Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu. - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-22, 23:03   #3691
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;47821211]Jak grochem o ścianę, serio nie widzicie różnicy między dziewczynką z I gimnazjum w zielonych włosach i z mocnym makijażem, a nauczycielką, która farbuje się na swój naturalny kolor, żeby zamaskować siwki i maluje się w sposób "nude"?

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:56 ----------



Prawda?

Ja naprawdę nie ogarniam, przecież jeżeli dziewczyna sobie błyszczyk nałoży i pomaluje nudziakowo pazury to przecież nikt jej nie każe tego zmywać, ale jak dziewczę co ledwo z podstawówki wyszło przychodzi do szkoły zafarbowane na czerwono, z krechami na oczach i dekoltem prawie do pępka, no to sory memory, przegięcie.[/QUOTE]



moja anglistka-tapeciara kazała. Sama była jedyną nauczycielką z oczo☠☠☠nymi pazurami, mini i w szpilkach, reszta jakoś umiała ubrać się tak, jak wymagały od nas. Za beże ma paznokciach, delikatny makijaż i naturalne kolory włosów nie robiły akcji i same tak wyglądały.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 23:06   #3692
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Bo nastolatka farbuje sie na zielono zazwyczaj, nie? i maluje sie wyzywajaco. A nauczycielka tylko naturalny kolor farby i makijaz nude. Jakie to proste!

wysłano z mojej Xperii SP
Nie, ale mówię o takich przykładach, bo dziewczyn z podkładem na pryszcze, nudziakowymi pazurkami i błyszczykiem nikt się nigdy nie czepiał. Najwięcej za to o zasadach miały do powiedzenia właśnie te, które się ostentacyjnie obnosiły z czarną/czerwoną/zieloną czupryną, kolczykiem w nosie, albo krechami na oczach, i mówię tu, cały czas podkreślam, o późnej podstawówce i gimnazjum. A wyzywająco wyglądających nauczycielek to jak żyję nie widziałam, no ale może po prostu ja chodziłam do innych szkół...

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
moja anglistka-tapeciara kazała. Sama była jedyną nauczycielką z oczo☠☠☠nymi pazurami, mini i w szpilkach, reszta jakoś umiała ubrać się tak, jak wymagały od nas. Za beże ma paznokciach, delikatny makijaż i naturalne kolory włosów nie robiły akcji i same tak wyglądały.
No to fajna szkoła, w mojej okolicy nikt by takiej nie zatrudnił Jak widać to działa w obie strony, że najwięcej do powiedzenia mają Ci, którzy najbardziej się w tej kwestii wyróżniają...
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 23:07   #3693
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
I dotyczy. Nawet, jeśli nie ma tego w regulaminie szkoły czy obowiązkach nauczyciela.
Farmakopea, ile znasz nauczycielek, które wyglądają równie groteskowo, jak opisywana przez Ciebie (chyba) anglistka? Bo ja jedną i to (niestety) wykładowca uniwersytecki. I zwykle takie nauczycielki (jeśli sa to stażystki lub kontraktowe) zmieniają miejsca pracy, jak rękawiczki. Z roku na rok, bo nikt takiego dziwadła zatrudnić na stałe nie chce.


a znam. Miałam podobnych kosmitów w ogólniaku (ale tam każdy mógł wyglądać jak chciał), sztuk 3. Kolegę uczyła jeszcze lepsza disco lady, niż ta moja. Zdarzają się wcale często, zwłaszcza w małych miejscowościach jak moja, gdzie szkoła nie musi martwić się prestiżem.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-22, 23:33   #3694
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
a znam. Miałam podobnych kosmitów w ogólniaku (ale tam każdy mógł wyglądać jak chciał), sztuk 3. Kolegę uczyła jeszcze lepsza disco lady, niż ta moja. Zdarzają się wcale często, zwłaszcza w małych miejscowościach jak moja, gdzie szkoła nie musi martwić się prestiżem.
Sztuk 3 mieści się w granicach statystycznego błędu związanego z niewlasciwym wyborem zawodu. Tacy nieudacznicy są w każdej profesji.

Zauważ też, że nawet w małych miejscowościach sytuacja się zmienia. Jest niż demograficzny, szkoły są likwidowane, klasy łączone, etaty dla nauczycieli redukowane. Na jedno miejsce pracy przypada kilku lub kilkunastu kandydatów. Dlatego nie sądzę, by królowe disco polo miały wejść na rynek pracy w tym zawodzie. Lub utrzymać się w nim długo.

Swoją drogą, te nauczycielki-królowe disco też przecież ktoś kiedyś wychowywał. Co świadczy, że OZM nie jest zjawiskiem nowym.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2014-08-22 o 23:36
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 07:15   #3695
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

czy mi się wydaje czy ja pisałam już kilka razy, że odpowiedni wygląd do sytuacji obowiązuje wszystkich, dorosłych (w tym nauczycieli również)?

Poza tym, zastanówcie się teraz co piszą niektóre z was. Tak w świetle ogólnej idei tego wątku...
Koniec dla mnie tematu.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 07:19   #3696
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Wracam do tematu wątku. Jestem na wczasach i zostaliśmy z synem obudzeni przez wrzeszczącego dzieciaka 2 pokoje dalej. Denerwuje mnie olewanie wrzasków przez innych rodziców. Jest 8 rano, wakacje, rzadko kiedy mogę się wyspać i co? Święte krowy, zero zasad. Udowadnianie, że to tylko dziecko... kosztem innych.
__________________
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 07:37   #3697
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

dziecka raczej nie zakneblują
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-23, 07:44   #3698
cpp
Rozeznanie
 
Avatar cpp
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 973
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
Wracam do tematu wątku. Jestem na wczasach i zostaliśmy z synem obudzeni przez wrzeszczącego dzieciaka 2 pokoje dalej. Denerwuje mnie olewanie wrzasków przez innych rodziców. Jest 8 rano, wakacje, rzadko kiedy mogę się wyspać i co? Święte krowy, zero zasad. Udowadnianie, że to tylko dziecko... kosztem innych.
Miałam podobną sytuację jakiś czas temu. Mój TŻ mieszka w wieżowcu jakieś 500m od morza. Jego sąsiad zza ściany wymyślił sobie, że mieszkanie będzie wynajmować turystom na doby, no i pewnego dnia zjechały tam dwie mamuśki z dwiema córkami. O 21 wróciły "z miasta" i wtedy się zaczęło. Młode darły się jak opętane, a to śpiewając jakieś hity disco, a to do siebie, a to do matek. Dosłownie każde słowo słyszeliśmy tak, jakby to do nas wrzeszczały. O 22 zero zmiany, oczywiście, nie pomyślały, że są w zwykłym bloku mieszkalnym i ludzie muszą następnego dnia wstać do pracy. Ok. 23 TŻ poszedł i zapukał do nich, żeby poprosić, żeby były odrobinę ciszej. Nikt nie otworzył, ale poskutkowało. Na 10 minut, bo po tym czasie mamuśki zaczęły szaleć razem z młodymi, do śpiewów i wrzasków dołączyły dwa kobiece głosy.

Przed północą TŻ się wkurzył, wyszedł na balkon i postukał w ich drzwi balkonowe (są tak blisko siebie, że wystarczy rękę wyciągnąć). Chyba się trochę przestraszyły, bo poskutkowało, ale i tak następnego dnia w robocie byliśmy nieprzytomni (oboje mieliśmy na wcześnie rano).
cpp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 07:49   #3699
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
Wracam do tematu wątku. Jestem na wczasach i zostaliśmy z synem obudzeni przez wrzeszczącego dzieciaka 2 pokoje dalej. Denerwuje mnie olewanie wrzasków przez innych rodziców. Jest 8 rano, wakacje, rzadko kiedy mogę się wyspać i co? Święte krowy, zero zasad. Udowadnianie, że to tylko dziecko... kosztem innych.
Aniu, jeśli to niemowlak to niestety, kagańca mu nie założą.

Jeśli dziecko starsze to w tej sytuacji jedno z rdziców powinno ruszyć szanowne zwłoki z łóżka i go zabawić.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 07:52   #3700
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Zgadzam się. Małe to mają to do siebie, że generują dźwięki, których często nie można zagłuszyć ani wyciszyć. Takie wycie mnie irytuje, ale rozumiem, że tak musi być. Natomiast darcie dzioba przez podrośnięte dziecko lub jakieś dzikie śpiewy powinny być tępione w zarodku i powodują moje wkwienie.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 10:47   #3701
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Poza tym, zastanówcie się teraz co piszą niektóre z was. Tak w świetle ogólnej idei tego wątku...
Wreszcie widzę, komuś coś się pokojarzyło
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-23, 11:00   #3702
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

nie wiem o co ci chodzi, na szczęście.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 11:41   #3703
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Nie, niemowlak to inna bajka. To taki 4 latek. Grrrr
__________________
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 12:03   #3704
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

A ja tam mam plan, że przy pierwszej uwadze zwróconej mojemu dziecku na jego wygląd zamelduję się w szkole z pisemnym oświadczeniem, że jako prawny opiekun zezwalam dziecku na dbanie o siebie w ramach zdrowego rozsądku i nie życzę sobie odbierania mu prawa do poprawienia swojego komfortu psychicznego, że wygląda jak człowiek w wieku, kiedy to zaczyna być dla niego ważne. Z doświadczenia wiem, że to zazwyczaj działa, bo nikomu się nie chce z rodzicami użerać.
Tak moje koleżanki miały 'zwolnienia z makijażu bo dermatolog zdiagnozował trądzik', tak ja miałam zwolnienia z wfu na niedyspozycję, bo matka sobie tak życzyła [wiecie, okres niby nie przeszkadza, ale jednak wymyk-odmyk z bolącym brzuchem i cieknącą podpaską dla dorastajcej dziewczyny, w mieszanej grupie jest horrorem, a wfista nie widział problemu] i wiele innych 'zakazów' czy 'nakazów' się obchodziło. Więc i ja będę awanturną mamuską
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 12:12   #3705
roseblue
wasza koleżanka
 
Avatar roseblue
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 140
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
A ja tam mam plan, że przy pierwszej uwadze zwróconej mojemu dziecku na jego wygląd zamelduję się w szkole z pisemnym oświadczeniem, że jako prawny opiekun zezwalam dziecku na dbanie o siebie w ramach zdrowego rozsądku i nie życzę sobie odbierania mu prawa do poprawienia swojego komfortu psychicznego, że wygląda jak człowiek w wieku, kiedy to zaczyna być dla niego ważne. Z doświadczenia wiem, że to zazwyczaj działa, bo nikomu się nie chce z rodzicami użerać.
Tak moje koleżanki miały 'zwolnienia z makijażu bo dermatolog zdiagnozował trądzik', tak ja miałam zwolnienia z wfu na niedyspozycję, bo matka sobie tak życzyła [wiecie, okres niby nie przeszkadza, ale jednak wymyk-odmyk z bolącym brzuchem i cieknącą podpaską dla dorastajcej dziewczyny, w mieszanej grupie jest horrorem, a wfista nie widział problemu] i wiele innych 'zakazów' czy 'nakazów' się obchodziło. Więc i ja będę awanturną mamuską
Ja tak samo . 45 minut lekcji to niewiele i zawsze mnie denerwowało, że nauczyciel zajmuje się pierdołami w stylu "olaboga, czarne paznokcie" zamiast przedmiotem. Mi byłoby wszystko jedno czy jakaś dziewczyna ma za mocny makijaż czy też przyszła z wytatuowanym penisem na czole. Niech się ubierają jak chcą byleby się uczyły i nie pyskowały.
__________________
karmacoma
roseblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 12:34   #3706
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez roseblue Pokaż wiadomość
Mi byłoby wszystko jedno czy jakaś dziewczyna ma za mocny makijaż czy też przyszła z wytatuowanym penisem na czole. Niech się ubierają jak chcą byleby się uczyły i nie pyskowały.
Może nie popadajmy w skrajności z tym penisem Bo ja też aż tak postępowa nie jestem, bardzo ubolewam nad tym, że niektóre dziewczynki wyglądają jak dorosłe seksowne kobiety i to sama będę tępić.
Ale widzę różnicę między wyzywającym, nieadekwatnym do wieku wyglądem, a dbaniem o siebie. Wręcz sama będę uczyła córkę, że paznokcie mają mieć odsunięte skórki, mają być wypolerowane, fajnie wyglądają polakierowane odżywką. Kupię córce krem nawilżający i krem bb dla jej grupy wiekowej, żeby nie musiała tak jak ja, łazić z wypryskami i przebarwieniami na wierzchu. A jak uzna, że źle się czuje w mysim kolorze włosów [pewnie taki będzie miała ] to zaproponuję koloryzację, najpierw naturalnymi metodami jak płukanki, jak to nie przejdzie, to poszukamy delikatnych kremów koloryzujących i zrobimy z tego np. fajny odcień ciemnego blondu. Nauczę też, że pomadka ochronna na ustach jest ok [tak, u nie nawet to zwalczano...]. A jak zechce zaszaleć i zrobić sobie tęczę na paznokciach, to jej pożyczę lakieru. Będę złą matką. Ale kurcze, rozumiem bulwers na zbyt dorosły wygląd. Natomiast nie widzę sensu zabijać dziecięcej spontaniczności i zabawy. A dla mnie cukierkowo kolorowe paznokcie to własnie taka śmieszna rzecz, chęć wyróżnienia się, a nie bycia seksowną. Tak samo zielone włosy.

Edytowane przez _ema_
Czas edycji: 2014-08-23 o 12:37
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 12:51   #3707
roseblue
wasza koleżanka
 
Avatar roseblue
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 140
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Może nie popadajmy w skrajności z tym penisem Bo ja też aż tak postępowa nie jestem, bardzo ubolewam nad tym, że niektóre dziewczynki wyglądają jak dorosłe seksowne kobiety i to sama będę tępić.
Ale widzę różnicę między wyzywającym, nieadekwatnym do wieku wyglądem, a dbaniem o siebie. Wręcz sama będę uczyła córkę, że paznokcie mają mieć odsunięte skórki, mają być wypolerowane, fajnie wyglądają polakierowane odżywką. Kupię córce krem nawilżający i krem bb dla jej grupy wiekowej, żeby nie musiała tak jak ja, łazić z wypryskami i przebarwieniami na wierzchu. A jak uzna, że źle się czuje w mysim kolorze włosów [pewnie taki będzie miała ] to zaproponuję koloryzację, najpierw naturalnymi metodami jak płukanki, jak to nie przejdzie, to poszukamy delikatnych kremów koloryzujących i zrobimy z tego np. fajny odcień ciemnego blondu. Nauczę też, że pomadka ochronna na ustach jest ok [tak, u nie nawet to zwalczano...]. A jak zechce zaszaleć i zrobić sobie tęczę na paznokciach, to jej pożyczę lakieru. Będę złą matką. Ale kurcze, rozumiem bulwers na zbyt dorosły wygląd. Natomiast nie widzę sensu zabijać dziecięcej spontaniczności i zabawy. A dla mnie cukierkowo kolorowe paznokcie to własnie taka śmieszna rzecz, chęć wyróżnienia się, a nie bycia seksowną. Tak samo zielone włosy.
Mnie dorosły wygląd u gimnazjalistek też bulwersuje. Ja też nie chciałabym by moje dziecko przedwcześnie stało się obiektem seksualnym, ale jako nauczycielka pewnie pozwoliłabym sobie tylko na mimowolne uniesienie brwi . A już na pewno nie chciałabym zostać wychowawcą, bo pewnie miałabym przymus walki z rozpuszczonymi włosami i szortami.
__________________
karmacoma
roseblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 12:59   #3708
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Emo, Ty masz dobre podejście i moja mama, która nawiasem mówiąc jest pedagogiem szkolnym, zawsze do mnie miała bardzo podobne, ale widziałam po prostu gro awanturników, którzy przeginali i trzeba było to ukrócić, naprawdę mi trudno uwierzyć, że ktoś by gonił po szkolnym korytarzu z wacikiem za dziewczęciem z ochronną pomadką na ustach, ale pogoń za dziewczęciem z pępkiem na wierzchu akurat już rozumiem

Haha, teraz mi się przypomniała jedna sytuacja, jak w piątej klasie podkradłam mamie na szczoteczce trochę farby jak sobie farbowała włosy i malnęłam sobie na głowie jedno czerwone pasemko, takie na jakieś 4 cm szerokości, mama się zorientowała dopiero po fakcie, ale bardziej ją to rozbawiło niż zirytowało, za to na następny dzień dyrektorka szkoły łapnęła mnie na korytarzu, zaczęła mnie głaskać po głowie ze słowami "Biedne dziecko, co Ty masz na głowie, rodzice Cię skrzywdzili..." itd.

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
Napisane przez roseblue Pokaż wiadomość
Mnie dorosły wygląd u gimnazjalistek też bulwersuje.
Nooo, jak ja chodziłam do gimnazjum to najwyżej się zdarzały jakieś kretynki-skandalistki z pępkami na wierzchu, albo kolczykami, krechami na oczach, ewentualnie tyłkiem na wierzchu dla atencji, albo koszulką z ganją, a teraz jak patrzę czasem jak gimnazjalistki wsiadają do autobusu po szkole, to nawet nie o to chodzi, że wyglądają wulgarnie, nie, ale po prostu patrząc na ich fryzury, biżuterię, makijaże na tip-top, torebki, to takie stare-malutkie, a na zakończenie, czy rozpoczęcie roku ganiają w takich szpilach, w jakich ja bym nie ustała nawet.

Edytowane przez daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Czas edycji: 2014-08-23 o 12:56
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 13:04   #3709
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;47825588] naprawdę mi trudno uwierzyć, że ktoś by gonił po szkolnym korytarzu z wacikiem za dziewczęciem z ochronną pomadką na ustach, ale pogoń za dziewczęciem z pępkiem na wierzchu akurat już rozumiem [/QUOTE]
No właśnie ja wiem, że to brzmi jak bajania, ale tak było w moim gimnazjum. Bezbarwny lakier na krótkich paznokciach stanowił problem. Tak samo pomadka - wacikiem jej nikt nie scierał, ale jak zobaczyli to była pogadanka, recydywa miała jeszcze gorzej, bo i nauczyciele bardziej ostrzy dla nich byli.
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-23, 13:11   #3710
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Ja w wieku szkolnym nosilam znacznie dluzsze paznokcie niz teraz
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 13:20   #3711
roseblue
wasza koleżanka
 
Avatar roseblue
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 140
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;47825588]

Nooo, jak ja chodziłam do gimnazjum to najwyżej się zdarzały jakieś kretynki-skandalistki z pępkami na wierzchu, albo kolczykami, krechami na oczach, ewentualnie tyłkiem na wierzchu dla atencji, albo koszulką z ganją, a teraz jak patrzę czasem jak gimnazjalistki wsiadają do autobusu po szkole, to nawet nie o to chodzi, że wyglądają wulgarnie, nie, ale po prostu patrząc na ich fryzury, biżuterię, makijaże na tip-top, torebki, to takie stare-malutkie, a na zakończenie, czy rozpoczęcie roku ganiają w takich szpilach, w jakich ja bym nie ustała nawet.[/QUOTE]

Moja siostra ma 14 lat, więc kontakt z gimnazjalistkami miewam częsty . Dzielą się na te w luźnych bluzach z napisem SWAG i te które chcą jak najszybciej wyglądać jak sekretarka (elegancki sweterek i torba w zgięciu łokcia).
__________________
karmacoma
roseblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 13:30   #3712
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez roseblue Pokaż wiadomość
Moja siostra ma 14 lat, więc kontakt z gimnazjalistkami miewam częsty . Dzielą się na te w luźnych bluzach z napisem SWAG i te które chcą jak najszybciej wyglądać jak sekretarka (elegancki sweterek i torba w zgięciu łokcia).
Tak, tak, też zauważyłam tą tendencję właśnie
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 13:37   #3713
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

W housie jest seria pussy lover. Tylko czekac na podlotków w takich t-shirtach.

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Tfu. W croppie
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 13:42   #3714
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
W housie jest seria pussy lover. Tylko czekac na podlotków w takich t-shirtach.

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Tfu. W croppie
Zapomniałaś jeszcze o koszulce z napisem po angielsku "Polowanie na bobra" i trzech wariantach koszulek z gigantyczną liczbą 69 i damskimi "Bitch", "All eyes on me" albo "You're boring me" ŁAŁ JESTEŚMY TAKIE CYNICZNE I ZIMNE, PACZCIE NA MNIE BARDZO. Ale męskie chyba biją inne na łeb. Ech, ja to się nie dziwię, że głównie gimbaza u nich kupuje Niech może poprzestaną na ślicznych t-shirtach z kotem Pusheen.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 13:49   #3715
roseblue
wasza koleżanka
 
Avatar roseblue
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 140
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;47826153]Zapomniałaś jeszcze o koszulce z napisem po angielsku "Polowanie na bobra" i trzech wariantach koszulek z gigantyczną liczbą 69 i damskimi "Bitch", "All eyes on me" albo "You're boring me" ŁAŁ JESTEŚMY TAKIE CYNICZNE I ZIMNE, PACZCIE NA MNIE BARDZO. Ale męskie chyba biją inne na łeb. Ech, ja to się nie dziwię, że głównie gimbaza u nich kupuje Niech może poprzestaną na ślicznych t-shirtach z kotem Pusheen.[/QUOTE]

Ja widziałam gimnazjalistkę/ licealistkę w koszulce jak w załączniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13714257c2a19496c02b9cf69335de2f.jpg (51,3 KB, 72 załadowań)
__________________
karmacoma
roseblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 13:56   #3716
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez roseblue Pokaż wiadomość
Ja widziałam gimnazjalistkę/ licealistkę w koszulce jak w załączniku
Farna tez taka chyba ma
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 14:07   #3717
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez roseblue Pokaż wiadomość
Ja widziałam gimnazjalistkę/ licealistkę w koszulce jak w załączniku
Cóż, gimbaza to stan umysłu...
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 14:08   #3718
201605090940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 700
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;47826153]Zapomniałaś jeszcze o koszulce z napisem po angielsku "Polowanie na bobra" i trzech wariantach koszulek z gigantyczną liczbą 69 i damskimi "Bitch", "All eyes on me" albo "You're boring me" ŁAŁ JESTEŚMY TAKIE CYNICZNE I ZIMNE, PACZCIE NA MNIE BARDZO. Ale męskie chyba biją inne na łeb. Ech, ja to się nie dziwię, że głównie gimbaza u nich kupuje Niech może poprzestaną na ślicznych t-shirtach z kotem Pusheen.[/QUOTE]

znałam jedno dziewczę z takim usposobieniem - zgrywało się na taką zarówno w realu jak i w internetach, a tak naprawdę w życiu nie poznałam bardziej zakompleksionej osoby

a co do ubioru gimnazjalistek, to myślę, że poszło to odrobinę w lepszym kierunku niż wulgarność. w końcu wyrosną z tych śmiesznych grzywek na całe czoło jakiś czas temu byłam w moim dawnym gimnazjum, czułam się tam jak w podstawówce, a kilka lat temu, gdy uczęszczał tam mój brat, chuligańskie wybryki były na porządku dziennym.

ściganie uczennic o bezbarwny lakier czy pomadkę ochronną wskazuje mi na niemiłosierny ból pupy, że kiedyś to się tylko w fartuszkach chodziło i myślą, że młodzieży to się tylko w głowie przewraca. ewentualnie na brak konkretnego zajęcia
201605090940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 14:21   #3719
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Ale z Was świętoszki. Chyba młodość jest też po to, aby szaleć trochę z wyglądem, potem to wszystko zazwyczaj przechodzi. Ja pod koniec gimnazjum ścięłam włosy, zafarbowałam je na najbardziej szalony kolor jaki znalazłam w drogerii (tylko mocną wiśnie) i zaczęłam się ubierać dziwnie i na czarno. A teraz mam długie blond włosy i chodzę w sukienkach. Tak samo moje znajome "tipsiary" teraz ubierają się zwyczajnie. Nie znam żadnej osoby na którą to jak ubierała się w gimnazjum czy liceum jakoś wpłynęło, to takie... normalne.
Co do wulgarnych napisów po angielsku, niektóre może nie ogarniają o co chodzi, inne chcą uchodzić za zimne suki, ale... co z tego. A mnie się nawet taka koszulka z napisem "lubię swoją dupę" podoba
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 14:37   #3720
201605090940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 700
Dot.: Odpieluszkowe Zapalenie Mózgu.

Cytat:
Napisane przez Kalini Pokaż wiadomość
Ale z Was świętoszki. Chyba młodość jest też po to, aby szaleć trochę z wyglądem, potem to wszystko zazwyczaj przechodzi. Ja pod koniec gimnazjum ścięłam włosy, zafarbowałam je na najbardziej szalony kolor jaki znalazłam w drogerii (tylko mocną wiśnie) i zaczęłam się ubierać dziwnie i na czarno. A teraz mam długie blond włosy i chodzę w sukienkach. Tak samo moje znajome "tipsiary" teraz ubierają się zwyczajnie. Nie znam żadnej osoby na którą to jak ubierała się w gimnazjum czy liceum jakoś wpłynęło, to takie... normalne.
Co do wulgarnych napisów po angielsku, niektóre może nie ogarniają o co chodzi, inne chcą uchodzić za zimne suki, ale... co z tego. A mnie się nawet taka koszulka z napisem "lubię swoją dupę" podoba
nikt tu nie jest świętoszką chodzi tylko, żeby zachować w tym wszystkim umiar, nie ścigać młodzieży za to, że chce dbać o siebie i wyglądać ładnie, a młodzież (nikt!) nie powinna wyglądać wyzywająco w miejscu nauki.

można lubić swoją dupę, ale niekoniecznie trzeba się z tym obnosić napisem na koszulce. nie potraktowałabym takiej osoby poważnie.
201605090940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-03 14:01:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:35.