Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz.VIII - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tytuł powinien być w następnej części?
W Nowy Rok dumnie wkraczamy, na drugie urodzinki czekamy! 4 25,00%
W Nowy Rok dumnie wkraczamy, tyle do zrobienia mamy! 0 0%
Miesiące lecą, roczki za nami, pociechy zaskakują nowymi umiejętnościami 0 0%
Odważnym krokiem w nowy rok wchodzę! Chcę świat poznawać, nudy nie znoszę! 2 12,50%
Mamo, tato, chodzę sam i na minutę sto pomysłów mam! 1 6,25%
W nocy zabawa, jedzenie jest beee. Usiąść na nocnik? Ja mówię nieee. 8 50,00%
Odważnym krokiem stąpam po ziemi i czekam aż świat znów się zazieleni 0 0%
Już rok 2014, tak szybko czas leci... witamy na świecie kolejne "nasze" dzieci 1 6,25%
Głosujący: 16. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-31, 17:11   #1681
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Hej. Byliśmy w parku na placu zabaw i na coli i kebabie a teraz jest burza i leje

Elaine-co do spacerow to bd z kims na dwa wozki a tak to Nina w wozku Laura bez i bedziemy w ogrodku

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

A jutro wieczorem moja bratanica przyjeżdża
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 18:13   #1682
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

MALINKA idę do pracy w poniedziałek i do piątku. Codziennie 7h. Na szczęście mam blisko jakieś 15min drogi ode mnie i zlobka. Igi idzie jutro na dwie godziny. W ten sposób zaczyna okres adaptacyjny. Zobaczymy jak pójdzie i na ile we wtorek. Maz przez najbliższe dwa tygodnie będzie go odprowadzał i przyprowadzal, bo ma urlop. Stresuje się okropnie! Mam tak nasrane w gaciach ze szkoda gadać. Do tego Igi jest dzisiaj marudny i zaczęło mu lecieć z nosa. Fakt ze nie dospal w dzien a rano o 7sie obudził, co na niego jest bardzo wcześnie.Milenka z kim zostanie jak pokmjedziecie na wesele? Na pewno będzie dobrze

AGRAFFKA ojej wspolczuje nocki.

SAMMI po noccr gorszej w pracy nie tak zle,bo i tak zaspana jestem. Zapomniałam już co to wstawanie o 7.

MERA lepszej nocki życzę. Na pewno Juliankowi przejdzie chęć na duże ilości mleka. Tylo w swoim czasie.

u nas szybsze wieczorne karmienie. Jakieś 2h prędzej zobaczymy czy zasnie. Usypianie w domu w dzien to masakra odzwyczailam dziecko od samodzielnego zasypiania i teraz biedak się meczy...


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

No i leje dzisiaj niemal cały dzien. Tylko wziąć i siedzieć pod kołdra z ksiazka i goraca herbata.

ROCKY acha, no właśnie nie widziałam tego wychodzenia z dwójka dzieci na dwa wózki.


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 18:35   #1683
malinka0525
Zadomowienie
 
Avatar malinka0525
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Elaine Milena zostanie z babcią i dziadkiem.

Daj znać jak Igiemu podobało się w żłobku. Pierwsze dni podobno najgorsze, a później dziecko się przyzwyczaja, więc na pewno nie będzie źle.
__________________
Jesteśmy Małżeństwem!

Milenka
malinka0525 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 19:00   #1684
yevele
Zadomowienie
 
Avatar yevele
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 508
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

malinka, ojej biedna malutka oby jej szybciutko przeszło, a Milenka z dziadkami już zostawała sama?

współczuję nocek i łączę się w bólu...
Karina dziś pociągnęła 8h aktywności i spała potem 30 min w aucie nic dziwnego że już padła ze zmęczenia

elaine, to mocne kciuki jutro fajnie że masz pracę i żłobek bliziutko, u nas dalej katar ale podejrzewam zęba...

fiazo, hahah uśmiałam się

dzoan, jakoś dziwnie z tym żłobkiem, to jest państwowy?

byłam dziś u sis i ją okradła z ciuszków po chrześniaku, a co tam najwyżej Karina będzie na chłopaka ubrana
__________________
yevele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 19:44   #1685
malinka0525
Zadomowienie
 
Avatar malinka0525
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Yevele babcia i dziadek Mileny mieszkają z nami, więc z tym problemu nie będzie bo jest z nimi zżyta. Wiadomo pewnie za nami będzie tęsknić bo my z nią 99,9% czasu spędzamy, ale z dziadkami też będzie się dobrze bawić Najgorzej, tak jak mówiłam wcześniej będzie pewnie z jedzeniem, ale babcia jakoś będzie musiała sobie poradzić A my w końcu się wytańczymy (oby)
__________________
Jesteśmy Małżeństwem!

Milenka
malinka0525 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 23:06   #1686
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Artur śpi, a my z TŻem oglądamy filmiki z jego udziałem i mamy ochotę go obudzić i przytulić
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 05:31   #1687
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Hej Dziewczyny..
Znowu Was zaniedbuje

Yevele tak, zlobek panstwowy..
Na pierwszej wizycie bylam bardziej podjarana, ze wszystko bedzie cacy, po ostatniej wizycie troche mniej :P Teraz to jiz nie wiem czy kubek niekapek dawac Olkowi, bo panie mowia, ze maja swoje..ale czy z ich bedzie chcial pic?

Dziekuje za podpowiedzi odnosnie sliniakow. Kupilismy w Pepco i Smyku

Wlasnie szykuje sie do zlobka.. najpierw siebie i jak bede gotowa budze Olka na szybkie male sniadanko,.ubiermy sie i wuchodzimy. Od 4 spac nie moge..stresuje sie
Wczoraj wieczorem wszystko uszykowalam, podpisalam, mam nadzieje, ze o niczym nie zapomnialam.
Olus poszedl spac godzine wczesniej. Wolalabym, zeby sam sie obudzil niz go zrywac.

Pogoda parszywa

Odezwe sie jak wroce.. zeby tylko ten moj Olus bez placzu mnie zegnal

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 06:31 ---------- Poprzedni post napisano o 06:13 ----------

A i jeszcze dzisiaj mamy 2. rocznice slubu. Oczywiscie nic na te okazje nie przygotowalam i nie mam prezentu ani chocby pomyslu


Jem i czas na Olusia..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-01, 06:14   #1688
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

DZOAN wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy
Nie stresuj się. Będzie dobrze Czekam na realcję Twoją i ELAINE z pierwszego dnia w żłobku.
Co do niekapka, to jednak upierałabym się przy swoim

MALINKA bawcie się dobrze na weselu. Milence na pewno nic nie będzie

ROCKY ale mi ochoty na kebaba narobiłaś
U nas jest kebaP tak się jedna firma nazywa

FIAZO dobre z tym śliniakiem.

My mieliśmy weekend. Igi nie chce się kąpać w ogóle w wanience nawet
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 06:27   #1689
lemurki_malutkie
Zadomowienie
 
Avatar lemurki_malutkie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 007
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Dzoan - będzie dobrze, nie smutaj,Oluś da radę
Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!

Elaine - kciuki trzymam za Was

Dziewczynki, trzymajcie się ciepło, nie wiem,kiedy teraz się odezwę, zaraz wyjeżdżamy. Jak pisałam wcześniej,podobno net tam będzie, ale nigdy nic nie wiadomo.Powiem Wam,że taka wyprawa z dzieckiem to wyzwanie, samochód jest zapakowany po sam dach,wszystko bierzemy ze sobą oprócz wanienki (btw u nas jest ostatnio szał na kąpanie, wyciągamy Jaśka z wody na siłę,jak się już cały zmarszczy)
Buziaki dla wszystkich

---------- Dopisano o 06:27 ---------- Poprzedni post napisano o 06:22 ----------

Aaaa,my mamy reklamówkę śliniaków. Mowy nie ma,żeby młody dał sobie założyć
A na "urlop"jadę ze śliwą pod prawym okiem.Takiego kopa mi dzieciątko wczoraj zasadziło podczas próby usypiania
lemurki_malutkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 07:37   #1690
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Lemurku udanego urlopu..

Wiecie zakladalam,.ze przyjde z dzieckiem do zlobka i przez te pol godz. do sniadania na spokojnie z nim pobede..ze panie pozabieraja ode mnie wszystko i sobie beda podpisywac, a ja w tym czasie z Olusiem..jakzem sie mylila! :P Jedna z pan zgarniala dzieci prosto z szatni..rozebralam Olusia i chcialam podejsc z nim do czytnika kart, a tu pani, ze juz maluszka oddajemy..hop siup i zniknal za drzwiami..cale szczescie, ze pani miala na sobie korale, bo Olek od razu sie nimi zainteresowal..na mnie nawet nie spojrzal :P No ale nic pierwszy dzien/dni to pikus..jak Maly zakuma kolejnosc rzeczy, to placz od wejscia murowany.. Jedna z mam ktora przyprowadzila swoje dziecko mowi do mnie 'ale spokojny byl...pierwszy raz?'

Elaine jak u Was?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Wiecie..jakas taka zmula w domu... biore sie za sprzatanie..po 11 zabieram Olusia i lecimy do przychodni po to zaswiadczenie. I po pieluchy, bo sie skonczyly..Olus padnie ze zmeczenia..powinnam go polozyc od razu, ale co zrobic

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 07:54   #1691
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

I już Łukaszek w żłobku: przebraliśmy go w kapciuszku, daliśmy rzeczy Pani, ona zapytała o alergie, smoka i powiedziała żeby przyjść o 11.20 po niego, wzięła go na ręce zamknęła drzwi, zostawiła z dziećmi i inną Panią i wyszła po inne dzieci. Chyba potem mały płakał chociaż ciężko był stwierdzić czy to on. Po drodze i w domu i ja popłakałam sobie. Tak pusto bez malucha
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-01, 08:10   #1692
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Stokrotka ja tez lzy mialam w oczach, dlatego wystrzelilam migiem ze zlobka.. za 2h bede miala go z powrotem..Ty chyba tez?

Sent from my LG-E460 using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Po zaswiadczenie do pracy, ze karmie piersia ( ), by skorzystac z przyslugujacej na to godziny,musze isc do swojego lekarza rodzinnego czy moze mi to wypisac pediatra Olka?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 08:44   #1693
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Powodzenia dziewczyny z tymi zlobkami!!

Mamasz a ja nie wiem, czy to właśnie nie jest poprawną transkrypcja (kebap), jak będę na kompie to poszukam.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 09:06   #1694
moonlightdancer
Rozeznanie
 
Avatar moonlightdancer
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: UAE
Wiadomości: 612
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Dzień dobry,
Oby dzieciaczki polubily żłobki. Kciuki dla Olusia, Lukaszka i Igiego.
ELAINE dzięki za dodanie. Przepraszam bo pewnie wtedy zle mi pozmieniało w tel ale gdybys kiedyś miała nadmiar czasu to zmień imię na Asma. Chociaz tamta wersja nawet mi sie podoba.
ROCKYYY Jak sie czujesz? Powitanie Niny juz tuż tuż.
LEMURKU udanego wypoczynku. Jak ja kocham zbierać grzyby i łapać przy tym pająki we włosy.
I jak zwykle nie mam nic mądrego do napisania.


Sent from my iPhone using Tapatalk
moonlightdancer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 09:07   #1695
mera82
Rozeznanie
 
Avatar mera82
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 798
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

DZOAN najlepszego z okazji 2 rocznicy .

Dzoan, Elaine, Stokrotka od dziś wasze dzieciaczki zaczynają uczyć się samodzielności , ale nie zazdroszczę odczuć, jak tylko czytam i łzy mam w oczach !
Ja również czekam na dalsze relacje, jak maluszki się klimatyzują .

SZKRABKOWA jak jechaliśmy nad morze to sporo widziłam " kebaP- ów". Sama jestem ciekawa czy to poprawnie?

LEMURKU udanego wyjazdu. Ja też chodzę posiniaczona, Julek mnie szczypie, czasem niespodziewanie kopa lub z byka dostanę. Ostatnio myślałam że jedynkę stracę!
mera82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 09:14   #1696
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

eh Wy piszecie o powrocie do pracy
a wyobrazcie sobie, ze ja wczoraj sie dowiedziałam ze od dzisiaj nie zaczynam, bo mnie nie zatrudnia ....
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 09:19   #1697
moonlightdancer
Rozeznanie
 
Avatar moonlightdancer
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: UAE
Wiadomości: 612
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

IWONA współczuje bardzo takiego pracodawcy. Szybko Cię poinformowali i tym samym pozbawili możliwości szukania czegoś wcześniej. No świnie jedne. Mam nadzieje ze dacie radę i szybko cos znajdziesz.


Sent from my iPhone using Tapatalk
moonlightdancer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 09:45   #1698
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Iwona o matko wspolczuje mogli tak zrobic? Prawo na to pozwala? Chamstwo..tak jak Moon napisala..gdyby powiedzieli Ci wczesniej to choc rozgladalabys sie za inna praca... jak tak mozna w ogole..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Zaraz wychodze po Olusia..stesknilam sie..czas odliczalam smazac nalesniki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 09:52   #1699
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

lemurku baw się dobrze
dzoan tak zaraz nasze pociechy będą z powrotem w domu na szczęście. Ciekawe jak dadzą sobie radę. A to zaświadczenie nie ginekolog wypisuje? Trzymam kciuki za Olusia oby ładnie zniósł pobyt w żłobku
Elain za pierwszy dzień Igiego też trzymam kciuki, zdaj relację jak było

ale mieliśmy kiepską noc. Koło pierwszej Łukasz się obudził i zaczął płakać. Nosiłam go, przytulałam, dawałam wody, dałam camilie i nic nie działało. Myślałam, że brzuch go boli bo prykał ale też raczej to nie było to. To taki jakby pisk był bez łez. Poszłam z nim do kuchni, pobawił się chwile kluczami ale znowu popłakiwał. Po jakiejś godzinie wpadłam na pomysł aby tz zrobił mu mleko. Zrobił 60 ml i mały wypił, jak się skończyło to tak się rozkrzyczał, że szok. Dorobiliśmy mu 90 ml i zadowolony coś pod nosem gadał i zasnął. Jestem w szoku bo on od 3 miesięcy nie je w nocy a na kolację wytrąbił 260 ml mleka więc raczej nie myślałam, że może być głodny. Nieraz zjadł tylko kawałek chcleba i spał do rana a dzisiaj taka akcja. Mera to chyba jak u Ciebie, cofamy się z jedzeniam.
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-01, 09:55   #1700
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Cytat:
Napisane przez moonlightdancer Pokaż wiadomość
IWONA współczuje bardzo takiego pracodawcy. Szybko Cię poinformowali i tym samym pozbawili możliwości szukania czegoś wcześniej. No świnie jedne. Mam nadzieje ze dacie radę i szybko cos znajdziesz.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nie zatrudnią mnie bo twardo stałam przy godzinnej przerwie na karmienie... jak sie o tym dowiedzieli to sie ze mną pożegnali :| po 8 latach pracy...
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 10:04   #1701
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

OMG Iwonka przykro mi, co za pracodawca.....

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 10:24   #1702
mera82
Rozeznanie
 
Avatar mera82
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 798
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

IWONA chamstwo, po prostu chamstwo, inaczej tego nie da się określić. Współczuję.

Jak tam nasze żłopkowicze ???

STOKROTKA ja w nocy też mam ryk, póki mleka nie dostanie!

My za godzinę jedziemy do notariusza , umowę przedwstępną podpisać .
mera82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 10:38   #1703
pianka2013
Zadomowienie
 
Avatar pianka2013
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 152
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Iwona strasznie mi przykro . Co za pracodawca, szok!!! Trzymam kciuki zebys szybko cos znalazla.

Maluszki zlobkowe jak tam pierwszy dzien???

Faktycznie tak dziwnie pani zabiera malucha i prosze wrocic o 11. No ale w zlobku panie na pewno wiedza co robic zeby dzieciaki sie oswoily z nowym
miejscem.

Moon jak sie czujesz? Jakies objawy?

Lemurku odpoczywaj na lonie natury

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Mera czyli zdecydowaliscie sie na ten dom co okolica ci sie srednio podobala?? Czy moze cos ominelam ...

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Stokrotka biedny Lukaszek ze sie tak w nocy meczyl. Moze jednak byl troche glodny i chcial pociagnac sobie smoka z butli. U nas na szczescie dzis noc bez pobudki.

Dziewczyny czy ktoras z Was juz calkowicie zrezygnowala z mleka z butli? Kuba pije z butli na noc. Wczoraj na kolacje zrobilam mu kaszke na gesto to sie smial i plul. Duzo zjadl ale i tak jak go wsadzilam do lozeczka to ryczal za butelka i troche mu jeszcze zrobilam mm.
Wasze maluchy pija z jakis niekapkow a Kuba z zadnego niekapka nie chce tylko butla.

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Malinka sliczny avatar . Nie martw sie o Milenke i jedzcie bawic sie na weselicho. Jak sie martwisz o jedzenie to moze przygotuj jej do jedzonko to co bardzo lubi i zawsze chetnie je. Bedzie dobrze, dziadki dadza rade

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Miszka jak tam??? Mąż przyjechal i sie nie odzywasz???

Dzoan wszystkiego naj z okazji rocznicy. Zrob mezowi odswietne nalesniki a reszta swietowania wieczorem
__________________
Kuba 14.07.2013r.

Filip 24.04.2016r.
pianka2013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 11:00   #1704
moonlightdancer
Rozeznanie
 
Avatar moonlightdancer
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: UAE
Wiadomości: 612
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

O właśnie MISZKA i MYSZKA nam zaginęły w Polsce.
PIANKA mdłości ustapily i objawów brak. W niedziele mam to usg z badaniem NT. Juz ponad 3 tyg nie widziałam dzidziusia. Czasami mam wyrzuty sumienia bo nie ekscytuję sie ta ciaza tak jak poprzednia.


Sent from my iPhone using Tapatalk
moonlightdancer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 11:16   #1705
pianka2013
Zadomowienie
 
Avatar pianka2013
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 152
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Moon dobrze ze mdlosci minely. Ja bardzo zle wspominam ten poczatek ciazy bo mnie dlugo meczyly ze prawie z domu nie wychodzilam. Tak to chyba jest ze druga ciaza to juz mniejsza ekstytacja. Masz juz w koncu jedna ksiezniczke w domu
__________________
Kuba 14.07.2013r.

Filip 24.04.2016r.
pianka2013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 11:23   #1706
mera82
Rozeznanie
 
Avatar mera82
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 798
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

PIANKA tak, tak , ten dom ! Perse trochę nakreśliła mi okolicę, przejechaliśmy z tż z dwa razy po okolicy i ... jest tam całkiem fajnie .
U nas wciąż butla z mm, Julek w ciągu dnia pije z 360• ale w nocy ostatnio niekapka z herbatą do ust nie włoży . Mam nadzieję, że to mleczko mu minie. Kaszki przed snem ostatnio też odpadają.

MOON może to dlatego że masz zajęcia przy Asmie i nie ma czasu na ciągłe rozmyślanie. Niech maleństwo się zdrowo rozwija i czekamy na wieści, kto zamieszkał w Twoin brzuszku ?

MISZKA, MYSZKA hallo ???

MALINKA jedźcie, trochę się rozerwiesz. Rodzice na pewno sobie poradzą. Czasem maluszki zupełnie inaczej się zachowują kiedy nas nie ma.
mera82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 11:57   #1707
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

dzień dobry,

Nasza relacja wygląda tak, że jesteśmy w domku. Już wieczorem pisałam, że idziemy szybciej spać. Wynikało to, z tego, że Igi niewyraźny był i dostał spływającego katarku. No i w nocy doszła temp i wymioty. Także rano zamiast do żłobka to do lekarza poszliśmy. Generalnie jest po prostu mocno przeziębiony i do środy siedzimy w domu. Jak będzie ok to w czwartek pójdzie do żlobka, a ja do pracy. Moja mama miała dzisiaj przyjechać,ale odwołałam. Niestety, w środę wyjeżdżają na urlop, więc na czwartek, piątek przyjedzie teść do pomocy. Bo ja już do pracy będę szła.
Czekam na relację Dzoan i Stokrotki.
Cytat:
Napisane przez malinka0525 Pokaż wiadomość
Elaine Milena zostanie z babcią i dziadkiem.
no to super, mieszkacie razem jak dobrze pamiętam albo gdzieś blisko, to Milenka nie powinna robić problemów. a zjeść jak będzie głodna to zje i od babci.

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
Lemurku udanego urlopu..

Wiecie zakladalam,.ze przyjde z dzieckiem do zlobka i przez te pol godz. do sniadania na spokojnie z nim pobede..ze panie pozabieraja ode mnie wszystko i sobie beda podpisywac, a ja w tym czasie z Olusiem..jakzem sie mylila! :P Jedna z pan zgarniala dzieci prosto z szatni..rozebralam Olusia i chcialam podejsc z nim do czytnika kart, a tu pani, ze juz maluszka oddajemy..hop siup i zniknal za drzwiami..cale szczescie, ze pani miala na sobie korale, bo Olek od razu sie nimi zainteresowal..na mnie nawet nie spojrzal :P No ale nic pierwszy dzien/dni to pikus..jak Maly zakuma kolejnosc rzeczy, to placz od wejscia murowany.. Jedna z mam ktora przyprowadzila swoje dziecko mowi do mnie 'ale spokojny byl...pierwszy raz?'

Elaine jak u Was?
.
tak lepiej niż jakby z Tobą jeszcze siedział. U nas dodatkowo babeczka mówiła, że najlepiej jak ojciec odprowadza na początku. Mniejszy stres dla dziecka. I im szybsze rozstanie tym lepiej, a matki mają tendencję do przedłużania, co nie ułatwia maluszkowi. Rozumiem rozczarowanie, ale na pewno panie wiedzą co robią (przynajmniej w tej kwestii). Jak Oluś jak go odbierałaś?

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
I już Łukaszek w żłobku: przebraliśmy go w kapciuszku, daliśmy rzeczy Pani, ona zapytała o alergie, smoka i powiedziała żeby przyjść o 11.20 po niego, wzięła go na ręce zamknęła drzwi, zostawiła z dziećmi i inną Panią i wyszła po inne dzieci. Chyba potem mały płakał chociaż ciężko był stwierdzić czy to on. Po drodze i w domu i ja popłakałam sobie. Tak pusto bez malucha
przytulam. daj znać jak Łukasz

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
[/COLOR]Po zaswiadczenie do pracy, ze karmie piersia ( ), by skorzystac z przyslugujacej na to godziny,musze isc do swojego lekarza rodzinnego czy moze mi to wypisac pediatra Olka?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
u mnei w pracy nie wymagali zaświadczenia od lekarza. Musiałam napisać podanie o połączenie dwóch przerw półgodzinnych na karmienie w jedną, poinformować przełożonego i zanieść do kadr. Usłyszałam, że to do odwołania, czyli nie muszę co miesiąc pisać od nowa, bylebym nie karmiła do 5 roku życia

Cytat:
Napisane przez moonlightdancer Pokaż wiadomość
Dzień dobry,
Oby dzieciaczki polubily żłobki. Kciuki dla Olusia, Lukaszka i Igiego.
ELAINE dzięki za dodanie. Przepraszam bo pewnie wtedy zle mi pozmieniało w tel ale gdybys kiedyś miała nadmiar czasu to zmień imię na Asma. Chociaz tamta wersja nawet mi sie podoba.
ROCKYYY Jak sie czujesz? Powitanie Niny juz tuż tuż.
LEMURKU udanego wypoczynku. Jak ja kocham zbierać grzyby i łapać przy tym pająki we włosy.
I jak zwykle nie mam nic mądrego do napisania.


Sent from my iPhone using Tapatalk
zaraz poprawię. przepraszam za błąd. A pająków nie znoszę, dlatego nie chodzę na grzyby, nad czym mój mąż ubolewa.

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
eh Wy piszecie o powrocie do pracy
a wyobrazcie sobie, ze ja wczoraj sie dowiedziałam ze od dzisiaj nie zaczynam, bo mnie nie zatrudnia ....
Przytulas. Uważam , że to cios poniżej pasa. Tak na ostatnią chwilę. Jak Cię poinformowali? Jakie plany teraz? pamiętaj, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. będzie dobrze!

Cytat:
Napisane przez mera82 Pokaż wiadomość

My za godzinę jedziemy do notariusza , umowę przedwstępną podpisać .
miałam pytać czy to ten dom w tej okolicy, ale już doczytałam. Powodzenia!
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 12:15   #1708
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

IWONA strasznie mi przykro, że Cię tak potraktowali.

MOON fajnie, że już lepiej się czujesz Jak tam Asma?

MERA brawo za umowę? To ten domek, który Wam się podobał?

PERSE sprawdziłaś ten Kebap?

ELAINE zdrówka dla Igusia!!

Padam dziś... teraz mam 5 minut przerwy od 7 rano. 3 osoby poszły na urlop a ja ganiam między 3-ema biurkami i 5-cioma telefonami... Wymiękam. Jeszcze dwie godziny i koniec.
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 12:20   #1709
Agrafka86
Wtajemniczenie
 
Avatar Agrafka86
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 2 280
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

DZOAN wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy

LEMURKI bawcie się super!

STOKROTKA współczuję nocki. Może to jednorazowe podjadanie w nocy?

PIANKA Minio już nie pije z butli od około 2 miesięcy.

ELAINE zdrowia dla Igiego!
__________________
26.07.2013
Misiu jest już z nami
Życie nabrało sensu!

09.07.2011 Żona

Agrafka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 12:24   #1710
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Mama daj mi schaboszczaka, w końcu w domu masz roczniaka! - Mamy VII-VIII 13 cz

Odnośnie jedzenia. Igi nie je już w nocy od chyba 8/9 miesiąca. Za to w dzień pożera wszystko Jak ktoś coś je to od razu jest przy tej osobie zaczyna robić "am am".
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-09 19:00:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:54.