Nietolerancja tamponów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-10, 13:12   #1
severalflames
Raczkowanie
 
Avatar severalflames
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 254

Nietolerancja tamponów?


Jakiś czas temu postanowiłam zaczac używać tamponów, to było moje drugie podejście ale równie nieudane co pierwsze.
Kiedy zaaplikuję tampon czuję się okropnie. Mdli mnie (dosłownie) i robi mi się słabo (również dosłownie) na samą myśl że mam coś w środku. Czemu tak się dzieje?
severalflames jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 13:44   #2
Kreciola
Raczkowanie
 
Avatar Kreciola
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 212
Dot.: Nietolerancja tamponów?

O tamponach kobiety się różnie wypowiadają: niektóre nie mogą bez nich żyć, a inne ich nie stosują ze względu na skutki uboczne, które mogą ze sobą nieść - chodzi o tą chorobę, o której jest mowa w ulotce informacyjnej dołączanej do każdego opakowania tamponów.
Być może masz albo taką w głowie blokadę psychiczną ze względu na tą chorobę, albo nie są one stworzone dla Ciebie. Może stosujesz nieodpowiednio dobrane tampony? Chodzi mi o rozmiar. Może to za wcześnie jak na Twój wiek? Ile masz lat? Może za krótko miesiączkujesz?
Powinnaś pogadać o tym z ginekologiem.
Według mnie lepiej żebyś się nie zmuszała na siłę do ich stosowania, może i są wygodniejsze - co sama po latach używania podpasek odkryłam, ale nie wszystko jest dla wszystkich.
Kreciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 13:54   #3
severalflames
Raczkowanie
 
Avatar severalflames
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 254
Dot.: Nietolerancja tamponów?

Cytat:
Napisane przez Kreciola Pokaż wiadomość
O tamponach kobiety się różnie wypowiadają: niektóre nie mogą bez nich żyć, a inne ich nie stosują ze względu na skutki uboczne, które mogą ze sobą nieść - chodzi o tą chorobę, o której jest mowa w ulotce informacyjnej dołączanej do każdego opakowania tamponów.
Być może masz albo taką w głowie blokadę psychiczną ze względu na tą chorobę, albo nie są one stworzone dla Ciebie. Może stosujesz nieodpowiednio dobrane tampony? Chodzi mi o rozmiar. Może to za wcześnie jak na Twój wiek? Ile masz lat? Może za krótko miesiączkujesz?
Powinnaś pogadać o tym z ginekologiem.
Według mnie lepiej żebyś się nie zmuszała na siłę do ich stosowania, może i są wygodniejsze - co sama po latach używania podpasek odkryłam, ale nie wszystko jest dla wszystkich.
Akurat mam 20 lat dlatego miesiączkuję już od bardzo dawna. Bardziej bym się skłaniała ku tej blokadzie psychicznej.
severalflames jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 16:02   #4
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Nietolerancja tamponów?

Używasz normalnych czy z aplikatorem?
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 16:57   #5
severalflames
Raczkowanie
 
Avatar severalflames
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 254
Dot.: Nietolerancja tamponów?

Najzwyklejszych O.B. I te mini probowalam jak i te zwykle, przy kazdym rodzaju to samo.

Wysłane przy użyciu Tapatalk
severalflames jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 17:17   #6
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Nietolerancja tamponów?

Może spróbuj z aplikatorem. Wtedy aplikacja jest mniej odczuwalna fizycznie więc może psychicznie też będzie lepiej.
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 19:04   #7
Amiszonowa
made in Wonderland
 
Avatar Amiszonowa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: seks w wielkim mieście
Wiadomości: 1 733
Dot.: Nietolerancja tamponów?

Też nie lubię tamponow, dziwnie się czuje mając wrażenie, że coś obcego jest w srodku mnie no i tak już po prostu jest, pogodzilam się z tym, ze musze używać mniej praktycznych podpasek

Czasami brak polskich znaków, praszam!
__________________


jest taka miłość która nie umiera
choć zakochani uciekną od siebie
porzucona jak pies samotna
wierna nawet niewiernym na spacerze w niebie
Amiszonowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-10, 19:56   #8
severalflames
Raczkowanie
 
Avatar severalflames
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 254
Dot.: Nietolerancja tamponów?

Cytat:
Napisane przez Amiszonowa Pokaż wiadomość
Też nie lubię tamponow, dziwnie się czuje mając wrażenie, że coś obcego jest w srodku mnie no i tak już po prostu jest, pogodzilam się z tym, ze musze używać mniej praktycznych podpasek

Czasami brak polskich znaków, praszam!
Ale w sumie podpaski nie sa az takie zle, np ja na poczatku przez pierwsze 3 dni mam bardzo obfity okres takze wole nawet podpaski niz tampony w takiej sytuacji.

Wysłane przy użyciu Tapatalk
severalflames jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 23:11   #9
Alsou
Raczkowanie
 
Avatar Alsou
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 117
Dot.: Nietolerancja tamponów?

Cytat:
Napisane przez severalflames Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu postanowiłam zaczac używać tamponów, to było moje drugie podejście ale równie nieudane co pierwsze.
Kiedy zaaplikuję tampon czuję się okropnie. Mdli mnie (dosłownie) i robi mi się słabo (również dosłownie) na samą myśl że mam coś w środku. Czemu tak się dzieje?
Ja na początku używania tamponów (zaczęłam używać mniej więcej w Twoim wieku) też miałam takie objawy, dodatkowo miałam jakby nagłą falę gorąca. Też kilka razy próbowałam, z różnymi markami, rozmiarami. Podczas wizyty u ginekologa, przy okazji się o to zapytałam. Lekarka przeprowadziła dokładniejszy wywiad co się dokładnie wtedy dzieje. i powiedziała, że to jest normalne u kobiet które zaczynają stosowanie tamponów, coś tam o lęku mówiła. Poradziła mi 3 opcje: zrezygnowanie z tamponów, kupowanie tych z aplikatorem, bądź stosowanie normalnych ale wcześniej posmarowanych żelem. Przetestowałam dwie ostatnie i okazały się te z aplikatorem. Stosuję je do dziś, wszystko jest dobrze. Czasami użyję tych zwykłych i co ciekawe nic się nie dzieje. już się przyzwyczaiłam do nich
Alsou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 23:44   #10
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 883
Dot.: Nietolerancja tamponów?

niektóre kobiety nie mogą przekonać się do tamponów i tyle. spróbuj tych z aplikatorem, ale jak nie będzie lepiej to trudno, nic na siłę. ja stosuję, ale i tak wiele mi nie dają, bo mogę tylko w pierwszy dzień, a czuję się wtedy taka brzydka, gruba i w ogóle , że ani mi się śni iść na basen/rower czy nawet wychodzić z domu. później krwawię na tyle skąpo, że nic by mi nie weszło. nie czułabym dużej straty, gdybym nie tolerowała tamponów.

Twoja nietolerancja może brać się z przekonania, że tampony to zło, powodują jakieś choróbska, sznureczek się urywa czy cuś. ale zarówno źle stosowana podpaska, jak i źle stosowany tampon mogą zaszkodzić. jeśli zadbasz o higienę, wszystko będzie grało. grunt to często zmieniać korki, myć się i zrezygnować z nich na noc - mnie nawet reklamy OB, serwowane nieszczęśliwie za każdym razem do obiadu , nie przekonują. no chyba że chce Ci się wstawać, wtedy spoko.
__________________
Dopóki mogę iść o własnych siłach,
pójdę tam, gdzie
zechcę.



Edytowane przez sistermorphine
Czas edycji: 2014-08-10 o 23:45
sistermorphine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 02:14   #11
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Nietolerancja tamponów?

Ja mega polecam Tampax z aplikatorami,próbowałam po nich też OB i Bella,dla mnie totalna masakra z włożeniem OB,podrapałam sobie ścianki pochwy,tampon przy wpychaniu mi się rozwalał czasem a przy wyjmowaniu zdażały się problemy bo zbyt szeroki się robił i wata wyłzaziła,beznadzieja.Jeś li chodzi o Bella ten sam problem z otarciami ale łatwiej wyjąć niż OB.
Tampaxy spróbowałam pierwszy raz mając 16 lat,drogie jak siemasz ale komfort ogromny,nie robią się 4 razy grubsze(OB),najwyżej 2 razy,szybko i dostatecznie głęboko wchodzą,nawet jak nie masz jak umyć rąk to nie szkodzi bo da się zaplikować bez kontaktu ręka-aplikator-pochwa.
Ja kocham tampony,podpaski mi okropnie przeciekały,nie leciało mi kilka godzin a jak nagle lunęło to po udach się lało aż,nie nadążały wchłaniać plus moja miłość do obcisłych jeansów :P bardzo bardzo polecam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-11, 12:02   #12
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Nietolerancja tamponów?

Cytat:
Napisane przez Alsou Pokaż wiadomość
Ja na początku używania tamponów (zaczęłam używać mniej więcej w Twoim wieku) też miałam takie objawy, dodatkowo miałam jakby nagłą falę gorąca. Też kilka razy próbowałam, z różnymi markami, rozmiarami. Podczas wizyty u ginekologa, przy okazji się o to zapytałam. Lekarka przeprowadziła dokładniejszy wywiad co się dokładnie wtedy dzieje. i powiedziała, że to jest normalne u kobiet które zaczynają stosowanie tamponów, coś tam o lęku mówiła. Poradziła mi 3 opcje: zrezygnowanie z tamponów, kupowanie tych z aplikatorem, bądź stosowanie normalnych ale wcześniej posmarowanych żelem. Przetestowałam dwie ostatnie i okazały się te z aplikatorem. Stosuję je do dziś, wszystko jest dobrze. Czasami użyję tych zwykłych i co ciekawe nic się nie dzieje. już się przyzwyczaiłam do nich
to siedzi w głowie. W sumie to nie wiem, czemu kobiety boją się tamponów, choć na początku sama też miałam takie objawy: mdłości, ból głowy, aż mnie trzęsło.
Byłam dziewicą, gdy zaczęłam ich używać. Autorko, musisz znaleźć odpowiedni "kąt wsuwania", wtedy nie czuje się ich ani trochę i nie ma mowy, że będziesz czuła, że coś jest w tobie. Kilka razy i się uda! Ja próbowałam chyba 5 razy, oj dawno to było, ciągle coś było nie tak, ale kiedy zaprzyjaźniłam się z tamponami, już nie wracam do podpasek.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 14:38   #13
geosmina
Wtajemniczenie
 
Avatar geosmina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 041
Dot.: Nietolerancja tamponów?

Ja od lat używam głównie tamponów i też moim zdaniem są o niebo lepsze od podpasek. Ale kilkakrotnie miałam objawy jak Ty - mdłości i słabość. Wydaje mi się, że było to spowodowane nieprawidłowym kątem włożenia tamponu, a zdarzało się zwykle pod koniec okresu, gdy w pochwie nie było tak mokro jak w pierwsze dni. Wtedy gorzej było manewrować tamponem wewnątrz i umieścić go w idealnym miejscu. Praktyka czyni mistrza, próbuj często to myślę że w końcu Ci się uda

Piszę z telefonu-pozdro szejset

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

A jeszcze jeśli chodzi o tampony z aplikatorem - nie jestem w stanie ich używać ;-) nigdy nie założyłam tamponu za pomocą aplikatora, po prostu nie daję rady, wydaje mi się że wszedłby za głęboko. No i nawet jak kupiłam raz Tampaxy, to musiałam wyjmować je z aplikatora i wkładać palcem;-) i wg mnie są najgorsze, strasznie się rozłażą po nawilgnięciu, robi się z nich taka kupka waty bez kształtu. Zwykłe tampony przynajmniej zachowują kształt. I zwykle używam rossmannowych albo biedronkowych, są jakościowo jak Bella a tańsze

Piszę z telefonu-pozdro szejset
__________________
"Jakiś" to nie to samo co "jakichś"!!!

"Zenek, co ty jakiś nie w sosie jesteś? Może zjadłbyś jakichś pierożków babcinych?"
geosmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 15:59   #14
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Nietolerancja tamponów?

Tampaxy przy wyjmowaniu są miękkie ale OB mi strasznie się rozłaziły,były ze 3-4 razy grubsze o twarde.
To już co kto woli

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 16:38   #15
severalflames
Raczkowanie
 
Avatar severalflames
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 254
Dot.: Nietolerancja tamponów?

A jak to wyglada przy bardzo obfitym okresie (pierwsze dwa, trzy dni). Tampony sie sprawdzaja?

Wysłane przy użyciu Tapatalk
severalflames jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 17:01   #16
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Nietolerancja tamponów?

Większy rozmiar, zmieniaj co 3 godziny. Ja mam obfite okresy i tampony sprawdzają się ok
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 17:05   #17
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Nietolerancja tamponów?

Bardzo mi podpaski ciągle przeciekały a tamponu super lub super plus używałam i było okej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 18:04   #18
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Nietolerancja tamponów?

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Większy rozmiar, zmieniaj co 3 godziny. Ja mam obfite okresy i tampony sprawdzają się ok
U mnie co 3 godziny groziłoby powodzią. w Najgorszym dniu zmieniam tampony super co 1,5 -2 godziny.

Ogólnie jestem ich wielką zwolenniczką. Czasem nie czuję, że mam je w sobie
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 18:29   #19
Alsou
Raczkowanie
 
Avatar Alsou
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 117
Dot.: Nietolerancja tamponów?

Cytat:
Napisane przez severalflames Pokaż wiadomość
A jak to wyglada przy bardzo obfitym okresie (pierwsze dwa, trzy dni). Tampony sie sprawdzaja?

Wysłane przy użyciu Tapatalk
Przez pierwsze 3 dni to ja mam powódź między nogami
Zdecydowanie wolę tampony. Przy podpaskach (pierwsze 3 dni) to chwila moment i mi przeciekały. A w lecie to już w ogóle był koszmar. Leci jak z kranu, a przy upałach to jeszcze się przyklejało. Zero komfortu. I jeszcze ten strach czy podpaski nie przeciekły, czy jak gdzieś usiądę to czy nie zostawię śladu. Przy tamponach tego nie mam. Ja dla asekuracji przyklejam wkładkę i jeszcze mi się nie zdarzyło bym poplamiła spodnie. A używam kilka lat
Alsou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-11, 18:52   #20
geosmina
Wtajemniczenie
 
Avatar geosmina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 041
Dot.: Nietolerancja tamponów?

Cytat:
Napisane przez kikunga Pokaż wiadomość
Tampaxy przy wyjmowaniu są miękkie ale OB mi strasznie się rozłaziły,były ze 3-4 razy grubsze o twarde.
To już co kto woli

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja miałam wrażenie że te Tampaxy mi się rozwalały i zostawały mi w pochwie fragmenty waty:/ no i mniej skutecznie trzymały przez to wilgoć... Ale przyznaję, że wyjmowanie było prostsze, przy innych tamponach jak już nawilgną, to trzeba się bardzo rozluźnić żeby je wyjąć
__________________
"Jakiś" to nie to samo co "jakichś"!!!

"Zenek, co ty jakiś nie w sosie jesteś? Może zjadłbyś jakichś pierożków babcinych?"
geosmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 19:25   #21
Alsou
Raczkowanie
 
Avatar Alsou
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 117
Dot.: Nietolerancja tamponów?

Tampaxy rosną na długość a OB na szerokość. Dlatego OB nie poleca się dziewicom, jak włożą rozmiar super i jak im nasiąknie to mogą mieć problem z wyciągnięciem tak by nie uszkodzić błony.
Tak naprawdę największym problemem tamponów z aplikatorem jest mały wybór co do firm
Alsou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 23:20   #22
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Nietolerancja tamponów?

W Polsce żaden wybór :P ja błony nie miałam, cztery palce mógł mi włożyć ale myślałam, że zejdę z bólu przy wyjmowaniu OB i to normalnych, my nym z Bella super plus nie miałam aż takiego problemu, jednak otarcia czuć było tydzień po okresie, także odradzam bez aplihatorów na poczatek, wszystkie moje kumpelki się tak zraziły nawet z mini

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 23:47   #23
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Nietolerancja tamponów?

Cytat:
Napisane przez kikunga Pokaż wiadomość
W Polsce żaden wybór :P ja błony nie miałam, cztery palce mógł mi włożyć ale myślałam, że zejdę z bólu przy wyjmowaniu OB i to normalnych, my nym z Bella super plus nie miałam aż takiego problemu, jednak otarcia czuć było tydzień po okresie, także odradzam bez aplihatorów na poczatek, wszystkie moje kumpelki się tak zraziły nawet z mini

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To ja chyba jakaś kosmitka jestem, bo moje pierwsze opakowanie to były średnie tampaxy... I zawsze jak ich uzywałam to mi się ten tampon układał krzywo, ciekło bokiem, bolało i w ogóle NIE
Natomiast później już zaczęłam kupować zwykłe, żółte OB i było spoko. Jak człowiek gmera paluchem to może to faktycznie jest mniej higieniczne ale przynajmniej ma się pewność, że dobrze wsadzony
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 00:16   #24
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Nietolerancja tamponów?

No to mi te bez aplikatora wysuwały się jak się zgięłam bo mogłam wepchać wsadzając środkowy palec cały do pochwy a po 5 minutach już uwierał przy wejściu.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 23:47   #25
hiss
Raczkowanie
 
Avatar hiss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Daleki Wschód
Wiadomości: 166
Dot.: Nietolerancja tamponów?

Ja też nie mogę znieść tamponów, to dla mnie bardzo niekomfortowe i niewygodne, źle się czuję i muszę niestety używać podpasek (czyt: jak to mój facet mówi "pieluszki" :P) no cóż, życie...
hiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 00:00   #26
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Nietolerancja tamponów?

Cytat:
Napisane przez hiss Pokaż wiadomość
muszę niestety używać podpasek (czyt: jak to mój facet mówi "pieluszki" :P) no cóż, życie...
Mój na tampony mówi "pociski"
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 01:15   #27
Sherminka
Zadomowienie
 
Avatar Sherminka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 164
Dot.: Nietolerancja tamponów?

Nie wiem skąd się bierze opinia, że tampony są niewygodne. Problem chyba rzeczywiście jest w głowie, bo prawidłowo włożony tampon jest niewyczuwalny.Ja używam tamponów OB ponad 10 lat, gdy zaczynałam byłam dziewicą i nic mi się tam nie stało Dla mnie rewelacja, mam okres i wcale nie czuję, że go mam

p.s a mój TŻ mówi 'baterie'
Sherminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 08:58   #28
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Nietolerancja tamponów?

Cytat:
Napisane przez Sherminka Pokaż wiadomość
Nie wiem skąd się bierze opinia, że tampony są niewygodne. Problem chyba rzeczywiście jest w głowie, bo prawidłowo włożony tampon jest niewyczuwalny.Ja używam tamponów OB ponad 10 lat, gdy zaczynałam byłam dziewicą i nic mi się tam nie stało Dla mnie rewelacja, mam okres i wcale nie czuję, że go mam

p.s a mój TŻ mówi 'baterie'
No może i w głowie ale jak dla mnie OB były niewygodne bo nie wiem czemu ale jakoś się wysuwały a z czasem po prostu pęczjiały aż do bólu,nie dla mnie ich konstrukcja chyba :P z Bella nie było aż tak ale znalazłam idealne dla mnie i to Tampaxy,minusem ich kest cena :P

Baterie haha
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 09:40   #29
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Nietolerancja tamponów?

też nie przepadam za tamponami - używam ich od czasu do czasu, na jakieś wyjścia czy cuś, ale nie mam komfortu, że nie przeciekną - bardziej się tego boję niz przy podpasce
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 10:18   #30
geosmina
Wtajemniczenie
 
Avatar geosmina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 041
Dot.: Nietolerancja tamponów?

Cytat:
Napisane przez kikunga Pokaż wiadomość
Mój na tampony mówi "pociski"

Cytat:
Napisane przez Sherminka Pokaż wiadomość

p.s a mój TŻ mówi 'baterie'
A mój "czopy", w sensie często pyta "już się zaczopowałaś? To idziemy."';-)

Piszę z telefonu-pozdro szejset
__________________
"Jakiś" to nie to samo co "jakichś"!!!

"Zenek, co ty jakiś nie w sosie jesteś? Może zjadłbyś jakichś pierożków babcinych?"
geosmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-26 11:18:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.