Wszystko o Avonie - Część III - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-15, 23:39   #1621
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Wszystko o Avonie - Część III

czy kat 12 będzie tu jutro
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 04:58   #1622
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Wszystko o Avonie - Część III

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
Vanillia dawno sie nie widzialysmy spoko zamowienie
faktycznie ostatnio rzadko się pojawiam-ale staram się śledzić mój ukochany wątek
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 05:36   #1623
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Wszystko o Avonie - Część III

Cytat:
Napisane przez Vanilla:) Pokaż wiadomość
faktycznie ostatnio rzadko się pojawiam-ale staram się śledzić mój ukochany wątek
to tak jak ja
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 05:40   #1624
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Wszystko o Avonie - Część III

Cytat:
Napisane przez Basienka27 Pokaż wiadomość
ja go uwiebiam i mam na niego stałe klientki dla opalonego ciała jest rewelacyjny polecam.
Cytat:
Napisane przez Gagix Pokaż wiadomość
Ja mam balsam i jestem z niego zadowolona, fajnie się mienią te drobinki w słońcu. Jest super, polecam.

A co do olejku to też go mam i jedym słowem katastrofa. Po I tłusta skóra ( w upały masara), a po II zapach.Nie wspominam o połysku którego nie ma....
Tak więc:
Balsam
Olejek
zgadzam sie balsam jest super ale szkoda ze avon wycofal z neibieskiej serii mleczko po opalaniu
[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;4787802]Majula gratuluję

I taki mały off :
Miałam okazję widzieć dzisiaj Orient Express Ale chciałabym się nim przejechać Piękny[/quote]
DZiekuje
i co fajny ten pociag te zbym sie nim chciala pzrejechac ale kaska niezla

hmmm slysze o katalogu ja go i tak obejrze w srode bo dzisaj i jutro pracuje
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 05:42   #1625
off-wietrzka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 833
Dot.: Wszystko o Avonie - Część III

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
czy miał juz ktoś balsam oliwkowy, ten z serii spa? jaki ma skład i jak sie sprawuje? a nowy tonik solutions, ten w jasnym opakowaniu? i byłabym zapomniała: jaki jest ten nowy peeling solutions? czy może się równać w działaniu z clearskin??
zarówno tonik, jak i peeling są super!! mają miły, delikatny zapach. tonik dobrze nawilża skórę. a peeling wg mocno ściera, czuje się, że skóra po jego użyciu jest czyściutka!! polecam!

Cytat:
Napisane przez Veiovis Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was miała Złocisty balsam podkreślający opaleniznę?
jak już wcześniej dziewczyny pisały - balsam jest bardzo dobry po opalaniu. tylko trzeba dobrze rozsmarowywać, bo czasem mogą pozostawać smugi...

wiem, że już niektóre z Was zamawiały te poczwórne cienie. napiszcie, proszę, czy mają taką samą konsystencję jak te pojedyncze... pozdrawiam!!
off-wietrzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 06:08   #1626
inez1234
Raczkowanie
 
Avatar inez1234
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 391
Dot.: Wszystko o Avonie - Część III

Cytat:
Napisane przez myszka1706 Pokaż wiadomość
inez1234 tak mam ten pędzel..jutro jak dam radę to wkleje Ci jego fotki pozdrawiam

myszka, wczoraj nie było mnie w ogóle na wizażu ale jak masz czas , to czekam na foteczki pewnie wejde na wizaz dopiero wieczorkiem, ale i tak zawsze nadrabiam zaległości
__________________
It's time to be a big girl now

And big girls don't cry
inez1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 07:17   #1627
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Wszystko o Avonie - Część III

Cytat:
Napisane przez Iselle Pokaż wiadomość
Popieram, balsam podkreślający opaleniznę jest świetny! Za to jestem rozczarowana olejkiem z tej serii co też miał dawać połysk - on nic nie daje ;(
A ja lubię złocisty olejek po opalaniu z drobinkami(chyba o niego Wam chodzi ).
Może i nie daje nic poza tymi drobinkami, ale mi się podoba jaki efekt daje na skórze, i zapach też jest znośny

Za to trochę się rozczarowałam sprayem chłodzącym z wit. C, bo strasznie duży strumień z niego leci, dodatkowo jest on faktycznie lodowaty i na rozgrzanej skórze czuć straszny chłód. Szkoda tylko, że na drobne opażenia słoneczne nie działa, muszę balsamem Ziaji się smarować, bo ten spray tylko chłodzi a nie ma działania kojącego
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-16, 08:58   #1628
milagrosx
Raczkowanie
 
Avatar milagrosx
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warmia-Mazury
Wiadomości: 395
Dot.: Wszystko o Avonie - Część III

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
Dlatego kupie sobie chyba w aptece i powiem co i jak i doradza albo kupie to co polecaja w gazetach bo nie bede ryzkowac i dziekuje za rady
Osobiście ci polecam z Apteki "Fissan". Stosowałam go w czasie ciąży i jest rewelacyjny kosztuje 21zł 100ml spoczątku starcza na tydzień (jest bardzo gęsty i oleisty) ale gdy brzuszek jest coraz większy to tylko na trzy dni (ale warto). Można nim smarować nogi, brzuch, piersi - cała możesz się nim wysmarować. On nie zapobiega rozstępom ale gdy się pojawią i w tym miejscu przestanie się na moment rozciągać skóra to ten krem całkowicie zlikwiduje rozstępy (nie myśl że będą bledsze, one całkowicie znikną). Po ciązy jeszcze go stosowałam, prawie wszystko mi się zagoiło ale niestety postanowiłam zastosować z Avonu "krem na rozstępy i celulit" (wszyscy zachwalali). Wywaliłam na to kupe kasy i żadnych efektów nie było (zużyłam 5 opakowań), byłam zła na siebie że zmarnowałam tyle pieniędzy i czasu w oczekiwaniu na efekty ale od 2 miesięcy znowu stosuje "Fissan i skóra wraca do normy". Stosując "Fissan" szybko zorientujesz się że zaczynają ci się robić rozstępy jesli nawet ich nie będziesz widziała a to dlatego że po użyciu tego kremu w miejscu pojawiania się rozstępów będzie cię sfędziała skóra i zrobi się lekko czerwona.
Ale się rozpisam a to dlatego że naprawde polecam ten kremik - sprubuj nic nie tracisz bo nawet drogi on nie jest

Edit: To że jest oleisty nie myśl że brudzi ubrania, nie zostawia tłustych śladów na ubraniach. Aha i trzeba się nim smarować dwa razy dziennie dzień w dzień!!!
Cytat:
Napisane przez sunik1 Pokaż wiadomość
Witajcie w gorącą niedzielę

Przebrnęłam wreszcie przez ponad 10 stron postów.


Ja również jestem za sprayem mango. Fajny odświeżający typowo letni zapaszek.


Wiecie co? Mam taką siostrę cioteczną, która jak przyjedzie do mnie to chce oglądać katalog Avon bo chce coś zamówić. Po obejrzeniu stwierdza,że nic nie chce. Jak chce ją na coś namówić, np na maseczke do twarzy to mówi,że ma z innej firmy. Zaczynam jej wtedy wyciągać moje kosmetyki i zachwalam. Krem do stóp z MM a ona mówi,że wie ,że jest fajny, ale ma z innej firmy. Pokazuje jej płatki peelinujące do stóp, wkładki żelowe. Mówi że fajne, ale ma z innej firmy. O zapachach już nie wspomnę....oczywiście fajne, ale ma z innej firmy.
W końcu nie rozumiem. Czy przychodzi żeby zobaczyć jakie mam kosmetyki i ile? Czy może ponarzekać na Avon?
Właśnie jedyne co kiedyś zakupiła w Avonie to serum na zniszczone końcówki i bardzo zachwalała.

Mam pytanie: gdzie mogę znależć zwycęzców krzyżówek z Nova Ty? W plikach do pobrania nie ma.

Ilo16na wpisz w google nieoficjalna strona avonu
To się nazywa syndrom zazdrości. Kasy nie ma na kosmetyki, wszystko by chciała kupić a zazdrości tobie że ty masz a ona nie może więc wciska ci kit że ma z innej firmy. Wypytaj ją kiedyś o to jakie są te kosmetyki z innej firmy bo szukasz czegoś rewelacyjnego i jak zacznie zaqchwalać coś to umów sie z nią u niej w domu niech ci pokaże swoje kosmetyki
__________________
Przyszłam na





milagrosx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 09:11   #1629
drum_girl
Raczkowanie
 
Avatar drum_girl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z połamanego świata
Wiadomości: 163
Dot.: Wszystko o Avonie - Część III

Cytat:
Napisane przez agnes188 Pokaż wiadomość
wiem.ale caly czas placze to jednak trzy l;ata a on jest teraz taki nieobliczalnytrdno mi to nawet opisac.ale wchodze na wizaz zeby o tym zapomniec dziekuje za dobre slowo tego mi naprawde potrzeba:cm ok:

Wiem co przezywasz kochana ja po 5 latach rozstalam sie z facetem ciezko bylo ale z kazdym dniem bedzie coraz lepiejja wtedy zjadlam tyle tabletek na uspokojenie a ile mi sie schudlowszystko te nerwywiec głowka do gory i zobaczysz bedzie wszystko dobrze
__________________
DNB CAŁY CZAS!!!
drum_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 09:24   #1630
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Wszystko o Avonie - Część III

Cytat:
Napisane przez milagrosx Pokaż wiadomość
Osobiście ci polecam z Apteki "Fissan". Stosowałam go w czasie ciąży i jest rewelacyjny kosztuje 21zł 100ml spoczątku starcza na tydzień (jest bardzo gęsty i oleisty) ale gdy brzuszek jest coraz większy to tylko na trzy dni (ale warto). Można nim smarować nogi, brzuch, piersi - cała możesz się nim wysmarować. On nie zapobiega rozstępom ale gdy się pojawią i w tym miejscu przestanie się na moment rozciągać skóra to ten krem całkowicie zlikwiduje rozstępy (nie myśl że będą bledsze, one całkowicie znikną). Po ciązy jeszcze go stosowałam, prawie wszystko mi się zagoiło ale niestety postanowiłam zastosować z Avonu "krem na rozstępy i celulit" (wszyscy zachwalali). Wywaliłam na to kupe kasy i żadnych efektów nie było (zużyłam 5 opakowań), byłam zła na siebie że zmarnowałam tyle pieniędzy i czasu w oczekiwaniu na efekty ale od 2 miesięcy znowu stosuje "Fissan i skóra wraca do normy". Stosując "Fissan" szybko zorientujesz się że zaczynają ci się robić rozstępy jesli nawet ich nie będziesz widziała a to dlatego że po użyciu tego kremu w miejscu pojawiania się rozstępów będzie cię sfędziała skóra i zrobi się lekko czerwona.
Ale się rozpisam a to dlatego że naprawde polecam ten kremik - sprubuj nic nie tracisz bo nawet drogi on nie jest

Edit: To że jest oleisty nie myśl że brudzi ubrania, nie zostawia tłustych śladów na ubraniach. Aha i trzeba się nim smarować dwa razy dziennie dzień w dzień!!!
Az musze zapamiętać, sama wlacze z rostępami, ale uzywam oliwki Hipp- ktorą też jest bdb. W ciązy nie jestem, ale zaczełam pozno rosnac i w w wieku 17 lat strzeliłam 10 cm do góry i mam na pośladkach, udach rozstępy


Cytat:
Napisane przez milagrosx Pokaż wiadomość
To się nazywa syndrom zazdrości. Kasy nie ma na kosmetyki, wszystko by chciała kupić a zazdrości tobie że ty masz a ona nie może więc wciska ci kit że ma z innej firmy. Wypytaj ją kiedyś o to jakie są te kosmetyki z innej firmy bo szukasz czegoś rewelacyjnego i jak zacznie zaqchwalać coś to umów sie z nią u niej w domu niech ci pokaże swoje kosmetyki
A może jest wybredna I nikt/ nic nie jest w stanie jej zadowolić
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 09:52   #1631
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Wszystko o Avonie - Część III

słuchajcie czy w ofercie Avonu sa jakies kremy rozjasniające przebarwienia? a dokłądniej chodzi o piegi... bo wczoraj pytała sie mnie klientka... mi się wydaje, ze raczej nie ma ale wolę jesczzez apytac... w kończu konsultantka jestem od niedawna...
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-16, 09:54   #1632
Basienka27
Raczkowanie
 
Avatar Basienka27
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 482
Dot.: Wszystko o Avonie - Część III

Milagrosx a czy ten krem tez ma wlasciwosci ujedrniajace bo ja choc mam 27 lat ale urodzilam dwoje dzieci i moj brzuszek jest malo jedrny,chernie bum odcięla kawalek skóry
Basienka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 10:03   #1633
madammme
Raczkowanie
 
Avatar madammme
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 154
Dot.: Wszystko o Avonie - Część III

wiajcie

powiedzcie mi czy jeżeli będe dokonywac zamówienia w COKu ( nie mam czasu czekać cały Iydzień na paczkę, bo jade na wakacje) Io dosIane oferIę neIIo?

ps. przepraszam za liIerówki, ale nie chce mi wskoczyć liIera - między "s" .... "u" ale chyba da się czyIać i wiadomo o co chodzi
madammme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 10:12   #1634
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: Wszystko o Avonie - Część III

całe szczęście, ze nie kupiłam tego olejku po opalaniu bo już się na niego szykowałam... ale wtedy pogoda sie popsuła i postanowiłam dac sobie spokój teraz będe was pytac o wszystko przed kupnem kochane avonki albo wejde na KWC piękna pogoda sie zrobiłą... a ja jestem zła bo dostałam okres! i nici z opalania i kąpania się w wodzie! a ja tak uwielbiam pływac! mam tylko nadzieję, ze pogoda nie popsuje się dopóki moja "ciotka" nie wyjedzie bo będe wtedy naprawdę zła... POzdrawiam i buziaki!
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 10:12   #1635
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Smile Dot.: Wszystko o Avonie - Część III

dzięki dziewczyny za opinie o kosmetykach !!!
dwi071, jakbyś mogła coś napisać po przetestowaniu tego balsamu spa, skrobnij cuś
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 10:25   #1636
Basienka27
Raczkowanie
 
Avatar Basienka27
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 482
Dot.: Wszystko o Avonie - Część III

Wlasnie dostalam paczke III terminu na kat.8 i tak bralam dla siebie zmysłowe mydlo w płynie-uwielbiam ten zapach,długo utrzymuje sie na dloniach,
zel pod prysznic so free-super wzielam 2 opakowania.
odzywka do paznokci wlasnie ja nalozylam ,fajnie ze szybko sie wchlania i ten migdalowy zapach.
woda nowa full speed bardzo ladna taka delikatna,
i woda Paris -fajnie ze ja wzielam troszke slodkawy ale podoba mi sie dobry na lekko chlodniejsze dni.
a juz jutro skaldam zamowienie z kat,9.
Basienka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 10:29   #1637
milagrosx
Raczkowanie
 
Avatar milagrosx
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warmia-Mazury
Wiadomości: 395
Dot.: Wszystko o Avonie - Część III

Cytat:
Napisane przez Basienka27 Pokaż wiadomość
Milagrosx a czy ten krem tez ma wlasciwosci ujedrniajace bo ja choc mam 27 lat ale urodzilam dwoje dzieci i moj brzuszek jest malo jedrny,chernie bum odcięla kawalek skóry
niestety nie - trzeba ćwiczyć
__________________
Przyszłam na





milagrosx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 10:44   #1638
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Wszystko o Avonie - Część III

Już pobrali mi zamówienie do realizacji z K9 I teraz czekam na fakturę.
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 10:52   #1639
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Wszystko o Avonie - Część III

A czyzby dzis dane nam bylo ujrzec k12?
Gdzies wczoraj o tym pisalyscie.
Jesli dzis bedzie - oferuje ze moge wrzucic skany na serwer.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-16, 10:52   #1640
Gagix
Rozeznanie
 
Avatar Gagix
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 959
Dot.: Wszystko o Avonie - Część III

wrrrrrrrrrrrrr, jak włącza mi się tu reklama AXE to normalnie dostaje nerwicy żołądka.....
__________________

Gagix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 10:55   #1641
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Wszystko o Avonie - Część III

Cytat:
Napisane przez drum_girl Pokaż wiadomość
Wiem co przezywasz kochana ja po 5 latach rozstalam sie z facetem ciezko bylo ale z kazdym dniem bedzie coraz lepiejja wtedy zjadlam tyle tabletek na uspokojenie a ile mi sie schudlowszystko te nerwywiec głowka do gory i zobaczysz bedzie wszystko dobrze

tez zjadlam juz sporo tych tabletek a schudlam 9 kg wszyscy z rodziny sie smieja ze teraz to lasska sie zrobilam)hehe. i ze szybko znajde drugiegodziekuje kochane za dobre slowa to naprawde pomaga
agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 10:56   #1642
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Wszystko o Avonie - Część III

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
A czyzby dzis dane nam bylo ujrzec k12?
Gdzies wczoraj o tym pisalyscie.
Jesli dzis bedzie - oferuje ze moge wrzucic skany na serwer.
Nie dziś - w środę.
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 10:56   #1643
karsit
Raczkowanie
 
Avatar karsit
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 146
Dot.: Wszystko o Avonie - Część III

Cytat:
Napisane przez Gagix Pokaż wiadomość
wrrrrrrrrrrrrr, jak włącza mi się tu reklama AXE to normalnie dostaje nerwicy żołądka.....
tez jak juz widze tylko slowo AXE to mnie zlosc bierze a tym bardziej jak widze na miescie te ich patrole z wyrozbieranymi ciziami
__________________
W trakcie szukania pracy ...

www.suwaczek.pl/cache/bf0fa005b9.png

www.suwaczek.pl/cache/6e137afb81.png
karsit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 10:59   #1644
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Wszystko o Avonie - Część III

Cytat:
Napisane przez Basienka27 Pokaż wiadomość
Wlasnie dostalam paczke III terminu na kat.8 i tak bralam dla siebie zmysłowe mydlo w płynie-uwielbiam ten zapach,długo utrzymuje sie na dloniach,
zel pod prysznic so free-super wzielam 2 opakowania.
odzywka do paznokci wlasnie ja nalozylam ,fajnie ze szybko sie wchlania i ten migdalowy zapach.
woda nowa full speed bardzo ladna taka delikatna,
i woda Paris -fajnie ze ja wzielam troszke slodkawy ale podoba mi sie dobry na lekko chlodniejsze dni.
a juz jutro skaldam zamowienie z kat,9.
a jaka odzywkla do paznokci ma migdalowy zapach?? hmm ja wlasnie sie zastanawiam czy wziasc sobie zestaw ujeedrniajacy sss co o nim myslicie??
agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 11:00   #1645
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Wszystko o Avonie - Część III

Cytat:
Napisane przez agnes188 Pokaż wiadomość
a jaka odzywkla do paznokci ma migdalowy zapach?? hmm ja wlasnie sie zastanawiam czy wziasc sobie zestaw ujeedrniajacy sss co o nim myslicie??
strong results- zapach kojarzy mi się ze świetami bożego narodzenia
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 11:01   #1646
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Wszystko o Avonie - Część III

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
Nie dziś - w środę.
Ale wczoraj rzyrafka pisala ze jutro bedzie- czyli dzis
JA moge poczekac
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 11:01   #1647
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o Avonie - Część III

Cytat:
Napisane przez agnes188 Pokaż wiadomość
a jaka odzywkla do paznokci ma migdalowy zapach?? hmm ja wlasnie sie zastanawiam czy wziasc sobie zestaw ujeedrniajacy sss co o nim myslicie??
Odżywka Strong Results.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 11:06   #1648
Basienka27
Raczkowanie
 
Avatar Basienka27
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 482
Dot.: Wszystko o Avonie - Część III

Cytat:
Napisane przez agnes188 Pokaż wiadomość
a jaka odzywkla do paznokci ma migdalowy zapach?? hmm ja wlasnie sie zastanawiam czy wziasc sobie zestaw ujeedrniajacy sss co o nim myslicie??
Wzmacniajaca odzywka do paznokci.
Basienka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 11:06   #1649
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Wszystko o Avonie - Część III

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Ale wczoraj rzyrafka pisala ze jutro bedzie- czyli dzis
JA moge poczekac
Ja tylko pytałam
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 11:10   #1650
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Wszystko o Avonie - Część III

dziewczynki t ktora ma w koncu taki zapachchodzilo mi o to co ma basienkadziekueje_: )
agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:37.