Żonki 2009 cz. XXXVII - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-30, 08:59   #811
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
India o wypaleniu zawodowym o kurcze.... przykro mi, że z babcią jest źle. A dziadek w jakiej jest formie? Da radę się babcią zająć?
o to mogło być ciekawe szkolenie.
Dziadek ma 80 lat, ale trzyma się dobrze. Niestety jest mega hipochondrykiem i ma wszystkie choroby świata (mimo, że badania tego nie potiwerdzają) i to ciągle babcia nad nim latała i się użalała. Jemu jedną chorobe wykluczą już znajduje sobie kolejną- to jest jakas maskara. Błedne koło... Babcia wyszła ze szpitala i na razie przez 2 tyg bedzie z nimi moja mama, a później opiekunka

Gucia u mnie tak jakoś kilka spraw się złożyło. Ale mam nadzieje, że wkrótce będzie lepiej.

A co robiłas u fryzjera?


marta dzieki

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
Madzia do połowy listopada :/
oj to jeszcze chwile

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Wczoraj mąż zostawił Maje w przedszkolu na pół godziny . Wychowawczyni mówiła, że nawet nie plakala. Bawila sie. No ale zobaczymy jak to będzie w pponiedziałek. Dziś się obudziła i wola abym szybko wstawała bo ona chce do przedszkola☠☠hehe. Oczywiście codziennie jak wraca to od razu zdaje mi relacje co robiła. Widać ze jej się tam podoba.
no i super, oby tak dalej
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 20:43   #812
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Gucia to chyba ty polecałaś ten serial Homeland. Oglądamy go z mężem - super się zapowiada. Dopiero 3 odcinki za nami

Mąż zaprowadził Maję do przedszkola na 8.30. Bez problemu się rozstali, potem czekał pod drzwiami pół godziny ale, że nie płakała, to wrócił o domu. Ja po nią przyszłam o 12.40. Akurat skończyli jeść obiad, Maja jeszcze siedziała przy stoliku i poła kompocik. Jak mnie zobaczyła, to taka radosna przyleciała, wyściskała mnie, wycałowała Panie powiedziały, że wcale nie płakała, ślicznie się bawiła i wszystko zjadła Tylko niestety siku zrobiła w majteczki. Poszła, powiedziała Pani, ze chce siku, ale jak zobaczyła, że nie ma nakładki na kibelek to chciała na nocnik robić, bo stwierdziła, że bez nakładki na bank tam wpadnie Nocników tam nie mają, więc się biedna posikała. No trudno, pani powiedziała, ze możemy jej nocnik przynieść, ale spakowałam jej nakładkę na kibelek , mam nadzieję, że będzie ok. Ważne, że poszła, powiedziała .
Oczywiście nie chciałą wychodzić z przedszkola. Całą drogę powrotną mi nawijała co robiła, co jadła, ze pani jej ząbki myła itp. Sama radość
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 08:11   #813
myszka_maj
Zakorzenienie
 
Avatar myszka_maj
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 338
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Gucia to chyba ty polecałaś ten serial Homeland. Oglądamy go z mężem - super się zapowiada. Dopiero 3 odcinki za nami

Mąż zaprowadził Maję do przedszkola na 8.30. Bez problemu się rozstali, potem czekał pod drzwiami pół godziny ale, że nie płakała, to wrócił o domu. Ja po nią przyszłam o 12.40. Akurat skończyli jeść obiad, Maja jeszcze siedziała przy stoliku i poła kompocik. Jak mnie zobaczyła, to taka radosna przyleciała, wyściskała mnie, wycałowała Panie powiedziały, że wcale nie płakała, ślicznie się bawiła i wszystko zjadła Tylko niestety siku zrobiła w majteczki. Poszła, powiedziała Pani, ze chce siku, ale jak zobaczyła, że nie ma nakładki na kibelek to chciała na nocnik robić, bo stwierdziła, że bez nakładki na bank tam wpadnie Nocników tam nie mają, więc się biedna posikała. No trudno, pani powiedziała, ze możemy jej nocnik przynieść, ale spakowałam jej nakładkę na kibelek , mam nadzieję, że będzie ok. Ważne, że poszła, powiedziała .
Oczywiście nie chciałą wychodzić z przedszkola. Całą drogę powrotną mi nawijała co robiła, co jadła, ze pani jej ząbki myła itp. Sama radość
Super

Mój przedszkolak też dzielnie poszedł bez problemu, nawet zjadł śniadanie i obiad w przedszkolu (cały !!) i narysował mi obrazek. Mam nadzieje ze tak już zostanie zawsze
__________________
...Zaczaruj mnie na życie całe...
bo tylko z Tobą zostać chce...
1.08.2009

Nasz Skarb
myszka_maj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 08:12   #814
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Gucia to chyba ty polecałaś ten serial Homeland. Oglądamy go z mężem - super się zapowiada. Dopiero 3 odcinki za nami

Mąż zaprowadził Maję do przedszkola na 8.30. Bez problemu się rozstali, potem czekał pod drzwiami pół godziny ale, że nie płakała, to wrócił o domu. Ja po nią przyszłam o 12.40. Akurat skończyli jeść obiad, Maja jeszcze siedziała przy stoliku i poła kompocik. Jak mnie zobaczyła, to taka radosna przyleciała, wyściskała mnie, wycałowała Panie powiedziały, że wcale nie płakała, ślicznie się bawiła i wszystko zjadła Tylko niestety siku zrobiła w majteczki. Poszła, powiedziała Pani, ze chce siku, ale jak zobaczyła, że nie ma nakładki na kibelek to chciała na nocnik robić, bo stwierdziła, że bez nakładki na bank tam wpadnie Nocników tam nie mają, więc się biedna posikała. No trudno, pani powiedziała, ze możemy jej nocnik przynieść, ale spakowałam jej nakładkę na kibelek , mam nadzieję, że będzie ok. Ważne, że poszła, powiedziała .
Oczywiście nie chciałą wychodzić z przedszkola. Całą drogę powrotną mi nawijała co robiła, co jadła, ze pani jej ząbki myła itp. Sama radość

Madzia super że było super!!! u nas tez bombowo:
Natala weszła przedstawiła się i poleciała w zabawki pomachała mi tylko i krzykneła pa mama przyjdź po mnie później!!! a jak przyszłam o 13 to w drzwiach mi krzyknęła już przyszłaś mamunia?? ja nie chcę do domu ja tu zostaję PAni Ania tylko krzyknęła ooooo Natalka jesteś jedyną dziewczynką która chce zostać - bo tak ogólnie to wczoraj koszmar Natala mówiła że dzieci ciągle płakały do mamy i krzyczały , dziś w nocy Natula wstawała i mówiła już chodźmy do przedszkola rano biegła przez park i mówiła pospiesz się mamunia bo się spóźnimy i nie zdążymy na śniadanko!!!

tak więc mam nadzieję że tak będzie dalej - mam nadzieję że jej się nie zmieni po tygodniu
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 17:45   #815
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Madzia to super, wczoraj mój TŻ odebrał Karo z tymczasowego żłobka, a tam nie wysadzają chyba przed wyjściem i mu się posikała a tam jest dłuższa droga do domu do nas ale jeden plus że dzieci śpią bez pieluch a dziwię się, że u Was nie mają nocników

pisałam Wam o weselu i cisza, a na fb wynika, że kuzyn chyba się rozstał z dziewczyną

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

jakie polecicie seriale?po The Killing mam niedosyt
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 21:45   #816
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Myszko, Anika brawa dla dzieci

Śliwenko na polecam homeland.

Inna dziś było super. Deska pomogła i Maja juz się nie bała , że wpadnie do kibelka.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 05:27   #817
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Dziewczyny, ale macie dzielnie dzieciaczki. Oby tak dalej

Miłego dnia!
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-03, 18:54   #818
myszka_maj
Zakorzenienie
 
Avatar myszka_maj
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 338
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Hej, ale tu cicho

Ja miałam dzisiaj mega stresujący dzień... dobrze że już sie konczy powoli...

ale z lepszych wiadomości to musze sie pochwalić że Tomcio był bardzo dzielny u dentysty i pieknie współpracował....
__________________
...Zaczaruj mnie na życie całe...
bo tylko z Tobą zostać chce...
1.08.2009

Nasz Skarb
myszka_maj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 20:55   #819
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Myszko brawa dla Tomcia co się stało?


Ja jestem zła, mega zła. Byłam dziś z mężem na zebraniu w Mai przedszkolu. Wszystko spoko, z wyjątkiem jednego. Dyrektorka tak "pięknie " mówiła, że namówiła rodziców aby nasza grupa była anglojęzyczna (dodam tylko, ze to przedszkole ma w podstawie elementy angielskiego, ale tu ma być tak, że pani by w ogól po ang, z dziećmi rozmawiały, wydawały polecenia czy coś). Koszt to 50 zł więcej czesnego co miesiąc. Dla mnie to bez sensu, Maja ma dopiero 2 latka. I teraz.... albo ulec (mąż uległ i zapisał Maję, ze się zgadza, bo wszyscy się zgodzili), albo przenieść ją do drugiej grupy, która nie będzie anglojęzyczna (bo tylko w tej naszej , jedna nauczycielka ma lektorat z ang.). Tylko się boję, bo jak przeniosę Maję to nie będzie nikogo znała, nowa sala, panie, dzieci
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 18:01   #820
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Madzia ja bym przeniosła, to dopiero początek to się na nowo przyzwyczai
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 18:06   #821
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Dopytalam i ten ang to nie tak jak myślałam. To ma być codziennie 15-30 min max i w formie zabawy. Byłam w tej drugiej grupie. Dzieci ryczały ze nie można było wejść. Panie drzwi trzymały a one leżały i plakala. Weszłam do Mai grupy a tam cisza. Dzieci się ładnie bawią. Maja bryka i się śmieje. Do jutra trzeba podjąć decyzję. Mam mętlik w głowie.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-04, 18:38   #822
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

zostaw! koniecznie!


u mnie max sajgon zebranie u pata zebranie u mnie awarie dzieciowe ehss duzo tego wracam do domu i padam
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 19:47   #823
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Madzia ja bym zostawiła, chętnie już teraz bym Tusię zapisała na ang ale u niej dopiero od przyszłego roku jej grupa ma mieć 2x30 min. wogole angielski jest od tego roku u nas w przedszkolu wcześnie nie było kasy na zajęcia.
z tego co koleząnka mówiła 5 latki mają 2x 30 min i to właśnie w formie zabawy

oglądałyście może?? polecam!!!!
http://www.youtube.com/ watch?v=Zcu4FXTA_Ww
przed watch usunąć spację
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 07:23   #824
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

India udar niestety zostawia swoje piętno mam nadzieję, że będzie coraz lepiej

Neska
nie posiadają szczoteczki? wow! a może liczą w to niemowlaków i staruszków

Madzia braw dla Mai!
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 07:55   #825
myszka_maj
Zakorzenienie
 
Avatar myszka_maj
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 338
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Myszko brawa dla Tomcia co się stało?
K.

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Dopytalam i ten ang to nie tak jak myślałam. To ma być codziennie 15-30 min max i w formie zabawy. Byłam w tej drugiej grupie. Dzieci ryczały ze nie można było wejść. Panie drzwi trzymały a one leżały i plakala. Weszłam do Mai grupy a tam cisza. Dzieci się ładnie bawią. Maja bryka i się śmieje. Do jutra trzeba podjąć decyzję. Mam mętlik w głowie.
A dlaczego nie chcesz tego angielskiego? Ja bym nie przenosiła, mysle ze ten angielski to fajna sprawa, a tym bardziej że Maja zaklimatyzowana w grupie.

Tomek, co prawda troche starszy ale tez ma mieć "wpleciony" angielski w ciągu dnia, jego Pani zaproponowała nauke dzieci o ma takie kwalifikacje. Ja sie ciesze z tego pomysłu.
__________________
...Zaczaruj mnie na życie całe...
bo tylko z Tobą zostać chce...
1.08.2009

Nasz Skarb
myszka_maj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 08:03   #826
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

bo angielski w tym wieku to rzecz fenomenalna ludzie placa za to gruba kase co miesiac dzieci mega szybko sie ucza fajnie go miec - w przedszkolu moim i u pata jest u dzieci 3 letnich dwa razy po 15 minut a u 4-5-6 dwa razy po polgodziny chcialabym zeby mylo tego wiecej bo jak widze ze po roku czasu mlody super nazywa czesci ciala podskakujac wola jump jump etc super!
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 08:18   #827
myszka_maj
Zakorzenienie
 
Avatar myszka_maj
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 338
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
bo angielski w tym wieku to rzecz fenomenalna ludzie placa za to gruba kase co miesiac dzieci mega szybko sie ucza fajnie go miec - w przedszkolu moim i u pata jest u dzieci 3 letnich dwa razy po 15 minut a u 4-5-6 dwa razy po polgodziny chcialabym zeby mylo tego wiecej bo jak widze ze po roku czasu mlody super nazywa czesci ciala podskakujac wola jump jump etc super!
Dokładnie, ja sie bardzo ciesze ze Pani Tomka zaproponowała nauke angielskiego i to za darmo w ramach podstawy programowe (5h) dla mnie genialnie, choc nawet jakbym miala zapłacić to bym sie zgodziła, ja widze ile Tomek nauczył sie z bajek, potrafi liczyć zna wiele słówek, ciesze sie ze bedzie to rozwijał
__________________
...Zaczaruj mnie na życie całe...
bo tylko z Tobą zostać chce...
1.08.2009

Nasz Skarb
myszka_maj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 18:20   #828
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Madziu ja bym zostawiła Majkę w tej grupie, nie tylko ze względu na język, ale przede wszystkim ze względu na jej zaklimatyzowanie się

Ale ostatnio u nas ciiiisza
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 18:24   #829
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Dzięki dziewczyny oczywiście zostawiliśmy Maje w tej grupie będzie miała codziennie po te 15-30 minut ang w formie zabawy. W starszakach mają 2 godz ang codziennie ale to 5-6 latki. W grupach nie anglojęzycznych jest ang raz w tygodniu.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-05, 19:01   #830
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

W poniedziałek jadę na konferencję do Wawy
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 19:58   #831
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

nie wiem nad czym sie mdzia zastanwialas na prawde.


zuzka bedZie miala angielski raz w tygodniu tylko w ramach programu i jeszcze ja zapisuje na angielski w szkole jezykowej.

W moim przedszkolu nie moglam zaplacic na grupie za komitet za rok z gory bo pani nie ogarnie tematu padlam. I teraz co miesiacmusze pamietac by zaplacic za komitet 10zl
DO tego czesto ogladaja bajki na dvd - jakbym wiedziala to nie wiem czy bym sie zgodzila na to przedszkole, mimo wielu dobrych opinii. generalnie jestem zla.
ZUzka jest w grupie 3-4 latkow. i wiecie ze panie niepomagaja w toalecie?? zuzka wrocila dzis z ob.sr.an.y.mi majtkami cipke sobie wytrze, ale do tylka miedzy posladki to zwyczajnie nie siega. eeeeeeeeeeh
CHyba musze na rozmowe do pani isc - no i panie to juz nie ciocie. ZUzka mnie non stop poprawia hahah z placu zabaw gdzie jest piaskownica, i inne wieksze zabawki ogrodowe zuzki grupa i grupa druga 3 latkow chodzic nie moga oni maja taki kawalek gdzie sam chodnik, i 3 "barierki" siegajace zuzce do pasa.
Ehhhhhhhhhhh :/
I wcale nie mam wiele taniej niz zlobek bo za wrzesien mam zaplacic 321 zl :mdeje: a najwyzej w pazdzienriku dostane odpis kilka godzin sie uzbiera, chocby za czwartki i piatki gdzie koncze wczesniej niz w umowie mamy
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 20:04   #832
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

India jaka konferencja? Jaki temat?

Kliwia ooo to cienko, ja bym poszła i pogadała z tym wycieraniem pupci. A dlaczego nie może chodzić na ten plac zabaw?

Ja się cieszę, bo Maja chętnie chodzi do przedszkola u nas zero wpadek siku, Maja ładnie zjada (sama, panie jej nie karmią), podobno sprząta po sobie, jak ktoś zdejmie buty to leci i każe mu zakładać, jak widzi otwarte drzwi od łazienki to też biegnie i zamyka. Dziś musiałam zostać dłużej w szkole, więc odebrałam ją o 14. (była od 8.30).

aaaa i dziś załatwiłam sobie praktyki z logopedii w mojej szkole - 60 godzin muszę zrobić Fajnie
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 20:07   #833
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Madzia temat to Tutoring w resocjalizacji
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 09:19   #834
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

w coraz wiekszej liczbie przedszkoli jest zakaz wycierania dieciom pupy ze wzgledu na nietyalnosc cielesna dzieci - na bank tak jest w olsztynie i w jednym przedszkolu w krakowie z ktorym mam wspolpace i w kilku niepublicznych takze w mojej okolicy.
Panie salowe i nauczycielki sie boja oskarzen rodzicow dziwnych ktorych ostatnio niebrakuje. nie dziwie sie troche. a z drugiej strony rozumiem oburzenie rodzicow. nie pozostaje nic innego jak nauczyc dziecko samodzielnosci.

Nasze 3 latki tez nie moga wychodzic na plac zabaw - sa za male - jeszcze nieznaja zasad w wiekszosci to dzieci nowe nie wyobrazam sobie ztakimiwyjsc gdziekolwiek w pierwszym miesiacu pracy - Magda bylas w tej 2 ryczacej grupie zabralabys je na spacer?
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 09:25   #835
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Marta nie, nie zabralabym u nas w czwartek i piątek dzieci były na placu zabaw ale z Mai grupy. Maja ma 3 panie. Plac zabaw jest ogrodzony i wyjście od razu z przedszkola. W Mai grupie udało się też usadzic dzieci do koła. Panie w środę na zebraniu mówiły ze to właśnie taki mały sukces.

Z tym wycieraniem to jestem ciekawa jak u Mai. Nie pytałam się w sumie o to.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 14:11   #836
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

u nas też Panie nie pomagają w toalecie Natula sobei sama z pupą nie radzi , po sikaniu to owszem da radę ale z tyłu nie sięga i już..:/ i nawet nie ma mowy o tym żeby Pani pomogła one dziecka nie dotkną i już
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 19:29   #837
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Ja się muszę dopytać, bo moja Maja twierdzi, że pani ją wyciera jak zrobi siku. Generalnie wolałabym aby wycierały, szczególnie pupkę.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 07:00   #838
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Dziewczyny jakie macie materace do łóżek dla dzieciaczków? Jest tyle rodzai, że już nie wiem który wybrać.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 07:28   #839
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Madzia to jednak jak jest inaczej niż pisałaś to zostaw


Ania i Samba spóźnione życzenia z okazji rocznicy

my z okazji rocznicy i urodzin jedziemy na półfinał MŚ Siatkówki do Katowic pierwszy raz gdziekolwiek sami i bez Karo
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 14:24   #840
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Żonki 2009 cz. XXXVII

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
w coraz wiekszej liczbie przedszkoli jest zakaz wycierania dieciom pupy ze wzgledu na nietyalnosc cielesna dzieci - na bank tak jest w olsztynie i w jednym przedszkolu w krakowie z ktorym mam wspolpace i w kilku niepublicznych takze w mojej okolicy.
Panie salowe i nauczycielki sie boja oskarzen rodzicow dziwnych ktorych ostatnio niebrakuje. nie dziwie sie troche. a z drugiej strony rozumiem oburzenie rodzicow. nie pozostaje nic innego jak nauczyc dziecko samodzielnosci.

Nasze 3 latki tez nie moga wychodzic na plac zabaw - sa za male - jeszcze nieznaja zasad w wiekszosci to dzieci nowe nie wyobrazam sobie ztakimiwyjsc gdziekolwiek w pierwszym miesiacu pracy - Magda bylas w tej 2 ryczacej grupie zabralabys je na spacer?
zgadzam się ze wszystkim
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-19 00:29:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:13.