Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-22, 10:00   #1141
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

czesc

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Hejka
Byliśmy dziś na wizycie u neonatologa Mai i nie musimy już więcej jeździć Wszystko z nią w porządku, ładnie rośnie, rozwija się prawidłowo - doktorek był zadowolony Aktualna waga to 7760 i 70cm
super,
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 10:50   #1142
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

dzień dobry

u mnie tearaz pięknie ciepło
byłam już z Hanią na spacerze

no i Malwisia dzisiaj wraca !!!
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 12:05   #1143
Kabriela
Zadomowienie
 
Avatar Kabriela
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 449
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Witam, ciąża niet. Test negatywny. Zareagowałam dołem!

Ech....ale mąż się stara mnie pocieszyć :P w jeden możliwy sposób...ech....i nie wiem co z tego wyjdzie. Jednak to troszkę dziwne, że nie, ze względu na to, że mocno się stosunkowaliśmy w dniach mojego jajeczkowania.
Może następnym razem.
Ja już po prasowaniu. Jeżeli nie zajdę w ciążę to też szukam pracy, bo mój pracodawca mi podziękował przez tel.

Staram się nie łamać zwłaszcza jak widzę armagedon który moje dziecko robi z szufladami. Dzisiaj koniecznie muszę kupić zatrzaski na szuflady.
Poza tym idzie na kolejna dwójka na górze, czyli mamy 6 zębów przy 9 miesiącu. Czworakujemy, wstajemy i próbujemy chodzić, chodzimy na klęczkach. Jest zabawnie!
Miłego dnia
Kabriela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 12:11   #1144
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

U nas znów pogoda się psuje masakra.

Ulka dopiero zasnęła, ale do tej pory nawet śpiąca nie była... Ciekawe jak długo będzie tak sama zasypiać

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Kabriela Pokaż wiadomość
Witam, ciąża niet. Test negatywny. Zareagowałam dołem!

Ech....ale mąż się stara mnie pocieszyć :P w jeden możliwy sposób...ech....i nie wiem co z tego wyjdzie. Jednak to troszkę dziwne, że nie, ze względu na to, że mocno się stosunkowaliśmy w dniach mojego jajeczkowania.
Może następnym razem.
Ja już po prasowaniu. Jeżeli nie zajdę w ciążę to też szukam pracy, bo mój pracodawca mi podziękował przez tel.

Staram się nie łamać zwłaszcza jak widzę armagedon który moje dziecko robi z szufladami. Dzisiaj koniecznie muszę kupić zatrzaski na szuflady.
Poza tym idzie na kolejna dwójka na górze, czyli mamy 6 zębów przy 9 miesiącu. Czworakujemy, wstajemy i próbujemy chodzić, chodzimy na klęczkach. Jest zabawnie!
Miłego dnia
a moze test wyszedł tylko negatywny?
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 12:30   #1145
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

U nas bylo w nocy.mwga zimno.i tak jak Lineczka wyszlM o 19 i zmarzlam jK nie.wiem... a dzis rano piekna pogoda a teraz sie.ochlodzilo

Kabriela sKoda ale kciuki trzymam, ile dni po spodziewanej robilas test... ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 12:32   #1146
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez Kabriela Pokaż wiadomość
Witam, ciąża niet. Test negatywny. Zareagowałam dołem!

Ech....ale mąż się stara mnie pocieszyć :P w jeden możliwy sposób...ech....i nie wiem co z tego wyjdzie. Jednak to troszkę dziwne, że nie, ze względu na to, że mocno się stosunkowaliśmy w dniach mojego jajeczkowania.
Może następnym razem.
Ja już po prasowaniu. Jeżeli nie zajdę w ciążę to też szukam pracy, bo mój pracodawca mi podziękował przez tel.

Staram się nie łamać zwłaszcza jak widzę armagedon który moje dziecko robi z szufladami. Dzisiaj koniecznie muszę kupić zatrzaski na szuflady.
Poza tym idzie na kolejna dwójka na górze, czyli mamy 6 zębów przy 9 miesiącu. Czworakujemy, wstajemy i próbujemy chodzić, chodzimy na klęczkach. Jest zabawnie!
Miłego dnia
może w następnym cyklu się uda

Edytowane przez Anoula
Czas edycji: 2014-08-22 o 12:34
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 13:06   #1147
Kabriela
Zadomowienie
 
Avatar Kabriela
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 449
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Może....bardzo dobrze, że dzidzia PaulinoIzabelo tak dobrze rośnie. I że wizyta wyszła dobrze.
Moje dziecko właśnie zalicza drzemkę, a chciałam na spacer z Nią iść. Później pójdę!
Kabriela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-22, 14:52   #1148
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 754
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Hej dziewczęta - witam po baaardzo długiej przerwie. U nas wszystko w porządku tylko na co dzień mam tyle obowiązków, że już na wizaz nie starcza mi czasu. Olcia idzie do 4latków, (chyba nie było okazji pochwalić się, że w tym roku wreszcie się dostała bo oczywiście naściemnialiśmy z miejscem zamieszkania...). Szykowaliśmy wczoraj wyprawkę - była bardzo uradowana więc mam nadzieję, że będzie dobrze. A ja zostanę z Michaśkiem w domu. Misiek wazy 10,5kg, ma 4 zęby na górze i 2 na dole, wygląda jak Goofie bo ma wielką szparę między górnymi jedynkami ;p Ząbkowania przechodziliśmy tragicznie, budził się w nocy co godzinę, max.2, a ja chodziłam na rzęsach. Ale na razie jest przestój - wcześniej zęby wychodziły jeden za drugim. Ogólnie dzieciaki zdrowe, my byliśmy teraz w weekend w Krakowie u mojego brata, Michaś źle znosi jazdę samochodem więc się trochę umęczyliśmy (mamy 300km), ale wyrwaliśmy się z domu i było fajnie Miś wcina wszystko jak leci, najchętniej mięcho, chlebek, wetnie taką michę zupy jak dorosły. Czołga się, siedzi wreszcie sam (ale od niedawna), mówi mama, tata, baba a od kilku dni krzyczy Olaaa

Nie wiem co jeszcze Wam napisać więc pokażę jaki mi rośnie przystojniak
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 18:52   #1149
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

[1=a55edcd592b5250bfc801a5 34a15031ff4f0e57e_5ee55a8 e308ca;47814300] Hej dziewczęta - witam po baaardzo długiej przerwie. U nas wszystko w porządku tylko na co dzień mam tyle obowiązków, że już na wizaz nie starcza mi czasu. Olcia idzie do 4latków, (chyba nie było okazji pochwalić się, że w tym roku wreszcie się dostała bo oczywiście naściemnialiśmy z miejscem zamieszkania...). Szykowaliśmy wczoraj wyprawkę - była bardzo uradowana więc mam nadzieję, że będzie dobrze. A ja zostanę z Michaśkiem w domu. Misiek wazy 10,5kg, ma 4 zęby na górze i 2 na dole, wygląda jak Goofie bo ma wielką szparę między górnymi jedynkami ;p Ząbkowania przechodziliśmy tragicznie, budził się w nocy co godzinę, max.2, a ja chodziłam na rzęsach. Ale na razie jest przestój - wcześniej zęby wychodziły jeden za drugim. Ogólnie dzieciaki zdrowe, my byliśmy teraz w weekend w Krakowie u mojego brata, Michaś źle znosi jazdę samochodem więc się trochę umęczyliśmy (mamy 300km), ale wyrwaliśmy się z domu i było fajnie Miś wcina wszystko jak leci, najchętniej mięcho, chlebek, wetnie taką michę zupy jak dorosły. Czołga się, siedzi wreszcie sam (ale od niedawna), mówi mama, tata, baba a od kilku dni krzyczy Olaaa

Nie wiem co jeszcze Wam napisać więc pokażę jaki mi rośnie przystojniak [/QUOTE]
ale śliczni Wy <3

Wg witaj po takiej przerwie!! super ze dzieciaczki zdrowe
zeby sie Olci w przeszkoly podobało
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 19:14   #1150
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez Kabriela Pokaż wiadomość
Witam, ciąża niet. Test negatywny. Zareagowałam dołem!
przykro mi,

weronisiek super, ze u Was wszystko ok, fajny chlopak
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 19:21   #1151
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez Kabriela Pokaż wiadomość
Witam, ciąża niet. Test negatywny. Zareagowałam dołem!

Ech....ale mąż się stara mnie pocieszyć :P w jeden możliwy sposób...ech....i nie wiem co z tego wyjdzie. Jednak to troszkę dziwne, że nie, ze względu na to, że mocno się stosunkowaliśmy w dniach mojego jajeczkowania.
Może następnym razem.
Ja już po prasowaniu. Jeżeli nie zajdę w ciążę to też szukam pracy, bo mój pracodawca mi podziękował przez tel.

Staram się nie łamać zwłaszcza jak widzę armagedon który moje dziecko robi z szufladami. Dzisiaj koniecznie muszę kupić zatrzaski na szuflady.
Poza tym idzie na kolejna dwójka na górze, czyli mamy 6 zębów przy 9 miesiącu. Czworakujemy, wstajemy i próbujemy chodzić, chodzimy na klęczkach. Jest zabawnie!
Miłego dnia
jeśli nie masz dalej okresu idź bete zrób, może jednak jeteś
U nas też szuflady to szał
[1=a55edcd592b5250bfc801a5 34a15031ff4f0e57e_5ee55a8 e308ca;47814300] Hej dziewczęta - witam po baaardzo długiej przerwie. U nas wszystko w porządku tylko na co dzień mam tyle obowiązków, że już na wizaz nie starcza mi czasu. Olcia idzie do 4latków, (chyba nie było okazji pochwalić się, że w tym roku wreszcie się dostała bo oczywiście naściemnialiśmy z miejscem zamieszkania...). Szykowaliśmy wczoraj wyprawkę - była bardzo uradowana więc mam nadzieję, że będzie dobrze. A ja zostanę z Michaśkiem w domu. Misiek wazy 10,5kg, ma 4 zęby na górze i 2 na dole, wygląda jak Goofie bo ma wielką szparę między górnymi jedynkami ;p Ząbkowania przechodziliśmy tragicznie, budził się w nocy co godzinę, max.2, a ja chodziłam na rzęsach. Ale na razie jest przestój - wcześniej zęby wychodziły jeden za drugim. Ogólnie dzieciaki zdrowe, my byliśmy teraz w weekend w Krakowie u mojego brata, Michaś źle znosi jazdę samochodem więc się trochę umęczyliśmy (mamy 300km), ale wyrwaliśmy się z domu i było fajnie Miś wcina wszystko jak leci, najchętniej mięcho, chlebek, wetnie taką michę zupy jak dorosły. Czołga się, siedzi wreszcie sam (ale od niedawna), mówi mama, tata, baba a od kilku dni krzyczy Olaaa

Nie wiem co jeszcze Wam napisać więc pokażę jaki mi rośnie przystojniak [/QUOTE]
fajnie e napisałaŚ. Pamiętam jak pisałaś o tych problemach przez zameldowanie w przedszkolu. I Michaś śliczny ale powiem szczerze że ty laska jak się patrzy
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-22, 19:32   #1152
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Weronisiek dzisiaj o Tobie myślałam, a tu hop i się zjawiasz! Zdjęcia nie widzę, bo na kom nie widać, ale potem na laptopie zobaczę.

Ula dzisiaj w dzień spala tylko ok. 1.5 od 12.20 żyli definitywnie jedna drzemka w dzień. Nawet nie tarla oczu dzisiaj, a jaka zadowolona ze nie musi spać o 10... I zasnęła o 20...z butla. W 3 minuty... Ciekawe jak będzie po powrocie do domu...
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 19:33   #1153
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 754
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

dzięki, ale ja się tak nie czuję. Chyba mam jakiś problem z tym swoim wyglądem... cały czas bym się odchudzała, potem jest mi słabo, źle się czuję, a dalej czuję się gruba - w lusterku widzę swój wielki brzuch i grube uda :/ Ważę 4kg więcej niż przed ciążą, a czuję się jakbym ważyła dużo więcej. Staram się sobie racjonalnie wytłumaczyć, że jest ok, ale potem znów mnie coś nalatuje...
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 20:09   #1154
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

[1=a55edcd592b5250bfc801a5 34a15031ff4f0e57e_5ee55a8 e308ca;47818053]dzięki, ale ja się tak nie czuję. Chyba mam jakiś problem z tym swoim wyglądem... cały czas bym się odchudzała, potem jest mi słabo, źle się czuję, a dalej czuję się gruba - w lusterku widzę swój wielki brzuch i grube uda :/ Ważę 4kg więcej niż przed ciążą, a czuję się jakbym ważyła dużo więcej. Staram się sobie racjonalnie wytłumaczyć, że jest ok, ale potem znów mnie coś nalatuje...[/QUOTE]

wyglądasz świetnie,jesteś zadbana, modna i to przy dwójce dzieci
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 21:22   #1155
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

[1=a55edcd592b5250bfc801a5 34a15031ff4f0e57e_5ee55a8 e308ca;47818053]dzięki, ale ja się tak nie czuję. Chyba mam jakiś problem z tym swoim wyglądem... cały czas bym się odchudzała, potem jest mi słabo, źle się czuję, a dalej czuję się gruba - w lusterku widzę swój wielki brzuch i grube uda :/ Ważę 4kg więcej niż przed ciążą, a czuję się jakbym ważyła dużo więcej. Staram się sobie racjonalnie wytłumaczyć, że jest ok, ale potem znów mnie coś nalatuje...[/QUOTE]
Jak ja bym chciała wyglądać jak Ty naprawdę cudownie wyglądacie

a mały ma boskie spodenki
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 22:33   #1156
Zuzziak
Rozeznanie
 
Avatar Zuzziak
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 602
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Witam się już nocnie
Weronisiek pięknie wyglądacie, Michaś jaki słodziak, a ty taka chudziutka, zazdroszczę figury i oczywiście kciuki za Olcię, aby jej się spodobało w przedszkolu
Ja niestety wagowo 84kg nigdy tyle nie ważyłam, nawet w ostatnich dniach ciąży ważyłam mniej. Ponoć u mnie jest to uwarunkowane niedoczynnością tarczycy, która wyskoczyła po porodzie
Paulinaizabela za wizytę
Kabriela trzymam kciuki za dwie kreseczki!

U nas dziś pogoda w kratkę, ale i tak wybrałam się z Aleksem i mamą na spacer. Jeśli chodzi o ząbkowanie my mamy dwie dolne jedyneczki i rosną nam górne ząbki, Mały teraz w miarę ok znosi ten etap, na początku było tragicznie, Aleks strasznie się ślinił, co chwila przebudzał w nocy i nic - ani zimne gryzaki, ani żele - nie pomagało w ukojeniu bólu.
Aaaa..zapomniałabym się pochwalić...Aleks dziś sam zaczął chodzić!! Fajnie wygląda jak spaceruje, normalnie jak te bobaski w reklamach No i dziś skończyliśmy 9 miesięcy
__________________


killer abs by Jill
mel b abs / cardio / brzuch
Zuzziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 06:53   #1157
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 754
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez Zuzziak Pokaż wiadomość

U nas dziś pogoda w kratkę, ale i tak wybrałam się z Aleksem i mamą na spacer. Jeśli chodzi o ząbkowanie my mamy dwie dolne jedyneczki i rosną nam górne ząbki, Mały teraz w miarę ok znosi ten etap, na początku było tragicznie, Aleks strasznie się ślinił, co chwila przebudzał w nocy i nic - ani zimne gryzaki, ani żele - nie pomagało w ukojeniu bólu.
Aaaa..zapomniałabym się pochwalić...Aleks dziś sam zaczął chodzić!! Fajnie wygląda jak spaceruje, normalnie jak te bobaski w reklamach No i dziś skończyliśmy 9 miesięcy
Wow ale szybko! Brawo! U nas Michał wyrywa się do stawania, ale staje na palcach i ortopeda powiedział, że to jeszcze za wcześnie dla niego. Ola chodziła przy meblach jak miała 10mcy, a sama dopiero jak 13.
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 07:27   #1158
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

[1=a55edcd592b5250bfc801a5 34a15031ff4f0e57e_5ee55a8 e308ca;47818053]dzięki, ale ja się tak nie czuję. Chyba mam jakiś problem z tym swoim wyglądem... cały czas bym się odchudzała, potem jest mi słabo, źle się czuję, a dalej czuję się gruba - w lusterku widzę swój wielki brzuch i grube uda :/ Ważę 4kg więcej niż przed ciążą, a czuję się jakbym ważyła dużo więcej. Staram się sobie racjonalnie wytłumaczyć, że jest ok, ale potem znów mnie coś nalatuje...[/QUOTE]
no coś Ty! wyglądaszsuper!!!
Cytat:
Napisane przez Zuzziak Pokaż wiadomość
Witam się już nocnie
Weronisiek pięknie wyglądacie, Michaś jaki słodziak, a ty taka chudziutka, zazdroszczę figury i oczywiście kciuki za Olcię, aby jej się spodobało w przedszkolu
Ja niestety wagowo 84kg nigdy tyle nie ważyłam, nawet w ostatnich dniach ciąży ważyłam mniej. Ponoć u mnie jest to uwarunkowane niedoczynnością tarczycy, która wyskoczyła po porodzie
Paulinaizabela za wizytę
Kabriela trzymam kciuki za dwie kreseczki!

U nas dziś pogoda w kratkę, ale i tak wybrałam się z Aleksem i mamą na spacer. Jeśli chodzi o ząbkowanie my mamy dwie dolne jedyneczki i rosną nam górne ząbki, Mały teraz w miarę ok znosi ten etap, na początku było tragicznie, Aleks strasznie się ślinił, co chwila przebudzał w nocy i nic - ani zimne gryzaki, ani żele - nie pomagało w ukojeniu bólu.
Aaaa..zapomniałabym się pochwalić...Aleks dziś sam zaczął chodzić!! Fajnie wygląda jak spaceruje, normalnie jak te bobaski w reklamach No i dziś skończyliśmy 9 miesięcy
BRAWOOO!!! ale tak sam z siebie? ile czasu chodził przy meblach?
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 19:03   #1159
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

czesc

weronisiek bardzo dobrze wygladasz,

Zuzziak brawo, rzeczywiscie bardzo szybko
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-23, 21:35   #1160
sorento
Rozeznanie
 
Avatar sorento
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 665
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Hej, ale powrotów

Przeczytałam wszystko, brawa dzieciaczków za nowe umiejętności!
U nas ok, mały skończył 8 miesięcy, obraca się jak szalony, pełza, próbuje siadać, ale wychodzi mu tylko z podparciem- jak zabierze łapkę to leci na bok/ brzuch. Zębów mamy 5, szósty baardzo blisko. Jest małym gadulcem, non stop coś nawija po swojemu, rano się budzi, słychać ziewka i zaczyna: tatata, mamama itd

weronisiekchudzinko, dobrze wyglądasz, w życiu bym nie powiedziała, że dwójkę dzieci urodziłaś.

Jeszcze Liwcię z kucykiem pamiętam

Buziaki dla Was mamusie i dzieciaczki
__________________
My

nasz synek
sorento jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 21:38   #1161
Kabriela
Zadomowienie
 
Avatar Kabriela
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 449
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Brawa!!!!!!!!!!!Dla chodzącego zdolniachę!!!!!


BRAWA za cudowny wygląd Mamusi dwójki dzieciaczków. WOw jestem pełna podziwu!
Kabriela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 10:16   #1162
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

hej hej hej niedzielnie sie witam z


Byłam z małym dziś w kościele a teraz mały śpi- moze Bóg wysłuchał mojego BŁAGANIA!! o sen dla młodego, bo w ciągu doby śpi maks 10 h i to jest stanowczo za mało jak na niego, ciągle płacze i marudzi, w nocy nie śpi, krzyczy ;( aż serce pęka...

No i nawet mały wytrzymał tą godzinkę

A teraz śpi... zasnął 20 minut po powrocie z kościoła i śpi już 23 minuty ależ mam wielkie nadzieje ze uda mi sie go wyciszać do drzemek, ze bedzie rzesypiał w dzien troche wiecej, i nocki będą lepsze. Wróciłam normalnie z jakąś nadzieją na lepsze jutro..

A tak poza tym mały strasznie gryzie- siebie i mnie i nie wiem czemu robi to jak jest zły, jak czegos mu nie pozwolę... muszę zacząć to też kontrolować bo inaczej będzie źle

A tak poza tym to źle sie czuje, od 2 dni mam mega bóle głowy, kata, kaszel mokry i boli mnie brzuch
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 14:08   #1163
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

czesc

ryba zdrowka,
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 15:09   #1164
sorento
Rozeznanie
 
Avatar sorento
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 665
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Rybka zdrówka i oby Twe błagania zostały wysłuchane
__________________
My

nasz synek
sorento jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 15:56   #1165
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez Kabriela Pokaż wiadomość
Witam, ciąża niet. Test negatywny. Zareagowałam dołem!

Ech....ale mąż się stara mnie pocieszyć :P w jeden możliwy sposób...ech....i nie wiem co z tego wyjdzie. Jednak to troszkę dziwne, że nie, ze względu na to, że mocno się stosunkowaliśmy w dniach mojego jajeczkowania.
Może następnym razem.
Ja już po prasowaniu. Jeżeli nie zajdę w ciążę to też szukam pracy, bo mój pracodawca mi podziękował przez tel.

Staram się nie łamać zwłaszcza jak widzę armagedon który moje dziecko robi z szufladami. Dzisiaj koniecznie muszę kupić zatrzaski na szuflady.
Poza tym idzie na kolejna dwójka na górze, czyli mamy 6 zębów przy 9 miesiącu. Czworakujemy, wstajemy i próbujemy chodzić, chodzimy na klęczkach. Jest zabawnie!
Miłego dnia

A może test się pomylił? Tak jak dziewczyny radzą, zrób bete

Weronisiek zazdroszczę figury !! Chciałabym wyglądać tak jak Ty, chyba podeślę Ci swoje zdjęcie i jak znów pomyślisz że jesteś gruba popatrzysz na moje zdjęcie po czym stwierdzisz że w porównaniu do mnie jesteś naprawdę niezłą laską ! . A Michaś przystojniak
Za Olcię trzymam kciuki, żeby się jej w przedszkolu podobało

Cytat:
Napisane przez Zuzziak Pokaż wiadomość
Witam się już nocnie
Weronisiek pięknie wyglądacie, Michaś jaki słodziak, a ty taka chudziutka, zazdroszczę figury i oczywiście kciuki za Olcię, aby jej się spodobało w przedszkolu
Ja niestety wagowo 84kg nigdy tyle nie ważyłam, nawet w ostatnich dniach ciąży ważyłam mniej. Ponoć u mnie jest to uwarunkowane niedoczynnością tarczycy, która wyskoczyła po porodzie
Paulinaizabela za wizytę
Kabriela trzymam kciuki za dwie kreseczki!

U nas dziś pogoda w kratkę, ale i tak wybrałam się z Aleksem i mamą na spacer. Jeśli chodzi o ząbkowanie my mamy dwie dolne jedyneczki i rosną nam górne ząbki, Mały teraz w miarę ok znosi ten etap, na początku było tragicznie, Aleks strasznie się ślinił, co chwila przebudzał w nocy i nic - ani zimne gryzaki, ani żele - nie pomagało w ukojeniu bólu.
Aaaa..zapomniałabym się pochwalić...Aleks dziś sam zaczął chodzić!! Fajnie wygląda jak spaceruje, normalnie jak te bobaski w reklamach No i dziś skończyliśmy 9 miesięcy
Brawo za ząbki, pierwsze samodzielne kroki oraz za 9 miesięcy

Cytat:
Napisane przez sorento Pokaż wiadomość
Hej, ale powrotów

Przeczytałam wszystko, brawa dzieciaczków za nowe umiejętności!
U nas ok, mały skończył 8 miesięcy, obraca się jak szalony, pełza, próbuje siadać, ale wychodzi mu tylko z podparciem- jak zabierze łapkę to leci na bok/ brzuch. Zębów mamy 5, szósty baardzo blisko. Jest małym gadulcem, non stop coś nawija po swojemu, rano się budzi, słychać ziewka i zaczyna: tatata, mamama itd

weronisiekchudzinko, dobrze wyglądasz, w życiu bym nie powiedziała, że dwójkę dzieci urodziłaś.

Jeszcze Liwcię z kucykiem pamiętam

Buziaki dla Was mamusie i dzieciaczki
Brawo dla Tomusia, zuch chłopak z niego !!

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
hej hej hej niedzielnie sie witam z


Byłam z małym dziś w kościele a teraz mały śpi- moze Bóg wysłuchał mojego BŁAGANIA!! o sen dla młodego, bo w ciągu doby śpi maks 10 h i to jest stanowczo za mało jak na niego, ciągle płacze i marudzi, w nocy nie śpi, krzyczy ;( aż serce pęka...

No i nawet mały wytrzymał tą godzinkę

A teraz śpi... zasnął 20 minut po powrocie z kościoła i śpi już 23 minuty ależ mam wielkie nadzieje ze uda mi sie go wyciszać do drzemek, ze bedzie rzesypiał w dzien troche wiecej, i nocki będą lepsze. Wróciłam normalnie z jakąś nadzieją na lepsze jutro..

A tak poza tym mały strasznie gryzie- siebie i mnie i nie wiem czemu robi to jak jest zły, jak czegos mu nie pozwolę... muszę zacząć to też kontrolować bo inaczej będzie źle

A tak poza tym to źle sie czuje, od 2 dni mam mega bóle głowy, kata, kaszel mokry i boli mnie brzuch
Ryba zdrówka życzę ! No i żeby nocki u Was w końcu wróciły do "normalności"

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Dzień dobry
Odpisałam na komentarze i zapomniałam napisać co u nas
Jaś kilka dni temu miał zaczerwienione oczka, poszłam do lekarza okazało się że ma zapalenie spojówek, dostaliśmy kropelki, do tego mieliśmy zaparzać ziele świetlika i przecierać oczka. Mieliśmy leczyć oczka przez 4 dni. Przeszło na kilka dni, wczoraj znów zauważyłam że od nowa robią się mu zaczerwienienia... Jutro znów musimy się wybrać do pani doktor.

Poza tym przeraża mnie fakt że czas pędzi jak szalony, bujaczek i mata powędrowały dziś już na dobre na strych, łóżeczko obniżyliśmy na najniższy poziom, cała masa za małych ubrań czeka spakowana aż gdzieś je upchnę, w szafie poukładałam już większość rzeczy o rozmiarze 86 no i trzeba było zamienić ciuszki letnie na ciuszki jesienno-zimowe których póki co jakoś za wiele nie mam (ale z dnia na dzień przybywa ). Boże gdzie te czasy kiedy nasz Jaś miał zaledwie kilka dni .

Szwagierka (ta która niedawno urodziła), wydzwania codziennie z płaczem bo jej Jaś nie chce spać, ciągle płacze i wisi na cycku. Kupiła już nawet mm i go dokarmia, powiedziała że kończy z karmieniem piersią . Przyjechała dzisiaj do nas druga szwagierka i mówi że w szoku była jak wczoraj do swojej siostry pojechała i słyszała jak mówi do niego "Ty niedobry gówniarzu, zamknij się w końcu" i telepała nim, uwierzcie mi że o mało nie zemdlałam jak to usłyszałam, tak bardzo pragnęła dziecka a tu po 3 tygodniach takie coś odstawia .
Do tego codziennie jej 12letnia córka zajmuje się tym małym bo mamusia musi się wyspać, jak rozmawiałam ostatnio z Amelką to powiedziała mi że ma już dość bo jak mama daje jej brata do zabawy i idzie spać to on wtedy tak strasznie płacze a ona nie wie co ma zrobić... Dziś szwagierka powiedziała że Amelka zaczęła do niej pyskować, że powiedziała że nie będzie się całe życie swoim bratem zajmować bo skoro rodzice go chcieli to niech się teraz nim zajmują - w sumie bardzo dobrze powiedziała.


Co więcej u nas... Zaczął mi się marzyć kącik dla Jasia, postanowiłam że będziemy odkładać z tżtem pieniądze na Jasiowe mebelki może na 2 urodzinki uzbieramy taką sumę że będziemy mogli zrobić mu naprawdę piękny pokój, narazie z kasą licho i na lepiej się nie zanosi niestety

Do tego mamy dziś z tżtem pierwszą rocznicę ślubu i zamierzam świętować cały dzień

Edytowane przez domii29
Czas edycji: 2014-08-24 o 16:16
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 20:24   #1166
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III


weronisek wyglądasz wspaniale! A synek cud miód i orzeszki


Zuziak ale szybko!
__________________
2820g SZCZĘŚCIA
kyte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 20:48   #1167
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Ogloszenia wieczorne :

Kacper po Kosciele spał 1,5h

a dzisiejsze jego posilki to rano troche mleka i o 7 kromka chleba , na noc wscisnal 80 ml kaszki...

a teraz zasypia przytulony do syrropu


Domii- nie moge czytac o szwagierce ;(

ja narazie nie mam szans na pokoj Kacpra bo mimo 4 pokoi kazdy zajety aleee nasz ma ponad 25m wec moze jakos fajnie go przedzielimy a pokico walaja sie zabawki wzedzie musze jakis kosz na nie zakupic
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 20:54   #1168
magda_zp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 131
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość

Szwagierka (ta która niedawno urodziła), wydzwania codziennie z płaczem bo jej Jaś nie chce spać, ciągle płacze i wisi na cycku. Kupiła już nawet mm i go dokarmia, powiedziała że kończy z karmieniem piersią . Przyjechała dzisiaj do nas druga szwagierka i mówi że w szoku była jak wczoraj do swojej siostry pojechała i słyszała jak mówi do niego "Ty niedobry gówniarzu, zamknij się w końcu" i telepała nim, uwierzcie mi że o mało nie zemdlałam jak to usłyszałam, tak bardzo pragnęła dziecka a tu po 3 tygodniach takie coś odstawia .
Do tego codziennie jej 12letnia córka zajmuje się tym małym bo mamusia musi się wyspać, jak rozmawiałam ostatnio z Amelką to powiedziała mi że ma już dość bo jak mama daje jej brata do zabawy i idzie spać to on wtedy tak strasznie płacze a ona nie wie co ma zrobić... Dziś szwagierka powiedziała że Amelka zaczęła do niej pyskować, że powiedziała że nie będzie się całe życie swoim bratem zajmować bo skoro rodzice go chcieli to niech się teraz nim zajmują - w sumie bardzo dobrze powiedziała.

Nie wieszałabym psów na szwagierce, może jej zachowanie to wynik depresji poporodowej i po prostu potrzebuje pomocy? znasz ją lepiej, ale skoro wydzwania z płaczem to dla mnie oznacza, że sobie nie radzi. Może jest ktoś w rodzinie kto mógłby jej pomóc?

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość

ja narazie nie mam szans na pokoj Kacpra bo mimo 4 pokoi kazdy zajety aleee nasz ma ponad 25m wec moze jakos fajnie go przedzielimy a pokico walaja sie zabawki wzedzie musze jakis kosz na nie zakupic
u nas też póki co brak szans na pokój, a nawet jakiś kącik dla Małego, ale za dwa lata stanie nasz dom i wtedy będzie miał swój mały raj, więc jako trzylatek zamieszka od razu w swoim pokoju
magda_zp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 06:50   #1169
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

domii mi to wyglada na depresje poporodową

dzień dobry..
jeszcze tydzień pracy i w niedzielę jedziemy nad morze
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 07:34   #1170
Olenka_24
Zadomowienie
 
Avatar Olenka_24
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 831
Dot.: Już wychodzą ząbki nam, Mamo popatrz siedzę sam! Mamusie XI-XII 2013 r. cz. III

Hej !

Sorento

Niunia gdzie jedziecie ?
Ryba Bóg wysłuchał Twoich modlitw, a jak nocka wam minęła?

U nas w końcu powoli idzie pierwszy ząbek dziąsła mocno rozpulchnione i ogólnie widać ze coś tam się dzieje.

Kyte pisz co tam u Was

Weronisiek wygladasz pięknie!
__________________

Olenka_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-30 11:59:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:56.