Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-24, 10:30   #2011
Jagatka_N
Zakorzenienie
 
Avatar Jagatka_N
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 628
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Dzień dobry

Mako
to będzie Leoś?
My chyba kupimy bez szuflady
a co z tym łóżeczkiem od kolezanki?

Dzięki zuken rzeczywiscie drogi, ale warto wiedzieć, ze cos takiego jest jabkby co...

Jagodziu duuużo zdrówka dla malej

Nuno no dawno Cię nie było jak samopoczucie? Brzusio rośnie?

Mania
ja też tak miałam przez dwa dni, że aż bolało, ale ginka mówi że szyjka w porządku. Widzę ze wizytę masz 2.09, jeszcze tydzień i sie dowiesz jak Franio jest ułożony

Cloud
to kuruj się z tego szybciutko żebyś miała siły do porodu i opieki nad Malym

Elfka no to świętujecie dziś?
A ten płyn do kąpieli Bubchen natłuszcza skórę, jest 2w1 czy jak? Bo zdziwiłam sie że ani balsamu ani oliwki nie uzywacie
Fajnie że sie dzielicie z nami tymi wszystkimi spostrzeżeniami, sa bardzo przydatne
__________________
Jagatka_N jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 10:33   #2012
Elfka86
Zakorzenienie
 
Avatar Elfka86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 187
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez Jagatka_N Pokaż wiadomość
Elfka no to świętujecie dziś?
A ten płyn do kąpieli Bubchen natłuszcza skórę, jest 2w1 czy jak? Bo zdziwiłam sie że ani balsamu ani oliwki nie uzywacie
Fajnie że sie dzielicie z nami tymi wszystkimi spostrzeżeniami, sa bardzo przydatne
Świętujemy Maja jak na razie świętuje wreszcie spokojnie śpiąc

Nie, Bubchen to tylko płyn do kąpieli Nie natłuszczamy Mai niczym po co od małego jej pory zatykać zresztą skórę ma fajną i nie ma potrzeby - nawet pediatra mówiła, że nie ma konieczności smarowania dziecka całego
__________________
M
M
Elfka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 11:16   #2013
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Jagacia tak Leoś
Ni my sie jeszcze zastanawiamy. A kiedy planyjecie kupić lozeczko i wózek?
Jeśli chodzi o to lozeczko co kolezanka sprzedawala to jest brązowo białe a my chcemy całe białe, a ceny są podobne więc kupimy sami. Na all dzisiaj znakqzlam fajne białe z musiano i szuflada + materac za 300zl.
A w ogole co u Ciebie?

Elfka super, ze macie sukces z kupa. Mała pewnie sie nameczyla


Chcieliśmy iść na spacer przed obiadem u rodziców, ale tak wieje że brrrr. Ale może ozniej G wyciagne do tesco po cos alicznego małego hihi.
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 12:12   #2014
Jagatka_N
Zakorzenienie
 
Avatar Jagatka_N
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 628
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez Elfka86 Pokaż wiadomość
Świętujemy Maja jak na razie świętuje wreszcie spokojnie śpiąc

Nie, Bubchen to tylko płyn do kąpieli Nie natłuszczamy Mai niczym po co od małego jej pory zatykać zresztą skórę ma fajną i nie ma potrzeby - nawet pediatra mówiła, że nie ma konieczności smarowania dziecka całego
Myślałam, że trzeba natłuszczać, zawsze widziałam jak kuzynki po kapieli oliwkowały, nie znam się najważniejsze ze Maja ma ładna skórę
PS. Zaczęłam obrabiać pieluszki...
A książkę zostawiłam na jesienne wieczory

Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
Jagacia tak Leoś
Ni my sie jeszcze zastanawiamy. A kiedy planyjecie kupić lozeczko i wózek?
Jeśli chodzi o to lozeczko co kolezanka sprzedawala to jest brązowo białe a my chcemy całe białe, a ceny są podobne więc kupimy sami. Na all dzisiaj znakqzlam fajne białe z musiano i szuflada + materac za 300zl.
A w ogole co u Ciebie?

Elfka super, ze macie sukces z kupa. Mała pewnie sie nameczyla


Chcieliśmy iść na spacer przed obiadem u rodziców, ale tak wieje że brrrr. Ale może ozniej G wyciagne do tesco po cos alicznego małego hihi.
Ładne imię
Ja łózeczko chyba kupię pod koniec października/listopad, sama w sumie nie wiem, chcemy najpierw zobaczyć, chyba to kupimy
http://www.krainadziecka.com.pl/klup...ko-120x60.html
A wózek też chyba w listopadzie, muszę wczesniej się dowiedzieć ile się czeka na zamowienie
A ogólnie to u mnie dobrze coraz mocniej czuję kopniaczki, brzusio rosnie, dziś się ważyłam, przybrałam 5kg
Spaceru nie polecam w taką pogodę, jeszcze się przeziębisz; u mnie 13 stopni
__________________
Jagatka_N jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 13:08   #2015
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez God Of War 20 Pokaż wiadomość
kicia wiem ale podusia jest w zestawie a poza tym jest praktycznie płaska...
Co do majtek siateczkowych to mozna prac wiec wyrzucalas czy jak? bo nie ogarniam jak poszły Ci 4 pary
Co do podkladow to opinie sa rozne, jednym sie przydaja innym nie zalezy pewnie jaki porod i co ktora lubi

zuken no to gratuluje, niech rosnie zdrowo
wyrzucałam już nie chciało mi się TŻta ganiać żeby mi prał i przepraszam poszło 6 par jedne w domu nosiłam o te sobie wyprałam

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Kicia czym dopajasz Bartusia?

Co do majtek to mi poszlo 5 par podkladow na lozko tez nie uzylam bo i tak siedzialam z tym podkladem miedzy nogami wiec na lozko nie lecialo zuzylam tylko ten szpitalny i jeden podczas porodu bo jak mi wody ciekly to raz przemoczylam przescieradlo a nie chcialam lezec na mokrym
Wkladki laktacyjne tez polecam aventu, nie polecam z Canpola i z Lovi bo sa jakies cienkie i wielkie...
Czyli w sumie te same wnioski co Kicia

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
herbatką rumiankową z hippa


Cytat:
Napisane przez cloud_on_sky Pokaż wiadomość
Hej

Dzięki dziewczyny za wszystkie rady

Mania, ja też czułam kopanie po szyjce i pęcherzu, czasami bardzo bolało, ale wszystko było i jest ok

A ja jestem w szpitalu zatoki mnie rozrywały dosłownie, gin wsadził mnie na oddział wczoraj rano. Dostałam już leki do tego dożylnie p bólowe i znowu żyję z synkiem wszystko ok, tylko ktg mu się nie podoba oczywiscie w niecałe 5 dni przybral 150g
Kochana dużo zdróka wracaj do siebie

u nas też dziś problem z kupką... robił do tej pory co karmienie od wczoraj od 18 nie zrobił od rana maruda i spać nie mógł. W końcu masaż brzuszka i podkurczanie nóżek pomogły 3 pieluchy w godzinę zrobił
teraz TŻ go lula chyba zaśnie mocno

mi inne mamy biogaję polecały

a kupiliśmy espumisan na gazy w aptece koleś pytał ile ma dziecko i dał to a w ulotce pisze że od 1 miesiąca można używać

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

a i jeszcze jedna rzez dot samego porodu poćwiczcie oddychanie na prawdę warto wiedzieć jak oddychać na skurczach mówi się że to taki ból że się nie pamięta o takich pierdołach ale ja np nie chodziłam na szkołę rodzenia nie ćwiczyłam oddychania ale czytałam z materiałów od położnej i mogę powiedzieć że duuużo daje odpowiedni oddech na skurczach
skurcz plus głębokie spokojne oddechy pomagają znieść ten ból przekonałam się kilka razy się zaparłam bez oddechu i już mnie mocniej bolało przynajmniej na tych skurczach zwykłych na partych nie przekonałam się
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 15:10   #2016
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Jagacia Ty masz termin na początek grudnia tak?
Ładne lozeczko, my chyba też coś w tym stylu kupimy ale chcemy całe białe. Na all widzialam za 300zl z szuflada i materacem już
Pokaz brzuszek
Ją przytylam juz prawie 7 kg, ale mam tez problemy z toaleta

Kicia biedny, pew ie też go brzuszek bolał ehh. Wiem co czuje, bo już trzeci dzień mam problem
A jak Wasze noce?


Oo obiexzie u rodziców poszliśmy tylko do sklepu po bułki na śniadanie dla G i myślałam, że nas zwieje haha.
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 16:17   #2017
Jagatka_N
Zakorzenienie
 
Avatar Jagatka_N
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 628
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Mako na 12.12 wg OM wg usg 10.12
Zrobię fote to wrzucę
Pij maślankę, kefiry moze na te dolegliwości rano wodę z cytryną na czczo
__________________
Jagatka_N jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-24, 17:31   #2018
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Dzień dobry ale pogoda depresyjna masakra...

claud trzymaj się tam i zdrowiej

Dziękujemy za kolejne rady
__________________
Zuzia 24.09.2014
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 17:42   #2019
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Kicia a nie boisz sie dawac tej herbatki? Kurcze natknelam sie ostatnio wlasnie na jakis artykul tylko kompletnie nie pamietam gdzie i cos bylo o tych herbatkach wlasnie koperkowych ze sa rakotworcze... Nie pamietam dokladnie, musze poszperac my jutro tez musimy cos kupic do picia malej wlasnie

Co do oddechu to znowu musze sie z Toba zgodzic w 100% mi tylko odpowiednie oddychanie pomagalo i tz ktory mi caly o tym przypominal bo ja na poczatku przestawalam oddychac i wtedy to byla jakas masakra...
Ogolnie dali mi pozniej ten gaz rozweselajacy ale nie polecam mnie jeszcze bardziej po nim bolalo bo zamiast wdychac powietrze nosem no to z tym gazem trzeba wdychac buzia i bolalo jeszcze bardziej niz przy oddychaniu bez tego...



Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 19:15   #2020
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Jagacia no tak ok 3 tygodnie przede mną hehe.
Na mnie mało co działa, od zawsze miałam takie problemy i lekarze mówili że taka moja uroda. Przyzwycaailam sie, ale teraz w ciąży to szczególnie uciążliwe.
Pomaga mi mus z suszonych śliwek z gerbera ale nie miałam kilka dni bo sie skończył i dziś mnie juz brzuch boli
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 19:18   #2021
cloud_on_sky
Rozeznanie
 
Avatar cloud_on_sky
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 824
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Dzięki dziewczyny

Trzymam się dzielnie już dzisiaj nie prosiłam o p. bólowe tylko synuś co odstawia, to glowa mała cały dzień aktywny, wiadomo jak to on. Ale od 15 przez 3 godziny bez ani jednej minuty przerwy bił mnie po wszystkim tak mnie skopał, że po ścianach chodziłam... zbadali mnie, bo sami na mój brzuch już nie mogli patrzeć, tak wirował i komentarz lekarza "on tam się zwyczajnie świetnie bawi" pępowina w rączce, stopa w ustach, potem próba wsadzenia drugiej... no rewelacja normalnie, mi aż słabo było, bo po wszystkim co tylko możliwe dostałam moja szyjka nie wiem jak to przeżyła, ale pęcherz chyba mi umarł w pewnym momencie myślałam już, że będę ich błagać o poród
__________________
11.01.2014r. - II kreseczki 2cs

27.08.2014 Oluś
cloud_on_sky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-24, 19:25   #2022
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

No to nieźle szaleństwa sobie tam wyprawia heh. Pewnie nawet nie wie, że Ciebie tak to męczy

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Cytat:
Napisane przez cloud_on_sky Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny

Trzymam się dzielnie już dzisiaj nie prosiłam o p. bólowe tylko synuś co odstawia, to glowa mała cały dzień aktywny, wiadomo jak to on. Ale od 15 przez 3 godziny bez ani jednej minuty przerwy bił mnie po wszystkim tak mnie skopał, że po ścianach chodziłam... zbadali mnie, bo sami na mój brzuch już nie mogli patrzeć, tak wirował i komentarz lekarza "on tam się zwyczajnie świetnie bawi" pępowina w rączce, stopa w ustach, potem próba wsadzenia drugiej... no rewelacja normalnie, mi aż słabo było, bo po wszystkim co tylko możliwe dostałam moja szyjka nie wiem jak to przeżyła, ale pęcherz chyba mi umarł w pewnym momencie myślałam już, że będę ich błagać o poród
No to nieźle szaleństwa sobie tam wyprawia heh. Pewnie nawet nie wie, że Ciebie tak to męczy
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 19:28   #2023
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cześć Kochane
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 19:36   #2024
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość
Cześć Kochane
Hej
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 19:37   #2025
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cloud no to szaleje
Chciałabym aby mój znowu taki aktywny był, bo ma trzeci dzień wyciszenia, że znowu ruchy muszę liczyć
Hej Aga! Co tam u Was?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 19:45   #2026
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

troszeczkę nadrobiłam
Jagatka jak pisałam, że idę oglądać hp to maluchy słodko spały, niestety wykrakałam sobie chyba bo Hela miała potem wyjątkowo płaczliwą noc, jak nigdy walczyłam, dwa razy dokarmiałam swoim pokarmem, ale chyba był za mało treściwy i ciągle pobudka i płacz, w końcu po mm ładnie usnęła
Zuken niestety u mnie tak samo zaczynał się kryzys z pokarmem, teraz nie odciągałam ponad 24 godziny i wcale piersi nie są pełne też się pocieszam, że nie ważne jak ja się czuję z odrzucieniem kp, grunt, żeby dziecko było najedzone i zdrowe.
Jagodzia dużo zdrówka dla Małej biedactwo, że aż szpitalem się skończyło, obyście szybko wyszły podkurowane brawo dla Męża za wsparcie z karmieniem jakbym czytała o sobie też się bałam co powie teściowa, dla niej pierś to świętość, mm nie uznaje.... Gdyby nie On, napewno bym dużo ciężej zniosła przejście na mieszankę.

Poza tym u nas dziś 100dniówka!!! Heli na świecie oczywiście i tym samym pierwszy dzień całkiem na mm..

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Jak tam się czujecie Mamusie? Wiecie ile bym dała, żeby jeszcze jeden dzień pochodzić z brzuszkiem tak jak Wy?
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 20:11   #2027
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Kicia a nie boisz sie dawac tej herbatki? Kurcze natknelam sie ostatnio wlasnie na jakis artykul tylko kompletnie nie pamietam gdzie i cos bylo o tych herbatkach wlasnie koperkowych ze sa rakotworcze... Nie pamietam dokladnie, musze poszperac my jutro tez musimy cos kupic do picia malej wlasnie

Co do oddechu to znowu musze sie z Toba zgodzic w 100% mi tylko odpowiednie oddychanie pomagalo i tz ktory mi caly o tym przypominal bo ja na poczatku przestawalam oddychac i wtedy to byla jakas masakra...
Ogolnie dali mi pozniej ten gaz rozweselajacy ale nie polecam mnie jeszcze bardziej po nim bolalo bo zamiast wdychac powietrze nosem no to z tym gazem trzeba wdychac buzia i bolalo jeszcze bardziej niz przy oddychaniu bez tego...



Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
Ale ja daje rumiankowa nie koperkowa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 20:27   #2028
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Ja też polecam rumiankową herbatkę z hipp więcej w niej glukozy niż rumianku, ale faktycznie jest nieszkodliwa i nawadnia maleństwo. Co do koperkowych to różnie bywa przy takich maleńkich brzuszkach, nie raz dziecko reaguje odwrotnie - zamiast niwelować wzdęcia i gazy to jeszcze pogarsza sprawę, niestety sporo takich przypadków wyczytałam/spotkałam, sama miałam po niej przejścia przy Filipie, byłam pewna, że to 1000 innych powodów go tak wzdyma, a okazało się, że to herbatka koperkowa, która miała pomóc na zagazowany brzuszek ...

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Właśnie Mamusie, czy któraś z Was karmi mlekiem hipp? Przymierzając ma praktycznie taki sam skład jak nan pro, taka sama kaloryczność, lc pufa i zastanawiam się jak z gęstością i nasycaniem dziecka...
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 20:43   #2029
Jagatka_N
Zakorzenienie
 
Avatar Jagatka_N
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 628
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
Jagacia no tak ok 3 tygodnie przede mną hehe.
Na mnie mało co działa, od zawsze miałam takie problemy i lekarze mówili że taka moja uroda. Przyzwycaailam sie, ale teraz w ciąży to szczególnie uciążliwe.
Pomaga mi mus z suszonych śliwek z gerbera ale nie miałam kilka dni bo sie skończył i dziś mnie juz brzuch boli
Niby 3 tyg różnicy, a moze sie okazać że np ja przenoszę albo Ty urodzisz troszke wczesniej i terminy się zejdą heh
Jak Ci ten mus choć trochę pomaga to jedz na zdrowie
Cytat:
Napisane przez cloud_on_sky Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny

Trzymam się dzielnie już dzisiaj nie prosiłam o p. bólowe tylko synuś co odstawia, to glowa mała cały dzień aktywny, wiadomo jak to on. Ale od 15 przez 3 godziny bez ani jednej minuty przerwy bił mnie po wszystkim tak mnie skopał, że po ścianach chodziłam... zbadali mnie, bo sami na mój brzuch już nie mogli patrzeć, tak wirował i komentarz lekarza "on tam się zwyczajnie świetnie bawi" pępowina w rączce, stopa w ustach, potem próba wsadzenia drugiej... no rewelacja normalnie, mi aż słabo było, bo po wszystkim co tylko możliwe dostałam moja szyjka nie wiem jak to przeżyła, ale pęcherz chyba mi umarł w pewnym momencie myślałam już, że będę ich błagać o poród
Dobrze że jest poprawa
A jak opisujesz ruchliwość swojego dziecka to sobie to wyobrażam i nie mogę ze smiechu
Domyślam sie że to aż boli, ale będziesz miała co wspominać
Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość
troszeczkę nadrobiłam
Jagatka jak pisałam, że idę oglądać hp to maluchy słodko spały, niestety wykrakałam sobie chyba bo Hela miała potem wyjątkowo płaczliwą noc, jak nigdy walczyłam, dwa razy dokarmiałam swoim pokarmem, ale chyba był za mało treściwy i ciągle pobudka i płacz, w końcu po mm ładnie usnęła
Zuken niestety u mnie tak samo zaczynał się kryzys z pokarmem, teraz nie odciągałam ponad 24 godziny i wcale piersi nie są pełne też się pocieszam, że nie ważne jak ja się czuję z odrzucieniem kp, grunt, żeby dziecko było najedzone i zdrowe.
Jagodzia dużo zdrówka dla Małej biedactwo, że aż szpitalem się skończyło, obyście szybko wyszły podkurowane brawo dla Męża za wsparcie z karmieniem jakbym czytała o sobie też się bałam co powie teściowa, dla niej pierś to świętość, mm nie uznaje.... Gdyby nie On, napewno bym dużo ciężej zniosła przejście na mieszankę.

Poza tym u nas dziś 100dniówka!!! Heli na świecie oczywiście i tym samym pierwszy dzień całkiem na mm..

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Jak tam się czujecie Mamusie? Wiecie ile bym dała, żeby jeszcze jeden dzień pochodzić z brzuszkiem tak jak Wy?
Biedactwo
Kurcze coraz wiecej z Was pisze o problemach z kp czemu to nie jest takie "zgodne z naturą" i proste jak piszą
Brawa dla Heli za 100dniówkę
__________________
Jagatka_N jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-24, 20:48   #2030
nuno3
Raczkowanie
 
Avatar nuno3
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 352
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez manieczka1 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Nuno dobrze, że u Ciebie wszystko w porządku. Jakiś czas temu zastanawiałam się gdzie zaginęłaś.

A mnie od dwóch dni mały kopie/uderza bardzo nisko - w szyjkę/pęcherz i aż mnie to boli...też tak miałyście? Nie wiem jak się ułożył, ale czuję dosłownie jakby mi się pchał w kanał rodny...mam nadzieję, że jest dobrze ułożony i że wszystko ok

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Zaginęłam bo z internetem nie było mi po drodze
Nieźle Ci dokazuje łobuziak jeden Zero względu na matkę

Cytat:
Napisane przez Jagatka_N Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Nuno no dawno Cię nie było jak samopoczucie? Brzusio rośnie?
No tak wyszło Na ogół dobrze się czuję, czasem tylko mi się jakoś słabo zrobi i muszę się położyć na chwilę, no i te nieszczęsne wzdęcia Brzuch powoli zwiększa objętość. Dobrze, że powoli, bo mam czas na przyzwyczajenie się do zmian. Na początku denerwowała mnie ta oponka, ale z czasem lepiej zaczyna wyglądać Już zapomniałam jak to było jak był płaski
A co u Ciebie? Jak się czujesz to już doczytałam A jak idzie kompletowanie wyprawki?

Cytat:
Napisane przez cloud_on_sky Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny

Trzymam się dzielnie już dzisiaj nie prosiłam o p. bólowe tylko synuś co odstawia, to glowa mała cały dzień aktywny, wiadomo jak to on. Ale od 15 przez 3 godziny bez ani jednej minuty przerwy bił mnie po wszystkim tak mnie skopał, że po ścianach chodziłam... zbadali mnie, bo sami na mój brzuch już nie mogli patrzeć, tak wirował i komentarz lekarza "on tam się zwyczajnie świetnie bawi" pępowina w rączce, stopa w ustach, potem próba wsadzenia drugiej... no rewelacja normalnie, mi aż słabo było, bo po wszystkim co tylko możliwe dostałam moja szyjka nie wiem jak to przeżyła, ale pęcherz chyba mi umarł w pewnym momencie myślałam już, że będę ich błagać o poród
wybacz ale nie mogłam się opanować ze śmiechu. Rozrywkowy ten Twój mały

Mako ja ostatnio w Bierdonce widziałam taką podłużną poduchę na przecenie za 17 zł. Na oko mają długość ok. 120 cm, więc zastanawiam się, czy by nie kupić dwóch takich, połączyć i uszyć do tego poszewkę, no i będzie to samo co rogal do spania
Mania a jak Ci się sprawuje ta poducha?

Cloud zdrowia życzę A czemu ktg się nie podoba? Coś się dzieje?

Mamuśki dzięki za spostrzeżenia Myślę, że na pewno się przydadzą i już je sobie zanotowałam
__________________
Marysia
nuno3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 20:53   #2031
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Nuno poducha super. Nie wyobrazam sobie lezenia bez niej teraz tez ja tule
leze na lewym boku teraz, bo tylko tak czuje malego...leniuch jeden

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 20:54   #2032
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Aga ja nie pomoge bo karmimy Bebilonem malej smakuje i wszystko jest ok ale zastanawiam sie czy nie przejsc na wersje dla dzieci z problemami brzuszkowymi...
Mela czesto sie prezy, steka strasznie i robi sie cala czerwona, czesto tez krzyczy od czasu do czasu przy tym albo dzisiaj rano nagle zaczela srrasznie plakac, ja lece do lozka bo mysle ze cos sie stalo a ta spi w najlepsze i puszcza baki
Nie wiem czy to wszystko normalne czy faktycznie ma jakies problemy z bolem brzuszka

A co do herbatki to wlasnie szukam czegos bez glukozy ale nie wiem czy cos znajde

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 20:54   #2033
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Aga za studniowke

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 20:59   #2034
Jagatka_N
Zakorzenienie
 
Avatar Jagatka_N
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 628
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez nuno3 Pokaż wiadomość
Zaginęłam bo z internetem nie było mi po drodze
Nieźle Ci dokazuje łobuziak jeden Zero względu na matkę



No tak wyszło Na ogół dobrze się czuję, czasem tylko mi się jakoś słabo zrobi i muszę się położyć na chwilę, no i te nieszczęsne wzdęcia Brzuch powoli zwiększa objętość. Dobrze, że powoli, bo mam czas na przyzwyczajenie się do zmian. Na początku denerwowała mnie ta oponka, ale z czasem lepiej zaczyna wyglądać Już zapomniałam jak to było jak był płaski
A co u Ciebie? Jak się czujesz to już doczytałam A jak idzie kompletowanie wyprawki?



wybacz ale nie mogłam się opanować ze śmiechu. Rozrywkowy ten Twój mały

Mako ja ostatnio w Bierdonce widziałam taką podłużną poduchę na przecenie za 17 zł. Na oko mają długość ok. 120 cm, więc zastanawiam się, czy by nie kupić dwóch takich, połączyć i uszyć do tego poszewkę, no i będzie to samo co rogal do spania
Mania a jak Ci się sprawuje ta poducha?

Cloud zdrowia życzę A czemu ktg się nie podoba? Coś się dzieje?

Mamuśki dzięki za spostrzeżenia Myślę, że na pewno się przydadzą i już je sobie zanotowałam
To pochwal sie brzusiem jak już nie ma śladu po oponce
Ja póki co mam ubranka, nie wszystkie oczywiście...
Reszta rzeczy spisana na razie na liście i czeka na zamówienie...
Kurcze a ja nie widzialam u nas w Biedronie takich poduszek
A lekarz cos już Ci mowił o płci?
__________________
Jagatka_N jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 21:18   #2035
nuno3
Raczkowanie
 
Avatar nuno3
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 352
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez manieczka1 Pokaż wiadomość
Nuno poducha super. Nie wyobrazam sobie lezenia bez niej teraz tez ja tule
leze na lewym boku teraz, bo tylko tak czuje malego...leniuch jeden

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Wczoraj zrobiłam test i zrolowałam kołdrę, no i faktycznie super się leżało, więc zainwestuję w poduchę

Cytat:
Napisane przez Jagatka_N Pokaż wiadomość
To pochwal sie brzusiem jak już nie ma śladu po oponce
Ja póki co mam ubranka, nie wszystkie oczywiście...
Reszta rzeczy spisana na razie na liście i czeka na zamówienie...
Kurcze a ja nie widzialam u nas w Biedronie takich poduszek
A lekarz cos już Ci mowił o płci?
No na razie nie bardzo jest co pokazywać. Od boku to bez rewelacji, ale jak z góry patrzę to tak fajnie się zaokrągla
Chyba każda od ubranek zaczyna
Jutro obczaję z bliska te poduszki, bo się im nie przyglądałam. Tez wcześniej nie wiedziałam, że takie mają, ale to chyba jakoś wcześniej musiało być w ofercie, bo teraz na wyprzedaży w kącie leżało. Dostrzegłam jak już przy kasie byłam
We wtorek na wizytę idę, to się podpytam lekarza, czy coś widzi
__________________
Marysia
nuno3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 06:27   #2036
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cześć

agaaga za 100 dniówkę
Jagatka szczerze, to wolałabym urodzić w styczniu, a jeśli przed terminem to wcześniej niż 31 grudnia, ale to co ja chcę to ma małę znaczenie hehe
nuno u nas są 4 biedronki i często w nich jestem, ale nie widziałam takiej poduszki
mania a to uparciuszek

Ja jeszcze nie mam kompletnie nic heh. Czekam na tą paczkę od kuzynki G i jak przyjdzie we wrzesniu, to zaczne kupować Akurat G wtedy pomaluje pokój, kupimy komode i bedzie git
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 07:43   #2037
cloud_on_sky
Rozeznanie
 
Avatar cloud_on_sky
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 824
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Mania, mam nadzieję, że Twój maluch się rozrusza

Aga, brawo za studniówkę

Jagatka, będę miała co wspominać najpierw na ktg kazali zaznaczać tylko te największe ruchy, a potem kazali tylko co jakiś czas wcisnąć aby tylko było

Nuno, ktg to się mojemu dziecku nie podoba za punkt honoru sobie ubzdurał rozwalenie głowic i uciekanie spod nich
__________________
11.01.2014r. - II kreseczki 2cs

27.08.2014 Oluś
cloud_on_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 07:45   #2038
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Dzien dobry! Moj leniuszek ma 4 leniwy dzien...niby bylo rano 10 ruchow, ale polowa to takie, ze jakbym reki nie przylozyla to bym nie wyczula...pol nocy nie spalam. Mam nadzieje, ze zacznie szalec wkrotce wole obijanie mojego pecherza niz taka cisze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 07:53   #2039
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Dziękujemy za gratki wrócił mój mały aniołeczek i dziś cała noc przespana a rano pojadła, zrobiła wieeeelką kupę i znów śpi
Za pamięci na c&a są świetne wyprzedaże także ubrań ciążowych, warto coś kupić za takie grosze

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Aga ja nie pomoge bo karmimy Bebilonem malej smakuje i wszystko jest ok ale zastanawiam sie czy nie przejsc na wersje dla dzieci z problemami brzuszkowymi...
Mela czesto sie prezy, steka strasznie i robi sie cala czerwona, czesto tez krzyczy od czasu do czasu przy tym albo dzisiaj rano nagle zaczela srrasznie plakac, ja lece do lozka bo mysle ze cos sie stalo a ta spi w najlepsze i puszcza baki
Nie wiem czy to wszystko normalne czy faktycznie ma jakies problemy z bolem brzuszka

A co do herbatki to wlasnie szukam czegos bez glukozy ale nie wiem czy cos znajde

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
Czyli tak jakby mimo wszystko miała problemy, małe bo małe, ale dziś popłacze chwilę i bąk pójdzie a jutro może mieć godzinną jazdę żeby wypuścić bączka... Tym bardziej, że jakby była na piersi to możnaby było pomyśleć, że to kwestia diety i tylko jednorazowo po czymś ją tak zmęczyło, ale jak jest tylko na mm o jednakowym składzie przy każdym karmieniu to średnio bo problem może wrócić faktycznie może spróbuj włączyć ze 2 karmienia z tym "problemowym" mlekiem?

Te granulowane chyba wszystkie są na bazie glukozy, ciężko będzie coś znaleźć niestety... Na wątku mamusiowym czytałam, że dziewczyny podawały maluchom taki apteczny rumianek czy koperek do zaparzania, ale sama nie próbowałam, jechaliśmy na hippie teraz przechodzimy na te do zaparzania z hippa, najprostsze składy np. jabłkowo-koperkowa to sam koper i jabłko, żadnych dodatków

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Właśnie doczytałam, że z hippa jest rumiankowa, koperkowa i ziołowa od 1 tygodnia do zaparzania, bez żadnych dodatków
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 07:57   #2040
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

mania a może to znaczy, że będziesz miałą grzeczne dziecko
Wiem, ze jak mój szkrab mało się rusza, to też się denerwuje, więc rozumiem CIę ale skoro lekarz mówił, ze jest wszystko ok, to musisz w to wierzyć
agaaga dobrze, że znów aniołeczek hehe.
Już pędze na strone c&a


Zjadłam na sniadanie bułke z serem żółtym, majonezem i ogórkiem konserwowym
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-16 20:29:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:24.