Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie! - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-18, 09:12   #631
Mariusz29
Przyczajenie
 
Avatar Mariusz29
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3
Post Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Dziękuje Bardzo Guwernatka Zadzwonię jeszcze dziś
Mariusz29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 12:20   #632
Karo__lina
Raczkowanie
 
Avatar Karo__lina
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 53
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez Mariusz29 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich serdecznie. Byłem dzisiaj w poradni otolaryngologicznej w sprawie swojego nosa. Pani doktor dała mi skierowanie do chirurga plastycznego na NFZ. Poleciła mi Cieplice, ale sam nie wiem gdzie mogę liczyć w Polsce na dobrego Chirurga :/
Miałem złamany nos ponad 5 lat temu, nie poszedłem z tym od razu, [i to mój wielki błąd ] jest krzywy i chcę bardzo go naprawić. Mieszkam w okolicach Wrocławia, ale szukam w całej Polsce -POMOCY Proszę was o jakieś wsparcie, namiary na lekarzy i może ktoś ma ten sam problem co ja. Będę bardzo wdzięczny wszystkim za każdą pomoc. Dziękuje.
We Wrocku to znam tylko jednego chirurga, doktora Knakiewicza.
Ale nie mam pojęcia, czy robią coś u nich w klinice na NFZ. Musiałbyś dzwonić i się dopytywać.
Karo__lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 15:33   #633
Agiiii211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 15
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

ja mogę polecić z Warszawy dr Monikę Grzesiak, znana chyba głównie z Metamorfoz i różnych artykułów. świetny chirurg plastyczny! Miałam u niej w w kwietniu wykonywaną liposukcję - efekt mnie wbił w ziemię, rewelacja. również do osoby pani dr nie mogę się przyczepić - miła, kontaktowa osoba.
Agiiii211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 16:50   #634
Isza_
Przyczajenie
 
Avatar Isza_
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 6
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Witam serdecznie. Poszukuje dobrego chirurga z okolic Krakowa. Chodzi o usunięcie blizn pooperacyjnych.
Isza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 11:04   #635
togetherforever
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 148
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

dla mnie bardzo dobrym specjalistą, jest dr Osuch. Tylko, że on w stolicy przyjmuje. Jakbyś chciała to pisz na priva podeślę ci namiary
togetherforever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 15:27   #636
czekoladovaa
Raczkowanie
 
Avatar czekoladovaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 151
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Mogę polecić z ręką na sercu mojego lekarza - I. Łątkowski z Polanicy Zdroju. Jak już wcześniej ktoś napisał to kolebka chirurgii plastycznej w Polsce.Pan dr jest prawą ręką dr.Kobusa i powiem wam,że lepiej nie mogłam trafić. Konsultacja trwała ponad gadzinę i dr rozwiał moje wątpliwości,wytłumaczył wszystko b.szczegółowo i opowiedział na czym będzie polegał zabieg.Miałam całkowitą korektę nosa i powiększanie piersi. Opieka pooperacyjna na najwyższym poziomie,pielęgniarki super miłe i b.pomocne a sam dr odwiedził mnie kilka razy sprawdzając mój stan i samopoczucie. Miałam dużo szczęścia bo obyło się bez siniaków i ogromnej opuchlizny-nos kompletnie mnie nie bolał-piersi dawały o sobie znać ale to w końcu rozległy zabieg wiec to całkiem normalne.Ogólnie jestem bardzo zadowolona i w dalszym czasie mam kontakt z dr,mogę zawsze dzwonić z pytaniami/wątpliwościami i wiem ze otrzymam rzetelną odpowiedz.

Pozdrawiam i życzę dobrych wyborów!
__________________
~JUŻ SĄ!!!
31.07.2014
Mentor HP 350cc , 325 cc + nosek dr.I.Ł Polanica Zdrój
czekoladovaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 20:51   #637
polusia 7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 48
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

co sądzicie o dr Sirku z Bielska? Chodzi mi o lifting powiek górnych ewentualnie twarzy
polusia 7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-22, 08:35   #638
Kornelia1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 33
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cześć Dziewczyny,
a kogo od piersi w Warszawie lub Łodzi byście poleciły?
Kornelia1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 12:57   #639
togetherforever
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 148
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

pisałam wyżej o lekarzu z Warszawy, tylko sobie przewiń Moim zdaniem jeden z lepszych specjalistów. Ale też zastanawiałaś się nad tym, jaką metodą powiększyć biust?
togetherforever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 13:39   #640
Kornelia1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 33
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez togetherforever Pokaż wiadomość
pisałam wyżej o lekarzu z Warszawy, tylko sobie przewiń Moim zdaniem jeden z lepszych specjalistów. Ale też zastanawiałaś się nad tym, jaką metodą powiększyć biust?
też słyszałam o nim dobre opinie. Generalnie mam nadzieję, że to lekarz dobierze najlepszą metodę, mi zależy na jak najbardziej naturalnym efekcie, nie wiem czy Dr Osuch robi 'naturalne' piersi. Dość mało zdjęć jest na jego stronie by ocenić.
Kornelia1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 17:26   #641
Ly1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Hej, ja przeszłam operację powiększania biustu u dr Pietrasika ( Centrum Chirurgi Plastycznej Malia). Efekt super jak i lekarz. Jestem bardzo zadowolona bo śladów po cięciu prawie nie widać, kształt jest super (bo to ważne żeby lekarz dobrał kształt do sylwetki). Przed operacją oczywiście pan dr zlecił mi szereg badań i przeprowadził dokładny wywiad. Dostałam odpowiedź na każde pytanie, dużo dowiedziałam się o implantach, bo wcześniej czytałam o "pękających implantach" itd. Polecam tego lekarza bo widać, że ma dużą wiedzę, no i talent w ręku o czym świadczą moje prawie niewidoczne blizny . Polecam jeszcze raz.
Ly1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-25, 15:15   #642
pink_pocket
Rozeznanie
 
Avatar pink_pocket
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 599
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Dziewczyny była, któraś z Was u dr Bromy? Jesteście zadowolone?
pink_pocket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 00:16   #643
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Ja byłam
Nie wiem co chcesz robic, ale z lipsukcji jestem zadowolona, z opieki przed i pooperacyjnej też Sam dr.- sympatyczny , cieply i rzeczowy.
__________________
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 11:53   #644
pink_pocket
Rozeznanie
 
Avatar pink_pocket
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 599
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Ja już jestem po zabiegu u dr Bromy i również polecam, wszystko przebiegło ok, doktor bardzo sympatyczny i konkretny
pink_pocket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 13:59   #645
manuellka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 5
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Dziewczyny a na Dolnym Śląsku do powiększenia piersi kogo polecacie? Najlepiej w okolicach Wrocławia. W sumie nawet nie wiem jaką metodą chciałabym mieć powiększane, ale liczę na to, że lekarz mi doradzi na co się zdecydować
manuellka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 10:38   #646
jussx
Przyczajenie
 
Avatar jussx
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 5
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cześć dziewczyny. czy możecie polecić dobrego chirurga w Krakowie? Chodzi mi o operację noska. Niestety, ale nie mam możliwości wyjazdu do innego miasta.
jussx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 15:23   #647
problematiq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 43
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Up. Jakiś plastyk z Krakowa (Południa)? Oprócz Kasprzyka Chodzi o piersi.
problematiq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 16:38   #648
xanaxa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Chciałam się podzielić swoją historią, bo zanim zdecydowałam się na operację sama szukałam informacji o zabiegach i lekarzach w internecie, na wielu forach, między innymi na tym. Po operacji powiększenia piersi jestem już trzy miesiące. Od tego momentu moje życie się odmieniło. W końcu mam piersi. Wcześniej biust był zawsze moim wielkim kompleksem. Mam 26 lat, zanim wybrałam odpowiedniego lekarza przez ponad pół roku szukałam informacji o tych najlepszych, bo bałam się, żeby nikt mnie nie oszpecił. W końcu wybrałam do Halinę Berońską. Dużo czytałam o pani doktor, która jest też aktywna w internecie i można przeczytać odpowiedzi jakich udziela na forum. Pierwsza wizyta to oczywiście wstępne „oględziny” i długa rozmowa na temat rodzaju implantów, mojego stylu życia (bo to też ma znaczenie) możliwych komplikacji i późniejszych powikłań. Pani doktor w bardzo uczciwy sposób informuje pacjenta z czym może się wiązać każda operacja plastyczna. Na szczęście pani doktor podaje te informacje w taki sposób, że jeśli ktoś racjonalnie myśli nie wyjdzie z gabinetu przestraszony. Po pierwszej wizycie miałam się zastanowić i wszystko przemyśleć, po czym umówiłyśmy się na następne spotkanie za dwa tygodnie. Druga wizyta to już konkretne badanie, pomiary między in.m. grubości tkanki podskórnej, rozstawienia brodawek itd. Do tego pani Berońska zleciła mi szereg badań, które trzeba wykonać przed operacją. No i po tych wszystkich przygotowaniach przyszedł dzień operacji. Wszystko przebiegło bez najmniejszych komplikacji, ból był do zniesienia. Wspaniała opieka w Klinice Malia, no i bardzo przyjazne wnętrze. Dziś po 3 miesiącach od tej operacji mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwa. Blizny będą prawie niewidoczne, biust jest śliczny i w końcu go widać. Mam nadzieję, że jeśli któraś z Was się zastanawia nad taką operacją to ten wpis pomoże jej podjąć decyzję. Teraz jest dobry okres, żeby zrobić to jeszcze w zimę i latem móc pokazać się na plaży w bikini. Już nie mogę się doczekać.
xanaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 21:13   #649
Wanda244
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: chirurdzy plastyczni w Łodzi?

Podobno dr Noszczyk jest dobry, w Warszawie
__________________
Polecam http://www.nauczyciele-trenerami.pl/
Wanda244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-22, 09:26   #650
AneczkaRak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 54
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Ja polecam Ambroziaka
AneczkaRak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 12:13   #651
Nieoficjalnie
Zakorzenienie
 
Avatar Nieoficjalnie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 430
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

WITAM

Poszukuję godnego zaufania lekarza do korekty uszu z Krakowa, bądź Rzeszowa.

Z góry dziękuję za wszystkie polecenia
__________________
Tydyrytkom
Nieoficjalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 08:27   #652
AgitkaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 10
Talking Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Jako posiadaczka nowych najpiękniejszych uszu od 8 dni polecam pana doktora Tomasza Dębskiego. O całym moim nietypowym problemie pisałam na forum dotyczącym odstających uszu więc nie będę tu pisać tego samego ale mogę powiedzieć że mój doktor jest the best )) i jak będę się jeszcze kiedyś chciała pokroić to tylko u niego ))
AgitkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 20:25   #653
hamy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 159
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

U mnie zabieg powiększenie piersi, u dr Olender, w jej klinice w Żarkach niedaleko Katowic. Co mogę powiedzieć, jestem bardzo zadowolona, efekt zgodny z moimi oczekiwaniami, Pani dr naprawdę z świetnym podejściem do pacjenta, fachowiec z powołania
hamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 07:02   #654
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

A czy w Żarkach robia cos wiecej? Mozesz podzielic sie kontaktem z nimi? Mieszkam blisko Zarek...
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 15:58   #655
urszulkaa5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Hej kto moze polecic dobrego chiruga od noskow w poznaniu albo w szczecinie?
urszulkaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 18:33   #656
hamy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 159
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez mar_jolka Pokaż wiadomość
A czy w Żarkach robia cos wiecej? Mozesz podzielic sie kontaktem z nimi? Mieszkam blisko Zarek...
Wiesz co, z tego co mi wiadomo, na pewno. Wejdź sobie na stronę kliniki dr Olender (wpisz w google, bo nie wiem, czy tu można podawać stronę). Ja jestem naprawdę zadowolona.
A jeśli mieszkasz niedaleko, to dodatkowy plus A okolica ładna, swoją drogą:P
hamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 05:33   #657
cossmacznego
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Odradzam dra Kuczyńskiego, robił mi powieki dolne, ale efekt jest zerowy. Reklamacji nie przyjął i zaproponował tylko kolejny, pełnopłatny zabieg :/ W ogóle omal mnie nie wywalił z gabinetu na ostatniej wizycie kontrolnej mimo, że normalnie chciałam porozmawiać i dowiedzieć się więcej dlaczego tak się stało...Burknął tylko, że mam taką budowę oczu (szkoda, że wcześniej tego nie widział) i kazał się umawiać na płatne konsultacje jeśli chcę rozmawiać o kolejnym zabiegu! Dla mnie to nie do pojęcia jak tak można zrobić z pacjentem. Kasę wziął za coś co spaprał, a poprawiał będzie też jak się dopłaci. Praca marzeń. Równie dobrze może mi do końca życia grzebać w oku i udawać że coś robi, a ja będę forsą sypać w nadziei że w końcu coś to da. Jestem mega rozczarowana tym facetem, bo na początku wydawał się naprawdę ok. Wszystkie dziewczyny piszą tu o nosach, piersiach ale może ktoś ma i poleci jakiegoś dobrego lekarza od powiek, bo boję się, że znów ktoś mnie oszuka a ja tylko wywalę kasę w błoto
cossmacznego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 08:06   #658
Daria_flower
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 10
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez cossmacznego Pokaż wiadomość
Odradzam dra Kuczyńskiego, robił mi powieki dolne, ale efekt jest zerowy. Reklamacji nie przyjął i zaproponował tylko kolejny, pełnopłatny zabieg :/ W ogóle omal mnie nie wywalił z gabinetu na ostatniej wizycie kontrolnej mimo, że normalnie chciałam porozmawiać i dowiedzieć się więcej dlaczego tak się stało...Burknął tylko, że mam taką budowę oczu (szkoda, że wcześniej tego nie widział) i kazał się umawiać na płatne konsultacje jeśli chcę rozmawiać o kolejnym zabiegu! Dla mnie to nie do pojęcia jak tak można zrobić z pacjentem. Kasę wziął za coś co spaprał, a poprawiał będzie też jak się dopłaci. Praca marzeń. Równie dobrze może mi do końca życia grzebać w oku i udawać że coś robi, a ja będę forsą sypać w nadziei że w końcu coś to da. Jestem mega rozczarowana tym facetem, bo na początku wydawał się naprawdę ok. Wszystkie dziewczyny piszą tu o nosach, piersiach ale może ktoś ma i poleci jakiegoś dobrego lekarza od powiek, bo boję się, że znów ktoś mnie oszuka a ja tylko wywalę kasę w błoto
witaj, u mnie operację powiek dolnych górnych wykonał dr Tomasz Dębski. Nie mam zastrzezen, wyszło bardzo ładnie i polecam. Na forum dot. powiek była dziewczyna która tez u niego robiła i tez zadowolona ale nie wiem jak to jest jak się robi poprawki po innym lekarzu. Jak rozpoznawałam temat to spotkałam się z opiniami że lekarze na poprawki odsyłają do tych co robili no chyba że się ktoś uprze. Na wizycie się zorientujesz jakie jest nastawienie.
Daria_flower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 19:32   #659
samanciak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7
Dot.: szukam dobrego chirurga plastycznego

podbijając temat szukam opinii o dr Dorocie Żukowskiej . Chcę zoperować odstające uszy i szukam dobrego chirurga w Łodzi. Słyszałam od kliku osób że jest dobra, a jak z operacjami uszu?
samanciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 10:37   #660
zlota12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cześć może jakiś laekarz trójmiasto ??? Polećcie kogoś . Nazwisko dr Grobelna może znacie ? Dzieki .
zlota12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-19 13:48:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:55.