Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-10, 20:23   #451
A_neta1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 105
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Uuu szkoda Następnym razem będzie lepiej

Jestem w bojowym nastawieniu na piątek. Mam jeszcze 5h przed egzaminem- jutro 2, w piątek 3.
Może ten piątek będzie szczęśliwy....
__________________
22.06.2015- ostatnie farbowanie.


16.01.2009




A_neta1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 21:12   #452
lin_inka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 346
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez A_neta1 Pokaż wiadomość
Uuu szkoda Następnym razem będzie lepiej

Jestem w bojowym nastawieniu na piątek. Mam jeszcze 5h przed egzaminem- jutro 2, w piątek 3.
Może ten piątek będzie szczęśliwy....
jak zdawałam, to jedna dziewczyna opowiadała swojemu chłopakowi o całym egzaminie i egzaminator jej powiedział, żeby pod żadnym pozorem nie brała następnym razem jazd w dniu egzaminu. nie wiem ile w tym prawdy, czy to na prawdę tak pomaga, czy wręcz szkodzi, ale taką opinię słyszałam już chyba od trzech osób.

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez love_wizaz Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki fail oblałam na łuku
ojejj przykro mi bardzo zapisałaś się na następny?
lin_inka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 21:15   #453
A_neta1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 105
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Jak kiedyś przed tym nim straciłam brałam to pomogły.
Mam 8-11 a o 12 egzamin więc chwila przerwy jest.
__________________
22.06.2015- ostatnie farbowanie.


16.01.2009




A_neta1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 21:20   #454
love_wizaz
Raczkowanie
 
Avatar love_wizaz
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 282
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez lin_inka Pokaż wiadomość
jak zdawałam, to jedna dziewczyna opowiadała swojemu chłopakowi o całym egzaminie i egzaminator jej powiedział, żeby pod żadnym pozorem nie brała następnym razem jazd w dniu egzaminu. nie wiem ile w tym prawdy, czy to na prawdę tak pomaga, czy wręcz szkodzi, ale taką opinię słyszałam już chyba od trzech osób.

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------


ojejj przykro mi bardzo zapisałaś się na następny?
tak, nie zamierzam sie poddawac 3 proba za 2tyg, rowno
love_wizaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 22:05   #455
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez love_wizaz Pokaż wiadomość
tak, nie zamierzam sie poddawac 3 proba za 2tyg, rowno
Trzecia już musi być szczęśliwa. U mnie też już będzie trzecia, ale za niecałe trzy tygodnie. No, musi być dobrze w końcu.
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 22:11   #456
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Też jestem zdania, że nie warto brać jazd w dniu egzaminu, chyba że np. pół godzinki na łuku. Nikogo nie obrażając, po 30 godzinach kursu, czy nawet więcej, nie jest się tak dobrym kierowcą, żeby utrzymać koncentrację uwagi na maxa przez np. trzy godziny z przerwą na czekanie w WORDzie. No bo na jazdach się spinamy, żeby pojechać jak najlepiej, a potem na egzaminie w pewnym momencie z tego balonika uchodzi powietrze i popełniamy głupie błędy, najeżdżamy na linię, źle parkujemy. Ja wiem, że dzień przed egzaminem człowiek ma poczucie, że ,,tu nie byłam, o jezu, a jak na tym skrzyżowaniu się jechało, aaa, muszę wziąć sto godzin jeszcze, niech mi pan da jutro dwie godziny przed egzaminem". Tak samo mój instruktor mówił, że częściej na łuku oblewają osoby, które np. ćwiczyły łuk samochodem rodziców na placu. Każdy samochód ma inny promień skrętu, inaczej się zachowuje i np. po dwóch dniach ćwiczenia łuku na Kia Ceed (wychodziło idealnie) wsiadłam do Yariski i od razu głupi błąd zrobiłam.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 22:24   #457
A_neta1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 105
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Mnie uspakajają

Jeżdże z najbardziej czepliwym te 5h. Więc może coś zaradzi
Ostatnio miałam 2h (6-8) ale zawaliłam na koniec a było ok
__________________
22.06.2015- ostatnie farbowanie.


16.01.2009





Edytowane przez A_neta1
Czas edycji: 2014-09-10 o 22:28
A_neta1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-10, 22:46   #458
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Też jestem zdania, że nie warto brać jazd w dniu egzaminu, chyba że np. pół godzinki na łuku. Nikogo nie obrażając, po 30 godzinach kursu, czy nawet więcej, nie jest się tak dobrym kierowcą, żeby utrzymać koncentrację uwagi na maxa przez np. trzy godziny z przerwą na czekanie w WORDzie. No bo na jazdach się spinamy, żeby pojechać jak najlepiej, a potem na egzaminie w pewnym momencie z tego balonika uchodzi powietrze i popełniamy głupie błędy, najeżdżamy na linię, źle parkujemy. Ja wiem, że dzień przed egzaminem człowiek ma poczucie, że ,,tu nie byłam, o jezu, a jak na tym skrzyżowaniu się jechało, aaa, muszę wziąć sto godzin jeszcze, niech mi pan da jutro dwie godziny przed egzaminem". Tak samo mój instruktor mówił, że częściej na łuku oblewają osoby, które np. ćwiczyły łuk samochodem rodziców na placu. Każdy samochód ma inny promień skrętu, inaczej się zachowuje i np. po dwóch dniach ćwiczenia łuku na Kia Ceed (wychodziło idealnie) wsiadłam do Yariski i od razu głupi błąd zrobiłam.
Nie wiem, ja tam na jazdach się nigdy nie spinałam, wręcz przeciwnie, zawsze byłam totalnie wyluzowana. I tak samo się czułam na tych jazdach przed pierwszym egzaminem. I czułam się pewniej, jak sobie wszystkie manewry przypomniałam, przećwiczyłam, pojeździłam po mieście. Wszystko było tak 'na świeżo'. Owszem, nie zdałam, ale zadanie, które miałam wykonać, wykonałam poprawnie. I raczej to, że nie zdałam, nie wynikało z tego, że wcześniej jeździłam. To był głupi błąd, mógł mi się zdarzyć zawsze i niezależnie od tego, czy jeździłabym wcześniej czy nie.
Myślę, że to jest kwestia indywidualna, po prostu. Jedni wolą tak, drudzy inaczej; jedni się bardziej stresują przez te jazdy przed samym egzaminem, drudzy - uspokajają. I chyba nie ma na to reguły.
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 06:34   #459
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Ja będę jeździć dzień przed egzaminem. W dniu egzaminu chyba bym nie dala rady, już i tak wiem że jak mi coś na jazdach nie wyjdzie to się wkurzę
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 08:38   #460
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Próbuję się uczyć do teoretycznego. Za tydzień zdaję, a przez miesiąc nie zrobiłam nic. Widzę, że sporo już zapomniałam.

Co do praktycznego, to ja nie chciałabym w dniu egzaminu jazd, dzień wcześniej tak, ale tego samego dnia chyba by mnie wszystkie moje błędy dodatkowo stresowały.
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 08:42   #461
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Ja jeździłam w dzień egzaminu i uważam, że dobrze zrobiłam, bo największy stres zszedł ze mnie na jazdach. ale wiadomo każdy jest inny




« czasami piszę z telefonu, więc proszę o wyrozumiałość w razie błędów. Mój słownik czasami ma inne zdanie niż ja :p »
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-11, 12:42   #462
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Dziewczyny, pocieszcie jakoś :P dopada mnie juz taki stres ze najchętniej przełożyłabym termin egzaminu i jeździła dalej L. Czuje się jakbym miała nie poradzić sobie na prostych skrzyżowaniach, a co dopiero na tych na których nie byłam! Przed teorią miałam to samo. A raczej nie chodzi o brak moich umiejętności bo na jazdach idzie mi bezbłędnie...
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 13:23   #463
IntiMisska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 179
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pocieszcie jakoś :P dopada mnie juz taki stres ze najchętniej przełożyłabym termin egzaminu i jeździła dalej L. Czuje się jakbym miała nie poradzić sobie na prostych skrzyżowaniach, a co dopiero na tych na których nie byłam! Przed teorią miałam to samo. A raczej nie chodzi o brak moich umiejętności bo na jazdach idzie mi bezbłędnie...
Postaraj sie wyluzowac umiesz jezdzic robiłaś kilka razy te egzaminacyjne manewry wiec czemu mialabys nie zdac? Musi byc dobrze !!! Trzymam kciuki za Ciebie, napiszesz kiedy masz? ;>

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Też jestem zdania, że nie warto brać jazd w dniu egzaminu, chyba że np. pół godzinki na łuku. Nikogo nie obrażając, po 30 godzinach kursu, czy nawet więcej, nie jest się tak dobrym kierowcą, żeby utrzymać koncentrację uwagi na maxa przez np. trzy godziny z przerwą na czekanie w WORDzie. No bo na jazdach się spinamy, żeby pojechać jak najlepiej, a potem na egzaminie w pewnym momencie z tego balonika uchodzi powietrze i popełniamy głupie błędy, najeżdżamy na linię, źle parkujemy. Ja wiem, że dzień przed egzaminem człowiek ma poczucie, że ,,tu nie byłam, o jezu, a jak na tym skrzyżowaniu się jechało, aaa, muszę wziąć sto godzin jeszcze, niech mi pan da jutro dwie godziny przed egzaminem". Tak samo mój instruktor mówił, że częściej na łuku oblewają osoby, które np. ćwiczyły łuk samochodem rodziców na placu. Każdy samochód ma inny promień skrętu, inaczej się zachowuje i np. po dwóch dniach ćwiczenia łuku na Kia Ceed (wychodziło idealnie) wsiadłam do Yariski i od razu głupi błąd zrobiłam.
Mysle tak samo jedyne co warto trenować to właśnie plac same jazdy wg mnie sensu nie mają . Ja np wyjezdzilam około 50 h i samo jeżdzenie i wydawanie pieniedzy jest dla mnie bez sensu . Oczywiscie pocwicze jeszcze parkowanie ale to abstrakcja dla mnie brać po każdym niezdanym egzaminie po ileś tam godzin .. tymbardziej po tym samym terenie bo przeważnie jest to teren egzaminacyjny nuuuuda ;p
IntiMisska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 13:28   #464
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Zdaję we wtorek rano. Jakoś tak niepewnie się czuje, może dlatego że jeździ mi się dobrze wiec podświadomie czuję że zasłużyłam żeby zdać no i robi się presja. Staram się myśleć że skoro nie tym razem to następnym i kiedyś się uda po prostu bardzo ciuchy chciałabym to mieć za sobą - pewnie jak każdy. Niestety zdaję sobie sprawę że stres mi nie pomoże...
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 14:17   #465
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pocieszcie jakoś :P dopada mnie juz taki stres ze najchętniej przełożyłabym termin egzaminu i jeździła dalej L. Czuje się jakbym miała nie poradzić sobie na prostych skrzyżowaniach, a co dopiero na tych na których nie byłam! Przed teorią miałam to samo. A raczej nie chodzi o brak moich umiejętności bo na jazdach idzie mi bezbłędnie...
Jak chcesz sobie dłużej poczekać, to ja chętnie się z Tobą zamienię na terminy.
A tak na serio, to po prostu powiedz sobie, że musisz zrobić to samo, co na jazdach. Skoro idzie Ci bezbłędnie, to czemu na egzaminie miałoby być inaczej? Nie stresuj się i będzie dobrze.

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Próbuję się uczyć do teoretycznego. Za tydzień zdaję, a przez miesiąc nie zrobiłam nic. Widzę, że sporo już zapomniałam.

Co do praktycznego, to ja nie chciałabym w dniu egzaminu jazd, dzień wcześniej tak, ale tego samego dnia chyba by mnie wszystkie moje błędy dodatkowo stresowały.
Spokojnie, tydzień to sporo czasu, dasz radę.
A co do jazd w dniu egzaminu to jest taki plus, że na jazdach zawsze możesz ten błąd poprawić, czegoś dopytać instruktora czy po prostu przećwiczyć coś kilka razy i mieć to tak 'na świeżo'. Ale wiadomo, każdy woli co innego.
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 14:22   #466
love_wizaz
Raczkowanie
 
Avatar love_wizaz
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 282
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

ja po wczorajszym oblaniu mam mega doła i poczucie, że nigdy nie zdam tego cholernego prawka

ehhhhhh
love_wizaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 14:54   #467
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Carousel a ty kiedy zdajesz? Coś pesymistyczny ten nasz wątek dziewczyny, trzeba to zmienić :P
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 15:26   #468
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez love_wizaz Pokaż wiadomość
ja po wczorajszym oblaniu mam mega doła i poczucie, że nigdy nie zdam tego cholernego prawka

ehhhhhh
Hej, nie można się poddawać! W końcu nam się wszystkim uda.

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Carousel a ty kiedy zdajesz? Coś pesymistyczny ten nasz wątek dziewczyny, trzeba to zmienić :P
29. ;/
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 15:39   #469
lin_inka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 346
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Zdaję we wtorek rano. Jakoś tak niepewnie się czuje, może dlatego że jeździ mi się dobrze wiec podświadomie czuję że zasłużyłam żeby zdać no i robi się presja. Staram się myśleć że skoro nie tym razem to następnym i kiedyś się uda po prostu bardzo ciuchy chciałabym to mieć za sobą - pewnie jak każdy. Niestety zdaję sobie sprawę że stres mi nie pomoże...
Wlaśnie, przecież jeździć umiesz! Powtarzaj sobie że potrafisz to zrobic i pöjdzie jak z płatka

Mogę już odebrać swoje prawko

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
lin_inka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-11, 15:43   #470
IntiMisska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 179
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Widziałam ten zwiastun rozmów w toku haha bedzie ciekawie, ja już wczułam sie w role

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Cytat:
Napisane przez lin_inka Pokaż wiadomość
Wlaśnie, przecież jeździć umiesz! Powtarzaj sobie że potrafisz to zrobic i pöjdzie jak z płatka

Mogę już odebrać swoje prawko

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jak ja Ci zazdroszcze.... no i oczywiście gratuluje teraz pozostaje Ci tylko życzyć szerokiej drogi
IntiMisska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 15:51   #471
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez lin_inka Pokaż wiadomość
Wlaśnie, przecież jeździć umiesz! Powtarzaj sobie że potrafisz to zrobic i pöjdzie jak z płatka

Mogę już odebrać swoje prawko

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Zazdroszcze i gratuluje
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 16:00   #472
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez lin_inka Pokaż wiadomość
Wlaśnie, przecież jeździć umiesz! Powtarzaj sobie że potrafisz to zrobic i pöjdzie jak z płatka

Mogę już odebrać swoje prawko

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Gratuluję! I zazdroszczę.
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 16:13   #473
A_neta1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 105
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Dotych co przed egzaminem Validol biorą
Jak to stosować? Ile brałyście przed egzaminem tego i w jakim odstępnie czasowym przed?

Miałam dziś jazdy. Godzine przed wziełam 2 tabletki i mnie tak rozluźniło że masakra bo błędy robiłam podstawowe typu problem z ruszaniem (bo niby najpierw az potem sprzęgło) i mocne hamowanie.
M. mi mówił że jak tak ruszać będę to nie zdam chociaż mi nigdy nie gaśnie i zawsze dynamicznie.


Jakoś dziwnie spokojnie sie czuje po validolu. O dziwo 0 stresu. Oo
__________________
22.06.2015- ostatnie farbowanie.


16.01.2009





Edytowane przez A_neta1
Czas edycji: 2014-09-11 o 16:23
A_neta1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 17:30   #474
lin_inka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 346
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez IntiMisska Pokaż wiadomość
Widziałam ten zwiastun rozmów w toku haha bedzie ciekawie, ja już wczułam sie w role

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------



Jak ja Ci zazdroszcze.... no i oczywiście gratuluje teraz pozostaje Ci tylko życzyć szerokiej drogi

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Zazdroszcze i gratuluje
Cytat:
Napisane przez Carousel Pokaż wiadomość
Gratuluję! I zazdroszczę.
dziękuję
będę za Was wszystkie mocno trzymać bo teraz jeszcze bardziej przeżywam Wasze egzaminy jak wcześniej

hahaha też widziałam zwiastun rozmów i nie mogę go przegapić!
lin_inka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 17:38   #475
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

ja też chce zobaczyć Rozmowy w toku. Ale niestety załapie sie tylko na końcówke
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 17:39   #476
A_neta1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 105
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Ja tam dziś robiłam zapasy w monopolowym
Zdam czy nie upije sie

W necie możesz obejrzeć jak nie zdążytsz
__________________
22.06.2015- ostatnie farbowanie.


16.01.2009





Edytowane przez A_neta1
Czas edycji: 2014-09-11 o 17:40
A_neta1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 17:47   #477
gruniaa
Zadomowienie
 
Avatar gruniaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 996
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez A_neta1 Pokaż wiadomość
Dotych co przed egzaminem Validol biorą
Jak to stosować? Ile brałyście przed egzaminem tego i w jakim odstępnie czasowym przed?

Miałam dziś jazdy. Godzine przed wziełam 2 tabletki i mnie tak rozluźniło że masakra bo błędy robiłam podstawowe typu problem z ruszaniem (bo niby najpierw az potem sprzęgło) i mocne hamowanie.
M. mi mówił że jak tak ruszać będę to nie zdam chociaż mi nigdy nie gaśnie i zawsze dynamicznie.


Jakoś dziwnie spokojnie sie czuje po validolu. O dziwo 0 stresu. Oo
Ja bralam jedna tabletke 30 minut przed egzaminem. Wystarczylo. Choc jak mialam egzamin na 13, wzielam o 12:40 to zanim weszlam mialam ochote wziasc kolejna ale stwierdzilam ze za bardzo mnie otumani i nie bralam
gruniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 17:52   #478
A_neta1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 105
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

W sumie 2 na raz zły pomysł...Byłam tak wyluzowana aż przesadnie.


Myślicie że jak o 7 wezmę (przed jazdami godzinka) a potem po jazdach o 11 (o 12 egzamin) będzie ok? Czy ograniczyć się do 1?
__________________
22.06.2015- ostatnie farbowanie.


16.01.2009




A_neta1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 18:46   #479
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Cytat:
Napisane przez A_neta1 Pokaż wiadomość
W sumie 2 na raz zły pomysł...Byłam tak wyluzowana aż przesadnie.


Myślicie że jak o 7 wezmę (przed jazdami godzinka) a potem po jazdach o 11 (o 12 egzamin) będzie ok? Czy ograniczyć się do 1?
Ja wzięłam dwie, jedną w ciągu dnia, drugą pół godziny przed. Zestresowana bardzo nie byłam, błędy swoje popełniłam i tak ale chociaż nie dostałam ataku histerii,że 6 raz oblałam. W przyszłym tygodniu na serio jadę się zapisać. Teraz wydałam 300 zł na antybiotyki i leki, więc szkoda mi było mrozić pieniądze na koncie Pordu. Ale pocieszył mnie dziś pan w pracy, jego syn zdawał 11 razy, a dziś ma prawo jazdy i na ciężarówkę i na autobus
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 19:58   #480
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XII

Buonasera Jeju właśnie czytam wszystko i dużo się tego nazbierało Ale choć mam co czytać Ja jestem właśnie na wakacjach, w niedzielę będę już w Polsce Jeju jak myślę sobie, ze we wtorek 2H jazdy, a w środę egzamin to już mi słabo
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-10 10:00:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:33.