Policealnie w Zabrzu - 2014 :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-17, 15:07   #1
AnulA_LovE
Raczkowanie
 
Avatar AnulA_LovE
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 204

Policealnie w Zabrzu - 2014 :)


Witam dziewczyny,
mam nadzieję że nie zaśmiecam, nie mogłam doszukać się wątku o który chcę tutaj zapytać.
Mieszkam w Zabrzu od niedawna, od września chcę rozpocząć naukę w szkole policealnej na kierunku technik usług weterynaryjnych.
Po pierwsze wybór szkół jest duży i przydałyby się opinie, którą szkołę polecacie? Lepsza płatna czy darmowa? Zapewne któraś z Was będzie w temacie
Po drugie nikogo tu nie znam i jeśli jakaś dobra dusza też myśli o tym kierunku i jest osamotniona w wyborze to się do mnie odezwie, wiadomo, razem zawsze raźniej!
kiss
__________________
you get what you give...
AnulA_LovE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 14:01   #2
AnulA_LovE
Raczkowanie
 
Avatar AnulA_LovE
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 204
Dot.: Policealnie w Zabrzu - 2014 :)

uuu nikt
__________________
you get what you give...
AnulA_LovE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 11:36   #3
AsiA_555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 201
Dot.: Policealnie w Zabrzu - 2014 :)

Cytat:
Napisane przez AnulA_LovE Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny,
mam nadzieję że nie zaśmiecam, nie mogłam doszukać się wątku o który chcę tutaj zapytać.
Mieszkam w Zabrzu od niedawna, od września chcę rozpocząć naukę w szkole policealnej na kierunku technik usług weterynaryjnych.
Po pierwsze wybór szkół jest duży i przydałyby się opinie, którą szkołę polecacie? Lepsza płatna czy darmowa? Zapewne któraś z Was będzie w temacie
Po drugie nikogo tu nie znam i jeśli jakaś dobra dusza też myśli o tym kierunku i jest osamotniona w wyborze to się do mnie odezwie, wiadomo, razem zawsze raźniej!
kiss
Jak nie znajdziesz w Zabrzu to ja Ci mogę polecić szkołę w Kat Proedukacje, to nie daleko. W zeszłym roku skończyłam tam kosmetykę i weterynarza też mają, nie wiem jacy tam uczą nauczyciele, ani czy kierunek jest płatny, ale szkoła ogólnie jest ok.
AsiA_555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-28 12:36:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:55.