Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014 cz. V! - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł kolejnej części wątku
Już x chłopcy, x dziewczynki, czekamy dalej na nasze kruszynki. 0 0%
Czopy poszły w zapomnienie, dzidziusiów u Nas zatrzęsienie. 3 5,66%
Czop odchodzi, sierpniówka rodzi. 4 7,55%
Sierpień leci, sypią się dzieci. 2 3,77%
Sierpniowe maluchy opuszczają brzuchy. 31 58,49%
Sierpień piękną datą na zostanie Mamą i Tatą. 15 28,30%
Coś tak czuję, że się przeterminuję. 2 3,77%
Mamusie sierpniowe 2014. 8 15,09%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 53. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-24, 20:55   #3961
Moni 26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 1 498
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Sara gratulacje kochana!!!
Widzisz bylas przekonana ze bedzie tak jak przy pierwszym porodzie a tu taka niespodzianka czekamy na dalsze wiesci

Ja juz jestem po ostatnim ktg, teraz o 6 rano...
Musze powiedziec ze jestem mega zadowolona z opieki! Polozne sa naprawde super! Co jedna to milsza!!! Nie spodziewalam sie tego u mnie w szpitalu wiec jestem milo zaskoczona

A i strasznie sie ciesze bo tz zamienil sie na zmiany i idzie jutro na rano wiec od poludnia do wieczora bedzie mogl tutaj ze mna wegetowac

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
zawsze ci będzie weselej a jak przyszłaś do szpitala robili co jakieś badania? Ja to pierwszego dnia, miałam usg, pobraną krew i mocz musiałam oddać....od razu z marszu

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
Ten tego...
Nie chcę zmieniać tematu ale zaraz jak się nam posypią jeszcze planowane na dniach porody to nam się z wrażenia wątek skończy, już prawie jest 4 tysiące. Chyba można zacząć nieśmiało myśleć o następnym?

to chyba dobry plan myślę że od sierpnia jak sie sypniemy yo może być ciekawie
Moni 26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 20:59   #3962
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 511
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Moni 26 Pokaż wiadomość
to chyba dobry plan myślę że od sierpnia jak sie sypniemy yo może być ciekawie
Butter dawaj nowe tytuły!!
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 21:06   #3963
Optymistka26
Zadomowienie
 
Avatar Optymistka26
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 445
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Mysle o Mamusce, pewnie zanim sie dowiemy jak wyglada sytuacja to troche minie. Nie dosc ze cc ma, to jeszcze od razu konsultacje specjalistow bedzie miala Malutka. Mysle ze duzo sily potrzeba Mamusce teraz wiec wysylam ja do niej przez neta i trzymam nadal kciuki!

Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
Optymistka wiem ze taka jest kolej rzeczy,tyle ze do dnia dzisiejszego nie brałam cc pod uwagę. Boje się tego ze nie będę w stanie zająć się dzieckiem juz po,ze długo będę do siebie dochodzić a dodatkowo blizny. Jedyny plus to tyle,ze nie lekkie mi krocze co także jest dla mnie straszne.
Kolezanka ma ponizej linii bikini i b.mala tj dlugosci ok 2,5-3cm tak sie ladnie zagoila. Myla tylko szarym mydlem i nic poza tym. Tak jej polecili. I krocze nie pociete i nie ruszone.... Bedzie co ma byc, nie nalezy myslec o minusach tylko plusach. I cc i sn maja ich sporo
Cytat:
Napisane przez kro0pka Pokaż wiadomość
ehh ja już od pół godziny placze.. Chyba sie poddałam.. to wszystko jest straszne dla mnie.. jeszcze bez tż... chciałam mu się wygadać nawet nie odebrał telefonu.. rozmawialiśmy jakis tydzien temu ja rozumiem, że pracuje.. no ale.. gdybym nawet rodziła to co? jakby odebrał za tydzień to wtedy by sie dowiedział? nie mam z kim pogadać nawet.. wyrobiłam sie dzisiaj bo miałam z rodzicami jechac do miasta... cieszyłam się z takiej głupoty.. a tu nagle stwierdzili, że nie pojedziemy.. jedyna taka rozrywka a nawet na takie coś nie mam co liczyć.. mam dość takiego życia.. przepraszam Was ale gdzieś musiałam, bo nie wytrzymuje.. wypłaczę sie i mi minie..
jutro rano pojade do gina i dowiem sie co i jak, mam nadzieję , ze wszystko ok bo troche mnie u niego nie było..
dobrej nocy..
nie wysylacie sobie sms? Nie oddzwonil?
Ja bym napisala, mu ze jak tak dalej pojdzie i nie bedzie kontaktu to tydzien po porodzie dowie sie o narodzinach dziecka
nie dziwie ci sie, ze sie poplakalasz. Koncowka ciazy bywa trudna, jeszcze bez Tz to w ogole...ALE wszystko bedzie ok. Powiedz moze rodzicom zeby cie zawiezli do miasta albo spotkaj sie z jakas kolezanka, dobrze ci to zrobi a teraz mocne
Jak chcesz sie wygadac to smialo pisz, od tego jest forum bysmy mogly m.in. czasem ponarzekac
Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
A i strasznie sie ciesze bo tz zamienil sie na zmiany i idzie jutro na rano wiec od poludnia do wieczora bedzie mogl tutaj ze mna wegetowac

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
super
__________________

Optymistka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 21:11   #3964
88natka
Zadomowienie
 
Avatar 88natka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Belfast
Wiadomości: 1 591
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez pentuerka Pokaż wiadomość
Huraaa!!! Ale, że sn?!! No super, że szybko poszło. Odpoczywaj kochana


Ja też się martwię co u Mamuski, albo nie ma neta, albo nie jest w stanie pisać. Tak bardzo bym chciala, żeby bylo dobrze a mam jakiś niepokój.
Niby miała do mnie pisać sms jak nie będzie miała zasięgu. Cały dzień o nich myśle.
Cytat:
Napisane przez kro0pka Pokaż wiadomość
Sara gratuluję!

ehh ja już od pół godziny placze.. Chyba sie poddałam.. to wszystko jest straszne dla mnie.. jeszcze bez tż... chciałam mu się wygadać nawet nie odebrał telefonu.. rozmawialiśmy jakis tydzien temu ja rozumiem, że pracuje.. no ale.. gdybym nawet rodziła to co? jakby odebrał za tydzień to wtedy by sie dowiedział? nie mam z kim pogadać nawet.. wyrobiłam sie dzisiaj bo miałam z rodzicami jechac do miasta... cieszyłam się z takiej głupoty.. a tu nagle stwierdzili, że nie pojedziemy.. jedyna taka rozrywka a nawet na takie coś nie mam co liczyć.. mam dość takiego życia.. przepraszam Was ale gdzieś musiałam, bo nie wytrzymuje.. wypłaczę sie i mi minie..
jutro rano pojade do gina i dowiem sie co i jak, mam nadzieję , ze wszystko ok bo troche mnie u niego nie było..
dobrej nocy..
A nie macie żadnego kontaktu nawet przez internet?

zuken nie nadrobie Was dziś.. Czemu jesteś w szpitalu?
__________________
Olivia

niespodzianka
88natka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 21:17   #3965
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Moni nie robili mi badań moczu ani krwi bo ja wzięłam te ostatnie co miałam robione niecałe 2 tygodnie temu ze sobą i im to wystarczyło chyba

Miałam tylko ktg i później gin mnie "badał" ręcznie i usg mi zrobił...

Natka sama nie wiem co ja tutaj robię hehe a tak na poważnie to nie czułam małej, przyjechałam skontrolować i już mnie zostawili...
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 21:22   #3966
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Dziękuję mały jest super, podobny chyba do zosi trochę. Normalnie w szoku jestem ze dałam radę. Bolało jak cholera. Moj gin spisał się super, caly czas był z nami i polozna tez super babka. W sumie to on mnie tak namówił na sn, bo widział ze wszystko szybko idzie.

Było rozwarcie na 2 cm, a tu nagle zrobiło sie 7. Partych miałam chyba z 8.
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 21:22   #3967
Aisog1987
Rozeznanie
 
Avatar Aisog1987
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 996
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Chyba doszłam do ładu z tym Tapatalkiem. Poki co robie probe generalna
__________________
Czy Ten Pan i ta Pani???
Aisog1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-24, 21:22   #3968
88natka
Zadomowienie
 
Avatar 88natka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Belfast
Wiadomości: 1 591
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

sms od mamuski
Cytat:
Cześć tu mamuśka11 z wizaż to znaczy Agnieszka , pisze teraz bo słabo tu z zasięgiem, cc miałam mała urodziła sie ok 12.20 wazy 3348g i sama oddycha i płacze ale zabrali ja na obserwacje do inkubatora i podają jedzenie przez rurke w nosku chociaz ma odruch ssania bo smoczka ssie, niestety były komplikacje małą musieli wyciągać kleszczami i ma siniaki na łuku brwiowym i główce ale jak narazie wszystko z nią ok za dwa dni zabiorą ja do kliniki neurologicznej na szczegółowe badania, ja miałam krwotok musieli mi cała macice na wierzch wyciągać i miałam transfuzję krwi i mam gorączkę i wysokie cisnienie ale mówią ze bedzie ok
__________________
Olivia

niespodzianka
88natka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 21:23   #3969
sara 85
Zakorzenienie
 
Avatar sara 85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 835
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

No i gdyby nie mój tz to nie dalabym rady

Zupełnie inaczej człowiek sie czuje po sn niz po cc. Tzn super się czuję.


Mamuska odzywala się cos?
__________________
Zosia 26.03.2010 r.

Franio 24.07.2014 r.
sara 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 21:28   #3970
Aisog1987
Rozeznanie
 
Avatar Aisog1987
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 996
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez 88natka Pokaż wiadomość
sms od mamuski
Gratuluję córy i mocno trzymam za Was kciuki, aby wszystko było dobrze

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
No i gdyby nie mój tz to nie dalabym rady

Zupełnie inaczej człowiek sie czuje po sn niz po cc. Tzn super się czuję.


Mamuska odzywala się cos?
To super i brawa dla TZ
__________________
Czy Ten Pan i ta Pani???
Aisog1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 21:31   #3971
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez 88natka Pokaż wiadomość
sms od mamuski

Jeju kochana super wieści o małej

mam nadzieje ze szybko dojdziesz do siebie
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-24, 21:31   #3972
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez 88natka Pokaż wiadomość
sms od mamuski
Noo, teraz musi być juz tylko dobrze. Szkoda że były komplikacje, ale trzeba być dobrej myśli ładna waga u malutkiej
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 21:32   #3973
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Sara faktycznie musisz się dobrze czuc skoro jeszcze nie spisz ;-) szybką miałas akcję!

A mamuska takie komplikacje! :'( jak dobrze, ze mogę rodzic sn! I nie przypuszczalam, ze przy cc może być problem z wyciągnięciem dziecka! Oby nic się w glowce nie naruszylo. Natka ucaluj od nas Agnieszkę!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 21:33   #3974
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Dziękuję mały jest super, podobny chyba do zosi trochę. Normalnie w szoku jestem ze dałam radę. Bolało jak cholera. Moj gin spisał się super, caly czas był z nami i polozna tez super babka. W sumie to on mnie tak namówił na sn, bo widział ze wszystko szybko idzie.

Było rozwarcie na 2 cm, a tu nagle zrobiło sie 7. Partych miałam chyba z 8.
Czekamy na zdjęcie
zazdroszczę Ci kochana i ciesze się ze wszystko super i sprawnie poszło
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 21:33   #3975
88natka
Zadomowienie
 
Avatar 88natka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Belfast
Wiadomości: 1 591
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Moni nie robili mi badań moczu ani krwi bo ja wzięłam te ostatnie co miałam robione niecałe 2 tygodnie temu ze sobą i im to wystarczyło chyba

Miałam tylko ktg i później gin mnie "badał" ręcznie i usg mi zrobił...

Natka sama nie wiem co ja tutaj robię hehe a tak na poważnie to nie czułam małej, przyjechałam skontrolować i już mnie zostawili...
aa i wyjdziesz jutro? czy wywołują poród?
Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Dziękuję mały jest super, podobny chyba do zosi trochę. Normalnie w szoku jestem ze dałam radę. Bolało jak cholera. Moj gin spisał się super, caly czas był z nami i polozna tez super babka. W sumie to on mnie tak namówił na sn, bo widział ze wszystko szybko idzie.

Było rozwarcie na 2 cm, a tu nagle zrobiło sie 7. Partych miałam chyba z 8.
Super że tak szybko poszło, szybciej wrócisz do córeczki. Gratulacje Odpoczywajcie dużo
__________________
Olivia

niespodzianka
88natka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 21:35   #3976
M_aria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 505
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

Poczytalam was ale nie umiem cytowac na telefonie:P tz przywiozl mi laptopa i internet ale nie chce mi sie tego rozkladac, przed chwila mialam ktg znowu, nastepne o 21, jeszcze w miedzyczasie obchod... Zapytam sie kiedy mnie wypuszcza:P
Juz troche sie oswoilam z ta mysla ze tu jestem, dam rade dla Melki ale i tak licze na sobotnie wyjscie:P

A no i ja przyjechalam tu dzisiaj rano a nie wczoraj wieczorem

Maria ciesze sie, ze nie jestem sama, jak ty dalas rade to ja tez dam! I jak ciebie wypuscili po tych 3 dniach to moze mnie tez wypuszcza

A za te 3 dni w szpitalu tez jest jakas kasa? Bo ja nawet nie wiedzialam tylko teraz tak czytam jak piszecie
Mnie wypuścili wcześniej bo we wtorek wieczorem po 21 byłam przyjmowana, siedziałam całą środę a dziś rano wypis. Dobrze że wszystko posprawdzali i mnie uspokoili

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Tak z ciekawostek to na ktg skurcze wychodza 30-40, najwiecej 45 ale nie czuje ich wcale... Pewnie to jeszcze nie sa zadne porodowe... Wie ktos ile musi byc, zeby to byl znak, ze cos sie zaczyna dziac?

A i lozysko mam 2/3 wiec chyba sie juz starzeje...

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
Ja miałam początkowo skurcze też na tym poziomie których nie czułam a później od leżenia wszystko ustało
Cytat:
Napisane przez daisy dot Pokaż wiadomość
Świetnie wygląda ale mnie taka figura nie grozi

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
dziewczyny a powiedzcie jeszcze jakie tętno mają wasze dziciaki na tym ktg??
bo u mnie cały czas koło 140 czasem 160 a raz był skok na 180 i się wystraszyłam, że za szybko ale zaraz spadło i juz bylo 140-150-160 lekarz też nic nie mówił ale ciekawa jestem jak u Was jest??
Mnie mówili że wszystko jest ok a tętno miałam podobne przy ruchach lub skurczach wyższe
Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
U mnie tetno tak 130-140-150 podczas aktywnosci tak do 170 max
Co do tych skurczy to one cały czas sie pisza tak od 20 do 45 wlasnie kolezanka obok ma okolo 10 takze jestem lepsza haha

Te porodowe jak tak bola to pewnie z 500 maja;P

No a wy te skurcze co ktg pokazuje to czujecie wogole?

Strasznie niewygodne te lozka w szpitalu, masakra jakas! Czekam na obchod i ide zwiedzic prysznic Jedyne czego mi brakuje to suszarki do wlosow:P

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
Nie śmiej się ja też po szpitalnym odpoczynku miałam 10%...

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
To dobrze Halinka bo juz myslalam ze za szybko sie starzeje:P

Probuje znalezc jakis powod dla ktorego mnie tu zostawili ale jest chyba tylko jeden tak jak pisalyscie... Kasa:/

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
Ja myślę że oni chcą się po prostu upewnić że wszystko jest ok

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga
Jestem w szoku
Tz w końcu umyl podłogi zajęło mu to jedynie 4 dni
Super
Najważniejsze że zrobił to co miał.
Mój pomaga mi bardzo dużo ale też nie biegnie od razu gdy mu coś wymyśle, wszystko musi nabrać mocy ale ja rozumiem bo to facet i on przecież pracuje zawodowo więc najważniejsze że pomaga.
Wiadomo też że ja sprzątam lepiej

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
A i mialam napisac ze tez radze dziewczynom ktore sie jeszcze nie spakowaly, zeby to zrobiły, ja nie wiem jakby tz sie ogarnal sam w tym stresie i po ilu godzinach dowiozl by mi rzeczy do szpitala:P

Co jeszcze jest warte uwagi, raczej dla tych co maja dalsze terminy, zeby pakowac torbe tez pod ewentualny pobyt w szpitalu właśnie... Ja na przyklad nie mialam kubka i sztuccy, nie pakowalam bo stwierdzilam ze tz mi dowiezie jak urodze... No i dzisiaj nie jadlam obiadu bo nie mialam czym

Tak samo nie mialam majtek takich normalnych tylko te siateczkowe a wiadomo ze tutaj sie lezy w normalnych przeciez albo na przyklad papieru czy recznikow papierowych bo tez uznalam ze tz mi dowiezie po porodzie:P



Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
Ty taka zorganizowana i obcykana nie zabrałaś sztućcy?

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny urodzilam sn, tak wszystko szybko poszlo. Odezwe sie później, bo ledwo zyje
Gratulacje!!!
Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Ogolnie jak wroce to postaram sie spakowac w 2 torby jedna typowo porodowa i dla malej a druga na po porodzie
Bo teraz tez niepotrzebnie mam ze soba pampersy, podklady i to wszystko:P

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
Może akurat rozkręci się coś i będą Ci potrzebne, ja miałam wielką nadzieję że wyjdę już rozpakowana
M_aria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 21:35   #3977
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Dziękuję mały jest super, podobny chyba do zosi trochę. Normalnie w szoku jestem ze dałam radę. Bolało jak cholera. Moj gin spisał się super, caly czas był z nami i polozna tez super babka. W sumie to on mnie tak namówił na sn, bo widział ze wszystko szybko idzie.

Było rozwarcie na 2 cm, a tu nagle zrobiło sie 7. Partych miałam chyba z 8.
Super! Odpoczywaj teraz jak najwięcej. W sumie bardzo dobrze wyszło, że rodziłaś sn z tego co piszesz

Cytat:
Napisane przez 88natka Pokaż wiadomość
sms od mamuski
Biedna.. Mam nadzieję, że bedzie dobrze z malutką
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 21:35   #3978
malutka100
Zakorzenienie
 
Avatar malutka100
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: zawsze tam gdzie Ty...
Wiadomości: 8 620
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

hej dziewczyny, właśnie dostałam sms od mamuśki, ale widzę, że Natka już wkleiła treść smsa

Kochana gratuluje córeczki i mocno trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze!!
malutka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 21:37   #3979
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 593
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Dziękuję mały jest super, podobny chyba do zosi trochę. Normalnie w szoku jestem ze dałam radę. Bolało jak cholera. Moj gin spisał się super, caly czas był z nami i polozna tez super babka. W sumie to on mnie tak namówił na sn, bo widział ze wszystko szybko idzie.

Było rozwarcie na 2 cm, a tu nagle zrobiło sie 7. Partych miałam chyba z 8.
Super, że mały jest już z wami! I brawa, że udało się sn

Cytat:
Napisane przez 88natka Pokaż wiadomość
sms od mamuski
Gratulacje! Też nie wiedziałam, że przy cc może być problem z wyciągnięciem malucha. Oby teraz wszystko było na dobrej drodze
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-24, 21:37   #3980
White Cafe
Rozeznanie
 
Avatar White Cafe
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 759
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kro0pka Pokaż wiadomość
Sara gratuluję!

ehh ja już od pół godziny placze.. Chyba sie poddałam.. to wszystko jest straszne dla mnie.. jeszcze bez tż... chciałam mu się wygadać nawet nie odebrał telefonu.. rozmawialiśmy jakis tydzien temu ja rozumiem, że pracuje.. no ale.. gdybym nawet rodziła to co? jakby odebrał za tydzień to wtedy by sie dowiedział? nie mam z kim pogadać nawet.. wyrobiłam sie dzisiaj bo miałam z rodzicami jechac do miasta... cieszyłam się z takiej głupoty.. a tu nagle stwierdzili, że nie pojedziemy.. jedyna taka rozrywka a nawet na takie coś nie mam co liczyć.. mam dość takiego życia.. przepraszam Was ale gdzieś musiałam, bo nie wytrzymuje.. wypłaczę sie i mi minie..
jutro rano pojade do gina i dowiem sie co i jak, mam nadzieję , ze wszystko ok bo troche mnie u niego nie było..
dobrej nocy..
Kroopeczko kochana, tak mi Ciebie szkoda. Trzymaj sie. I masz nas przecież

Cytat:
Napisane przez 88natka Pokaż wiadomość
sms od mamuski
Kurna, jeszcze ten komplikacje. Miejmy nadzieje zebz Natalka będzie dobrze
__________________
Oprócz błękitnego nieba... nic mi dzisiaj nie potrzeba..
White Cafe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 21:39   #3981
Moni 26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 1 498
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Moni nie robili mi badań moczu ani krwi bo ja wzięłam te ostatnie co miałam robione niecałe 2 tygodnie temu ze sobą i im to wystarczyło chyba

Miałam tylko ktg i później gin mnie "badał" ręcznie i usg mi zrobił...

Natka sama nie wiem co ja tutaj robię hehe a tak na poważnie to nie czułam małej, przyjechałam skontrolować i już mnie zostawili...
ja miałam też ostatnie badania ze sobą, nawet zostawili je sobie(dopiero przy wypisie mi oddali) ale mimo to zrobili jeszcze raz, moze dlatego, ze miałam anemię??? i chcieli się upewnic...

mamuska trzymam kciukasy aby wszystko było dobrze z malutka kurcze namęczyłas się kochana, ale jestes wielka i dałas radę!~

Edytowane przez Moni 26
Czas edycji: 2014-07-24 o 21:40
Moni 26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 21:49   #3982
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Natka jestem tylko na obserwacji, u mnie sie nie wywoluje porodu przed terminem...

Maria no wlasnie bo sztucce tz mial mi dowiezc jak juz urodze i dupa:P
Ja nie wiem czemu ale nie chce wyjsc rozpakowana
Jakos tak kompletnie nie jestem nastawiona na porod bo wiem ze przyszlam tutaj z innego powodu... Wiem glupie, chyba psycha mi siada hehe

Chociaz sumie jak teraz tak mysle to fajnie by bylo tak za jednym razem i jednym stresem zwiazanym z tymi wszystkimi szpitalnymi sprawami:P

Sara super ze bylas taka dzielna i dalas rade sn jako jedna z nielicznych tutaj jesli nie jedyna masz porownanie cc i sn teraz nam mozesz przedstawic plusy i minusy jednego i drugiego cobysmy sie wiecej nie sprzeczaly o to hehe

Mamuska super, ze juz po wszustkim! Mala ma piekna wage i to cudowne ze sama oddycha!!! Teraz czekamy na same dobre wiesci i dalej trzymamy kciuki za mala kruszynke i oczywiscie czekamy na zdjecie
I ty kochana wracaj szybciutko do zdrowia bo niezle sie nameczylas:-* obys z dnia na dzien czula sie coraz lepiej
Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Juz nawet sie kumpluje z polozna:P przyszla pozyczyc ode mnie gazety na noc haha

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 21:54   #3983
pati1078
Rozeznanie
 
Avatar pati1078
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 838
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez 88natka Pokaż wiadomość
sms od mamuski
ciesze się zecc już za toba, wspolczuje komplikacji i trzymam kciuki za natalke żeby jednak okazało się ze wszystko ok
pati1078 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 21:55   #3984
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Czas iść spać
Brzuch mnie strasznie boli po tym jak podzialalismy trochę z Tz może coś się zacznie
Swoją drogą ciekawe czy mi się powiększyło rozwarcie wcześniej było 4 może juz jest 5?
Fajnie by było

Dobranoc mamusię . Jeszcze raz gratuluję Sara i mamuśka.
Mam nadzieje mamuska ze z mala będzie wszystko dobrze a Ty ze szybko dojdziesz do siebie bo poród był niełatwy ale silna jesteś i dasz rade !!!
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 21:58   #3985
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Pamiętacie, Mamuska pisała, że czuje Małą bardzo bardzo nisko, może główka była już w kanale rodnym i stąd ten problem. Najważniejsze, że już po, teraz niech Mamuska dochodzi do siebie, mam nadzieję, że z Natalką będzie codziennie tylko lepiej to dobry prognostyk, że i ssanie i oddychanie ok. Tak czekałam na wiadomość od niej... super, że dała nam znać. Kochana, że w ogóle jej się chciało po takich przejściach.
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 21:59   #3986
M_aria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 505
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez 88natka Pokaż wiadomość
sms od mamuski
Gratuluję i cieszę się że Natalka sama oddycha, mam nadzieję że teraz będzie już tylko dobrze.
Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Natka jestem tylko na obserwacji, u mnie sie nie wywoluje porodu przed terminem...

Maria no wlasnie bo sztucce tz mial mi dowiezc jak juz urodze i dupa:P
Ja nie wiem czemu ale nie chce wyjsc rozpakowana
Jakos tak kompletnie nie jestem nastawiona na porod bo wiem ze przyszlam tutaj z innego powodu... Wiem glupie, chyba psycha mi siada hehe

Chociaz sumie jak teraz tak mysle to fajnie by bylo tak za jednym razem i jednym stresem zwiazanym z tymi wszystkimi szpitalnymi sprawami:P

Sara super ze bylas taka dzielna i dalas rade sn jako jedna z nielicznych tutaj jesli nie jedyna masz porownanie cc i sn teraz nam mozesz przedstawic plusy i minusy jednego i drugiego cobysmy sie wiecej nie sprzeczaly o to hehe

Mamuska super, ze juz po wszustkim! Mala ma piekna wage i to cudowne ze sama oddycha!!! Teraz czekamy na same dobre wiesci i dalej trzymamy kciuki za mala kruszynke i oczywiscie czekamy na zdjecie
I ty kochana wracaj szybciutko do zdrowia bo niezle sie nameczylas:-* obys z dnia na dzien czula sie coraz lepiej
Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Juz nawet sie kumpluje z polozna:P przyszla pozyczyc ode mnie gazety na noc haha

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
Po co będziesz dwa razy jeździć
M_aria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 22:00   #3987
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Pamiętacie, Mamuska pisała, że czuje Małą bardzo bardzo nisko, może główka była już w kanale rodnym i stąd ten problem. Najważniejsze, że już po, teraz niech Mamuska dochodzi do siebie, mam nadzieję, że z Natalką będzie codziennie tylko lepiej to dobry prognostyk, że i ssanie i oddychanie ok. Tak czekałam na wiadomość od niej... super, że dała nam znać. Kochana, że w ogóle jej się chciało po takich przejściach.
wiedziała że się martwimy pewnie dlatego napisała .
Natalka jest silna i musi być dobrze nie ma innej opcji !!!
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 22:01   #3988
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Porody nam sie sypia coraz czesciej super!!

Mnie boli brzuch po tym dzisiejszym badaniu, czop z krwia chyba ciagle odchodzi albo nie wiem co to jest juz:P

Moze jutro sie cos rozkreci dobranoc mamuśki!!
Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 22:06   #3989
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Porody nam sie sypia coraz czesciej super!!

Mnie boli brzuch po tym dzisiejszym badaniu, czop z krwia chyba ciagle odchodzi albo nie wiem co to jest juz:P

Moze jutro sie cos rozkreci dobranoc mamuśki!!
Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
Ty idź spać, bo rano to nie pośpisz
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 22:07   #3990
twin--maid
Zakorzenienie
 
Avatar twin--maid
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 666
Dot.: Sierpień już za rogiem czyha, coraz bardziej boli Krycha. Mamy sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez papryczka160 Pokaż wiadomość
TZ rewelacja jest zakochany w córci .
Kapie ja , przewija , przebiera .
Kangurkuje ;-)
Wszystko co trzeba robi.
Nawet każe mi wyjść na spacer . Wyluzowac się iść na zakupy.
Wczoraj bylam w Galerii i wytrzymalam 20 min bez telefonu;-) musiałam zadzwonić i się zapytać czy wszystko ok ;-)
Był taki dumny że sobie poradził.
dla TŻ

Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
hejo!
Po dzisiejszej wizycie sie załamałam, mały nadal się nie obrocil Nóżki pcha mi w pachwiny, a glowa jak była u góry tak pozostała.
Położna, ktora robiła mi usg powiedziała, ze badzo wątpliwe jest, ze jeszcze zdoła się obrocic, bo ma bardzo mało miejsca i pewnie zrobią mi cc. Lekarka znowu, która analizowała usg stwierdziła, ze na dzień dzisiejszy nic powiedziec nie może, trzeba powtorzyc usg za tydzien. Jak sie nie obroci to poda mi plan działania. Plannn.. też mi coś, na bank cc

Dodatkowo brzuszek brzdąca jest coś za mały, niby miesci się na siatce centylowej, ale przez miesiąc urósł minimalnie Miałam przez to dziś dwa razy USG dla zupełnego potwierdzenia. Nie wiem dlaczego nagle tak wolno rośnie.
Nie wiem czy dowiem się dlaczego i czy rośnie prawidłowo, bo usg mam za tydzien, a lekarka powiedziała, ze powtórka pomiaru może być najszybciej za 2 tyg, bo za tydzień nic nie stwierdzą.

Wydaje mi się, ze też jego waga jest niska, waży 2495g +/- 348g, a dziś 36t0d.

Ogólnie to jestem załamana, boje sie cesarki jak ognia! Nie wiem czy zdołam się psychicznie nastawić na operacje! A do tego jeszcze ten brzuszek.
Przykro mi, ze Maluszek się nie przekręcił
Ważne, że wymiarami mieści się w siatce.

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
dziewczyny a powiedzcie jeszcze jakie tętno mają wasze dziciaki na tym ktg??
bo u mnie cały czas koło 140 czasem 160 a raz był skok na 180 i się wystraszyłam, że za szybko ale zaraz spadło i juz bylo 140-150-160 lekarz też nic nie mówił ale ciekawa jestem jak u Was jest??
Miałam dziś ktg i Hania była tak ruchliwa, że miała prawie non stop pod 180. Lekarka powiedziała, że jest w górnej granicy i zaproponowała mi obserwacje na oddziale ale przyjście na ponowny zapis za 2 godz. Pojechałam do domu na obiad, poczekałam na TŻ, zabrałam torbę i pojechaliśmy do szpitala. Mała się wyciszyła i zapis wyszedł już prawidłowy. Tętno miała w granicach 130-150.

Cytat:
Napisane przez Aisog1987 Pokaż wiadomość
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AA czop mi odszedł (białko jaja kurzego podbarwione na brązowo), popatrzyłam na niego, a potem spuściłam w klozecie a teraz siedzę i zaczynam sie stresować.....
No stres! Czop może odejść ale to nie znaczy, że od razu urodzisz

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
I juz po obchodzie ktory trwal cale 15 sekund haha jedyne czego sie dowiedzialam to jak podwyzszyc lozko
Zuken, wieczorne obchody tyle trwają

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pojechałam do swojego gina, miał dyżur akurat No więc zbadał mnie, powiedział, że nic się nie sączy, to nie wody...że to śluz, którego jest dość sporo i .... UWAGA..... że tak jest zaraz przed porodem z tym śluzem. I że wody mogą odejść w ciągu dwóch dni!!!!!!! Eeeeeee.....YYYYY...jak powtórzyłam to mężowi to chyba miał mini zawał!

Wypytałam gina, czy to ok, jakby coś, dla Małej czy to nic złego, powiedział, że nie, że to ok, nie należy się obawiać... niby kamień z serca..ale ja nie chcę rodzić za 2 dni
Butter, ale budujesz napięcie

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny urodzilam sn, tak wszystko szybko poszlo. Odezwe sie później, bo ledwo zyje
Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Dziękuję mały jest super, podobny chyba do zosi trochę. Normalnie w szoku jestem ze dałam radę. Bolało jak cholera. Moj gin spisał się super, caly czas był z nami i polozna tez super babka. W sumie to on mnie tak namówił na sn, bo widział ze wszystko szybko idzie.

Było rozwarcie na 2 cm, a tu nagle zrobiło sie 7. Partych miałam chyba z 8.
Zdrówka dla Was!

Mamuska, gratulacje! Super, że Mała sama oddycha. Trzymam kciuki aby było dobrze. Ty odpoczywaj i zbieraj siły!



Dziś lekarka po ktg, stwierdziła, że jeszcze nie rodzę. Mojej córki nie rusza moje wchodzenie po schodach na 4 piętro 2x dziennie ani sprzątanie. Jutro więc cały dzień leniuchuję, bo mama zabrała Szymcia do siebie.

Dałam się dziś zbadać studentce. Szkoda mi jej było. Widziałam na jej twarzy przerażenie. Wydaje mi się, że niewiele wyczuła sądząc po bolesności badania
__________________
twin--maid jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-28 20:06:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.