Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!! - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-10, 17:08   #961
dziubecek16
Rozeznanie
 
Avatar dziubecek16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 760
GG do dziubecek16
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez sorenta Pokaż wiadomość
Fajny pomysł jakbyś miała kalendarz na 2015 to gdy będzie go używał codziennie będzia widział jakiś powód

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
O to właśnie mi chodzi tylko znowu nie mogę żadnego fajnego znaleźć, na allegro są jakieś takie zwykłe, a ja bym chciała z jakąś fajną okładką, kolorową i wgl
dziubecek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 17:19   #962
sorenta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 239
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez dziubecek16 Pokaż wiadomość
O to właśnie mi chodzi tylko znowu nie mogę żadnego fajnego znaleźć, na allegro są jakieś takie zwykłe, a ja bym chciała z jakąś fajną okładką, kolorową i wgl
Jeśli lubi też koty to kalendarz simons cat jest świetny! :-D


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
sorenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 17:41   #963
kasia556
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 86
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Jutro! Jutro! Jutro! Cię zobaczę!
kasia556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 18:00   #964
sorenta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 239
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez kasia556 Pokaż wiadomość
Jutro! Jutro! Jutro! Cię zobaczę!
Zazdroszczę!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
sorenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 18:37   #965
dziubecek16
Rozeznanie
 
Avatar dziubecek16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 760
GG do dziubecek16
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez sorenta Pokaż wiadomość
Jeśli lubi też koty to kalendarz simons cat jest świetny! :-D


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Masz jakiś link gdzie mogę go zobaczyć ?

Cytat:
Napisane przez kasia556 Pokaż wiadomość
Jutro! Jutro! Jutro! Cię zobaczę!
Zazdroszczę !
dziubecek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 19:25   #966
sorenta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 239
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez dziubecek16 Pokaż wiadomość
Masz jakiś link gdzie mogę go zobaczyć ?
Tu mas zzdjęcia jak to wygląda "od srodka"
https://www.google.ch/search?q=Kot+S...w=1366&bih=681
Dziewczyny mam dołka ;( Od niedzieli Tż nie ma neta, a nie jechali jeszcze do sklepu( zbiorowe wyjazdy, jeden dzien w tyogdniu bo daleko), wiec nie doladowal jeszcze ... Mamy kontakt tylko w postaci kilku smsów wieczorem... Wczoraj poszedł pod jakas plebanię na darmowe wifi , ale tez nie ma czasu, ani siły po pracy siedziec tam kto wie ile... I mi cięzko, tęsknie strasznie, brakuje mi tego kontaktu częstszego...
sorenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 20:55   #967
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

A mój dzisiaj wraca do Polski W końcu!!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-10, 22:55   #968
M123MM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 121
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez sorenta Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam dołka ;( Od niedzieli Tż nie ma neta, a nie jechali jeszcze do sklepu( zbiorowe wyjazdy, jeden dzien w tyogdniu bo daleko), wiec nie doladowal jeszcze ... Mamy kontakt tylko w postaci kilku smsów wieczorem... Wczoraj poszedł pod jakas plebanię na darmowe wifi , ale tez nie ma czasu, ani siły po pracy siedziec tam kto wie ile... I mi cięzko, tęsknie strasznie, brakuje mi tego kontaktu częstszego...
wiem co czujesz. Trzeba przyzywczaić się do tej sytacji, że kontakt nie jest już taki częsty jak ostatnio. Bo nic z tym zrobić nie możesz a denerwowanie sie o to czy smucenie tak naprawde nic nie zmieni. Ja najchetniej przywiazalabym tz do krzesla i nie pozwolila mu jechac, bo ciezko sie odzwyczaic od jego nieobecnosci. Ale sorenta, wiedz ze nie jestes sama w takiej sytacji, bo ja tez nie mam kontaktu takiego jak wczesniej z tż- moze ta mysl troche cie pocieszy

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
A mój dzisiaj wraca do Polski W końcu!!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

super

Cytat:
Napisane przez Curly Girl Pokaż wiadomość
Ja też w czwartek, po 5 miesiącach niewidzenia się Z tym, że ja lecę do niego już na stałe, do pracy
Madzialena się już chyba wypisała z naszego wątku
tak, madzialena juz mieszka ze swoim więc rozłaka im się skończyła ;-)

Edytowane przez M123MM
Czas edycji: 2014-09-10 o 23:00
M123MM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 10:04   #969
dziubecek16
Rozeznanie
 
Avatar dziubecek16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 760
GG do dziubecek16
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez sorenta Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam dołka ;( Od niedzieli Tż nie ma neta, a nie jechali jeszcze do sklepu( zbiorowe wyjazdy, jeden dzien w tyogdniu bo daleko), wiec nie doladowal jeszcze ... Mamy kontakt tylko w postaci kilku smsów wieczorem... Wczoraj poszedł pod jakas plebanię na darmowe wifi , ale tez nie ma czasu, ani siły po pracy siedziec tam kto wie ile... I mi cięzko, tęsknie strasznie, brakuje mi tego kontaktu częstszego...
Dzięki za link, fajnie to wygląda nawet

Ii nie smutaj ja z moim też mam słaby kontakt, czasem gadamy codziennie a czasem nawet tydzień bez rozmowy jest..
Damy radę dziewczyny, teraz się nacierpimy, ale za to kiedyś, oni będą non stop obok nas !
dziubecek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 20:04   #970
sorenta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 239
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez dziubecek16 Pokaż wiadomość
Dzięki za link, fajnie to wygląda nawet

Ii nie smutaj ja z moim też mam słaby kontakt, czasem gadamy codziennie a czasem nawet tydzień bez rozmowy jest..
Damy radę dziewczyny, teraz się nacierpimy, ale za to kiedyś, oni będą non stop obok nas !
Już teraz wrócił internet i kontakt nadal codziennie myślałam że się nie nadaje do związku na odległość, że nie dam rady, ale widocznie potrzebowałam odpowiedniego faceta tylko jeszcze 6 tygodni! Dam radę! :-D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
sorenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 20:14   #971
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez sorenta Pokaż wiadomość
Już teraz wrócił internet i kontakt nadal codziennie myślałam że się nie nadaje do związku na odległość, że nie dam rady, ale widocznie potrzebowałam odpowiedniego faceta tylko jeszcze 6 tygodni! Dam radę! :-D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


mój przyjeżdża za 15 dni (no prawie za 14 )
ale się za nim stęskniłam. kupiłam mu dzisiaj prezent, bo wczoraj miał urodziny. dostanie spinki do mankietów i do krawata (już ślubne) i tort. muszę go w przyszłym tygodniu zamówić i wybrać smak
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-12, 20:38   #972
sorenta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 239
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez lipstick89 Pokaż wiadomość


mój przyjeżdża za 15 dni (no prawie za 14 )
ale się za nim stęskniłam. kupiłam mu dzisiaj prezent, bo wczoraj miał urodziny. dostanie spinki do mankietów i do krawata (już ślubne) i tort. muszę go w przyszłym tygodniu zamówić i wybrać smak
Zleci raz dwa mój też miał urodziny miesiąc temu, już wtedy oboje byliśmy w rozjazdach, mówił że nie chce nic, ale oczywiście i tak mu coś dam, tylko jeszcze nie wymyśliłam :-D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
sorenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 22:34   #973
Sonia87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Leśna
Wiadomości: 8
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Dołaczam się do wątku, dziewczyny proszę doradźcie, albo przynajmniej powiedzcie czy miałyście tak samo... pisałam już na temat kontaktowania się z facetem, który jest za granicą. Mój Tż wyjechał na krótko, jest tam dopiero 2 tygodnie, ale ja nie mogę się z nim porozumieć, dogadać. Jakbym rozmawiała z obcym człowiekiem... przed chwilą odłożyłam słuchawkę bo po prostu nie mieliśmy o czym rozmawiać... ja chcę mówić, opowiadać, zadaję pytania, a jedyne co on mówi, to tylko powtarza "co u ciebie" albo "no", "tak" "nie" "nic" "marudzisz" i "muszę kończyć bo coś robię" - to też jest przykre... przeważnie zaczyna robić coś "bardzo ważnego na komputerze" akurat wtedy jak do mnie dzwoni;( a pół dnia jest w domu po pracy i wtedy nie robi tych ważnych rzeczy, ale ze mną się też nie kontaktuje.... a jak o tym mówię wiem wiem może histeryzuję, może faktycznie gadamy o głupotach, ale dziewczyny, przecież to się czuje kiedy on się nami nie interesuje.... wiem, że coś się zmieniło ale dlaczego? JAk sprawić, żebyśmy jakoś zatęsknili za tymi rozmowami, bo jak narazie to ja się tylko denerwuję.
Sonia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 09:53   #974
dziubecek16
Rozeznanie
 
Avatar dziubecek16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 760
GG do dziubecek16
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez lipstick89 Pokaż wiadomość


mój przyjeżdża za 15 dni (no prawie za 14 )
ale się za nim stęskniłam. kupiłam mu dzisiaj prezent, bo wczoraj miał urodziny. dostanie spinki do mankietów i do krawata (już ślubne) i tort. muszę go w przyszłym tygodniu zamówić i wybrać smak
Ja za równe 2 tygodnie, o tej porze będę jechała po niego na lotnisko !!!
Ja teraz nie mam czasu żeby myśleć co z tym moim prezentem dla niego.. Ale mam wolny poniedziałek i wtorek i wtedy się rozejrzę za czymś
Jej niby tylko 2 tygodnie, ale to też AŻ 2 tygodnie :p

Cytat:
Napisane przez Sonia87 Pokaż wiadomość
Dołaczam się do wątku, dziewczyny proszę doradźcie, albo przynajmniej powiedzcie czy miałyście tak samo... pisałam już na temat kontaktowania się z facetem, który jest za granicą. Mój Tż wyjechał na krótko, jest tam dopiero 2 tygodnie, ale ja nie mogę się z nim porozumieć, dogadać. Jakbym rozmawiała z obcym człowiekiem... przed chwilą odłożyłam słuchawkę bo po prostu nie mieliśmy o czym rozmawiać... ja chcę mówić, opowiadać, zadaję pytania, a jedyne co on mówi, to tylko powtarza "co u ciebie" albo "no", "tak" "nie" "nic" "marudzisz" i "muszę kończyć bo coś robię" - to też jest przykre... przeważnie zaczyna robić coś "bardzo ważnego na komputerze" akurat wtedy jak do mnie dzwoni;( a pół dnia jest w domu po pracy i wtedy nie robi tych ważnych rzeczy, ale ze mną się też nie kontaktuje.... a jak o tym mówię wiem wiem może histeryzuję, może faktycznie gadamy o głupotach, ale dziewczyny, przecież to się czuje kiedy on się nami nie interesuje.... wiem, że coś się zmieniło ale dlaczego? JAk sprawić, żebyśmy jakoś zatęsknili za tymi rozmowami, bo jak narazie to ja się tylko denerwuję.
Może zróbcie sobie małą przerwę ? Nie rozmawiajcie codziennie itp. U mnie to pomogło przy pierwszym jego wyjeździe. Jemu coś odwaliło wtedy i kontakt praktycznie zerowy mieliśmy.. Ale wiesz jak to pomogło ? Że teraz on pisze do mnie i dzwoni kiedy tylko może, nie patrząc na koszty i wgl tym razem widać, że na prawdę tęskni bo wcześniej było tak jak u Ciebie, wydawało się mi że gada ze mną z przymusu i wgl nawet nie było o czym gadać.
dziubecek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 10:01   #975
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez dziubecek16 Pokaż wiadomość
Ja za równe 2 tygodnie, o tej porze będę jechała po niego na lotnisko !!!
Ja teraz nie mam czasu żeby myśleć co z tym moim prezentem dla niego.. Ale mam wolny poniedziałek i wtorek i wtedy się rozejrzę za czymś
Jej niby tylko 2 tygodnie, ale to też AŻ 2 tygodnie :p



Może zróbcie sobie małą przerwę ? Nie rozmawiajcie codziennie itp. U mnie to pomogło przy pierwszym jego wyjeździe. Jemu coś odwaliło wtedy i kontakt praktycznie zerowy mieliśmy.. Ale wiesz jak to pomogło ? Że teraz on pisze do mnie i dzwoni kiedy tylko może, nie patrząc na koszty i wgl tym razem widać, że na prawdę tęskni bo wcześniej było tak jak u Ciebie, wydawało się mi że gada ze mną z przymusu i wgl nawet nie było o czym gadać.
tylko dwa tygodnie. 10 już za nami. i urlop będzie bardzo intensywny. kupujemy obrączki ślubne, alkohol na wesele, idziemy na nauki. będziemy swojaka na wiejski stół zamieniać w śliwowicę, żurawinówkę... do lekarza muszę go zagonić. albo zaciągnąć za uszy. będzie co robić

a z tym ograniczeniem kontaktu to nie jest głupi pomysł. jest wtedy bardzo ciężko, ale może warto spróbować. my też czasami nie mieliśmy o czym rozmawiać, znaczy ja mówiłam, a on coś odburknął od czasu do czasu. ale wiem, że tak się zachowuje jak jest bardzo zmęczony, zaczyna chorować, albo coś się w pracy wydarzy (ostatnio kolega zasłabł i mojego to trochę rozbiło).
czasami mniej znaczy więcej.
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 10:46   #976
dziubecek16
Rozeznanie
 
Avatar dziubecek16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 760
GG do dziubecek16
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez lipstick89 Pokaż wiadomość
tylko dwa tygodnie. 10 już za nami. i urlop będzie bardzo intensywny. kupujemy obrączki ślubne, alkohol na wesele, idziemy na nauki. będziemy swojaka na wiejski stół zamieniać w śliwowicę, żurawinówkę... do lekarza muszę go zagonić. albo zaciągnąć za uszy. będzie co robić

a z tym ograniczeniem kontaktu to nie jest głupi pomysł. jest wtedy bardzo ciężko, ale może warto spróbować. my też czasami nie mieliśmy o czym rozmawiać, znaczy ja mówiłam, a on coś odburknął od czasu do czasu. ale wiem, że tak się zachowuje jak jest bardzo zmęczony, zaczyna chorować, albo coś się w pracy wydarzy (ostatnio kolega zasłabł i mojego to trochę rozbiło).
czasami mniej znaczy więcej.
Ślubna gorączka się Wam zaczyna ? :p Fajnie Mam nadzieję, że mi zleci te 2 tygodnie

No właśnie, facet jest taaam daleko, praktycznie sam, wiadomo, że czuje się pewnie dziwnie i nie swojo i przez to jest taki.
dziubecek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 11:16   #977
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez dziubecek16 Pokaż wiadomość
Ślubna gorączka się Wam zaczyna ? :p Fajnie Mam nadzieję, że mi zleci te 2 tygodnie

No właśnie, facet jest taaam daleko, praktycznie sam, wiadomo, że czuje się pewnie dziwnie i nie swojo i przez to jest taki.
zaczyna powoli. musimy jeszcze zaproszenia wybrać. kurde, muszę zapisać to wszystko, bo w euforii zapomnę
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 11:27   #978
dziubecek16
Rozeznanie
 
Avatar dziubecek16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 760
GG do dziubecek16
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez lipstick89 Pokaż wiadomość
zaczyna powoli. musimy jeszcze zaproszenia wybrać. kurde, muszę zapisać to wszystko, bo w euforii zapomnę
Kup sobie kalendarz panny młodej haha, wtedy może o niczym nie zapomnisz
dziubecek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 11:31   #979
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez dziubecek16 Pokaż wiadomość
Kup sobie kalendarz panny młodej haha, wtedy może o niczym nie zapomnisz
mam już notes zrobiony właśnie dopisałam "listę zadań" do zrobienia
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-13, 11:46   #980
dziubecek16
Rozeznanie
 
Avatar dziubecek16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 760
GG do dziubecek16
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez lipstick89 Pokaż wiadomość
mam już notes zrobiony właśnie dopisałam "listę zadań" do zrobienia
Hehe no to fajnie :p
Jeej ale się mi nie chce do pracy iść.. Miałam mieć dziś wolne to mi zabrali.. Ehh a psychicznie byłam nastawiona na wolny dzień.. Z moim K nie gadaliśmy od czwartku bo właśnie ja pracuję na popołudniu i nie ma kiedy gadać może się jutro uda rano pogadać, bo on ma wolne a ja mam znowu na popołudniu..
dziubecek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-13, 22:48   #981
sandra1515
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

i zostałam sama, nie wiem jak ja dam radę ... nie dam
sandra1515 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 10:26   #982
dziubecek16
Rozeznanie
 
Avatar dziubecek16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 760
GG do dziubecek16
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez sandra1515 Pokaż wiadomość
i zostałam sama, nie wiem jak ja dam radę ... nie dam

Dasz radę ! Wszystkim nam jest ciężko, szczególnie na początku.. Ale trzeba być dobrej myśli, i wszystko da się przetrwać
dziubecek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 11:59   #983
sandra1515
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Czuję złość za to, że wyjechał a jednocześnie boję się bo jest tam z 2 dziewczynami w swoim wieku, że mu się coś odmieni albo co. To wszystko jest dobijające gdybym już była na studiach nie byłoby źle a pójdę dopiero wtedy kiedy on wróci :/
sandra1515 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 19:43   #984
sorenta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 239
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez dziubecek16 Pokaż wiadomość
Hehe no to fajnie :p
Jeej ale się mi nie chce do pracy iść.. Miałam mieć dziś wolne to mi zabrali.. Ehh a psychicznie byłam nastawiona na wolny dzień.. Z moim K nie gadaliśmy od czwartku bo właśnie ja pracuję na popołudniu i nie ma kiedy gadać może się jutro uda rano pogadać, bo on ma wolne a ja mam znowu na popołudniu..
A jakiś kontakt smsowy albo coś takiego macie?
Słaby kontakt jest najgorszy :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
sorenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 22:26   #985
dziubecek16
Rozeznanie
 
Avatar dziubecek16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 760
GG do dziubecek16
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez sorenta Pokaż wiadomość
A jakiś kontakt smsowy albo coś takiego macie?
Słaby kontakt jest najgorszy :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Głównie rozmawiamy na czacie na fb bo tak jest najwygodniej. Smsy tylko wtedy gdy on nie ma dostępu do neta. Teraz wgl nie było jak rozmawiać bo ja w pracy do 23, nie mam czasu wgl na pisanie czy coś, a on też pracuje długo teraz z tego co wiem, do 20-21, czasem dłużej, potem tylko myć się, zjeść i spać idzie. Więc lipa. Ale ten tydzień mam lepsze zmiany, bo teraz 2 dni wolne, a potem na rano to może się jakoś uda wreszcie chwilę pogadać.
Pocieszam się tym, że za 2 tygodnie o tej porze będę własnie zaraz po pracy jechać do niego <3
dziubecek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 14:48   #986
MaloMi93
Raczkowanie
 
Avatar MaloMi93
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 65
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cześć dziewczyny!

Dołączam, a raczej wracam. Wędrowałam od rozłąkowego przez rozstaniowy aby znowu tu wrócić. Cały czas z tym samym facetem

W skrócie o mnie:
-znamy się 2 lata, razem ponad rok (od powrotu 2 miesiące)
-dzieli nas ponad 400km
-w planach 2-3 lata w takim stanie (studia)
-poznaliśmy się przez internet
-ja 21, on 23 lata

Na rozstaniowym byłam bo on zerwał. Tłumaczył się tym że nie może tak dłużej, że jak jesteśmy daleko od siebie to zapomina o uczuciu. Trwało to z 1,5 miesiąca w tym czasie strasznie nim miotało, chciał wracać a następnego dnia już nie ale pewnego razu wyczułam większą motywację w nim (akurat w odczytywaniu swoich intencji zawsze byliśmy dobrzy) i dałam mu szansę. Już wcześniej dostał listę co mi nie pasowało bo to z kolei wpływało na mnie i pojawiały się rzeczy które mu nie odpowiadały. Zmienił się. Naprawdę. Inny facet. Czulszy, cieplejszy, bardziej kochany. Trochę tego złego jeszcze we mnie jest ale też pracuje nad tym żeby mu ufać bardziej (chociaż to on sprawia tym jaki teraz jest).

Przepraszam, że tak tylko o sobie, za jakiś czas się wkręcę i dam wam trochę otuchy albo opieprzę jak zasłużycie
MaloMi93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 16:31   #987
dziubecek16
Rozeznanie
 
Avatar dziubecek16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 760
GG do dziubecek16
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez MaloMi93 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Dołączam, a raczej wracam. Wędrowałam od rozłąkowego przez rozstaniowy aby znowu tu wrócić. Cały czas z tym samym facetem

W skrócie o mnie:
-znamy się 2 lata, razem ponad rok (od powrotu 2 miesiące)
-dzieli nas ponad 400km
-w planach 2-3 lata w takim stanie (studia)
-poznaliśmy się przez internet
-ja 21, on 23 lata

Na rozstaniowym byłam bo on zerwał. Tłumaczył się tym że nie może tak dłużej, że jak jesteśmy daleko od siebie to zapomina o uczuciu. Trwało to z 1,5 miesiąca w tym czasie strasznie nim miotało, chciał wracać a następnego dnia już nie ale pewnego razu wyczułam większą motywację w nim (akurat w odczytywaniu swoich intencji zawsze byliśmy dobrzy) i dałam mu szansę. Już wcześniej dostał listę co mi nie pasowało bo to z kolei wpływało na mnie i pojawiały się rzeczy które mu nie odpowiadały. Zmienił się. Naprawdę. Inny facet. Czulszy, cieplejszy, bardziej kochany. Trochę tego złego jeszcze we mnie jest ale też pracuje nad tym żeby mu ufać bardziej (chociaż to on sprawia tym jaki teraz jest).

Przepraszam, że tak tylko o sobie, za jakiś czas się wkręcę i dam wam trochę otuchy albo opieprzę jak zasłużycie
Witamy
Wreszcie ktoś się tu odezwał, bo ciszaa była aż głupio
Wiesz, ja miałam podobnie, mój jak pierwszy raz wyjechał też się zaczął wachać itp, też byłam na wątku rozstaniowym przez chwilę, pomimo, że nie zerwaliśmy ale było blisko.. Potem wrócił, pogadaliśmy, zrozumiał błąd swój i teraz jest jak w niebie też mu jeszcze przez to nie ufam w 100% ale widać, że się stara i wgl
dziubecek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 16:49   #988
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez MaloMi93 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Dołączam, a raczej wracam. Wędrowałam od rozłąkowego przez rozstaniowy aby znowu tu wrócić. Cały czas z tym samym facetem

W skrócie o mnie:
-znamy się 2 lata, razem ponad rok (od powrotu 2 miesiące)
-dzieli nas ponad 400km
-w planach 2-3 lata w takim stanie (studia)
-poznaliśmy się przez internet
-ja 21, on 23 lata

Na rozstaniowym byłam bo on zerwał. Tłumaczył się tym że nie może tak dłużej, że jak jesteśmy daleko od siebie to zapomina o uczuciu. Trwało to z 1,5 miesiąca w tym czasie strasznie nim miotało, chciał wracać a następnego dnia już nie ale pewnego razu wyczułam większą motywację w nim (akurat w odczytywaniu swoich intencji zawsze byliśmy dobrzy) i dałam mu szansę. Już wcześniej dostał listę co mi nie pasowało bo to z kolei wpływało na mnie i pojawiały się rzeczy które mu nie odpowiadały. Zmienił się. Naprawdę. Inny facet. Czulszy, cieplejszy, bardziej kochany. Trochę tego złego jeszcze we mnie jest ale też pracuje nad tym żeby mu ufać bardziej (chociaż to on sprawia tym jaki teraz jest).

Przepraszam, że tak tylko o sobie, za jakiś czas się wkręcę i dam wam trochę otuchy albo opieprzę jak zasłużycie
hej hej! ja ze swoim TŻ żyję już 3 lata na odległość
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 17:11   #989
dziubecek16
Rozeznanie
 
Avatar dziubecek16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 760
GG do dziubecek16
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Mój się coś z szefem żre ! Pisał mi teraz, że nie wie już sam co i jak, że chyba przed końcem roku zjedzie ! Może już więcej nigdzie nie pojedzie za granice pozostało mi się cichutko o to modlić żeby się mu odwidziała praca w emigracji !
dziubecek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 17:12   #990
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Rozłąka z ukochanym część IV :D nie ostatnia !!!

Cytat:
Napisane przez dziubecek16 Pokaż wiadomość
Mój się coś z szefem żre ! Pisał mi teraz, że nie wie już sam co i jak, że chyba przed końcem roku zjedzie ! Może już więcej nigdzie nie pojedzie za granice pozostało mi się cichutko o to modlić żeby się mu odwidziała praca w emigracji !
też bym chciała żeby zjechał, ale wiem, że tutaj tak dobrze nie zarobi...
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-02 13:50:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.