Moja walka z tłuszczem! - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-10, 11:06   #931
Sate
Raczkowanie
 
Avatar Sate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 194
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Sądzę, że dałoby radę, jednak trochę by było tego allegrowego rozgardiaszu, którego nie lubię Proponuję żebyś ściągnęła sobie BitComet i wybrała sobie jakiś filmik stąd - http://www.mininova.org/search/?search=%22tae+bo%22
Ściągnięcie pliku ważącego te 400 MB długo czasu nie zajmuje, a na pewno krócej, niż czekanie na przesyłkę.
Jakiej prędkości masz internet, wiesz?
Sate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 11:14   #932
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

ja chyba spróbuje 8 minute workout narazie, zobacze jak mi przypasuje taki trening

jeszcze nic nie jadłam, mam mozarelle, to jak sie robi te omlety??


PS. ta w czerwonym jaki ma brzuszek
http://pl.youtube.com/watch?v=qAM4he...elated&search=
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 11:37   #933
Puenta88
Raczkowanie
 
Avatar Puenta88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 405
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez Sate Pokaż wiadomość
Sądzę, że dałoby radę, jednak trochę by było tego allegrowego rozgardiaszu, którego nie lubię Proponuję żebyś ściągnęła sobie BitComet i wybrała sobie jakiś filmik stąd - http://www.mininova.org/search/?search=%22tae+bo%22
Ściągnięcie pliku ważącego te 400 MB długo czasu nie zajmuje, a na pewno krócej, niż czekanie na przesyłkę.
Jakiej prędkości masz internet, wiesz?
jesli nie to ok, ja nie mam mozliwosci sciagania za bardzo bo jestem na łasce brata i on ma dosc wolny net. to jego komp i ja sie nie moge tu rzadzic

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
ja chyba spróbuje 8 minute workout narazie, zobacze jak mi przypasuje taki trening

jeszcze nic nie jadłam, mam mozarelle, to jak sie robi te omlety??


PS. ta w czerwonym jaki ma brzuszek
http://pl.youtube.com/watch?v=qAM4he...elated&search=
ja robie normalny omlet, wlewam pianke z jajek na patelnie i klade od razu kawalki szynki, jak przewroce na druga strone to kawaleczki mozarelli i czekam az sie rozpusci

chcvialam sie pochwalic dzis byly wyniki w jednym miejscu do ktorego zlozylam papiery i sie dostalam! tak sie ciesze ze nie zostane na lodzie i ze mam juz jedno wejscie na dobry uniwerek czekam teraz na dalsze wyniki z innych miejsc... oby Poznan mnie przyjal...
__________________
aaaa.... Plazuję sobie
Puenta88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 11:39   #934
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Gratuluje

EDIT: zrobiłam sobie troszke inaczej, dałam tylko dwa białka z jajka, dwa plasterki szynki z indyka i wszystko na patelnie z oliwa z oliwek, jajka sie scieły, pod koniec dodałam pól kuli mozarelli[ok.50g] i troszke rozpuscilam, potem posypałam mielonym czosnkiem, pokroiłam świeżego pomidorka i kromke wasy żytniej
MNIAM!
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail

Edytowane przez nikki999
Czas edycji: 2007-07-10 o 12:00
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 13:10   #935
Sate
Raczkowanie
 
Avatar Sate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 194
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Puenta, na prawdę wybacz, ale wolałabym nie

Zaliczyłam dziś 40 minut tae-bo na siłę. Nie było tak źle, ale pod koniec wyraźnie czułam zmęczenie, ale nie miałam zamiaru przerywać, o nie!

Później, w przypływie nagłej i nieoczekiwanej chęci zmiany (przez te cholerne endorfiny, chyba ), ścięłam sobie grzywkę na prosto (miałam na bok). Nie jest tak źle, ale wyglądam jak Kleopatra, albo Emily Strange, bo mam czarne (farbowane, niestety) włosy No i oczywiście ścięłam się krzywo i czekam na ratunek (czyt. mama wracająca z pracy)

Nikki, daj znać jak zaliczysz ośmiominutowy tae-bo!
Sate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 13:11   #936
Sate
Raczkowanie
 
Avatar Sate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 194
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

dubel
Sate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 14:39   #937
Puenta88
Raczkowanie
 
Avatar Puenta88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 405
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez Sate Pokaż wiadomość
Puenta, na prawdę wybacz, ale wolałabym nie

Zaliczyłam dziś 40 minut tae-bo na siłę. Nie było tak źle, ale pod koniec wyraźnie czułam zmęczenie, ale nie miałam zamiaru przerywać, o nie!

Później, w przypływie nagłej i nieoczekiwanej chęci zmiany (przez te cholerne endorfiny, chyba ), ścięłam sobie grzywkę na prosto (miałam na bok). Nie jest tak źle, ale wyglądam jak Kleopatra, albo Emily Strange, bo mam czarne (farbowane, niestety) włosy No i oczywiście ścięłam się krzywo i czekam na ratunek (czyt. mama wracająca z pracy)

Nikki, daj znać jak zaliczysz ośmiominutowy tae-bo!
zaluje ze nie, ale ok, szanuje decyzje
__________________
aaaa.... Plazuję sobie
Puenta88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-10, 16:34   #938
Puenta88
Raczkowanie
 
Avatar Puenta88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 405
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

a co tu tak cicho? ja sie wybieram zarraz do tesco po arbuza ciekawe czy beda same resztki czy cos sie jeszcze d;a mnie zachowalo, bo jest strasznie tani, 98gr/kg... ah uwielbiam arbuzy
__________________
aaaa.... Plazuję sobie
Puenta88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 17:27   #939
itrusta
Zadomowienie
 
Avatar itrusta
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 146
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

No cicho cicho
Ja dzis 8minut abs i rozciaganie zaliczone.
Cholera mam dzis wielki apetyt, czlowiek siedzi w domu i tylko o jedzeniu mysli. No ale trzeba walczyc z myslami
Puenta ja rowniez lubie arbuzy ale najbardziej uwielbiam czeresnie... Pyccchaaaa
itrusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 18:35   #940
fraufrau
Raczkowanie
 
Avatar fraufrau
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 45
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Przyłączam się
Niedawno co ważylam 81 kg, ale udało mi się schudnąć 5 kg i chciałabym kontynuować moją diete, a że w kupie siła, to będzie raźniej

Założyłam sobie dzienniczek, który pisze w WordPadzie (jest bardzo dobrze ukryty ^^). Pomaga mi on, aby się nie złamać i np. nie zjeść żadnego cukierka
Opisuje też tam moje samopoczucie podczas diety, co zjadłam i czy uprawiałam jakiś sport ^^
Ah te moje pomysły...

Mój pierwszy post
__________________
Bardzo kiedyś: 81 kg
Kiedyś: 76 kg
Teraz: 72
Będzie: 63 kg
Pomóżcie fraufrau
fraufrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 20:42   #941
Sate
Raczkowanie
 
Avatar Sate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 194
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Frau, witamy (to "frau, kojarzy mi się z niemieckim "raust!" czy jak to tam )! Wszystko to jest dobre, co pomaga nam w odchudzaniu Szczególnie te "wspomagacze" psychiczne!

A ja mam arbuza, ha! 89gr za kilogram w Kauflandzie Itrusta, również uwielbiam czereśnie! Żałuję, że teraz takie kiepskie plony (chcą 10 złotych za kilogram! ) i nawet u mojej babci wszystkie zgniły A zawsze były takie dorodne i soczyste... mmm...

Dzisiaj znowu na działce machanie łopatą Razem z tae-bo spaliłam chyba wszystko co dzisiaj zjadłam
Sate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-10, 20:43   #942
Puenta88
Raczkowanie
 
Avatar Puenta88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 405
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez fraufrau Pokaż wiadomość
Przyłączam się
Niedawno co ważylam 81 kg, ale udało mi się schudnąć 5 kg i chciałabym kontynuować moją diete, a że w kupie siła, to będzie raźniej

Założyłam sobie dzienniczek, który pisze w WordPadzie (jest bardzo dobrze ukryty ^^). Pomaga mi on, aby się nie złamać i np. nie zjeść żadnego cukierka
Opisuje też tam moje samopoczucie podczas diety, co zjadłam i czy uprawiałam jakiś sport ^^
Ah te moje pomysły...

Mój pierwszy post
witaj ciesze sie ze do nas dolaczsz. mamy podobna wage i taki sam cel, ja najpierw bym chciala do 70kg a pozniej do 65kg i stop. najlepiej byloby gdybys wpisala sie do tebaleki z wymiarami aha, i powiedz ile masz lat? na czym polega twoja dieta? uprawiasz jakis sport? io gratul;uje zgubienia tych 5 kg
__________________
aaaa.... Plazuję sobie
Puenta88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 20:59   #943
fraufrau
Raczkowanie
 
Avatar fraufrau
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 45
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez Puenta88 Pokaż wiadomość
witaj ciesze sie ze do nas dolaczsz. mamy podobna wage i taki sam cel, ja najpierw bym chciala do 70kg a pozniej do 65kg i stop. najlepiej byloby gdybys wpisala sie do tebaleki z wymiarami aha, i powiedz ile masz lat? na czym polega twoja dieta? uprawiasz jakis sport? io gratul;uje zgubienia tych 5 kg
Tak naprawde chcialabym schudnąć do 60, ale narazie daje sobie cel 65. Jak uznam, że moge dalej i że przydałoby się jeszcze te 5 kg mnie to pociągne to do 60 kg.
Z wymiarami ciężko, bo nie mam czym sie zmierzyć
Wiem tylko, że wzrostu mam 174.
Lat mam 17 (niebawem).
A moja dieta polega na ograniczeniu słodyczy i różnych przekąsek typu chipsy, paluszki.
Ej ej, czy ja powiedziałam ograniczeniu? Nie nie! ZREZYGNOWANIU chyba powinno być ^^
Staram się też nie jeść białego pieczywa, tlustych potraw i różnych rzeczy, które dodają centymetrów tu i ówdzie.
Ruch? Rower! Kocham jeździć na rowerze. Przymierzam się też do kupna skakanki
__________________
Bardzo kiedyś: 81 kg
Kiedyś: 76 kg
Teraz: 72
Będzie: 63 kg
Pomóżcie fraufrau
fraufrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 21:17   #944
dociekliwa
Raczkowanie
 
Avatar dociekliwa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 197
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez Sate Pokaż wiadomość
Sądzę, że dałoby radę, jednak trochę by było tego allegrowego rozgardiaszu, którego nie lubię Proponuję żebyś ściągnęła sobie BitComet i wybrała sobie jakiś filmik stąd - http://www.mininova.org/search/?search=%22tae+bo%22
Ściągnięcie pliku ważącego te 400 MB długo czasu nie zajmuje, a na pewno krócej, niż czekanie na przesyłkę.
Jakiej prędkości masz internet, wiesz?

SATE te pliki mozna sciagac za darmo?? ile juz cwiczysz z teo be?? a jakie wyniki w cm? mierzyłas sie? wiem duzo pytan ale jestem ciekawa..

witam nowe osobki FRAUFRAU to jestesmy w podobnej sytuacji ja mam 176 wzrostu i tak jak ty z 80 kilo przeszłam na 76 i mam zamiar narazie dobic do 67 a potem sie zobaczy.. o i mam 17 latek Fajnie....

ja zagladam na forum czesto ale tak samo czesto mi sie zacina i nie mam cierpliwosci czekac tyle zeby cos napisac wiec czytam tylko ale jestem.... Moje plany wakacyjne jednak wypala i juz w piatek wyjezdzam na słowacje... hura!!!! moze tam schudne bo wiadomo ze nie jej sie duzo na takich wypadacj ....przynajmniej ja nie jem tyle co w domu
A moja waga stoi ale nie martwie sie zejdzie....tylko dokładnie nie moge okreslic ile spada i czy bo wchodze na 2 rozne wagi i kazda za kazdym wejsciem(kilka na jedna) pokazuje cos innego

zgadałam sie ostatnio z taka dziewczyna u ktorej kupowałam spodnie o dietach i ona powiedziała mi ze jej klijetka duzo schudła po wizycie u dietetyka i dała jej numer i ja mam pod koniec lipca do niej isc-tej diewczyny-i sie dowiedziec co to za lekarz bo ona ma sie umowic i jak wszystko bedzie dobrze to da mi jej numer... mam nadzieje ze zrozumiałyscie o co mi chodzi bo troche pokrecone te moje bazgroły

A po cwiczeniach trzeba jesc białko bo ja jak cwicze to pozno tak około 22 i nie mam ochoty potem na jedzenie .... tylko prysznic i spac wiec jak z tym jest??
dociekliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 21:21   #945
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

jak nie zjesz czegoś, to Ci się mieścnie będą spalać, nie tkanka tłuszczowa najlepiej coś czysto białkowego, jak tak późno ćwiczysz
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 22:10   #946
dociekliwa
Raczkowanie
 
Avatar dociekliwa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 197
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

ja własnie po 8 min abs ale dzis daruje sobie juz te białkoi..o tej porze...

PaPa wszystkim miłej nocki
dociekliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 08:35   #947
Puenta88
Raczkowanie
 
Avatar Puenta88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 405
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

ja wstalam i kurcze nie mam pomyslow na sniadanie.... znow omlet? wiesniaka to sobie zostawie na kolacje... no nie mam pomyslu...
__________________
aaaa.... Plazuję sobie
Puenta88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 09:11   #948
Sate
Raczkowanie
 
Avatar Sate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 194
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Dociekliwa, ćwiczę tae-bo pięć razy w tygodniu dopiero drugi tydzień, (wcześniej to były raczej ćwiczenia próbne, bo tak jak mówiłam - większość wykonywałam niepoprawnie) więc nie ma co doszukiwać się mega zmian. Jednak te co zapisałam, zapewniam, że są Zmierzę się może pod koniec tego tygodnia, a jak znajdę moje poprzednie wymiary (tu na wizażu gdzieś pisałam każdy swój wymiar, łącznie z nadgarstkiem nawet ) to się porówna.
Ja oczekuję jakichś większych zmian po miesiącu.
Mogę was też zapewnić, że kondycja i siła mięśni poprawia się niesamowicie! Z 8 min treningu do 40! A pamiętam, jak na początku pisałam, że przydałoby się robić chociaż 15 A co do siły mięśni, to zdecydowanie więcej wytrzymuję, kiedy idzie o ćwiczenia na nogi i pośladki (bo oprócz wykopów i ciosów wszelakich, są też pod koniec "zajęć" ćwiczenia siłowe, niektóre w stylu abs czy tej pani Tamilee).

Wczoraj ściągnęłam sobie krótki filmik z ćwiczeniami (waży malutko, z przeciętną prędkością neta jak moja, ściągał się w 2-3 godziny) co w eMulu nazywa się wdzięcznie "Power 90 workout (Ab Ripper 100) (Exercise, Abs, Workout Video, Fat Burner, Aerobics, Yoga, Stretch, Tae Bo, Mari Windsor Pilates)" Tak że, to chyba dość bogaty zestaw ćwiczeń Dzisiaj wypróbuję!

Puenta, ja też właśnie się zastanawiam nad śniadaniem Zrobiłyście mi smaka tym wczorajszym wywodem na temat omletów, ale oprócz sera nie mam co do niego dodać Chyba dzisiaj będzie mój ukochany serek śmietankowy
A mówiąc o "wieśniaku" masz na myśli serek wiejski? Ten z Krasnegostawu (tam się urodziłam ) w opakowaniu jak śmietana? Bo jest tak zachwalany ten produkt na wizażu i ostatnio skusiłam się go kupić... dla mnie tragedia Dziwna konsystencja (jakieś takie grudki), do tego rzadki i smak nie podchodzi mi wcale. Może ta dziwna konsystencja to przez to, że był przeterminowany? W każdym razie, po jednym spróbowaniu go po prostu wyrzuciłam.
Ten mój, śmietankowy jest idealny do rozsmarowywania, ale ja lubię też mieszany z mlekiem i warzywami Uwielbiam go! Jem już go od jakichś dwóch lat przynajmniej trzy razy w tygodniu i jeszcze mi się nie znudził
Sate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 09:32   #949
itrusta
Zadomowienie
 
Avatar itrusta
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 146
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Witajcie dziewczyny
Ja dzis znow w domu, takze znowu leniuchowanie i myslenie co by tu zjesc
Ale dzis ide na imprezke takze nie bedzie tego duzo bo trzeba sie prezentowac
Ojj i alkohol dzis bedzie, pewnie jakies piwko no moze 2
Ale to sie wytanczy takze nie bedzie tak zle...
Planuje dzis tez cos pocwiczyc, ale to popoludniem chyba.
Pozdrawiam i witam nowa osobke.
Frau kojarzy mi sie z zona nie wiem czemu
itrusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-11, 09:39   #950
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Frau to po niemiecku pani

Ja zajadam galaretke limetkową, nie wiem czy to dobre w dietkowaniu i jescze na śniadanie, ale dobre

milego dnia!
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 09:50   #951
Sate
Raczkowanie
 
Avatar Sate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 194
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Ha! Wiedziałam, że coś ze szwaba
Sate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 10:13   #952
itrusta
Zadomowienie
 
Avatar itrusta
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 146
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Nikki galaretke mozna raz za jakis czas jak najbardziej zjesc
A mi mama kupila czeresnie pyszne mmmm I arbuza i banany i jabluszka :P No to dzis mam co jesc
itrusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 10:13   #953
dociekliwa
Raczkowanie
 
Avatar dociekliwa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 197
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

a ta strona z teo be to darmowa bo nie chce kasy wybulic jak na rachunku przyjdzie astronoomiczna suma
dociekliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 10:37   #954
fraufrau
Raczkowanie
 
Avatar fraufrau
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 45
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

frau. czyli pani
ale tu nie zabardzo o to chodzi, bo kiedyś przekręciłam nazwe zespołu i właśnie zamiastt frouforu (czyt. się fru fru) to ja fraufrau hłe hłe ^^

A ja dzisiaj na śniadanie zjadłam nesquika z mlekiem
Bardzo źle
__________________
Bardzo kiedyś: 81 kg
Kiedyś: 76 kg
Teraz: 72
Będzie: 63 kg
Pomóżcie fraufrau
fraufrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 10:50   #955
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

weglowodany na sniadanie to nie źle, ale nie za często
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 11:11   #956
itrusta
Zadomowienie
 
Avatar itrusta
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 146
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Wlasnie na snadanie powinno sie jesc cos pozywnego moze nie koniecznie nesqika ale wegle na sniadanie moim zdaniem jak najbardziej
itrusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 11:14   #957
fraufrau
Raczkowanie
 
Avatar fraufrau
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 45
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Bo właśnie chciałam sobie płatki Fitness kupić, ale mama powiedziała, żebym nie marudziła, bo jest nesquik ^^
__________________
Bardzo kiedyś: 81 kg
Kiedyś: 76 kg
Teraz: 72
Będzie: 63 kg
Pomóżcie fraufrau
fraufrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 11:34   #958
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

ale fitness tez codziennie nie wskazane
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 11:43   #959
fraufrau
Raczkowanie
 
Avatar fraufrau
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 45
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Nie?
A właśni oni nie każą jeść codziennie przez cały rok.
Chyba, ze chwyt reklamowy ^^

Pozatym ja płatków nie wcinam codziennie ^^
Właśnie zastanawiam się co zdjeść jutro na śniadanie

I to jest w dietach dobre. Czerpiesz przyjemność z jedzenia, a nie opychasz się jak prosiaczek
__________________
Bardzo kiedyś: 81 kg
Kiedyś: 76 kg
Teraz: 72
Będzie: 63 kg
Pomóżcie fraufrau
fraufrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 11:47   #960
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

hehe, jakbyśmy w każdą reklame wierzyli... ach!
ja też się zastanawiam, bo galaretka już mi nie wystarczy głodna jestem...
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:41.