Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3 - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-07, 14:32   #4771
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Ciąża, czy zwykła panika ?

Opisane objawy wybitnie pasują do infekcji, dobre, że zadziałałaś szybko.
Co do ciąży, test kosztuje 10zł, nie ma limitu testów wykorzystanych w ciągu życia, nie musisz się obawiać, że teraz zrobisz to kiedyś zabraknie. W aptekach tego dużo.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 17:15   #4772
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Ciąża?

uprawiasz seks bez zabezpieczenia, piszesz że jak będzie ciąża, to okej, ale jednak fixujesz?
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 19:30   #4773
Agusia1306
Raczkowanie
 
Avatar Agusia1306
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 126
Dot.: Ciąża, czy zwykła panika ?

Też myślę że to panika, nie żałuj na test, dużo nie kosztuje a się przynajmniej uspokoisz Do tego myśląc o możliwej ciąży, stresujesz się, napędzasz proces i możesz czuć "ciążowe" objawy mimo że w ciąży nie jesteś.
__________________
He is the only reason, why I know what love is
Agusia1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 19:43   #4774
sweethome
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 85
Dot.: Ciąża, czy zwykła panika ?

Zacytuję fragment, bo ciężko mi się powstrzymać
Cytat:
Napisane przez feelthemusic Pokaż wiadomość
mam wrażenie, że szyjka macicy się obniżyła.
Rozumiem, że panika, ale bez przesady
sweethome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 11:03   #4775
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Ciąża?

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
że też ci się chce zakładac wątek na wizażu i opisywać to wszystko a nie chce ci się skoczyć do apteki/drogerii/centrum handlwoego po test. masakra.
haha zgadzam sie.
"uwielbiam" takie wątki.. zamiast zrobic test, pytają na forum... wizażanki chyba powinny zostać jasnowidzkami
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 12:48   #4776
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Ciąża, czy zwykła panika ?

Cytat:
Napisane przez sweethome Pokaż wiadomość
Zacytuję fragment, bo ciężko mi się powstrzymać
Rozumiem, że panika, ale bez przesady
A co jest dziwnego w tym, że szyjka macicy zmienia położenie w czasie cyklu?
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-08, 15:45   #4777
xanyax
Raczkowanie
 
Avatar xanyax
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 276
Dot.: Ciąża, czy zwykła panika ?

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Opisane objawy wybitnie pasują do infekcji, dobre, że zadziałałaś szybko.
Co do ciąży, test kosztuje 10zł, nie ma limitu testów wykorzystanych w ciągu życia, nie musisz się obawiać, że teraz zrobisz to kiedyś zabraknie. W aptekach tego dużo.
Dokładnie.
__________________
Nobody knows the trouble that I've seen
Nobody knows my sorrow
xanyax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-08, 16:42   #4778
sweethome
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 85
Dot.: Ciąża, czy zwykła panika ?

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
A co jest dziwnego w tym, że szyjka macicy zmienia położenie w czasie cyklu?
Zmienia, ale to trzeba badać, żeby wiedzieć jak zmienia.

Ja raczej to zrozumiałam tak, ze Autorka po obniżonej szyjce stwierdza, że to może być ciąża. W końcu wspomniała też np. o mdłościach, ale może źle zrozumiałam.

W każdym razie prawdopodobieństwo ciąży jest znikome
sweethome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 16:34   #4779
vacholek
Raczkowanie
 
Avatar vacholek
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 40
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Witam. Jakie jest prawdopodobienstwo tego, ze moglam zajsc ciążę, kiedy kochalam sie z chlopakiem? Przez zapomnienie nie zastosowalismy prezerwatywy. Nie doszlo do wytrysku, gdyz stosunek trwal nie wiecej niz minute. Martwi mnie jedynie preejakulat, w którym moga znajdowac sie zywe, zdolne do poruszania sie plemniki. Do zbliżenia doszlo 1.5 dnia po miesiaczce, wiec teoretycznie w dni niepłodne. Moj cykl trwa 27 dni, a 1 dzien krwawienia rozpoczął sie w czwartek wieczorem. Przez stres związany z sesja letnia, okres spoznia mi sie 2-3 dni, wiec cykl jest odrobine rozregulowany. Dodam, ze jestesmy niedoswiadczeni i to byl nasz 2 raz. Wstyd mi i nie wierzę, ze niektórzy stosuja stosunek przerywany jako metode antykoncepcyjna. Po jakim czasie wykonac test ciazowy? 7 dni starczy?
vacholek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 18:04   #4780
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez vacholek Pokaż wiadomość
Witam. Jakie jest prawdopodobienstwo tego, ze moglam zajsc ciążę, kiedy kochalam sie z chlopakiem? Przez zapomnienie nie zastosowalismy prezerwatywy. Nie doszlo do wytrysku, gdyz stosunek trwal nie wiecej niz minute. Martwi mnie jedynie preejakulat, w którym moga znajdowac sie zywe, zdolne do poruszania sie plemniki. Do zbliżenia doszlo 1.5 dnia po miesiaczce, wiec teoretycznie w dni niepłodne. Moj cykl trwa 27 dni, a 1 dzien krwawienia rozpoczął sie w czwartek wieczorem. Przez stres związany z sesja letnia, okres spoznia mi sie 2-3 dni, wiec cykl jest odrobine rozregulowany. Dodam, ze jestesmy niedoswiadczeni i to byl nasz 2 raz. Wstyd mi i nie wierzę, ze niektórzy stosuja stosunek przerywany jako metode antykoncepcyjna. Po jakim czasie wykonac test ciazowy? 7 dni starczy?
Test ciazowy mozesz wykonac 6 dni po zaplodnieniu, czyli zaleca sie okolo 12-14 dni po stosunku.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 18:37   #4781
severalflames
Raczkowanie
 
Avatar severalflames
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 254
Cytat:
Napisane przez vacholek Pokaż wiadomość
Witam. Jakie jest prawdopodobienstwo tego, ze moglam zajsc ciążę, kiedy kochalam sie z chlopakiem? Przez zapomnienie nie zastosowalismy prezerwatywy. Nie doszlo do wytrysku, gdyz stosunek trwal nie wiecej niz minute. Martwi mnie jedynie preejakulat, w którym moga znajdowac sie zywe, zdolne do poruszania sie plemniki. Do zbliżenia doszlo 1.5 dnia po miesiaczce, wiec teoretycznie w dni niepłodne. Moj cykl trwa 27 dni, a 1 dzien krwawienia rozpoczął sie w czwartek wieczorem. Przez stres związany z sesja letnia, okres spoznia mi sie 2-3 dni, wiec cykl jest odrobine rozregulowany. Dodam, ze jestesmy niedoswiadczeni i to byl nasz 2 raz. Wstyd mi i nie wierzę, ze niektórzy stosuja stosunek przerywany jako metode antykoncepcyjna. Po jakim czasie wykonac test ciazowy? 7 dni starczy?
Wydaje mi sie ze nie masz sie o co martwic, ale dla swietego spokoju mozesz zrobic test bo skoro spoznia Ci sie okres to wynik bedzie wiarygodny. I nastepnym razem sie zabezpieczajcie

Wysłane przy użyciu Tapatalk

Edytowane przez severalflames
Czas edycji: 2014-08-09 o 18:39
severalflames jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-09, 19:29   #4782
vacholek
Raczkowanie
 
Avatar vacholek
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 40
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Dziękuję wam dziewczyny za odpowiedzi

A jak z tabletką po? Jest sens się nią interesować? Niby prawdopodobieństwo ciąży jest znikome... i w dodatku jutro niedziela, więc ewentualnie trudno będzie ją zdobyć ;/
vacholek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 20:27   #4783
severalflames
Raczkowanie
 
Avatar severalflames
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 254
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez vacholek Pokaż wiadomość
Dziękuję wam dziewczyny za odpowiedzi

A jak z tabletką po? Jest sens się nią interesować? Niby prawdopodobieństwo ciąży jest znikome... i w dodatku jutro niedziela, więc ewentualnie trudno będzie ją zdobyć ;/
Tabletka "po" dziala do 72h po stosunku. No i do tego duzo lekarzy ma "problem" z jej wypisaniem z tego co tutaj czytalam.

Wysłane przy użyciu Tapatalk
severalflames jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 11:04   #4784
klaks11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

cześć!

wczoraj wieczorem z moją dziewczyną "uprawialiśmy seks" pod prysznicem. Sprowadziło się do tego, że braliśmy razem prysznic i wszedłem w nią bez zabezpieczenia dosłownie na 5 sekund, trzy pchnięcia, po czym stwierdziłem, że to bez sensu. Wcześniej tego samego dnia kochaliśmy się (normalnie, z prezerwatywą), ale kilka (~10) godzin upłynęło i po drodze oddawałem mocz, a akcja działa się pod prysznicem, to pozostałości spermy na penisie nie było. Cykle ma dość regularne, ok 23-24 dni, i teoretycznie wyliczany dzień owulacji to 5.-6. sierpnia (mamy 10.). Jednak z tym wyliczaniem różnie to bywa, a i owulacja nie zawsze jest te równe 14 dni przed okresem, więc myślę, że ten wczorajszy wieczór mógł się jakimś cudem łapać na ostatnie dni płodne.
Teraz trochę się stresuję, to było dość nieodpowiedzialne, a plemnikom z preejakulatu to nie robi różnicy, czy to były 3 pchnięcia, czy wyciągnięty zaraz przed wytryskiem.
Wiem, że ryzyko ciąży jest, ale chyba nie mam się czym martwić? Jeśli przesadzam, a ryzyko jest znikome, to chciałbym to wiedzieć, żeby się uspokoić...
klaks11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 12:11   #4785
severalflames
Raczkowanie
 
Avatar severalflames
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 254
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez klaks11 Pokaż wiadomość
cześć!

wczoraj wieczorem z moją dziewczyną "uprawialiśmy seks" pod prysznicem. Sprowadziło się do tego, że braliśmy razem prysznic i wszedłem w nią bez zabezpieczenia dosłownie na 5 sekund, trzy pchnięcia, po czym stwierdziłem, że to bez sensu. Wcześniej tego samego dnia kochaliśmy się (normalnie, z prezerwatywą), ale kilka (~10) godzin upłynęło i po drodze oddawałem mocz, a akcja działa się pod prysznicem, to pozostałości spermy na penisie nie było. Cykle ma dość regularne, ok 23-24 dni, i teoretycznie wyliczany dzień owulacji to 5.-6. sierpnia (mamy 10.). Jednak z tym wyliczaniem różnie to bywa, a i owulacja nie zawsze jest te równe 14 dni przed okresem, więc myślę, że ten wczorajszy wieczór mógł się jakimś cudem łapać na ostatnie dni płodne.
Teraz trochę się stresuję, to było dość nieodpowiedzialne, a plemnikom z preejakulatu to nie robi różnicy, czy to były 3 pchnięcia, czy wyciągnięty zaraz przed wytryskiem.
Wiem, że ryzyko ciąży jest, ale chyba nie mam się czym martwić? Jeśli przesadzam, a ryzyko jest znikome, to chciałbym to wiedzieć, żeby się uspokoić...
Mi sie wydaje ze raczej nie masz sie o co martwic ale nastepnym razem nie ryzykujcie tak, zaoszczedzicie sobie stresu.

Wysłane przy użyciu Tapatalk
severalflames jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 18:17   #4786
klaks11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

dzięki za odpowiedź. czyli nie panikować i nie musimy lecieć po 72 po?
klaks11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 18:30   #4787
severalflames
Raczkowanie
 
Avatar severalflames
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 254
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez klaks11 Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź. czyli nie panikować i nie musimy lecieć po 72 po?
Jesli do wytrysku wewnatrz nie doszlo to szanse sa male. W ciaze nie jest az tak latwo zajsc. Ale jesli sie stresujecie tak bardzo to wybierzcie sie do lekarza.

Wysłane przy użyciu Tapatalk
severalflames jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 18:36   #4788
klaks11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

ona sie nie stresuje i mówi, że przesadzam, to ja jestem mały panikarz

wszystko to człowiek wie, że małe szanse, ale jak już sobie coś wmówi to głupieje

dzięki
klaks11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 19:14   #4789
vacholek
Raczkowanie
 
Avatar vacholek
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 40
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Dokładnie, ja też panikuję. Byłam w szpitalu i lekarz odmówił mi wypisania recepty na tabletkę 72h po ;/
Także pozostaje mi tylko czekać...
vacholek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-10, 19:59   #4790
severalflames
Raczkowanie
 
Avatar severalflames
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 254
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez klaks11 Pokaż wiadomość
ona sie nie stresuje i mówi, że przesadzam, to ja jestem mały panikarz

wszystko to człowiek wie, że małe szanse, ale jak już sobie coś wmówi to głupieje

dzięki
Ja tez panikuje mimo ze nie mam powodow tylko u mnie chlopak mnie uspokaja i mowi zebym przestala.
I powiedz swojej wybrance zeby tez sie az tak bardzo nie denerwowala bo to moze opoznic okres.


Wysłane przy użyciu Tapatalk
severalflames jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-11, 13:56   #4791
Simone Boue
Raczkowanie
 
Avatar Simone Boue
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 240
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

No panika jest chyba najgorsza w tym wypadku.
Ale ja momentami nie umiałam nie panikować.
Wiadomo, wpadki chodzą po ludziach.
Simone Boue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-11, 15:26   #4792
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez Simone Boue Pokaż wiadomość
No panika jest chyba najgorsza w tym wypadku.
Ale ja momentami nie umiałam nie panikować.
Wiadomo, wpadki chodzą po ludziach.
I uwazasz, ze minutowy stosunek jest wart takiego stresu? Nie rozumiem dlaczego dziewczyny ryzykują w taki sposob
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-11, 16:37   #4793
severalflames
Raczkowanie
 
Avatar severalflames
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 254
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
I uwazasz, ze minutowy stosunek jest wart takiego stresu? Nie rozumiem dlaczego dziewczyny ryzykują w taki sposob
Ja tak samo, bo wiedzialabym ze pozniej bedzie panika.

Wysłane przy użyciu Tapatalk
severalflames jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-11, 17:06   #4794
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Od kilku pchnięć nie zachodzi się w ciążę, no błagam, nawet w dni płodne, ale oczywiście, siejmy panikę.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-11, 17:45   #4795
Czikanat
Przyczajenie
 
Avatar Czikanat
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Dziewczyny, minelo juz troche czasu odkad zwracałam się z prosbą o rozwiazanie watpliwosci, ale pojawiły sie kolejne..
Mój okres powinien pojawić się za kilka dni. 3 dni temu zauważyłam, że moje piersi są nabrzmiałe, wrazliwe, jak przed okresem. Wczoraj natomiast zaskoczyła mnie czerwona, duża plama z krwi na bieliźnie. Kilka godzin później w trakcie siusiania wylecial ze mnie skrzep, dużych rozmiarów. Założyłam podpaskę i wszystko wyglądało jak zwyczajny okres, ale dziś cisza, ewentualnie znowu kilka skrzepów i niewielka ilośc takiej świeżej, czerwonej krwi na podpasce. Do tego okrutnie rwie mnie w brzuchu. Nie pamietam czy kiedykolwiek miałam przy okresie cos takiego. Naczytałam się o plamieniu implantacyjnym i różnych innych takich. Nie wieem już co myśleć. Stresuje się jak opętana.
Czikanat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-11, 18:27   #4796
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez Czikanat Pokaż wiadomość
Dziewczyny, minelo juz troche czasu odkad zwracałam się z prosbą o rozwiazanie watpliwosci, ale pojawiły sie kolejne..
Mój okres powinien pojawić się za kilka dni. 3 dni temu zauważyłam, że moje piersi są nabrzmiałe, wrazliwe, jak przed okresem. Wczoraj natomiast zaskoczyła mnie czerwona, duża plama z krwi na bieliźnie. Kilka godzin później w trakcie siusiania wylecial ze mnie skrzep, dużych rozmiarów. Założyłam podpaskę i wszystko wyglądało jak zwyczajny okres, ale dziś cisza, ewentualnie znowu kilka skrzepów i niewielka ilośc takiej świeżej, czerwonej krwi na podpasce. Do tego okrutnie rwie mnie w brzuchu. Nie pamietam czy kiedykolwiek miałam przy okresie cos takiego. Naczytałam się o plamieniu implantacyjnym i różnych innych takich. Nie wieem już co myśleć. Stresuje się jak opętana.
Poszłabym do lekarza. Skrzepy ciąży nie oznaczają, ale to niepokojący objaw być może czegoś, co trzeba wyleczyć.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-11, 18:28   #4797
Kiara91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 239
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Zrób test. Możliwe też że to samoczynna strata ciąży na bardzo wczesnym etapie.
Kiara91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-11, 19:06   #4798
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez Czikanat Pokaż wiadomość
Dziewczyny, minelo juz troche czasu odkad zwracałam się z prosbą o rozwiazanie watpliwosci, ale pojawiły sie kolejne..
Mój okres powinien pojawić się za kilka dni. 3 dni temu zauważyłam, że moje piersi są nabrzmiałe, wrazliwe, jak przed okresem. Wczoraj natomiast zaskoczyła mnie czerwona, duża plama z krwi na bieliźnie. Kilka godzin później w trakcie siusiania wylecial ze mnie skrzep, dużych rozmiarów. Założyłam podpaskę i wszystko wyglądało jak zwyczajny okres, ale dziś cisza, ewentualnie znowu kilka skrzepów i niewielka ilośc takiej świeżej, czerwonej krwi na podpasce. Do tego okrutnie rwie mnie w brzuchu. Nie pamietam czy kiedykolwiek miałam przy okresie cos takiego. Naczytałam się o plamieniu implantacyjnym i różnych innych takich. Nie wieem już co myśleć. Stresuje się jak opętana.
Jesli to co opisujesz mialoby cokolwiek wspolnego z ciaza to raczej z poronieniem a nie implantacja. Implantacji nie towarzysza zadne skrzepy.
Nie mniej z tego co piszesz nie umiem wywnioskowac co dzieje sie z Twoim organizmem wiec zrobilabym test a takze umowila sie do ginekologa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-11, 20:02   #4799
Kolaa28
Raczkowanie
 
Avatar Kolaa28
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 54
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Hej dziewczyny. Słuchajcie, miałam wywoływany okres duphostanem po kilku dniach od odstawienia dostałam plamienia i od razu zaczęłam przyjmować tabletki antykoncepcyjne, na drugi dzień miałam już bardziej obfitą miesiączkę. Po jakiejś 8,9 tabletce zaczęłam współżyć, wiem że tabletki zabezpieczają od samego początku, ale tak się zastanawiam jak to jest z tym wywoływanym okresem i z tym plamieniem, czy byłam już zabezpieczona. Co sądzicie?
__________________
_ you are my destiny _


Kolaa28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-11, 20:15   #4800
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

No dobra - chyba mam problem. Uprawiałam seks na przełomie końca dni płodnych i niepłodnych, zabezpieczaliśmy się gumką, prawidłowo założona, nie pękła, nie zsunęła się (zawsze była min. na 3/4 długości), seks uprawialiśmy też pod prysznicem, jeśli to ważne. Okres spóźnia mi się już cztery dni, a ja zaczynam świrować. Jak zawsze mam powiększony biust, ale krwawienia jak nie było, tak nie ma. W tym miesiącu miałam sporo stresów, słabo się odżywiałam i dwa razy miałam zapalenie dróg moczowych. Na zrobienie testu jest jeszcze za wcześnie. Duża jest szansa, że jestem w ciąży? Jak widać zaczynam panikować...
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-09 19:40:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.