Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VII (QUINCY) - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-18, 12:02   #601
MILA25*
Wtajemniczenie
 
Avatar MILA25*
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 879
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VII (QUINCY)

Ja czytam bardzo dużo . Nie zawsze rozdziałami ( bo jak coś znajdę to już jest całość) . Ale jak to robię zawsze sie staram zostawić po sobie ślad .
A dlatego bo jestem niezmiernie wdzięczna wszystkim tłumaczką za ich pracę dzięki której przeczytałam tyle cudownych książek . Nie wyobrażam sobie tego jak by nagle miało ich nie być .

A jak komuś trudno poświęcić pare sekund na napisanie dziękuję a ma czas aby kliknąć pobierz to powinien się wstydzić za swój brak choćby dobrych manier i bycie zwykłym pasożytem .
MILA25* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 12:07   #602
joanna12afi
Zadomowienie
 
Avatar joanna12afi
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 785
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VII (QUINCY)

Cytat:
Napisane przez Esia_90 Pokaż wiadomość
Tak ale założenie hasła powinno się inaczej rozwiązać. Bo osoby które trafiają za póżno nie mają szans na pzeczytanie. Po prostu trzeba wymyślić inny system jeżeli chce się to dalej robić, aby skutecznie wykluczyć tych nie komentujących, a pobierających.
Gryzoń nie jest dopracowaną stroną niestety.[COLOR="Silver"]
No właśnie szkoda ze jak czasem trafi się za późno na daną książkę to nie ma już szans na dostanie hasła.


Wysłane z mojego I9505
joanna12afi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 12:10   #603
kika555
Wtajemniczenie
 
Avatar kika555
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 258
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VII (QUINCY)

Agnieszka2611 - myślę, że te osoby, które wiedzą, że to do nich chociaż ze zrozumieniem to przeczyta, a reszta cicho lub głośno Cię poprze
Esia_90 - weź też pod uwagę, że gdyby dla DOmi to była tylko męczarnia to już dawno by tego nie robiła, ale to jej sprawia przyjemność, ona lubi to robić tak samo jak ja lubię robić koretkę. Męczyli ją ludzie, a nie idea tłumaczenia.
magpie101 - tyle rzeczy chciałabym Ci napisać... ale chyba szkoda mojego czasu, siły i energii, bo to co napisałaś o ego tłumaczek to nie było jak pisałaś "szczere" tylko... jak dla mnie nie na miejscu, żeby nie pisać dosłownie. Przepraszam, ale tak właśnie uważam i dla mnie szczerość polega na czymś troszeczkę innym. Co do hasła za komentarz. Dla mnie to rewelacyjna sprawa. Dlaczego? Bo wszyscy są zadowoleni. Jak jest już całość komentuję pierwszą część, dostaję kolejną i tak do skutku. Tłumaczka ma mój konstruktywny komentarz na temat książki i jej tłumaczenia, a ja mam możliwość przeczytania jej ciężkiej pracy.
__________________
„Zawsze trzeba być ostrożnym z książkami i z tym, co w nich jest, bo słowa mają moc zmieniania ludzi.”
kika555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 12:12   #604
magpie101
Rozeznanie
 
Avatar magpie101
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 760
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VII (QUINCY)

Cytat:
Napisane przez joanna12afi Pokaż wiadomość
To i ja się wypowiem na temat komentarzy. Ja robie tak jak Ty - staram się raz na tydzień lub max na dwa tygodnie usiąść i podziękować za nowododane rozdziały a jak przeczytam książkę to wracam z krótkim komentarzem pod całością. Mi to zajmuję prawie dwie godziny odwiedzenie wszystkich chomików ale warto dla książek które mogę potem przeczytać
Ja myślę że to nie jest podbudowanie ego Tłumaczki tylko wyrażenie szacunku dla Niej za poświęcony czas i pracę i za możliwość przeczytania książki.

Wysłane z mojego I9505
Dziewczyny uczepilyscie sie tego ego, a nie mialam na mysli tego w odniesieniu do wszystkich tlumaczek tylko tych co chca komentarz pod kazdym rozdzialem, bo inaczej nie udostepnia hasla do kolejnego. Dla mnie jest to bynajmniej dziwne i zawsze zastanawiam sie ile ta osoba ma lat (nie napisze dlaczego zastanawiam sie nad wiekiem, bo znowu bedzie tutaj halas)

Napisze ostatni raz, wiem ile czasu poswiecaja na swoje tlumaczenia, wiem takze, ze milo im jak widza podziekowania, dlatego sama dziekuje, srednio co 3-4 tygodnie poswiecam wiele godzin na odwiedzenie ulubionych tlumaczek, zagladam co maja nowego, dziekuje pod wyrywkowo wybranym rozdzialem i pisze, ze czekam na calosc. Gdy juz jest calosc to strasznie sie ciesze, pobieram i rowniez zostawiam slad zawsze. Ale takie narzucanie komentarz za rozdzial niestety wydaje mi sie bardzo dziecinne, a moze to ja juz za stara jestem, nie wiem?

Edytowane przez magpie101
Czas edycji: 2014-07-18 o 12:13
magpie101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 12:13   #605
aguha89
Rozeznanie
 
Avatar aguha89
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 541
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VII (QUINCY)

Cytat:
Napisane przez Britta2 Pokaż wiadomość
Też to mam wysoko w mojej liście książek do przeczytania w pierwszej kolejności i dlatego wiem co czujesz bo ja mam to samo . I chyba na pocieszenie można powiedzieć, że też nie jesteśmy same i każda z nas ma problem z wyborem kolejnej książki.

A ja chyba zwariuję Dość że sajgon w pracy to synek chyba ma różyczkę. Teściowa mi właśnie zadzwoniła, że jakiś taki dziwnie obsypany jest. Ospę już miał a nic innego i jej i mi nie pasuje więc stawiam na różyczkę. Cholera a przecież w zeszłym tygodniu miał anginę ropną.

zdrowka dla synka kochana!!! Mam nadzieje, ze juz mu lepiej!




Cytat:
Napisane przez kika555 Pokaż wiadomość
Brawo dziewczyny...:ma d:
Sory, ale jak czytam, że zostawienie komentarza to podbudowanie ego tłumaczki to nie wiem czy się śmiać czy płakać z GŁUPOT jakie tu piszcie.

Przeczytałyście MNÓSTWO książek, które są nieoficjalnymi tłumaczeniami, tylko dlatego, że osoby takie jak Dominika poświęcają swój czas, rodzinę i wszystko CHOLERA JASNA inne abyście wy miały co robić podczas tych paru godzin. Potem napiszcie zdanie komentarza, bądź nie, co zdarza się częściej i macie to w GŁĘBOKIM POWAŻANIU.

Ja nie czytam NIC rozdziałami, poza książkami do których robię korektę, a wiecie co? raz na tydzień/miesiąc wchodzę na te wszystkie 100 chomików (co zajmuje mi trochę czasu) i komentuję wszystkie ostatnio dodane rozdziały. Po co? Chociażby Z SZACUNKU, wiecie co to takiego? Ja szanuję tłumaczki, które poświęcają swój cholernie cenny czas aby przetłumaczyły coś, co potem mogę przeczytać. Nie chce wam się skomentować raz na ruski rok, a chce Wam się czytać? To chyba coś tu jest nie tak.
Jest taka stara zasada - JEŚLI COŚ CHCESZ TO TEŻ DAJ COŚ Z SIEBIE.

Ahh i dziękuję Wam za to, że Domi właśnie teraz zawiesiła swoją działalność. Super. DZIĘKUJĘ!

znow zaluje, ze nie ma tutaj opcji "lubie to!"




Cytat:
Napisane przez rinos Pokaż wiadomość
Kochana ja wczoraj siedziałam na gryzoniu 3h, by właśnie nadrobić wszelkie zaległości.
Ja uważam tak: chcesz mieć dostęp do przekładów tłumaczek, to respektujesz zasady, które one ustalają. Koniec i kropka.
Jak robisz zakupy w necie, ale regulamin lub koszty wysyłki Ci nie odpowiadają to nie kupujesz, prawda?



dokladnie!


Cytat:
Napisane przez Esia_90 Pokaż wiadomość
Wybacz, ale nie lubię ogólnikowego pisania. Jeżeli coś do kogoś mamy to napiszmy mu to wprost albo zacytujmy te wypowiedzi, które komentujemy.
Teraz wiele dziewczyn może pomyśleć, że pisałaś to do nich.

Ja zawszę piszę swoje zdanie. Możecie się ze mną zgadzać lub nie. Ja rozumiem złość Domi i popieram jej decyzję. Może mnie za to znienawidzicie, ale wolę żeby czytała z nami książki niż męczyła się z ludźmi którzy pobierają i nie dziękują. Wszystko ma swoje granice. Szkoda czasu na negatywne emocje.
Esia zgadzam sie w 100%

Domi odpocznij i moze jakos sie to wszystko uspokoi. Staram sie byc na bierzaco na Ch. jak cos przegapie to trudno. Musze uszanowac wole tlumaczki. One i tak robia nam przysluge, w zamian oczekujac tylko zwyklego komentarza. Sa na gryzoniu chomiki, ktore chca za swoje pliki (nie wazne jakie) czegos w formie materialnej, np. Doladowania transferu itp.
Ja tam bardzo szanuje tlumaczki i ich prace.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
aguha89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 12:14   #606
elatygrys
Zadomowienie
 
Avatar elatygrys
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 1 266
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VII (QUINCY)

Ale burzaaa a jak lejee a mąż jak na złość do 14 musi w pracy siedzieć
elatygrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 12:14   #607
Agnieszka2611
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 548
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VII (QUINCY)

Cytat:
Napisane przez Esia_90 Pokaż wiadomość
Wybacz, ale nie lubię ogólnikowego pisania. Jeżeli coś do kogoś mamy to napiszmy mu to wprost albo zacytujmy te wypowiedzi, które komentujemy.
Teraz wiele dziewczyn może pomyśleć, że pisałaś to do nich.

Ja zawszę piszę swoje zdanie. Możecie się ze mną zgadzać lub nie. Ja rozumiem złość Domi i popieram jej decyzję. Może mnie za to znienawidzicie, ale wolę żeby czytała z nami książki niż męczyła się z ludźmi którzy pobierają i nie dziękują. Wszystko ma swoje granice. Szkoda czasu na negatywne emocje.
Jeśli Ciebie lub innych ludzi uraziłam to przepraszam. Po prostu nie lubie jak ktoś pisze cos co nie jest prawdą a potem wychodzą orzez to kłótnie i problemy. Uważam ze trzeba szanować prace innych
Agnieszka2611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-18, 12:18   #608
magpie101
Rozeznanie
 
Avatar magpie101
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 760
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VII (QUINCY)

Cytat:
Napisane przez kika555 Pokaż wiadomość
Agnieszka2611 - myślę, że te osoby, które wiedzą, że to do nich chociaż ze zrozumieniem to przeczyta, a reszta cicho lub głośno Cię poprze
Esia_90 - weź też pod uwagę, że gdyby dla DOmi to była tylko męczarnia to już dawno by tego nie robiła, ale to jej sprawia przyjemność, ona lubi to robić tak samo jak ja lubię robić koretkę. Męczyli ją ludzie, a nie idea tłumaczenia.
magpie101 - tyle rzeczy chciałabym Ci napisać... ale chyba szkoda mojego czasu, siły i energii, bo to co napisałaś o ego tłumaczek to nie było jak pisałaś "szczere" tylko... jak dla mnie nie na miejscu, żeby nie pisać dosłownie. Przepraszam, ale tak właśnie uważam i dla mnie szczerość polega na czymś troszeczkę innym. Co do hasła za komentarz. Dla mnie to rewelacyjna sprawa. Dlaczego? Bo wszyscy są zadowoleni. Jak jest już całość komentuję pierwszą część, dostaję kolejną i tak do skutku. Tłumaczka ma mój konstruktywny komentarz na temat książki i jej tłumaczenia, a ja mam możliwość przeczytania jej ciężkiej pracy.
Jezeli "dziekuje" pod kazdym rozdzialem to dla Ciebie konstruktywny komentarz to ok. Nie potrafilabym czytac ksiazki, czekac kilka dni za kazdym rozdzialem i na biezaco komentowac kazdy rozdzial, dlatego nie czytam takich tlumaczen.
magpie101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 12:19   #609
Esia_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Esia_90
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 568
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VII (QUINCY)

Cytat:
Napisane przez kika555 Pokaż wiadomość
Esia_90 - weź też pod uwagę, że gdyby dla DOmi to była tylko męczarnia to już dawno by tego nie robiła, ale to jej sprawia przyjemność, ona lubi to robić tak samo jak ja lubię robić koretkę. Męczyli ją ludzie, a nie idea tłumaczenia.
I ja całkowicie to rozumiem. Wcześniej pisałam, że musi jej to sprawiać przyjemność skoro to robi, a jeżeli ma to ją przygnębiać to najlepiej niech odpocznie troszkę. Nie ma w życiu nic na siłę. Nigdy się wszystkich nie zadowoli. Musicie po prostu wymyślić bardziej szczelny system, aby wykluczyć tych z którymi nie chcecie się dzielić
__________________
Kocham książki
Esia_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 12:21   #610
magpie101
Rozeznanie
 
Avatar magpie101
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 760
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VII (QUINCY)

Cytat:
Napisane przez MILA25* Pokaż wiadomość
Ja czytam bardzo dużo . Nie zawsze rozdziałami ( bo jak coś znajdę to już jest całość) . Ale jak to robię zawsze sie staram zostawić po sobie ślad .
A dlatego bo jestem niezmiernie wdzięczna wszystkim tłumaczką za ich pracę dzięki której przeczytałam tyle cudownych książek . Nie wyobrażam sobie tego jak by nagle miało ich nie być .

A jak komuś trudno poświęcić pare sekund na napisanie dziękuję a ma czas aby kliknąć pobierz to powinien się wstydzić za swój brak choćby dobrych manier i bycie zwykłym pasożytem .
NIe popadajmy ze skrajnosci w skrajnosc, NIGDY nie pobralam tlumaczenia nie pozostawiajac komentarza.
magpie101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 12:21   #611
Agnieszka2611
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 548
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VII (QUINCY)

Piosenka ode mnie
Ostatnio bardzo często ją słucham
https://www.youtube.com/watch?v=sBpsuRKT4hc
Agnieszka2611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-18, 12:23   #612
Esia_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Esia_90
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 568
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VII (QUINCY)

Cytat:
Napisane przez Agnieszka2611 Pokaż wiadomość
Piosenka ode mnie
Ostatnio bardzo często ją słucham
https://www.youtube.com/watch?v=sBpsuRKT4hc
Już kiedyś pisałam, że lubię Birdy
__________________
Kocham książki
Esia_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 12:31   #613
Agnieszka2611
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 548
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VII (QUINCY)

Cytat:
Napisane przez Esia_90 Pokaż wiadomość
Już kiedyś pisałam, że lubię Birdy
Oj tak ja też chyba mamy podobny gust muzyczny

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez kika555 Pokaż wiadomość
Agnieszka2611 - myślę, że te osoby, które wiedzą, że to do nich chociaż ze zrozumieniem to przeczyta, a reszta cicho lub głośno Cię poprze
Dzięki Kikuś
Agnieszka2611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 12:33   #614
Dominiqa85
Zadomowienie
 
Avatar Dominiqa85
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 277
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VII (QUINCY)

Cytat:
Napisane przez elatygrys Pokaż wiadomość
Ale burzaaa a jak lejee a mąż jak na złość do 14 musi w pracy siedzieć
Ale bym się ucieszyła, gdyby u nas popadało, bo skwar niesamowity

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Agnieszka2611 Pokaż wiadomość
Piosenka ode mnie
Ostatnio bardzo często ją słucham
https://www.youtube.com/watch?v=sBpsuRKT4hc
Też lubię
Dominiqa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 12:34   #615
Esia_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Esia_90
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 568
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VII (QUINCY)

Cytat:
Napisane przez Dominiqa85 Pokaż wiadomość
Ale bym się ucieszyła, gdyby u nas popadało, bo skwar niesamowity
Też lubię
U mnie też coraz bardziej się chmurzy. Mnie to cieszy bo gorąco jest.
__________________
Kocham książki
Esia_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 12:36   #616
moniqa84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 784
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VII (QUINCY)

Cytat:
Napisane przez Esia_90 Pokaż wiadomość
U mnie też coraz bardziej się chmurzy. Mnie to cieszy bo gorąco jest.
u mnie burza i leje ale topewnie dlatego ze jestem blisko od Eli
tzn nie pada dlatego ah zakrecilam się wiadomo o co chodzi

Edytowane przez moniqa84
Czas edycji: 2014-07-18 o 12:38
moniqa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 12:37   #617
kika555
Wtajemniczenie
 
Avatar kika555
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 258
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VII (QUINCY)

Cytat:
Napisane przez magpie101 Pokaż wiadomość
Jezeli "dziekuje" pod kazdym rozdzialem to dla Ciebie konstruktywny komentarz to ok. Nie potrafilabym czytac ksiazki, czekac kilka dni za kazdym rozdzialem i na biezaco komentowac kazdy rozdzial, dlatego nie czytam takich tlumaczen.
Czy ja gdzieś napisałam, że dziękuję to konstruktywny komentarz? Bo wydaje mi się, że część mojej wypowiedzi, którą pogrubiłaś sugeruje zupełnie coś innego.
No i super, nie komentujesz, nie pobierasz, nie czytasz.

Ah i co do Twojej poprzedniej wypowiedzi. Ja mam lat prawie 25 i z "piramidą" tłumaczenia robiłabym DOKŁADNIE TAK SAMO.

No ale ja mam nadzieję kończę już ten temat, bo nie ma co dalej tu gadać skoro Domi zakończyła swoją działalność.

Jeśli chodzi o książki to wczoraj przeczytałam THERAPY - mój cały komentarz na LC, ale dla mnie ta książka to mistrzostwo. Emocje, emocje i jeszcze raz emocje.
__________________
„Zawsze trzeba być ostrożnym z książkami i z tym, co w nich jest, bo słowa mają moc zmieniania ludzi.”

Edytowane przez kika555
Czas edycji: 2014-07-18 o 12:38
kika555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 12:37   #618
Agnieszka2611
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 548
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VII (QUINCY)

Cytat:
Napisane przez Dominiqa85 Pokaż wiadomość
Ale bym się ucieszyła, gdyby u nas popadało, bo skwar niesamowity

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------



Też lubię
Oj u mnie się chmurzy a miałam w planie się troszkę poopalać
Agnieszka2611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 12:37   #619
elatygrys
Zadomowienie
 
Avatar elatygrys
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 1 266
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VII (QUINCY)

Cytat:
Napisane przez Dominiqa85 Pokaż wiadomość
Ale bym się ucieszyła, gdyby u nas popadało, bo skwar niesamowity
Ta przeszła taka ulewa że na osiedlu się staw zrobił a to trwało 10 minut - teraz leje już tak normalnie -

Straż już też jechała więc pewnie gdzieś coś walnęło
elatygrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-18, 12:39   #620
Dominiqa85
Zadomowienie
 
Avatar Dominiqa85
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 277
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VII (QUINCY)

Cytat:
Napisane przez magpie101 Pokaż wiadomość
Jezeli "dziekuje" pod kazdym rozdzialem to dla Ciebie konstruktywny komentarz to ok. Nie potrafilabym czytac ksiazki, czekac kilka dni za kazdym rozdzialem i na biezaco komentowac kazdy rozdzial, dlatego nie czytam takich tlumaczen.
Miałam już nie pisać nic na ten temat, ale Ty dalej jak zacięta płyta. Przecież nikt Cię nie zmusza do czytania. Nie chcesz komentować, nie czytaj, ale mój cyrk moje małpy i jakbym chciała założyć hasła na każde 50 rozdziałów Consequences, to bym to zrobiła. A że Tobie księżniczko, której palce uschną od napisania raz na dwa-trzy tygodnie "dziękuję", to się nie podoba, mam gdzieś.
Dominiqa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 12:41   #621
aguha89
Rozeznanie
 
Avatar aguha89
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 541
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VII (QUINCY)

Gdzie Yasinisi????

Tyle piosenek wrzucacie, ze chyba trzeba je wszystkie pozbierac i zrobic osobny post

U nas tez skwar.
Wczoraj przeczytalam Sztuka uwodzenia. Bardzo mi sie podobala. Zreszta cala jej seria jest jedna z moich ulubionych myslicie, ze bedzie cos dalej? Np. Historia Hannah i Marco?

Jak sie konczy 4 czesc TM? Tak, ze mozna poczekac?



Sent from my GT-I9505 using Wizaz Forum mobile app
aguha89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 12:42   #622
Agnieszka2611
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 548
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VII (QUINCY)

Cytat:
Napisane przez kika555 Pokaż wiadomość

Jeśli chodzi o książki to wczoraj przeczytałam THERAPY - mój cały komentarz na LC, ale dla mnie ta książka to mistrzostwo. Emocje, emocje i jeszcze raz emocje.
Mam za sobą 2/3 Therapy i również uważam ze to mistrzowstwo. Z pewnością będzie to jedna z moich ulubionych. Polecam
Agnieszka2611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 12:43   #623
aguha89
Rozeznanie
 
Avatar aguha89
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 541
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VII (QUINCY)

Cytat:
Napisane przez Agnieszka2611 Pokaż wiadomość
Mam za sobą 2/3 Therapy i również uważam ze to mistrzowstwo. Z pewnością będzie to jedna z moich ulubionych. Polecam
Chyba tez sie wezme. Tylko boje sie tych emocji...

Sent from my GT-I9505 using Wizaz Forum mobile app
aguha89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 12:45   #624
Dominiqa85
Zadomowienie
 
Avatar Dominiqa85
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 277
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VII (QUINCY)

I dziewczyny SKOŃCZYŁAM udostępniać tłumaczenia. Tłumaczę dalej, ale już nie dla ogółu. Szkoda mi tylko osób, które mają w połowie przerwane czytanie. Może kiedyś udostępnię to nad czym pracowałam, ale chyba musiałaby się zmienić mentalność, skoro podziękowanie raz na kilka tygodni to wielki dramat. Naprawdę już nie będę pisać nic na ten temat
Dominiqa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 12:45   #625
Agnieszka2611
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 548
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VII (QUINCY)

Cytat:
Napisane przez Dominiqa85 Pokaż wiadomość
Miałam już nie pisać nic na ten temat, ale Ty dalej jak zacięta płyta. Przecież nikt Cię nie zmusza do czytania. Nie chcesz komentować, nie czytaj, ale mój cyrk moje małpy i jakbym chciała założyć hasła na każde 50 rozdziałów Consequences, to bym to zrobiła. A że Tobie księżniczko, której palce uschną od napisania raz na dwa-trzy tygodnie "dziękuję", to się nie podoba, mam gdzieś.
Domi nie denerwuj się niektórym niestety nie da się nic przetłumaczyć
Agnieszka2611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 12:46   #626
aguha89
Rozeznanie
 
Avatar aguha89
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 541
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VII (QUINCY)

Cytat:
Napisane przez kika555 Pokaż wiadomość
Czy ja gdzieś napisałam, że dziękuję to konstruktywny komentarz? Bo wydaje mi się, że część mojej wypowiedzi, którą pogrubiłaś sugeruje zupełnie coś innego.
No i super, nie komentujesz, nie pobierasz, nie czytasz.

Ah i co do Twojej poprzedniej wypowiedzi. Ja mam lat prawie 25 i z "piramidą" tłumaczenia robiłabym DOKŁADNIE TAK SAMO.

No ale ja mam nadzieję kończę już ten temat, bo nie ma co dalej tu gadać skoro Domi zakończyła swoją działalność.

Jeśli chodzi o książki to wczoraj przeczytałam THERAPY - mój cały komentarz na LC, ale dla mnie ta książka to mistrzostwo. Emocje, emocje i jeszcze raz emocje.
Kika to my w tym samym wieku

Sent from my GT-I9505 using Wizaz Forum mobile app
aguha89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 12:50   #627
kika555
Wtajemniczenie
 
Avatar kika555
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 258
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VII (QUINCY)

Cytat:
Napisane przez aguha89 Pokaż wiadomość
Kika to my w tym samym wieku

Sent from my GT-I9505 using Wizaz Forum mobile app
no Kochana rocznik '89 - to brzmi dumnie
wiesz już dawno miałam Cię zapytać i zawsze zapominałam... w sensie... interesuje mnie ta malina, którą masz w avatarku sama ją zebrałaś, czy w necie znalazłaś?

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Agnieszka2611 Pokaż wiadomość
Mam za sobą 2/3 Therapy i również uważam ze to mistrzowstwo. Z pewnością będzie to jedna z moich ulubionych. Polecam
Ojjj uważałam z taką opinią, bo wiesz ja i mój gust czytelniczy to prawie jak oddzielna sekta, z którą nikt się nie zgadza hihihi
__________________
„Zawsze trzeba być ostrożnym z książkami i z tym, co w nich jest, bo słowa mają moc zmieniania ludzi.”
kika555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 12:50   #628
aguha89
Rozeznanie
 
Avatar aguha89
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 541
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VII (QUINCY)

Cytat:
Napisane przez kika555 Pokaż wiadomość
no Kochana rocznik '89 - to brzmi dumnie
wiesz już dawno miałam Cię zapytać i zawsze zapominałam... w sensie... interesuje mnie ta malina, którą masz w avatarku sama ją zebrałaś, czy w necie znalazłaś?
Sama osobiscie wypatrzylam ja sposrod innych

Sent from my GT-I9505 using Wizaz Forum mobile app
aguha89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 12:54   #629
myszkah
Raczkowanie
 
Avatar myszkah
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 168
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VII (QUINCY)

Cytat:
Napisane przez kika555 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o książki to wczoraj przeczytałam THERAPY - mój cały komentarz na LC, ale dla mnie ta książka to mistrzostwo. Emocje, emocje i jeszcze raz emocje.

Wlasnie od godz siedzę i wybieram cos do przecYtania, przegladam kindla i lc i szukam szukam...
Chcialam zacZac Therapy ale boje sie ;/ W nocy skonczylam Fear of falling i kurka "siedzi we mnie"... wiec nastepna ksiazka tak "emocjonalna" rozwali mi resztki szarej maźi w mojej czaszce :/
Ale jezeli Ty taka opinie na lc napisalas to musze ja przecYtac, bo mimo ze nie piszę na forum to czytam codziennie i lc tez "podgladam", a wiekszosc Tw "ulubiencow " jest moimi :p
Brakuje mi czegos na rozweselenie i posmianie, czegos lekkiego..



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez kika555 Pokaż wiadomość
Ojjj uważałam z taką opinią, bo wiesz ja i mój gust czytelniczy to prawie jak oddzielna sekta, z którą nikt się nie zgadza hihihi

Ooo jestem w sekcie? Super!! Juz mi sie kojarzy z "oczy szeroko zamkniete " i moim seksownym Tomem Cruisem ;p


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
myszkah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 12:55   #630
kika555
Wtajemniczenie
 
Avatar kika555
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 258
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część VII (QUINCY)

Cytat:
Napisane przez aguha89 Pokaż wiadomość
Sama osobiscie wypatrzylam ja sposrod innych

Sent from my GT-I9505 using Wizaz Forum mobile app
no to brawo! ma bardzo... oryginalny kształt jak na malinę oczywiście hihi
__________________
„Zawsze trzeba być ostrożnym z książkami i z tym, co w nich jest, bo słowa mają moc zmieniania ludzi.”
kika555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-15 21:44:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:00.