Wymarzony domek - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-08, 13:56   #961
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Wymarzony domek

[QUOTE=kurkawodnaa;4762217 9]może rodzina jeszcze kibiców łódź one /QUOTE]

Trafi? Czy nie trafi?

Za chwile się dowiemy w jakiej pozycji dzieci zostały splodzone
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 13:57   #962
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Wymarzony domek

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Jak salon, telewizor i rodzinny dom rozumiem, bo to zupełnie normalne, ale... bez obecności tejże rodziny w domu, gdzie mogli zejść na dół i patrzeć na sekscesy swojego syna i synowej Albo nie schodzili, bo wiedzieli, że oni tak seks uprawiają. Równie urocze. Równie nastrajające do intymnych chwil. Mmm, no marzenie.
Moi rodzice są kulturalnymi, taktownymi ludźmi.
Nie przyszłoby im do głowy nawet wchodzić bez pukania do zamkniętego pokoju. Ja tak samo.
Nawet gdy się zdarzało, że nie słyszeli, że ich starsze dziecko w nocy woła siusiu to albo ja albo rodzice sadzali na nocnik i czekaliśmy aż dziecko znów zaśnie. Nikt ich nie wołał bez potrzeby.Nawet nieraz nie wiedzieli, że dziecko było na nocniku.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 13:59   #963
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wymarzony domek

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
Nie przyszłoby im do głowy nawet wchodzić bez pukania do zamkniętego pokoju.
I uważasz, że to normalne, że właściciel domu nie może bez krępacji, bez pukania wejść do SWOJEGO salonu by obejrzeć TV? Twój brat i jego żona postępowali fair, robiąc komuś taki cyrk z życia?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 14:01   #964
ewa102
Zadomowienie
 
Avatar ewa102
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 003
Dot.: Wymarzony domek

Najwyraźniej znali lepiej teściów niż wy i wiedzieli że nie zejdą

aż takie trudne to do zrozumienia?

lub to ze może też lubili dreszczyk emocji

Macie problem że grubella zna takie informacje i ją krytykujecie, a same czepiacie się gdzie ten seks uprawiali nic wam do tego skoro tak lubili

Salix - najwyraźniej to u nich normalnie, to że Ty będziesz latać wszedzie bez pukania nawet do dzieci pokoju to Twoja sprawa.
U mnie jak są zamkniete drzwi też się puka - wyznaje się zasade, żenajwyraźniej był powód by ktoś je zamknął, nawet salon - ja. np lubiłam ćwiczyć w salonie w samej bieliźnie bo tylko tam było miejsce. Jakoś nikt nie widzial w tym problemu że nie może wejść od razu.
__________________





Akcja "pokaż kolana!"

czas: do maja

cel: ćwiczyć,ćwiczyć,ćwiczyć !

15km

Edytowane przez ewa102
Czas edycji: 2014-08-08 o 14:06
ewa102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 14:01   #965
kurkawodnaa
Zadomowienie
 
Avatar kurkawodnaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 201
Dot.: Wymarzony domek

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
Moi rodzice są kulturalnymi, taktownymi ludźmi.
Nie przyszłoby im do głowy nawet wchodzić bez pukania do zamkniętego pokoju. Ja tak samo.
Nawet gdy się zdarzało, że nie słyszeli, że ich starsze dziecko w nocy woła siusiu to albo ja albo rodzice sadzali na nocnik i czekaliśmy aż dziecko znów zaśnie. Nikt ich nie wołał bez potrzeby.Nawet nieraz nie wiedzieli, że dziecko było na nocniku.


salon jest raczej ogólnodostępną częścią domu. A pisałaś wcześniej że brat preferował salon do celów prokreacyjnych.
kurkawodnaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 14:02   #966
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Wymarzony domek

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
Wymyślacie od razu najgorsze scenariusze, zakładacie, że się nie uda.
A są osoby, którym się udaje przejść przez życie lekko, z pomocą innych.
Trafia się dobry i bogaty mąż , trafiają się przyzwoici teściowie, trafia się bezproblemowe dziecko, trafia się praca intratna a lekka.
Jasne, sa takie osoby. I co z tego? Dzieci szczęścia przechodzą sobie przez to życie nie planując, nie anslizujac, nie licząc na innych. Po prostu tak wychodzi. A planujac przyszłość taką jak autorka, gdzie wiecej zalezy od szczescia niz rozumu, to optymizm graniczacy z głupotą.

Reszty postów nie skomentuje. Nie wierze po prostu.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 14:04   #967
kurkawodnaa
Zadomowienie
 
Avatar kurkawodnaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 201
Dot.: Wymarzony domek

Cytat:
Napisane przez ewa102 Pokaż wiadomość
Najwyraźniej znali lepiej teściów niż wy i wiedzieli że nie zejdą

aż takie trudne to do zrozumienia?

lub to ze może też lubili dreszczyk emocji

Macie problem że grubella zna takie informacje i ją krytykujecie, a same czepiacie się gdzie ten seks uprawiali nic wam do tego skoro tak lubili


może oni to lubili pytanie czy wlasciciele domu również.
kurkawodnaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-08, 14:04   #968
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Wymarzony domek

Cytat:
Napisane przez ewa102 Pokaż wiadomość
Najwyraźniej znali lepiej teściów niż wy i wiedzieli że nie zejdą

aż takie trudne to do zrozumienia?

lub to ze może też lubili dreszczyk emocji

Macie problem że grubella zna takie informacje i ją krytykujecie, a same czepiacie się gdzie ten seks uprawiali nic wam do tego skoro tak lubili
Ale cala rodzina wiedziala, ze oni ida do salonu na seks. I o to chodzi
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 14:04   #969
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Wymarzony domek

Tysiące młodych mieszka z rodzicami, teściami, w wynajętych pokojach ze współlokatorami w mieszkaniu, z dziećmi w jednym pokoiku i nie mają możliwości pójść na oddzielne piętro gdzie naprawdę nic nie słychać.
Ściany w blokach są nieszczelne, okna sąsiada i balkony na wyciągnięcie ręki.
I jakoś się kochają, rozmnażają mimo tego, że dziecko może się obudzić, sąsiedzi wszystko prawie słyszą..
Sytuacja mojego brata była komfortowa. Poza tym po pewnym czasie mieli kilkadziesiąt metrów dalej własny dom , wykończony i często tam spędzali wieczory. Mieli pełną intymność.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 14:05   #970
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Wymarzony domek

Entuzjastyczne zapładnianie się w salonie w domu rodzinnym z resztą rodziny na piętrze, uważam za brak szacunku i patologię.
Teraz to mnie już gumoleon nawet nie dziwi. No nie wyobrażam sobie "Mamo, nie schodźcie na dół, bo będziemy się z Wieśkiem chędożyć". Patologia.
A potem rodzina siedziała przy obiedzie i komentowała plamy na obiciu?
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 14:11   #971
kurkawodnaa
Zadomowienie
 
Avatar kurkawodnaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 201
Dot.: Wymarzony domek

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
Tysiące młodych mieszka z rodzicami, teściami, w wynajętych pokojach ze współlokatorami w mieszkaniu, z dziećmi w jednym pokoiku i nie mają możliwości pójść na oddzielne piętro gdzie naprawdę nic nie słychać.
Ściany w blokach są nieszczelne, okna sąsiada i balkony na wyciągnięcie ręki.
I jakoś się kochają, rozmnażają mimo tego, że dziecko może się obudzić, sąsiedzi wszystko prawie słyszą..
Sytuacja mojego brata była komfortowa. Poza tym po pewnym czasie mieli kilkadziesiąt metrów dalej własny dom , wykończony i często tam spędzali wieczory. Mieli pełną intymność.


taka intymność,ze członkowie rodziny wiedzieli kiedy i gdzie para sie kocha a nawet dokladnie wiedzieli gdzie zostały poczęte dzieci. Czad!

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Jasne, sa takie osoby. I co z tego? Dzieci szczęścia przechodzą sobie przez to życie nie planując, nie anslizujac, nie licząc na innych. Po prostu tak wychodzi. A planujac przyszłość taką jak autorka, gdzie wiecej zalezy od szczescia niz rozumu, to optymizm graniczacy z głupotą.

Reszty postów nie skomentuje. Nie wierze po prostu.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


mam takich znajomych pt. Jakoś to będzie, rodzice pomogą. Ich mieszkanie już zostali zlicytowane, teraz komornik zajął majątek rodzicow. Do końca się nie przejmowali,bo jakoś to będzie.
kurkawodnaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-08, 14:12   #972
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Wymarzony domek

Cytat:
Napisane przez kurkawodnaa Pokaż wiadomość
salon jest raczej ogólnodostępną częścią domu. A pisałaś wcześniej że brat preferował salon do celów prokreacyjnych.
Moi rodzice , po kolacji i wieczornych ablucjach szli do swojej sypialni na piętro. Mieli tam swój telewizor, książki, gazety. Nie mieli powodu schodzić na dół bo łazienka w razie potrzeby była też na piętrze.
Takie mieli zwyczaje nawet przed sprowadzeniem się bratowej.
Nie słychać na piętrze co się dzieje w salonie, nawet na klucz można było zamknąć gdyby chcieli. Można się jedynie domyślać co może robić dwoje 25 latków wieczorem przy telewizorze.
Nikt ich nie podglądał, nie podsłuchiwał.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 14:12   #973
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Wymarzony domek

nie wierzę w to co czytam! za wzór postawiona jest rodzina, która z 3 dzieci gnieździła się w 1 pokoju, bo szkoda im było mebelków w nowym domeczku, uprawiała sex w salonie, gdzie każdy mógł wejść (dając znać rodzince włączonym telewizorem, że będzie akcja...), spowiadała się kiedy i gdzie spłodziła dzieci... matko kochana.
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 14:12   #974
Rosie Ross
Raczkowanie
 
Avatar Rosie Ross
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 256
Dot.: Wymarzony domek

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
Poza tym po pewnym czasie mieli kilkadziesiąt metrów dalej własny dom , wykończony i często tam spędzali wieczory. Mieli pełną intymność.
Naprawdę mieszkali w rodzinnym domu pomimo tego, że kilkadziesiąt metrów dalej mieli WYKOŃCZONY dom, z wyższej półki, z całym umeblowaniem, który stał niezamieszkały tylko dlatego, żeby dzieci niczego nie uszkodziły?
__________________
uczę się programowania
Rosie Ross jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 14:12   #975
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wymarzony domek

zazdrościcie
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 14:14   #976
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Wymarzony domek

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
zazdrościcie
trafiony-zatopiony
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 14:14   #977
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Wymarzony domek

wróże rychłe zamknięcie tego wątku
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 14:14   #978
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Wymarzony domek

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
Moi rodzice , po kolacji i wieczornych ablucjach szli do swojej sypialni na piętro. Mieli tam swój telewizor, książki, gazety. Nie mieli powodu schodzić na dół bo łazienka w razie potrzeby była też na piętrze.
Takie mieli zwyczaje nawet przed sprowadzeniem się bratowej.
Nie słychać na piętrze co się dzieje w salonie, nawet na klucz można było zamknąć gdyby chcieli. Można się jedynie domyślać co może robić dwoje 25 latków wieczorem przy telewizorze.
Nikt ich nie podglądał, nie podsłuchiwał.
Ogląda film? wbrew pozorom ludzie używają czasem tv, żeby obejrzeć film
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 14:17   #979
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Wymarzony domek

Cytat:
Napisane przez ewa102 Pokaż wiadomość
Najwyraźniej znali lepiej teściów niż wy i wiedzieli że nie zejdą

aż takie trudne to do zrozumienia?

lub to ze może też lubili dreszczyk emocji

Macie problem że grubella zna takie informacje i ją krytykujecie, a same czepiacie się gdzie ten seks uprawiali nic wam do tego skoro tak lubili

Salix - najwyraźniej to u nich normalnie, to że Ty będziesz latać wszedzie bez pukania nawet do dzieci pokoju to Twoja sprawa.
U mnie jak są zamkniete drzwi też się puka - wyznaje się zasade, żenajwyraźniej był powód by ktoś je zamknął, nawet salon - ja. np lubiłam ćwiczyć w salonie w samej bieliźnie bo tylko tam było miejsce. Jakoś nikt nie widzial w tym problemu że nie może wejść od razu.
Ojezu, mieszkam w akademiku i różne rzeczy już widziałam i słyszałam, regularnie słyszę seks mojej współlokatorki i mnie to nie rusza, ale jakoś nie uprawia go ona na stole w kuchni.

Moi rodzice mózg mają i wiedzą, że świętą dziewicą nie jestem, nie wchodzili mi do pokoju bez pukania jak był u mnie chłopak, ale to nie znaczy, że mam jęczeć wniebogłosy z rodzicami za ścianą czy mówić "Mamuś, idziemy się bzykać, weźcie nie wchodźcie do salonu".
Istnieje coś takiego jak prywatność i SZACUNEK do innych ludzi i ja sobie po prostu nie wyobrażam sytuacji, w której moi rodzice w jakiś sposób uczestniczą w mojej kopulacji
No ale różne są modele rodziny, zaraz się okaże, że można i pod kołdrą z dziećmi śpiącymi obok, a my po prostu mamy ciasne horyzonty.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-08, 14:18   #980
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Wymarzony domek

Cytat:
Napisane przez ewa102 Pokaż wiadomość
Najwyraźniej znali lepiej teściów niż wy i wiedzieli że nie zejdą

aż takie trudne to do zrozumienia?

lub to ze może też lubili dreszczyk emocji

Macie problem że grubella zna takie informacje i ją krytykujecie, a same czepiacie się gdzie ten seks uprawiali nic wam do tego skoro tak lubili

Salix - najwyraźniej to u nich normalnie, to że Ty będziesz latać wszedzie bez pukania nawet do dzieci pokoju to Twoja sprawa.
U mnie jak są zamkniete drzwi też się puka - wyznaje się zasade, żenajwyraźniej był powód by ktoś je zamknął, nawet salon - ja. np lubiłam ćwiczyć w salonie w samej bieliźnie bo tylko tam było miejsce. Jakoś nikt nie widzial w tym problemu że nie może wejść od razu.
U mnie też się puka, co nie zmienia faktu, że po zapukaniu nalezy odpowiedzieć 'proszę' albo 'niech mamusia chwileczkę poczeka, Wiesiek już dochodzi'
Nie wiem czego nie ogarniasz. Nawet w najkulturalniejszym towarzystwie 'najście' na seksie prowadzi do zażenowania. Wszyscy wiedza, że seks jest uprawiamy, ale nie kazdy, zwłaszcza starsze pokolenia nie życza sobie być tego świadkiem. I bycie świadkiem to nie tylko patrzenie na gołą pupę Wieśka, ale także świadomość, że jak zostawiłam okulary do czytania w salonie, to już sobie dziś nie poczytam, bo moja synowa lezy na goła na kanapie i do salonu wejść bez skrępowania nie mogę.
Pomijam już fakt, że dla samej zainteresowanej pary takie urozmaicenia mogą być ciekawe. Ale robienie z szybkiego ukradkowego seksu w salonie zastępstwa za normalne, spokojne, intymne współżycie jest koszmarem.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 14:20   #981
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Wymarzony domek

Cytat:
Napisane przez kurkawodnaa Pokaż wiadomość
taka intymność,ze członkowie rodziny wiedzieli kiedy i gdzie para sie kocha a nawet dokladnie wiedzieli gdzie zostały poczęte dzieci. Czad!

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------





mam takich znajomych pt. Jakoś to będzie, rodzice pomogą. Ich mieszkanie już zostali zlicytowane, teraz komornik zajął majątek rodzicow. Do końca się nie przejmowali,bo jakoś to będzie.
Bratowa nie ukrywała tego. Była w ciąży idąc do ślubu, po powrocie z wczasów po jakimś czasie informowała nas , że spodziewają się dziecka gdy już była pewna i mówiła o tym gdzie to się stało.
Nie widzę w tym nic dziwnego, przygotowywała nas i starsze dziecko do nowych obowiązków i zmian życiowych.
Dzieci były planowane, chciane, budowa domu tak prowadzona aby każde miało swój pokój, od początku mówiła o trójce dzieci i dlaczego chce trójkę.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 14:22   #982
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Wymarzony domek

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Ogląda film? wbrew pozorom ludzie używają czasem tv, żeby obejrzeć film
Psujesz całą zabawę

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
Bratowa nie ukrywała tego. Była w ciąży idąc do ślubu, po powrocie z wczasów po jakimś czasie informowała nas , że spodziewają się dziecka gdy już była pewna i mówiła o tym gdzie to się stało.
Nie widzę w tym nic dziwnego, przygotowywała nas i starsze dziecko do nowych obowiązków i zmian życiowych.
Dzieci były planowane, chciane, budowa domu tak prowadzona aby każde miało swój pokój, od początku mówiła o trójce dzieci i dlaczego chce trójkę.
Tylko czemu dom budowany pod trójkę dzieci nie był wykorzystywany w celu mieszkania tam?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 14:26   #983
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wymarzony domek

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
B
Nie widzę w tym nic dziwnego, przygotowywała nas i starsze dziecko do nowych obowiązków i zmian życiowych.
Gdyby mnie szwagier przygotowywał do nowych obowiązków, bo sobie chce strzelić kolejnego dzieciaka, to bym go śmiechem zabiła.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 14:26   #984
201604301932
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Wymarzony domek

Bo mebli szkoda...
201604301932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 14:29   #985
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Wymarzony domek

Cytat:
Napisane przez nimueg Pokaż wiadomość
Bo mebli szkoda...
Kanapy u rodziców nie szkoda
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 14:33   #986
201604301932
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Wymarzony domek

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Kanapy u rodziców nie szkoda

Widać nie z wyższej półki...
201604301932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 14:33   #987
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wymarzony domek

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Gdyby mnie szwagier przygotowywał do nowych obowiązków, bo sobie chce strzelić kolejnego dzieciaka, to bym go śmiechem zabiła.
ja też.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 14:37   #988
201604301932
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Wymarzony domek

Ja nie rozumiem, jak można gnieździć dzieci w małym pokoju, mając wykończony dom, a powodem do tego jest drogie wyposażenie. Jak się chce mieć muzeum zamiast domu, to po co dzieci?
201604301932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 14:39   #989
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Wymarzony domek

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
U mnie też się puka, co nie zmienia faktu, że po zapukaniu nalezy odpowiedzieć 'proszę' albo 'niech mamusia chwileczkę poczeka, Wiesiek już dochodzi'
Nie wiem czego nie ogarniasz. Nawet w najkulturalniejszym towarzystwie 'najście' na seksie prowadzi do zażenowania. Wszyscy wiedza, że seks jest uprawiamy, ale nie kazdy, zwłaszcza starsze pokolenia nie życza sobie być tego świadkiem. I bycie świadkiem to nie tylko patrzenie na gołą pupę Wieśka, ale także świadomość, że jak zostawiłam okulary do czytania w salonie, to już sobie dziś nie poczytam, bo moja synowa lezy na goła na kanapie i do salonu wejść bez skrępowania nie mogę.
Pomijam już fakt, że dla samej zainteresowanej pary takie urozmaicenia mogą być ciekawe. Ale robienie z szybkiego ukradkowego seksu w salonie zastępstwa za normalne, spokojne, intymne współżycie jest koszmarem.
zabiłaś mnie.
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 14:40   #990
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Wymarzony domek

Cytat:
Napisane przez Rosie Ross Pokaż wiadomość
Naprawdę mieszkali w rodzinnym domu pomimo tego, że kilkadziesiąt metrów dalej mieli WYKOŃCZONY dom, z wyższej półki, z całym umeblowaniem, który stał niezamieszkały tylko dlatego, żeby dzieci niczego nie uszkodziły?
Naprawdę. Bratowa wpuszczała tam dzieci na krótko i pod jej kontrolą.
Zapraszała tam koleżanki z pracy, robiła imieniny.
Było jej tak wygodniej bo u nas nie musiała gotować, sprzątać wszystkiego po dzieciach.
Robiła w nowym domu porządki, wycierała kurze z wanny w łazienkach bo były kilka lat nie używane, kąpała się u nas, myła okna bo się brudziły mimo niemieszkania i odwlekała w nieskończoność wyprowadzkę.
I tak pewnie by mieszkali znacznie dłużej gdybym w końcu nie wytrzymała i stanowczo nie powiedziała , że dziś wyprowadzka, ja pomogę przenieść rzeczy z ich pokoju,/ tylko ubrania, zabawki, książki, kosmetyki, drobiazgi/.
Bo meble i wszystko co potrzebne miała tam nowe.
Większość ubrań i tak miała w szafach w nowym.
Obraziła się za to na mnie, że ją wyganiam a także na moją mamę , która była przy tej rozmowie, że nie zareagowała , że jeszcze niech zostaną.
Ja pomieszkałam tylko z rodzicami po ich wyprowadzce bardzo krótko, zaledwie parę miesięcy.
Dzieci nadal przychodziły, pobawić się czy najeść ale to już co innego, bałaganu zabawkowego nie było jak przedtem.
Teraz mieszkają sami z bratem w tym domu, obok moi rodzice też sami.
Ja daleko od nich, ich dzieci mają mieszkania w bloku też daleko od nich.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-09 22:05:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:34.