Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-08, 10:24   #721
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez basssiek Pokaż wiadomość
Grunt, że w ogóle kogoś nowego poznajecie, choćby miało się okazać po kilku spotkaniach, że to nie ten metodą prób i błędów, ale do celu
Ja natomiast od kilku miesięcy nie spotkałam żadnego obywatela płci męskiej stanu wolnego, który by się mną zainteresował, ani który by mnie zainteresował. Po prostu pustynia. I to mnie trochę przeraża. Zastanawiam się co zmienić w swoim życiu. W sumie po rozstaniu rzuciłam się w wir pracy, byłam na kilku spotkaniach z przyjaciółkami, chodzę na fitness, ale to wszystko w babskim gronie. Chyba rzeczywiście zostaje ten cholerny e-darling
Również możemy podać sobie ręce... na typowej randce nie byłam od 4 lat... przecież to jakiś dramat
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 10:38   #722
aska8999
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 562
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Tycikata, a ten kolega, ktory zaprosil Cie na wesele? Mysle ze pojscie na takie eesele tez jest dobra okazja do poznania kogos, bo nawet jesli nie wypali z tym kolega to tez nie wiadomo, czy kogos sir tam fajnego nie pozna.
aska8999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 11:52   #723
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 878
Dolaczam do Was. Mam 29 lat, w zwiazku nie bylam od 5 lat. Tzn. co jakis czas wracalismy do siebie z bylym i on nadal chce, ale rok temu stwierdzilam, ze to nie to. Dwa tyg. temu poznalam dzieki kolezankom faceta. Bylismy na kawie, 3 dni pozniej na romantycznym spacerze do 4 rano, a ostatnio na meczu. Pracuje mundurowce, w weekendy sobie dorabia, codziennie jakis trening, bo musi byc sprawny. W pt. chce zebym pojechala z nim i jego kolegami z pracy na wycieczke (trzech ma byc z zonami). Specjalnie zamienilam sie w pracy zeby miec wolne, bo tak mnie namawial. Podoba mi sie ze jest taki meski. W tamten pt. napisal ze pracuje troche dluzej i pytal ja mi mija dzien i narzekal, ze znowu nie ma weekendu, bo praca. Powiedzialam mu wtedy, ze akurat ide w pt, do kina, a w sobote na plaze i od pt. nie napisal. Tak sobie mysle ze chyba nic z tego jednak nie bedzie, a po jego tekstach mozna bylo sadzic inaczej. Jest po kilkuletnim zwiazku, pol roku temu sie rozstali, bo podobno go osaczala. Chciala znac wszystkie hasla, nie pozwalala z kolega wyjsc na piwo itp. Po pierwszym spotkaniu powiedzial, ze widac ze sa jeszcze normalne kobiety na swiecie, a teraz cisza, nie odzywa sie. Coz, mowi sie trudno.
__________________


Edytowane przez Keket
Czas edycji: 2014-09-08 o 15:07
Keket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 14:48   #724
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Witam w wątku

Padły tu słowa na temat serwisów randkowych. Jakie macie sprawdzone strony? No i jak się nie dać oszukać?

Kiedyś koleżanka poleciła mi zalogowanie się na jednej ze stron dla singli, ale stwierdziłam, że to dziwna sprawa, żeby poznawać kogoś w sieci zamiast na żywo. Byłam w jednym z serwisów parę dni i zrezygnowałam.
Chyba najbardziej nie chce, żeby się do mnie doczepił jakiś natręt, którego potem spotkam na ulicy
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 15:58   #725
basssiek
Raczkowanie
 
Avatar basssiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 246
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Również możemy podać sobie ręce... na typowej randce nie byłam od 4 lat... przecież to jakiś dramat
A ile masz lat jeśli mogę wiedzieć?

Cytat:
Napisane przez Kirenne Pokaż wiadomość
Witam w wątku

Padły tu słowa na temat serwisów randkowych. Jakie macie sprawdzone strony? No i jak się nie dać oszukać?

Kiedyś koleżanka poleciła mi zalogowanie się na jednej ze stron dla singli, ale stwierdziłam, że to dziwna sprawa, żeby poznawać kogoś w sieci zamiast na żywo. Byłam w jednym z serwisów parę dni i zrezygnowałam.
Chyba najbardziej nie chce, żeby się do mnie doczepił jakiś natręt, którego potem spotkam na ulicy
Mnie właśnie to stado natrętów odstrasza, dlatego uważam ze jeśli już to lepiej zainwestować w płatny serwis.
__________________
cold is the night, cold is my heart
basssiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 16:19   #726
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez mandragona Pokaż wiadomość
Spora ponad 5 lat ...
pliz. spotykam się z facetem 18 lat starszym :P a wcześniej byłam z facetem 22 lata starszym wprawdzie nie widać po nich wieku, ale w metryce stoi jak byk
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 16:29   #727
Margolcia23
w drodze do...Ciebie...
 
Avatar Margolcia23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka :P
Wiadomości: 1 230
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
pliz. spotykam się z facetem 18 lat starszym :P a wcześniej byłam z facetem 22 lata starszym wprawdzie nie widać po nich wieku, ale w metryce stoi jak byk

o to szacun a można wiedzieć ile masz lat?
__________________
Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać - potrafiłabyś być szczęśliwa, bez względu na gówno jakie Cię otacza.”
Margolcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-08, 17:31   #728
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

To moze ja się dołączę? 26 lat, od wielu wielu lat sama (nawet juz nie licze ), chcialabym kogos miec, nie na sile oczywiscie, jak na razie od dawien dawna nikt sie nie napatoczył. Jedyne czego jest aż nad to to slubow kolezanek i parek "nigdzie nie wychoze bez mojego kotka". No i rodzicow/rodziny pytajacej "a masz juz kogos" albo probujacej mi od lat wmówić moich przyjaciół na facetów (teraz od dwóch lat jest jeden gej, z którym mam super relację na topie, ale przeciez nie powiem rodzinie, ze ma inna orientacje, nie ich sprawa, a on by sobie tego nie życzył).

Heh...musialam znaleźć współtowarzyszki w narzekaniu przyjmijcieee mnie!
__________________
W skrócie Brołdi
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 17:42   #729
Margolcia23
w drodze do...Ciebie...
 
Avatar Margolcia23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka :P
Wiadomości: 1 230
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez broadwaydream Pokaż wiadomość
To moze ja się dołączę? 26 lat, od wielu wielu lat sama (nawet juz nie licze ), chcialabym kogos miec, nie na sile oczywiscie, jak na razie od dawien dawna nikt sie nie napatoczył. Jedyne czego jest aż nad to to slubow kolezanek i parek "nigdzie nie wychoze bez mojego kotka". No i rodzicow/rodziny pytajacej "a masz juz kogos" albo probujacej mi od lat wmówić moich przyjaciół na facetów (teraz od dwóch lat jest jeden gej, z którym mam super relację na topie, ale przeciez nie powiem rodzinie, ze ma inna orientacje, nie ich sprawa, a on by sobie tego nie życzył).

Heh...musialam znaleźć współtowarzyszki w narzekaniu przyjmijcieee mnie!
jasne witaj i się rozgość ja też jestem zdania że innym a zwłaszcza rodzina nie powinna się wtrącać ich jako materaca mi nie potrzeba
__________________
Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać - potrafiłabyś być szczęśliwa, bez względu na gówno jakie Cię otacza.”
Margolcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 17:49   #730
girl99
Zakorzenienie
 
Avatar girl99
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 030
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez broadwaydream Pokaż wiadomość
To moze ja się dołączę? 26 lat, od wielu wielu lat sama (nawet juz nie licze ), chcialabym kogos miec, nie na sile oczywiscie, jak na razie od dawien dawna nikt sie nie napatoczył. Jedyne czego jest aż nad to to slubow kolezanek i parek "nigdzie nie wychoze bez mojego kotka". No i rodzicow/rodziny pytajacej "a masz juz kogos" albo probujacej mi od lat wmówić moich przyjaciół na facetów (teraz od dwóch lat jest jeden gej, z którym mam super relację na topie, ale przeciez nie powiem rodzinie, ze ma inna orientacje, nie ich sprawa, a on by sobie tego nie życzył).

Heh...musialam znaleźć współtowarzyszki w narzekaniu przyjmijcieee mnie!
Hello!

Tacy najgorsi Ja rozumiem- zakochanie, że mężczyzna jest ważny. Jednak jeżeli dziewczyna przy każdej okazji (nawet na babskie spotkania), ciągną ze sobą misia, to ciśnienie się podnosi
__________________
W walce zjednoczeni!!!


Vamos España
girl99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 17:50   #731
Margolcia23
w drodze do...Ciebie...
 
Avatar Margolcia23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka :P
Wiadomości: 1 230
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

a takie coś dla nas :P

__________________
Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać - potrafiłabyś być szczęśliwa, bez względu na gówno jakie Cię otacza.”
Margolcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-08, 17:56   #732
koralik124
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 643
GG do koralik124
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Hej dziewczyny W miarę możliwości chciałabym dołączyć
koralik124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 18:01   #733
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Margolcia - ciekawe jak bardzo jest to prawda psychologow a jak 'kwejkowa', niemniej milo to czytac

to się witam
__________________
W skrócie Brołdi
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 18:04   #734
basssiek
Raczkowanie
 
Avatar basssiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 246
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez girl99 Pokaż wiadomość
Hello!

Tacy najgorsi Ja rozumiem- zakochanie, że mężczyzna jest ważny. Jednak jeżeli dziewczyna przy każdej okazji (nawet na babskie spotkania), ciągną ze sobą misia, to ciśnienie się podnosi
Gorzej jeśli dziewczyna nagle zapomina w ogóle o koleżankach, bo teraz to tylko misio i poza nim świata nie widać, albo misio robi sceny zazdrości jeśli ona chce się z nimi spotkać, bo misio jest biedny i nie potrafi zorganizować sobie czasu w pojedynkę ( ten ostatni przypadek misia przerabiałam na własnej skórze).

Cytat:
Napisane przez koralik124 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny W miarę możliwości chciałabym dołączyć
Zapraszamy Napisz coś o sobie.
__________________
cold is the night, cold is my heart
basssiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 18:17   #735
girl99
Zakorzenienie
 
Avatar girl99
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 030
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez basssiek Pokaż wiadomość
Gorzej jeśli dziewczyna nagle zapomina w ogóle o koleżankach, bo teraz to tylko misio i poza nim świata nie widać, albo misio robi sceny zazdrości jeśli ona chce się z nimi spotkać, bo misio jest biedny i nie potrafi zorganizować sobie czasu w pojedynkę ( ten ostatni przypadek misia przerabiałam na własnej skórze).



Zapraszamy Napisz coś o sobie.
Przyjaźniłam się w LO z dziewczyną, której chłopak nie pozwalał wychodzić w babskim gronie na kawę. Na studiach znowu koleżanki na imprezach cały czas mówiły o swoich misiach. Prędzej czy później ich koteczek wpadał na party, po czym po chwili wychodziły, bo ,,kotek zmęczony, do pracy idzie. wracam z nim."
__________________
W walce zjednoczeni!!!


Vamos España
girl99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 18:38   #736
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 981
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

To ja mam jednak szczęście - ani zajęte koleżanki nie dostały fizia na punkcie misiaczków, ani rodzina mnie o nic nie wypytuje. Nie lubię, jak ktoś za bardzo wtrąca się w moje sprawy, więc nie wytrzymałabym chyba z ciekawską familią
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 18:42   #737
girl99
Zakorzenienie
 
Avatar girl99
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 030
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

U mnie standardowa sytuacja: ,,no pa. muszę iść, bo trzeba X obiad ugotować "
__________________
W walce zjednoczeni!!!


Vamos España
girl99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 19:53   #738
Margolcia23
w drodze do...Ciebie...
 
Avatar Margolcia23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka :P
Wiadomości: 1 230
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez girl99 Pokaż wiadomość
U mnie standardowa sytuacja: ,,no pa. muszę iść, bo trzeba X obiad ugotować "

dokładnie, u mnie to samo, albo dobra muszę iść bo X wraca z pracy itp
__________________
Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać - potrafiłabyś być szczęśliwa, bez względu na gówno jakie Cię otacza.”
Margolcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 20:19   #739
eN90
Raczkowanie
 
Avatar eN90
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 397
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Tak źle u mnie niestety nie jest.
Ale nic mnie nie wkurza tak bardzo jak sytuacja, w której umawiamy się na babskie pogaduchy z koleżankami, a jedna z drugą przez cały ten czas wysyłają smsy do misiaczków.
eN90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-08, 20:45   #740
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Mam takie same sytuacje wśród koleżanek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg avg_27bcbf5aeadb75284ce8c18abedc2437.jpg (87,8 KB, 77 załadowań)
__________________



Edytowane przez mandragona
Czas edycji: 2014-09-08 o 21:01
mandragona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 21:01   #741
girl99
Zakorzenienie
 
Avatar girl99
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 030
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Oj tak, sytuacja z smsami też znana

Jakby to Pan Prezydent napisał: ,,łączmy się w bUlu i RZalu".
Już zakomunikowałam, że gdyby mi tak zaczęło odwalać, to mają mnie mocno w głowę walnąć
__________________
W walce zjednoczeni!!!


Vamos España
girl99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 21:58   #742
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez basssiek Pokaż wiadomość
A ile masz lat jeśli mogę wiedzieć?
Skończone 23


Jeśli mowa o koleżanka, które są zajęte swoimi facetami - raz na parę miesiecy spotykam się ze swoją dobrą koleżanką z podstawówki, kiedy któregoś razu siedziałyśmy w knajpie ta nerwowo spoglądała na tel. Pytam jej o co chodzi, a ta, że chłopak już się niecierpliwi Widzą się parę razy w tyg, a ja z nią raz na jakieś 4 miesiące i po 2-3 godzinach już ją wołał do domu
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 22:30   #743
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Mnie to tez mega meczy, mam przyjaciolke, od 2 lat w związku, a żemieszkamy w dwóch roznych miastach widujemy sie raz na 3 miesiace, jak nie pół roku. I zawsze od tych 2 lat musi przyjsc ze swoim misiem, siedziec wtulona w niego, opowiadać jakies wspolne historie (a jej misio w ogóle nic nie mówi, taki typ czlowieka) a po 2-3 piwach musza sie jak tylko glowe na sek.odwrocic mizdrzyć. Na Boga, 26 letni ludzie...
a jak sie czasem z nią spotkam i przykladowo jej TŻ jest u rodzicow/ma cos do zalatwienia/nei ma go w domu to.....dla odmiany gadamy O NIM Huraaaaaa!

Ech załamka, chcialabym sie jak kiedys spotkac na kawę, pogadac normalnie, o problemach, o wszystkim. Nie umiem o takich rzeczach gadać przy jej facecie.


A poza tym zbliża mi się @, więc jest mi dwadziescia razy bardziej samotnie i źle.
__________________
W skrócie Brołdi
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 23:19   #744
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez margolcia23 Pokaż wiadomość
o to szacun a można wiedzieć ile masz lat?
25
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 06:39   #745
Margolcia23
w drodze do...Ciebie...
 
Avatar Margolcia23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka :P
Wiadomości: 1 230
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
25

skoro ludzie się dogadują i jest im ze sobą dobrze to wiek nie gra roli
__________________
Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać - potrafiłabyś być szczęśliwa, bez względu na gówno jakie Cię otacza.”
Margolcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 10:22   #746
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

dziewczyny moge Wam troche pojeczec? za 2 tyg ide na wesele, juz wczesniej tu pisalam, ze ide sama,pierwszy raz w zyciu sama. Wesele najblizszej kuzynki wiec nie moge nie isc. I teraz dla nakreslenia sytuacji: u mnie w rodzinie wszyscy żenią się przed 25 rokiem życia, z calej rodziny tylko ja jestem panną i jeszcze 2 mlodsze ode mnie kuzynki, ale tylko ja przyjde sama. I uwaga, nigdy nikt na wesela w tej rodzinie nie przyszedł sam. Bede pierwsza:P Kuzynka wczoraj na fejsie pytala, jak sie nazywa moja os.towarzyszaca, bo winietki robi, po prostu nikt nie jest w stanie wyobrazic sobie, że mozna przyjsc samemu.
Dodatkowo rodzina z tych, co każdy tańczy tylko z tym, z kim przyszedl, jak ostatnio bylam z partnerem, ktory nie tanczy, to przesiedzialam cale wesele,ale przynajmniej mialam zkim pogadac a teraz? Nie jestem zwiazana z nimi, wiec tematow tez jakos brak, wiec przeczuwam kilkunastogodzinne samotne siedzenie przy stole. Jak żyć? Jak to przetrwać?
(nei moge wyjsc wczesniej z wesela, bo moi rodzice tez ida i ja bede kierowcą)
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat





Edytowane przez yoona
Czas edycji: 2014-09-09 o 10:23
yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 10:40   #747
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Hm, a może z drugiej rodziny ktoś będzie sam i jakoś spróbujecie się zapoznać?
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 10:58   #748
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

istnieje taka ewentualność, chociaż wątpie. Z drugiej strony, modle się, żeby kuzynce nie przyszło do głowy na siłę mi jakiegoś singla teraz załatwiać:/
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 11:20   #749
koralik124
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 643
GG do koralik124
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Mam na umie Daga mam 27 lat i od trzech lat jestem sama wyszłam z założenia ze jak mój następny ma być taki jak mój były to ja dziękuję bardzo i wysiadam interesuje się fotografia i dużo czytam moja sytuacje komplikuje to ze choruje na atopowe zapalenie skory :/ w obecnej chwili choroba się wyciszyla bo biorę leki biologiczne no ale ze chce być uczciwa to nir ukrywam swojego schorzenia. Nir chodzę w lipcu w golfie tylko dla tego ze mam uczulenie, a niektórym facetom (czytaj większości) bardzo to przeszkadza :/ pracuje w zakladach bukmacherskich wiec pracuje z mezczyznami na codzien i tak się zastanawiam jak to się stalo ze niektóre jednostki przeszły tyle lat ewolucji bez żadnego progresu :P


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Yoona ja miałam identyczna sytuacjew sierpniu i żaluje ze now poszlam sama dokoptowałam sobie na sile partnera który zaczął mnie wpieniac już w kościele :/całe dwa dni musiałam się znim meczyc :/ mial byc lew parkietu a nie był nawet dochowcem :/powiedzialam ze ostatni raz idę na wesele z kimś na sile dobrze ze kolezanka w zaawansowanej ciąży i jej maz nie miał z kim tańczyć :P


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
koralik124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 11:53   #750
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 +

Cześć wam, w końcu jakiś wątek z nieco starszymi dziewczynami! Mam wrażenie, że na wizażu przeważa grupa 20-23
Ja dobijam do 27 (za 2 mce) od roku sama, dwa związki za mną, w których chyba zawsze czegoś brakowało... i to z mojej strony. Chyba po prostu... miłości bardzo ich lubiłam ,zależało mi na nich, byli dla mnie bardzo ważni, myślałam o wspólnym życiu...
No ale trochę się ogarnęłam, jestem sama i tak myśle, że fajnie by było gdyby się coś nawinęło, ale no żadnego fajnego faceta na horyzoncie nie widać wkurza mnie to niesamowicie wychodzę z kolezanką również samotną, średnio raz na tydzień do pubów, czasem jakaś impreza i cholera nic. W pracy jestem sama jak palec, na siłownie chodziłam rok i też nic nie złowiłam :P Gdzie Ci faceci ja się pytam.... gdzie mój mąż, gdzie moje dzieci
__________________

Edytowane przez Cyska
Czas edycji: 2014-09-09 o 12:07
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-19 11:12:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:53.