyciągałam jeszcze wtedy TŻta z wyrka po północy bo złapałam gumę, a pół godziny machania na awaryjnym pasie na DK1. A miejsce na pęknięcie opona wybrała sobie dość oświetlone. Aczkolwiek, jak jechaliśmy kiedyś nad morze i w lesie stała ciężarówka na awaryjnych to mąż się zatrzymał (środek lasu, środek nocy) i pożyczył facetowi nóż Jak później dotarło do mnie jak to wyglądało ... no ale nic się nie stało
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 12:38   #1626
vil84
Wtajemniczenie
 
Avatar vil84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 2 987
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Veronic gratuluje drugiego synka

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
my w tym miesiącu zaczynamy starania o rodzeństwo
miłych staranek
no i owocnych

ja byłam z Przemkiem u gastrologa wczoraj, na szczęście ma tylko do 30% ryzyka zachorowania na celiakię. mamy zrobić badania na przeciwciała, jeśli wyjdą ujemnie to znaczy że na razie nic się nie dzieje, ale nie znaczy to że P. nigdy nie zachoruje - zachorować można w każdym wieku, więc badania co rok trzeba powtarzać. natomiast jak wyjdą dodatnie, wtedy na wizytę i konsultacja co dalej - nadal gluten i potem gastroskopia, czy od razu dieta. gastroskopia jakby była to w narkozie, tak mi ulżyło ... jak sobie przypomnę jak byłam mała i jak mi to na żywca robili masakra .....
a lekarz świetny, miły, kompetentny, i co najlepsze kojarzy mnie z czasów jak byłam dzieckiem i leczyłam się w Zabrzu i Gliwicach
oczywiście nie poznał, ale pytał o nazwisko panieńskie i mówi że kojarzy bo miał mało małych pacjentów z celiakią wtedy i kojarzy że miał takie w bazie danych i od razu polecił do kogo mam się zgłosić w Gliwicach, że pani doktor która mnie wtedy leczyła przyjmuje w takiej i takiej przychodni i mam się zgłosić bo chętnie będzie mnie nadal prowadzić i robić profilaktyczne badania i porównywać z tymi przed 30 lat
__________________
09.04.13 Przemuś



Edytowane przez vil84
Czas edycji: 2014-07-05 o 12:45
vil84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 16:53   #1627
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
Veronic gratuluje drugiego synka



miłych staranek
no i owocnych

ja byłam z Przemkiem u gastrologa wczoraj, na szczęście ma tylko do 30% ryzyka zachorowania na celiakię. mamy zrobić badania na przeciwciała, jeśli wyjdą ujemnie to znaczy że na razie nic się nie dzieje, ale nie znaczy to że P. nigdy nie zachoruje - zachorować można w każdym wieku, więc badania co rok trzeba powtarzać. natomiast jak wyjdą dodatnie, wtedy na wizytę i konsultacja co dalej - nadal gluten i potem gastroskopia, czy od razu dieta. gastroskopia jakby była to w narkozie, tak mi ulżyło ... jak sobie przypomnę jak byłam mała i jak mi to na żywca robili masakra .....
a lekarz świetny, miły, kompetentny, i co najlepsze kojarzy mnie z czasów jak byłam dzieckiem i leczyłam się w Zabrzu i Gliwicach
oczywiście nie poznał, ale pytał o nazwisko panieńskie i mówi że kojarzy bo miał mało małych pacjentów z celiakią wtedy i kojarzy że miał takie w bazie danych i od razu polecił do kogo mam się zgłosić w Gliwicach, że pani doktor która mnie wtedy leczyła przyjmuje w takiej i takiej przychodni i mam się zgłosić bo chętnie będzie mnie nadal prowadzić i robić profilaktyczne badania i porównywać z tymi przed 30 lat
Super ze juz jestesxie po badaniu i ze pkki co dobrze.

Veronic gratuluje chlopaka ale tak mnie naszlo ze poki co na naszym forum mamusie powielaja plec swojego pierwszwgo dziexka. Karolcia po Antosi bedzie miec Kostk, Diabli po Nelce bedzie miala Zojke, Veronic po Wojtku drugiego lobuza ciekawe jak pozostalym sie pouklada

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-05, 18:25   #1628
esskapada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 1 100
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Veronic gratuluje chlopaka ale tak mnie naszlo ze poki co na naszym forum mamusie powielaja plec swojego pierwszwgo dziexka. Karolcia po Antosi bedzie miec Kostk, Diabli po Nelce bedzie miala Zojke, Veronic po Wojtku drugiego lobuza ciekawe jak pozostalym sie pouklada

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ee takie cos mi odpowiada ciekawe jak bedzie u mnie
__________________
Natalie 19.06.2013

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68473.png
esskapada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 19:20   #1629
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Nie rozumiem w tej historii jednego, skoro trzeba uzupełniać co 3 tysiące a nad morze jest jakieś 600km to dlaczego w domu nie dolaliście na full? No i jak się zapala kontrolka to ja wzywam pomoc (ewentualnie dzwonię po poradę ) ale NIGDY nie jadę dalej i nie odpalam auta które samo zgasło z nieznanych przyczyn. No i remont silnika męża dzięki takiemu ostrożnemu podchodzeniu do sprawy wyniósł 3 a nie 9 tysięcy.

Następny diesel? Ze względu na koszty naprawy i ich czułość my zdecydowaliśmy się na benzynę.

Co do pomocy "na trasie" to ja kiedyś wyciągałam jeszcze wtedy TŻta z wyrka po północy bo złapałam gumę, a pół godziny machania na awaryjnym pasie na DK1. A miejsce na pęknięcie opona wybrała sobie dość oświetlone. Aczkolwiek, jak jechaliśmy kiedyś nad morze i w lesie stała ciężarówka na awaryjnych to mąż się zatrzymał (środek lasu, środek nocy) i pożyczył facetowi nóż Jak później dotarło do mnie jak to wyglądało ... no ale nic się nie stało

Przed samym wyjazdem olej był zmieniany na całkiem nowy.

Ojj Xal.... Ciekawe co byś zrobiła na środku autostrady, gdzie wokoło tylko pola, do najbliższej stacji 15-20km, z wrzeszczącym dzieckiem i w dodatku chorym...

Jak zapaliła się kontrolka, dolaliśmy oleju i pojechaliśmy dalej. I za jakiś czas znów to samo. A my juz oleju nie mieliśmy niestety. Swoją drogą nawet jakbyśmy mieli to g*owno by to dalo. Bo silnik oleju nie dostawał bo pompa siadła. Jedyne wyjście - laweta. To wyobraź sobie teraz iść z Bartem 15km pieszo do najbliższej stacji albo koczować z nim w 30' na zaje*biscie ruchliwej autostradzie gdzie w dodatku brak cienia i barierek ochronnych bocznych...
Łatwo z boku powiedzieć ze dalej by sie nie jechało. Jakbyśmy byli sami to na pewno byśmy stanęli i czekali na pomoc. A w tej sytuacji nie było innego wyjścia jak jechać dalej i nie patrzeć na samochod.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 19:25   #1630
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Tylko ja nie lubię małosolnych? za to kiszone

Veronic serdecznie gratuluję drugiego synka
Justii to Ty musisz przyjechać na ogórkiz a 2 tygodnie będą kiszone


Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
Veronic gratuluje drugiego synka



miłych staranek
no i owocnych

ja byłam z Przemkiem u gastrologa wczoraj, na szczęście ma tylko do 30% ryzyka zachorowania na celiakię. mamy zrobić badania na przeciwciała, jeśli wyjdą ujemnie to znaczy że na razie nic się nie dzieje, ale nie znaczy to że P. nigdy nie zachoruje - zachorować można w każdym wieku, więc badania co rok trzeba powtarzać. natomiast jak wyjdą dodatnie, wtedy na wizytę i konsultacja co dalej - nadal gluten i potem gastroskopia, czy od razu dieta. gastroskopia jakby była to w narkozie, tak mi ulżyło ... jak sobie przypomnę jak byłam mała i jak mi to na żywca robili masakra .....
a lekarz świetny, miły, kompetentny, i co najlepsze kojarzy mnie z czasów jak byłam dzieckiem i leczyłam się w Zabrzu i Gliwicach
oczywiście nie poznał, ale pytał o nazwisko panieńskie i mówi że kojarzy bo miał mało małych pacjentów z celiakią wtedy i kojarzy że miał takie w bazie danych i od razu polecił do kogo mam się zgłosić w Gliwicach, że pani doktor która mnie wtedy leczyła przyjmuje w takiej i takiej przychodni i mam się zgłosić bo chętnie będzie mnie nadal prowadzić i robić profilaktyczne badania i porównywać z tymi przed 30 lat
to super wieści,ze "tylko" taki % mozliwości wystąpienia , a no i że ta gastroskopia nie na "żywca" bo to jak sobie pomyslę,byłoby masakryczne

niecały miesiąc do urlopu...
znajomi wrócili z Turcji , z 1,5 rocznym synkiem i mówili,ze świetnie było
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 10:24   #1631
pawie_oczko
Wtajemniczenie
 
Avatar pawie_oczko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 712
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
Hejjwpadam na chwilę , żeby zdać krótką relację

ja po wizycie

dowiedziałam się, że będzie drugi syn tak też myślałam

(ale i tak ostatnio kupiłam 2 małe ciuszki dla dziewczynki;p)

czyli będę Matką Królową


dziecko rozwija się dobrze
ma 420g, najważniejsze narządy w porządku
i to jest najważniejsze


dzisiaj chyba idziemy na koncert, bo będzie Pectus w Ciechocinku
szał;p
ale nie wiem co będzie z Wojtim, bo nie mamy go z kim zostawić, więc go bierzemy ze sobą;p

on już jest pełen sił

pa
gratulacje
__________________
N.
pawie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-06, 11:21   #1632
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Dziękuję Wszystkim za gratulacje

niby gin pokazywał coś między nogami tżtowi,,ale ja i tak mu do końca nie ufam, może to była pępowina??
<ale nastawiam się na synka>

w sierpniu pójdę prywatnie na wizytę
nie tylko po to ,żeby potwierdzić płeć
ale po to,zeby dokładniej zbadać dzidziusia
teraz mój gin nie widział dokladnie twarzoczaszki, nic nie mogl o niej powiedzieć
w ogóle ma niby lepsze usg,niż to co miał wcześniej (jak do niego chodziłam z Wojtusiem), ale i tak jakieś lipne.. ja to praktycznie nic tam nie rozróżniałam


Wojtek teraz ma zły czas,
ciągle ma jakies ataki histerii, rzuca sie na podłoge, co chwile sobie krzywdę robi, i mi też- bo strasznie gryzie, aż do krwi

nie wiem czy to przez ten upał, czy to antybiotyk na niego tak działa;p czy wiecznie dokuczające ząbkowanie (a zębów oczywiscie nie widać)

chciałabym zeby drugie dziecko było inne


vil- co do gastroskopii, to teraz u małych dzieci zawszze się robi w znieczuleniu

no ale najlepszy był mój tż jak w grudniu miał gastro (bez znieczulenia), w ogóle go to nie ruszyło, przy badaniu nagrywał sobie filmik
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 13:56   #1633
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
Dziękuję Wszystkim za gratulacje

niby gin pokazywał coś między nogami tżtowi,,ale ja i tak mu do końca nie ufam, może to była pępowina??
<ale nastawiam się na synka>

w sierpniu pójdę prywatnie na wizytę
nie tylko po to ,żeby potwierdzić płeć
ale po to,zeby dokładniej zbadać dzidziusia
teraz mój gin nie widział dokladnie twarzoczaszki, nic nie mogl o niej powiedzieć
w ogóle ma niby lepsze usg,niż to co miał wcześniej (jak do niego chodziłam z Wojtusiem), ale i tak jakieś lipne.. ja to praktycznie nic tam nie rozróżniałam


Wojtek teraz ma zły czas,
ciągle ma jakies ataki histerii, rzuca sie na podłoge, co chwile sobie krzywdę robi, i mi też- bo strasznie gryzie, aż do krwi

nie wiem czy to przez ten upał, czy to antybiotyk na niego tak działa;p czy wiecznie dokuczające ząbkowanie (a zębów oczywiscie nie widać)

chciałabym zeby drugie dziecko było inne


vil- co do gastroskopii, to teraz u małych dzieci zawszze się robi w znieczuleniu

no ale najlepszy był mój tż jak w grudniu miał gastro (bez znieczulenia), w ogóle go to nie ruszyło, przy badaniu nagrywał sobie filmik
Moj ma to samo jak ma nerwa bo cos mu nie dalam czy nie pozwolilam to wali glowa o podloge , siebie po buzi, Dawida -masakra jakis nerwowy rocznik mamy eheh najwazniejsze to nie dac sie hehe

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 15:24   #1634
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
Justii to Ty musisz przyjechać na ogórkiz a 2 tygodnie będą kiszone
BARDZO chętnie
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 18:34   #1635
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
Moj ma to samo jak ma nerwa bo cos mu nie dalam czy nie pozwolilam to wali glowa o podloge , siebie po buzi, Dawida -masakra jakis nerwowy rocznik mamy eheh najwazniejsze to nie dac sie hehe

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nawet nie straszcie, to chyba za wczesnie na bunt dwulatka

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
BARDZO chętnie
zapraszamy

W smyku robią fajne promocje co jakiś czas...dzisiaj byłam to sorter jest za 19,99, jakaś gąsiennica smiki chyba do ciągnięcia za 19,99, fisher price nowe kluczyki za 49,99 latarka za 29,99 leżaczek z smiki dla malucha za 79zł z wibracjami także mozna czasami coś wyłuskać
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 19:23   #1636
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
nawet nie straszcie, to chyba za wczesnie na bunt dwulatka







zapraszamy



W smyku robią fajne promocje co jakiś czas...dzisiaj byłam to sorter jest za 19,99, jakaś gąsiennica smiki chyba do ciągnięcia za 19,99, fisher price nowe kluczyki za 49,99 latarka za 29,99 leżaczek z smiki dla malucha za 79zł z wibracjami także mozna czasami coś wyłuskać

Ło matko! Côżeś tam znów nakupiła?!?


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 21:36   #1637
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Veronic, moj niewinny, spokojny i slodki Florek tez gryzie i sie wnerwia mnie to strasznie smieszy, znaczy sie to jego denerwowanie - dzwieki przy tym wydaje smieszne, a mina taka, ze nie wiem, czy zalowac czy sie nabijac no ale staram sie zachowac powage i probuje spokojnym glosem sie z nim jakos dogadac... coz, czasem nie wychodzi i wtedy symuluje takiego samego nerwa jak on. wtedy sie patrzy i nie wie o co chodzi
cloche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 21:45   #1638
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
Ło matko! Côżeś tam znów nakupiła?!?


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

nieeee nic pooglądać byłam, w h&m trochę bluzek
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 22:01   #1639
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
nieeee nic pooglądać byłam, w h&m trochę bluzek
No właśnie miałam pytać czy są jakieś fajne rzeczy przecenione w h&m może w drodze na porodowke skoczylabym jeszcze na mały shopping

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-06, 22:42   #1640
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
No właśnie miałam pytać czy są jakieś fajne rzeczy przecenione w h&m może w drodze na porodowke skoczylabym jeszcze na mały shopping

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
eeee mało tych polówek kilka, czapki...i tych co wziełam na większy rozmiar to kilka, więc lipa ale w drodze na porodówkę mozesz zajechać, nie skupisz się tak na skurczach
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 06:57   #1641
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
eeee mało tych polówek kilka, czapki...i tych co wziełam na większy rozmiar to kilka, więc lipa ale w drodze na porodówkę mozesz zajechać, nie skupisz się tak na skurczach
Ale wiesz mnie też interesują te maleńkie rozmiary może akurat coś dla Kostka na zachętę by było: )

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 07:28   #1642
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
Hejjwpadam na chwilę , żeby zdać krótką relację

ja po wizycie

dowiedziałam się, że będzie drugi syn tak też myślałam

(ale i tak ostatnio kupiłam 2 małe ciuszki dla dziewczynki;p)

czyli będę Matką Królową


dziecko rozwija się dobrze
ma 420g, najważniejsze narządy w porządku
i to jest najważniejsze
za wizytę macie już propozycje imion?

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
Veronic super że będzie 2 chłopak mi się też marzy para małych łobuziaków no i czekamy na zdjęcia Wojtusia & brzuch, macie już jakieś typy co do imienia?

my w tym miesiącu zaczynamy starania o rodzeństwo


dziś wybieramy się nad jezioro, polecam jak jeszcze nie macie koło z biedronki dla maluchów takie z majtkami za 16 zł
za starania

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
niecały miesiąc do urlopu...
znajomi wrócili z Turcji , z 1,5 rocznym synkiem i mówili,ze świetnie było
gdzie jedziecie?

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Ale wiesz mnie też interesują te maleńkie rozmiary może akurat coś dla Kostka na zachętę by było: )

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
a to Kostek, że nie wyszedł tego 5.07! czekamy coraz bardziej niecierpliwie
humpback jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 07:37   #1643
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
Przed samym wyjazdem olej był zmieniany na całkiem nowy.

Ojj Xal.... Ciekawe co byś zrobiła na środku autostrady, gdzie wokoło tylko pola, do najbliższej stacji 15-20km, z wrzeszczącym dzieckiem i w dodatku chorym...

Jak zapaliła się kontrolka, dolaliśmy oleju i pojechaliśmy dalej. I za jakiś czas znów to samo. A my juz oleju nie mieliśmy niestety. Swoją drogą nawet jakbyśmy mieli to g*owno by to dalo. Bo silnik oleju nie dostawał bo pompa siadła. Jedyne wyjście - laweta.
Ja tam wychodze z zalozenia, ze po cos kontrolki w aucie sa, a nie dla ozdoby. Zwlaszcza te czerwone
Paulina mi wczoraj ponad pol godziny marudzila czy plakala. Jechalysmy same, no ale przeciez nie teleportuje sie w minute. Wiec dobrze wiem co to placzace dziecko w aucie.
Ja bym czekala na lawete albo machala liczac na szczescie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 09:15   #1644
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Ale wiesz mnie też interesują te maleńkie rozmiary może akurat coś dla Kostka na zachętę by było: )

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
a to z małych to coś tam było jakieś body czy coś Dzisiaj też będę, bo jedna czapka już taka na jesień jakby się mi bardzo podoba i Kubi w niej rewelacyjnie wyglądał, tylko nie mogłam go utrzymać bo był poza wózkiem i dzisiaj pomierzę, to zwrócę uwagę na te mniejsze też rozmowy i napiszę Ci

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
za wizytę macie już propozycje imion?

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

za starania

gdzie jedziecie?

a to Kostek, że nie wyszedł tego 5.07! czekamy coraz bardziej niecierpliwie
Jastrzębia góra po prześledzeniu tysiąca hoteli, tam w końcu osiądziemy
Wy na wsi już?
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 10:22   #1645
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
Jastrzębia góra po prześledzeniu tysiąca hoteli, tam w końcu osiądziemy
Wy na wsi już?
na wieś pojechaliśmy w sobotę, wybyczyłam się w weekend, I. był najszczęśliwszym dzieckiem bo był basen i trawa i zjeżdżalnia i babcia z dziadkiem i teraz moi rodzice zostali z nim, a my z mężem dojechaliśmy do pracy i po południu wracamy z powrotem takie kursowanie mamy przez 2 tygodnie. potem Kraków, a w sierpniu urlop z bliżej nieokreślonym póki co celem
humpback jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 14:51   #1646
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
na wieś pojechaliśmy w sobotę, wybyczyłam się w weekend, I. był najszczęśliwszym dzieckiem bo był basen i trawa i zjeżdżalnia i babcia z dziadkiem i teraz moi rodzice zostali z nim, a my z mężem dojechaliśmy do pracy i po południu wracamy z powrotem takie kursowanie mamy przez 2 tygodnie. potem Kraków, a w sierpniu urlop z bliżej nieokreślonym póki co celem
a ile macie km teraz do dojazdu? a wakacje z I. czy sami?
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 16:15   #1647
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Ja tam wychodze z zalozenia, ze po cos kontrolki w aucie sa, a nie dla ozdoby. Zwlaszcza te czerwone
Paulina mi wczoraj ponad pol godziny marudzila czy plakala. Jechalysmy same, no ale przeciez nie teleportuje sie w minute. Wiec dobrze wiem co to placzace dziecko w aucie.
Ja bym czekala na lawete albo machala liczac na szczescie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

No to mamy troszkę inne pojęcie na ten temat.

Nie usmiechało mi się stać tam na tej autostradzie w upale bez żadnego cienia czekając na szczescie z chorym dzieckiem.

A co by mi dało machanie?
Kto by nam pomógł? Tym bardziej ze na autostradzie holować nie wolno a nasze auto to jeszcze automat.

I jak by mnie przewieźli?
Fotel bym miała w tym aucie montować? Jeszcze nasz RWF? Ktory zajmuje pol samochodu? I celować akurat w te samochody, gdzie wiem ze jest isofix?
Bo bez fotela Barta bym nigdy nawet 1km nie przewiozła.

Łatwo jest mowić z stojąc z boku. Siedząc i na chłodno analizując.
A nie dość że były nerwy to jeszcze mega pośpiech.
Ja też zapierałam się że w pewnych sytuacjach zrobiłabym tak i tak.
A sytuacje w życiu się zdarzyły i moja postawa była 180' inna.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 18:23   #1648
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Skoro piszesz, ze nikt by ci nie pomogl to dlaczego poprzednio zalilas sie, ze nikt sie nie zatrzymal?

Z przebita opona tez bys jechala czy czekala na zewnatrz w upale na wymiane?

W twojej sytuacji na pewno nie jechalabym dalej, bo gdyby mi to nawet przeszlo przez mysl to by mnie maz sprowadzil na dobry tor

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 18:33   #1649
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Skoro piszesz, ze nikt by ci nie pomogl to dlaczego poprzednio zalilas sie, ze nikt sie nie zatrzymal?

Z przebita opona tez bys jechala czy czekala na zewnatrz w upale na wymiane?

W twojej sytuacji na pewno nie jechalabym dalej, bo gdyby mi to nawet przeszlo przez mysl to by mnie maz sprowadzil na dobry tor

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Możemy tak odbijać piłeczkę w nieskończoność a i tak się ze sobą nie zgodzimy.
A ta dyskusja wg mnie jest bez sensu
Było minęło. Pojechaliśmy dalej i pomimo tego co się stało, jakby mnie drugi raz taka sytuacja spotkała to zrobiłabym dokładnie tak samo.

PS. Oponę wymienilabym sobie sama


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

A i o to zatrzymanie chodziło o zwykłą ludzką empatię... Nic wiecej.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 20:26   #1650
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem -mamy V-VI 2013

Hmmm empatia w tym kraju ustepuje miejsca podejrzliwosci. Sama kobieta z dzieckiem, dobra fura i niby zepsuta ...
Ja mam wymiane opon w ubezpieczeniu (zarowek tez) od czasu silowania sie z zapieczona sruba. Sciagalam chlopa o polnocy z wyrka bo skakanie nic nie dalo. Zazdroszcze sily kazdej kobiecie co sama kolo zmieni

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-14 22:16:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:44.