Majowe Żonki 2012 - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-26, 19:17   #4561
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Majowe Żonki 2012

Dziękuję dziewczyny
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 08:11   #4562
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: Majowe Żonki 2012

Aaa no i zdrowka! Duuuuuzo zdrowka Ice




Ja sie kloce z tz od paru dni, bo mnie irytuje i jeszcze mi mowi, ze to ja jego, czym mnie irytuje jeszcze bardziej - a ten mi na rynek w sobote wieczorem kaze isc, glupek Ale musze przyznac, ze fajnie bylo, nawet pogadalismy jak ludzie ze soba, co sie ostatnio rzadko zdarza, bo nie ma czasu i sily.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-27, 08:32   #4563
MARGIDA
Wtajemniczenie
 
Avatar MARGIDA
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 595
Dot.: Majowe Żonki 2012

Cytat:
Napisane przez ewuszkaaa Pokaż wiadomość
Ja sie kloce z tz od paru dni, bo mnie irytuje i jeszcze mi mowi, ze to ja jego, czym mnie irytuje jeszcze bardziej - a ten mi na rynek w sobote wieczorem kaze isc, glupek Ale musze przyznac, ze fajnie bylo, nawet pogadalismy jak ludzie ze soba, co sie ostatnio rzadko zdarza, bo nie ma czasu i sily.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mój mąż mówi że jak się ludzie kłócą, to dobrze, bo mają jeszcze sobie coś do powiedzenia gorzej jest, jak już się do siebie nie odzywają

my dzisiaj w nocy ruszamy nad morze, a ja jestem w czarnej z pakowaniem, a jeszcze muszę rozmrozić lodówkę przed wyjazdem

miłej niedzieli życzę wszystkim
__________________


wiedźma w kolejnym pokoleniu
no i mam córkę
i męża - czarodzieja
MARGIDA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 08:51   #4564
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: Majowe Żonki 2012

Cytat:
Napisane przez MARGIDA Pokaż wiadomość
mój mąż mówi że jak się ludzie kłócą, to dobrze, bo mają jeszcze sobie coś do powiedzenia gorzej jest, jak już się do siebie nie odzywają

my dzisiaj w nocy ruszamy nad morze, a ja jestem w czarnej z pakowaniem, a jeszcze muszę rozmrozić lodówkę przed wyjazdem

miłej niedzieli życzę wszystkim

Udanego urlopu i pięknej pogody!


Ja wychodzę z tego samego założenia co Twój mąż.

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Madzia wykąpana w ogródkowym basenie u teściów. Jest nowa zabawa - wspinała się po nas w basenie i puszczaliśmy ją, żeby klapła do wody na pupę i wtedy mówimy "bam", a ona klapie i krzyczy "bał!" I tak w kółko. Już się taka zrobiła, że można się z nią bawić tak "interaktywnie", a nie tylko w pokazywanie jej zabawek

My poimprezowani. Fajny weekend. Na wieczór wczoraj pojechaliśmy jeszcze zrobić Madzi zdjęcie do dowodu. A potem do Tesco, bo miałam kupon na 20zł na F&F Chciałam stanik, ale nic nie mogłam znaleźć, za to obkupiłam się w majtki z promocji, skarpetki i spodnie od piżamy

A jak Wasz weekend?


Na cały ten tydzień zapowiadają po 33-35 stopni. Będziemy kisić z Magdą w domu całymi dniami :/
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 10:56   #4565
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Majowe Żonki 2012

Cytat:
Napisane przez ewuszkaaa Pokaż wiadomość
Aaa no i zdrowka! Duuuuuzo zdrowka Ice


Cytat:
Napisane przez ewuszkaaa Pokaż wiadomość
Ja sie kloce z tz od paru dni, bo mnie irytuje i jeszcze mi mowi, ze to ja jego, czym mnie irytuje jeszcze bardziej - a ten mi na rynek w sobote wieczorem kaze isc, glupek Ale musze przyznac, ze fajnie bylo, nawet pogadalismy jak ludzie ze soba, co sie ostatnio rzadko zdarza, bo nie ma czasu i sily.
My też się strasznie kłócimy ostatnio i wygląda to u nas podobnie wczoraj między innymi o to, że TŻ nigdzie nie chce wychodzić ze mną w takie miejsca jak właśnie rynek.

Cytat:
Napisane przez MARGIDA Pokaż wiadomość
mój mąż mówi że jak się ludzie kłócą, to dobrze, bo mają jeszcze sobie coś do powiedzenia gorzej jest, jak już się do siebie nie odzywają
Może coś w tym jest ale ciągłe kłótnie też chyba nie prowadzą do niczego dobrego.

Cytat:
Napisane przez MARGIDA Pokaż wiadomość
my dzisiaj w nocy ruszamy nad morze, a ja jestem w czarnej z pakowaniem, a jeszcze muszę rozmrozić lodówkę przed wyjazdem
Udanego urlopu

Cytat:
Napisane przez ewuszkaaa Pokaż wiadomość
Madzia wykąpana w ogródkowym basenie u teściów. Jest nowa zabawa - wspinała się po nas w basenie i puszczaliśmy ją, żeby klapła do wody na pupę i wtedy mówimy "bam", a ona klapie i krzyczy "bał!" I tak w kółko. Już się taka zrobiła, że można się z nią bawić tak "interaktywnie", a nie tylko w pokazywanie jej zabawek
Aż się uśmiecham czytając

Cytat:
Napisane przez ewuszkaaa Pokaż wiadomość
My poimprezowani. Fajny weekend. Na wieczór wczoraj pojechaliśmy jeszcze zrobić Madzi zdjęcie do dowodu. A potem do Tesco, bo miałam kupon na 20zł na F&F Chciałam stanik, ale nic nie mogłam znaleźć, za to obkupiłam się w majtki z promocji, skarpetki i spodnie od piżamy
Skąd masz taki bon? Mi w piątek TŻ nie pozwolił w Tesco kupić spodni w kwiaty bo krzyczał, że paskudne.

Cytat:
Napisane przez ewuszkaaa Pokaż wiadomość
A jak Wasz weekend?
Mój kiepsko tak prawdę mówiąc. W piątek byliśmy u moich rodziców z teściową i dość ciężko to zniosłam, ale wypiłam sporo wina. W sobotę cały dzień sama, uczyłam się i złapałam mega doła, że przez rok nic się u mnie nie zmieniło poza wiekiem, zrobiłam tiramisu i sobie dobry obiad, a w niedzielę pożarłam się z TŻem i to na ostro więc urodzin do udanych nie zaliczam.

Dobrze, że chociaż tiramisu mi się udało. I dzisiaj dobrą tartę z białą czekoladą i borówkami przyniosłam dzisiaj do pracy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 11:46   #4566
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: Majowe Żonki 2012

Z karty Clubcard dostałam już dawno. Że jak się wyda za min. 80zł w F&F to płaci się 20zł mniej. Zawsze cos, a bielizne i tak musialam uzupelnic.


Ide lizac mieszkanie, bo ktos obejrzec ma przyjechac.
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 12:15   #4567
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Majowe Żonki 2012

Cytat:
Napisane przez ewuszkaaa Pokaż wiadomość
Z karty Clubcard dostałam już dawno. Że jak się wyda za min. 80zł w F&F to płaci się 20zł mniej. Zawsze cos, a bielizne i tak musialam uzupelnic.
To ja chyba za rzadko u nich kupuję, bo nie dostaję takich rzeczy. Też lubię ich bieliznę i pidżamy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-28, 14:21   #4568
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Majowe Żonki 2012

Weekend u nas zleciał bardzo szybko
Mąż w sobotę pracował, więc za dużo wolnego nie miałam.. A jeśli chodzi o kłótnie to też mocno się wkurzamy.. Głównie idzie o podejście TŻeta do małej.. Mam wrażenie, że nie jest na pierwszym miejscu.. Czasem jest głośno, że ja wymiękam, a co dopiero zasypiające dziecko, jak np idzie z małą w foteliku czy wózku to nie patrzy czy słońce na nią świeci i takie tam..... Poza tym wkurza mnie nocne wstawanie do dziecka.. Jak ja ją karmię to On śpi, a jak On to ja już nie śpię i im pomagam.. Ciekawe kiedy to się zmieni.. TŻ mówi, że jeszcze nie czuje się pewnie przy "obróbce" małej, a mi to sprawnie idzie.. Ehh.. Trzeba wymyślić jakiś system, bo niedługo wykituję..

Wczoraj byliśmy u znajomych, którzy kupili dom pod L. i małej coś się stało, dała taki koncert, że hej! Nie wiem czy gorąco jej było czy brzuszek ją bolał, bo najedzona i przebrana była.. A że znajoma jest w 6 miesiącu w ciąży to chyba się przerazili

W ogóle ostatnio jakoś strasznie nerwowo Ania je.. Przed jedzeniem, zamiast się cieszyć, że dostanie butlę to jest nerwowa i płaczliwa.. Nie wiem co to może być.. Poza tym ulewa jej się dość często i wymiotuje wodą (bez mleka i "serka"). Mam nadzieję, że jej to niedługo minie...

Co tu robić z takim maluchem w taką pogodę? Na spacer w ukrop to chyba średnio, a w domu to już nie mam pomysłów, żeby ją rozbawiać I chodzimy po mieszkaniu w samym pampku

Ewuszko - super, że możecie się już tak bawić.. Ja też już bym tak chciała

Margido - udanego wypoczynku

A jeśli chodzi o zakupy ciuchowe, to ja w tym sezonie pasuję.. Jestem gruba i w nic się nie mieszczę.. Kupiłam sobie spódnicę w lidlu i jest za mała.. Muszę zacząć ćwiczyć, bo od września idę z małą na basen, a pewnie nie zmieszczę się w strój.. Motywacji i siły jak na razie zupełnie brak i nie wiem jak ruszyć .......
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 18:45   #4569
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: Majowe Żonki 2012

Myska, nie pociesze Cie, bo u nas to sie nie poprawilo. Wstaje ja, bo ja ja slysze. Tz jak kloda, on sie tylko na alarm samochodowy budzi :/ A jakbym go kopla, zeby sie zajal to ja i tak nie zasne poki ja slysze :/ Ale byl czas, ze go budzilam jak kp, on odbijal, bo ja nosilismy po 40 min... Albo jak sie bardzo darla i nie ccialam jedna reka mleka robic.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 19:06   #4570
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Majowe Żonki 2012

Cytat:
Napisane przez ewuszkaaa Pokaż wiadomość
Myska, nie pociesze Cie, bo u nas to sie nie poprawilo. Wstaje ja, bo ja ja slysze. Tz jak kloda, on sie tylko na alarm samochodowy budzi :/ A jakbym go kopla, zeby sie zajal to ja i tak nie zasne poki ja slysze :/ Ale byl czas, ze go budzilam jak kp, on odbijal, bo ja nosilismy po 40 min... Albo jak sie bardzo darla i nie ccialam jedna reka mleka robic.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
U nas jakoś wcześniej, jak karmiłam piersią godzinę, a później butlą to przynajmniej wstawał ze mną i dotrzymywał mi towarzystwa.. Jakoś to się pozmieniało.. Jednak mam nadzieję, że znowu się zmieni... Bo Mąż owszem słyszy ją i często do niej wstaje np smoczka wsadzić (śpi z brzegu ).

Moja córa jest dziwna.. Karmiłam ją o 17.05 i spała tylko jakieś 20 minut, teraz mi zasnęła w łóżeczku (po godzinnym kwękoleniu) jak jestem gotowa z kąpielą i jedzeniem na noc.. Mam nadzieję, że nie zasnęła tak już na noc.....
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA

Edytowane przez Myska0
Czas edycji: 2014-07-28 o 19:07
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 19:06   #4571
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Majowe Żonki 2012

Cytat:
Napisane przez ewuszkaaa Pokaż wiadomość

Ja sie kloce z tz od paru dni, bo mnie irytuje i jeszcze mi mowi, ze to ja jego, czym mnie irytuje jeszcze bardziej - a ten mi na rynek w sobote wieczorem kaze isc, glupek Ale musze przyznac, ze fajnie bylo, nawet pogadalismy jak ludzie ze soba, co sie ostatnio rzadko zdarza, bo nie ma czasu i sily.

no to dobrze się złożyło że mieliście okazję pogadać
Cytat:
Napisane przez MARGIDA Pokaż wiadomość

my dzisiaj w nocy ruszamy nad morze, a ja jestem w czarnej z pakowaniem, a jeszcze muszę rozmrozić lodówkę przed wyjazdem
baw się dobrze i wypoczywaj
Cytat:
Napisane przez ewuszkaaa Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------
Madzia wykąpana w ogródkowym basenie u teściów. Jest nowa zabawa - wspinała się po nas w basenie i puszczaliśmy ją, żeby klapła do wody na pupę i wtedy mówimy "bam", a ona klapie i krzyczy "bał!" I tak w kółko. Już się taka zrobiła, że można się z nią bawić tak "interaktywnie", a nie tylko w pokazywanie jej zabawek

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość


Mój kiepsko tak prawdę mówiąc. W piątek byliśmy u moich rodziców z teściową i dość ciężko to zniosłam, ale wypiłam sporo wina. W sobotę cały dzień sama, uczyłam się i złapałam mega doła, że przez rok nic się u mnie nie zmieniło poza wiekiem, zrobiłam tiramisu i sobie dobry obiad, a w niedzielę pożarłam się z TŻem i to na ostro więc urodzin do udanych nie zaliczam.
przykro mi
Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
Weekend u nas zleciał bardzo szybko
Mąż w sobotę pracował, więc za dużo wolnego nie miałam.. A jeśli chodzi o kłótnie to też mocno się wkurzamy.. Głównie idzie o podejście TŻeta do małej.. Mam wrażenie, że nie jest na pierwszym miejscu.. Czasem jest głośno, że ja wymiękam, a co dopiero zasypiające dziecko, jak np idzie z małą w foteliku czy wózku to nie patrzy czy słońce na nią świeci i takie tam..... Poza tym wkurza mnie nocne wstawanie do dziecka.. Jak ja ją karmię to On śpi, a jak On to ja już nie śpię i im pomagam.. Ciekawe kiedy to się zmieni.. TŻ mówi, że jeszcze nie czuje się pewnie przy "obróbce" małej, a mi to sprawnie idzie.. Ehh.. Trzeba wymyślić jakiś system, bo niedługo wykituję..
żebyście się dogadali w sprawie opieki

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość

Ewuszko - super, że możecie się już tak bawić.. Ja też już bym tak chciała
pewnie zanim sie obejrzysz tak będzie
Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość

A jeśli chodzi o zakupy ciuchowe, to ja w tym sezonie pasuję.. Jestem gruba i w nic się nie mieszczę.. Kupiłam sobie spódnicę w lidlu i jest za mała.. Muszę zacząć ćwiczyć, bo od września idę z małą na basen, a pewnie nie zmieszczę się w strój.. Motywacji i siły jak na razie zupełnie brak i nie wiem jak ruszyć .......
Kochana dopiero urodziłaś, więc wiadomo ze jeszcze Ci parę kilo zostało zaczniesz biegać za Anią i zobaczysz że wszystko co dodatkowe zniknie

U mnie weekend fajny ale krótki w sobotę po malowaniu jakoś dało nam sie zebrać na te urodziny. Wróciliśmy niezbyt późno bo zaraz po północy, bo rano mieliśmy jechać na wycieczkę wycieczka się udała, zwiedzanie kopalni to był dobry pomysł na upał, bo tam było 10 stopni w aquaparku tez mi się podobało

No a dziś w pracy jakoś zleciało a po pracy byliśmy u lekarza (relacja z telenoweli na wiadomy temat w klubie )
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-01, 12:35   #4572
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: Majowe Żonki 2012

Heja, co słychać?

Margida, to ma chyba fajną pogodę nad morzem


Mi tydzień zleciał nawet nie wiem kiedy. Trochę się uczyłam nawet włoskiego. Bo bez uczenia w domu, to te korki o d. rozbić... Latałam po urzędach, no bo przecież za jednym razem się nie da, nie? Żeby dziecku dowód wyrobić muszą być oboje rodziców, no i ok. Ale czemu na necie jak już się pofatygowałam sprawdzić, co trzeba, to wypisali potrzebnych dokumentów. I co, drugi raz musiałam jechać. Tyle dobrze, że babka poszła na rękę, tz coś tam podpisał i pojechałam sama drugi raz.

Jutro chyba do krk jedziemy w odwiedziny do rodziny tz.


TZ mnie znowu wkurzam. Mamusia nie nauczyla sprzatac po sobie i szału dostaję... Mam tak falami. Raz mi to zwisa. Raz mam ochote wyrzucic przez okno.


Ice, mam kilka rozkminek z cyklu "jak to zrobić w nowym mieszkaniu". Jak znajdę wenę to wrzucę do klubu
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 17:22   #4573
MARGIDA
Wtajemniczenie
 
Avatar MARGIDA
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 595
Dot.: Majowe Żonki 2012

Pozdrowienia z upalnego Międzywodzia deszcze też się zdarzają, ale nie dłuższe niż przez godzinę. Opalaliśmy się tak skutecznie, że schodzi nam już skóra :P buziaki dla wszystkich
__________________


wiedźma w kolejnym pokoleniu
no i mam córkę
i męża - czarodzieja
MARGIDA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 18:04   #4574
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Majowe Żonki 2012

Cytat:
Napisane przez ewuszkaaa Pokaż wiadomość

Mi tydzień zleciał nawet nie wiem kiedy. Trochę się uczyłam nawet włoskiego. Bo bez uczenia w domu, to te korki o d. rozbić... Latałam po urzędach, no bo przecież za jednym razem się nie da, nie? Żeby dziecku dowód wyrobić muszą być oboje rodziców, no i ok. Ale czemu na necie jak już się pofatygowałam sprawdzić, co trzeba, to wypisali potrzebnych dokumentów. I co, drugi raz musiałam jechać. Tyle dobrze, że babka poszła na rękę, tz coś tam podpisał i pojechałam sama drugi raz.

Jutro chyba do krk jedziemy w odwiedziny do rodziny tz.


TZ mnie znowu wkurzam. Mamusia nie nauczyla sprzatac po sobie i szału dostaję... Mam tak falami. Raz mi to zwisa. Raz mam ochote wyrzucic przez okno.
TŻowi najlepiej kopa zasadzić

co do urzędów to ja praktycznie nigdy niczego za pierwszym razem nie załatwiłam, chyba taki "urok" tych instytucji dobrze ze sie wreszcie udało
Cytat:
Napisane przez MARGIDA Pokaż wiadomość
Pozdrowienia z upalnego Międzywodzia deszcze też się zdarzają, ale nie dłuższe niż przez godzinę. Opalaliśmy się tak skutecznie, że schodzi nam już skóra :P buziaki dla wszystkich
super że macie piękną pogodę bawcie się świetnie

Mnie też tydzień zleciał jak z bicza praktycznie codziennie coś mieliśmy po południu do roboty (oprócz czwartku kiedy to lało a ja umierałam z powodu @ więc nie miałam siły ruszać nawet kończyną jedną ) W środę i dziś byliśmy w aquaparku , takim do którego mamy niedaleko całkiem mają tam sporą część zewnętrzną więc korzystaliśmy z pogody
Dziś wieczorem jeszcze się wybieramy do kina pod chmurką
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 18:12   #4575
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Majowe Żonki 2012

ewuszko wrzucaj koniecznie, chętnie poczytam i mnie też TŻ wkurza, staram się nie przejmować i być miłą w imię lepszego jutra, ale mam dość chwilami.

Mi też tydzień zleciał szybko... w ogóle czas mi leci tak bardzo szybko ostatnio, że mnie to przeraża.
Ale końcówkę tygodnia miałam fajną - w środę wpadła koleżanka na kawę, w czwartek byłam na imprezie z ludźmi z pracy i było świetnie, wczoraj byliśmy na piwie ze znajomymi i też było super. A dzisiaj szara codzienność już.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-04, 16:10   #4576
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Majowe Żonki 2012

To ja już nie wspomnę jak mi szybko czas zapitala.....
Na weekend byliśmy u teściów, a wcześniej nie miałam siły pisać.. Ta pogoda mnie i małą wykończy.....

Margido - odpoczywaj Kochana Należy Ci się

To ja tym razem nie dołączę do narzekających na TŻetów.. Póki co jest ok Jak Mąż ma drugą zmianę to z rana bierze małą do salonu, a ja jeszcze mogę sobie pospać Za co mu bardzo jestem wdzięczna Poza tym Ania ma czasem napady chyba kolki albo problem z jelitkami, bo potrafi tak krzyczeć i płakać, a później pruta.. Jestem wtedy bezradna i też chce mi się płakać I moje dziecko przespało od 20.30 do 4 rano
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 20:30   #4577
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: Majowe Żonki 2012

Cześć
Niedawno powróciłam na wizaż i postanowiłam tu zajrzeć i przesłać Wam pozdrowienia, chociaż pewnie mnie już nie pamiętacie tyle czasu już minęło... w każdym bądź razie witam się i pozdrawiam
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 09:44   #4578
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Majowe Żonki 2012

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość

To ja tym razem nie dołączę do narzekających na TŻetów.. Póki co jest ok Jak Mąż ma drugą zmianę to z rana bierze małą do salonu, a ja jeszcze mogę sobie pospać Za co mu bardzo jestem wdzięczna Poza tym Ania ma czasem napady chyba kolki albo problem z jelitkami, bo potrafi tak krzyczeć i płakać, a później pruta.. Jestem wtedy bezradna i też chce mi się płakać I moje dziecko przespało od 20.30 do 4 rano
super że mąż się spisuje
mam nadzieje że dolegliwości u Ani będą występować jak najrzadziej
Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Cześć
Niedawno powróciłam na wizaż i postanowiłam tu zajrzeć i przesłać Wam pozdrowienia, chociaż pewnie mnie już nie pamiętacie tyle czasu już minęło... w każdym bądź razie witam się i pozdrawiam
Pewnie ze Cię pamiętam, witaj co tam u Ciebie?
widzę w podpisie ze masz synka, tak?

A co tu taka cisza? ja odliczam godziny do weekendu tydzień mi znów szybko zleciał, a to siłka, a to fryzjer, a to basen
Na weekend nie ma jeszcze konkretnych planów, ale coś się pewnie wykluje po drodze
Za tydzień w piątek mamy wesele, na szczęście sukienki nie kupuję więc mam luz a po weselu, w sobotę chcemy skoczyć na chwilę (do poniedziałku) w Tatry Słowackie, cel główny: Tatralandia zobaczymy jeszcze czy to wypali, ale plan wstępny jest
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 09:59   #4579
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Majowe Żonki 2012

Właśnie straszna cisza coś ostatnio ja mam trochę gorszy okres, w sumie od tych urodzin jestem taka trochę zwątpiona no i inne sprawy też się na to nakładają. Może w wolnej chwili pożalę wam się w klubie.

Z weekendu ciesze się o tyle, że się może wyśpię, bo jakoś poprzedniego jeszcze nie mogę odespać. Czy nawet tygodnia przed poprzednim weekendem. Jutro mój TŻ robi sobie wolne od budowy i jeszcze na żaglówkę z moim tatą i kuzynem, męskie wyjście więc nie jestem mile widziana. Jak mu się spodoba to będę musiała przyspieszyć plany nauki pływania.

A ja idę dzisiaj zrobić usg kolana, mam nadzieję, że się okaże że jest wszystko dobrze i to że lekko boli to nic, bo bym już chciała do ćwiczeń wrócić, bo flaczeję tak, że nie mogę na siebie patrzeć w lustrze. Na bieganie mam ochotę, w tym roku jeszcze nie biegałam.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-08, 14:12   #4580
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Majowe Żonki 2012

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Właśnie straszna cisza coś ostatnio ja mam trochę gorszy okres, w sumie od tych urodzin jestem taka trochę zwątpiona no i inne sprawy też się na to nakładają. Może w wolnej chwili pożalę wam się w klubie.
napisz nam, może Ci się zrobi lepiej jak się wygadasz
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość

A ja idę dzisiaj zrobić usg kolana, mam nadzieję, że się okaże że jest wszystko dobrze i to że lekko boli to nic, bo bym już chciała do ćwiczeń wrócić, bo flaczeję tak, że nie mogę na siebie patrzeć w lustrze. Na bieganie mam ochotę, w tym roku jeszcze nie biegałam.
i daj znać jak po usg
chociaż z doświadczenia mojego na usg wiele rzeczy nie wychodzi, potrzebny jest rezonans żeby było dokładnie widać co i jak
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 13:46   #4581
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Majowe Żonki 2012

Ewusia Ty się znasz na kolanach nieźle po swoich perypetiach, mogę zapytać o coś? Okazuje się że mam mało chrząstki, idę oczywiście do ortopedy (nawet się w LX zwolniło miejsce do gościa, którego mi polecali bardzo w pracy), ale wiesz coś o leczeniu tego? Czy ja w ogóle mogę cokolwiek ćwiczyć? Z tego co wygooglałam to chyba nie jest taka całkiem banalna sprawa.
Co ja mogę brać, poprzedni mi przepisał jakiś Orton Flex, ale nie wykupiłam go bo miał notatnik z logo tego preparatu, nie ufam takim.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 14:04   #4582
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Majowe Żonki 2012

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ewusia Ty się znasz na kolanach nieźle po swoich perypetiach, mogę zapytać o coś? Okazuje się że mam mało chrząstki, idę oczywiście do ortopedy (nawet się w LX zwolniło miejsce do gościa, którego mi polecali bardzo w pracy), ale wiesz coś o leczeniu tego? Czy ja w ogóle mogę cokolwiek ćwiczyć? Z tego co wygooglałam to chyba nie jest taka całkiem banalna sprawa.
Co ja mogę brać, poprzedni mi przepisał jakiś Orton Flex, ale nie wykupiłam go bo miał notatnik z logo tego preparatu, nie ufam takim.
Kochana aż taką specjalistą nie jestem, wiec obawiam się że Ci nie pomogę za wiele to że masz mało chrząstki może oznaczać że Twoje kości są bliżej siebie i bardziej o siebie trą, więc to może powodować ból. Jeśli chrząstka jest jednolita to powinno się dać ją farmakologicznie wzmocnić (np zastrzykami z kwasu hialuronowego, albo w lżejszych przypadkach tabletkami z glukozaminą), no ale to już musi lekarz ocenić
Ja mam taką chorobę (nazywa sie chondromalacja rzepki) która polega na tym że chrząstka jest miękka i dziurawa, ale to chyba nie to samo co u Ciebie (mam taką nadzieję przynajmniej bo to jest strasznie upierdliwa choroba, jeszcze jak się ma I stopień to spoko w miarę, ale ja mam III-IV, czyli prawie najgorszy, wiec stąd te moje jazdy)
Co do ćwiczeń to dopóki nie pójdziesz do ortopedy to lepie nie wykonuj ćwiczeń obciążających kolana. Ja nie mogę wcale i już nigdy takich ćwiczeń wykonywać, wiec jakoś się da ja np chodze na siłkę i ćwiczę na orbitreku na najmniejszym obciążeniu (na rowerku też można, ale dla mnie to jest już za dużo, nie daję rady) oraz ćwiczena przyrządach siłowych górne partie ciała. Poza tym basen jak najbardziej wskazany, więc możesz dalej trenować pływanie Z fitnessu to jak dla mównie tylko pilates i tego typu statyczne rzeczy, zadnych podskoków ale jeśli nie jest z Tobą bardzo źle to możesz chodzić na takie miej intensywne zajęcia na nogi jak np zumba, odpadają tylko ćwiczenia na steperach bo to jest mega obciążenie dla kolan
Mam nadzieję ze ortopeda i powie ze to jednak nic poważnego
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 15:18   #4583
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Majowe Żonki 2012

Ewusia dzięki, jesteś nieoceniona mam nadzieję, ze u mnie nie jest tak poważnie i że faktycznie jakieś leczenie pomoże, zobaczymy niedługo co powie lekarz. Właśnie gotuję galaretkę z nóżek, może coś nie coś wzmocni.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 15:41   #4584
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: Majowe Żonki 2012

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Pewnie ze Cię pamiętam, witaj co tam u Ciebie?
widzę w podpisie ze masz synka, tak?
Tak, zgadza się, 4 miesiące temu zostałam mamą i świat się wywrócił do góry nogami Kuba jest wymagający, ale kochany Teraz jak siedzę w domu postanowiłam znowu korzystać z wizażu. Po ślubie wyprowadziliśmy się na swoje, najpierw nie miałam neta a potem czasu i dlatego zniknęłam.

Widzę, że jest temat kolan. Mnie zaczęły ostatnio pobolewać, gdy wstaję. Albo to od ćwiczeń, albo od noszenia małego. Póki co kupiłam spray i może pomoże.

Miłej niedzieli
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 07:51   #4585
MARGIDA
Wtajemniczenie
 
Avatar MARGIDA
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 595
Dot.: Majowe Żonki 2012

alwa
gratuluję maleństwa

melduję powrót z urlopu
na szczęście nie wracam jeszcze do pracy
__________________


wiedźma w kolejnym pokoleniu
no i mam córkę
i męża - czarodzieja
MARGIDA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 12:14   #4586
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: Majowe Żonki 2012

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Cześć
Niedawno powróciłam na wizaż i postanowiłam tu zajrzeć i przesłać Wam pozdrowienia, chociaż pewnie mnie już nie pamiętacie tyle czasu już minęło... w każdym bądź razie witam się i pozdrawiam
Hej Milo Cie znowu "widzieć"
Gratuluje maleństwa!

Cytat:
Napisane przez MARGIDA Pokaż wiadomość
melduję powrót z urlopu
na szczęście nie wracam jeszcze do pracy
Opowidaj! Pogoda sie chyba udala, co?
Kilka dni na rozruch po urlopie sa bardzo wskazane
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 10:09   #4587
MARGIDA
Wtajemniczenie
 
Avatar MARGIDA
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 595
Dot.: Majowe Żonki 2012

Cytat:
Napisane przez ewuszkaaa Pokaż wiadomość
Opowidaj! Pogoda sie chyba udala, co?
Kilka dni na rozruch po urlopie sa bardzo wskazane
nie za bardzo mam co opowiadać, bo głównie leniuchowaliśmy

pogoda nam dopisała, chyba całe wakacje było ładnie nad morzem w tym roku
za to kolega męża wrócił z Chorwacji w sobotę, byli tam 10 dni, z czego 9 lało
__________________


wiedźma w kolejnym pokoleniu
no i mam córkę
i męża - czarodzieja
MARGIDA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 12:30   #4588
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Majowe Żonki 2012

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ewusia dzięki, jesteś nieoceniona mam nadzieję, ze u mnie nie jest tak poważnie i że faktycznie jakieś leczenie pomoże, zobaczymy niedługo co powie lekarz. Właśnie gotuję galaretkę z nóżek, może coś nie coś wzmocni.
nie ma sprawy
Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Tak, zgadza się, 4 miesiące temu zostałam mamą i świat się wywrócił do góry nogami Kuba jest wymagający, ale kochany
super zazdroszczę
ju sporo naszych majówek ma dzieciaczki
Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Widzę, że jest temat kolan. Mnie zaczęły ostatnio pobolewać, gdy wstaję. Albo to od ćwiczeń, albo od noszenia małego. Póki co kupiłam spray i może pomoże.
no iestety ciąża a później noszenie maluszka to jest spore obciążenie dla kolan
Cytat:
Napisane przez MARGIDA Pokaż wiadomość

pogoda nam dopisała, chyba całe wakacje było ładnie nad morzem w tym roku
za to kolega męża wrócił z Chorwacji w sobotę, byli tam 10 dni, z czego 9 lało
super że wakacje Wam się udały
dobrze ze jak ja byłam w Chorwacji to tam było słońce a w Polsce padało, bo bym się zapłakała chyba
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 21:19   #4589
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: Majowe Żonki 2012

Cytat:
Napisane przez MARGIDA Pokaż wiadomość
alwa
gratuluję maleństwa
Cytat:
Napisane przez ewuszkaaa Pokaż wiadomość
Hej Milo Cie znowu "widzieć"
Gratuluje maleństwa!
dziękuję

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
super zazdroszczę
ju sporo naszych majówek ma dzieciaczki
a kto jeszcze ma? widzę w podpisie że Myska ma córeczkę
Troszkę nam zeszło, zanim pojawił się Kuba, w zasadzie to go wymodliłam

a tak ogólnie to co u Was słychać dziewczyny?
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 08:31   #4590
santom
Zakorzenienie
 
Avatar santom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc;D
Wiadomości: 5 424
GG do santom Send a message via Skype™ to santom
Dot.: Majowe Żonki 2012

hej laseczki wpadam sie przywitac

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
dziękuję



a kto jeszcze ma? widzę w podpisie że Myska ma córeczkę
Troszkę nam zeszło, zanim pojawił się Kuba, w zasadzie to go wymodliłam

a tak ogólnie to co u Was słychać dziewczyny?
a i ja mam coreczke i ewuszka

i zostawiam grzdyla na pocieszenie oka
nie potrafie uwierzyc, ze Lilka lada chwila tez bedzie miala 4 miesiace i zaraz bede jej wprowadzac inne posilki. generalnie bardzo wesole dziecie mam i dumna jestem, bo w sobote zaliczyla swoj pierwszy przewrot na brzuszek smieje sie w glos, cieszy sie do swojego odbicia w lustrze, slodziak
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020674.jpg (135,4 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pas1.jpg (59,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (140,5 KB, 8 załadowań)
__________________





NA ZAWSZE W SERCU...

Edytowane przez santom
Czas edycji: 2014-08-13 o 08:33
santom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-28 15:02:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:39.