Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-30, 23:06   #3181
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Eda87 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Po obejrzeniu waszych zdjęć naturek postanowiłam ze się przyłącze Też chcę zejść z farby. Tylko mam dylemat ... moje farbowańce to czekoladowy brąz (dodatkowo maja czerwień w sobie jak się patrzy pod słońce) bleh mój natularny odrost jest o wiele jaśniejszy, ni to blond ni to brąz; narazie jest maly bo ok 1 cm ale jak sobie wyobrażę większy to jakoś mi nie dobrze... Katastrofą jest mieć jaśniejszy odrost! Nie wiem co robić... dekoloryzację? Czy czekać aż ten brąz poprostu wypłowieje po czasie bo wiadomo farba bedzię płowieć, przynajmniej tak się pocieszam
ombre nie ma lepszego sposobu, sama tak schodziłam/schodze i jest super, nikt nie widzi już odrostu dodam jeszcze, ze jestem fryzjerką i nie mogłabym sobie pozwolić na chodzenie z odrostem na pól głowy także na prawde polecam ombre
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 10:43   #3182
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Znam ten ból, bo schodziłam z czerni, a mam średni blond ja rozjaśniłam wtedy czerń.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 06:14   #3183
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

czołem zapuszczalskie nie myslcie sobie, że Was opuściałm nie spodziewałam się, że powrót do pracy tak mi da popalić, brakuje mi nawet czasu żeby zjesć spokojnie kolacje, przez to zaczelam wcinac co popadnie w pośpiechu i nerwach i troche mi sie przytyło dlatego od dzisiaj reorganizuje swój czas i zaczynam tez dbać o siebie i oczywiście o włosy tez, musze je porządnie nakarmic jakims suplementem i wcierką, bo odrost sie zatrzymał chyba...miałam tez troche nerwów ostatnio, może to dlatego,tak czy siak w tym tygodniu wypłata i kupuje wciery i piguły na włosy nie wiecie co sie dzieje z branzoletką ? przeczytalam wczoraj posty wstecz i nie moge sie dopatrzeć czemu zniknęła...za 2 tygodnie mierze odrost, ale chyba jest 5 cm jak było..ech włosy czemu nie rosniecie mi na głowie tak szybko jak na nogach
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 07:30   #3184
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez monika1983k Pokaż wiadomość
czołem zapuszczalskie nie myslcie sobie, że Was opuściałm nie spodziewałam się, że powrót do pracy tak mi da popalić, brakuje mi nawet czasu żeby zjesć spokojnie kolacje, przez to zaczelam wcinac co popadnie w pośpiechu i nerwach i troche mi sie przytyło dlatego od dzisiaj reorganizuje swój czas i zaczynam tez dbać o siebie i oczywiście o włosy tez, musze je porządnie nakarmic jakims suplementem i wcierką, bo odrost sie zatrzymał chyba...miałam tez troche nerwów ostatnio, może to dlatego,tak czy siak w tym tygodniu wypłata i kupuje wciery i piguły na włosy nie wiecie co sie dzieje z branzoletką ? przeczytalam wczoraj posty wstecz i nie moge sie dopatrzeć czemu zniknęła...za 2 tygodnie mierze odrost, ale chyba jest 5 cm jak było..ech włosy czemu nie rosniecie mi na głowie tak szybko jak na nogach
Cześć kochana, pewnie zauważyłaś czytając posty wstecz, że i ja O ciebie się martwiłam. Myślałam juz, ze z okazji powrotu do pracy zafarbowałaś włosięta :-(
Jak Ci się pracuje?
Branzoletki faktycznie dawno nie widziałam, ciekawe co u niej :-(
Jeśli chodzi o odrost to u mnie w momencie kiedy przekroczyły pewien pułap (przestał być malutki) tez zaczęło mi się wydawać, że nie rosną ale jednak włosy na długości rosną i to prędko wiec i odrost musi mi się powiększać. Niestety u mnie jest ten problem, że moje włosy były zafarbowane farbą ton w ton która sama się wypłukuje powoli i odrost w pewnym momencie zlewa się z farbowańcami i nie mam konkretnej granicy dzielącej mi włosy, stad ciężko mi zmierzyć postęp w cm. Dlatego tez się nie chwaliłam nigdy centymetrami a zdjęciami porównującymi długość włosów.
Ja 9 września będę miała 9 miesięcy
__________________
nie farbuję włosów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie cięcie włosów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzień czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 08:45   #3185
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Eirin owszem przyznaje sie , że farbowałam ale tylko blondy,nie chciałam za bardzo straszyć po rocznym urlopiepracuje sie bardzo dobrze, ja lubie swoja prace (jestem księgową), tylko cięzko mi na poczatku było wszystko ogarnąć:dom,praca,małe dziecko,wiadomo jeść cos trzeba więc troche czasu spedzam w garach, obiadki trzeba tez gotowac troche inne dla małej niż dla mnie i TŻ, pranie,prasowanie,sprzątn ie, ot zwykła szara codziennosć...mam wrażenie że odrost sie zatrzymał właśnie w sierpniu , nie wiem za 2 tygodnie zmierze, wstawie foto, obcenicie postaram sie wyszpiegowac branzoletkę na innych wątkach
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 09:21   #3186
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

za to moje jak na złość nic na długości nie rosną, choć nie wykruszają się, nie są rozdwojone i podcinam malutko raz na kilka miesięcy . ciągle 43cm od czubka głowy, tylko po odroście widać że rosną. chyba muszę się przyłożyć do zabezpieczania silikonem końcówek, może to pomoże?
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 11:07   #3187
Eda87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 56
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
ombre nie ma lepszego sposobu, sama tak schodziłam/schodze i jest super, nikt nie widzi już odrostu dodam jeszcze, ze jestem fryzjerką i nie mogłabym sobie pozwolić na chodzenie z odrostem na pól głowy także na prawde polecam ombre
Hmm ombre nawet o tym nie myślałam, wydaje mi się to całkiem mądrym rozwiązaniem:ehe m: . Dziękuje za pomysłna pewno to przemyśle! Pewnie podciągałaś ombre do góry jak już miałaś większe odrosty . Ale czy na początku nie wyglądało to tak że miałaś 3 kolory na głowie? Czyli odrost farbowańce i jasne końce po ombrze? Masz może jakieś fotki z tego okresu? Chciałabym bardzo zobaczyć jak to wyglądało. Jak narazie tak czy siak nie pójdę do fryzjera bo mieszkam w niemczech a tu nikomu nie zaufam jeśli chodzi o włosy za trzy miesiące będę w Polsce i naprawde siedzi mi teraz w głowie ta ombra. Chociaż zauważyłam że dobrze schodzi mi kolor od masek z drożdży. Nakładam raz w tygodniu maske wymieszaną z drożdżami, łyżka khadi witaminy A w proszku i trochę zwykłej odżywki do włosów. Drożdże i witamina A wypłukują kolor. Po 4 tygodniach porobiły mi się lekkie jaśniejsze pasemka. Może uda mi się przyspieszyć płowienie tego koloru w ciągu tych 3 miesięcy

Edytowane przez Eda87
Czas edycji: 2014-09-01 o 11:11
Eda87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-01, 12:33   #3188
Callen
Rozeznanie
 
Avatar Callen
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 696
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

A ja ostatnio kocham swoje włosy i to jak się układają podoba mi się ta objętość i to że zaczął mi się robić przedziałek i za to że tak dużo urosły od maja . Nie mierzyłam ale widzę to po grzywce sięgającej już do końca nosa i gdyby jeszcze nie ten brzydki żółty blond byłoby idealnie .
Mimo wszystko już nigdy tak krótko nie zetnę włosów. Podobało mi się po wyjściu od fryzjera potem nie zwracałam na włosy uwagi ale nie było źle. Tylko kiedy teraz patrzę na zdjęcia to matko jak ja wyglądałam z takimi krótkimi włosami też tak macie czy to ze mną coś nie tak?
__________________
21.01.14 jestem kierowcą
Callen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 13:34   #3189
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Znacie jakieś domowe sposoby na wypadające włosy?
Dziś stuknął już 10 miesiąc odkąd się nie farbuję, ale nadal wypadają garściami
Zaczęłam na nowo stosować maseczkę z żółtka i nafty, która kiedyś mi pomogła, ale denerwuje mnie ten nieprzyjemny zapach jajka, który pozostaje na włosach.
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 13:45   #3190
lilith691
Zadomowienie
 
Avatar lilith691
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 1 991
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Znacie jakieś domowe sposoby na wypadające włosy?
Dziś stuknął już 10 miesiąc odkąd się nie farbuję, ale nadal wypadają garściami
Zaczęłam na nowo stosować maseczkę z żółtka i nafty, która kiedyś mi pomogła, ale denerwuje mnie ten nieprzyjemny zapach jajka, który pozostaje na włosach.
Kozieradkę testowałaś? Może się diecie przyjrzyj? Zdrowa jesteś?

U mnie zaczyna się jesienne wypadanie już, ładuje się suplementami, może pomoże
lilith691 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 14:55   #3191
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Znacie jakieś domowe sposoby na wypadające włosy?
Dziś stuknął już 10 miesiąc odkąd się nie farbuję, ale nadal wypadają garściami
Zaczęłam na nowo stosować maseczkę z żółtka i nafty, która kiedyś mi pomogła, ale denerwuje mnie ten nieprzyjemny zapach jajka, który pozostaje na włosach.

Ja polecam suplementy, mi pomógł kiedyś tran.

Mam mega kryzys... Największy od tych 14 miesięcy...
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-01, 15:54   #3192
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Znacie jakieś domowe sposoby na wypadające włosy?
Dziś stuknął już 10 miesiąc odkąd się nie farbuję, ale nadal wypadają garściami
Zaczęłam na nowo stosować maseczkę z żółtka i nafty, która kiedyś mi pomogła, ale denerwuje mnie ten nieprzyjemny zapach jajka, który pozostaje na włosach.
calcium pantothenicum, wcierka z kozieradki, wcierka joanna rzepa?

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

pochwalcie się dziewczyny czym się suplementujecie i czy to działa, muszę mieć jakieś natchnienie ;p
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 15:56   #3193
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
calcium pantothenicum, wcierka z kozieradki, wcierka joanna rzepa?

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

pochwalcie się dziewczyny czym się suplementujecie i czy to działa, muszę mieć jakieś natchnienie ;p
Ja niczym
__________________
nie farbuję włosów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie cięcie włosów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzień czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 16:15   #3194
lilith691
Zadomowienie
 
Avatar lilith691
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 1 991
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Ja biorę coś w rodzaju "skrzypovity" z Biedronki, do tego magnez, żelazo i kwas foliowy, ale to zalecone przez lekarza w krwiodawstwie, chociaż wierzę że na włosy też pomoże.

Poza tym doszłam do tego stopnia desperacji że wcieram Daktarin
lilith691 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 17:50   #3195
nysiak1910
Zadomowienie
 
Avatar nysiak1910
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez lilith691 Pokaż wiadomość
Ja biorę coś w rodzaju "skrzypovity" z Biedronki, do tego magnez, żelazo i kwas foliowy, ale to zalecone przez lekarza w krwiodawstwie, chociaż wierzę że na włosy też pomoże.

Poza tym doszłam do tego stopnia desperacji że wcieram Daktarin
Czytałam o Daktarinie, pomaga coś ?
__________________
Powrót do naturalnego koloru od 24.09.2013 - 16.03.2015
2.04.2016

https://www.facebook.com/stylizacjaBlueDreams
Blogowanie: http://szafeczkazielonookiej.blo gspot.com/
nysiak1910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 21:20   #3196
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

To od dziś jakby oficjalnie zaczynam zapuszczanie
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 21:24   #3197
lilith691
Zadomowienie
 
Avatar lilith691
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 1 991
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez nysiak1910 Pokaż wiadomość
Czytałam o Daktarinie, pomaga coś ?
Pomaga. Rosną mi 1 cm miesięcznie i jedyne co mi podwoiło to serum na porost włosów z apteki babci agafii, ale mi się już skończyło no i teraz ten Daktarin - używam od połowy miesiąca a przyrost to prawie 2 cm, czyli chyba jak na razie najlepszy przyśpieszacz.

I w sumie nawet nie pojawiają się żadne podrażnienia ani nic, a bardzo staram się zwracać na uwagę, bo to jednak nie przelewki. No i wiem że to taki kontrowersyjny środek jest.
lilith691 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 09:36   #3198
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez lilith691 Pokaż wiadomość
Ja biorę coś w rodzaju "skrzypovity" z Biedronki, do tego magnez, żelazo i kwas foliowy, ale to zalecone przez lekarza w krwiodawstwie, chociaż wierzę że na włosy też pomoże.

Poza tym doszłam do tego stopnia desperacji że wcieram Daktarin
też byłam taką desperatką, nawet bejbiki mi nie urosły
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 10:00   #3199
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez lilith691 Pokaż wiadomość
Kozieradkę testowałaś? Może się diecie przyjrzyj? Zdrowa jesteś?
Nie testowałam, a zdrowa jestem. Ogólnie staram się zdrowo odżywiać.

Cytat:
Napisane przez Lady eSs Pokaż wiadomość
Ja polecam suplementy, mi pomógł kiedyś tran.
Mi tran nie pomaga. Biorę go od dawna, tak samo jak różne witaminy i minerały.

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
calcium pantothenicum, wcierka z kozieradki, wcierka joanna rzepa?
Kusi mnie to, ale czytałam, że włosy po tym rosną wszędzie
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-02, 10:35   #3200
lilith691
Zadomowienie
 
Avatar lilith691
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 1 991
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
też byłam taką desperatką, nawet bejbiki mi nie urosły
Tak jak pisałam - u mnie się chyba sprawdzi. Baby-hair na razie nie widać, no ale stosuje jeszcze dość krótko. Tylko nie wiem czy maska drożdżowa takie cuda działa czy Daktarin, jeszcze to sprawdzę.
lilith691 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 12:23   #3201
Patisha87
Raczkowanie
 
Avatar Patisha87
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 329
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Kurcze, dziewczyny po tym obcięciu się na krótko to niesamowite uczucie, naturalki są takie inne w dotyku,włosy odżyły, są mocniejsze,ładniej wyglądają...Miało to swoje plusy, jednak lepiej mi w troche dłuższych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jo.jpg (11,8 KB, 33 załadowań)
Patisha87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 13:34   #3202
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Patisha fajna fryzurka Na pewno Ci ładnie, bo chociaż się zamazałaś widać, że masz drobną buźkę, a do takich krótkie fryzurki pasują.
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 15:43   #3203
Patisha87
Raczkowanie
 
Avatar Patisha87
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 329
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
Patisha fajna fryzurka Na pewno Ci ładnie, bo chociaż się zamazałaś widać, że masz drobną buźkę, a do takich krótkie fryzurki pasują.
Dziękuje, nom mam raczej drobną twarz, jednak nie potrafię się przyzwyczaić do tej fryzury Muszę mieć chociaż boba
Patisha87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 16:47   #3204
Azmika88
Zadomowienie
 
Avatar Azmika88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 107
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez lilith691 Pokaż wiadomość
Pomaga. Rosną mi 1 cm miesięcznie i jedyne co mi podwoiło to serum na porost włosów z apteki babci agafii, ale mi się już skończyło no i teraz ten Daktarin - używam od połowy miesiąca a przyrost to prawie 2 cm, czyli chyba jak na razie najlepszy przyśpieszacz.

I w sumie nawet nie pojawiają się żadne podrażnienia ani nic, a bardzo staram się zwracać na uwagę, bo to jednak nie przelewki. No i wiem że to taki kontrowersyjny środek jest.
A Daktarin nie jest lekiem na grzybicę?
Azmika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 17:18   #3205
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Trochę mnie nie było i dopiero teraz oglądam Wasze piękne naturalki

Dalej zapuszczam swoje i nie mam już kryzysów. Z przyśpieszaczy stosuję olejki: khadi i gp i piję siemię lniane. A takich wynalazków jak Daktarin czy maść końska wolę nie stosować, aż taka zdesperowana nie jestem.
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 17:19   #3206
lauratini
Raczkowanie
 
Avatar lauratini
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 143
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

no właśnie też się zainteresowałam tym lekiem bo mnie tak natchnęłyście. Tak, jest na grzybicę, czytałam, ze dziewczyny smarują nim skórę głowy na noc, rano myją włosy i tak przez miesiąc. Ponoć włosy rosną o połowę szybciej ale nie jest to dla każdego, bo może uczulić, więc najpierw trzeba zrobić próbę uczuleniową.
__________________
2-4-6-8-10-12-14-16-18-20-22-24-26-28-30 cm NATURY
lauratini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 18:16   #3207
Callen
Rozeznanie
 
Avatar Callen
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 696
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Wiem że to wątek o zapuszczaniu naturalek ale po prostu muszę
Co jest dobre na łupież? Jak czasami skończy mi się szampon i muszę umyć mamy (ona ma zawsze przeciwłupieżowe) jest gorzej
__________________
21.01.14 jestem kierowcą
Callen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 18:27   #3208
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Dziewczyny co robić !!
Mój ukochany szampon jest w promocji na stronie Triny.pl
Szampon na kwiatowym propoliscie nr4 do objętości.. z 18 zł na 12 zł (!) to 6złna jednym szamponie... jakbym kupiła 3 to bym miała zaoszczędzone 18 zł bo zapłaciłabym 36zł a normalnie za 3 szampony zapłąciłabym 54 zł (ze wzgledu na koszt przesyłki 7zł nie opłąca się brać mniej niż 3 sztuk ) No doradzcie czy kupić czy nie xD bo ja aż sie trzęsę jak patrzę na tą promocję Dodam jeszcze, ze zostało mi półtorej butelki w domu zapasu tego szamponu i kocham go najbardziej na świecie
__________________
nie farbuję włosów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie cięcie włosów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzień czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 18:39   #3209
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Eirin Pokaż wiadomość
Dziewczyny co robić !!
Mój ukochany szampon jest w promocji na stronie Triny.pl
Szampon na kwiatowym propoliscie nr4 do objętości.. z 18 zł na 12 zł (!) to 6złna jednym szamponie... jakbym kupiła 3 to bym miała zaoszczędzone 18 zł bo zapłaciłabym 36zł a normalnie za 3 szampony zapłąciłabym 54 zł (ze wzgledu na koszt przesyłki 7zł nie opłąca się brać mniej niż 3 sztuk ) No doradzcie czy kupić czy nie xD bo ja aż sie trzęsę jak patrzę na tą promocję Dodam jeszcze, ze zostało mi półtorej butelki w domu zapasu tego szamponu i kocham go najbardziej na świecie
Jak nie ma ryzyka, że nie znudzi się włosom to bierz
Moje włosy są kapryśne i muszą mieć zmiany co jakiś czas. U mnie nawet pewniak po jakimś czasie może zrobić kuku
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 18:51   #3210
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez swan999 Pokaż wiadomość
Jak nie ma ryzyka, że nie znudzi się włosom to bierz
Moje włosy są kapryśne i muszą mieć zmiany co jakiś czas. U mnie nawet pewniak po jakimś czasie może zrobić kuku
używam go od ponad pół roku na 10 myć szamponem na kwiatowym propoliscie myje moze z raz szamponem do objętości Yves R. i moje włosy są szczęśliwę ;P kochają szampony do objętości bo po innych są ulizane i wyglądam jakby przeszedł po mojej głowie ślimak gigant
__________________
nie farbuję włosów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie cięcie włosów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzień czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-31 11:58:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:56.