Tarnowskie Panny Młode cz. V - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-08, 13:03   #3571
kreciorek85
Zakorzenienie
 
Avatar kreciorek85
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: małopolska/świętokrzyskie
Wiadomości: 4 236
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

asiuuunia1988 bardzo dziękuję za namiary A jak sytuacja cenowo się przedstawia za usługę?
__________________
Zaręczyny: 19.10.2012r.
Ten dzień: 18.07. 2015r.
"Elegancja polega na zapomnieniu, co się na sobie ma."
Yves Saint Laurent

Unia Tarnów


Góra 26.08.14
Dół 14.04.15
http://czarnakretka.blogspot.com/

kreciorek85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 13:14   #3572
indra89
Raczkowanie
 
Avatar indra89
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 148
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Jak ja w sezamie pytałam to ciasta od Rydza...
Indra Ty tez Taurus?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie, nie Kochana ja w Domu Weselnym Cristal w Gruszowie Akurat zwolnił się termin, bo Młodzi przenieśli wesele na przyszły rok Ale w Taurusie byłam na weselu i było w porządku, więc z tych dwóch - Sezam i Taurus - wybrałaś lepszy
__________________
Nasz dzień: 6.09.2014 r. !!!
Nasze Bliźniacze szczęście - Emilka i Krzyś: 30.03.2015 r.

Edytowane przez indra89
Czas edycji: 2014-07-08 o 13:15
indra89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 13:49   #3573
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

wiem ze temat sie przewijał wiele razy:
gdzie lepiej zrobić dni skupienia: u misjonarzy czy w katedrze ?
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 17:56   #3574
cikulada
Zadomowienie
 
Avatar cikulada
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 638
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Wiem, że temat był poruszany już setki razy ale bardzo proszę o pomoc. Znacie kogoś kto wykonuje makijaż ślubny i dojeżdża do domu? Dziewczyna do której byłam umówiona, na próbnej wymalowała mnie źle, żeby nie określić tego dosadniej i teraz szukam kogoś innego. Klaudia Kłos, Katarzyna Owca i Patrycja Kołodziej mają już terminy zajęte a nie znam nikogo więcej oprócz nich i tej ''mojej''. Ślub będzie 23 sierpnia i szukam kogoś z Dąbrowy Tarnowskiej, Tarnowa lub okolic. Do malowania będę tylko ja.
__________________

cikulada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 18:34   #3575
asiuuunia1988
Zadomowienie
 
Avatar asiuuunia1988
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 1 338
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez kreciorek85 Pokaż wiadomość
asiuuunia1988 bardzo dziękuję za namiary A jak sytuacja cenowo się przedstawia za usługę?

Nie ma za co

A ta przysługa kosztuje 150 zł (nie wiem czy to dużo czy mało??)

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez ane3kaa Pokaż wiadomość
wiem ze temat sie przewijał wiele razy:
gdzie lepiej zrobić dni skupienia: u misjonarzy czy w katedrze ?
Według mnie w katedrze;p
__________________

asiuuunia1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 18:59   #3576
zerozero
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 33
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Witam dziewczyny!
ile przed ślubem rozdajecie zaproszenia? zostało mi dokładnie 3 miesiące i nie wiem czy już zacząć, czy jeszcze za wcześnie?
zerozero jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 19:02   #3577
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez zerozero Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny!
ile przed ślubem rozdajecie zaproszenia? zostało mi dokładnie 3 miesiące i nie wiem czy już zacząć, czy jeszcze za wcześnie?
Mi się wydaje, że to idealna pora
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-08, 19:11   #3578
zerozero
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 33
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Kurcze to muszę powoli zacząć
zerozero jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 20:12   #3579
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez cikulada Pokaż wiadomość
Wiem, że temat był poruszany już setki razy ale bardzo proszę o pomoc. Znacie kogoś kto wykonuje makijaż ślubny i dojeżdża do domu? Dziewczyna do której byłam umówiona, na próbnej wymalowała mnie źle, żeby nie określić tego dosadniej i teraz szukam kogoś innego. Klaudia Kłos, Katarzyna Owca i Patrycja Kołodziej mają już terminy zajęte a nie znam nikogo więcej oprócz nich i tej ''mojej''. Ślub będzie 23 sierpnia i szukam kogoś z Dąbrowy Tarnowskiej, Tarnowa lub okolic. Do malowania będę tylko ja.

A Justyna Kołodziej? w najgorszym wypadku idz do douglasa na makijaż
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 20:29   #3580
6765d57198fcce517552cef4e9c130abb0410093_620ee1820800a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 44
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

To widzę, że tylko chyba ja podchodzę bez spinania do swojego wesela. Ślub mam we wrześniu br. a salę zaczęłam szukać pod koniec maja, suknia się powoli szyje, natomiast zaproszenia będę wręczać końcem lipca
6765d57198fcce517552cef4e9c130abb0410093_620ee1820800a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 20:45   #3581
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez cikulada Pokaż wiadomość
Wiem, że temat był poruszany już setki razy ale bardzo proszę o pomoc. Znacie kogoś kto wykonuje makijaż ślubny i dojeżdża do domu? Dziewczyna do której byłam umówiona, na próbnej wymalowała mnie źle, żeby nie określić tego dosadniej i teraz szukam kogoś innego. Klaudia Kłos, Katarzyna Owca i Patrycja Kołodziej mają już terminy zajęte a nie znam nikogo więcej oprócz nich i tej ''mojej''. Ślub będzie 23 sierpnia i szukam kogoś z Dąbrowy Tarnowskiej, Tarnowa lub okolic. Do malowania będę tylko ja.
a możesz nam zdradzić na kim się zawiodłaś? nie chodzi tu o antyreklamę, ale raczej o przestrogę dla pozostałych PM

Jeśli szukasz kogoś z Dąbrowy T. to polecam Halinę Leżoń. Sama będę korzystała z jej usługi. Miałam już wykonywany makijaż próbny i jestem bardzo zadowolona. Makijaż trzymał mi się cały dzień (pomimo dość upalnego dnia). I co najważniejsze - pracuje na dobrych kosmetykach i maluje bardzo ładnie, według upodobań klientek, ale też stara się doradzić fachowym okiem.

Cytat:
Napisane przez zerozero Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny!
ile przed ślubem rozdajecie zaproszenia? zostało mi dokładnie 3 miesiące i nie wiem czy już zacząć, czy jeszcze za wcześnie?
Spokojnie Nam zostało niecałe 2 miesiące, a zaprosiliśmy dopiero 2 rodziny i 1 znajomego :p
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-08, 21:15   #3582
cikulada
Zadomowienie
 
Avatar cikulada
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 638
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
a możesz nam zdradzić na kim się zawiodłaś? nie chodzi tu o antyreklamę, ale raczej o przestrogę dla pozostałych PM

Jeśli szukasz kogoś z Dąbrowy T. to polecam Halinę Leżoń. Sama będę korzystała z jej usługi. Miałam już wykonywany makijaż próbny i jestem bardzo zadowolona. Makijaż trzymał mi się cały dzień (pomimo dość upalnego dnia). I co najważniejsze - pracuje na dobrych kosmetykach i maluje bardzo ładnie, według upodobań klientek, ale też stara się doradzić fachowym okiem.
Wiesz co, raczej nie chciałabym publicznie pisać kto to taki, bo zawodowo zajmuje się ona czymś nieco innym i w tym sprawdza się świetnie, a makijaże robi dorywczo. Poza tym mnie malowała już wiele razy i zawsze byłam z niej bardzo zadowolona, bo makijaże trzymały się długo ale jak widać przy ślubnym coś poszło nie tak... A jak mogę odnaleźć tą Halinę Leżoń? Mogłabym prosić o jakieś namiary do niej?
__________________


Edytowane przez cikulada
Czas edycji: 2014-07-08 o 21:21
cikulada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 21:43   #3583
megi8808
Rozeznanie
 
Avatar megi8808
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 616
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

No to mnie podlamalyscie tym sezamem w machowej w poniedziałek wpalicilam zaliczke i podpisalam umowe wlasnie w tym miejscu. Najbardziej za przemowil fakt, że rrozliczenie w 100% po weselu co dla nas jest wazne bo chcemy sami oplacic wesele. Naprawdę się tam tak skiepscilo?
__________________



Razem od 10. 10 2009
Zaręczeni od 14. 04. 2013
Nasz Dzień 10. 10. 2015

megi8808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 21:48   #3584
kasiam_a77
Raczkowanie
 
Avatar kasiam_a77
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 301
GG do kasiam_a77
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez megi8808 Pokaż wiadomość
No to mnie podlamalyscie tym sezamem w machowej w poniedziałek wpalicilam zaliczke i podpisalam umowe wlasnie w tym miejscu. Najbardziej za przemowil fakt, że rrozliczenie w 100% po weselu co dla nas jest wazne bo chcemy sami oplacic wesele. Naprawdę się tam tak skiepscilo?

Ja slyszalam znowu same dibre opinie o sezamie. Ale nie dogodzisz każdemu wiec nie spinaj sie i nie denerwuj !


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz
kasiam_a77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 21:53   #3585
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez megi8808 Pokaż wiadomość
No to mnie podlamalyscie tym sezamem w machowej w poniedziałek wpalicilam zaliczke i podpisalam umowe wlasnie w tym miejscu. Najbardziej za przemowil fakt, że rrozliczenie w 100% po weselu co dla nas jest wazne bo chcemy sami oplacic wesele. Naprawdę się tam tak skiepscilo?
Ja i tak uważam, że będziesz zadowolona . Też co osoba to opinia . Mi się bardzo podobało na weselu Siostry, było wystarczająco jedzenia, było ono dobre. Moja Siostra również była bardzo zadowolona . Sama miałabym tam wesele, gdyby nie fakt, że właśnie "Siostra tam miała" .
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 22:26   #3586
wiolka21
Raczkowanie
 
Avatar wiolka21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 135
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

[QUOTE=zerozero;47216270]Witam dziewczyny!
ile przed ślubem rozdajecie zaproszenia? zostało mi dokładnie 3 miesiące i nie wiem czy już zacząć, czy jeszcze za wcześnie?[/

Myślę, że to zależy od Was. Czy dużo macie zaproszeń i jak macie czas wolny.
Ja zaczęłam 3 miesiące wcześniej ponieważ pracuje w weekendy i różnie mam wolne, a mój TŻ wyjeżdża za granicę. I mimo tego, że zaczęliśmy ponad miesiąc temu zosało nam jeszcze kilka (mam nadzieję, że jutro to załatwie)

Odnośnie lokali, to mimo wszystko, że dosyć często bywam na weselu mogę wypowiedzieć się tylko na temat Taurusu. Byłam tam rok temu u znajomych i jestem bardzo zadowolona. Sama chciałam tam mieć swoje wesele no ale wiadomo jak tam z terminami. Ja mam w Grubciu na okrężnej, nigdy nie byłam ale ogólnie słyszałam pozytywne opinie.

A apropo stresu przed weselnego to na razie nic takiego mnie nie dopadło, Mam tylko dość już tego załatwiania. Ale wybraliśmy się na mały wypadzik nad solinę, żeby odpocząć od tego wszystkiego i naprawde polecam
__________________

wiolka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 07:24   #3587
kasiam_a77
Raczkowanie
 
Avatar kasiam_a77
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 301
GG do kasiam_a77
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Nam został równy miesiąc :O o ranyyy heheh ide dzis na pierwsza przymiarke sukni


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz
kasiam_a77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 09:11   #3588
indra89
Raczkowanie
 
Avatar indra89
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 148
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez zerozero Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny!
ile przed ślubem rozdajecie zaproszenia? zostało mi dokładnie 3 miesiące i nie wiem czy już zacząć, czy jeszcze za wcześnie?
U nas na niecałe 2 miesiące przed ślubem zostało nam jeszcze 44 zaproszenia, czyli połowa na 3 miesiące przed ślubem wysłaliśmy część pocztą za granicę i zaprosiliśmy Rodziców i rodzeństwo, więc spokojnie
__________________
Nasz dzień: 6.09.2014 r. !!!
Nasze Bliźniacze szczęście - Emilka i Krzyś: 30.03.2015 r.
indra89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 11:06   #3589
amorka27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Hej dziewczyny Mam pytanie?? Czy ktos wykonywal makijaz slubny u Elzbiety Korczak??
amorka27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-09, 14:01   #3590
lea22
Raczkowanie
 
Avatar lea22
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 282
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
2 miesiące

tak sobie usiedliśmy wczoraj i zaczęliśmy analizować co już mamy, a co jest do załatwienia, więć:

mamy:
-lokal
-muzykę
-video + foto
- wódkę
-sukienkę
- obrączki (dzisiaj odbieramy je z graweru )
-1 wizytę u Księdza i dzień skupienia
- zamówiony bukiet
- zamówioną kwiaciarkę do kościoła
- wybraną piosenkę na 1szy taniec
- pierdoły typu: strzelająca tuba, tablice rejestracyjne, itp.

brakuje nam:
- samochodu do ślubu (ciągle nie możemy się zdecydować)
- poradni (jesteśmy w trakcie robienia)
- ubrania dla TŻ
- bielizny ślubnej
- butów (dla mnie i dla Niego, chociaż naklejki na buty już mamy )
- rozesłania zaproszeń (jesteśmy w trakcie)
- winetek i zawieszek na wódkę
- pudełka na koperty (chciałabym białe, ładne pudełko, które obwiążę czerwoną kokardą, ale w całym Tarnowie takiego nie znaleźliśmy)
- biżuterii ślubnej
- dokumentów z USC
- prezentów dla Rodziców (totalny brak pomysłu)

Dziewczyny, czy coś pominęłam?
Aż się zdziwiliśmy, że jeszcze tyle przed nami :p a czas leci niesamowicie szybko :p
Dopisałabym do listy jeszcze kilka oczywistości - nic nie napisałaś o torcie, plackach i paczkach dla gości (być może masz to w lokalu), no i o fryzjerce i makijażystce nie wspomniałaś. Ale oczywiście to już wszystko masz załatwione

Cytat:
Napisane przez ane3kaa Pokaż wiadomość
wiem ze temat sie przewijał wiele razy:
gdzie lepiej zrobić dni skupienia: u misjonarzy czy w katedrze ?
Ja robiłam u Misjonarzy - straaaaaaaasznie długo to trwało, nie mówiąc już o średniej jakości merytorycznej wykładu miłej Pani prowadzącej...
__________________
Razem od: 22 stycznia 2002
Narzeczeni od: 21 stycznia 2011
Żona od: 22 czerwca 2013
lea22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 14:44   #3591
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez cikulada Pokaż wiadomość
Wiesz co, raczej nie chciałabym publicznie pisać kto to taki, bo zawodowo zajmuje się ona czymś nieco innym i w tym sprawdza się świetnie, a makijaże robi dorywczo. Poza tym mnie malowała już wiele razy i zawsze byłam z niej bardzo zadowolona, bo makijaże trzymały się długo ale jak widać przy ślubnym coś poszło nie tak... A jak mogę odnaleźć tą Halinę Leżoń? Mogłabym prosić o jakieś namiary do niej?
mam do niej numer, ale w notatniku, który został u Tż, więc mogłabym Ci go podać dopiero w weekend. Spróbuj znaleźć ją na facebooku, bo jest, lub (jeśli jesteś z DT) podejdź do jej sklepu z kosmetykami i chemią w rynku


Cytat:
Napisane przez lea22 Pokaż wiadomość
Dopisałabym do listy jeszcze kilka oczywistości - nic nie napisałaś o torcie, plackach i paczkach dla gości (być może masz to w lokalu), no i o fryzjerce i makijażystce nie wspomniałaś. Ale oczywiście to już wszystko masz załatwione
Tort zamawiamy w lokalu (z cukierni Malinka), a placki na stół mamy w pakiecie również w lokalu, placki dla gości zamawiam u znajomej
Czesać mnie będzie moja przyjaciółka (zresztą fryzjerka), ponieważ po pierwsze jest sprawdzona, szczera no i będzie na weselu (czyli w razie czego będzie mogła poprawić co nie co, chociaż tego nie przewiduje )
Malować będzie mnie H. Leżoń
Zarówno czesać jak i malować się będę u przyjaciółki (prawie po sąsiedzku) Jest to mega wygodne wyjście, ponieważ po 1 nie będę musiała daleko jeździć, a po 2 będę miała mniejsze zamieszanie w domu

a jeszcze stół wiejski mamy już zamówiony
__________________

Igorek


Edytowane przez mms_22
Czas edycji: 2014-07-09 o 14:46
mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 15:26   #3592
indra89
Raczkowanie
 
Avatar indra89
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 148
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Dziewczyny a czy macie już przygotowaną playlistę dla Kamerzysty? Jakie wg Was piosenki muszą się na tej playliście znaleźć - chodzi mi o takie romantyczne, które pasują idealnie do okazji. I czy oprócz tego, aby dać Kamerzyście tą playlistę myślałyście może, żeby te najważniejsze dla Was piosenki poprzycinać samej, tak żeby na filmie znalazły się te wyjątkowe fragmenty z Waszych ulubionych piosenek?
__________________
Nasz dzień: 6.09.2014 r. !!!
Nasze Bliźniacze szczęście - Emilka i Krzyś: 30.03.2015 r.
indra89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 17:28   #3593
kasiam_a77
Raczkowanie
 
Avatar kasiam_a77
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 301
GG do kasiam_a77
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Bylam na przymiarce. Jestem zalamana. Nie tak sobie wyobrazalam ze bedzie leżec ta kiecka z ktora zaplacilam kupe kasy oczywiscie to byla pierwsza przymiarka i duzo rzeczy do poprawek ale jest mi smutno bo nie lezy tAk jak powinna i raczej nie bedzie. Lepiej lezala na mnie wersja "sklepowa" niz nowa prosto z uszycia ;(


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz
kasiam_a77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 17:52   #3594
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez kasiam_a77 Pokaż wiadomość
Bylam na przymiarce. Jestem zalamana. Nie tak sobie wyobrazalam ze bedzie leżec ta kiecka z ktora zaplacilam kupe kasy oczywiscie to byla pierwsza przymiarka i duzo rzeczy do poprawek ale jest mi smutno bo nie lezy tAk jak powinna i raczej nie bedzie. Lepiej lezala na mnie wersja "sklepowa" niz nowa prosto z uszycia ;(


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz
na pewno po kolejnych poprawkach będziesz zadowolona, będziesz pięknie wyglądać w tym ważnym dla Was dniu Od czego zależy różnica Twojej sukienki, a tej sklepowej? czemu uważasz, że jest źle?
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 17:52   #3595
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez kasiam_a77 Pokaż wiadomość
Bylam na przymiarce. Jestem zalamana. Nie tak sobie wyobrazalam ze bedzie leżec ta kiecka z ktora zaplacilam kupe kasy oczywiscie to byla pierwsza przymiarka i duzo rzeczy do poprawek ale jest mi smutno bo nie lezy tAk jak powinna i raczej nie bedzie. Lepiej lezala na mnie wersja "sklepowa" niz nowa prosto z uszycia ;(


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz
hej, nie załamuj się może nie jest tak źle! Po poprawkach może się okazać, że wygląda obłednie!
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 20:26   #3596
megi8808
Rozeznanie
 
Avatar megi8808
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 616
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Dziewczyny, wymyśliłam, że zamiast wiejskiego stołu chcę słodki stół z fontanna czekoladowa bo mi się podobaja takie stoly. Myslicie, że to dobry pomysł? Macie jakis namiar na formy, ktore robia takie stoly?
__________________



Razem od 10. 10 2009
Zaręczeni od 14. 04. 2013
Nasz Dzień 10. 10. 2015

megi8808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 20:58   #3597
zerozero
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 33
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

To dobrze jestem spokojniejsza
zerozero jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 21:16   #3598
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez kasiam_a77 Pokaż wiadomość
Bylam na przymiarce. Jestem zalamana. Nie tak sobie wyobrazalam ze bedzie leżec ta kiecka z ktora zaplacilam kupe kasy oczywiscie to byla pierwsza przymiarka i duzo rzeczy do poprawek ale jest mi smutno bo nie lezy tAk jak powinna i raczej nie bedzie. Lepiej lezala na mnie wersja "sklepowa" niz nowa prosto z uszycia ;(


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz
a szyjesz identyczną sukienkę jak w salonie, czy z przeróbkami?
myślę, że nie możesz się załamywać, bo skoro to była dopiero pierwsza przymiarka, to krawcowa na pewno skoryguje to, co jest nie tak i w efekcie będziesz zadowolona

Ja dzisiaj zamówiłam buty na casani.pl jak przyjdą, to podzielę się opinią
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 21:19   #3599
asiuuunia1988
Zadomowienie
 
Avatar asiuuunia1988
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 1 338
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez megi8808 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wymyśliłam, że zamiast wiejskiego stołu chcę słodki stół z fontanna czekoladowa bo mi się podobaja takie stoly. Myslicie, że to dobry pomysł? Macie jakis namiar na formy, ktore robia takie stoly?
Via Regia ma w ofercie fontanny czekoladowe
__________________

asiuuunia1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 07:44   #3600
indra89
Raczkowanie
 
Avatar indra89
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 148
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez megi8808 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wymyśliłam, że zamiast wiejskiego stołu chcę słodki stół z fontanna czekoladowa bo mi się podobaja takie stoly. Myslicie, że to dobry pomysł? Macie jakis namiar na formy, ktore robia takie stoly?
Myślę, że nie powinnaś rezygnować z wiejskiego stołu na rzecz stołu ze słodkościami. Może pomyśl nad tym, żeby zrobić oba takie stoły A co do stołu ze słodkościami to jeśli będziesz mieć dużo dzieci na weselu to jest to bardzo fajna opcja Tylko z drugiej strony pomyśl co takie dzieciaczki upaćkane czekoladą mogą zrobić z Twoją suknią :P

Cytat:
Napisane przez kasiam_a77 Pokaż wiadomość
Bylam na przymiarce. Jestem zalamana. Nie tak sobie wyobrazalam ze bedzie leżec ta kiecka z ktora zaplacilam kupe kasy oczywiscie to byla pierwsza przymiarka i duzo rzeczy do poprawek ale jest mi smutno bo nie lezy tAk jak powinna i raczej nie bedzie. Lepiej lezala na mnie wersja "sklepowa" niz nowa prosto z uszycia ;(
Kasiu na pewno po przeróbkach będzie idealna Nie dobieraj sobie do głowy i nie martw na zapas Później już tylko drobne poprawki przed ślubem i będzie suknia Twoich marzeń Krawcowa wie co robi, w końcu to nie jej pierwsza suknia
__________________
Nasz dzień: 6.09.2014 r. !!!
Nasze Bliźniacze szczęście - Emilka i Krzyś: 30.03.2015 r.
indra89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-14 12:56:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:16.