Mamusie Maj -Czerwiec 2014 - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-01, 04:44   #2191
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Nikki udanego wypoczynku

Vampirka kciuki za szczepienie

Beatusia to masz odpowiedz mój też spi po 20-30 min chyba że w wózku który non stop musi być w ruchu możesz w dzień na brzuszkundo spania odkładać rączki nie będą wybudzać

Siem wyspałam coprawda drugie karmienie ale styka

Zastanawiam gdzie sie schować w nd i pn jak ma bgć bezchmurne 35stopni
My na ostatnim pietrze mieszkamy . . .
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 04:48   #2192
Karlain
Rozeznanie
 
Avatar Karlain
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 950
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
Karlain to co się dzieje z Twoja rana nie jest normalne i nie jest normalny lekarz, ktory w takiej sytuacji daje Ci przyzwolenie na sex dobrze ze masz umowiona wizyte gdzie indziej, szkoda ze dopiero na wrzesien no ale sezon urlopowy jest
Powinnas po konsultacji z innym lekarzem, jesli zaneguje podejscie Twojego gina obsmarowac gnoja w internecie zeby ustrzec przed nim inne kobiety, ze nie zwraca uwagi na szczegoly i bagatelizuje sprawe dla niego


NIKKI zatem pieknej pogody zyczę


VAMPIRKA za szczepienie


PAULKA zapomnialam wczesniej napisać, ze juz dlugie te Twoje laseczki. Jak Ci sie spaceruje z takim duzym wozkiem?


HARAKIRI w glebi ciemnych oczu Marcela tonę piekne ma te oczy


BEATUSIA a jak Patryk spi w hustawce to ona dalej sie buja czy jest nieruchomo? Bo jak sie buja to moze dlatego mu sie wtedy lepiej spi? Jak wlozysz mu klin pod poduszke to nie bedzie spal calkiem na plasko jak do tej pory wiec moze polubi bardziej lozeczko


U nas dzis dzien gaduly, cyckolenia co poltorej godziny i nie spania poza drzemkami krotkimi po jedzeniu

Ktoras pisala o dlawieniu sie dziecka, ja to mialam dzis wieczor. Prasowalam ciuchy w salonie,maly spal a nagle taki wlasnie dzwiek jakby powietrza nie mogl zlapac. Pierwsza mysl ze ma jedzenie w przelyku tfo go migiem na bok i buzia w dol no ale nic nie bylo, to go polozylam, dalam smoczek zeby sie za mocno nie rozbudzil i wrocilam do prasowania a po chwili to samo! Dopiero jak,go podnioslam okazalo sie ze to bylo nieodbekanie po karmieniu wieczornym po kapieli i po tym beknieciu poszla kupa od razu, wiec przewijanie a po nim karmienie ale nieco sie wystraszylam, lol

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
ehhh szkoda gadać
zaczęłam używać globulki Cicatridina i poczułam ulgę (super nawilżają), do tego nową maść Traumeel -S (jest na bazie alkoholu, trochę na początku szczypie, mimo, że zadbałam, żeby tkanki nie krwawiły) a potem fajnie wygląda wszystko, liczę na poprawę gojenia

co do dławienia sie przez sen, moja Myszka też tak ma...dość często, czasem czekam czy przejdzie samoistnie a czasem podnoszę ją i tez zazwyczaj się odbija


PS. na piersiach robią mi się szerokie czerwone rozstępy, macie jakieś sposoby, maści kremy, co u was jest polecane, popularne, skuteczne?
Karlain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 06:38   #2193
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość

Zastanawiam gdzie sie schować w nd i pn jak ma bgć bezchmurne 35stopni
My na ostatnim pietrze mieszkamy . . .
Ooooo wspolczuje ja tez mam pokoj u gory I ciagle te 28 stopni 3 okna w pokoju i slonko popoludniu ktore ki w nie swieci... nie wiem jeszcze gdzie sie schowam....

My drugie karmienie przed 6 dzis. Ale w miare sie wyspalam pospalismy do 7

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 06:40   #2194
paulka0212
Wtajemniczenie
 
Avatar paulka0212
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 154
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Madziuuula my tez mieszkamy na ostatnim pietrze ...
10 i na sama mysl to mi sie slabo robi

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
17.09.2009 - Szczęśliwie zakochana

03.09.2011 - Szczęśliwa mężatka


24.09.2013 3w1

13.05.2014 Najszczęśliwsza Mama pod słońcem



Zosia 2645g 52cm 10pkt
Ania 2475 50cm 10pkt



paulka0212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 06:52   #2195
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez paulka0212 Pokaż wiadomość
Madziuuula my tez mieszkamy na ostatnim pietrze ...
10 i na sama mysl to mi sie slabo robi

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
współczuje
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 07:05   #2196
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Hej.

Vampirko - za szczepienie.

Niki - udanego urlopu. Co by Wam pogoda dopisała.

Karlain - nie mogę dojść do siebie po tym co piszesz o tym kroczu. Współczuję. Mnie "cignie" tylko jak się nałażę za dużo

Madziula, Paulka - ja na piętrzę nie wytrzymuję, a co dopiero wyżej i jeszcze ostatnie Współczuję
Oli jeszcze śpi. A ja od rana już wizaż. Zaraz idę sobię kawkę strzelić. P zaczął urlop 17 dni w domu Nie wiem czy damy rade razem to wytrzymać.
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 07:15   #2197
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

kasiab moj tz tez dzis pierwszy dzien na urlopie. miesiecznym

my wstawalismy po 3 i po 5. i po tej 5 maly juz nie cgcial spac.... przeciagnelam go do 6.30... z bieda...

a jestem ostatnio jakas nieprzytomna.... a jutro wesele
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-01, 07:31   #2198
paulka0212
Wtajemniczenie
 
Avatar paulka0212
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 154
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Na szczescie dzis nie ma slonca, jest chlodniej.... Chociaz jeden dzien odpoczniemy.

Madziuuula steskniona za Olisiem?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
17.09.2009 - Szczęśliwie zakochana

03.09.2011 - Szczęśliwa mężatka


24.09.2013 3w1

13.05.2014 Najszczęśliwsza Mama pod słońcem



Zosia 2645g 52cm 10pkt
Ania 2475 50cm 10pkt



paulka0212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 07:34   #2199
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
Karlain to co się dzieje z Twoja rana nie jest normalne i nie jest normalny lekarz, ktory w takiej sytuacji daje Ci przyzwolenie na sex dobrze ze masz umowiona wizyte gdzie indziej, szkoda ze dopiero na wrzesien no ale sezon urlopowy jest
Powinnas po konsultacji z innym lekarzem, jesli zaneguje podejscie Twojego gina obsmarowac gnoja w internecie zeby ustrzec przed nim inne kobiety, ze nie zwraca uwagi na szczegoly i bagatelizuje sprawe dla niego


NIKKI zatem pieknej pogody zyczę


VAMPIRKA za szczepienie


PAULKA zapomnialam wczesniej napisać, ze juz dlugie te Twoje laseczki. Jak Ci sie spaceruje z takim duzym wozkiem?


HARAKIRI w glebi ciemnych oczu Marcela tonę piekne ma te oczy


BEATUSIA a jak Patryk spi w hustawce to ona dalej sie buja czy jest nieruchomo? Bo jak sie buja to moze dlatego mu sie wtedy lepiej spi? Jak wlozysz mu klin pod poduszke to nie bedzie spal calkiem na plasko jak do tej pory wiec moze polubi bardziej lozeczko


U nas dzis dzien gaduly, cyckolenia co poltorej godziny i nie spania poza drzemkami krotkimi po jedzeniu

Ktoras pisala o dlawieniu sie dziecka, ja to mialam dzis wieczor. Prasowalam ciuchy w salonie,maly spal a nagle taki wlasnie dzwiek jakby powietrza nie mogl zlapac. Pierwsza mysl ze ma jedzenie w przelyku tfo go migiem na bok i buzia w dol no ale nic nie bylo, to go polozylam, dalam smoczek zeby sie za mocno nie rozbudzil i wrocilam do prasowania a po chwili to samo! Dopiero jak,go podnioslam okazalo sie ze to bylo nieodbekanie po karmieniu wieczornym po kapieli i po tym beknieciu poszla kupa od razu, wiec przewijanie a po nim karmienie ale nieco sie wystraszylam, lol

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
Ja to bym do położnej leciała na konsulracje, albo do puelegniarku w przychodni





Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
wietrzyłam kilka tygodni, nawet tera łażę po domu bez majtek i śpię bez majtek- po prostu tak wyszło, że rana się rozeszła
podczas wizyty w toalecie używłam tantum rosa w buteleczce ze sprayem, żeby mnie nacięcie nie szczypało

PS ale śliczne dzieciaczki, a jeszcze niedawno brzuszki oglądalismy


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 08:38   #2200
Harakiri
Rozeznanie
 
Avatar Harakiri
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 742
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
HARAKIRI ja tez stosuje szuszanie. i kokonienie. i suszarke w tle. i kolysanki. i wibracje lezaczka. i jazde samochodem. i bujanie. i udawanie ze mnie nie ma. udawanie ze ciagle przy nim jestem. zakrywanie policzkow pielucha. odkrywanie malego. w kaftaniku. bez kaftanika. ze smoczkiem. bez smoczka. z cyckiem. bez cycka. na kolanach. na klacie. na poduszce.

dzis to wszystko probowalam

I NIC
współczuję i tobie i dziecku bo musi mu coź źle być skoro nic kompletnie nie pomaga się uspokoić. Ale widzę że pospaliście troszke więc jednak się udało
Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość

HARAKIRI w glebi ciemnych oczu Marcela tonę piekne ma te oczy
Po mamusi oczy oczywiście wszyscy mówią że Marcel do mąża podobny ale przynajmniej jak narazie ma brązowe oczy po mnie i biedaczek ma po mojej rodzinie jedną powiękę bardziej oklapłą ale na szczęście u niego to nie taki problem bo jak u mnie przy malowaniu jest różnica jak chcę kreski zrobić i np. jedną bardziej widać a drugą mniej :/

Niki udanych wakacji, oby udało ci się porządnie wypocząć
Harakiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 08:48   #2201
ab_cd
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 704
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Jasiek budzil sie.tak samo jak wczoraj czyli 1, 3;30, 5 i 6.30. Zdarzaly sie noce ze o obudzil sie tylko 2 razy.... Wtedy bylam taka wyspana. My dzis tez idziemy na szczepienie. Dobrze ze dzis troche chlodniej. Tz juz w poniedzialek do pracy.. Szkoda zawsze latwiej w 2...
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ab_cd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-01, 09:05   #2202
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

my dzis sukces. byla drzemka 40-minutowa

harakiri w nocy maly ladnie spi. rekord to 9 h do pierwszej pobudki. ale w dzien nie potrafi, a widac, ze mu sie chce
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 09:22   #2203
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Do mam karmiących KP czy wam tez wypadają tak włosy?
santom czy twoje dzieciątko zsypalo po tym slodzie jeczmiennym?
Bo moje dostało wysypki tylko nie wiem czy po tym syropie czy po tuńczyki bo zjadlam..

Nie wiem ma juz prawie dwa miesiące i jak cos zjem to go zaraz sypie, szczerze to mam juz dość tego karmienia i na dodatek tej kupy nie może zrobić..
Chyba znaczne wszystko jeść, trudno mozego zsypie i się przyzwyczaić bo juz nie wiem co z tym zrobić!

Dziś szczepienie...
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 10:15   #2204
santom
Zakorzenienie
 
Avatar santom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc;D
Wiadomości: 5 424
GG do santom Send a message via Skype™ to santom
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
Do mam karmiących KP czy wam tez wypadają tak włosy?
santom czy twoje dzieciątko zsypalo po tym slodzie jeczmiennym?
Bo moje dostało wysypki tylko nie wiem czy po tym syropie czy po tuńczyki bo zjadlam..

Nie wiem ma juz prawie dwa miesiące i jak cos zjem to go zaraz sypie, szczerze to mam juz dość tego karmienia i na dodatek tej kupy nie może zrobić..
Chyba znaczne wszystko jeść, trudno mozego zsypie i się przyzwyczaić bo juz nie wiem co z tym zrobić!

Dziś szczepienie...
nie kochana, nic jej nie wysypywalo a duzoo go dajesz?

kolejna mniamusna nocka

a mi sie dzis nic nie chce chybA mloda wyladuje dzis na tarasie w zamian za spacer
__________________





NA ZAWSZE W SERCU...
santom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 10:18   #2205
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Simka ja jem wszystko wiec i nic sie nie dzieje wiec nie pomoge


Asia u mnie tez maly wlasnie spi od 10minut i w dodatku na brzuchu!!


Madziuula a mialam juz kiedys pytac. Dlaczego nauczylas Patryka na brzuchu spac? Praktykowalas to z Olim i skutkowalo czy ktos Ci zalecil? Nie balas sie trzymanie glowki i oddychanie w takiej pozycji? Kladlas Patryka od narodzin w otulaczu na brzuchu i w dzien i w nocy?


Dzien dobry

U nas po upalach, pochmurno i temperatura rzyjemna aktualnie 21 stopni. Slonca brak.

Wiem co czujecie mieszkajac wysoko, ja tylko na pierwszym pietrze mieszkam no ale sypialnia i kuchnia pod dachem (skosy)dach z ciemnej blachy to w upaly tez lekko nie ma a do tego tylko po jednym malutkim oknie. Acha no i dom w naslonecznionym miejscu a sypialnia od poludnia


U mnie dziś drugi dzien walki z pieluchami. Kupilam uzywane ale Pani nie wspomniala, ze sa w takim stanie w jakim sa (na zdjeciach wygladaly na lepsze) i ze zapach maja taki jaki maja
Aktualnie przynioslam ze strychu taki wielki chyba 20 litrowy sagan i sie w nim gotuja

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 11:02   #2206
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez paulka0212 Pokaż wiadomość
Na szczescie dzis nie ma slonca, jest chlodniej.... Chociaz jeden dzien odpoczniemy.

Madziuuula steskniona za Olisiem?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A pewno że tak cały czas o nik myśle, jak widze na spacerze koparke czy śmieciarke zaraz myśł jakby Oliś sie ucieszył
Ale nudzić sie nie mogę

Za to Olaf u ciotki spał od 19.30 ciocia go budziła o 9 i strasznie zadowolony tam


Justiwi jak miał miesiac miał mega katar i tak zaczełam go kłaść na brzuszku bo to jednak bezpieczniej pierwsze dni sie strachałam ale od początku na brzuszku głowe sqm przekładał wiec wyluzowałam ponad dwa miesiace tak śpi

Dziś znow nie je o 8 ostatnio ale dalam pociamkać 3 minuty i wrzucam na luz moj stres nie pomoze
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 11:08   #2207
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Witam, byłam wczoraj z małą u lekarza bi kaszle od kilku dni:/ miesiąc temu kaszel wyleczylam inchalacjami i kropelkami wyksztusnymi, ale tym razem dostała antybiotyk bo już coś na oskrzela posZło... Jakieś wirusy latają, wszyscy kaszla w domu ale nam po 3-4 dnuach samo przechodzi.

Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
Do mam karmiących KP czy wam tez wypadają tak włosy?
santom czy twoje dzieciątko zsypalo po tym slodzie jeczmiennym?
Bo moje dostało wysypki tylko nie wiem czy po tym syropie czy po tuńczyki bo zjadlam..

Nie wiem ma juz prawie dwa miesiące i jak cos zjem to go zaraz sypie, szczerze to mam juz dość tego karmienia i na dodatek tej kupy nie może zrobić..
Chyba znaczne wszystko jeść, trudno mozego zsypie i się przyzwyczaić bo juz nie wiem co z tym zrobić!

Dziś szczepienie...
Ja wczoraj jadłam tuńczyka inic ale czasem ja wysypoe takim drobnym vzerwonym grysikiem, zazwy czaj buzia i główka. Ja tam raczej na upał to zwalam, jem wszystko i bić jej nie jeat, a mi owszem za czely strawznie qypadac włosy:/ ale nie jakiś strasNie barfziej niż przed ciążą

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez madziarek1
Czas edycji: 2014-08-01 o 11:10
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 11:10   #2208
paulka0212
Wtajemniczenie
 
Avatar paulka0212
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 154
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
A pewno że tak cały czas o nik myśle, jak widze na spacerze koparke czy śmieciarke zaraz myśł jakby Oliś sie ucieszył
Ale nudzić sie nie mogę

Za to Olaf u ciotki spał od 19.30 ciocia go budziła o 9 i strasznie zadowolony tam


Justiwi jak miał miesiac miał mega katar i tak zaczełam go kłaść na brzuszku bo to jednak bezpieczniej pierwsze dni sie strachałam ale od początku na brzuszku głowe sqm przekładał wiec wyluzowałam ponad dwa miesiace tak śpi

Dziś znow nie je o 8 ostatnio ale dalam pociamkać 3 minuty i wrzucam na luz moj stres nie pomoze
Wow, widocznie sluzy mu pobyt u cioci tyle pospac, marzenie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
17.09.2009 - Szczęśliwie zakochana

03.09.2011 - Szczęśliwa mężatka


24.09.2013 3w1

13.05.2014 Najszczęśliwsza Mama pod słońcem



Zosia 2645g 52cm 10pkt
Ania 2475 50cm 10pkt



paulka0212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 12:13   #2209
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
PS. na piersiach robią mi się szerokie czerwone rozstępy, macie jakieś sposoby, maści kremy, co u was jest polecane, popularne, skuteczne?
ja używam Babydream fur mama, tylko że zapobiegawczo nie wiem czy i jak sobie radzi z już powstałymi... dziewczyny tu polecały również Mustelę 9M
__________________

carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-01, 12:34   #2210
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

santom biorę lyzczke i rozrabiam mu z woda i daje przed karmieniem- jedna lyzeczka-taka mała na dwa /trzy karmienia
Bo takiego gęstego to mu ciężko dac..

To ja was nie pociesze bo umnie w domu 24 st super sprawa..
Mój mały od poczatku ok 2 tyg SPI praktycznie cały czas na brzuchu-pomaga mu to w kolkach i na przepuklinke
Sam sobie główkę przekłada
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 12:34   #2211
inezz6
Zadomowienie
 
Avatar inezz6
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 677
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Mój Tz też od dziś na urlopie, ja sie bardzo cieszę, bo zawsze razem młodego łatwiej ogarnąć, niby na codzien pomaga mi mama lub tesciowa, ale wiadomo lepiej z nasza mala 3 osobową rodzinka

Harakiri- Ale fajnie, ze Twój Marcel ma juz brązowe oczy, ja sie ciągle zastanawiam jakie Franek będzie miał, na razie ma ciemnoniebieskie, ale licze na to, ze będą ciemnobrązowe po mnie, bo na razie wszyscy mówią, ze do Tzta podobny


Sent from my Lumia 610 using Tapatalk
__________________
Franuś

"Kiedyś tam,będziesz miał dorosłą duszę,
Kiedyś tam,kiedyś tam...
Ale dziś jesteś mały jak okruszek,
Który los rzucił nam."
inezz6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 12:38   #2212
ab_cd
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 704
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

santom - z tego co widze to corka Ci pieknie sypia noca. Karmisz tylko piersią? A jak jest w dzien? Nie wie czy juz pisalas czy ja sie o to pytalam ale masz jakis swój "plan dnia"? Twoja Lilka jest z tego samego dnia co moj Jas on tak malo mi sypia....

my juz po szczepieniu i juz marudzi
ab_cd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 12:50   #2213
santom
Zakorzenienie
 
Avatar santom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc;D
Wiadomości: 5 424
GG do santom Send a message via Skype™ to santom
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

abcd niestety Lilka jest butelkowa(niestety albo stety w sumie jesli chodzi o noce ) tak, od kilku dni przesypia caluskie noce, od 19-20 do 7-8 rano. czy mamy plan dnia? na pewno stala pora jest kapiel, tylko to tez nie dziala od razu, bo na poczatku nawet po kapieli potrafila walczyc ile sie da, nawet do 1 teraz tez doszla do tego, ze Mloda lubi pospac kolo 15-17. i wtedy juz po tej 17 nie daje jej spac, nie usypiam, staram sie na tyle ja podtrzymac, zeby nie byla przemeczona, nie byla zbyt pobudzona ale zmeczona. no i to wychodzi nam tak, ze rzeczywiscie po tej butli (dostaje 160ml teraz) zaraz usypia. ostatnio sie tak zastanawialam tez nad tym i doszlam do wniosku, ze wplyw moze miec na to, ze ja pilnuje tych godzin jedzenia w dzien i nawet jesli nie wola to dostaje jesc(zawsze wciaga wszystko) i moze dzieki temu nadrabia sobie jedzenie na noc i sie nie wybudza, a zjada 5 posilkow w przerwach od 2,5 do 3,5h. i wlasnie lece jej szykowac papuny
__________________





NA ZAWSZE W SERCU...
santom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 12:55   #2214
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Ab_cd lilka Santom jest na mm


Któraś pytała o rozstępy.Mi wyszły po porodzie i używam od chyba trzech tygodni biooil i na pewno są bledsze i chyba już nie postępują tzn. Nie przybywa ich więc polecam

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 12:58   #2215
santom
Zakorzenienie
 
Avatar santom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc;D
Wiadomości: 5 424
GG do santom Send a message via Skype™ to santom
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

a i jeszcze dodam, ze to sie odbywa kosztem dnia bo w dzien w calosci nie spi dluzej niz 2-3godziny ale czego wymagac jesli w nocy spi 12h
__________________





NA ZAWSZE W SERCU...
santom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 13:08   #2216
ab_cd
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 704
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Santom dzieki za odpowiedz, musialam Cie z kims.pomylic bo bylam pewna ze kp. Zazdroszcze Ci tych nocy... A jak usypiasz mala w dzien to przy butli?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ab_cd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 13:19   #2217
santom
Zakorzenienie
 
Avatar santom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc;D
Wiadomości: 5 424
GG do santom Send a message via Skype™ to santom
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

nie po butli ma czas aktywnosci i dopiero jak widze, ze zaczyna marudzic, piszczec, a widze ze minelo jakies 1,5h to wiem, ze to pora na drzemke odkladam ja wtedy do lozeczka, daje smoczka i kocyk do przytulenia i ja zostawiam. czasem musze podawac jej smoczka pare razy bo wypluwa, ale skutek jest osiagniety dosc szybko
__________________





NA ZAWSZE W SERCU...
santom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 13:55   #2218
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

justiwi moj tez na brzuszku pospal. jak nigdy


znow mi pada.. ciekawe czy moge go odlozyc...
i juz dwa razy sie dzis przebieralismy


i tez mi leca wlosy... sa wszedzie!
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 14:20   #2219
Light Limara
Zadomowienie
 
Avatar Light Limara
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 1 637
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
justiwi moj tez na brzuszku pospal. jak nigdy


znow mi pada.. ciekawe czy moge go odlozyc...
i juz dwa razy sie dzis przebieralismy


i tez mi leca wlosy... sa wszedzie!
Mam to samo z włosami. W ciąży ani jeden mi nie wypadł. A teraz Aleks ma je co chwilę między palcami. Wyjmuje je, a on znowu je łapie. Chyba, że mu włosy rosną na rękach
Kupilam odżywkę jantar i WAX. Zobaczę, czy coś to da
A uzywasz smoczka do spania?


Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Madziula Olafa nie ma i widać że Patryk inne dziecko


Ja się dziś z Wami pożegnam bo jedziemy na kilka dni do Szczyrku
Trzymajcie kciuki za dobrą pogodę :P
za pogodę- żeby nie było zbyt ciepło i żeby nie padało
Udanych wakacji

Cytat:
Napisane przez simka234 Pokaż wiadomość
Do mam karmiących KP czy wm tez wypadają tak włosy?

Dziś szczepienie...
My na mm i mi też wypadają

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
U mnie dziś drugi dzien walki z pieluchami. Kupilam uzywane ale Pani nie wspomniala, ze sa w takim stanie w jakim sa (na zdjeciach wygladaly na lepsze) i ze zapach maja taki jaki maja
Aktualnie przynioslam ze strychu taki wielki chyba 20 litrowy sagan i sie w nim gotuja

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
Jak używane?

Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość
nie po butli ma czas aktywnosci i dopiero jak widze, ze zaczyna marudzic, piszczec, a widze ze minelo jakies 1,5h to wiem, ze to pora na drzemke odkladam ja wtedy do lozeczka, daje smoczka i kocyk do przytulenia i ja zostawiam. czasem musze podawac jej smoczka pare razy bo wypluwa, ale skutek jest osiagniety dosc szybko
O ja tak samo robię. I też wypluwa smoczek i muszę hrabi podawać


Aleks śpi już od 1,5 h (wow). Dwa razy tak zapłakał przez sen, a teraz ustami rusza jakby ssał smoka. A go dawno juz wypluł. Mi się trzeba wziąć za wreszcie sprzątanie, ale nie chcę mi się. Już od rana sprzątam
__________________
}Aleks 28.04.2014 r. }i{
Light Limara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-01, 14:20   #2220
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Witam
My już po szczepieniu. Amelcia strasznie płakała, wręcz piszczała, jakby Ją ktoś ze skóry obdzierał
Moja bidulka
Potem trochę pomarudziła i teraz śpi... mam nadzieję, że nie będzie się teraz męczyć jak ostatnio

No i dziś miała ciężki dzień, najpierw uderzyła się grzechotką w głowę, aż siniak Jej wyszedł, potem jak się do mnie przytulała to uderzyła się w moją głowę, a potem Ją pokuli...

No i mam newsa dla mam niebrzuszkowych dzieci: Amelcia od kilku dni zaczyna być brzuszkowa, a dziś nawet u lekarki podniosła główkę lekko podpierając się ramionami szybko nadrabia zaległości, w tym tempie, to jeszcze z tydzień i pewnie będzie już pewnie trzymać główkę na całkiem wyprostowanych rączkach (chyba, że to szczepienie Ją zablokuje na jakiś czas)

AB_CD, Simka, widzę, że też dziś się szczepiliście... by obyło się bez sensacji

Simka, mi też wypadają włosy, ale to chyba normalne ok 3 miesiąca, bez względu na to czy karmi się piersią czy nie A co do jedzenia wszystkiego, to chyba będzie to najlepsze co zrobisz Skoro i tak jest ciągle wysypany, to przynajmniej mu skłądników odżywczych dostarczysz. A wysypka może być nie od jedzenia tylko od upałów.

Justiwi, ja ostatnio też się nacięłam na pieluszkach. Kupiłam kilka pieluszek z sporą ilością wkładów... Pieluszki jak pieluszki, a wkłady bielutkie, mięciutkie, gładziutkie, tylko wogle wilgoci nie wchłaniają a efekt tego taki, że po 2 siknięciach całe body i śpiochy przemoczone i do zmiany Prałam już je kilka razy i nic nie pomaga... zraziłam się tylko i od chyba 2 tygodnich lecę na samych pampach... Może za jakiś czas znowu będę próbować, na razie mam sporo prania, bo dostałam trochę ubranek i nie mam gdzie ich suszyć, a ostatnie pranie do już 2 dzień mi schnie i nie może wyschnąć
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-24 22:03:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.