Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-28, 21:59   #3541
werka1511
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 132
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Jeżeli są wśród nas osoby z Torunia, to powiedzcie mi, czy tylko ja mam wrażenie że w stacjonarce jest jak w sephorze? bo mam wrażenie, że w obu tych sklepach traktują mnie jak potencjalnego złodzieja
werka1511 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 23:27   #3542
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Cytat:
Napisane przez Eva888 Pokaż wiadomość
Mi to samo powiedzieli ze nie maja tej wody ,a ja zapytałam czy jak zmienię prezent na ta torbę to czy szybciej dostanę zamowienie?na to pani przy telefonie powiedziała ze raczej sie nie wyrobią wiec anulowalam zamowienie i czekam na prezenty we wrześniu ,bo zamowienie które złożyłam 24.08 dzis przyszło z woda bo to co anulowalam miało byc na prezenty ,ale tyle czekać nie mogę .
to samo u mnie
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 07:39   #3543
j.gosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 61
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Cytat:
Napisane przez Agnexx Pokaż wiadomość
Ja na budzik poczekam do września
Może będzie gratisem w esklepie
za zamówienie powyżej 99 zł
j.gosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 08:38   #3544
Inna_Mi
Raczkowanie
 
Avatar Inna_Mi
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Killarney
Wiadomości: 413
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Cytat:
Napisane przez werka1511 Pokaż wiadomość
Jeżeli są wśród nas osoby z Torunia, to powiedzcie mi, czy tylko ja mam wrażenie że w stacjonarce jest jak w sephorze? bo mam wrażenie, że w obu tych sklepach traktują mnie jak potencjalnego złodzieja
Nie zauważyłam, ja zawsze jestem zadowolona z obsługi, nawet jak kupuję jeden balsam do ust, by zgarnąć gratis z ulotki
Inna_Mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 09:28   #3545
werka1511
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 132
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Cytat:
Napisane przez Inna_Mi Pokaż wiadomość
Nie zauważyłam, ja zawsze jestem zadowolona z obsługi, nawet jak kupuję jeden balsam do ust, by zgarnąć gratis z ulotki
HAHA. to mam już widocznie schizy przez sephore
werka1511 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 11:26   #3546
wredek
Zadomowienie
 
Avatar wredek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z krainy kredek
Wiadomości: 1 985
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Cytat:
Napisane przez wredek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy cena tej maseczki w sklepie stacjonarnym jest taka sama jak na stronie?
Proszę o odpowiedź, bo nie wiem czy klikać online
__________________
'Nic tak nie irytuje ludzi, którzy chcą ci obrzydzić życie, jak to, że zachowujesz się, jak gdybyś tego nie zauważał.'
wredek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 12:18   #3547
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Mam skład olejku peelingującego do rąk, to tak gdyby ktoś kiedyś był zainteresowany :

INGREDIENTS: GLYCERIN* BRASSICA CAMPESTRIS(RAPESEED) SEED OIL* ISOPROPYL PALMITATE* AQUA/WATER/EAU* SUCROSE LAURATE* CENTAUREA CYANUS FLOWER WATER* PRUNUS ARMENIACA (APRICOT) SEED POWDER* PARFUM/FRAGRANCE* FRAGARIA VESCA(STRAWBERY) SEED* ALCOHOL* BENZYL ALCOHOL* XANTHAN GUM* TOCOPHERYL ACETATE* LINALOOL* SODIUM BENZOATE* CITRICACID* POTASSIUM SORBATE* ARNICA CHAMISSONIS FLOWER EXTRACT* TOCOPHERYL
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 12:42   #3548
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Cytat:
Napisane przez Agnexx Pokaż wiadomość
Ja na budzik poczekam do września
Może będzie gratisem w esklepie
na pewno będzie
nowy zapach, na karteczce sama słodycz
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 12:55   #3549
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Cytat:
Napisane przez wredek Pokaż wiadomość
Proszę o odpowiedź, bo nie wiem czy klikać online
Nie wiem ile kosztuje stacjonarnie, ale ta maseczka bywa często w esklepie prezentem do wyboru lub w ofercie 3szt za ok trzydzieści zł, ja z takich okazji mam ze 3 te maski.

Jeśli planujesz duże zakupy w esklepie z kodem RB8572 to proporcjonalnie obniżysz jej cenę.
Jeżeli akurat maseczka nie jest potrzebna na gwałt, a chcesz zrobić tylko małe zakupy to warto poczekać.
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 13:06   #3550
Amicitia_
Ekspert ds. fantastyki
 
Avatar Amicitia_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: dom czerni i bieli
Wiadomości: 1 153
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Chcę już zmianę prezentów zebrało mi się znów trochę prezentów które mozna zrealizować w yr...
__________________
zapraszam na insta https://instagram.com/cudownie.jest/
Amicitia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 13:09   #3551
EwetkaN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Witajcie
Chciałabym dołączyć do wątku
Zazwyczaj robiłam zakupy stacjonarnie w YR ,ale widzę jakie fajne perełki dostajecie przy zamówieniach internetowych,więc chyba równiez się skuszę Tym bardziej,że niedługo urodziny nadchodzą i właśnie chciałam się zapytać jak to jest z tym smsem urodzinowym,jeśli posiadam kartę stałego klienta? Nie powiem ,że chętnie bym sobie nabyła So Elixir za połowę ceny... jakaś dobra duszyczka mnie oświeci ?
__________________
Na każdym miejscu i o każdej dobie,
Gdziem z Tobą płakał, gdziem się z tobą bawił,
Wszędzie i zawsze będę ja przy tobie ,
Bom wszędzie cząstkę mej duszy zostawił.


Laura[*] 19.09.2013
Filip[*] 31.07.2013

I miss you...
EwetkaN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 13:45   #3552
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Cytat:
Napisane przez EwetkaN Pokaż wiadomość
Witajcie
Chciałabym dołączyć do wątku
Zazwyczaj robiłam zakupy stacjonarnie w YR ,ale widzę jakie fajne perełki dostajecie przy zamówieniach internetowych,więc chyba równiez się skuszę Tym bardziej,że niedługo urodziny nadchodzą i właśnie chciałam się zapytać jak to jest z tym smsem urodzinowym,jeśli posiadam kartę stałego klienta? Nie powiem ,że chętnie bym sobie nabyła So Elixir za połowę ceny... jakaś dobra duszyczka mnie oświeci ?
witaj
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 13:49   #3553
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Cytat:
Napisane przez EwetkaN Pokaż wiadomość
Witajcie
Chciałabym dołączyć do wątku
Zazwyczaj robiłam zakupy stacjonarnie w YR ,ale widzę jakie fajne perełki dostajecie przy zamówieniach internetowych,więc chyba równiez się skuszę Tym bardziej,że niedługo urodziny nadchodzą i właśnie chciałam się zapytać jak to jest z tym smsem urodzinowym,jeśli posiadam kartę stałego klienta? Nie powiem ,że chętnie bym sobie nabyła So Elixir za połowę ceny... jakaś dobra duszyczka mnie oświeci ?
So elixir edt można kupić w wysyłkowej za 50+wysyłka z oferty urodzinowej, albo z którejś oferty dla nowych za ok. 30zł.
Teraz zamawiając w esklepie za 199 masz zniżkę 100zł od wszystkiego z kodem RB8572 . Więc jeśli możesz wydać 109 (plus gratisy) to ta wersja jest korzystna.
Ewentualnie z YRKOD wybierając coś z oferty 2za1 możesz wybrać jakiś produkt gratis. Np. 2hogary+gratis1+gratis2+p rodukt za 1zł do wyboru=110zł
Generalnie zniżka urodzinowa w stacjonarce to nie jest atrakcja w porównaniu z esklepem i kodami.
Polecam lekturę 1 strony wątku.

Też czekam na zmianę prezentu. W sierpniu nie zrobiłam ani jednego zamówienia, bo albo czegoś nie było albo rozsądek zwyciężał i mówił mi "masz ze 20 żeli, co najmniej trzy toniki,5 peelingów i 7 roszerowych kremów".
Chociaż nie powiem, że nie kusiło. Lubię kod -100zł
Jestem z Wami na forum od sierpnia zeszłego roku i moja kolekcja roszerowa dzięki kodom jest spora.
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 15:37   #3554
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Cytat:
Napisane przez EwetkaN Pokaż wiadomość
Witajcie
Chciałabym dołączyć do wątku
Zazwyczaj robiłam zakupy stacjonarnie w YR ,ale widzę jakie fajne perełki dostajecie przy zamówieniach internetowych,więc chyba równiez się skuszę Tym bardziej,że niedługo urodziny nadchodzą i właśnie chciałam się zapytać jak to jest z tym smsem urodzinowym,jeśli posiadam kartę stałego klienta? Nie powiem ,że chętnie bym sobie nabyła So Elixir za połowę ceny... jakaś dobra duszyczka mnie oświeci ?
Witaj

dostałam dzisiaj ofertę wysyłkową i w katalogu była pachnąca strona Quelques Notes d'Amour i pierwsze skojarzenie to ten nieszczęsny Wish Choparda
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 16:08   #3555
Agnexx
Zadomowienie
 
Avatar Agnexx
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 516
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Cytat:
Napisane przez j.gosia Pokaż wiadomość
za zamówienie powyżej 99 zł
Mi to nie przeszkadza
Wykorzystam jakiś fajny kod i wtedy zakupy wyjdą korzystniej niż w wysyłkowej
Agnexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 16:37   #3556
emilinka
Rozeznanie
 
Avatar emilinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 996
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Dostałam dziś chusteczkę zapachową QNdA w stacjonarce i ... zapach mnie nie urzekł. Jest taki bardzo dojrzały, kojarzy mi się z (co nie znaczy, że pachnie jak, ale jakoś przypomina) Voile d'Ambre i Iris Noir. Kompletnie nie tego się spodziewałam oceniając po flakoniku

W sierpniu nie puściłam żadnego zamówienia w e-sklepie, i jeśli nie będzie we wrześniu super oferty albo ciekawych prezentów, to mój portfel nadal będzie na relatywnym urlopie
emilinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 19:32   #3557
Eva888
Wtajemniczenie
 
Avatar Eva888
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 571
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Byłam dzis w stacjonarne i urzekl mnie nowy zapach QNdA i nie oparłam się mu ,zakupiłam 50ml ze zniżka 50% i odebrałam budzik i kalendarzyk
Ten zapach kojarzy mi sie rzeczywiście z miłością
1etap to dla mnie słodycz i kwiaty
2etap wyczuwam nutę drzewną ciut mocniejsza od poprzedniej
3etap dwa poprzednie etapy łącza sie w jeden
Dla mnie opis tego zapachu wyglada tak:
Ona+On = Miłość
Moj maz powiedział tak:"co to za niezwykły zapach?mmm piękny ,zmienny ale w każdym momencie uwodzicielski"
Eva888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 19:38   #3558
koniczynka15
Zadomowienie
 
Avatar koniczynka15
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 1 739
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Cytat:
Napisane przez emilinka Pokaż wiadomość
Dostałam dziś chusteczkę zapachową QNdA w stacjonarce i ... zapach mnie nie urzekł. Jest taki bardzo dojrzały, kojarzy mi się z (co nie znaczy, że pachnie jak, ale jakoś przypomina) Voile d'Ambre i Iris Noir. Kompletnie nie tego się spodziewałam oceniając po flakoniku

W sierpniu nie puściłam żadnego zamówienia w e-sklepie, i jeśli nie będzie we wrześniu super oferty albo ciekawych prezentów, to mój portfel nadal będzie na relatywnym urlopie
Też byłam dzisiaj w stacjonarce- kupiłam tylko żel Pure System. Testowałam też nową wodę i jestem strasznie rozczarowana przez 3 min czułam trochę róży, a później identycznie jak SE na mnie pachnie
Cytat:
Napisane przez Eva888 Pokaż wiadomość
Byłam dzis w stacjonarne i urzekl mnie nowy zapach QNdA i nie oparłam się mu ,zakupiłam 50ml ze zniżka 50% i odebrałam budzik i kalendarzyk
Ten zapach kojarzy mi sie rzeczywiście z miłością
1etap to dla mnie słodycz i kwiaty
2etap wyczuwam nutę drzewną ciut mocniejsza od poprzedniej
3etap dwa poprzednie etapy łącza sie w jeden
Dla mnie opis tego zapachu wyglada tak:
Ona+On = Miłość
Moj maz powiedział tak:"co to za niezwykły zapach?mmm piękny ,zmienny ale w każdym momencie uwodzicielski"
__________________
Najgorsza walka wewnątrz mnie -
to walka mojego poczucia humoru z moim wychowaniem.

koniczynka15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 20:02   #3559
fenomeno2000
Rozeznanie
 
Avatar fenomeno2000
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 689
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Nie zamawiałam nic dawno, no nie licząc zamówienia z nowymi peelingami pod prysznic ale to było w poprzedniej części watku
Teraz zamówienie pójdzie bo nowy tusz mnie kusi i cienie brązowe i nowy żel pod prysznic i nowy olejek peelingujący do rąk No i budzik się spodobał mojej córci...
Szkoda tylko, że jeszcze nie ma nowej limitowanki w Polsce z PN. Mam nadzieję, że będzie w następnej ofercie bo zapach zapowiada się super: gruszka w karmelu, ciekawe jak pachnie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 18016.jpg (15,5 KB, 48 załadowań)
__________________
fenomeno2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 20:04   #3560
fenomeno2000
Rozeznanie
 
Avatar fenomeno2000
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 689
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Ale nowa woda to nie moja bajka a szkoda bo patrząc na flakon myślałam, że będzie dla mnie stworzona
__________________
fenomeno2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 20:21   #3561
ewamarchewa123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 130
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Byłam wczoraj w stacjonarce w Zlotych Tarasach, wykorzystywałam kupony z siostrą. Dziewczyna przy kasie jakaś obrażona... Chciałam wykorzystać czek na demakijaż i wybrać dwufazówkę do oczu. Niestety, Pani powiedziała, że nie zrealizuje czeku, bo ten produkt jest już przeceniony o 30%. Kurde, przecież czeki realizują od ceny wyjściowej. Nie pomogły stwierdzenia, że dosłownie 2 tyg. temu realizowałam czek na dwufazówkę i nikt z tym nie miał problemu... W konsekwencji odpuściłam.

Dostałyście kupon na darmowy tusz do rzęs przy zamówieniu za 59zł ( + darmowa dostawa?)
ewamarchewa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 20:33   #3562
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Nie, co to za kupon? Ja dzisiaj bez problemu zrealizowałam właśnie ten czek, bo mi się skończył ten płyn, a i płatki gratis.
__________________
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 20:57   #3563
ewamarchewa123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 130
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

cyt. "Witaj Ewa,

Czy słyszałaś o inteligentnej maskarze, która dozuje odpowiednią do Twoich rzęs ilość tuszu? To właśnie jest Volume Vertige z innowacyjną szczoteczką opatentowaną przez Yves Rocher. Składając zamówienie z tym newsletterem za 59 zł otrzymasz ten tusz w PREZENCIE a za przesyłkę zapłacisz dokładnie 0 zł! Promocja dedykowana nowym Klientom."

ach, czyli dla nowych klientek, nie doczytałam :P

Nie wiem czemu nie zrealizowali mi tego kuponu. Ech, Pani w ogóle miała chyba gorszy dzień. Zdradziłam swój ulubiony YR to mam.
ewamarchewa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 21:09   #3564
Inna_Mi
Raczkowanie
 
Avatar Inna_Mi
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Killarney
Wiadomości: 413
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Byłam dziś w stacjonarce i przy okazji przetestowałam QNdA. Trzeba przyznać, że na skórze zapach jest dość trwały... przez ostatnie 5 godzin próbuję dojść do tego, czy zapach mi się podoba, czy nie. Mam wrażenie, jakbym miała spryskaną skórę dwoma różnymi aromatami, przy czym one zupełnie do siebie nie pasują. Niby jest słodko, ale też gorzko, ciężkawo, trochę mdło... Jednak się na niego nie skuszę, a szkoda, bo wiązałam z nim spore nadzieje na jesień.

Edytowane przez Inna_Mi
Czas edycji: 2014-08-29 o 21:10
Inna_Mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 23:31   #3565
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Cytat:
Napisane przez ewamarchewa123 Pokaż wiadomość

...Dostałyście kupon na darmowy tusz do rzęs przy zamówieniu za 59zł ( + darmowa dostawa?)
Krok3 ? Kod do jednokrotnego wykorzystania u jednego klienta. Jak jeszcze nie korzystałaś to zadziała.

Edytowane przez dianor
Czas edycji: 2014-08-29 o 23:33
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 08:08   #3566
renata_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 52
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Dziewczyny wchodzi Wam jeszcze MDB z linku ? Mi nie ;/
renata_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 08:24   #3567
emilinka
Rozeznanie
 
Avatar emilinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 996
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Cytat:
Napisane przez ewamarchewa123 Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w stacjonarce w Zlotych Tarasach, wykorzystywałam kupony z siostrą. Dziewczyna przy kasie jakaś obrażona... Chciałam wykorzystać czek na demakijaż i wybrać dwufazówkę do oczu. Niestety, Pani powiedziała, że nie zrealizuje czeku, bo ten produkt jest już przeceniony o 30%. Kurde, przecież czeki realizują od ceny wyjściowej. Nie pomogły stwierdzenia, że dosłownie 2 tyg. temu realizowałam czek na dwufazówkę i nikt z tym nie miał problemu... W konsekwencji odpuściłam.

Dostałyście kupon na darmowy tusz do rzęs przy zamówieniu za 59zł ( + darmowa dostawa?)
Brałam wczoraj zmywacz do paznokci z czekiem -30%, który dawał 5 dodatkowych pieczątek. Na szczęście ekspedientka ograniczyła się tylko do komentarza, że zmywacz jest teraz w promocji -40%, transakcja przeszła.
Dostałam też kupon na aktywator blasku 7 ml gratis przy dowolnym zakupie za 6.90, próbkę maseczki intensywnie nawilżającej - z drugiej strony -50% na zestaw demakijaż + krem do twarzy z serii HV przy zakupie 1 maseczki HV, i chusteczkę QNdA, o której pisałam wcześniej, z ofertą na 15 ml QNdA gratis przy zakupie dowolnej wody 50 ml w cenie sklepowej.

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez fenomeno2000 Pokaż wiadomość
Szkoda tylko, że jeszcze nie ma nowej limitowanki w Polsce z PN. Mam nadzieję, że będzie w następnej ofercie bo zapach zapowiada się super: gruszka w karmelu, ciekawe jak pachnie?
Jeśli będzie też żel, to mam nadzieję, że nie będzie tak wysuszający jak zeszłoroczna pomarańcza w czekoladzie...

Edytowane przez emilinka
Czas edycji: 2014-08-30 o 08:21
emilinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 08:30   #3568
renata_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 52
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Cytat:
Napisane przez Inna_Mi Pokaż wiadomość
Byłam dziś w stacjonarce i przy okazji przetestowałam QNdA. Trzeba przyznać, że na skórze zapach jest dość trwały... przez ostatnie 5 godzin próbuję dojść do tego, czy zapach mi się podoba, czy nie. Mam wrażenie, jakbym miała spryskaną skórę dwoma różnymi aromatami, przy czym one zupełnie do siebie nie pasują. Niby jest słodko, ale też gorzko, ciężkawo, trochę mdło... Jednak się na niego nie skuszę, a szkoda, bo wiązałam z nim spore nadzieje na jesień.

Testowałam go wczoraj z próbki. Podoba mi się, ale nie aż tak żebym musiała go mieć w wersji 50 ml. Skuszę się na ofertę z ulotki- 15ml.
renata_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 08:38   #3569
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Czy nowy płyn przeciwłupieżowy ma zielony punkt?
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 08:57   #3570
renata_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 52
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XV

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Czy nowy płyn przeciwłupieżowy ma zielony punkt?
tak
renata_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-06 07:43:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:21.