Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek. - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-16, 18:24   #2521
poise
Wtajemniczenie
 
Avatar poise
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Finlandia
Wiadomości: 2 233
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez lucyohlucy Pokaż wiadomość
Matko, mialam wlasnie przezycie... Wrocilam z pracy, zaczelam pic cydr i zlapala mnie czkawka. Mowie wiec tz zeby mnie przestraszyl. Cos tam probowal, a po 10 min poszedl do lazienki. Po chwili slysze WRZASK. Przerazajacy wrzask. jakby zrobil sobie cos powaznego Lece wiec, przerazona, serce mi wali, lzy w oczach... wrzeszcze co sie staloooo?

A ten &*%&%&^$ &&* wychyla sie z lazienki i pyta - przeszla ci czkawka?



Az siadlam na podlodze i sie rozryczalam, taka byla zdenerwowana. Dupek jeden Ale tez sie troche zreflektowal, zaczal przytulac i przepraszac... Po 2 min mowi jednak - ale widzisz, czkawka ci przeszla (dumnym tonem)

Faktycznie, przeszla

ale wiesz, jakby na to nie patrzeć - sama chciałaś

U nas jakaś masakra, czas pędzi jak szalony kiedy jesteśmy razem. We wtorek przyjechaliśmy do Polski i od tego czasu albo się byczymy, albo chodzimy na kilometrowe spacery. Wczoraj po takim spacerku wpadliśmy do mojej kuzynki i TŻ w końcu poznał moją chrześnicę, którą do tej pory znał tylko z licznych opowiadań. Na początku była trochę nieśmiała (co nie zdarza się często nawet przy obcych), ale po kilkunastominutowej obserwacji z bezpiecznej odległości zaczęła się do niego przekonywać. I chyba go zaakceptowała, bo w końcu zaczęła mu przynosić swoje ulubione zabawki A jak oderwała głowę jednej lalce to krzyknęła do niego 'tata!' i dała mu, żeby naprawił
__________________


poise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-16, 20:12   #2522
regazza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 158
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez poise Pokaż wiadomość

ale wiesz, jakby na to nie patrzeć - sama chciałaś

U nas jakaś masakra, czas pędzi jak szalony kiedy jesteśmy razem. We wtorek przyjechaliśmy do Polski i od tego czasu albo się byczymy, albo chodzimy na kilometrowe spacery. Wczoraj po takim spacerku wpadliśmy do mojej kuzynki i TŻ w końcu poznał moją chrześnicę, którą do tej pory znał tylko z licznych opowiadań. Na początku była trochę nieśmiała (co nie zdarza się często nawet przy obcych), ale po kilkunastominutowej obserwacji z bezpiecznej odległości zaczęła się do niego przekonywać. I chyba go zaakceptowała, bo w końcu zaczęła mu przynosić swoje ulubione zabawki A jak oderwała głowę jednej lalce to krzyknęła do niego 'tata!' i dała mu, żeby naprawił
Lucy nie ma co, czkawka Ci minęła, więc się udało :P ale faktycznie nie o takie straszenie Ci chodziło :P :P

Ja pamiętam jak córka mojej trenerki była mała i poechaliśmy na turniej... przyszła do mnie, wyciągnęła ręce żeby ją podnieść i mówi do mnie..."tata" chciałabym widzieć minę Twojego Tż ile lat ma chrześnica?
regazza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 01:50   #2523
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Ale czkawka przeszła
No wlasnie przeszla
Ale stres byl niesamowity!

poise - dokladnie, sama chcialam! tak mi Tz sie tlumaczyl... teraz sie smieje, ale na serio byla absolutnie przerazona.

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość

rewelacja.

mnie często łapie czkawka (nawet w miejscach publicznych) i to taka pijacka, a towarzystwo zamiast mi pomóc jeszcze rozśmiesza jak próbuję się skupić, wstrzymac oddech i się jej pozbyć.

Lucy, Ty mieszkasz w Sydney? Ja wreszcie miesiąc temu poznałam brata TŻ, który mieszka w Sydney - stereotypowy Australijczyk chociaż bez akcentu ;-)
w jednym mnie zdziwił - Polakom Australia jawi się jako raj na ziemii a on mi mówi, że bardzo dużo młodych Autralijczyków wyjeżdża w poszukiwaniu pracy i kariery poza kontynent.
Tak, mieszkam w Sydney Hmm cos w tym jest, ale mysle ze przyczyna jest troche inna. Po prostu Australia jest bardzo odizolowana i mlodzi czesto wyjezdzaja poznac zycie gdzie indziej, maja wiele opcji wizowych (nie to co my) i czesto zaczepiaja sie gdzies na stale, poznaja kogos. I ogolnie podrozuja na wieksza skale, wiekszosc z moich znajomych objezdza cala Europe, Usa, Azje. I latwo im znalezc prace gdziekolwiek jako osobom anglojezycznym i ogolnie lubianym.

Czy Australia jest rajem na ziemi - nie... sa wieksze mozliwosci, ale tez trzeba pracowac i miec jakies umiejetnosci zeby odniesc sukces, jak wszedzie

Nienawidze czkawki! A towarzystwo... ech Bo to smieszne jest... tylko nie dla czkajacego!

Kiedy bylam mala (3-4 lata) nagrywalismy czasami na magnetofon wierszyki ktore znalysmy na pamiec. Mam takie jedno nagranie - wierszyk 'raz rybki w morzy braly slub' (to chyba do gry w lapki) Jest super smieszne, bo mowiac mialam koszmarna czkawke, ktora pojawiala sie w komicznych miejscach Super pamiatka
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 10:23   #2524
poise
Wtajemniczenie
 
Avatar poise
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Finlandia
Wiadomości: 2 233
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez regazza Pokaż wiadomość
chciałabym widzieć minę Twojego Tż ile lat ma chrześnica?
mina była epicka, ale ucieszył się i naprawił jej tę lalkę mała potem już tylko wyciągała jej głowę i sama wkładała na miejsce. TŻ się śmiał czy w ten sposób wszystkie polskie dzieci bawią się lalkami xD Chrześnica w listopadzie będzie miała 2 latka, ale jest bardzo bystra jak na swój wiek
__________________


poise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 20:51   #2525
niusuance
Rozeznanie
 
Avatar niusuance
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wellington
Wiadomości: 556
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez lucyohlucy Pokaż wiadomość
Zapraszam Jakbyscie potrzebowali przewodnika to jestem do uslug!
Bardzo chetnie skorzystam z oferty Na razie się zastanawiam kiedy by tu sie wybrac - pewnie dopiero w 2015 i tak myślę sobie luty/marzec

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Mi się ostatnio śni ciągle, że jadę do Australii i nurkuję pod wodą :P

niu - mi też by się przykro zrobiło, pewnie nie chciała źle, bo każdy ma inne priorytety... dla mojej mamy za to szczytem mojego szczęścia byłoby gdybym poszła na studia i pracowała w jakiejś korpo
Ach, ci rodzice!

Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość
Niu - moja mama tez ma inna wizje dla mnie. Tzn teraz gryzie sie w jezyk jak ja moja ciotka raz opierpapier z gory na dol ze rodzice sa od tego zeby dzieci wspieraz a nie narzucac im wlasnie widzimisie. I od tego czasu juz mi nie mowi ze lepiej bym zrobila tak czy inaczej tylko widze ze sie stara dyplomatycznie.
Ja myślę ze moja mama po prostu nie zdaje sobie sprawy z tego ze mi podcina skrzydla i ze sprawia mi przykrosc. Slabo sie komunikujemy u mnie w rodzinie...

Cytat:
Napisane przez lucyohlucy Pokaż wiadomość
haha, skad ja to znam Tez mielismy ten problem jakis czas temu i w koncu kupilismy brakujace krzesla w charity shopie za bezcen Smiesznie, bo jak sie jest na swoim to nagle tyyyyle drobnych rzeczy, sprzetow trzeba dokupic... bo w domu rodzinnym wszystko jest i sie o tym nawet nie mysli - jest i tyle A tu zonk, trzeba kupic! Np dodatkowa koldre i poduszki dla goscia, krzesla, talerze... smiesznie
!
My od kiedy sie przeprowadzilismy do nowego domu nie mamy kanapy - nie zmiescila sie przez drzwi i tak od kilku miesiecy mowimy sobie ze trzeba by pojsc na zakupy i kupic sofe albo dwie ale na razie nic w tym kierunku nie zrobilismy Ale dostalismy cynk od znajomego ktory sie przenosi na stale za granice, ze ma 2 kanapy do sprzedania wiec moze przygarniemy takie uzywane. Poza tym tez potrzebuje krzesel bo te co mamy sie rozpadaja... I jakiej szafki do kuchni... Lista nigdy sie nie konczy!

Cytat:
Napisane przez lucyohlucy Pokaż wiadomość
Dokladnie Wyjasnij spokojnie i bez nerwow, zrozumie Chlopy czasem po prostu nie ogarniaja i trzeba im powiedziec wprost.

Matko, mialam wlasnie przezycie... Wrocilam z pracy, zaczelam pic cydr i zlapala mnie czkawka. Mowie wiec tz zeby mnie przestraszyl. Cos tam probowal, a po 10 min poszedl do lazienki. Po chwili slysze WRZASK. Przerazajacy wrzask. jakby zrobil sobie cos powaznego Lece wiec, przerazona, serce mi wali, lzy w oczach... wrzeszcze co sie staloooo?

A ten &*%&%&^$ &&* wychyla sie z lazienki i pyta - przeszla ci czkawka?



Az siadlam na podlodze i sie rozryczalam, taka byla zdenerwowana. Dupek jeden Ale tez sie troche zreflektowal, zaczal przytulac i przepraszac... Po 2 min mowi jednak - ale widzisz, czkawka ci przeszla (dumnym tonem)

Faktycznie, przeszla
Chybabym zabila go na miejscu Chociaz ja podobno ostatnio tak TZ nastraszylam. Pozno bylo a ja nie moglam zasnac bez niego wiec z sypialni zaczelam go wolac, ale za cicho wiec nie slyszal. Wiec w koncu sie wydarlam "SAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAM' to przylecial biegiem psrawdzac czy zyje i kto mnie morduje

Wczoraj poszlismy sobie na wycieczkę na szczyt jednego ze wzgorz w okolicy. Moja kondycja jest w tej chwili bliska zeru wiec łatwo nie było ale opłacało sie - pogoda była przepiekna, widoki powalajace i bardzo fajnie spedzilismy czas. a po drodze do domu wpadlismy do rodzicow TZ i 4 godziny pozniej wrocilismy do domu...

A tak w ogole to musze przestac ludziom mówic ze jestem zorganizowana... Umowolam sie z kumpela na Skypa na 7 rano... tyle ze popieprzyly mi sie dni i nasza skypowa randka jest jutro, a nie dzisiaj Czyli moglam jeszcze sobie slodko spac... Ale nic, zaraz sie ubieram, ogarne troche dom i jade do miasta na wyprzedaz tkanin i na zakupy...świąteczne
__________________
Blogowanie
niusuance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 21:11   #2526
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Niu - o jakis swietach mowisz? BN? Ja wiem ze Ty musisz planowac z wyprzedzeniem zeby wszystko na czas do Pl doszlo ale juz?

Zrobilam sobie trening tabata i zebrali mi sie na wymioty. Dla mnie jednak joga i pilates

Zaczelam ogladac serial Outlander. Slabo mi sie robi od tego szkockiego akcentu :-D
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 21:45   #2527
niusuance
Rozeznanie
 
Avatar niusuance
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wellington
Wiadomości: 556
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość
Niu - o jakis swietach mowisz? BN? Ja wiem ze Ty musisz planowac z wyprzedzeniem zeby wszystko na czas do Pl doszlo ale juz?

Zrobilam sobie trening tabata i zebrali mi sie na wymioty. Dla mnie jednak joga i pilates

Zaczelam ogladac serial Outlander. Slabo mi sie robi od tego szkockiego akcentu :-D
Tak, święta BN Od kiedy mieszkam w NZ zakupy swiateczne zaczynam bardzo wczesnie - mam wiecej czasu na znalezienie tych idealnych prezentow, mniej sie stresuje ze to juz swieta a ja nic nie mam i o wiele latwiej jest nam finansowo
A zresztą ja mam tak, że jak widze cos fajnego dla kogos na prezent to kupuje od razu - prezent na urodziny tesciowej kupilam jej na 7 miesiecy przed urodzinami
__________________
Blogowanie

Edytowane przez niusuance
Czas edycji: 2014-08-17 o 21:46
niusuance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-18, 11:38   #2528
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość
Zaczelam ogladac serial Outlander. Slabo mi sie robi od tego szkockiego akcentu :-D
O, o, tez ogladam Tzn obejrzalam 1 - spodobal mi sie, zauwazylam ze to na podstawie serii ksiazek - wiec 5 min pozniej ksiazka byla na kindlu I sie oderwac nie moge! Bardzo przyjemnie sie czyta Drugi odcinek obejrzalam troche po lebkach, bo chcialam isc spac.

Nie moge sie doczekac wiecej Jamiego (moj typ, Tz tez duzy i rudy )


niusuance - dawaj znac jak bedziesz przybywac! Fajnie by bylo wyskoczyc na kawke i ciacho

I czy ja dobrze pamietam z podczytywania watku - czy Ty szyjesz? Pamietam, ze wrzucalas zdjecia jakiejsc wystrzalowej sukienki, ktora uszylas Ja wlasnie mam zamiar przymierzyc sie do odrobiny szycia a raczej - przerabiania/ozdabiania. Bo szlag mnie trafia, jak ktos mi przychodzi na sesje w niepasujacych rzeczach Zawsze wysylam poradnik jak sie ubrac, ale i tak sie zdarzaja kwiatki (szczegolnie tatusiowie sie wyglupiaja). Planujemy wiec miec baze zwyklych ubran typu basic - jedynie dla dzieci chcialabym je delikatnie ozdobic. Kupilam wiec za grosze maaaase cekinow i bede naszywac np tak: http://kojo-designs.com/wp-content/u...G_2098-001.jpg
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 12:55   #2529
zuziazla
Raczkowanie
 
Avatar zuziazla
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 362
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Taaaaak, ona przepięknie szyje!!! Czytam w miarę regularnie bloga i uwielbiam i ubrania i kartki ❤️❤️❤️


Sent from my iPad
__________________
Blog o życiu na Sycylii: http://zuzka3.blogspot.it/

MY - 20.11.
zuziazla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 13:04   #2530
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Potwierdzam. Talent nasz mieszadelkowy


Sent from my iPad using Tapatalk
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 13:11   #2531
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez lucyohlucy Pokaż wiadomość
O, o, tez ogladam Tzn obejrzalam 1 - spodobal mi sie, zauwazylam ze to na podstawie serii ksiazek - wiec 5 min pozniej ksiazka byla na kindlu I sie oderwac nie moge! Bardzo przyjemnie sie czyta Drugi odcinek obejrzalam troche po lebkach, bo chcialam isc spac.

Nie moge sie doczekac wiecej Jamiego (moj typ, Tz tez duzy i rudy )


niusuance - dawaj znac jak bedziesz przybywac! Fajnie by bylo wyskoczyc na kawke i ciacho

I czy ja dobrze pamietam z podczytywania watku - czy Ty szyjesz? Pamietam, ze wrzucalas zdjecia jakiejsc wystrzalowej sukienki, ktora uszylas Ja wlasnie mam zamiar przymierzyc sie do odrobiny szycia a raczej - przerabiania/ozdabiania. Bo szlag mnie trafia, jak ktos mi przychodzi na sesje w niepasujacych rzeczach Zawsze wysylam poradnik jak sie ubrac, ale i tak sie zdarzaja kwiatki (szczegolnie tatusiowie sie wyglupiaja). Planujemy wiec miec baze zwyklych ubran typu basic - jedynie dla dzieci chcialabym je delikatnie ozdobic. Kupilam wiec za grosze maaaase cekinow i bede naszywac np tak: http://kojo-designs.com/wp-content/u...G_2098-001.jpg
Ooooo daj namiary na ksiazke! Moj kindle juz czeka

A Niu piekni szyje.
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-18, 13:39   #2532
mala153
Raczkowanie
 
Avatar mala153
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: De
Wiadomości: 189
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Ja wczoraj też miałam czkawke....hihi
mala153 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 13:44   #2533
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Czyli dobrze pamietalam Musze poogladac bloga

m.arty - wyslalam Ci PW
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 15:29   #2534
Harika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Wchodze na watek, a tu takie ciacha no no fajny pan
Harika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 15:43   #2535
mala153
Raczkowanie
 
Avatar mala153
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: De
Wiadomości: 189
Wink Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Jest na czym oko zawiesic tzn brzuch....

Edytowane przez mala153
Czas edycji: 2014-08-18 o 16:34
mala153 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 15:54   #2536
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Ejjj... a on mi się z gęby nie podoba Jakiś taki miśkowaty jest, no nie wiem
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 15:58   #2537
zuziazla
Raczkowanie
 
Avatar zuziazla
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 362
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Mi też się nie podoba, Joss :p


Sent from my iPad
__________________
Blog o życiu na Sycylii: http://zuzka3.blogspot.it/

MY - 20.11.
zuziazla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 16:34   #2538
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Dobra to na gębę nałożymy worek reszta nawet wyglada :p
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 16:44   #2539
mala153
Raczkowanie
 
Avatar mala153
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: De
Wiadomości: 189
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Ja uwielbiam tego....

mala153 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-18, 17:43   #2540
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez mala153 Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam tego....

Fuuuj

Mnie tam bardziej ciagnie do wikingow. Szkoci nie sa zli. Ale najbardziej to mnie ciagnie do drummers
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 18:08   #2541
mala153
Raczkowanie
 
Avatar mala153
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: De
Wiadomości: 189
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Ja w sumie nigdy nawet jako nastolatka nie miałam jakiś tam idoli.
Lubie np The Rocka i filmy z nim.
Mój mąż co prawda nie jest mały ale blondyn choć tego nie widać bo ogólny hihi.
mala153 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 18:24   #2542
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Mnie tam bardziej ciagnelo do bohaterow literackich a nie aktorow czy piosenkarzy. Przy czytaniu wyobraznia lepiej pracuje.
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 20:51   #2543
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

O nie to juz za wiele mała


Sent from my iPhone using Tapatalk
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 22:40   #2544
niusuance
Rozeznanie
 
Avatar niusuance
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wellington
Wiadomości: 556
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez lucyohlucy Pokaż wiadomość
O, o, tez ogladam Tzn obejrzalam 1 - spodobal mi sie, zauwazylam ze to na podstawie serii ksiazek - wiec 5 min pozniej ksiazka byla na kindlu I sie oderwac nie moge! Bardzo przyjemnie sie czyta Drugi odcinek obejrzalam troche po lebkach, bo chcialam isc spac.

Nie moge sie doczekac wiecej Jamiego (moj typ, Tz tez duzy i rudy )


niusuance - dawaj znac jak bedziesz przybywac! Fajnie by bylo wyskoczyc na kawke i ciacho

I czy ja dobrze pamietam z podczytywania watku - czy Ty szyjesz? Pamietam, ze wrzucalas zdjecia jakiejsc wystrzalowej sukienki, ktora uszylas Ja wlasnie mam zamiar przymierzyc sie do odrobiny szycia a raczej - przerabiania/ozdabiania. Bo szlag mnie trafia, jak ktos mi przychodzi na sesje w niepasujacych rzeczach Zawsze wysylam poradnik jak sie ubrac, ale i tak sie zdarzaja kwiatki (szczegolnie tatusiowie sie wyglupiaja). Planujemy wiec miec baze zwyklych ubran typu basic - jedynie dla dzieci chcialabym je delikatnie ozdobic. Kupilam wiec za grosze maaaase cekinow i bede naszywac np tak: http://kojo-designs.com/wp-content/u...G_2098-001.jpg
oooo muszę oblookać ten serial... uwielbiam szkocki akcent!

Dam znać jak bedę planowac wakacje i pewnie zadam ci kilka pytań jeżeli nie masz nic przeciwko
A szyć szyję, chociaz bardziej pasuje mi termin "uczę się" Wczoraj poszłam na wyprzedaż tkanin i wrocilam z 30 metrami nowych materiałów Jedna sukienka już prawie skonczona, myślę o kolejnej, może dzisiaj sie uda je obie wykończyć. Mam mnóstwo pomysłów tyle ze umiejetności i czasu brak.
Znowu przerabiac ubrań nie lubię... Jak mam skrócić, zwęzić czy cokolwiek zmienić w ciuchu to mnie trafia... Kupilam ostatnio spodnie z bardzo szerokimi nogawkami i generalnie muszę tylko 4 szwy zrobić żeby było dobrze i tak mi się nie chce A takie cekiny to fajna rzecz chociaz ja bym prędzej kupiła materiał cekinowy i przyszywała całe kształty, niż pojedyńcze cekiny... ale ja leniem jestem wiec zawsze idę na łatwizne.

Cytat:
Napisane przez zuziazla Pokaż wiadomość
Taaaaak, ona przepięknie szyje!!! Czytam w miarę regularnie bloga i uwielbiam i ubrania i kartki ❤️❤️❤️

Sent from my iPad
Cytat:
Napisane przez irenkaaa Pokaż wiadomość
Potwierdzam. Talent nasz mieszadelkowy
Sent from my iPad using Tapatalk
Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość
Ooooo daj namiary na ksiazke! Moj kindle juz czeka

A Niu piekni szyje.
Aż sę zarumieniłam Dziękuje dziewczyny za miłe słowa.

Ok, zbieram sie do sklepu, może pierogi dzisiaj zrobie - TZ sie ucieszy
Jestem na poł śpiąca bo mialam skajpową randke z kumpelą Musiałam jej powiedziec ze jest bardzo duze prawdopodobienstwo ze nie bedzie mnie na jej slubie w przyszłym roku
__________________
Blogowanie
niusuance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 06:27   #2545
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Niu a dlaczego nie bedzie Cie na slubie?

Ja wczoraj wieczorem cwiczylam i przekrecilam sobe cos pod kolanem. Pol nocy nie spalam z bolu. Posmarowalam sie teraz mascia i zbieram sie do pracy. Ciezko bedzie sprzeglo wciskac bo mnie boli przy kazdym ruchu :-(
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 08:16   #2546
niusuance
Rozeznanie
 
Avatar niusuance
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wellington
Wiadomości: 556
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość
Niu a dlaczego nie bedzie Cie na slubie?

Ja wczoraj wieczorem cwiczylam i przekrecilam sobe cos pod kolanem. Pol nocy nie spalam z bolu. Posmarowalam sie teraz mascia i zbieram sie do pracy. Ciezko bedzie sprzeglo wciskac bo mnie boli przy kazdym ruchu :-(
Nie bede miala tyle wolnego żeby przyleciec na ślub. Tzn będe miała 2 tygodnie ale odliczajac czas na podroż i dojscie do siebie po podróży zostanie mi troche ponad tydzien... Koszty podróży sa zbyt wysokie żeby przyjechać na tak krótki czas

Jak tak cie boli to może cos poważnego się stało! Planujesz wizytę u lekarza?
__________________
Blogowanie
niusuance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 08:35   #2547
mala153
Raczkowanie
 
Avatar mala153
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: De
Wiadomości: 189
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość
Niu a dlaczego nie bedzie Cie na slubie?

Ja wczoraj wieczorem cwiczylam i przekrecilam sobe cos pod kolanem. Pol nocy nie spalam z bolu. Posmarowalam sie teraz mascia i zbieram sie do pracy. Ciezko bedzie sprzeglo wciskac bo mnie boli przy kazdym ruchu :-(
Z przodu czy w tylu?
Staraj się by kolano odpoczelo...biedna.
__________________
Jedno ciało dwa oblicza- raz Aniolek raz Diablica

Razem kwiecień 2008 💏
Zaręczyny Wigilia 2010👪
Ślub 17 czerwca 2011👰
mala153 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 09:28   #2548
Harika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Niu, to szkoda! Jednak mieszkanie na koncu swiata to... mieszkanie na koncu swiata.
Marty, oszczedzaj sie!

Mieszadelka jak czesto zjezdzacie do Polski, do rodziny?

Edytowane przez Harika
Czas edycji: 2014-08-19 o 09:29
Harika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 09:50   #2549
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Harika do tej pory mieszkajac w irlandii przez ostatnie 7 lat jezdzilam hmmm: 2008 na chrzciny, 2009,potem 2011, i w 2013 2x ale to ze wzgledu na brata. Ja sie zwyczajnie niemam gdzie zatrzymac wiec od 2013 moge u cioci bo kuzyn juz na sworn ale jak mam jechac i slyszec ,, daj$" to wolalam z tz-em do fr i jego rodzine widywac nawet placac za hotel lub bedac u babci ( jak jeszcze zyla)czy taty a miec spokojny urlop. Ot taka sytuacja. Co innego gdybym miala normalna rodzine . Teraz tez niewiem kiedy pojade. Niby blizej ale jakos nie spieszy mi sie a po 2 : kasa ze tak to ujme
Marty uwazaj na noge. Szczegolnie z ta sluzba zdrowia w irlandii

Ja w lozku. Rozlozylo mnie.

Sent from my iPad using Tapatalk

Edytowane przez irenkaaa
Czas edycji: 2014-08-19 o 09:51
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 10:14   #2550
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Siema mieszadelka!
Witam nowe mieszadelko!!!

Dziewuszki, co sie tak pochorowalyscie ostatnio??

My sie wczoraj troche po gorach pochodzilismy i mnie przewialo okropnie i tez cierpie..ale bylo czadowo.

Mamy u siebie moja kolezanke z bratem teraz przez tydzien, nie mam czasu na neta


Harika, ja odkad wyjechalam z PL to wracam raz w roku- na BN albo wakacje. Teraz bedzie pierwszy rok w ktorym nie pojade do domu.
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-13 16:36:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.