Zamojskie panny młode :) - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-10, 12:17   #1651
anecior
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 23
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez Ewuszka1986 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Ja mam pytanie dotyczące Villi Magnolia i poprawin.

Moje pytanie brzmi, czy któraś z Was miała tam poprawiny lub byla na weselu po którym one były? jak wygląda jedzenie? czy są faktycznie tylko dwa dania gorące w cenie 70zł? bo przystawki podobno są z dnia poprzedniego (w sensie ze składników)... trochę drogo jak za obiad dwu daniowy. rozumiem że to jeszcze koszt obsługi itd ale czy to nie za drogo?

I jeszcze jedno? czy któraś z Was "przenocowywała" gości a nie robiła poprawin? jak wygląda wtedy sprawa drugiego dnia? czy po pobudce goście są wysyłani do domu czy mogą zjeśc jakieś sniadanie??

pozdrawiam

Ja byłam na weselu u znajomych i nocowalismy tam bez poprawin, wiem że noclegi mieli gratis i jak wstaliśmy to mieliśmy dostęp do wszystkich przystawek które były na weselu i pozostały, więc sami sobie przygotowaliśmy i siedzieliśmy tak kilka godzin bo potem przenieśliśmy imprezę do domu panny młodej, nikogo z właścicieli nie było, nikt do nas nie zaglądał, więc ogólnie bardzo pozytywnie i bez żadnej dopłaty.
Pozdrawiam
anecior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 13:02   #1652
pewka
Raczkowanie
 
Avatar pewka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 57
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Dziewczyny, czy ktoras z Was byla w tym roku na weselu w Lesnej? Jak było z jedzeniem i obsługa? Bede bardzo wdzieczna za odp.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 18:55   #1653
Natka2069
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez oOKonwalijkaOo Pokaż wiadomość
W sierpniu będziemy na weselu w Karczmie Zacisze w Krasnobrodzie Na pewno zdam relacje. Pozdrawiam



o to będę czekała z niecierpliwością
Natka2069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 09:12   #1654
shavrana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 11
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Dziewczyny pomóżcie, jestem na etapie szukania sukni ślubnej a czas ucieka. Słyszałam dziś od znajomej o salonie sukien ślubnych w Biłgoraju. Jedyne co wiem to to, że właściciele mieszkają w tym samym budynku na górze. Mam nadzieję, że nie jest to Twój Styl bo tam już byłam i nigdy nie wrócę wrrr.
shavrana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 10:08   #1655
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 842
Dot.: Zamojskie panny młode :)

W temacie sukni - znacie może dobrą krawcową w Zamościu? Znalazłam wymarzoną suknię i na pewno, jeśli nie bedzie możliwości kupienia podobnej i przeróbek, to będę chciała ją uszyć. Najlepiej w samym Zamościu, bo ja mieszkam zupełnie gdzie indziej i tu mi najwygodniej dojechać.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 19:36   #1656
19ewelina90
Raczkowanie
 
Avatar 19ewelina90
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 95
Dot.: Zamojskie panny młode :)

w Zamościu nie znam dobrej krawcowej, mogę polecić za to krawcową z salonu Lady in white w Lublinie
19ewelina90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 21:20   #1657
anecior
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 23
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
W temacie sukni - znacie może dobrą krawcową w Zamościu? Znalazłam wymarzoną suknię i na pewno, jeśli nie bedzie możliwości kupienia podobnej i przeróbek, to będę chciała ją uszyć. Najlepiej w samym Zamościu, bo ja mieszkam zupełnie gdzie indziej i tu mi najwygodniej dojechać.
Moja znajoma szyła suknie w Łukaszu na górze, i była bardzo zadowolona i słyszałam dużo pozytywnych opinii nt tej pani, zresztą tu na tym forum wiele razy był poruszany wątek krawcowej więc przejrzyj wcześniejsze strony

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez shavrana Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie, jestem na etapie szukania sukni ślubnej a czas ucieka. Słyszałam dziś od znajomej o salonie sukien ślubnych w Biłgoraju. Jedyne co wiem to to, że właściciele mieszkają w tym samym budynku na górze. Mam nadzieję, że nie jest to Twój Styl bo tam już byłam i nigdy nie wrócę wrrr.

Jeśli się nie myle to jest własnie ten salon "Twój styl" a czemu masz takie negatywne nastawienie do tego salonu? bo ja właśnie planuję sie tam wybrać.
anecior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-15, 08:52   #1658
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 842
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Nie ma opcji, żebym jeździła jeszcze do Lublina na przymiarki, nie z moim obecnym miejscem zamieszkania i pracą. Będę szukała w Zamościu, dzięki anecior za wskazówkę
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 20:14   #1659
shavrana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 11
Dot.: Zamojskie panny młode :)

anecior Bylam tam zaraz po zareczynach z super slubnym nastawieniem a wizyta tam byla jak kubel zimnej wody. Wspomne ze bylam w marcu a w grudniu wychodze za maz czyli przesadnie wczesnie to nie bylo. Panie tam obslugujace nawet nie raczyly do mnie podejsc jedna obslugiwala i nawolywala druga dobre 6 razy po czym zaczely cos szeptac miedzy soba i kazaly mi przyjsc w listopadzie -.- ogolnie zero zainteresowania ani nic takze nawet za darmo nic stamtad nie wezme
shavrana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 12:35   #1660
KiSiA00
Raczkowanie
 
Avatar KiSiA00
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Niemcy / Kassel
Wiadomości: 115
GG do KiSiA00
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez promy_czek Pokaż wiadomość
A jakie jeszcze polecacie sale na wesele dla ok 90-80 osób, koniecznie z miejscami noclegowymi? Moim faworytem cały czas były Carskie Koszary, ale jeśli porcje jedzenia są małe to już sama nie wiem... nie chcę żeby goście byli głodni
Moze Gosciniec Magnat?
Ja mam wlasnie w sobote taw swoje wesele. Jak na razie jest wszystko ok.

Noclegi maja, pare sal tez.
Noclegi sa ladne (miesiac temu remontowane), a i sale maja sliczne
__________________
Sorry za wszelkie bledy ortograficzne oraz brak polskich znakow.
~°~°~°~°~°~°~°~°~°~
Byc moze Bog chce abym poznala wielu zlych mezczyzn zanim poznam tego wlasciwego, by moc go latwiej rozpoznac kiedy sie pojawi.

-No i sie pojawil Slub planowany na Lato 2014

KiSiA00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 16:54   #1661
Buczorek
Raczkowanie
 
Avatar Buczorek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 379
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Ewuszka1986
goscie moga być chyba do 14 w niedziele (jeżeli nocują)
śniadanie to dodatkowy koszt - 15zł
__________________
"Miłością trzeba się opiekować - tak jak swoim dzieckiem, żeby się nie zaziębiło, nie zwariowało, nie zgubiło się, nie rozchorowało, nie zobojętniało."

Edytowane przez Buczorek
Czas edycji: 2014-07-16 o 16:56
Buczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-17, 07:05   #1662
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 842
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Odnośnie noclegów - my z tego względu robimy u Myków, bo zaproponowali sensowną cenę za 28 miejsc noclegowych, które posiadają. Młodzi goście będą prawdopodobnie spali gdzieś indziej, razem z nami, a starszych z rodziny umieści się na miejscu. Też zapewniają śniadanie, bo my poprawin nie robimy - jest możliwość za niewielką cenę od gościa dokupienia czegoś na ciepło i dla dzieci. W Magnacie mnie odstraszyło trochę stwierdzenie, że "mamy sobie załatwić śpiwory" i może spać tyle osób, ile się zmieści... Za to w Artisie było bardzo drogo jak na fakt, że organizowane byłoby na miejscu wesele.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 13:10   #1663
Ewuszka1986
Przyczajenie
 
Avatar Ewuszka1986
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 5
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi dotyczące poprawin w Magnolii My zapełnimy wszystkie pokoje, nocować będzie 50 osób, ale poprawin chyba nie robimy. trochę drogo, a goście nocujący i tak pojadą zaraz po śniadaniu, bo droga daleka.

A z innej beczki. Wiem , żed to jeszcze dużo czasu, ale czy któraś z Was ma ślub 25 lipca 2015 r w kościele św. Michała? Chciałabym znaleźć kogoś żeby zrobić wspólną dekorację, bo na czyms trzebaby oszczędzić

pozdrawiam!
Ewuszka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-20, 22:29   #1664
Ginger1989
Raczkowanie
 
Avatar Ginger1989
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lublin/Kraków
Wiadomości: 210
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Dziewczyny, a jak myślicie skąd najlepiej wziąć autokar który przewiezie gości z kościoła do sali weselnej? Zajmowałyście się już może tym i możecie coś polecić? Mniej więcej ile wcześniej trzeba go rezerwować i jaki jest koszt?
__________________

Razem od 31.03.2010
Zaręczeni od 13.06.2013
1.08.2015 Nasz wielki dzień



Ginger1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 19:05   #1665
KiSiA00
Raczkowanie
 
Avatar KiSiA00
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Niemcy / Kassel
Wiadomości: 115
GG do KiSiA00
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Dziewczyny ja juz po... jestesmy zadowoleni, chciaz jakbysmy mieli robic to jeszcze raz to pare rzeczy zrobilibysmy ineczej.

Serdecznie polecam:
Barmanow Jiggers. Ich show i drinki bardzo spodobaly sie gosciom.
Najlepszym fotografem na swiecie jest slodko-gorzko.
Make-up Agnieszka Krawiec - fantastyczna osoba i wie co robi
Fryzierke Monike Masilonis
Magia Chwili tez stanela na wysokosci zadania.
Gosciniec Magnat : super jedzenie i ladne noclegi w nowym kompleksie

Dziewczyny radze Wam tylko dopilnowac wszystkiego. Czasem trzeba niektorym patrzec na rece zeby dostac to czego sie oczekuje i za co sie placi. Ja mialam pomocnice w formie organizatorki slubnej, ktora w dniu slubu bardzo pomogla mi dopilnowujac wszystkich podwykonawcow.
Placimy tyle kasy za wesela, ze szkoda zeby cos tam nie poszlo po naszej mysli.

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
W Magnacie mnie odstraszyło trochę stwierdzenie, że "mamy sobie załatwić śpiwory" i może spać tyle osób, ile się zmieści... Za to w Artisie było bardzo drogo jak na fakt, że organizowane byłoby na miejscu wesele.
No my zamawialismy pokoje dla tylu osob ile tez jest lózek i nie bylo problemow, kazdy mial pod czym spac.
__________________
Sorry za wszelkie bledy ortograficzne oraz brak polskich znakow.
~°~°~°~°~°~°~°~°~°~
Byc moze Bog chce abym poznala wielu zlych mezczyzn zanim poznam tego wlasciwego, by moc go latwiej rozpoznac kiedy sie pojawi.

-No i sie pojawil Slub planowany na Lato 2014

KiSiA00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 08:46   #1666
Sunset89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 793
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Kasiu a co masz na myśli mówiąc, że coś zrobilibyście inaczej? Jesteś z czegoś niezadowolona? Na co Twoim zdaniem zwrócić uwagę?
Co do Andrzeja to zgadzam się w 100000 %
__________________
Razem: 28.10.2011
Zaręczyny: 25.10.2013
Ślub: 4.10.2014
Sunset89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 09:22   #1667
Iv86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 40
Thumbs up Dot.: Zamojskie panny młode :)

Dziewczyny ja już po wszystko poszło zgodnie z planem, bezstresowo i chyba niczego bym nie zmieniła do tej pory zebrałam tylko pozytywne opinie od gości więc chyba było fajnie ;] ludzie bawili się do samego końca

1. Karczma Zacisze Krasnobród - bardzo polecam, bardzo dobra współpraca, ze wszystkim można się było dogadać, bardzo elastyczni, właścicielka super, bardzo dobre jedzenie (opinia gości, bo sami mało co mieliśmy czas zjeść ;P ), takie ilości jedzenia, że nie było szans spróbować wszystkiego, w Zaciszu braliśmy też noclegi dla gości, w prezencie od sali dostaliśmy bukiet na nasz stół, więc nie musieliśmy dodatkowej dekoracji robić, pokrowce na krzesła, tiul na stoły, świeczniki itd wliczone w cene, postawiliśmy tylko swoje róże pod kolor bukietu. Karczma zamawiała też tort i gościńce (od Paluszyńskich z Tomaszowa) - tort bardzo dobry - braliśmy owocowy za 37pln za kg, gościńce ładnie zapakowane - 10pln sztuka. Chciałam, żeby to oni zamawiali, żeby się tym nie zajmować w dniu ślubu. Wszystko się udało, żadnych problemów ze strony sali.

2. DJ ALEX - Krzysiek grał bardzo dobrze, muzyka zróżnicowana, zgodna z naszymi sugestjami, goście bawili się do samego końca, bardzo fajnie poprowadził oczepiny - ciekawe konkurencje, goście dobrze się bawili, jednocześnie na plus - muzyka biesiadna grała również w czasie przerw na posiłki, także polecam. Cena niewygórowana.

3. Fotograf - Paweł Łuczka - młody stażem fotograf, ale jak najbardziej polecam. Na efekt końcowy oczywiście jeszcze czekamy, bo ślub był niecały tydzien temu, ale te zdjęcia, które widziałam mi się podobały, sympatyczny i niekrępujący. czuliśmy się przy nim bardzo swobodnie, cena bardzo dobra za ilość świadczeń jakie otrzymujemy. Polecam.

4. Fryzjer - Monika z Kropli Mleka (koło parku) - mistrzostwo świata, mimo tego, że mam dość krótkie włosy zrobiła mi takie upięcie, że wyglądało jakym miała bardzo długie włosy. Koczek w stylu hiszpańskim - klasa sama w sobie. Bardzo dobra cena, za uczesanie próbne - 50% ceny. Ja polecam, u Moniki strzygę się i czeszę od lat - nie zawiodła i tym razem

5. Makijaż - robiłam makijaż u Pani Ani w Grecie na Partyzantów. Byłam bardzo zadowolona, chciałam delikatne smoky eye i tak też mnie pomalowała, a nawet lepiej mimo 30 stopniowego upału makijaż nie spłynął, do samego końca wesela wyglądał świeżo polecam ! na plus również dobra cena usługi ;] tylko koniecznie do Pani Ani - do nikogo innego z Grety !!

6. Fotobudka - z ciekawostek, wynajęliśmy fotobudkę, gdzie goście mogli sobie zrobić zdjęcia ze śmiesznymi gadżetami i dostawali wydruk jednego zdjęcia a drugie wklejali dla nas do albumu na pamiątkę. TO BYŁ PRAWDZIWY HIT! wszyscy do dzisiaj o tym mówią, oglądają zdjęcia. Świetnie się bawiliśmy przy tym. Mamy mnóstwo śmiesznych zdjęć. Goście byli zaskoczeni i zachwyceni. Polecam, warto.

7. Kościół - u Redemptorystów - bezproblemowo i bezstresowo. Przyzwoita kwota "ofiary". W kościele chłodno nawet w upał. Wzięliśmy organistę plus saksofonistę. Saksofonistę wynajęła organistka od Redemptorystów - bardzo polecam. Instrument brzmiał pięknie.

8. Dekoracja kościoła - robiliśmy dekorację w GalBal na Hrubieszowskiej - dogadaliśmy się z drugą parą i ostatecznie wyszło nam po 250pln od pary. Dekoracja w kolorach bieli, biały tiul na ławkach i świeczki i płatki róż na podłodze. Polecam.

9. Bukiet i dekoracja samochodu- w kwiaciarni Anny Król w Szczebrzeszynie. Piękny, identyczny jak na zdjęciu, które wybrałam, świeży. Polecam.

Z grubsza to tyle
W razie pytań piszcie A tymczasem podróż poślubna !!!!!!!
Pozdrawiam,
I
Iv86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 15:04   #1668
KiSiA00
Raczkowanie
 
Avatar KiSiA00
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Niemcy / Kassel
Wiadomości: 115
GG do KiSiA00
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez Sunset89 Pokaż wiadomość
Kasiu a co masz na myśli mówiąc, że coś zrobilibyście inaczej? Jesteś z czegoś niezadowolona? Na co Twoim zdaniem zwrócić uwagę?
Co do Andrzeja to zgadzam się w 100000 %
Ja chyba jestem perfekcionistka i czepiam sie czesto rzeczy, ktorych ktos z gosci nie byl by nawet w stanie zobaczyc (jak ktos nie wie jak ma byc to mysli ze to tak specjalnie mialo byc)

Ja jakbym miala wiecej czasu to po prostu przed slubem ustalilabym z firmami jeszcze wiecej szczegolow. Np dokladny wyglad kazdego kwiatka(itp.) Twoche berdziej zajelabym sie doborem piosenek na wesele (chciaz wszystkim sie podobalo, to mi zabraklo naszych wspolnych ulubionych piosenek- niestety nie mialam czasu tego ugadac)
__________________
Sorry za wszelkie bledy ortograficzne oraz brak polskich znakow.
~°~°~°~°~°~°~°~°~°~
Byc moze Bog chce abym poznala wielu zlych mezczyzn zanim poznam tego wlasciwego, by moc go latwiej rozpoznac kiedy sie pojawi.

-No i sie pojawil Slub planowany na Lato 2014

KiSiA00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 23:37   #1669
zuzia1818
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 139
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez Ewuszka1986 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Ja mam pytanie dotyczące Villi Magnolia i poprawin.

Moje pytanie brzmi, czy któraś z Was miała tam poprawiny lub byla na weselu po którym one były? jak wygląda jedzenie? czy są faktycznie tylko dwa dania gorące w cenie 70zł? bo przystawki podobno są z dnia poprzedniego (w sensie ze składników)... trochę drogo jak za obiad dwu daniowy. rozumiem że to jeszcze koszt obsługi itd ale czy to nie za drogo?

I jeszcze jedno? czy któraś z Was "przenocowywała" gości a nie robiła poprawin? jak wygląda wtedy sprawa drugiego dnia? czy po pobudce goście są wysyłani do domu czy mogą zjeśc jakieś sniadanie??

pozdrawiam
ja robiłam, i jedzenia było o wiele więcej. wiec nie wiem skąd to że tylko dwa dania gorące:P

---------- Dopisano o 00:34 ---------- Poprzedni post napisano o 00:33 ----------

Cytat:
Napisane przez tusia2405 Pokaż wiadomość
Ewuszka1986 ,Ja robiłam poprawiny w Magnolii i faktycznie jest to cena 70 zl, po porawinach ma sie tez noclegi. A dla gości można zamówić sniadania, doplacajac 15 zł od osoby. Swoje wesele mialam w tym roku wiec mozesz pytac o wszystko
a nasi goście jedli to co zostało z wesela, wędlina piecyzwo słatki

---------- Dopisano o 00:37 ---------- Poprzedni post napisano o 00:34 ----------

Cytat:
Napisane przez KiSiA00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja juz po... jestesmy zadowoleni, chciaz jakbysmy mieli robic to jeszcze raz to pare rzeczy zrobilibysmy ineczej.

Serdecznie polecam:
Barmanow Jiggers. Ich show i drinki bardzo spodobaly sie gosciom.
Najlepszym fotografem na swiecie jest slodko-gorzko.
Make-up Agnieszka Krawiec - fantastyczna osoba i wie co robi
Fryzierke Monike Masilonis
Magia Chwili tez stanela na wysokosci zadania.
Gosciniec Magnat : super jedzenie i ladne noclegi w nowym kompleksie

Dziewczyny radze Wam tylko dopilnowac wszystkiego. Czasem trzeba niektorym patrzec na rece zeby dostac to czego sie oczekuje i za co sie placi. Ja mialam pomocnice w formie organizatorki slubnej, ktora w dniu slubu bardzo pomogla mi dopilnowujac wszystkich podwykonawcow.
Placimy tyle kasy za wesela, ze szkoda zeby cos tam nie poszlo po naszej mysli.



No my zamawialismy pokoje dla tylu osob ile tez jest lózek i nie bylo problemow, kazdy mial pod czym spac.

Kasia to jednak Magia chwili a nie powiedz tak?? co zaważyło w Twojej zmianie? bo z tego co wiem pierwszym pomysłem miało być powiedz tak
zuzia1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-30, 20:46   #1670
Paulinagm
Zadomowienie
 
Avatar Paulinagm
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 256
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez Iv86 Pokaż wiadomość
3. Fotograf - Paweł Łuczka - młody stażem fotograf, ale jak najbardziej polecam. Na efekt końcowy oczywiście jeszcze czekamy, bo ślub był niecały tydzien temu, ale te zdjęcia, które widziałam mi się podobały, sympatyczny i niekrępujący. czuliśmy się przy nim bardzo swobodnie, cena bardzo dobra za ilość świadczeń jakie otrzymujemy. Polecam.

5. Makijaż - robiłam makijaż u Pani Ani w Grecie na Partyzantów. Byłam bardzo zadowolona, chciałam delikatne smoky eye i tak też mnie pomalowała, a nawet lepiej mimo 30 stopniowego upału makijaż nie spłynął, do samego końca wesela wyglądał świeżo polecam ! na plus również dobra cena usługi ;] tylko koniecznie do Pani Ani - do nikogo innego z Grety !!
Jestem bardzo ciekawa Twoich zdjęć - Łuczka ma dość mało na stronie "Pozwoliliście" umieścić zdjęcia na jego stronie? jeśli nie to mogłabym Cię prosić żebyś kilka zdjęć wrzuciła (można je potem usunać :P )

W ogóle jestem bardzo ciekawa zdjęć fryzur i makijaży dziewczyn, które polecaja swoja fryzjerkę i makijażystkę - sama jestem teraz na etapie wstępnego szukania kogoś
Paulinagm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 21:27   #1671
promy_czek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 25
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Mam pytanie odnośnie Magii Chwili- polecacie? Jakie są ceny za dekorację sali, samochodu? Czy to prawda, że robiąc wesele w Villi Magnolia i korzystając z Magii Chwili ma się u nich (w Magii Chwili) jakiś rabat na dekorację?
promy_czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 13:47   #1672
zuzia1818
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 139
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez promy_czek Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie Magii Chwili- polecacie? Jakie są ceny za dekorację sali, samochodu? Czy to prawda, że robiąc wesele w Villi Magnolia i korzystając z Magii Chwili ma się u nich (w Magii Chwili) jakiś rabat na dekorację?

tak jest właściciele Magnolii nam mówili ale lepiej dopytać jak to teraz jest
zuzia1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 20:55   #1673
Buczorek
Raczkowanie
 
Avatar Buczorek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 379
Dot.: Zamojskie panny młode :)

ja także już po
co mogę polecić..

villa magnolia- wszystko w jak najlepszym porządku goście chwalili salę i jedzenie, którego było strasznie dużo (niektórzy mówili, że aż za dużo )

zespół ex azja- bardzo fajny, piosenki dla starszych, średnich i młodszych, każdy coś dla siebie znalazł, ładnie zaśpiewane i zagrane. Zabawy oczepinowe nie wulgarne, w dobrym guście

Fryzjer i makijaż- centrum urody na wojska polskiego, szczerze polecam, wszystko mi się podobało i było tak jak chciałam

dekorację sali robiliśmy sami, kwiaty (róże) zamawialiśmy w hurtowni kwiatów na chyżej i muszę przyznać, że były o niebo lepsze, niż kwiaty z mojego bukietu, które padły następnego dnia (a także były to róże). także bardzo polecam tę hurtownię... pani zgodziła się także na to by w dniu dostawy odłożyć nam kwiaty, więc nie martwiliśmy się, że dla nas zabraknie pięknie róże i w dobrej cenie.

bukiet ślubny zamawiałam w agorze. był całkiem inny niż na zdjęciu i szybko 'zdechł' jednakże samochód przystrojony ślicznie i kwiaty trzymały się długo..

W razie pytań, piszcie
__________________
"Miłością trzeba się opiekować - tak jak swoim dzieckiem, żeby się nie zaziębiło, nie zwariowało, nie zgubiło się, nie rozchorowało, nie zobojętniało."
Buczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-04, 20:01   #1674
_Mimi86_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 7
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Witam Zamojskie Panny Młode. Cieszę się, że się tu znalazłam i w ogóle, że jest takie forum. Super, że można Was o wszystko zapytać i poradzić się w wielu sprawach.

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Dziewczyny, czy któraś z Was organizuje swój wielki dzień w terminie zimowym? A może któraś z Was ma już za sobą wesele, które odbyło się w zimie i może podzielić się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem?
_Mimi86_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-04, 20:28   #1675
promy_czek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 25
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Ja zaczynam zastanawiać się nad wyborem zespołu... i chyba nie będzie to łatwy wybór. Słyszałam,że dobre opinie mają: Ex azja, Desant, Vexel, Texas. Zależy mi na tym, żeby grali na żywo, potrafili rozruszać największych sztywniaków no i żeby każdy gość znalazł coś dla siebie do potańczenia. Jaki zespół polecacie i dlaczego? Dzięki za odpowiedzi!
promy_czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 11:41   #1676
Ewuszka1986
Przyczajenie
 
Avatar Ewuszka1986
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 5
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez zuzia1818 Pokaż wiadomość
ja robiłam, i jedzenia było o wiele więcej. wiec nie wiem skąd to że tylko dwa dania gorące:P


A też płaciłaś 70 zł?

u nas stąd, że w umowie mamy usługę poprawiny 70zł i napisane jest za 2 dania gorące. dlatego się zastanawiamy czy nie zrezygnować z poprawin. Dwa dania to zupka i obiad a potem co? Chyba muszę zatelefnować do Magnolii i dopytać..

Cytat:
Napisane przez promy_czek Pokaż wiadomość
Ja zaczynam zastanawiać się nad wyborem zespołu... i chyba nie będzie to łatwy wybór. Słyszałam,że dobre opinie mają: Ex azja, Desant, Vexel, Texas. Zależy mi na tym, żeby grali na żywo, potrafili rozruszać największych sztywniaków no i żeby każdy gość znalazł coś dla siebie do potańczenia. Jaki zespół polecacie i dlaczego? Dzięki za odpowiedzi!
---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------


My mamy Vexel. Nie byliśmy na żadnym weselu gdzie grali, ale są z polecenia i to nie jednej osoby. A poza tym nie mają swojej strony, a terminy pozajmowane - to też mówi trochę samo za siebie Dlatego sie na nich zdecydowaliśmy

Edytowane przez Ewuszka1986
Czas edycji: 2014-08-05 o 11:49
Ewuszka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 08:56   #1677
Buczorek
Raczkowanie
 
Avatar Buczorek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 379
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez promy_czek Pokaż wiadomość
Ja zaczynam zastanawiać się nad wyborem zespołu... i chyba nie będzie to łatwy wybór. Słyszałam,że dobre opinie mają: Ex azja, Desant, Vexel, Texas. Zależy mi na tym, żeby grali na żywo, potrafili rozruszać największych sztywniaków no i żeby każdy gość znalazł coś dla siebie do potańczenia. Jaki zespół polecacie i dlaczego? Dzięki za odpowiedzi!
my mieliśmy ex azje (z Panem Heniem) i jesteśmy bardzo zadowoleni
__________________
"Miłością trzeba się opiekować - tak jak swoim dzieckiem, żeby się nie zaziębiło, nie zwariowało, nie zgubiło się, nie rozchorowało, nie zobojętniało."
Buczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 10:41   #1678
_Mimi86_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 7
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez promy_czek Pokaż wiadomość
Ja zaczynam zastanawiać się nad wyborem zespołu... i chyba nie będzie to łatwy wybór. Słyszałam,że dobre opinie mają: Ex azja, Desant, Vexel, Texas. Zależy mi na tym, żeby grali na żywo, potrafili rozruszać największych sztywniaków no i żeby każdy gość znalazł coś dla siebie do potańczenia. Jaki zespół polecacie i dlaczego? Dzięki za odpowiedzi!

Z informacji które udało nam się zebrać to bardzo polecane są:Ex azja, Texas i Vexel. O zespole Desant nic nie wiem więc się nie wypowiem.

Edytowane przez _Mimi86_
Czas edycji: 2014-08-06 o 10:43
_Mimi86_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 11:57   #1679
promy_czek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 25
Dot.: Zamojskie panny młode :)

A orientujecie się ile biorą te zespoły i czy grają na żywo?
promy_czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 20:34   #1680
Paulinagm
Zadomowienie
 
Avatar Paulinagm
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 256
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez promy_czek Pokaż wiadomość
Ja zaczynam zastanawiać się nad wyborem zespołu... i chyba nie będzie to łatwy wybór. Słyszałam,że dobre opinie mają: Ex azja, Desant, Vexel, Texas. Zależy mi na tym, żeby grali na żywo, potrafili rozruszać największych sztywniaków no i żeby każdy gość znalazł coś dla siebie do potańczenia. Jaki zespół polecacie i dlaczego? Dzięki za odpowiedzi!
my mamy zespół AMS Band z Biłgoraja, polecił nam narzeczonego kuzyn. Będziemy we wrześniu na weselu z tym zespołem - mam nadzieję, że wszystko bedzie ok. Grają na pewno na żywo, są takimi pasjonatami muzyki, bardzo mi się spodobali na stronie są ich nagrania demo ( http://www.zespolams.pl/madiaa/audio-video.html ) . W zespole jest wokal meski i damski, perkusja, gitara, saksofon, trąbka, skrzypce :P

Edytowane przez Paulinagm
Czas edycji: 2014-08-06 o 20:43
Paulinagm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-17 04:12:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:36.