Tarnowskie Panny Młode cz. V - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-10, 08:17   #3601
kasiam_a77
Raczkowanie
 
Avatar kasiam_a77
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 301
GG do kasiam_a77
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
na pewno po kolejnych poprawkach będziesz zadowolona, będziesz pięknie wyglądać w tym ważnym dla Was dniu Od czego zależy różnica Twojej sukienki, a tej sklepowej? czemu uważasz, że jest źle?


Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
hej, nie załamuj się może nie jest tak źle! Po poprawkach może się okazać, że wygląda obłednie!


Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
a szyjesz identyczną sukienkę jak w salonie, czy z przeróbkami?
myślę, że nie możesz się załamywać, bo skoro to była dopiero pierwsza przymiarka, to krawcowa na pewno skoryguje to, co jest nie tak i w efekcie będziesz zadowolona

Ja dzisiaj zamówiłam buty na casani.pl jak przyjdą, to podzielę się opinią


Cytat:
Napisane przez indra89 Pokaż wiadomość
Myślę, że nie powinnaś rezygnować z wiejskiego stołu na rzecz stołu ze słodkościami. Może pomyśl nad tym, żeby zrobić oba takie stoły A co do stołu ze słodkościami to jeśli będziesz mieć dużo dzieci na weselu to jest to bardzo fajna opcja Tylko z drugiej strony pomyśl co takie dzieciaczki upaćkane czekoladą mogą zrobić z Twoją suknią :P



Kasiu na pewno po przeróbkach będzie idealna Nie dobieraj sobie do głowy i nie martw na zapas Później już tylko drobne poprawki przed ślubem i będzie suknia Twoich marzeń Krawcowa wie co robi, w końcu to nie jej pierwsza suknia




Dzieki dziewczyny za słowa otuchy.

Nie wiem jak te panie braly miare kiedy kupowalam sukienke...
Po pierwsze od ramion (bo mam sukienke od przodu zabudowana a z tylu gole plecy do tylka) do talii jest za długa o jakies 3 cm i mimo ze zbiorą mi to przy ramionczkach i tak opada mi na obiodrach ta sukienka z tylu, przód jeszcze jest ok. Po drugie ok ja wiem ze jest to sukienka bez plecow i ona nie bedzie lezec w pasie ciasno no ale nie moze byc tak luźna jak teraz że pewnie po pierwszym tancu sie bedzie kręcić na biodrach. A nie bardzo jest jak ją zwęzić według krawcowej bo jest to koronka ręcznie robiona. Do tego ta koronka co schodzi od tylu w dół plecow schodząc sie w litere V na odcinku piersiowym kręgosłupa jest ok a w ledźwiowym odstaje od plecow z półtorej centymetra a w sklepowej wersji nic mi nie odstawalo mimo ze to nie był moj rozmiar lepiej leżala, wiec łaskawie Panie mi powiedziały dlaczego bo otóż w sklepowej wersji wszyta jest taśma pod koronka ktora to troche usztywnia i ma inne zakonczenie na dole. Może panikuje za wczasu bo myslalam ze bedzie mniej tego poprawiania a w rzeczywistosci nie bedzie tak źle ale jestem wkurzona bo kosztowala mnie ta sukienka kupe kasy a wychodzi ze to co ja chcialabym w niej zmienic zeby byla idealna to sie nie da
Jeszcze jeden mankament jaki mnie zirytowal to jest sukienka z rozmiaru 34, na ok 160 wzrostu ma wyprofilowany gorset na biust ale wg producenta musiałabym chyba miec rozmiar E żeby całe miejsce w nim wypełnic wiec juz z braku laku desperacji musze kupic dodatkowy stanik zwykly push up z grubymi miseczkami i najnormalniej w świecie go wszyć w sukienkę zeby wszystko ladnie sie ułożyło.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz
kasiam_a77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 09:12   #3602
slubienka
Raczkowanie
 
Avatar slubienka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 253
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez kasiam_a77 Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za słowa otuchy.

Nie wiem jak te panie braly miare kiedy kupowalam sukienke...
Po pierwsze od ramion (bo mam sukienke od przodu zabudowana a z tylu gole plecy do tylka) do talii jest za długa o jakies 3 cm i mimo ze zbiorą mi to przy ramionczkach i tak opada mi na obiodrach ta sukienka z tylu, przód jeszcze jest ok. Po drugie ok ja wiem ze jest to sukienka bez plecow i ona nie bedzie lezec w pasie ciasno no ale nie moze byc tak luźna jak teraz że pewnie po pierwszym tancu sie bedzie kręcić na biodrach. A nie bardzo jest jak ją zwęzić według krawcowej bo jest to koronka ręcznie robiona. Do tego ta koronka co schodzi od tylu w dół plecow schodząc sie w litere V na odcinku piersiowym kręgosłupa jest ok a w ledźwiowym odstaje od plecow z półtorej centymetra a w sklepowej wersji nic mi nie odstawalo mimo ze to nie był moj rozmiar lepiej leżala, wiec łaskawie Panie mi powiedziały dlaczego bo otóż w sklepowej wersji wszyta jest taśma pod koronka ktora to troche usztywnia i ma inne zakonczenie na dole. Może panikuje za wczasu bo myslalam ze bedzie mniej tego poprawiania a w rzeczywistosci nie bedzie tak źle ale jestem wkurzona bo kosztowala mnie ta sukienka kupe kasy a wychodzi ze to co ja chcialabym w niej zmienic zeby byla idealna to sie nie da
Jeszcze jeden mankament jaki mnie zirytowal to jest sukienka z rozmiaru 34, na ok 160 wzrostu ma wyprofilowany gorset na biust ale wg producenta musiałabym chyba miec rozmiar E żeby całe miejsce w nim wypełnic wiec juz z braku laku desperacji musze kupic dodatkowy stanik zwykly push up z grubymi miseczkami i najnormalniej w świecie go wszyć w sukienkę zeby wszystko ladnie sie ułożyło.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz
a można wiedzieć w jakim to salonie
slubienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 09:30   #3603
kasiam_a77
Raczkowanie
 
Avatar kasiam_a77
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 301
GG do kasiam_a77
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez slubienka Pokaż wiadomość
a można wiedzieć w jakim to salonie

Napisałam na priv


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz
kasiam_a77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 09:44   #3604
dziewczyna_w_sukience
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 68
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Tak jak koleżanka chciałabym zapytać jakie piosenki wrzucacie sobie do filmu?indra89Dziewczyny a czy macie już przygotowaną playlistę dla Kamerzysty? Jakie wg Was piosenki muszą się na tej playliście znaleźć - chodzi mi o takie romantyczne, które pasują idealnie do okazji. I czy oprócz tego, aby dać Kamerzyście tą playlistę myślałyście może, żeby te najważniejsze dla Was piosenki poprzycinać samej, tak żeby na filmie znalazły się te wyjątkowe fragmenty z Waszych ulubionych piosenek?
dziewczyna_w_sukience jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 10:03   #3605
slubienka
Raczkowanie
 
Avatar slubienka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 253
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

my poszliśmy na żywioł i sam kamerzysta dawał piosenki miła niespodzianka jak się okazało wpadł w nasz gust idealnie
slubienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 10:03   #3606
indra89
Raczkowanie
 
Avatar indra89
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 148
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez dziewczyna_w_sukience Pokaż wiadomość
Tak jak koleżanka chciałabym zapytać jakie piosenki wrzucacie sobie do filmu?

Ja już mam sporo piosenek przygotowanych, ale okazuje się, że jest to lista n 5 godzin więc dziś czeka mnie selekcja i na pewno będę przygotowywała jeszcze folder z wybranymi fragmentami, bo nie chcę, żeby Kamerzysta wkleił akurat taki, który wg mnie nie pasuje mamy większość piosenek po angielsku, część po polsku i część po francusku i nie zakładam, że Kamerzysta zna w takim stopniu zna języki obce, żeby wiedzieć o co w danej piosence chodzi i który akurat fragment oddaje najlepiej przekaz wiem, że to dodatkowe dokładanie sobie roboty, ale póki co mogę nad tym posiedzieć - we wtorek zaczynam nową pracę!!!
__________________
Nasz dzień: 6.09.2014 r. !!!
Nasze Bliźniacze szczęście - Emilka i Krzyś: 30.03.2015 r.
indra89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 10:23   #3607
dziewczyna_w_sukience
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 68
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

a podzielicie się tytułami? bo nie mam pomysłu
dziewczyna_w_sukience jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-10, 10:52   #3608
indra89
Raczkowanie
 
Avatar indra89
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 148
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez dziewczyna_w_sukience Pokaż wiadomość
a podzielicie się tytułami? bo nie mam pomysłu
Jak najbardziej, tylko zrobię w tej liście małe porządki
__________________
Nasz dzień: 6.09.2014 r. !!!
Nasze Bliźniacze szczęście - Emilka i Krzyś: 30.03.2015 r.
indra89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 11:50   #3609
6765d57198fcce517552cef4e9c130abb0410093_620ee1820800a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 44
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez kasiam_a77 Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za słowa otuchy.

Nie wiem jak te panie braly miare kiedy kupowalam sukienke...
Po pierwsze od ramion (bo mam sukienke od przodu zabudowana a z tylu gole plecy do tylka) do talii jest za długa o jakies 3 cm i mimo ze zbiorą mi to przy ramionczkach i tak opada mi na obiodrach ta sukienka z tylu, przód jeszcze jest ok. Po drugie ok ja wiem ze jest to sukienka bez plecow i ona nie bedzie lezec w pasie ciasno no ale nie moze byc tak luźna jak teraz że pewnie po pierwszym tancu sie bedzie kręcić na biodrach. A nie bardzo jest jak ją zwęzić według krawcowej bo jest to koronka ręcznie robiona. Do tego ta koronka co schodzi od tylu w dół plecow schodząc sie w litere V na odcinku piersiowym kręgosłupa jest ok a w ledźwiowym odstaje od plecow z półtorej centymetra a w sklepowej wersji nic mi nie odstawalo mimo ze to nie był moj rozmiar lepiej leżala, wiec łaskawie Panie mi powiedziały dlaczego bo otóż w sklepowej wersji wszyta jest taśma pod koronka ktora to troche usztywnia i ma inne zakonczenie na dole. Może panikuje za wczasu bo myslalam ze bedzie mniej tego poprawiania a w rzeczywistosci nie bedzie tak źle ale jestem wkurzona bo kosztowala mnie ta sukienka kupe kasy a wychodzi ze to co ja chcialabym w niej zmienic zeby byla idealna to sie nie da
Jeszcze jeden mankament jaki mnie zirytowal to jest sukienka z rozmiaru 34, na ok 160 wzrostu ma wyprofilowany gorset na biust ale wg producenta musiałabym chyba miec rozmiar E żeby całe miejsce w nim wypełnic wiec juz z braku laku desperacji musze kupic dodatkowy stanik zwykly push up z grubymi miseczkami i najnormalniej w świecie go wszyć w sukienkę zeby wszystko ladnie sie ułożyło.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz

Mogłabyś mi też napisać na priv który to salon, żeby omijać go szerokim łukiem.
6765d57198fcce517552cef4e9c130abb0410093_620ee1820800a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 12:00   #3610
endzi88
Raczkowanie
 
Avatar endzi88
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 493
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

i ja tez poproszę o nazwę salonu, Będę bardzo wdzięczna
endzi88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 15:51   #3611
kreciorek85
Zakorzenienie
 
Avatar kreciorek85
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: małopolska/świętokrzyskie
Wiadomości: 4 236
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez endzi88 Pokaż wiadomość
i ja tez poproszę o nazwę salonu, Będę bardzo wdzięczna
Też się chętnie dowiem Bo aktualnie wycieczki po salonach rozpoczęłam
__________________
Zaręczyny: 19.10.2012r.
Ten dzień: 18.07. 2015r.
"Elegancja polega na zapomnieniu, co się na sobie ma."
Yves Saint Laurent

Unia Tarnów


Góra 26.08.14
Dół 14.04.15
http://czarnakretka.blogspot.com/

kreciorek85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-10, 16:14   #3612
kasiam_a77
Raczkowanie
 
Avatar kasiam_a77
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 301
GG do kasiam_a77
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Napisałam Wam na priv. Znaczy ja nie mowie ze caly salon jest do dupy,ze kiepsko, ze Panie są kiepskie itd. Odnosze sie tylko do mojej konkretnej sytuacji ponieważ skoro zaplacilam za kiecke 4100 to uznaje ze powinny chodzić na kolanach wokół żeby było dobrze.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz
kasiam_a77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 16:33   #3613
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Ja też bym poprosiła o nazwę salonu - akurat jestem na początku poszukiwań

Oczywiście wiem, że to akurat Twoja sytuacja. Ale gdybym wybrała suknie w tym salonie wszystko bym sprawdziła i dopytała po dwa razy :P

Edytowane przez Justuus
Czas edycji: 2014-07-10 o 16:52
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 19:10   #3614
silver89
Rozeznanie
 
Avatar silver89
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 544
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Dziewczyny mam do Was pytanie..wiem że padło ono tu już kilkanaście razy,ale liczę na Waszą pomoc Jestem na etapie szukania fryzjerki i kogo mogłybyście polecić?
__________________
12.04.2013 r.
24.12.2013 r.
25.07.2015 r.
silver89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 08:59   #3615
slubienka
Raczkowanie
 
Avatar slubienka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 253
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez kasiam_a77 Pokaż wiadomość
Napisałam Wam na priv. Znaczy ja nie mowie ze caly salon jest do dupy,ze kiepsko, ze Panie są kiepskie itd. Odnosze sie tylko do mojej konkretnej sytuacji ponieważ skoro zaplacilam za kiecke 4100 to uznaje ze powinny chodzić na kolanach wokół żeby było dobrze.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz
No to sporo sporo jak za takie odczucia
slubienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 09:32   #3616
wiolka21
Raczkowanie
 
Avatar wiolka21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 135
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Dziewczyny chciałam sobie zrobić hybrydy ombre, dzwoniłam do salonu p. E. Korczak i tam nie robią. Nie wiecie gdzie robią coś takiego?
__________________

wiolka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 10:13   #3617
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez wiolka21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciałam sobie zrobić hybrydy ombre, dzwoniłam do salonu p. E. Korczak i tam nie robią. Nie wiecie gdzie robią coś takiego?

A szkoda, bo P. Korczak pracuje na super lakierach hybrydowych . Ale ja z ombre hybrydami tez sie jeszcze nie spotkałam :P


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 11:17   #3618
megi8808
Rozeznanie
 
Avatar megi8808
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 616
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Dziewczyny! jak zwykle z pytaniami: czy któraś miała makijaż robiony u Katarzyny Owcy? Wytrzyma całą noc? Niestety Klaudia Kłos termin ma już zajęty. No i fotograf... Któraś ma namiar na jakiegoś dobrego fotografa, który nie będzie chciał fortuny za swoja pracę? pozdrawiam was serdecznie
__________________



Razem od 10. 10 2009
Zaręczeni od 14. 04. 2013
Nasz Dzień 10. 10. 2015

megi8808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 11:22   #3619
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez megi8808 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! jak zwykle z pytaniami: czy któraś miała makijaż robiony u Katarzyny Owcy? Wytrzyma całą noc? Niestety Klaudia Kłos termin ma już zajęty. No i fotograf... Któraś ma namiar na jakiegoś dobrego fotografa, który nie będzie chciał fortuny za swoja pracę? pozdrawiam was serdecznie
naprawdę Klaudia Kłos na październik 2015 ma termn zajęty? wow! :P
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-11, 11:26   #3620
megi8808
Rozeznanie
 
Avatar megi8808
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 616
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez Justuus Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo proszę o informacje.
Właśnie padł pomysł barmana. I tu pytania:
Czy polecacie kogoś? Jakie mniej więcej są koszty? Ile godzin pracuje barman?

Ja będę miała barmana na ślubie juz nawet wybraliśmy, z kim będziemy pracować, mieli najlepszą ofertę cenową i zgodzili sie pracować na tańszych zamiennikach alkoholi co dla nas było ważne bo w drinku i tak nie czuć różnicy a cenowo to różnica ogromna. Jak chcesz podesle Ci namiary na PRV. Barmani pracują najczęściej do 2 w nocy, ale możesz przedłużyć ten czas oczywiście za dopłatą.

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez joasia-a Pokaż wiadomość
naprawdę Klaudia Kłos na październik 2015 ma termn zajęty? wow! :P

bo ja chciałam makijaż dla 3 osób i z dojazdem do domu, a mieszkam w Dąbrowie Tarnowskiej i jedyne co mi zaproponowała to makijaż u niej o 6 rano, a to odpada bo nie chcę wstawać o 5 i siedzieć w makijażu do 14 :P
__________________



Razem od 10. 10 2009
Zaręczeni od 14. 04. 2013
Nasz Dzień 10. 10. 2015

megi8808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 11:30   #3621
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez megi8808 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! jak zwykle z pytaniami: czy któraś miała makijaż robiony u Katarzyny Owcy? Wytrzyma całą noc? Niestety Klaudia Kłos termin ma już zajęty. No i fotograf... Któraś ma namiar na jakiegoś dobrego fotografa, który nie będzie chciał fortuny za swoja pracę? pozdrawiam was serdecznie

Ile to dla Ciebie fortuna za foto? Bo moge kilku podeslac, ale nie wiem czy to duzo czy nie bedzie .
A z Klaudia, niby pazdziernik taki niechodliwy....
Dziewczyny u mnie dokładnie ROK do wesela, strasznie czas leci!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015

Edytowane przez magda_mjt
Czas edycji: 2014-07-11 o 11:31
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 11:33   #3622
megi8808
Rozeznanie
 
Avatar megi8808
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 616
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Ile to dla Ciebie fortuna za foto? Bo moge kilku podeslac, ale nie wiem czy to duzo czy nie bedzie .
A z Klaudia, niby pazdziernik taki niechodliwy....
Dziewczyny u mnie dokładnie ROK do wesela, strasznie czas leci!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
no bo październik jest niechodliwy :P tylko tak jak pisałam dojazd i ilość osób

3 tys max bo więcej odłożyć nie będę w stanie
__________________



Razem od 10. 10 2009
Zaręczeni od 14. 04. 2013
Nasz Dzień 10. 10. 2015

megi8808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 11:40   #3623
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez megi8808 Pokaż wiadomość
no bo październik jest niechodliwy :P tylko tak jak pisałam dojazd i ilość osób

3 tys max bo więcej odłożyć nie będę w stanie

Do mnie tez dojeżdża, tez 3 osoby, srodek sezonu ślubnego, a nie ma żadnego problemu . Wręcz bede miała najbardziej idealna z możliwych godzin , Klaudia obiecała mi o to zadbać


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 11:43   #3624
megi8808
Rozeznanie
 
Avatar megi8808
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 616
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Do mnie tez dojeżdża, tez 3 osoby, srodek sezonu ślubnego, a nie ma żadnego problemu . Wręcz bede miała najbardziej idealna z możliwych godzin , Klaudia obiecała mi o to zadbać


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

w tym dniu, na który ja mam ślub zaplanowany, akurat maluje 3 osoby w brzesku dlatego zaproponowała 6 rano i u niej
__________________



Razem od 10. 10 2009
Zaręczeni od 14. 04. 2013
Nasz Dzień 10. 10. 2015

megi8808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 11:47   #3625
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez megi8808 Pokaż wiadomość
w tym dniu, na który ja mam ślub zaplanowany, akurat maluje 3 osoby w brzesku dlatego zaproponowała 6 rano i u niej

Jakby nie było 6 osob tak, zeby kazdy był super wymalowany i na dobra godzine to duzo ... no nic powodzenia w szukaniu


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 11:52   #3626
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Kurde.. Dziewczyny na którą na makijaż się umawiać? :P
Bo mam na 14 ślub.. i hm.. Klaudia mi proponowała na 9.. ale to zdecydowanie za wcześnie bo z fryzjerem się nie wyrobie :P bo napisała że makijać to tak 1-1,5 h plus godzina na jego "wchłonięcie".. ale 9 to nie bardzo :P na 8 pewnie do fryzjera :P
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 11:52   #3627
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez megi8808 Pokaż wiadomość
w tym dniu, na który ja mam ślub zaplanowany, akurat maluje 3 osoby w brzesku dlatego zaproponowała 6 rano i u niej

Ja polecam Justyne Kołodziej bo też bardzo ładnie maluje
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 11:52   #3628
megi8808
Rozeznanie
 
Avatar megi8808
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 616
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Jakby nie było 6 osob tak, zeby kazdy był super wymalowany i na dobra godzine to duzo ... no nic powodzenia w szukaniu


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

a no więc właśnie, pewnie jakbym miesiąc temu wiedziała, że jednak biorę ślub 10.10 to bym była szybciej niż one :P

Dziękuję za namiary
__________________



Razem od 10. 10 2009
Zaręczeni od 14. 04. 2013
Nasz Dzień 10. 10. 2015

megi8808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 12:37   #3629
kasiam_a77
Raczkowanie
 
Avatar kasiam_a77
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 301
GG do kasiam_a77
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez wiolka21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciałam sobie zrobić hybrydy ombre, dzwoniłam do salonu p. E. Korczak i tam nie robią. Nie wiecie gdzie robią coś takiego?

Iwona Szydłowska na ablewicza w altelier studio napewno Ci zrobi


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez joasia-a Pokaż wiadomość
Kurde.. Dziewczyny na którą na makijaż się umawiać? :P
Bo mam na 14 ślub.. i hm.. Klaudia mi proponowała na 9.. ale to zdecydowanie za wcześnie bo z fryzjerem się nie wyrobie :P bo napisała że makijać to tak 1-1,5 h plus godzina na jego "wchłonięcie".. ale 9 to nie bardzo :P na 8 pewnie do fryzjera :P

Ja mam Klaudie na 8:15 a fryzjera na 10 bo nie bylo innej opcji. Ale wiem,ze Klaudi makijaze pozostaja do rana jak nie naruszone wiec o nic sie nie boje tez mam ślub na 14


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz
kasiam_a77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 16:12   #3630
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. V

Cytat:
Napisane przez megi8808 Pokaż wiadomość
Ja będę miała barmana na ślubie juz nawet wybraliśmy, z kim będziemy pracować, mieli najlepszą ofertę cenową i zgodzili sie pracować na tańszych zamiennikach alkoholi co dla nas było ważne bo w drinku i tak nie czuć różnicy a cenowo to różnica ogromna. Jak chcesz podesle Ci namiary na PRV. Barmani pracują najczęściej do 2 w nocy, ale możesz przedłużyć ten czas oczywiście za dopłatą.[COLOR="Silver"]
Bardzo bym prosiła o namiar


megi8808 Możesz kuknąć na stronę tego fotografa którego my będziemy mieć. Cenowo przystępnie, a zdjęcia są naturalne i romantyczne (tego właśnie szukałam w plenerze).
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-14 12:56:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.